Recenzia AzireVPN

jurisdikcie švédsky
cena 3,45 USD mesačne (82,71 $ vyúčtovaných raz)
servery 5
protokoly žiadny
šifrovanie AES-256
Odblokuje Netflix žiadny
torrenting Áno
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  žiadny
webové stránky https://www.azirevpn.com/
kompatibilita Windows, Apple

Je zriedkavé, že malá služba VPN, ktorá ponúka iba 5 umiestnení serverov, môže byť príkladom pre zvyšok odvetvia v tom, ako by sa pri poskytovaní služieb VPN mala zamerať na poskytovanie príkladnej bezpečnosti najvyššou prioritou. Ale to je presne to, čo ma AzireVPN prekvapila, keď som sa pustila do jeho preskúmania.

Musím povedať, že moje očakávania neboli vysoké, pretože tento poskytovateľ nevie’Nezapadajú sa do zoznamu obvyklých platených služieb VPN, ale bol som príjemne prekvapený.

Od zaujímavého nového protokolu po najvyššiu rýchlosť protokolovania nulovej hodnoty spolu s podporou Netflixu je AzireVPN jednou službou, o ktorej by ste sa mali určite dozvedieť viac.

Takže tu je náš podrobný prehľad AzireVPN, ktorý obsahuje komplexnú kritickú analýzu rôznych aspektov jeho služieb vrátane cenových plánov, bezpečnostnej infraštruktúry, podpory zariadení a ďalších, spoločnosťou BestVPN.co!

AzireVPN’s Kontrola protokolovania a podpora protokolov

Takmer všetky siete VPN inzerujú, ako sa riadia zásadami nulového protokolovania. Ak sa však na ich stránky dostatočne hĺbite, najmä ak si prečítate ich zásady ochrany osobných údajov alebo podmienky poskytovania služby, mali by ste vedieť, do akej miery môže ísť o klamstvo..

Siete VPN, ktoré inzerujú politiku nulového protokolovania, si môžu uchovávať protokol o časových pečiatkach pripojení, využití šírky pásma atď. Aj keď sa tieto typy protokolov môžu zdať neškodné, nie sú také skutočné, pretože proti nim môžu byť použité akékoľvek informácie, ktoré o vás poskytovateľ poskytuje. môžete kedykoľvek.

AzireVPN tu však stanovuje referenčnú hodnotu, ktorá výslovne uvádza, aký typ protokolov “Nie’nechaj to”. Toto som našiel vo svojich Zmluvných podmienkach:

politika zapisovania do azirevpn

Ale to’Nie je to tak, pretože tento príkladný poskytovateľ VPN povolil aj systém nevidiacich operátorov. V skutočnosti ide o modul jadra systému Linux, ktorý administrátorom systému neumožňuje zisťovať, ktoré údaje prechádzajú koncovými bodmi. Správca nemôže ani povoliť prístup do povolených polí IP od WireGuard (špeciálny protokol od AzireVPN, ktorý’Budem o tom hovoriť podrobnejšie neskôr).

Pre nováčika to nemusí byť ľahké pochopiť, ale môžem povedať, že ich bezpečnosť je dosť zatraceně dobrá len z dôvodu zavedených mechanizmov. Nikto nemôže sledovať vás ani vaše činnosti, ak je tento mechanizmus zavedený, nie váš správca IP ani samotný poskytovateľ.

Aj protokoly tu podporovali lepšie ako priemyselný štandard. Poskytovatelia zvyčajne ponúkajú protokol OpenVPN ako svoj najbezpečnejší protokol, ponúka ho aj Azire, ale tiež vám poskytuje možnosť použiť svoj vlastný protokol s názvom WireGuard, ktorý je podľa neho lepší ako protokol OpenVPN.!

Recenzia AzireVPN

Služba tvrdí, že výberom tohto protokolu (predvolený protokol je OpenVPN) môžete výrazne zvýšiť rýchlosť, ktorú dostanete spolu s oneskorením..

Je to neuveriteľné, ako som videl niekoľko poskytovateľov, ktorí sa tak veľmi zameriavajú na to, aby sa základy dostali správne.

Jedinou nevýhodou je, že WireGuard nemá’Nepracuje na všetkých populárnych platformách a má veľmi obmedzené miesto. Linux, Android a Mac sú jediné zariadenia a OS, na ktorých môžete používať WireGuard, pre ostatných sa musíte spoľahnúť na OpenVPN.

Áno, poskytovatelia v dnešnej dobe musia vykonávať honosné veci ako Netflix Unblocking, Torrenting atď., Ktoré vyžadujú najlepšiu VPN na odblokovanie Netflixu, ale neexistujú žiadne kompromisy v základoch. A to je presne to, čo robí AzireVPN skutočným “VPN”.

Ceny AzireVPN

Azire’Cenové plány sú jednoduché a nekomplikované, pretože sa líšia iba dĺžkou predplatného, ​​pre ktorý sa môžete rozhodnúť, zatiaľ čo funkcie a výhody zostávajú na všetkých rovnaké.

Poskytovateľ v súčasnosti ponúka štyri typy programov, ktorých podrobnosti sú uvedené nižšie (kvôli lepšiemu porozumeniu pre používateľov boli všetky ceny prepočítané z EUR na USD).

 • Mesačný plán: 5,74 dolárov sa účtuje raz
 • Trojmesačný plán: 4,59 $ mesačne (13,78 dolárov účtovaných raz)
 • Ročný plán: 4,02 $ mesačne (48,25 dolárov účtovaných raz)
 • Dvojročný plán: 3,45 $ mesačne (82,71 $ vyúčtovaných raz)

Cenové plány AzireVPN

Cena za dlhodobé plány je o niečo vyššia v porovnaní s obmedzenými funkciami a funkciami, ktoré poskytovateľ ponúka. Oveľa väčšie služby VPN s omnoho viac funkciami na zavedenie ponúkajú podobné plány za ešte nižšie ceny, ako je NordVPN. Takže, nemám’Nemám rád dlhodobé obchody a verí, že musia zostúpiť aspoň o dolár.

Krátkodobé oceňovanie je porovnateľne lepšie a omnoho príťažlivejšie, ako väčšina sietí VPN’t ponúknuť krátkodobé plány za také nízke ceny. AzireVPN je najlepší pre krátkodobé predplatné, ak hľadáte pripojenie VPN na malý časový rámec.

Ponúka vám tiež 24-hodinovú bezplatnú skúšobnú verziu spolu so 7-dňovou politikou vrátenia platby, vďaka čomu sú podmienky týkajúce sa uľahčenia zákazníkov veľmi priateľské.

Spôsoby platby sú rôznorodé a zahŕňajú všetky populárne možnosti, ako sú kreditné karty, PayPal atď., Spolu s platbami kryptomeny pre tých, ktorí sa snažia zabezpečiť anonymitu pri prihlásení na odber služby..

Nezabúdajte však, že platením v kryptách vás zbaví možnosti žiadať vrátenie prostriedkov.

Podpora zábavy AzireVPN

Z dôvodu konzistentného dopytu používateľov sme v spoločnosti BestVPN.co trochu vylepšili náš štýl kontroly a začali sme zahrňovať recenzie na sieti VPN.’s schopnosť podporovať zábavu. Ide predovšetkým o odblokovanie streamovacích serverov, ako je Netflix, a poskytnutie bezpečnej podpory pre Torrenting,

AzireVPN’Prvým veľkým sklamaním bolo, že s Netflixom fungovalo iba dvakrát pri 16 opätovných pripojeniach, a to aj na serveroch Španielska a Švédska. Nie’Nepracujem na odblokovaní Netflixu v USA, myslím si však, že poskytovateľ s iba 5 miestami nemá’neboli vykonané pri zachovaní odblokovania systému Netflix.

Táto VPN musí zaviesť odblokovanie Netflixu, prinajmenšom na amerických serveroch, ak chce zaujať súčasných používateľov VPN, pretože sa zdá, že odblokovanie Netflixu požaduje ako bežnú funkciu akejkoľvek služby VPN..

Azire VPN služba pre torrent, môže byť opísaná len jedným slovom, a to je “NEUVERITEĽNÉ”. Môžem to povedať, pretože poskytovateľ nemá žiadne obmedzenia na žiadnom zo svojich serverov pre Torrenting a navyše jeho zatracený príliš bezpečný na to, aby umožnil prenechanie autorských práv trollom.

Kto by si myslel, že iba malá služba VPN by bola tak dobrá v mnohých veciach? AzireVPN na začiatku nevyzerá bezvýznamne, bez honosných vecí alebo trikov, ale akonáhle začnete skúmať jeho funkčnosť a výkon, budete vedieť, že je to jedna služba, ktorú by ste si mali určite vyskúšať aspoň raz.

Recenzia serverov AzireVPN

Ako ste možno vedeli, AzireVPN ponúka iba 5 umiestnení serverov, ktoré sa nachádzajú v USA, Spojenom kráľovstve, Švédsku, Španielsku a Kanade..

Umiestnenie servera AzireVPN

Služba je nepochybne dobrá, ale jej serverová infraštruktúra je výrazne obmedzená. V súčasnosti väčšina špičkových sietí VPN, ako je napríklad Surfshark VPN, ktorá ponúka viac ako 800 serverov alebo iné, ktoré ponúkajú prinajmenšom viac ako 30 miest, ale AzireVPN nie je jedným z tých.

Funkcie servera AzireVPN

Jej umiestnenie na serveroch je sústredené iba v Severnej Amerike a západnej Európe, čo vynecháva väčšinu sveta z rozsahu.

Odporučil by som AzireVPN, aby aspoň zlepšil počet svojich serverov na 15, ak chce súťažiť s väčšími službami, pretože dosah je teraz dôležitým faktorom pri rozhodovaní o službe VPN, a ak to chýba, používatelia môžu trochu váhať v službe.

Zákaznícka podpora AzireVPN

Nie som vôbec fanúšikom e-mailovej podpory, pretože pre mňa je to nemotorná a stará škola. Siete VPN vyžadujú rýchlejšiu podporu, ktorá sa môže prejaviť iba prostredníctvom funkcie podpory živého chatu. Bohužiaľ, AzireVPN stráca niektoré hlavné body, pretože takúto možnosť neponúka.

AzireVPN Zákaznícka podpora

Jeho doba odozvy bola dobrá, dokonca lepšia ako väčšina poskytovateľov, ktorí používajú tento spôsob komunikácie na riešenie otázok, ale stále nemôžem prísť na to, že musím počkať pár hodín, dokonca aj na získanie jednoduchého dotazu na môj vyriešený..

Kompatibilita s AzireVPN klientom

Aby som si overil, ako skutočne funguje jeho klientská aplikácia, stiahol som si aplikáciu pre Windows a musím povedať, že bolo pomerne ľahké prejsť procesom inštalácie..

Recenzia AzireVPN

Tlačidlá sťahovania na webe pre každého klienta sú dosť nápadne výrazné, veľkosť súboru nie je’t príliš veľký a proces inštalácie tiež prebehol hladko.

Recenzia AzireVPN

Pokiaľ ide o prácu klienta, fungovalo to dobre a zabezpečilo moje spojenie. Mnoho ľudí uviedlo, že táto VPN má úniky IP, ale neurobil som to’nenájdu žiadne, kým nenapíšem túto recenziu, takže myslím’oprava to.

Bol som však sklamaný, že klientska aplikácia po pripojení k sieti VPN zmizla. Klienti VPN majú zvyčajne interaktívny informačný panel, ktorým sa môžete pohybovať pri zmene serverov, prístupe k prepínaču kill atď., Ale AzireVPN’s klient nemá’Nemám to, takže ma to vážne sklamalo, pretože som ho musel odpojiť od panela úloh, ak by som musel zmeniť server, čo vážne nie je to, čo by som uprednostnil. .

Nevýhody

AzireVPN určite má silné stránky, ale existujú aj niektoré nevýhody služby. Dovoľte mi ich usporiadať, aby ste ich mohli ľahko pochopiť:

Rýchlosti boli určite nižšie, najmä na severoamerických serveroch, pričom niektoré rýchlosti nahrávania sa dotýkali značky 23 Mb / s pri 100 Mb / s, čo je niečo, čo poskytovateľ potrebuje riešiť prioritne.

AzireVPN nemá’Nemám ešte prepínač zabíjania, čo je jednoducho neprijateľné. že’pretože v prípade odpojenia je tento vypínač zabíjania tým, čo vás ochráni pred narušením vášho súkromia.

Napriek všetkým dobrým zásadám protokolovania a bezpečným protokolom ma jedna vec určite znepokojila a to bola AzireVPN’so sídlom vo Švédsku, ktoré je členom aliancie 14 Eyes. Švédsko by vám mohlo znieť ako stará stará škandinávska krajina, ale jeho členstvo v 14 Eyes Alliance robí z VPN nezabezpečenú možnosť založiť základňu v.

Recenzia AzireVPN

Táto aliancia má právo požadovať údaje od používateľov zo všetkých členských krajín, takže ak sa takáto žiadosť objaví, bude pravdepodobne potrebné splniť požiadavky AzireVPN. Poskytovateľ vážne potrebuje presunúť základňu čo najskôr, inak nie je možné byť svätým v žraloku’s ústami.

záver:

AzireVPN je určite bezpečná a výkonná služba, ktorá napriek tomu, že je veľkosť a vlastnosti dosť obmedzená, nevyhovuje’sklamanie.

Zvyčajne je taká malá služba don’nechodím tak dobre, ale AzireVPN doteraz odviedla skvelú prácu. V pancierovaní je málo cvočkov, ale nič, čo sa nedá opraviť.

Ak ich poskytovateľ opraví a rozšíri svoje pôsobenie tak, že rozširuje svoje servery, pridá niekoľko ďalších špecializovaných klientskych aplikácií, okrem iného obsahuje špeciálne funkcie ako Split Tunneling a Killswitch, určite sa stane pravidelnou funkciou v zozname najlepších VPN všetkých okolo.

Doteraz sa AzireVPN dôrazne odporúča pre používateľov Torrentingu a pre tých, ktorí chcú získať solídne súkromie pre svoje potreby prehliadania internetu..

To, čo sa neodporúča, je odblokovanie a ochrana siete Netflix v krajinách Ázie a Blízkeho východu.

Похожие статьи

 • Recenzia VPNBaron 2019

  Jurisdikcia Rumunsko Cena 5,54 dolárov Servery 13 Protokoly Žiadne protokoly Šifrovanie OpenVPN / L2TPIKEv2 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Funguje v Číne Nie je odporúčané...

 • Šifrovať. Recenzia

  Právna zodpovednosť USA Cena 99,99 dolárov (1 ročný plán) Servery 132 serverov v 25 krajinách - protokoly Uchováva protokoly počas 16 dní šifrovania AES-256 odblokuje Netflix...

 • VPNSecure Review 2019

  Spoločnosť VPNSecure.me bola založená na neobvyklom mieste pre službu VPN’Na prvý pohľad sa nejaví ako vhodná služba, ale táto služba má veľa aspektov...

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurisdikcia Kanada Cena 49 dolárov za 1-ročný plán Servery 600+ servery v 60 krajinách Denníky Áno Šifrovanie AES-256 Bit odblokuje Netflix Nie Torrenting Áno...

 • BolehVPN recenzia

  Jurisdikcia Seychely Cena 6,66 $ / mesiac na 1-ročnom pláne Servery 35 serverov v 12 krajinách Protokoly ukladajú protokoly pripojenia Šifrovanie AES-256-bitové odblokovanie...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me