Recenzia AirVPN 2019

AirVPN má pravdepodobne najvýznamnejšiu značku v celom odvetví VPN. Definuje službu pomocou týchto slov “Vzduch dýchať skutočný internet”! Ale napriek tomuto úplnému nedostatku kreativity pri navrhovaní lepšej linky na predstavenie služby, AirVPN je koniec koncov VPN a je potrebné ju posudzovať viac ako na svojej linke..

Jej webová stránka tvrdí, že ju prevádzkuje a prevádzkuje spoločnosť “Aktivisti a hacktivisti” ktorí sa snažia využiť svoje služby ako predvoj na ochranu ideálov, ako je neutralita siete, súkromie a otvorenosť na internete.

Áno, lepivý slogan existuje, ale ešte stále sa musím stretnúť s lepšou víziou ponúkanou pre existujúcu službu VPN ako tú, ktorú ponúka AirVPN..

V priemysle zaplavenom nadbytočnými výrokmi ako napr “svet’s najlepšia služba VPN” “Najrýchlejšia služba VPN” a podobne, bolo skutočne osviežujúce vidieť, že služba sa skutočne propaguje v ideáloch, ktoré by sa mali považovať za poskytovateľa súkromia..

To malo moje nádeje vysoké pre VPN’výkon a jeho bezpečnostný aparát a to určite neurobil’sklamať ma.

Poďme sa ponoriť do plnohodnotného prehľadu služby a uvidíme, či splní vysoké očakávania, ktoré si stanovila vo svojom vyhlásení o vízii..

Kontrola zabezpečenia AirVPN

Vďaka šifrovaniu AES vojenskej triedy a podpore protokolu OpenVPN získava AirVPN základy VPN’s bezpečnostným právom.

Poskytovateľ’s uvádza, že bol postavený a stále ho prevádzkujú tí, ktorí berú súkromie veľmi vážne, a tým, čo som testoval túto VPN’Vďaka bezpečnosti je v AirVPN veľa pravdy’s tvrdeniami.

Šifrovanie vojenskej triedy a protokol OpenVPN sú zároveň minimálnou, ako aj maximálnou úrovňou zabezpečenia, vďaka ktorej je VPN bezpečná. Nič pod nimi nie je prijateľné, zatiaľ čo nie je k dispozícii nič lepšie, ako také.

Protokol OpenVPN nie je riadený žiadnou samostatnou entitou, skôr produktom založeným na technológiách s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý nepretržite opravuje veľká komunita kvôli existujúcim zraniteľnostiam..

Tento samoopravný mechanizmus preto urobil OpenVPN takmer nepreniknuteľným.

Šifrovanie vojenskej triedy AES-256 je tiež jediným šifrovacím štandardom, do ktorého sa stále nedá obísť alebo na ktorý sa nedá preniknúť, bez ohľadu na to, aký druh útoku na dešifrovanie hrubou silou hacker nasadí..

Teraz prichádza k poskytovateľovi’s protokolovacia politika.

Pravidlá protokolovania pre letecké vpn

Takmer každá VPN sa dištancuje od politiky vedenia protokolov akéhokoľvek druhu, ale smutnou pravdou je, že väčšina z nich vedie protokoly a vy musíte iba trochu prehlbovať kopy a určite narazíte na zradu svojej dôvery..

Niektoré uchovávajú denníky časových pečiatok, iné využitie šírky pásma a iné uchovávajú denníky iného druhu, ale aj keď vyzerajú neškodne a bezvýznamne, vedenie akýchkoľvek protokolov je najväčší hriech v doméne VPN v histórii. (Zobraziť ďalšie recenzie vpn)

AirVPN má jednu z najjasnejších zásad protokolovania medzi všetkými sieťami VPN s nulovými vágnymi alebo zavádzajúcimi nárokmi. Nie’ani vás sledovať pomocou cookies, pretože to tak nie je’na prvom mieste ich neukladajte.

airvpn neuchováva cookies

Tiež to tak nie je’t požadovať, aby ste na používanie svojich služieb zadali akékoľvek osobné údaje, pokiaľ osobne neodošlete svoju e-mailovú adresu pre lepšiu technickú podporu z vlastnej vôle.

Jediný, kto sa nebude zúčastňovať na AirVPN’Výhodou je jurisdikcia, ktorá má sídlo v. AirVPN má sídlo v Taliansku, ktoré je členom 14 Eyes Alliance..

Krajiny, ktoré sú členmi aliancie, majú medzi sebou uzavretú dohodu o zdieľaní informácií, z čoho vyplýva, že vrátane Talianska môže zvyšných týchto 13 krajín požiadať spoločnosť AirVPN o odovzdanie svojich údajov.

 1. Spojené štáty
 2. Spojené kráľovstvo
 3. Kanada
 4. Austrália
 5. Nový Zéland
 6. Dánsko
 7. Francúzsko
 8. Holandsko
 9. Nórsko
 10. Nemecko
 11. španielsko
 12. Belgicko
 13. Švédsko

Tento zoznam je plný krajín, ktoré sú známe tým, že sú neuveriteľne invazívne, pokiaľ ide o napadnutie súkromia používateľov a drakonické zákony o uchovávaní údajov, ako napríklad USA..

Akákoľvek sieť VPN so sídlom v ktorejkoľvek z týchto krajín bude musieť vyhovieť požiadavkám na vydanie údajov z ktorejkoľvek inej aliancie, pokiaľ to neurobí.’Nemám žiadne údaje na zdieľanie, čo je faktor pôsobiaci v prospech AirVPN.

Poskytovateľ’Vďaka politike nulovej ťažby je to bezpečné napriek existencii v 14 aliancii Eyes Alliance.

AirVPN má tiež funkciu nazývanú “Sieťový zámok”, čo je takmer to isté ako funkcia zabíjania, ktorú ponúka mnoho ďalších poskytovateľov VPN. Táto funkcia automaticky preruší vaše pripojenie na internet, ak VPN niekedy prestane fungovať alebo sa z nejakých dôvodov odpojí, čím chráni vašu skutočnú IP pred vystavením..

Táto funkcia je veľmi užitočná vo funkciách, ako je Torrenting, kde je skrytie vašej skutočnej adresy IP nesmierne dôležité.

Prehľad cien AirVPN

Všeobecne sa vie, že VPN sú služby, ktoré nie sú citlivé na cenu, ak používatelia nie sú’Obvykle ide o značku práve preto, že je ponúkaná za nízku cenu ako konkurenčné služby.

že’je to do značnej miery pravda, pretože používatelia VPN si zvyčajne cenia svoje súkromie veľa a ak služba ponúka hviezdnu bezpečnosť a neuveriteľný výkon, potom cena nie je’t hlavný problém.

Stačí sa pozrieť na ExpressVPN. Je takmer trikrát tak drahý ako väčšina sietí VPN, stále je však populárny a používatelia sa stále prihlásia na odber len preto, že je neuveriteľný v tom, čo robí.

Ako sa teda AirVPN v tomto oddelení cestovného hodí?

Určite drahé.

Tu sú cenové plány, ktoré ponúka:

 1. 3 dni: 2 € účtované raz (skúšobná ponuka)
 2. Mesačný plán: 7 € sa účtuje raz
 3. Štvrťročný plán: 15 € sa účtuje raz
 4. Dvojročný plán: 29 EUR sa účtuje raz
 5. Ročný plán: 49 € sa účtuje raz
 6. Dvojročný plán: 79 € sa účtuje raz

AirVPN’Najlepšie plány, t. j. ročný plán a dvojročný plán, sú drahšie ako mnoho väčších poskytovateľov, ako sú NordVPN, Torguard a PureVPN atď., ktoré ponúkajú omnoho viac funkcií, ako sú špeciálne aplikácie pre klientov, ďalšie bezpečnostné prvky medzi ostatnými.

Ale aj napriek tomu, že je to trochu nadhodnotené, stále to môžete zvážiť.

Plány tvorby cien Airvpn

Dôvod? AirVPN ponúka skvelé a absolútne súkromie’v odvetví sa stáva čoraz zriedkavejšou, keďže poskytovatelia prechádzajú z bezpečnostných nadšencov na komerčné subjekty, ktoré sa chcú venovať tienistým činnostiam, ako je predaj údajov, len aby zarobili rýchlo.

Radil by som AirVPN, aby znížil cenu aspoň týchto dvoch hlavných plánov a priniesol ich do okna $ 3 - 4 doláre, aby bola táto služba pre používateľov prijateľnejšia tým, že ju porovná s priemyselnými štandardmi..

AirVPN tiež ponúka bezplatnú skúšobnú verziu, ale na tento účel budete musieť odoslať formulár / žiadosť na ich podporu, čo je zvláštne, keď som sa nezúčastnil’Nevidel som takúto prax kdekoľvek inde v priemysle.

Bezplatná skúšobná verzia Airvpn vyžaduje odoslanie formulára

Je to príliš dlhý proces na to, aby ste sa najskôr skontaktovali s podporou, čakali na odpoveď a potom začali so skúšobnou verziou, takže by bolo naozaj dobré, keby spoločnosť AirVPN mohla tento proces urýchliť a urobiť ho trochu rýchlejšie..

NordVPN’Zásady bezplatnej skúšobnej verzie tu môžu slúžiť ako dobrý príklad, pretože na to, aby ste mohli začať, nevyžadujú nič viac ako e-mail, bez pripojených reťazcov.

Avšak, ak nemáte’Ak nechcete používať proces bezplatnej skúšky, spoločnosť AirVPN vám tiež ponúka možnosť kúpiť si skúšobný plán za 1,32 USD, ktorý zostane v platnosti tri dni vrátane všetkých funkcií.

Ďalším problémom, s ktorým som sa stretol s AirVPN bolo to, že vyžaduje, aby ste sa s ním zaregistrovali skôr, ako si môžete kúpiť akýkoľvek cenový plán, čo je opäť podivné, pretože je príliš dlhý proces.

AirVPN skutočne potrebuje obmedziť tieto ťažkopádne procesy, inak jej služba určite odradí zákazníkov od registrácie.

Platobné metódy zahŕňajú Paypal, kreditné karty a širokú škálu kryptomien (pre anonymné platby).

spôsoby platby airvpn

V prípade pravidiel vrátenia platby je AirVPN trochu štipľavý.

To vám umožňuje požiadať o vrátenie peňazí, bez akýchkoľvek otázok, ale musíte splniť jeho požiadavky, tj. Žiadosť musí byť predložená písomne ​​na jej podporu, mali by ste ju poslať do 3 dní od zaplatenia predplatného, ​​nemali by ste’t prekročili limit šírky pásma 5 GB.

Ak tieto podmienky splníte, spoločnosť AirVPN sľubuje vrátenie vašich peňazí do 30 dní.

Pravidlá vrátenia platby Airvpn

Aj v tomto prípade je šírka pásma a lehota na aktiváciu vrátenia údajov zastaranou politikou a je potrebné ju odstrániť. Zákazníkom by sa malo uľahčiť jednoduché programy vrátenia peňazí, ktoré jednoducho vrátia peniaze, bez pripojených reťazcov.

Čím sú tieto pravidlá jednoduchšie, tým väčšia je dôvera spotrebiteľov pri registrácii vášho produktu. Príliš veľa reťazcov vyvoláva obavy zákazníka.

Jednoduché použitie / kompatibilita zariadenia

AirVPN ponúka obvyklý zoznam klientskych aplikácií, t. J. Pre všetky hlavné zariadenia a operačné systémy.

Má klientské aplikácie pre Windows, Mac, Android a iOS.

podpora klientskej aplikácie airvpn

Okrem toho ponúka podporu pre systémy Linux a Routers spolu s prehliadačom Tor, ktorý bol najpôsobivejšou časťou jeho kompatibility, pretože nie je veľa sietí VPN, ktoré propagujú používanie ich služieb s prehliadačom Tor / službou.

Cítil som však, že táto služba potrebuje niektorých špecializovaných klientov, ako aj klientov Firestick alebo Kodi. Jednou z hlavných funkcií sietí VPN v týchto dňoch je odblokovanie streamovacích serverov, ako je Netflix USA, a preto je nevyhnutné ponúkať klientskym aplikáciám zariadenia, ktoré sa používajú na sledovanie týchto služieb na.

Airvpn servery

Ak sa VPN v súčasnosti neaplikuje ako streamingová VPN, je v nedostatočnej službe svojej užívateľskej základne.

Klientske aplikácie sa ľahko používajú a na druhej strane sú dobre postavené. Oni nerobia’Nemám žiadne komplikácie a to, čo sa mi na nich najviac páčilo, bolo to, že sa pripojili k akémukoľvek serveru v rozpätí iba 3 - 5 sekúnd v priemere, takže moje skúsenosti s ich používaním boli oveľa príjemnejšie..

AirVPN vynaložilo veľké úsilie na to, aby sa správne napravil koniec týchto klientskych aplikácií, takže môžu mať slabý vzhľad, ale fungujú mimoriadne dobre. Všetky funkcie fungujú a fungujú rýchlo, bez oneskorení a obdobia.

Toto je príklad, ktorý má nasledovať celé priemyselné odvetvie. Nemá zmysel ponúkať honosnú klientsku aplikáciu so skvelým používateľským rozhraním a používateľským rozhraním, ak nedokážu vykonávať výkon podľa očakávaní používateľov.

Odblokovanie stránok s obmedzeným prístupom

Nikdy nie je dostatok obsahu, ktorý môžete kedykoľvek streamovať. Vždy bude nejaký film alebo ukážka, ktorú by ste chceli pozerať v konkrétny deň a hľadáte ho, aby ste si ho mohli pozrieť. Ale čo keď to tam nie je?

že’Je to bežný výskyt na lokalitách ako Netflix, kde je veľa obsahu zamknuté v regionálnych knižniciach.

funguje airvpn na netflixe?

Ale to by nemalo’Nemáte problém, pretože by ste mali mať možnosť obísť tieto regionálne obmedzenia ľahko pomocou VPN? Nie je to také jednoduché, pretože mnoho streamingových serverov je teraz preslávených presadzovaním zákazov VPN, vďaka ktorým je mnoho VPN zbytočné na vykonanie tejto úlohy..

V súčasnosti to vyžaduje veľa úsilia zo strany poskytovateľa, aby bolo možné obísť tento zákaz VPN a odblokovať regionálne knižnice pre používateľov na stránkach ako Netflix..

Ak sieť VPN dokáže tento výkon stále vykonávať, musí sa to oceniť.

Ale je AirVPN na túto úlohu?

Odpoveď znie jednoznačne Áno!

AirVPN môže odblokovať Netflix USA z najmenej 2 svojich serverov, tj z Chicaga (Alkaid) a Jacksonville (Pollux)..

airvpn odblokuje netflix

A navyše, AirVPN sa podarilo odblokovať aj BBC iPlayer, takže sa dá bezpečne predpokladať, že tento poskytovateľ je určite jednou z tých vybraných služieb, ktoré môžu byť veľmi dobrou voľbou pre streamingovú sieť VPN..

AirVPN tiež ponúka úplnú podporu pre aktivity Torrenting a P2P, čo je navyše plus, pretože je’Má taký dobrý bezpečnostný výkon. Poskytovateľ sa môže skutočne hodiť pre každého používateľa, ktorý má rád časté stránky Torrent.

Hodnotenie sieťového servera

Napriek tomu, že AirVPN je celkovo veľmi dobrá služba, v počte umiestnení na serveri, ktoré svojim užívateľom ponúka, nedosahuje.

Celkovo je pre používateľov k dispozícii iba 226 serverov, čo je oveľa menej ako mnoho iných poskytovateľov, ktorí ponúkajú podobnú službu za nižšiu cenu..

sieť servera

Napríklad NordVPN má viac ako 5000 umiestnení serverov. že’s 25x viac ako AirVPN’s sieť servera.

Rozšírenie servera nie je’skvelé, iba s 15 servermi umiestnenými v ázijskom regióne a všetky z nich v troch východoázijských krajinách, tj v Hongkongu (6), Singapure (7) a Japonsku (2).

Na miestach ako Afrika, Južná Amerika, Stredný východ, Južná Ázia a Stredná Ázia sú absolútne nulové servery, takže je veľmi nepravdepodobné, že používatelia z týchto regiónov budú mať dobrú rýchlosť a výkon, ak sa pripoja k tejto službe VPN v dôsledku veľkej vzdialenosti. pripojenie bude musieť vyprchať, aj keď bude pripojené k najbližšiemu možnému serveru.

Ale je tu jedna vec, ktorá sa mi tu naozaj páčila, a to bola “Postavenie” stránka, na ktorej poskytovateľ aktualizuje informácie o rýchlosti, premávke, využití údajov atď. na každom serveri v jeho zozname, čo užívateľovi umožňuje vedieť v reálnom čase o tom, na ktorý server sa najlepšie pripojí.

Teraz sa blíži rýchlosť, ktorú si táto serverová sieť môže dovoliť.

AirVPN je relatívne rýchly na európskych serveroch, ale jeho výkon na amerických serveroch nebol’t po značku, zostávajú sotva nad prijateľnou úrovňou.

Ale na AirVPN’Kredit, rýchlosť na amerických serveroch, na ktorých Netflix pracuje, bola vyššia ako priemer v americkej doméne.

Zákaznícka podpora AirVPN

Jedným z najslabších bodov spoločnosti AirVPN je zastaraná a pomalá podpora zákazníkov.

Mnoho špičkových poskytovateľov VPN v tomto odvetví teraz ponúka podporu živého chatu, ktorú môžu zákazníci využiť na riešenie problémov, porozumenie procesu vrátenia platby, pomoc pri inštalácii atď. Živý chat ponúka používateľom možnosť reálnej komunikácie s tímom poskytovateľa podpory v reálnom čase. čas.

E-mailová podpora odoslaním kontaktných formulárov sa nemôže vôbec zhodovať s podporou živých rozhovorov’čo musí AirVPN pochopiť.

kontaktný formulár airvpn

AirVPN ponúka veľmi dobré služby v oblasti ochrany osobných údajov a jeho výkon je bezpochyby neskutočne dobrý, ale je to v týchto malých detailoch, ktoré stratíte pri zvyšovaní počtu služieb,

Podal som podporný formulár a dostal som odpoveď do 2 hodín, čo je podľa tohto média relatívne rýchle, ale stále sa nezhoduje so živým chatom, ktorý je takmer okamžitý.

Poskytovateľ musí začať ponúkať podporu živého chatu, aby mohol poskytnúť svojim službám podporu v oblasti uľahčenia zákazníkom.

záver

Po preskúmaní a kritike takmer všetkých aspektov služby zostáva jedinou otázkou, ktorú môžem odporučiť používateľom, aby si túto službu predplatili.?

Áno, nepochybne.

že’Je to preto, že napriek mnohým nedostatkom, ako je podpora živého chatu alebo nízky počet serverov, má AirVPN jednu vec, t. j. jeho bezpečnostný aparát. S týmto poskytovateľom si môžete byť istí, že vaše súkromie zostane chránené online, bez pripojených reťazcov.

Ak AirVPN dokáže prekonať niektoré brnenia vo svojom pancierovaní, potom mu bude málo brániť v tom, aby sa stal všestrannou, hviezdnou službou VPN. Vyskúšajte to raz a dajte mi vedieť, aký bol váš zážitok v poli nižšie.

Похожие статьи

 • Recenzia VPNBaron 2019

  Jurisdikcia Rumunsko Cena 5,54 dolárov Servery 13 Protokoly Žiadne protokoly Šifrovanie OpenVPN / L2TPIKEv2 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Funguje v Číne Nie je odporúčané...

 • VPNSecure Review 2019

  Spoločnosť VPNSecure.me bola založená na neobvyklom mieste pre službu VPN’Na prvý pohľad sa nejaví ako vhodná služba, ale táto služba má veľa aspektov...

 • Recenzia TigerVPN 2019 - výkonná VPN, ktorá si vyžaduje malý tlak!

  Spoločnosť TigerVPN, založená v roku 2011, je slovenským poskytovateľom zabezpečených služieb súkromnej siete. Je vo vlastníctve spoločnosti ‘Tiger pri práci’ - technologická spoločnosť...

 • Recenzia VPN Browsec 2019

  Jurisdikcia Rusko Cena 1,99 USD / mesiac na 1-ročnom pláne Servery 36 serverov na 32 miestach Protokoly Uloženie Protokolov Šifrovacia proxy služba (bez šifrovania) Odblokovanie...

 • Hola VPN Review 2019 - Nebezpečné “zadarmo” VPN, ktorej sa treba vyhnúť!

  Hola VPN, ktorá bola založená v roku 2017 a ktorú založili Ofer Vilenski a Derry Shribman, je medzi freebies známym menom. Používa freemium model, čo znamená, že sú...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me