Recenzia 12VPN

jurisdikcie Hong Kong
cena 5,99
servery 25
protokoly žiadny
šifrovanie AES 256, OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec a PPTP
Odblokuje Netflix žiadny
torrenting žiadny
Pracuje v Číne Áno
odporúča  Áno
webové stránky 12vpn.net
kompatibilita

S dosť ironickým názvom pre službu VPN je poskytovateľ 12VPN poskytovateľom hasn’Až doteraz sme dostali spravodlivý podiel recenzií.

to’Jedná sa o malú službu so sídlom v Hongkongu a určite nie je ako váš priemerný najlepší poskytovateľ VPN. Avšak, malý nevie’Rovnáte sa tomu, že ste vôbec zlí, pretože niekedy aj tie najzreteľnejšie služby môžu pre vás prekvapiť čírym výkonom a úmyslom zaistiť súkromie používateľov online..

A to’s Dostal som sa k analýze služby a jej rôznych aspektov, aby som informoval používateľov o tom, čo presne od tohto poskytovateľa očakávajú.

Recenzia 12VPN

Tu je moja komplexná recenzia 12VPN s podrobnými kritikami týkajúcimi sa jej ceny, aplikácií, zabezpečenia a ďalších informácií od spoločnosti BestVPN.co.!

Recenzia zabezpečenia 12VPN

Po prvé, VPN musí zabezpečiť súkromie za každú cenu a nikdy nemôže dovoliť používateľovi’strážte dolu. A napriek zavedeniu honosných funkcií a funkcií je bezpečnosť stále najdôležitejšou šošovkou, prostredníctvom ktorej sa posudzuje VPN.

12vpn bezpečnostné funkcie

12VPN ponúka štandardné šifrovanie AES 256 vojenskej triedy a tiež podporuje hlavné protokoly ako OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec a PPTP, čo je určite robustný bezpečnostný balík..

Napriek týmto bezpečnostným ponukám však 12VPN’Politika ťažby bola nápadná pre svoju neprítomnosť. Poskytovateľ sa o tom nezmieňuje na celom webe, ktorý je bizarný ako VPN’Transparentnosť jeho politiky ťažby dreva je rozhodujúca pre to, aby jej bolo múdre zabezpečené.

Ak na webe nie sú žiadne pravidlá protokolovania, nemôžem mu dať úplné hodnotenie bezpečnosti. perióda.

12VPN’s Kontrola serverovej infraštruktúry

Tento poskytovateľ ponúka veľmi obmedzený rozsah serverov s iba 14 umiestneniami vrátane krajín ako USA, Veľká Británia, Kanada, Japonsko, Singapur, Španielsko, Francúzsko, Holandsko, Švajčiarsko, Izrael, Hongkong, Švédsko, Turecko a Nemecko. Avšak v porovnaní so servermi PureVPN alebo Surfshak VPN je to dosť nízke, pretože ponúkajú viac ako 500 serverov v 100+ regiónoch.

12VPN sa zameriava na poskytovanie služieb čínskym zákazníkom, čo je skvelé, pretože nie je veľa sietí VPN, ktoré sa nezameriavajú na trh, ale v skutočnosti mu poskytujú príkladnú funkčnosť.

Jeho servery v krajinách ako Japonsko a Hongkong signalizujú skutočnosť, že 12VPN má v úmysle ponúknuť čínskym zákazníkom rýchlejšie rýchlosti vďaka bližšej blízkosti serverov.

Ostatné umiestnenia serverov sú konvenčné, t. J. Zamerané hlavne na Severnú Ameriku a Európu. Jedno veľké prekvapenie tu bolo, že 12VPN ponúka Turecko ako serverové umiestnenie, ktoré môže umožniť zákazníkom z Blízkeho východu získať lepší zážitok. Tento server tiež uľahčí používateľom z východnej Európy, pretože Turecko je bližšie k takýmto krajinám.

Umiestnenie servera 12vpn

Jedným z hlavných sklamaní bolo, že 12VPN nebola najlepšou sieťou VPN pre sieť Netflix USA, pričom sieť VPN prešla iba 23-krát v 23 pokusoch, čo nie je v súlade s normami..

12VPN’s Preskúmanie cenového plánu

Tento poskytovateľ vo všeobecnosti ponúka tri typy programov a ich podrobnosti sú tieto:

 • Mesačný plán: 10,99 $ mesačne
 • Polročný plán: 8,99 $ mesačne (53,95 $ účtovaných raz)
 • Ročný plán: 5,99 $ mesačne (71,88 $ účtovaných raz)

12vpn Cenové plány

Podľa mojich skúseností v odbore je cena 12VPN príliš drahá v porovnaní s vlastnosťami a funkciami, ktoré ponúka. Jeho ceny mesačných a polročných obchodov sú takmer porovnateľné s cenou ExpressVPN, ktorá je v súčasnosti v tomto odvetví možno najlepšia..

Keď je vaša služba v porovnaní s ňou oveľa nižšia, nemôžete účtovať vysoké ceny ako líder v tomto odvetví. VPN nie je’vôbec zlé, čo’nie je dobré, dokonca ani pre samotného poskytovateľa, je cena. Najlepším plánom je ročná dohoda a cena je 5,99 USD mesačne, čo je prijateľné, ale ak môže užívateľ získať predplatné NordVPN za podobnú sumu, prečo by to malo byť za 12VPN? Len nie’nedáva zmysel.

Odporučil by som 12VPN, aby jeho ceny priniesli aspoň 1,5 dolárov za každý plán’s mesačnými cenami, ak chce, aby sa jeho značka stala príťažlivejšou pre potenciálnych zákazníkov.

12VPN vám ponúka 14-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže si určite môžete nechať vyskúšať službu sami, bez toho, aby ste opustili šance získať svoje peniaze späť v prípade, že ste práve don.’Nepáči sa mi to.

Medzi hlavné spôsoby platby patria debetná / kreditná karta, PayPal, UnionPay a bitcoín (pre anonymných používateľov). Možnosti sa zdajú obmedzené, ale ponúkajú aj čínsky spôsob platby určený pre čínskych používateľov, čím získavajú niektoré dôležité body za tak skvelú funkciu orientovanú na používateľa..

12VPN klientske aplikácie

Dnes’Sieť VPN musí ponúkať viac klientskych aplikácií, ak chce obstarávať širšie publikum’pretože moderní používatelia môžu používať všetky druhy zariadení, na ktorých potrebujú zabezpečenie.

12VPN ponúka iba základný balík aplikácií pre klientov iba so systémom Windows. Aplikácie Mac, iOS a Android sú k dispozícii okrem rozšírenia prehliadača pre Mozilla a Chrome.

12vpn klientske aplikácie

Overil som klientskú aplikáciu Windows a musím povedať, že toto je časť, v ktorej sa ostatní poskytovatelia majú čo učiť od 12VPN.

Jednoduchý, ľahko navigovateľný bez VPN server, ktorý je neprekonateľný a prechádza každou činnosťou od prepínania serverov po prepínanie funkcií. Áno, hlavní poskytovatelia ponúkajú honosné dashboardy pre svojich klientov VPN, ale sú príliš preplnení pre nováčikov a nováčikov, aby im porozumeli.

Z pripojenia s klientskou aplikáciou Windows neboli hlásené žiadne väčšie úniky DNS.

Po dôkladnom preskúmaní hlavných aspektov služby musím uviesť zoznam nevýhod, t. J. Problémy so službou, ktoré je potrebné čo najskôr odstrániť, aby sa zlepšil výkon služby:

Pros

 • Teraz nechajme’pozri sa na pozitíva:
 • Počas 35-hodinovej skúšobnej prevádzky tejto siete VPN, ktorá je úžasná, došlo takmer k nulovým poruchám
 • Klientská aplikácia je ľahká a pohotová
 • Server Socks5 Proxy je k dispozícii pre nadšencov streamovania
 • K dispozícii sú tieňové ponožky, vďaka ktorým je služba lepšia pri tryskaní cez bránu Chines Firewall

Zápory

 • Rýchlosti sú prijateľné, ale nie horiace rýchlo, čo spôsobuje, že sťahovanie a streamovanie sú niekedy problémom
 • Táto webová stránka je príliš nemotorne zostavená, takže používateľom sťažuje navigáciu.
 • Zásady protokolovania sa nikde neuvádzajú
 • Nie je k dispozícii žiadny prepínač zabíjania, čo ohrozuje používateľov v prípade poruchy služby
 • Podpora Netflix je závada a nie je’t spoľahlivé
 • Poskytovateľ je stále prilepený na e-mailovú podporu ako primárny spôsob korešpondencie s užívateľskými dopytmi. Funkcia živého rozhovoru by bola cennejšia.

záver

12VPN nie je veľká služba, ako ste si možno doteraz mysleli, a má dokonca niektoré významné nedostatky, jej bezpečnostné funkcie však boli na špičkovej úrovni, t. J. Žiadne poruchy, žiadne úniky DNS, žiadne úniky IPV6. Okrem toho je služba jednou z najvhodnejších možností pre čínskych používateľov VPN.

Odporučil by som 12VPN zamerať sa na vylepšenia, pretože v ňom existuje obrovský potenciál byť v najbližších 3 až 4 rokoch najlepšími..

Похожие статьи

 • Revízia IVPN 2020

  Jurisdikcia Gibraltár Cena 8,33 Servery 3152 Denníky Nie Šifrovanie AES-256 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Pracuje v Číne Áno Odporúča sa Áno Webová stránka...

 • Recenzia AirVPN 2019

  AirVPN má pravdepodobne najvýznamnejšiu značku v celom odvetví VPN. Definuje službu pomocou týchto slov “Vzduch dýchať skutočný...

 • Anonine VPN Review

  Jurisdikcia Seychely Cena 3,99 $ mesačne (plán 1 rok) Servery 150+ v 32 krajinách Denníky Nie Šifrovanie AES-256 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Funguje...

 • Preskúmanie súkromného tunela 2020

  Právna zodpovednosť USA Cena 3 dolárov mesačne (36 dolárov na ročnom pláne) Servery 22 serverov v 12 krajinách Denníky Uchováva citlivé protokoly počas 14 dní šifrovania...

 • Recenzia VPNBaron 2019

  Jurisdikcia Rumunsko Cena 5,54 dolárov Servery 13 Protokoly Žiadne protokoly Šifrovanie OpenVPN / L2TPIKEv2 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Funguje v Číne Nie je odporúčané...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me