PrivateVPN Review

jurisdikcie Kanada
cena 3,82 $ / mesiac na jednoročný plán
servery 150+ serverov v 50+ krajinách
protokoly Áno
šifrovanie AES-256-bitové
Odblokuje Netflix žiadny
torrenting Áno
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  žiadny
webové stránky https://privatevpn.com/
kompatibilita Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

PrivateVPN so sídlom vo Švédsku je o poskytovaní digitálnej slobody používateľom. Ponúka služby VPN zamerané na zákazníka, ako sú odblokovanie Netflixu, podpora torrentingu a Disney +, získala na trhu povesť, vďaka ktorej je možné tieto činnosti vykonávať mimoriadne dobre..

Avšak, to’Vzhľadom na nedostatok predplatených na dlhšie trvanie a vysoké náklady sa používatelia vyzývajú, aby sa spoliehali na alternatívy priaznivejšie pre rozpočet. Napriek tomu si prečítajte nezáväznú fotku poskytovateľa v našej súkromnej správe 2020PVN do roku 2020 alebo si prečítajte ďalšie informácie o našej najlepšej príručke VPN.

PrivateVPN sídli v krajine, ktorá je členom 5 očí

Napriek názvu Švédska, ktorý vzbudzuje pocit bezpečia pre všetkých, málo ľudí vie, že táto malebná európska krajina je vlastne členom 5 očnej aliancie, ako sme zistili v našu podrobnú štúdiu o medzinárodných alianciách zdieľania informácií. So sídlom vo Švédsku urobte z privátu PrivateVPN veľa neistoty, pretože švédska vláda môže kedykoľvek požiadať spoločnosť PrivateVPN o gag údaje o krajine.’na vlastnú žiadosť alebo na žiadosť členských krajín aliancie. Aj keď to PrivateVPN nevyhovuje, práve hroziaca hrozba prijatia objednávky roubíka je dosť problematická na to, aby vzbudila obavy..

Zásady protokolov PrivateVPN

V BestVPN.co sme neodpustiteľní, pokiaľ ide o ochranu súkromia, av tejto hre s nulovými súčtami pre nás nie je prijateľné nič iné ako výslovne stanovené pravidlá pre nulové záznamy..

Urobili sme komplexný prieskum týkajúci sa protokolovacích pravidiel u viac ako 100 poskytovateľov, aby sme používateľom oznámili, ako sú niektoré siete VPN nedôveryhodné, napriek tomu, že tvrdia, že naopak.

PrivateVPN uvádza, že to tak nie je’t ukladať užívateľské dáta akéhokoľvek druhu, pokiaľ ide o aktivitu na VPN pripojeniach, stále nás však znepokojuje, pretože zaznamenáva IP adresy používateľov.

že’s podľa nášho názoru nie je bezpečné a spoločnosť PrivateVPN to skutočne musí prestať robiť, ak chce skutočne žiť podľa svojho mena, ktoré rozširuje súkromie.

Recenzia PrivateVPN 2020 - obsah

 1. PrivateVPN Rýchly prehľad
 2. PrivateVPN Pricing Review
 3. PrivateVPN skúšobná verzia zdarma
 4. Kontrola protokolov PrivateVPN
 5. Kontrola serverov PrivateVPN
 6. Kompatibilita aplikácií PrivateVPN
 7. PrivateVPN Stiahnutie
 8. Recenzia podpory PrivateVPN
 9. Zásady protokolov PrivateVPN
 10. Funguje program PrivateVPN na serveri Netflix?
 11. Podporuje PrivateVPN zdieľanie súborov torrentov a P2P?
 12. SúkromnéVPN Firestick
 13. PrivateVPN a Kodi
 14. PrivateVPN Reddit Recenzie
 15. PrivateVPN Proxy

PrivateVPN Rýchly prehľad

to’je zabezpečená vlastnou serverovou infraštruktúrou a je jednou z mála sietí VPN, ktoré tam nie sú’• Doprajte si zaznamenávanie všetkých denníkov.

Medzi ďalšie nepoškvrnené funkcie s PrivateVPN patrí zabíjač, špeciálne aplikácie, odblokovanie obsahu a ďalšie.

Ich úrovne šifrovania sú nepriestrelné, aby sa zabezpečilo, že aj keď existujú útoky typu MiTM (Man in the Middle), zvíťazili’t byť schopný získať niečo z dátových paketov.

PrivateVPN je jedna VPN, ktorá od svojho vzniku získala vysokú úroveň dôvery a dôveryhodnosti a stala sa službou, ktorá’určite to stojí za vyskúšanie,

Ak chcete získať viac informácií o úrovniach šifrovania nepriestrelných, cenových plánoch, politikách vrátenia platby, podpore medzier na platforme, prečítajte si túto komplexnú a komplexnú kontrolu PrivateVPN od spoločnosti BestVPN.co.!

Pros

 1. 6 súčasných pripojení
 2. Servery v 56 krajinách
 3. Podporuje všetky platformy OS
 4. Podpora viacerých protokolov zaisťuje špičkovú bezpečnosť & šifrovanie
 5. Neobmedzená šírka pásma & prepínače servera
 6. Pravidlá vrátenia platby za 30 dní

Zápory

 1. Žiadna skúšobná verzia zdarma
 2. Žiadne rozšírenia pre prehliadač Chrome alebo Firefox
 3. Pomalé rýchlosti streamovania

Získajte PrivateVPN

Funguje spoločnosť PrivateVPN v Číne?

Je smutné, že PrivateVPN neponúka solídne riešenie na získanie ich aplikácie VPN v Číne. Poskytovateľ nie je uvedený ani v obchodoch Google Play a iTunes. Z tohto dôvodu bude možno potrebné, aby si občania žijúci v Číne mohli na stiahnutie vyhradenej aplikácie zo stránky PrivateVPN použiť proxy službu. Tí, ktorí sa nachádzajú mimo krajiny a majú v pláne navštíviť Čínu, môžu na svojom zariadení vopred načítať aplikáciu PrivateVPN. Týmto spôsobom, keď pristanú v pevninskej Číne, budú môcť ľahko odblokovať všetky zahraničné aplikácie / služby / webové stránky.

PrivateVPN Pricing Review

Napriek tomu, že PrivateVPN je jednou z najlepších VPN v tejto kategórii, nie je’t tak drahé ako iné služby podobného postavenia. V skutočnosti sa ceny za posledných 8 mesiacov znížili. Cenová stratégia je však stále rovnaká s tromi dostupnými plánmi vrátane mesačného, ​​štvrťročného a ročného.

Predplatné na mesiac vám vráti sumu 7,67 dolárov, zatiaľ čo štvrťročné predplatné stojí raz za 15,75 dolárov (5,25 EUR mesačne). Mojím osobným favoritom však zostáva ročný plán, ktorý stojí raz za 50,40 dolárov (3,88 dolárov mesačne) a zahŕňa bezplatný mesiac predplatného.

Takto sú plány tvorby cien rozmiestnené na serveri PrivateVPN’web, ktorý používateľom uľahčí navigáciu, porozumenie a výber toho, ktorý vyhovuje ich rozpočtom.

PrivateVPN Pricing Review

Okolo 8 mesiacov späť, ročný plán na PrivateVPN bol ocenený na 54,00 dolárov, účtovaný raz (4,15 USD / mesiac), takže určite zmenili svoje ceny v snahe prilákať viac zákazníkov..

Vzhľadom na počet funkcií a dôveryhodnosť, ktoré táto sieť VPN prináša, cenové plány určite stoja za svoju hodnotu. Ak však stále s niečím nie ste spokojní, spoločnosť PrivateVPN vyhrala’• zastavte vás v odchode uľahčením ich 30-dňového plánu náhrad. nechať’Viac sa dozviete, ako to funguje v našej bezplatnej skúšobnej kontrole uvedenej nižšie.

Získajte PrivateVPN

PrivateVPN skúšobná verzia zdarma

Bezplatné skúšobné verzie sú vždy skvelé, pretože vám umožňujú skontrolovať a otestovať sieť VPN zo všetkých hľadísk skôr, ako sa k tomu prihlásite s plateným predplatným na plný úväzok. Ale počkajte tam’s bummerom, PrivateVPN neponúka bezplatnú skúšobnú verziu ako iné služby, hoci by bolo skvelé, keby to urobili.

PrivateVPN skúšobná verzia zdarma

Existuje len 30-dňová záruka vrátenia peňazí, ktorá sprevádza všetky cenové plány, v ktorých môžete požiadať o vrátenie peňazí kedykoľvek pred koncom 30. dňa, ak darujete’nechcem zostať so službou.

Aj keď sme presvedčení, že pravidlá pre vrátenie platby sú dobré, môžu’• nahradiť ďalekosiahly vplyv bezplatných pokusov. PrivateVPN v tomto aspekte boduje.

Ako vytvoriť účet PrivateVPN

Jednou z vecí, ktorú sme pri našej kontrole PrivateVPN nesmierne rozvíjali, bola kvalita používateľskej skúsenosti a ľahká navigácia medzi poskytovateľmi.’web.

Ak chcete so službou vytvoriť účet, tu’je to ľahké!

 • Otvorte PrivateVPN’s a kliknite na “Získajte PrivateVPN” z domovskej stránkyRegistrácia účtu PrivateVPN
 • Vyberte si cenový plán (odporúčame ročný pre dlhodobých používateľov) a zadajte svoju e-mailovú adresu a heslo.
 • Vyberte spôsob platby z dostupných spôsobov. Vyberáme bitcoíny, takže nás to vedie na ďalšiu stránku, kde by sa transakcia ďalej spracovala.Privatevpn prihlásenie
 • Dokončite transakciu a budete sa úspešne zaregistrovať na účet u PrivateVPN.

Kontrola serverov PrivateVPN

Servery sú oporou akejkoľvek služby VPN. Ak sa rozhodnete pre platenú sieť VPN, poskytovateľ by mal nielen poskytovať rozmanitosť umiestnení serverov, ale aj samotný počet dostupných serverov by mal byť dostatočne vysoký na to, aby poskytoval vynikajúce služby..

Ale to’kde nás PrivateVPN najviac sklamala. Zákazníkom so službou sa ponúka iba 56 miest a viac ako 100 serverov. Ďalší konkurenti, ako napríklad ExpressVPN, ponúkajú 1500+ serverov v 94 krajinách, zatiaľ čo PureVPN ponúka 750+ serverov v 140+ krajinách. Infraštruktúra servera na PrivateVPN nie je’t najlepšie medzi tými, ktorých sme’Zatiaľ som recenzoval.

Kontrola serverov PrivateVPN

Stále to poskytuje slušné internetové pripojenie, ale vzhľadom na malý počet serverov by boli problémy, ako sú úzke miesta pre šírku pásma, príliš bežným javom..

Vyhral’Nebude to také dobré pri odomykaní geoobmedzeného obsahu, pretože podniky ako Netflix sú stále viac zběhlé v identifikácii smerovaní VPN smerovaných a blokovaní ich prístupu. Servery je potrebné pridať do stoviek, ak chce PrivateVPN vytvoriť oveľa vhodnejšiu a schopnejšiu službu pre svoju užívateľskú základňu.

Kompatibilita aplikácií PrivateVPN

VPN zabezpečujú vaše pripojenie k internetu, ale ako dobre to dokážu v každom inom OS, závisí od kompatibility špecializovaných aplikácií, ktoré poskytujú.

PrivateVPN tiež poskytuje konvenčnú kompatibilitu so všetkými populárnymi OS, ako sú Windows, Mac, Android a IOS, prostredníctvom vyhradených aplikácií.

Ale to’o tom, aj keď by sme určite ocenili, keby išli o krok pred konkurenciou poskytovaním ďalších aplikácií určených pre špecializované platformy, ako je Firestick..

PrivateVPN nemusí byť najlepšou VPN pre Mac alebo Windows, ale aplikácie na platformách fungovali dobre. Majú interaktívny dizajn UX a UI so všetkými funkciami a možnosťami na dosah.

PrivateVPN Stiahnutie

Ak ste ochotní stiahnuť si klientskú aplikáciu PrivateVPN pre svoj OS, tu sú odkazy, ktoré vám to pomôžu pri každej vyhradenej platforme:

 • windows

Aplikácia pre Windows 7, 8, 8.1 a 10: https://PrivateVPN.com/client/PrivateVPN-win-new.exe

 • gumák

Aplikácia pre Mac OS X: https://PrivateVPN.com/client/PrivateVPN1.1.pkg

 • iOS VPN

Aplikácia pre iPhone a iPad iOS verzie 9.0 alebo novšej: https://itunes.apple.com/us/app/PrivateVPN/id1168424870?ls=1&mt

 • Android

Aplikácia pre Android 4.0 alebo novšiu verziu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pVPN.PrivateVPN

Proces inštalácie zostáva na všetkých platformách a tu rovnaký’s tým, ako sa môžete pohybovať v nastaveniach v 4 jednoduchých krokoch:

 1. Prihláste sa do svojho účtu alebo sa zaregistrujte zadaním svojho e-mailového ID a nastavením hesla
 2. Kúpiť PrivateVPN’s výberom ktoréhokoľvek z dostupných plánov
 3. Stiahnite si klienta aplikácie VPN pre svoj OS z odkazov uvedených vyššie
 4. Zero in na umiestnenie servera a kliknite na “pripojiť”

Získajte PrivateVPN

Recenzia podpory PrivateVPN

Agilný tím podpory zákazníkov môže dovoliť aj najhorším službám získať pozitívnu reputáciu na trhu. VPN sú často zložité pre používateľov, ktorí nie’Nemám s ich používaním veľa skúseností, takže okrem sprievodcov a návodov’Je skvelé mať zákaznícku podporu, ktorá ich môže viesť.

V PrivateVPN je podpora zákazníkov špičkovou záležitosťou a aby sme ju podrobne preskúmali do hĺbky, zverejnili sme veľmi zložitú otázku, t. J. Vyskúšal som všetko, ale Netflix stále nefunguje’t práca.

Tu je prepis našej konverzácie s podporou PrivateVPN:

 • Funkcia živého rozhovoru je ľahko viditeľná na všetkých stránkach:Recenzia podpory PrivateVPN
 • Online opakovatelia sa zobrazia, iba ak zadáte dopyt. Môžete vidieť okno rozhovoru tu a ako sa hovorí, že zástupca bude čoskoro s nami.
  Súkromný chat v súkromnom jazyku VPN
 • Rep’s názvom bolo Manish a opýtali sme sa, ako používať Netflix, pretože sme vyčerpali všetky možnosti, ako je vyskúšanie všetkých serverov.
  Znalostná báza súkromného protokolu VPN
 • Potom, čo nám poskytol zoznam pracovných serverov so spoločnosťou Netflix USA, zástupca išiel s postupom a zdieľal odkaz na online sprievodcu v súvislosti s problémom dostupným so spoločnosťou PrivateVPN..
  PrivateVPN lístok

Keď sme ho viac vyzvali, aby sme mu povedali, že sprievodca nebol’o veľa pomoci, potom prešiel do režimu riešenia problémov a požiadal nás, aby sme vykonali test úniku DNS.

Bingo! Máme víťaza! Zákaznícka podpora sa intenzívne uspokojovala na všetkých účtoch, a to aj napriek tomu, že to spoločnosť Netflix USA stále nerobila’Ak pracujeme s programom PrivateVPN, sme si istí, že zástupca by zaistil, že sme sa dostali cez.

Skvelá práca, ktorú musíme povedať od PrivateVPN.

SúkromnéVPN ipleak

Okrem funkcie živého chatu existujú aj rozsiahle príručky a návody, ktoré používateľovi pomáhajú vždy, keď sa dostane do problémov so službou.

Kontrola protokolov PrivateVPN

Protokoly nasadené programom PrivateVPN sú nasledujúce:

 1. OpenVPN
 2. PPTP
 3. L2TP
 4. IKEv2
 5. IPSec

Z tohto množstva je protokol OpenVPN najbezpečnejším protokolom a predstavuje naše predvolené odporúčanie pre používateľov VPN bez ohľadu na kategóriu. Okrem toho PrivateVPN ponúka aj protokoly IKEv2, IPSec a L2TP, ktoré sú dostatočne dobré na zabezpečenie väčšiny spojení.

PPTP sa neodporúča, pretože’Je zastaraná, ale jej dostupnosť je stále vynikajúcou funkciou, pretože to vyžadujú niektoré interné obchodné siete alebo komunikačné weby. Keby niekto prišiel hľadať VPN s podporou protokolu PPTP, PrivateVPN by určite splnil ich požiadavky.

Získajte PrivateVPN

Funguje program PrivateVPN na serveri Netflix?

to’je nový sviatok a my’Určite vás musíme informovať v reálnom čase o tom, či PrivateVPN spolupracuje s Netflix a Disney + v roku 2020 alebo nie..

Odblokovanie Netflixu alebo dokonca Netflixu USA je v tomto prípade dosť komplikované. Je dosť zatracené, že VPN môže neustále ponúkať túto funkciu odblokovania svojim používateľom. Takže’Preto som sa uchýlil k vykonávaniu nových testov kompatibility PrivateVPN Netflix s cieľom uľahčiť vám relevantné a aktuálne informácie, ktoré by vám najlepšie poslúžili..

Tak funguje spoločnosť PrivateVPN v skutočnosti do roku 2020 na odblokovaní siete Netflix USA?

Áno, táto skúsenosť je však v poriadku.

Bol som schopný cez Netflix pozerať Avengers - Infinity War pomerne ľahko. Žiadne problémy s pripojením vôbec. Pri prvom pokuse prešiel.

Funguje program PrivateVPN na serveri Netflix

Teraz prichádza na nedostatky.

Kvalita nebola až po známku, ako je možné vidieť celkom živo z obrazovky, ktorú tu zdieľam.

Takisto PrivateVPN vlastne pracuje na odblokovaní Netflixu v USA

Dôvodom je väčšinou pomalšia rýchlosť, ako je obvyklé, na serveroch v USA zo strany PrivateVPN.

Poskytovateľ tak úspešne odblokuje Netflix USA, ale ak hľadáte video s lepšou kvalitou a celkovo obohatenejší streamovací zážitok.

PureVPN je v tomto oveľa lepšia, rovnako ako ExpressVPN a dokonca aj Surfshark.

Získajte PrivateVPN

Podporuje PrivateVPN zdieľanie súborov torrentov a P2P?

Musíme uznať, že PrivateVPN by na mnohých technických frontoch chýbal, ale je to tak’robí všetko, čo by mohlo zákazníka podnietiť, aby sa rozhodol prísť so službou na palubu.

Rovnako ako odblokovanie Netflix USA, aj PrivateVPN poskytuje podporu Torrentingu a P2P. Môžete to však urobiť iba prostredníctvom serverov vo Veľkej Británii, čo by mohlo znamenať, že narazíte na trochu ťažké a načítané toky, ak’Nechcem tam žiť, čím spomaľuje rýchlosť sťahovania.

Ak hľadáte VPN, ktoré poskytujú lepší výkon s Torrentingom, prečítajte si našu príručku Najlepšie VPN pre Torrenting.

SúkromnéVPN Firestick

Firestick neustále zvyšuje svoj podiel na trhu a jeho zavedenie umožnilo spoločnosti Fire TV Amazon rásť skokmi a hranicami. Streamovacie zariadenie podporuje aj ďalšie služby, ako Netflix, BBC iPlayer, Hulu a ďalšie, čím rozširuje zážitok zo sledovania..

SúkromnéVPN Firestick

Ale Firestick vyhral’• Vykonajte veľa bez pomoci siete VPN, ktorá jej umožňuje vytvárať a streamovať geograficky obmedzený obsah. PrivateVPN môže určite odblokovať geograficky obmedzený obsah,

PrivateVPN Add Kodi

PrivateVPN bohužiaľ nemá’Nemajte vyhradený doplnok Kodi, a to ani v roku 2020.

To je pre poskytovateľa dosť sklamaním’Je to preto, že teraz zdanlivo zaostáva so starými funkciami a schopnosťami v odvetví, ktoré neustále zvyšuje latku vyššie.

PureVPN a niektoré ďalšie špičkové VPN majú svoje špecializované doplnky Kodi, ale málo z nich ich nasledovalo ako PrivateVPN..

Viem, že VPN môžete na Kodi prevádzkovať aj tak, že ju nainštalujete priamo do svojho zariadenia, ale to v prvom rade predstihuje aj účel Kodi. Prečo by ste používali Kodi na pozeranie filmov a relácií, keď to môžete urobiť pomocou prehliadača?

Pohodlie a funkčnosť sú dva hlavné body, ktoré je potrebné zvážiť, a to’to, čo robí prípad vyhradenej siete Kodi VPN ešte silnejšou.

PrivateVPN musí svoju hru v oddelení pre odblokovanie a streamovanie vážne zvýšiť.

A v každom prípade, ak chcete používať protokol PrivateVPN na samotnom serveri Kodi, môžete to urobiť nastavením správcu súborov podporovaného sieťou OpenVPN VPN..

Získajte PrivateVPN

PrivateVPN Proxy

Nie, PrivateVPN nie, ale nejde o veľký problém.

Proxy nie sú zvyčajne odporúčané nikým z nás na BestVPN.co tak, ako to robia’• Neponúkajte žiadne bezpečnostné funkcie, ako je šifrovanie alebo podpora protokolov, aby ste boli v bezpečí online.

Takže aj keby spoločnosť PrivateVPN ponúkla bezplatný alebo dokonca platený server proxy, dôrazne by som vám odporučila, aby ste sa od toho vzdali..

PrivateVPN Reddit Recenzie

Predsudok je pre kontrolu zlý, pretože potrebujeme brutálne čestné názory na službu, aby sme pochopili hĺbku jej funkčnosti a nikde nenájdete čestné recenzie lepšie ako Reddit.

Webové stránky komunity s vlastným zdrojom sú jedným z najlepších miest na kontrolu akejkoľvek siete VPN’s recenzie. PrivateVPN’Používatelia sa tiež rozhodli pre platformu zbaviť sa kriku a ocenenia v službe.

Jeden užívateľ zistil, že servery v oblasti západného pobrežia USA sú pri výkone nesmierne zlé. Tento používateľ navyše neurobil’• Súhlasiť s iným používateľom, že systém PrivateVPN by mohol mať vysoké rýchlosti v regióne USA.

Rozhodne s používateľom súhlasíme’názor na oneskorovacie rýchlosti PrivateVPN pri pripojení k americkým serverom, ako je uvedené v časti Kontrola odblokovania Netflix. (Prečítajte si viac recenzií podľa redditorov o najlepšom reddit vpn)

PrivateVPN Reddit Recenzie

záver

Na trhu už existujú stovky sietí VPN a konkurencia je už neľútostná, keď každý podnik získa najväčší podiel zákazníkov. V takomto prostredí to je’je nevyhnutné poskytovať nepoškvrnené služby a prvotriedne funkcie podčiarknuté nepretržitou kvalitou vo všetkých ohľadoch, ak chcete vybudovať úspešnú sieť VPN.

PrivateVPN ešte musí prekonať niekoľko kilometrov, najmä pokiaľ ide o pridanie najmenej 200 ďalších serverov, zlepšenie diverzity umiestnenia serverov pokrytím viacerých ázijských a afrických lokalít, čím sa zvýšia rýchlosti. A predovšetkým to, že zvyšuje počet kompatibilných aplikácií, ktoré poskytuje so svojou službou.

Keď zaokrúhľujeme naše hodnotenie PrivateVPN z roku 2020, poskytujeme službe 3 hviezdičky a na základe vyššie uvedených odporúčaní očakávame jej ďalšie zlepšenie..

Na stránke BestVPN.co sa snažíme poskytovať používateľom najlepšie recenzie VPN vo všetkých kategóriách, či už ide o jednotlivé služby alebo kompatibilitu na rôznych platformách. Naše recenzie sú veľmi nezaujaté a ubezpečujeme sa, že nemáme’nadýchať sa akejkoľvek konkrétnej služby viac, ako si zaslúži.

Ak sme niečo vynechali alebo ak chcete do našej recenzie pridať viac, nezabudnite komentovať nižšie a začať zdravú diskusiu. my’d) netrpezlivo čakajú na komunikáciu s takými názorovými členmi a používateľmi!

Похожие статьи

 • PureVPN Review 2020

  Jurisdikcia Hongkong Cena 2,91 $ / mesiac na serveroch s dvojročným plánom 2 000+ vo viac ako 140 krajinách Protokoly Žiadne protokoly Certifikované šifrovanie AES-256-CBC odblokuje Netflix...

 • Preskúmanie siete Betternet VPN 2020

  Jurisdikcia Kanada Cena 2,99 $ / mesiac na 1-ročnom pláne Servery 10 serverov v 10 krajinách Denníky Denníky Protokoly užívateľských dát AES-256 (platené) | AES-CBC-128 bit...

 • Recenzia CyberGhost 2020

  Jurisdikcia Rumunsko Cena 2,75 USD / mesiac na serveroch s 3-ročným plánom 6 100+ serverov vo viac ako 90 krajinách Protokoly Bez protokolov Certifikované šifrovanie AES-256-bitové odblokovanie...

 • TunnelBear VPN Review 2020

  Jurisdikcia Kanada Cena 4,99 dolárov / mesiac na 1-ročnom pláne Servery 1 000 a viac serverov v 22 krajinách Protokoly Udržiavajú pripojenia Protokoly Protokoly Šifrovanie AES-256-bitové odblokovanie...

 • Surfshark Review 2020

  Právna zodpovednosť Britské Panenské ostrovy Cena 1,99 USD / mesiac (47,76 dolárov za 24 mesiacov) Servery 1040+ a viac ako 61 krajín Protokoly Žiadne protokoly Certifikované šifrovanie...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me