Preskúmanie súkromného prístupu na internet do roku 2020

jurisdikcie USA
cena $ 2,91
servery 3272
protokoly žiadny
šifrovanie AES-256
Odblokuje Netflix Áno
torrenting Áno
Pracuje v Číne Áno
odporúča  Áno
webové stránky https://www.privateinternetaccess.com/
kompatibilita Windows, Android, Apple

Private Internet Access je poskytovateľ VPN v USA, ktorý ponúka riešenia ochrany súkromia a zabezpečenia prostredníctvom silných úrovní šifrovania a viacerých serverov umiestnených po celom svete. Táto kontrola súkromného prístupu na internet hodnotí legitimitu a spôsobilosť služby VPN’nárok na poskytnutie súkromia a anonymity používateľom prostredníctvom internetu. Prečítajte si túto recenziu o súkromnom prístupe na internet a najnovší názor používateľa na tému best vpn.

Pros

 1. Nulové protokoly (ani pri FBI sa nepodarilo dvakrát získať údaje)
 2. 3386+ serverov v 17 rôznych krajinách
 3. Protokoly OpenVPN, L2TP / IPSec a PPTP
 4. Poskytuje sa 256 bitové šifrovanie AES
 5. Funkcia nepretržitého živého rozhovoru 24/7
 6. Dobrá podpora zákazníkov
 7. Ľahko použiteľný VPN klient

Zápory

 1. So sídlom v USA (pod radarom 5-Eyes, 9-Eyes a 14-Eyes Alliance)
 2. Pomalé rýchlosti sťahovania
 3. Žiadna bezplatná skúšobná verzia
 4. Môcť’t vyberte protokoly od softvérového klienta

Získajte súkromný prístup na internet

Denníky a zásady ochrany osobných údajov

Mnoho poskytovateľov VPN tvrdí, že ponúkajú “Žiadne zásady protokolovania”, ale len veľmi málo z nich dodržiava svoj prísľub, ako sme podrobne zdôraznili v našej príručke o politikách protokolovania vyše 100 poskytovateľov, ktorí v súčasnosti pôsobia v tomto odvetví. Väčšina služieb, ktoré sme skontrolovali, zaznamenáva niektoré údaje o malých reláciách / pripojeniach. Toto sa ukázalo až po tom, čo boli tieto siete VPN oficiálne vyšetrované, keď sa zistilo, že používatelia využívali služby na nezákonné činnosti. Posledným príkladom bol PureVPN, ktorý odhalil podrobnosti o protokolovaní do FBI.

Pozadie prípadu

Ak však hľadáte službu, ktorá je silná aj pod tlakom FBI, musíte použiť prístup na súkromný internet. V minulom roku sa poskytovateľ dostal do konfliktu pri vyšetrovaní zo strany FBI, ktoré sa týkalo falošného informovania a šírenia informácií o hrozbách bombou používateľom. V decembri bolo na niekoľko letísk a škôl odoslaných niekoľko hrozieb podvodov pod menom “Eric Mead”.

Vyšetrovania viedli k dôkazu, že stalker menom McWaters sa rozčúlene posadol nad bývalým spolupracovníkom Devonom Kenneym. Ak ste si to ešte neuvedomili, Eric Ken je menom Kenney’s priateľom, ktorý sa po tom, čo bol konfrontovaný, očividne poprel, aby urobil niektorú z hrozieb. Podozrenie sa obrátilo na spoločnosť McWaters, ktorá sa pokúsila kontaktovať bývalého zamestnanca rozdrviť viac ako 100-krát.

PIA’s Reakcia

Všetky pokusy o kontaktovanie e-mailov, Facebooku, Twitteru a TracFone boli spätne sledované na IP adresu zo súkromného prístupu na internet. Aj keď FBI mala dostatok dôkazov na to, aby odradila McWatersovcov, požiadali PIA o odovzdanie záznamov. Keďže poskytovateľ neuchováva žiadne informácie o zaznamenávaní, nemohol spolupracovať; zabezpečenie súkromia používateľa zostalo nedotknuté.

“Po preskúmaní platnosti predvolania a jeho potvrdení sme zopakovali, pretože vždy robíme obsah našich zásad ochrany osobných údajov a potom sme agentovi oznámili, že nezaznamenávame žiadnu aktivitu používateľa. Agent potvrdil svoje porozumenie našej spoločnosti’s politikou a pozíciou a potom sa snažil o alternatívne vedenie. Z tohto prehľadu je zrejmé, že PIA neprihlási aktivitu používateľov a naďalej dodržiavame náš záväzok voči našim používateľom.”

Veľká červená vlajka - PIA sídli v USA

USA sú pravdepodobne najhorším miestom na svete, kde má byť VPN založená.

Nie je to len súčasť aliancií na zdieľanie viacerých údajov, ako je 14 očí, ako sme zdôraznili v našom podrobnom sprievodcovi problematickými jurisdikciami, ale má aj niekoľko typov zákonov o uchovávaní údajov, ktoré môžu vážne umožniť, aby donútil ktoréhokoľvek poskytovateľa, aby údaje gag kedykoľvek chcel. Všetky tieto problémy ovplyvňujú PIA a menia z akejkoľvek inak dostatočne dobrej služby na službu, ktorá by sa nemala meniť’t byť prihlásený.

Keďže však PIA doteraz nezdieľala s orgánmi žiadne záznamy, dokázala zachrániť určitú dôveryhodnosť napriek tomu, že má sídlo v USA. Neodporúčame vám však riskovať a hľadať poskytovateľa so sídlom na bezpečnom mieste, ako je napríklad ExpressVPN alebo Surfshark..

Ceny a plány

PrivateInternetAccess ponúka tri cenové plány, rovnako ako väčšina poskytovateľov VPN v tomto odvetví. Môžete si vybrať z mesačného, ​​ročného a dvojročného účtu.

ceny súkromného prístupu na internet

Mesačný balík sa ponúka za 6,95 dolárov mesačne, čo je v porovnaní s niektorými inými poskytovateľmi VPN o niečo vyššie. Môžete si však vybrať z účtov s dlhšou dobou platnosti a využívať oveľa nižšie ceny, pretože ročný balík stojí 3,33 USD mesačne a dvojnásobný ročný plán stojí 2,91 USD / mesiac (polovica z toho, čo stojí mesačné balíčky).

Hodnotenie súkromného prístupu na internet ukázalo, že ponúka veľkú hodnotu za peniaze, pretože každý balík má záruku vrátenia peňazí na 7 dní a ponúka rovnaké funkcie a úroveň ochrany v každom cenovom pláne, čím zaisťuje, že vaše údaje a súkromie sú v bezpečí pred všetkými druhmi hrozby cez internet. V prípade kupónu so zľavou na súkromný prístup na internet sa pozrite na ponuky VPN v piatok Čierny piatok.

Získajte súkromný prístup na internet

Skúška zadarmo

Ak chcete službu vyskúšať zadarmo na niekoľko dní, je nám ľúto, že v tomto štádiu nie je k dispozícii žiadny bezplatný pokus o prístup na internet. Služba VPN poskytuje záruku vrátenia peňazí 7 dní odo dňa registrácie.

Odporúčame vám využiť týchto sedem dní a otestovať službu na všetkých používaných platformách a zariadeniach. Vyskúšajte rôzne servery, získajte prístup k rôznym webovým serverom s obmedzeným prístupom a skontrolujte problémy so službou a jej funkciami.

servery

Podľa nášho prehľadu PIA má VPN viac ako 3272 serverov rozmiestnených v 33 krajinách po celom svete. Medzi nimi vrátane Austrálie, Brazílie, Kanady, Dánska, Fínska, Francúzska, Hongkongu, Indie, Írska, Izraela, Talianska, Japonska, Mexika, Holandska, Nového Zélandu, Nórska, Rumunska, Singapuru, Južnej Kórey, Švédska, Švajčiarska, Turecka. , UK, US. Môžete skontrolovať PIA’tu sieťová stránka, kde nájdete viac informácií o počte serverov a umiestneniach v každej krajine (obrázok nižšie).

súkromné ​​servery prístupu na internet

Aj keď je počet podporovaných umiestnení malý, PIA do zoznamu neustále pridáva ďalšie servery. Nateraz tvorí svoj vysoký pomer serverov k miestu. To umožňuje používateľom maskovať svoju pôvodnú identitu a zostať v anonymite na internete s dodatočnou motiváciou na používanie serverov s menšou záťažou pre používateľov. Výsledkom je mimoriadna rýchlosť bez ohľadu na to, v ktorej krajine ste nadviazali pripojenie VPN pomocou protokolu PIA - čo je nevyhnutné na plynulé torrentovanie a streamovanie!

Výkon PIA

Aby sme vám poskytli lepšiu predstavu o spoľahlivosti služby, vykonali sme niekoľko testov výkonnosti. Ak sa obávate VPN, tieto procesy vám môžu pomôcť pri rozhodovaní:

Test rýchlosti

Nižšie sú uvedené výsledky rýchlostného testu pri 100Mbps pripojení, ktoré vám poskytne nestranný pohľad na rýchlosti, ktoré budete môcť využiť pri pripájaní k rôznym serverom PIA..

Miestny poskytovateľ internetových služieb

Nižšie uvedené výsledky vám umožnia lepšie porozumieť rozdielu medzi rýchlosťou primárnej siete a prémiovými servermi PIA.

test rýchlosti súkromného prístupu na internet

Pripojené k serveru PIA France

Testy serverov USA a Francúzska preukázali vynikajúcu rýchlosť. Aj keď rýchlosť sťahovania a nahrávania sa znížila. VPN sa podarilo dodať konzistentné sťahovanie 50,67 Mb / s a ​​nahrávanie 35,47 Mb / s, s latenciou až 418 ms.

rýchlosť servera pia france

Pripojené k serveru PIA Australia

Testy serverov USA a Austrálie boli tiež dosť pôsobivé. Môžete sťahovať 52,25 Mb / s a ​​rýchlosť 37,48 Mb / s s latenciou 231 ms. Toto je stále pomerne veľká rýchlosť na prehliadanie / torrentovanie!

pia Austrália rýchlosť servera

Získajte súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet Test reálnej rýchlosti pre zdieľanie torrentov a P2P

PrivateInternatAccess sa vždy chváli ako služba VPN, ktorá vykonáva najlepšie zábavné funkcie súvisiace s VPN, ako je napríklad Torrenting a odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu..

Ale všetky marketingové mumbo jumbo na webe VPN nie’t predstavuje čokoľvek, ak to poskytovateľ nedokáže zálohovať so skutočným výkonom.

A to’presne to, čo nás sklamalo z PIA, keď sme skontrolovali jeho výkonnosť pre Torrenting.

PIA bola na účely torrentu skvelou službou, ako bolo zrejmé z počtu ľudí, ktorí ju na tento účel dôrazne odporúčajú na stránke s najlepším redakčným systémom vpn a na ďalších obľúbených fórach sociálnych médií. Ale v poslednej dobe jeho výkon klesol na čudák. vážne!

Testoval som PIA’s Torrenting výkon tým, že sa pokúsi pripojiť k jednému zo svojich špeciálnych P2P serverov a stiahnutím filmu vidieť, ako dobre to funguje. A musím povedať, že výsledky boli skľučujúce.

Pripojil som sa k ich izraelskému serveru, ktorý špeciálne vymedzili pre úlohu Torrenting.

Rýchlosť prístupu k súkromnému internetu pre torrent

Keď som sa pripojil k tomuto serveru, potom som išiel do Yts.am, populárnej stránky Torrenting, ktorá obsahuje veľa najnovších filmov a iného obsahu, ktorý si môžete ľahko stiahnuť..

Poznámka: My v spoločnosti BestVPN.co žiadnym spôsobom nepodporujeme sťahovanie obsahu chráneného autorskými právami. Proces sťahovania tohto súboru bol tiež zastavený v polovici obdobia, aby sa zabezpečilo, že žiadny taký súbor nebude v našom systéme doručený. Táto demonštrácia mala iba ukázať PIA’s výkon iba pre Torrenting.

Na Yts som pokračoval v sťahovaní filmu “Requiem pre bojovníka” prostredníctvom môjho klienta Utorrent.

Rýchlosť PIA je najhoršia na stiahnutie

Rýchlosti sťahovania v Torrentingu a rýchlosti nahrávania boli výrazne pod par. Dosť na to, aby sme znížili PIA na a neodporúčaná služba pre Torrenting.

PIA torrent test

Súkromný prístup na internet s pomalou rýchlosťou pre torrent:

Tu sú výsledky z testu rýchlosti PIA’s Izrael server:

Ping: 199 pani

Stiahnuť: 3,19 Mbps

Odovzdané: 2,64 Mbps

Preskúmanie rýchlosti PIA

Toto sú výsledky z a 20 Mbps pripojenie, čo znamená, že PIA’Izraelský server v skutočnosti znížil rýchlosť sťahovania o 84%, čo jednoducho nie je prijateľné pre VPN, ktorá sa propaguje v systéme Torrenting.

PIA’Strata rýchlosti sa používa na vznášanie sa okolo 30-40% známka len pár mesiacov späť. Možno prechádzajú zlou fázou a čoskoro sa situácia zlepší, ale pre túto chvíľu PIA rozhodne nie je VPN, ktorú by ste mali navštíviť, ak hľadáte prémiový tok torrentov..

Súkromný prístup na internet Netflix Test - Funguje to?

Z výkonu Torrenting pri PIA rýchlostných testoch som bol celkom oslnený, napriek tomu som od poskytovateľa očakával oveľa lepšie, keď dôjde k odblokovaniu Netflixu..

Ale opäť som tu bol sklamaný, pretože PIA nedokázala odblokovať Netflix USA dvakrát pred tretím pripojením.

Súkromný prístup k internetu netflix recenzia

Bol som pripojený k PIA’s New York server, zatiaľ čo sa snažil odblokovať Netflix, pretože to bol ich najlepší server pre danú úlohu predtým.

Súkromný prístup k internetu netflix reálny test

A keď sa PIA konečne podarilo odblokovať Netflix USA, rozhodol som sa streamovať Ex Machina, čo je film s obmedzeným geografickým obmedzením dostupný iba pre používateľov Netflix v USA..

Súkromný prístup na internet funguje na netflix

Áno, film sa streamoval, ale znova som narazil na rovnaký problém, aký som spôsobil pri rýchlosti PIA VPN, ako pri Torrentingu..

Rýchlosť siete PIA VPN bola tak pomalá, že film sa najprv veľmi vyrovnával. A veľa, myslím, veľa.

Po druhé, rýchlosť PIA nedosiahla’t Nedovoľte, aby film dosiahol HD kvalitu. Zrná na obrazovke zostali všadeprítomné.

Súkromný prístup na internet pre Netflix

Ako som už vysvetlil, že rýchlosť súkromného prístupu na internet bola na serveri Netflix pomerne pomalá, musím vám ukázať, koľko skutočne to bolo..

Tu sú výsledky z testu rýchlosti pre server New York od spoločnosti PIA:

Ping: 241 pani

Stiahnuť: 3,03 Mbps

Odovzdané: 1,60 Mb / s

Rýchlosť súkromného prístupu na internet je najhoršia

Rýchlosti prúdenia údajov zostali opäť v systéme Rozsah 3 Mbps pri mojom internetovom pripojení 20 Mbps.

Rýchlosť súkromného prístupu na internet je presný dôvod, prečo poskytovateľ pri streamovaní Netflixu nefungoval dobre.

Ostatné funkcie sú stále celkom prijateľné, pretože sa podarilo odblokovať web’s USA verzia v treťom pokuse, ale napriek tomu, ak rýchlosti nie sú až prijateľné obmedzené pre streamovanie, hovoríme v rozsahu Priemerná strata rýchlosti 30%, potom PIA v budúcnosti nezostane vhodnou sieťou VPN pre Netflix.

Zákaznícka podpora

Súkromný prístup na internet využíva rôzne spôsoby reagovania na svojich používateľov’ dotazov. Je dôležité, aby každá služba, najmä v odvetví VPN, mala k dispozícii rôzne kanály, prostredníctvom ktorých môžu používatelia komunikovať so službou a hľadať pomoc.

PrivateInternetAccess používa funkciu živého chatu, ako aj databázu poznatkov a časté otázky a odpovede na vyriešenie problémov používateľov a odpovedanie na ich požiadavky..

Live chat

Pri kontrole súkromného prístupu na internet sme testovali funkciu živého rozhovoru a boli sme spokojní s jej celkovým výsledkom. Aj keď to trvalo chvíľu, kým sa pracovníci podpory zákazníkov dostali do režimu online a zúčastnili sa nášho rozhovoru, zamestnanec rýchlo odpovedal na náš dotaz a vhodným spôsobom nás sprevádzal..

Funkcia live chatu je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a je k dispozícii 365 dní v roku. To ukazuje, že spoločnosť PIA sa zaviazala poskytovať vysoko kvalitné používateľské prostredie a venovať sa riešeniu problémov súvisiacich s VPN.

Vedomostná základňa

PIA má dobre oboznámenú a podrobnú vedomostnú základňu, ktorá je prístupná z internetu ‘Podpora klientov’ možnosť z webovej stránky. V databáze znalostí sú sprievodcovia nastavením, konfiguračné súbory pre protokol OpenVPN a informácie o rôznych ponúkaných funkciách.

Sekcia FAQ

Sekcia FAQ je dostupná z ‘Kontaktuj nás’ prístupné z hornej časti webu. Časť Časté otázky obsahuje základné informácie o službe PIA VPN, jej funkciách, pravidlách ochrany osobných údajov a platobných informáciách.

Ak ste nový používateľ alebo plánujete používať program PrivateInternetAccess, prečítajte si časté otázky a odpovede, čo je dobrým východiskovým bodom, pretože vám poskytne dostatočné počiatočné informácie o službe..

Možnosti platby

Súkromný prístup na internet akceptuje rôzne spôsoby platby. Patria sem platby kreditnými a debetnými kartami, ako aj PayPal, American Express, BitCoin, Ripple, Pay Garden a mnoho ďalších spôsobov platby. Za službu môžete platiť aj anonymne pomocou darčekových kariet od spoločností Wal-Mart, Starbucks, Macy’s, atď.

súkromné ​​spôsoby platby za prístup na internet

Získajte súkromný prístup na internet

Proces registrácie

Proces registrácie súkromného prístupu na internet je jednoduchý a vyžaduje niekoľko krokov. Tento proces závisí od zvoleného spôsobu platby. Na nákup služby sme použili PayPal a presmerovali nás priamo na PayPal’s webová stránka. Všetko, čo musíte urobiť, je vyplniť podrobnosti a to’je to hotovo.

Ak ste sa rozhodli pre platbu použiť možnosť kreditnej karty, vyžaduje si trochu viac osobných informácií vrátane vašej e-mailovej adresy. Môžete použiť darčekovú kartu alebo môžete platiť bitcoínom, ak chcete platiť anonymne.

Klient PIA pre systém Windows

Po prihlásení na službu môžete službu VPN nakonfigurovať pomocou manuálnej konfigurácie alebo použiť klienta VPN. Klient je k dispozícii pre Windows (XP a novšie verzie) a Mac OS X (10.6 alebo novšia verzia). Klientov si môžete stiahnuť z internetu ‘Podpora klientov’ stránka zadarmo.

Po stiahnutí klienta stačí zadať používateľské meno a heslo a pripojiť sa k službe VPN. Existujú niektoré rozšírené nastavenia, ktoré môžete použiť aj pri prihlásení do klienta.

Môžete vybrať požadovaný typ pripojenia, vzdialený port alebo ak chcete použiť presmerovanie portov, prepínač zabíjania VPN, ochranu proti úniku DNS alebo ochranu pred únikom IPv6..

Klient tiež môžete použiť na výber úrovne šifrovania, autentifikácie údajov a nastavení handshake, ktoré chcete chrániť.

kompatibilita

Pri kontrole súkromného prístupu na internet sme boli spokojní s počtom zariadení a operačných systémov, s ktorými je služba kompatibilná.

Sieť VPN môžete nakonfigurovať vo Windows a Mac pomocou softvérového klienta alebo manuálneho nastavenia. Službu je možné použiť aj na zariadeniach iOS a Android pomocou poskytnutých pokynov na nastavenie. PIA tiež pracuje na zariadeniach Ubuntu Linux, rôznych smerovačoch a zariadeniach Boxee Box.

Poskytuje ochranu na viacerých platformách a spolu s funkciou viacnásobného prihlásenia môžete zostať chránení a zároveň využívať internetovú slobodu.

Poskytnuté výukové programy

Súkromný prístup na internet ponúka sprievodcov nastavením a návody na konfiguráciu služby na každom zo zariadení, s ktorými je kompatibilný. Pokyny na nastavenie PIA sú prístupné z internetu ‘Podpora klientov’ na webovej stránke.

Tieto príručky poskytujú podrobné pokyny na konfiguráciu služby a existujú samostatné návody na konfiguráciu rôznych protokolov na kompatibilných zariadeniach. Existujú konfiguračné súbory OpenVPN, ktoré si môžete tiež stiahnuť z tejto stránky.

Protokoly a šifrovanie

PrivateInternetAccess poskytuje silné bezpečnostné opatrenia kombináciou rôznych protokolov a úrovní šifrovania. Protokoly ponúkané PIA sú PPTP, L2TP / IPSec a OpenVPN. Tieto protokoly pracujú v kombinácii s úrovňami šifrovania, aby chránili vaše údaje pred rôznymi hrozbami.

Medzi úrovne šifrovania patrí 128-bitové a 256-bitové šifrovanie AES (CBC Blowfish). Ak používate klientsky softvér služby, na ochranu svojich údajov a identity môžete tiež zvoliť nastavenia autentifikácie údajov a nastavenia handshake.

Protokol však nie je možné vybrať pomocou klientskeho softvéru, ktorý je dodávaný s predvolenými nastaveniami protokolu OpenVPN. Ak si neželáte používať OpenVPN, môžete manuálne nakonfigurovať zvolený protokol.

Získajte súkromný prístup na internet

Pridané vlastnosti

PIA rozhodne ide o niečo ďalej, pretože ponúka používateľom extra kompatibilitu a spoľahlivosť. Keď sa rozhodnete pre túto službu, môžete mať istotu, že využijete množstvo užitočných funkcií. Medzi ne patria:

PIA Mace ™ blokuje reklamy, sledovače, súbory cookie

MACE je nový systém ponúkaný spoločnosťou PIA, ktorý ďalej podporuje zákazníka’s bezpečnosť a súkromie. Táto funkcia vracia adresy IP nežiaducich doménových mien ako adresu, ktorá nie je funkčná. Výsledkom bude, že sieť VPN zablokuje dráždivé reklamy zo všetkých webových stránok, čím sa uložia vaše údaje a šírka pásma. Blokovaním sledovačov a súborov cookie môžete zaistiť, aby vaša identita zostala úplne bezpečná. Najlepšie na tom všetkom je, že pre túto funkciu nemusíte sťahovať samostatnú aplikáciu, pretože je súčasťou vstavanej siete VPN.

Peer-to-peer (P2P) / Torrenting

Ak hľadáte spoľahlivú sieť VPN, ktorá nekladie obmedzenia šírky pásma alebo sleduje svoju činnosť v oblasti torrentu, PIA je určite dobrá voľba. Táto služba ponúka úplnú anonymitu, ale obmedzené rýchlosti. Zabezpečí sa tým, že vaša identita zostane stále v bezpečí a zároveň bude možné sťahovať všetko, čo chcete, v čo najväčšej miere.

Proxy SOCKS5

Súkromný prístup na internet dokonca podporuje proxy server SOCKS5, ktorý zaručuje najvyššiu bezpečnosť pre činnosti P2P / Torrenting. Tento protokol podporuje pokročilé sieťové technológie ako IPv6 a UDP, ktoré zaisťujú, že budete vždy v bezpečí. Môžete si byť istí, že vaša totožnosť ostáva úplne anonymná zo zvedavých vládnych agentúr a miestnych poskytovateľov internetových služieb.

Prepínač internetového zabíjania

Prepínač internetového zabitia vám umožňuje zastaviť vaše internetové pripojenie, keď sa VPN odpojí. To vás chráni a vylučuje akúkoľvek šancu škodlivých subjektov na prístup k vašim údajom alebo poznať vašu totožnosť v prípade zlyhania siete VPN.

Preposielanie portov

Funkcia presmerovania portov umožňuje presmerovať určitú komunikáciu na konkrétnu bránu. To však znižuje súkromie a PIA odporúča, aby ste túto funkciu nechali tak, že si ceníte vysokú bezpečnosť.

Ochrana pred únikom DNS

Pomocou tejto funkcie získate najvyššiu ochranu pri smerovaní vášho DNS cez VPN. Týmto spôsobom ste chránení pred únikom DNS a vaše súkromie zostáva nedotknuté.

Ochrana pred únikom IPv6

Ochrana úniku IPv6 zakáže prenos cez IPv6 počas používania siete PIA VPN. To zaisťuje, že nedochádza k úniku prenosu IPv6.

Viacnásobné prihlásenie

S Privateinternetaccess môžete pripojiť až 5 rôznych zariadení súčasne pomocou rovnakého účtu. Funkcia 5 prihlásenia s viacerými používateľmi umožňuje používateľom flexibilitu a bezpečnosť internetu bez ohľadu na to, ktoré zariadenie alebo platformu chcú používať.

Získajte súkromný prístup na internet

Ako používať súkromný prístup na internet (PIA) v Číne?

Podobne ako ostatní poskytovatelia, PIA’Táto webová stránka je nedostupná v pevninskej Číne na základe vládnych obmedzení týkajúcich sa služieb VPN v Číne. Takto získate v Číne iba jednu možnosť použitia súkromného prístupu na internet (PIA): VPN nastavte ručne. Kým “Veľký Firewall” blokuje všetky pripojenia VPN, ktoré nájde, ponúka určitú voľnosť pre pripojenia IPSec / L2TP. Sledujte PIA’Sprievodca nastavením protokolu na rôznych zariadeniach. Patria sem aj pokyny pre smerovače, telefóny s Androidom, iOS a stolné počítače.

Odporúčané alternatívy k PIA VPN

Spoločnosť PIA bola pred niekoľkými rokmi najlepším poskytovateľom, ale odvtedy stratila veľa svojho lesku a dôveryhodnosti, pretože za sebou stratila jednu dôležitú funkciu. Teraz to tak nie je’• Ponuka na odblokovanie služby Netflix USA alebo akejkoľvek inej streamovacej služby, napríklad Disney Plus. Jeho Torrenting schopnosti dokonca išli ďaleko dole, pretože používatelia sa sťažovali veľa na poklesy pripojenia a pomalé poklesy. Pre PIA to bol tvrdý pokles milosti.

Spoločnosť PIA sa v súčasnej podobe neodporúča, pretože jej cena je príliš vysoká na $ 3,11 / mesiac alebo $ 87,87 pri jej dvojročnom obchodovaní a prináša tak nižšiu hodnotu pre používateľa.

Ďalšou najlepšou alternatívou k tomu je v súčasnosti PureVPN, ktorá je stále dosť bohatá vďaka svojej špecializovanej podpore odblokovania Netflixu, Torrentingu a ďalších súvisiacich aktivít. A môžete získať PureVPN iba za 2,88 dolárov mesačne alebo 69 dolárov za akciu, ak pôjdete na dvojročnú dohodu, ktorá je jeho najlacnejším predplatným balíkom.

Alternatívy súkromného prístupu na internet (PIA)

Spoločnosť PIA bola pred niekoľkými rokmi najlepším poskytovateľom, ale odvtedy stratila veľa svojho lesku a dôveryhodnosti, pretože za sebou stratila jednu dôležitú funkciu. Teraz to tak nie je’• Ponuka na odblokovanie Netflix USA alebo akejkoľvek inej streamovacej služby. Jeho Torrenting schopnosti dokonca išli ďaleko dole, pretože používatelia sa sťažovali veľa na poklesy pripojenia a pomalé poklesy. Bol to tvrdý pokles milosti pre PIA.

Spoločnosť PIA sa v súčasnej podobe neodporúča, pretože jej cena je príliš vysoká na $ 3,11 / mesiac alebo $ 87,87 pri jej dvojročnom obchodovaní a prináša tak nižšiu hodnotu pre používateľa.

Ďalšou najlepšou alternatívou k tomu je v súčasnosti PureVPN, ktorá je stále dosť bohatá vďaka svojej špecializovanej podpore odblokovania Netflixu, Torrentingu a ďalších súvisiacich aktivít. A môžete získať PureVPN iba za 1,99 dolárov mesačne, ak idete na jednoročný obchod, ktorý je jedným z jeho najlacnejších predplatných balíkov.

Poskytovatelia VPN

Odblokuje Netflix USA

Ponúka vysoké rýchlosti

šifrovanie

protokoly

Je povolené viacnásobné prihlásenie

stanovenie ceny

Prečítajte si recenzie

webové stránky

NordVPN PureVPN
ÁNO Áno
rýchly Nadpriemerný / priemerný
Šifrovanie AES-256 na všetkých protokoloch, ktoré podporuje Šifrovanie AES-256 na všetkých protokoloch, ktoré podporuje
OpenVPN, IPSec & IKEv2 OpenVPN, L2TP, PPTP & SSTP
6 5
2,99 $ mesačne na 3-ročný plán predplatného (107,55 dolárov sa účtuje raz) 2,88 $ mesačne na 2 roky predplatného (69,00 dolárov účtovaných raz)
Prehľad NordVPN Recenzia PureVPN
Navštívte spoločnosť NordVPN Navštívte stránku PureVPN

záver

Súkromný prístup na internet je jednou z druhov služieb VPN, ktorá ponúka prísne zabezpečenie a súkromie. Služba si cení ochranu pred rôznymi hrozbami cez internet a dodáva ju prostredníctvom svojich bezpečnostných protokolov a úrovní šifrovania.

Pri kontrole súkromného prístupu na internet sme boli spokojní s celkovým balíkom, ktorý služba poskytuje. Okrem pomalých rýchlostí výkonu je služba ľahko použiteľná a nastaviteľná. V kombinácii s dobrou zákazníckou podporou a podrobnými pokynmi na nastavenie ponúka PIA dobrú hodnotu za peniaze.

Ak teda hľadáte službu VPN, ktorá poskytuje prvotriedne zabezpečenie internetu a chráni vaše súkromie na internete, nič sa nepriblíži ako prístup k súkromnému internetu..

Похожие статьи

 • Preskúmanie súkromného tunela 2020

  Právna zodpovednosť USA Cena 3 dolárov mesačne (36 dolárov na ročnom pláne) Servery 22 serverov v 12 krajinách Denníky Uchováva citlivé protokoly počas 14 dní šifrovania...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me