Preskúmanie siete Betternet VPN 2020

jurisdikcie Kanada
cena 2,99 dolárov / mesiac na jednoročný plán
servery 10 serverov v 10 krajinách
protokoly Zaznamenáva údaje používateľa
šifrovanie AES-256 (platené) | AES-CBC-128 bit (zadarmo)
Odblokuje Netflix žiadny
torrenting žiadny
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  žiadny
webové stránky https://www.betternet.co/
kompatibilita Windows, Android, Apple

Veľmi zriedka odporúčam bezplatné siete VPN vôbec.

Betternet a ďalšie podobné bezplatné siete VPN sú dosť náchylné na zobrazovanie mnohých reklám, nie sú úplne bezpečné, nechránia vaše údaje a problémy s výkonom..

Ale Betternet to sľubuje’vôbec nie ako bezplatné VPN a že môže byť skvelou možnosťou zabezpečenia vašej anonymity online.

VPN spočiatku vyhovovala týmto tvrdeniam a odvtedy patrí medzi najobľúbenejšie VPN VPN pre Android. Betternet’reputácia klesla, pretože štúdia CSIRO odhalila, že poskytovateľ predáva reklamy používateľom, ktoré umožňujú inštaláciu súborov cookie na zariadenia..

Tento komplexný prehľad Betternetu sa však zameria na PREMIUM a bezplatné ponuky poskytovateľa. Takže, bez ďalších okolkov, nechaj’Začneme hĺbkovou analýzou VPN!

Pros

 1. 7-dňová bezplatná skúšobná verzia
 2. Päť súčasných pripojení (prémiová verzia)
 3. Natívne aplikácie pre všetky populárne platformy
 4. V prémiovej verzii nie sú žiadne reklamy

Zápory

 1. Úniky IP a DNS
 2. Zlé zásady ochrany osobných údajov
 3. Záznamy o používateľských údajoch (bezplatná verzia)
 4. Bezplatná verzia slúži na zobrazovanie reklám
 5. Spolupracuje s orgánmi

Poznámka: Obidva prémiové balíčky ponúkajú podobné funkcie. V oboch balíkoch však nie je k dispozícii žiadna možnosť výberu protokolu.

Betteretové plány a prehľad cien

Keď väčšina ľudí uvažuje o prihlásení sa do programu Betternet, zvyčajne sa prihlási na internet “zadarmo” ponuka od poskytovateľa.

Betternet však ponúka aj platenú verziu s kvalitnejšími funkciami a väčšinou za dostupnú cenu.

 • Mesačné predplatné: 11,99 dolárov vyúčtovaných raz
 • Polročné predplatné: 3,99 $ mesačne (23,99 dolárov účtovaných raz)
 • Ročné predplatné: 2,99 $ mesačne (35,99 dolárov účtovaných raz)

Betteretové plány a prehľad cien

Musíte si stiahnuť aplikáciu VPN pre príslušnú platformu / zariadenie a potom kliknúť na ikonu “upgradovať” zobrazíte tieto plány.

Preskúmanie siete Betternet VPN 2020

Keby som bol Betternet, uvažoval by som o znížení mesačných cien pod 10 dolárov, až kým by som nebol schopný udržať si dobrú povesť na trhu sietí PREMIUM VPN..

K dispozícii je 6-mesačný plán, ktorý znižuje mesačné ceny na 3,99 dolárov mesačne.

To znamená, že dostanete zľavu 67% na počiatočnú cenu v celkovej výške až 23 USD!

1-ročný plán ponúka najlepšiu hodnotu zo všetkých. Stojí to iba 2,99 dolárov mesačne, čo predstavuje 35,99 dolárov účtovaných raz za 12 mesiacov!

Cena tohto plánu je lacná, ale problém je v tom, že za presne rovnakú cenu 2,99 $ mesačne môžete zabezpečiť predplatné služby NordVPN, čo je oveľa lepšia služba VPN ako Betternet..

Rôzne ceny pre rôzne zariadenia!

Ako už bolo spomenuté, spoločnosť Betternet pôvodne na svojich webových stránkach neponúkala stránku o cenách. To viedlo k tomu, že mnoho zákazníkov verilo, že ide predovšetkým o bezplatnú službu. Nedávno však vytvorili novú stránku, na ktorej nájdete dostupné ceny. Chúlostivou časťou je, že ceny, ktoré vidíte vyššie, sú konzistentné iba v aplikácii Windows a na webových stránkach. Teraz ponúka Betternet zákazníkom rôzne plány pre rôzne zariadenia. Pozrite sa na túto stránku podpory.

Rôzne ceny pre rôzne zariadenia!

Ak sa zaregistrujete priamo z ich webových stránok alebo aplikácie pre systém Windows, budete musieť platiť 11,99 dolárov mesačne, 23,99 dolárov za 6 mesiacov a 35,99 dolárov za 12 mesiacov. Ak si však zakúpite predplatné z aplikácií pre iOS alebo Android, budete musieť platiť oveľa viac. Kým mesačné náklady sú rovnaké, t. J. 11,99 dolárov, budete musieť zaplatiť 47,99 dolárov za 6 mesiacov (zvýšenie nákladov o 24 dolárov) a 71,99 dolárov za jednoročný plán (zvýšenie nákladov o 36 dolárov). Kde sa rozhodnete kúpiť plán, je úplne na vás!

Recenzia VPN zadarmo Betternet

Myslím, že je čas osloviť slona v miestnosti. Betternet, aj keď máte celkom solídny systém, ktorý poskytuje nástroj na odblokovanie a anonymitu ZADARMO, je nevyhnutné, aby ste boli k svojim zákazníkom úprimní. Všeobecne odporúčam používateľom, aby sa vyhýbali poskytovateľom, ktorí tvrdia, že sú bezplatní, z dôvodu rovnakých dôvodov, aké sa nachádzajú v štúdii CSIRO. UŽÍVATELIA si dávajte pozor, aby siete VPN potrebovali peniaze na zaplatenie za servery, podporu, vývoj / údržbu aplikácií a ďalšie.

Na tomto svete nie je nič zadarmo a siete VPN určite nie sú. Neexistuje nič také ako obed zadarmo a nakoniec si za to nakoniec zaplatíte. V oblasti súkromia online to znamená ohrozenie vašej digitálnej anonymity a bezpečnosti. Spoločnosť Betternet spolupracuje s mnohými reklamnými spoločnosťami, ktoré ponúkajú návrhy na inštaláciu určitých aplikácií alebo pozeranie videí, aby mohli využívať bezplatnú službu VPN. Toto ste už uviedli na svojej webovej stránke, a to si vážim.

Recenzia VPN zadarmo Betternet

Ak si však chcete medzi svojimi zákazníkmi vybudovať dôveru, informujte ich tiež o tom, že tieto reklamné spoločnosti, s ktorými pracujete, majú možnosť nainštalovať na zariadenia používateľov ďalšie súbory cookie. To im umožňuje mať prehľad o aktivite používateľov a ak navštívite niektorý z inzerovaných webov, vedia, že Betternet uspel. Pravdepodobne, ak používateľ uskutoční predaj, Betternet môže zarobiť peniaze a byť schopný zaplatiť režijné náklady na správu VPN.

Celkovo vzaté, ak použitie takýchto postupov, ktoré si vyžadujú stiahnutie aplikácií alebo pozeranie niekoľkých propagačných videí, neobťažuje používateľov Betternetu, bezplatná VPN nie je vôbec zlá na odblokovanie obsahu. Choďte na bláznivé radiace servery a urobte svoju prácu bez zaplatenia jediného centu. Pre používateľov, ktorí hľadajú súkromie a bezpečnosť, by som však striktne odporúčal vyskúšať iných prémiových poskytovateľov.

Preskúmanie spôsobov platby Betternet

Ak sa rozhodnete pre prémiovú verziu Betternetu, mali by ste mať k dispozícii množstvo možností na zaplatenie. Našťastie pre vás poskytovateľ podporuje VISA, MasterCard a PayPal, ktoré sú obvyklou voľbou pre väčšinu kupujúcich. Tento výber je však dosť obmedzený a môže zabrániť niekoľkým používateľom kúpiť si svoj obľúbený plán. Betternet musí pracovať na zvyšovaní rozmanitosti platobných metód. Mali by tiež pridať kryptomeny, napríklad bitcoíny, pretože poskytujú bezkonkurenčnú anonymitu!

Preskúmanie spôsobov platby Betternet

Záruka vrátenia peňazí Betternet

Jednoducho nenávidím poskytovateľov, ktorí neponúkajú žiadne bezplatné skúšky ani záruky vrátenia peňazí. Spoločnosť Betternet však na svojich používateľov neprejaví dojem. Máte k dispozícii 30-dňovú záruku na vrátenie platby, ktorá vám umožní pohodlne otestovať prémiovú službu a rozhodnúť sa, či chcete pokračovať v používaní poskytovateľa VPN alebo nie. Jediným problémom tohto plánu je však to, že na využitie vrátenia prostriedkov musíte použiť menej ako 50 MB údajov, čo je prinajmenšom nespravodlivé..

Uprednostnil by som niečo viac ako 500 MB. Týmto spôsobom by mohli aspoň používatelia otestovať a zistiť, či je služba dostatočne dobrá na streamovanie a hranie online. Aké je inak použitie záruky na vrátenie, ak sú požiadavky také prísne? Je to takmer zbytočné, pretože len málo z nich by malo nárok na vrátenie peňazí. Napriek tomu je dôležitá dostupnosť, takže Betternet môže naďalej pracovať na zlepšení politiky.

Betternet skúšobná verzia zdarma

Na webovej stránke nie sú žiadne informácie o bezplatnej skúšobnej verzii, pretože ani prémiové plány nie sú počas diskusie vynechané. Používatelia však majú možnosť využiť sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu akéhokoľvek prémiového balíka. Ak chcete používať túto funkciu, musíte zadať podrobnosti o svojej kreditnej karte. Ak sa vám nepodarí zrušiť do siedmich dní, Betternet vám bude účtovať mesačnú návštevnosť, čo je najdrahší plán. Tieto šikovné taktiky prinútenia užívateľa zaplatiť za službu sú prinajmenšom hlúpe.

Ako Betternet zarába peniaze - model zárobkov

Ako už bolo spomenuté, spoločnosť Betternet používa na poskytovanie svojich služieb jedinečné médium. Zvyčajne používa dve platformy na zarábanie peňazí. Prvým je ponúkanie bezplatných sponzorovaných reklám. Všetky mobilné aplikácie majú “nainštalovať aplikáciu” Tlačidlo. Po kliknutí na toto tlačidlo sa vám ponúkne niekoľko možností. Ak nainštalujete aplikáciu, Betternet zarába peniaze. Druhý je “pozerať video a pripojiť sa” plošina. Za každé sledované video dostane sieť VPN hotovosť.

Prečo ponúkajú prémiovú verziu?

Aj keď sa zdá, že služba Betternet v niektorých oblastiach nadhodnocuje svoje služby, jedna vec je istá, že sú na väčšine miest tiež dosť priehľadné. Vo všetkých mojich rokoch strávených skúmaním rôznych služieb VPN je Betternet prvá, na ktorú som narazil a ktorá hovorí o jej modeli zárobkov. Väčšina bezplatných sietí VPN neuvádza svoje postupy na udržanie kroku s nákladmi na správu služby VPN.

Koniec koncov, nič nemôže fungovať zadarmo! Služba VPN musí platiť za veľa vecí, medzi ktoré patrí údržba servera, vývoj a aktualizácia aplikácií, platy zamestnancov a náklady na technickú podporu. Betternet používa internet “sponzorované aplikácie” a “pozerať video” platiť za svoje náklady a údržbu serverov. To samozrejme nepokrýva ďalšie náklady na správu VPN.

Preto ponúkajú prémiovú verziu na pokrytie svojich výdavkov na ľudské zdroje, dedikované servery a novo pridané miesta. Takže, ak sa renomovaná služba, ako je Betternet, musí spoliehať na dva rôzne modely na správu nákladov na správu VPN, čo robia iné bezplatné služby? Svoje informácie predávajú tretím stranám, ktoré prospievajú používateľským údajom!

Preskúmanie kompatibility zariadení Betternet VPN

Funkcia viacnásobného prihlásenia je ponúkaná všetkými najlepšími sieťami VPN, čo používateľom umožňuje používať jediné predplatné siete VPN na viacerých zariadeniach naraz..

Ak však existuje možnosť nastavenia siete VPN na smerovači, potom môžete sieť VPN používať na ľubovoľnom počte zariadení bez akýchkoľvek obmedzení, ktoré vám bránia prihlásenie viacerých prihlásení..

Betternet VPN ponúka 5 prihlásení s viacerými prihláseniami (iba v prémiovej verzii), čo je dosť dobré číslo na vytvorenie maximálnej ľahkosti pre používateľa. Ty nie’Nemám podporu smerovača, ale stále ponúka Betternet natívne aplikácie pre takmer všetky hlavné platformy a prehliadače, takže žiadna podpora smerovača nie je o nič väčšie starosti.

Patria sem aplikácie pre iOS a Android, ktoré sú k dispozícii v obchode iTunes a Google Play. Máte dokonca k dispozícii softvér pre stolné počítače a notebooky, ktoré používajú systémy Windows, Mac a Linux, spolu s rozšíreniami prehliadača pre Mozilla Firefox a Google Chrome..

Betternet pre Windows

Aplikácia Betternet pre Windows je pomerne intuitívna a užívateľsky prívetivá. Môže sa pochváliť pomerne zjednodušeným dizajnom a vzhľadom s aplikáciou obdĺžnikového tvaru, podobne ako väčšina rozšírení prehľadávača vyzerá. Používatelia však majú rýchly prístup k serverom dostupným na pripojenie. Ak chcete začať používať VPN, jednoducho stlačte tlačidlo pripojenia a užite si odblokovanie obľúbených webových stránok. Aplikáciu si môžete stiahnuť tu.

Betternet skúšobná verzia zdarma

Betternet pre Mac

V minulosti Betternet neponúkala natívnu aplikáciu pre zariadenia Mac a vyžadovala od používateľov, aby manuálne nakonfigurovali VPN v OS. Avšak niekoľko rokov po ceste a poskytovateľ teraz poskytuje aj aplikáciu Mac. Aplikácia je úplne podobná jej náprotivkom Windows a poskytuje ľahký prístup na geograficky blokované weby, ako sú BBC iPlayer, Hulu, Vimeo, Netflix a ďalšie..

Preskúmanie kompatibility zariadení Betternet VPN

Betternet pre Android

Ak chcete používať Betternet VPN na zariadeniach s Androidom, budete musieť získať ich aplikáciu pre Android z obchodu Google Play.

Aplikácia ponúka dve rôzne verzie, bezplatnú a prémiovú službu.

Betternet VPN’s bezplatná verzia pre Android doesn’t ponúka všetky funkcie alebo servery, zatiaľ čo prémiové predplatné služieb odblokuje všetky funkcie poskytovateľom.

Naučiť sa používať Betternet VPN nie je vôbec ťažké.

Raz ty’nainštalovali ste aplikáciu pre Android, stačí na to iba 3 jednoduché kroky:

 • Jednoducho klepnite na ikonu “pripojiť” gombík
 • Aplikácia začne pripojenie. Počkajte niekoľko sekúnd
 • Aplikácia Betternet VPN Android je teraz pripojená!

Záruka vrátenia peňazí Betternet

Betternet pre iOS

Aplikácia Betternet pre zariadenia iPhone a iPad ponúka jednoduchý spôsob anonymizácie online. Rovnako ako v prípade systému Android sú však v obchode iTunes k dispozícii dve verzie aplikácie Betternet. Bez ohľadu na to sú obe úplne schopné odblokovať webové stránky alebo presunúť servery, aby získali prístup k obmedzenému obsahu. Takže to v skutočnosti nie je problém, najmä ak chcete ísť na plán ZADARMO.

Betternet pre iPhone

Betternet pre prehliadač Chrome

Rozšírenie Chrome z Betternetu je celkom pozoruhodné a oveľa lepšie ako verzia prehliadača Firefox. Aj keď existuje niekoľko chýb, ktoré bránia celkovému výkonu rozšírenia VPN, je stále celkom spoľahlivé používať. Aplikácia Chrome je tiež celkom nová a môže sa pochváliť rovnakým rozhraním ako verzie aplikácie pre počítače. Firefox je pravdepodobne stále vo fáze inovácie.

Betternet pre prehliadače

Betternet pre Firefox

Ak som úplne nezaujatý s poskytovateľom VPN, bol som skutočne sklamaný rozšírením Firefoxu o Betternet. Doplnok vyžaduje veľa práce a podľa sprievodcu, aby sa rozšírenie pripojilo k serveru, je veľmi nepríjemné. Neočakávajte, že z rozšírenia prehľadávača dôjde k spoľahlivému zabezpečeniu alebo anonymite, pretože sa zistí únik DNS a IP.

Betteretová podpora pre konzoly Smart TV / Router / Game

Spoločnosť Betternet vôbec neposkytuje žiadnu podporu pre konzoly Smart TV / Routers / Gaming. Služba v skutočnosti tvrdí, že nie je kompatibilná so všetkými vyššie uvedenými zariadeniami. To znamená, že sieť VPN môžete používať iba na smartfónoch, tabletoch, prenosných počítačoch alebo počítačoch. Ak však chcete získať ďalšiu kompatibilitu, vždy môžete získať podporu zo služieb, ako sú PureVPN, ExpressVPN a NordVPN..

Recenzie serverov Betternet

Najväčším prínosom pre Betternet VPN je problém so získavaním rôznych druhov informácií o službe’s funkciami. Tento problém sa týka aj serverov, pretože veľa používateľov to nerobí’Neviem o Betternet VPN’s adresa servera.

Po mnohých kopaniach som zistil, že v platenom pláne získate prístup k týmto 10 rôznym umiestneniam VPN servera od spoločnosti Betternet:

 • USA
 • Francúzsko
 • Singapore
 • Spojené kráľovstvo
 • Austrália
 • Singapore
 • Kanada
 • Nemecko
 • Holandsko
 • Japonsko

Toto nie je nič, čo by ste sa dostali k najlepším plateným poskytovateľom. NordVPN ponúka 5700+ serverov, ExpressVPN ponúka 3000+ serverov, Surfshark ponúka 800+ serverov a CyberGhost ponúka 3400+ serverov. Betternet’s Zoznam serverov VPN v porovnaní s týmito gigantickými serverovými parkami.

Tieto servery tiež nemajú veľa dôležitých funkcií. Žiadna z nich neodblokuje Netflix v žiadnej krajine, rýchlosti sú smiešne pomalé, zistilo sa veľa únikov IP a nezaznamenal sa Torrenting. Aj pre bezplatnú službu, Betternet’Zoznam serverov nie je špičková.

Dokonca aj Zenmate’s bezplatná verzia môže odblokovať Netflix. Betternet je skôr chybou ako zásahom, pokiaľ ide o poskytovateľa zadarmo.

Preskúmanie rýchlostného testu siete Betternet VPN

Aby sme lepšie porozumeli spoľahlivosti a šírke pásma poskytovateľa VPN, vykonali sme na našom pripojení 50 Mb / s rýchlostný test:

server ping Stiahnuť ▼ Nahrať
Spojené kráľovstvo 140ms 34.5Mbps 33.3Mbps
Francúzsko 180 ms 32.9Mbps 29.1Mbps
Austrália 155ms 30.7Mbps 32.7Mbps
Kanada 190ms 40.2Mbps 23.4Mbps
Holandsko 220ms 32.4Mbps 37.8Mbps

Netesnosti Betteretu IP

Na testovanie spoľahlivosti a bezpečnosti služby som vykonal dva testy na úniky IPv4 a IPv6 na stránkach Ipleak.net a Perfect IP IP Check. Obidva testy odhalili, že služba únikom údajov IPV4 a IPV6. VPN nešťastne skryje IP adresu, umiestnenie a DNS informácie, čo z nej robí nebezpečnú možnosť pre väčšinu používateľov.

Preskúmanie rýchlostného testu siete Betternet VPN

Betternet Čína

Nie každá sieť VPN v Číne funguje, pretože vláda berie zákony o autorských právach a uchovávanie údajov veľmi vážne. Výsledkom je, že pravidelne blokuje zoznam sietí VPN, čím odopiera používateľom internetu právo na šifrované a anonymné prehliadanie. Betternet v Číne je len jedným z mála poskytovateľov, ktorí ponúkajú podporu používateľom v krajine. Aj keď niekedy môže byť niekedy ťažké získať bezpečné a stabilné pripojenie, môžete sa cítiť odhodlaný používať Betternet na obídenie geografických obmedzení a obmedzení obsahu v Číne. Používateľom by som odporučil prihlásiť sa na ich prémiovú službu, avšak kvôli maximálnej účinnosti odblokovania!

Betternet pre spoločnosť Kodi

Táto recenzia Betternet tiež ukazuje, že na odblokovanie určitých doplnkov geo obmedzených na serveri Kodi môžete použiť najlepšiu službu VPN pre kodi. Vďaka jeho dobrým zabezpečovacím a šifrovacím funkciám je veľmi ťažké sledovať vašu IP adresu. Preto, ak sa pripájate k serveru v inej krajine, môžete ľahko získať prístup k obsahu s obmedzeným umiestnením, či už ide o hudbu, video alebo akýkoľvek iný formát. To znamená, že používatelia sa môžu tešiť zo sledovania svojich obľúbených filmov / televíznych relácií ľahko as dobrou anonymitou online.

Štatistika prehľadov Betternetu

Po vykonaní prehľadu Betternet som sa dozvedel, že VPN má viac ako 38 miliónov používateľov z celého sveta. Aj keď to neznamená, že poskytovateľ je úplne spoľahlivý, najmä po prečítaní štúdie CSIRO, VPN je dobrá voľba pre väčšinu používateľov ZDARMA. Z týchto čísiel 60% používateľov pochádza z krajín mimo USA. Servery spoločnosti Betternet prijímajú viac ako 1 Petabyte dennej prevádzky, čo sa rovná sledovaniu 500 000 HD filmov.

Proces deaktivácie reklám

Spoločnosť Betternet používa jedinečný model na poskytovanie svojich služieb VPN zákazníkom. Využíva reklamy na prilákanie zákazníkov a prináša provízie z predaja. Každý užívateľ sa stane členom služby, keď sa pripojí k službe. Ak sa chcete zbaviť reklám, prejdite na nastavenia aplikácie. Klepnite na v pravej hornej časti a zobrazí sa ponuka. Zasiahnite “Nemám’Už nechcem pomôcť”. Oslobodíte tak zobrazovanie reklám, ale môže to znížiť kvalitu vašich služieb.

Protokoly Betternet VPN / kontrola šifrovania

Väčšina poskytovateľov VPN na trhu ponúka tradičnú sadu šifrovacích protokolov (PPTP, L2TP / IPSec, IKEv2 a OpenVPN), ale Betternet sa odlišuje poskytovaním jedinečnej sady protokolov tunelovania. Pre svoju kontrolu som vykonal hĺbkovú analýzu služieb Betternet a pomocou príslušných šifrovacích kľúčov som zistil nasledujúce zabezpečené protokoly:

 1. OpenVPN s AES-256 bitmi
 2. L2TP / IPSec s bitom AES-CBC-128

Po preštudovaní ponúkaných šifrovacích protokolov služby v mojej kontrole Betternet navrhujem používateľom používať službu Betternet iba na odblokovanie stránok. VPN neposkytuje primeranú ochranu pre torrenting a zdieľanie súborov P2P. Používatelia tiež nemôžu zmeniť šifrovací protokol na stolných alebo mobilných aplikáciách, čo znamená, že nebudete mať potuchy, kedy / ktoré aplikácie používajú L2TP / IPSec alebo OpenVPN..

Preskúmanie zásad ochrany osobných údajov spoločnosti Betternet

Ak som vo svojom hodnotení Betternet úplne úprimný, najmä pokiaľ ide o zásady ochrany osobných údajov, povedal by som, že poskytovateľ klamá svojich zákazníkov. Po prvé, poskytovateľ má sídlo v Kanade, ktorá je členom Aliancie piatich a štrnástich očí. To samo o sebe znamená, že VPN sa musí riadiť zákonmi o uchovávaní údajov, čo znamená, že to nie je bezpečná možnosť. Betternet ďalej uvádza, že neprihlási / nezdieľa IP adresu používateľa, e-mail, používateľské meno ani jedinečné mobilné ID.

Hovoria, že vaša IP adresa je vymazaná po ukončení relácie, a hoci je to uveriteľné - neverím v dôveru žiadnemu poskytovateľovi, kým neoverím informácie.

V politike ochrany osobných údajov VPN uvádza, že nepoužíva žiadne informácie, ale neskôr uvádza, že zhromažďuje údaje o aplikáciách, ktoré používate, a webových stránkach, ktoré navštevujete, a nepripisuje ich konkrétnemu používateľovi. Áno, úplne uveriteľné. Pridajte toto k poskytovateľovi, ktorý inzerentom umožňuje zhromažďovať ďalšie informácie, ktoré vám slúžia na zobrazovanie reklám, a svoje rozhodnutie môžete prehodnotiť.

Partnerstvá, ktoré spoločnosť Betternet vytvorila pre svoju bezplatnú službu, umožňujú inzerentom vkladať do vášho prehliadača cookies, čo opäť umožňuje neznámym ľuďom zhromažďovať informácie o navštívených webových stránkach, reklamách, na ktoré kliknete, a prístup k histórii vášho prehliadača! To všetko sa však týka iba bezplatnej verzie aplikácie. Ak sa rozhodnete pre prémiovú verziu, môžete mať istotu, že budete dostávať lepšie zabezpečenie a súkromie online. BEZPLATNÝ plán spoločnosti Betternet nezodpovedá za to, čo robia jeho partneri so zachovanými údajmi!

Betternetový torrent

Podľa môjho prehľadu Betternet služba podporuje P2P / Torrenting. Môžete ľahko sťahovať / zdieľať toľko torrentov, koľko chcete, pretože VPN zašifruje všetok prenos do zabezpečenej siete.

Tým sa zabezpečí, že nikto nebude môcť sledovať vašu aktivitu v oblasti torrentu. Ocenil by som však viac funkcií na zvýšenie bezpečnosti, pretože z platenia statných pokút DMCA sa už nevracia! Každý poskytovateľ VPN, ktorý poskytuje možnosť torrentu, by mal ponúkať ochranu proti rozdeleniu tunelov, SOCKS5 Proxy a Anti-DPI..

Zabezpečenie Wi-Fi

Keď sa pripájate k serveru Betternet, môžete si byť istí, že vaše pripojenie zostáva bezpečné a súkromné. Nezáleží na tom, či sa pripájate k verejnej alebo súkromnej sieti Wi-Fi, pretože poskytovateľ sa môže pochváliť množstvom bezpečnostných protokolov a vysokou úrovňou šifrovania na ochranu vašej identity. Keďže siete VPN maskujú vašu IP adresu, nie je možné sledovať vašu internetovú aktivitu späť k vám. Web môžete ľubovoľne a kedykoľvek preskúmať.

Streamovacie služby

Jedným z hlavných dôvodov, prečo ktokoľvek môže začať používať VPN, je vychutnať si plynulé streamovanie, najmä v tomto období, keď každá služba VoD ukladá geoobmedzenia. Je to takmer ako keby sa skutočný účel internetu každý deň rozpadal. Keď som sa však vrátil k prehľadu Betternet, pokúsil som sa získať prístup k verzii Netflix USA z VPN, ale okamžite som bol zablokovaný serverom VoD. Pravdepodobne by to mohlo byť spôsobené tým, že dynamické IP využívajú stovky používateľov na celom svete.

Po ďalšom testovaní schopností VPN na odblokovanie / streamovanie som sa pokúsil o prístup k aplikácii BBC iPlayer a webovej stránke ABC. Obaja pracovali hladko a umožnili mi sledovať obsah bez problémov. Pre poskytovateľa ZADARMO by som povedal, že to nie je zlé. Nezabúdajte však, že väčšina testov, ktoré som v tomto hodnotení vykonala na poskytovateľovi, sa týkala prémiovej verzie aplikácie.

Recenzia webových stránok spoločnosti Betternet VPN

Ak som úplne úprimný, vlastne sa mi páči vzhľad a vzhľad webovej stránky Betternet. Vo svojej výzve je pomerne zjednodušená a ponúka ľahkú navigáciu v celom texte. Aj keď na webe vidíte veľké množstvo stránok, stále máte prístup k dostatočne dobrým informáciám, a to vďaka sekcii blog a časté otázky. Jediným problémom je však to, že sa zdá, že spoločnosť Betternet skrýva svoju prémiovú ponuku z hlavnej webovej stránky a iba o nej hovorí v politike ochrany osobných údajov. Zdá sa, že je to dosť zložité!

Preskúmanie zásad ochrany osobných údajov spoločnosti Betternet

Recenzie zákazníckej podpory spoločnosti Betternet VPN

Pokiaľ ide o získavanie podpory zákazníkov od spoločnosti Betternet, máte tri možnosti. Existuje blog, kde môžete získať najnovšie informácie o poskytovateľovi a všetky nové zmeny, o ktorých by ste mali vedieť. Máte centrum pomoci rozdelené do 9 kategórií: Windows, Hexatech, Extensions, Premium, Android, iOS, About Betternet, Need Help a General. Prémioví používatelia majú prístup k podpore priamo zo svojich aplikácií. Kliknite na ponuku hamburger a potom “Kontaktuj nás”.

Recenzie zákazníckej podpory spoločnosti Betternet VPN

Budete vyzvaní, aby ste špecifikovali povahu svojej žiadosti o pomoc. Zadajte príslušné informácie a počkajte, kým nedostanete odpoveď. Žiaľ, podpora živého chatu nie je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Dokonca aj aplikácia je trochu buggy a Betternet ju nezabezpečuje podľa potrieb zákazníka. Keby som mal hodnotiť podporu sám, tak’d dať službu 5 z 10.

Prečo je Betternet vašou prvou voľbou?

Skôr ako o tom budem hovoriť, trochu vyčistíme vzduch. VPN v súčasnosti majú tendenciu ísť cez palubu s ich marketingom. Od najstarších po najnovšie v priemysle každý tvrdí, že je prvou a najlepšou voľbou. Ak je však KAŽDÝ jeden taký jedinečný, potom nikto naozaj nie je! Napríklad Betternet vo svojich štatistikách uvádza, že sa radí na prvé miesto spomedzi 3,3 milióna aplikácií.

Toto je ďalej od pravdy. V skutočnosti, keď hľadáte a “VPN” v žiadnom obchode nebude Betternet v najlepších návrhoch viditeľná. Okrem toho má Betternet stále dobrú povesť. Tvrdia, že po celom svete má viac ako 38 miliónov používateľov, z ktorých 60% má sídlo mimo Spojených štátov. Samotná táto suma je vyššia ako počet obyvateľov Kanady.

Okrem toho má štát vyše 1 Petabyte dennej prevádzky a tvrdí, že je uvedený na 100 000-krát denne na sociálnych sieťach. Tieto tvrdenia zatiaľ overujem, ale podľa môjho najlepšieho vedomia sa tieto štatistiky zdajú byť falošné - pokiaľ spoločnosť Betternet nemôže poskytnúť platný dôkaz.

Preskúmanie Betteretu Reddit

Reddit je jednou z najužitočnejších komunít online, kde môžete dostávať aktuálne informácie týkajúce sa rôznych tém / produktov / SaaS. Ako taký si môžete byť vždy istí, že nájdete rôzne pohľady rôznych používateľov týkajúce sa najlepšieho predn pre reddit. Uskutočnil som analýzu Reddit for Betternet a väčšina odpovedí uviedla, že používatelia neboli v dôvere v poskytovateľa ZADARMO. Nižšie je komentár redditora, ktorý vysvetľuje, že Betternet je zadarmo, pretože zarábajú peniaze z vašich DÁT:

Komentár z diskusie drfusterenstein’s komentár z diskusie "Funguje Betternet na torrentingu?".

Betternet verzus TunnelBear

Vlastnosti Betternet TunnelBear
Ceny (ročne) $ 35 $ 59,99
krajiny 10 20 krajín
servery 10 354+
protokoly OpenVPN a IPSec OpenVPN a L2TP / IPSec
šifrovanie AES-256 bit a CBC-128bit AES-256-CBC šifrovanie
protokoly Áno Áno
torrentov & P2P povolené Áno žiadny
So sídlom v Kanada Kanada
Proxy servery Áno Áno
Súčasní používatelia 5 5
Pridané funkcie nikto GhostBear, režim Vigilant, najbližší tunel

Betternet verzus Hotspot Shield

Vlastnosti Betternet Štít Hotspot
Ceny (ročne) $ 35 $ 97,34
krajiny 10 25 krajín
servery 10 2500+
protokoly OpenVPN a IPSec OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP / IPSec, IKEv2
šifrovanie AES-256 bit a CBC-128bit AES-256-CBC
protokoly Áno žiadny
torrentov & P2P povolené Áno Áno
So sídlom v Kanada US
Proxy servery Áno Áno
Súčasní používatelia 5 3
Pridané funkcie nikto Prepínač zabíjania VPN, prepínanie VPN, streamovanie VPN

Betternet verzus ExpressVPN

Vlastnosti Betternet ExpressVPN
Ceny (ročne) 35 USD (jednoročný obchod) 99,95 USD (jednoročný obchod)
krajiny 10 94 krajín
servery 10 3000+
protokoly OpenVPN a IPSec OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP / IPSec, IKEv2
šifrovanie AES-256 bit a CBC-128bit AES-256-CBC
protokoly Áno žiadny
torrentov & P2P povolené Áno Áno
So sídlom v Kanada Britské Panenské ostrovy
Proxy servery Áno Áno (súčasťou je aj proxy server SOCKS5)
Súčasní používatelia 5 3
Pridané funkcie nikto Firewall NAT, rozdelenie tunelov, živé rozhovory, súkromné ​​DNS

Betternet vs Ivacy

Vlastnosti Betternet zažívacie
Ceny (ročne) $ 35 $ 39,95
krajiny 10 100+
servery 20+ 400+
protokoly OpenVPN a IPSec OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP
šifrovanie AES-256 bit a CBC-128bit 256-bitové šifrovanie vojenskej triedy
protokoly Áno žiadny
torrentov & P2P povolené Áno Áno
So sídlom v Kanada Singapore
Proxy servery Áno Áno
Súčasní používatelia 5 5
Pridané funkcie nikto Rozdelené tunelovanie, zabezpečené DNS, ochrana pred únikom IPv6

Betternet vs. SurfEasy

Vlastnosti Betternet SurfEasy
Ceny (ročne) $ 35 $ 77,88
krajiny 10 28+
servery 20+ 500+
protokoly OpenVPN a IPSec OpenVPN a PPTP
šifrovanie AES-256 bit a CBC-128bit AES-256 bit
protokoly Áno žiadny
torrentov & P2P povolené Áno Áno
So sídlom v Kanada Kanada
Proxy servery Áno Áno
Súčasní používatelia 5 5
Pridané funkcie nikto Sledovač blokovania a maskovanie IP jedným kliknutím

Časté otázky týkajúce sa kontroly siete Betternet VPN

Je Betternet bezpečný a dôveryhodný?

Ak budem k publiku úplne úprimný, Betternet je dobrou voľbou iba na odblokovanie webových stránok. Platí to pre: prémiovú aj bezplatnú službu. VPN má stále veľa vylepšení v šifrovacích a bezpečnostných / súkromných funkciách spolu s dostupnosťou servera. Chýba tiež podpora živého chatu. Jedinou vecou, ​​ktorá je pre VPN atraktívna, je jej nízka ročná cena!

Čo robí Betternet Premium??

Prémiová verzia Betternetu je prístupná iba z aplikácie VPN. Dostanete “upgradovať” možnosť, ktorá premení váš bezplatný program na platený, a preto ponúka kompletný zoznam serverov. Prémia tiež neobsahuje reklamy, ktoré do vášho prehliadača vkladajú súbory cookie na vyhodnotenie toho, ktoré webové stránky alebo služby navštívite.

Ako funguje Betternet

Betternet odhaľuje, že služba funguje so šifrovacím modelom na jedno kliknutie. Len čo používatelia’ nainštalovať a spustiť Betternet na svojich podporovaných zariadeniach, služba VPN smeruje celú svoju sieťovú komunikáciu prostredníctvom zabezpečeného šifrovaného tunela (ako u všetkých služieb VPN). To zaisťuje prvotriednu identitu & ochrana údajov používateľov’ proti poskytovateľom internetových služieb, hackerom, snooperom, phisherom, zlodejom identity, dozorným agentúram a všetkým činnostiam monitorujúcim sieť odposluchov. Keď im anonymná Betternet umožní obísť geografické obmedzenia (BBC iPlayer, NBC, Spotify, HBO Now atď.), Bezpečne získajte prístup k bankovým službám..

Je legálne používať VPN v USA?

Ak používate VPN na účely streamovania alebo zapojenia sa do P2P / Torrentingu na prístup k pirátskemu obsahu, je to nezákonné a možno budete musieť zaplatiť statné pokuty podľa zákona DMCA. Akt o surfovaní cez iné IP je však stále legálny a používajú ho podniky z celého sveta. Môžete sa teda cítiť bezpečne s vedomím, že jednoduché použitie siete VPN vás nedostane do žiadnych problémov v USA.

Je Betternet neobmedzený?

Áno, Betternet zaisťuje, že všetci používatelia dostanú neobmedzenú šírku pásma a dáta na streamovanie / prezeranie na internete. Plán zadarmo vám môže trvať večne. Ak sa však rozhodnete pre prémiovú verziu, budete musieť obnoviť svoj plán, aby ste sa vyhli týmto dráždivým reklamám.

Je Betternet legálny?

Na zodpovedanie tejto otázky: používatelia musia najprv pochopiť zákonnosť služieb VPN kolektívne. Mnoho krajín po celom svete neukladá žiadne obmedzenia na používanie služieb VPN, pokiaľ je aktivita PRÁVNA. To znamená, že akt surfovania cez inú IP cez Betternet je legálny. Ak ste však zapojený do P2P / torrentingu, môžete vstúpiť do problémov s porušovaním autorských práv. Preto je potrebné vybrať úplne bezpečnú službu, ktorej môžete veriť!

Využíva Betternet mobilné dáta?

Závisí to od toho, či používate VPN pri pripojení k sieti 3G / 4G alebo Wi-Fi. Ak ide o službu bývalého typu, Betternet alebo akákoľvek iná služba VPN bude využívať mobilné dáta. Hlavným cieľom VPN je privatizácia a maskovanie vášho online správania. Výsledkom bude, že do každého dátového paketu prenášaného prostredníctvom pripojenia 3G / 4G pridá vrstvu šifrovania. Môžete si samozrejme zvoliť použitie pripojenia Wi-Fi, aby ste predišli plytvaniu príliš veľkými peniazmi z mobilných dát.

Odporúča sa Betternet?

Nie! Vôbec nie!

Betternet má pomerne málo výhod, ktoré však zatienili obrovské nedostatky v službe.

Bezplatná verzia zobrazuje zbytočné reklamy’t odblokovať Netflix, rýchlosti sú úbohé, jeho aplikácia pre Android bola zistená ako rušivá, počet serverov je omnoho nižší, chýbajú informácie o bezpečnostných politikách a funkciách a neponúka prepínač zabíjania.

Všetky tieto nevýhody porazili účel získania VPN na prvom mieste pre každého používateľa, takže teraz, Betternet od mňa dostane palec dole.

Ak hľadáte lepšie alternatívy za nízku cenu, musíte si prečítať viac o Surfshark, špičkovej priemyselnej VPN ponúkanej za iba 1,99 $ mesačne.. 

Dobré

 1. 7-dňová bezplatná skúšobná verzia.
 2. Päť súčasných pripojení.
 3. Natívne aplikácie pre všetky populárne platformy
 4. V prémiovej verzii nie sú žiadne reklamy.

Zlý

 1. Zaznamenáva údaje používateľa.
 2. Netesnosti DNS a IPv4.
 3. Žiadny automatický spínač zabíjania.
 4. Doplnok Firefox potrebuje prácu.
 5. 50 MB limit pre vrátenie platby.
 6. Zákaznícka podpora Turtle Speed.
 7. Môžu uvoľniť údaje o používateľovi v súdnom príkaze.
 8. Zásady ochrany osobných údajov nie sú úplne transparentné.
 9. Sídlom v Kanade (súčasť Aliancie piatich očí).

Похожие статьи

 • Recenzia VPNbook 2020

  Jurisdikcia Švajčiarsko Cena 7,95 USD / mesiac Servery 6 Iba servery Protokoly ukladajú protokoly pripojenia Šifrovanie AES-256-bitové odblokovanie Netflix Nie Torrenting Áno...

 • Prehľad NordVPN 2020

  Jurisdikcia Panama Cena 3,49 USD / mesiac na serveroch s 3-ročným plánom 5560+ serverov v 59 krajinách Protokoly Žiadne protokoly Certifikované šifrovanie AES-256-GCM / AES-256-CBC...

 • ZenMate Review 2020

  Jurisdikcia Berlín Cena 1,64 $ / mesiac na 3-ročnom pláne Servery 2 600 serverov v 37 krajinách Protokoly Žiadne protokoly Šifrovanie 128-bitový AES-GCM odblokuje Netflix Nie...

 • VyprVPN Review 2020

  Jurisdikcia Švajčiarsko (nebezpečné) Cena 6,67 dolárov / mesiac (80 dolárov za 1 rok) Servery 700 protokolov Žiadne protokoly Šifrovanie AES-256 odblokuje Netflix Áno Torrentovanie...

 • GOOSE VPN Review 2020

  Jurisdikcia Holandsko Cena 1,99 USD Servery 71 Protokoly Nie Šifrovanie AES-256 Odblokuje Netflix Nie Torrenting Áno Pracuje v Číne Nie Odporúča sa Nie Webová stránka...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me