Prehľad infraštruktúry servera ibVPN

jurisdikcie Rumunsko
cena 4.95
servery 100+
protokoly žiadny
šifrovanie AES-256
Odblokuje Netflix Áno
torrenting Áno
Pracuje v Číne
odporúča  Áno
webové stránky https://www.ibvpn.com/
kompatibilita Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, Firefox

Predtým, ako začneme skúmať vlastnosti ibVPN, chceme, aby najlepší čitatelia VPN pochopili, že táto recenzia je založená na osobných skúsenostiach, a preto predstavuje nezaujatý názor na ibVPN. Pred akýmkoľvek iným expertom na VPN sme sa pred zapísaním tejto kontroly museli uistiť, že služby ibVPN boli úplne otestované.

Najdôležitejším aspektom každej najrýchlejšej služby VPN je robustnosť jej serverovej infraštruktúry. Spoločnosť ibVPN zaznamenala v tomto ohľade pozoruhodné zlepšenie tým, že pred dvoma rokmi vzrástla z viac ako 100 serverov na neuveriteľných 180+ serverov v 57 krajinách..

Keď sme tieto servery otestovali z hľadiska ich výkonnosti, zistili sme, že väčšina z nich poskytuje vysoké rýchlosti, zriedkavosť v doméne VPN, kde je bežné škrtenie, žiadne prekážky v prevádzke ani v populárnych umiestneniach serverov a podpora na odblokovanie populárnych streamovacích serverov, ako sú Netflix a Hulu.

Očakávame, že poskytovatelia obídia výkonný zákaz VPN na stránkach ako Netflix USA a umožnia svojim používateľom získať plnú hodnotu zo svojho predplatného prístupom k oveľa väčšej knižnici obsahu, ale ibVPN nás prekvapil nielen svojimi spoľahlivými funkciami odblokovania, ale vysokými rýchlosťami, ktoré umožnilo streamovanie v HD rozlíšení a upustilo ho v najlepšej službe VPN pre Netflix.

Poskytovateľ tiež ponúka službu SmartDNS, prostredníctvom ktorej môžete na svojich zariadeniach na streamovanie médií, ako je Roku a Apple TV, nastaviť službu podobnú VPN na odblokovanie geograficky obmedzených streamingových a herných stránok. K serverom proxy môžete tiež pristupovať, ak sa chcete pripojiť k miestu pomocou služby proxy. V tomto kvadrante kvality služieb spoločnosť ibVPN zaznamenala veľké a vysoko nad našimi očakávaniami.

ibVPN’Počet serverov je dobre rozšírený po celom svete a pokrýva veľkú časť kontinentálnych USA, Európy, austrálskych a ázijských regiónov, Ďalekýchodnej Ázie a prekvapivo aj na Blízkom východe, kde väčšina sietí VPN nie’Ani ponúknuť jeden server.

server ibVPN

ibVPN’s Podporované protokoly

Protokoly poskytujú najdôležitejšie kúsky, ktoré tvoria mechanizmus zabezpečenia akejkoľvek siete VPN. Aj keď sieť VPN ponúka šifrovanie na vojenskej úrovni, obmedzený výber protokolov môže odradiť používateľa od registrácie u poskytovateľa z dôvodu týchto veľmi slabých stránok v oblasti zabezpečenia a ochrany..

ibVPN sa v tejto oblasti darí veľmi dobre, pretože poskytuje podporu nielen pre bežné protokoly, ako sú OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP a IPSec, ale aj pre SoftEther, aby umožnil užívateľovi zvoliť si vyššiu úroveň výberu pri výbere úrovne bezpečnosti potrebuje a vyváži ho s výkonom, ktorý vyžaduje z VPN.

Odporúčame vám však vždy používať OpenVPN ako taký’s najbezpečnejším a najspoľahlivejším protokolom s vynikajúcimi výsledkami v oblasti ochrany osobných údajov a jeho dostupnosťou v ibVPN, ak sa rozhodnete zaregistrovať v službe.

Šifrovanie a kompatibilita zariadení

Skôr ako sa dostaneme k ďalšiemu bodu, chceli by sme vám položiť otázku. Ak by ste si niekedy kúpili službu VPN, aké by boli vaše primárne a sekundárne motívy? Vzhľadom na neustále sa zvyšujúce obavy týkajúce sa zabezpečenia online predpokladáme, že mnoho používateľov by si pri surfovaní na internete zvolilo služby VPN s maximálnou ochranou pri surfovaní na internete..

Pokiaľ ide o šifrovanie, ibVPN je rovnako dobrý ako akýkoľvek iný poskytovateľ služieb VPN. Vďaka svojej podpore 256-bitového šifrovania SSL a AES je vaša identita online neškodná a udržuje ju v bezpečí. ibVPN používa jeden z najbezpečnejších algoritmov, Blowfish, na udržanie čistoty a ochrany vášho online ID.

Aby boli zariadenia ibVPN spravodlivé, kompatibilita ich zariadení je dosť slušná a napriek tomu existuje určitý priestor na zlepšenie. Môžete ho nastaviť na Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Roku Streaming Player, herné konzoly (PlayStation a Xbox) a smerovače (DD-WRT a Sabai). Bolo by skvelé, keby boli spomenuté aj BlackBerry a Kindle, ale rovnako ako sme povedali, ibVPN sa môže stále zlepšovať pomocou možností kompatibility zariadenia.

Kompatibilita ibVPN

ibVPN’s Cenové plány a balíčky VPN

VPN sa v súčasnosti stávajú čoraz citlivejšími komoditami, pretože stále viac používateľov začína prejavovať záujem o doménu, ale s výrazne odlišnými požiadavkami a potrebami. Stratégia cenového plánu musí teda poskytovať dostatočné pokrytie pre všetky takéto typy potrieb používateľov tým, že vytvára plány, ktoré ponúkajú konkrétnym používateľom vysokú hodnotu za prijateľné ceny..

Spoločnosť ibVPN sa postarala o presne túto stratégiu tým, že formulovala svoje cenové plány podľa potrieb obľúbených používateľov.

ibvpn prehľad cien

nechať’s diskutovať o ibVPN’cenové plány podrobnejšie tu:

Balík: Ultimate VPN

Cena: 58,06 $ fakturovaná raz (2,42 $ / mesiac)

Toto je možno najkomplexnejší plán v zozname a môže uspokojiť všetky typy potrieb používateľov. Od odblokovania streamingových serverov po ochranu vašej anonymity online a od podpory Torrenting po bezpečnostné funkcie ako Tor Over VPN a Double VPN, tento plán obsahuje všetko, čo ibVPN ponúka svojim zákazníkom..

Okrem toho získate v tomto pláne prístup k celkovým umiestneniam 180+ serverov, 5 simultánnym umiestneniam, serverom Socks5 Proxies, neobmedzenej šírke pásma a vysoko kompatibilným aplikáciám klienta VPN. A napriek všetkým týmto ohromujúcim vlastnostiam, ibVPN’s cena je výrazne nižšia ako cena, ktorú platíte za podobný plán u iných poskytovateľov.

Tento plán je určite najlepší v zozname!

Balík: Štandardná VPN

Cena: 18,48 $ / rok fakturovaná raz (1,54 $ / mesiac) alebo 2,47 USD za mesačný fakturačný cyklus

Opäť platí, že plán za veľmi priaznivú cenu, na ktorý si mnohí zástancovia ochrany súkromia môžu ľahko dovoliť. Tento štandardný plán VPN má viac ako 140 krajín, jeden limit pripojenia, podporu viacerých protokolov a špecializované klientske aplikácie, ale Torrenting nie je podporovaný ani neexistujú žiadne proxy servery. Tento plán môže byť dobrou voľbou pre tých, ktorí hľadajú základné predplatné VPN na ochranu svojej anonymity online, ale ak sa chystáte na streamovanie alebo Torrenting veľa, odporúčame vám ísť na Konečný plán..

Balík: Torrent VPN

Cena: 36,95 $ / rok fakturovaná raz (3,08 $ / mesiac) alebo 4,95 $ za mesačný fakturačný cyklus

Torrenting Fanúšikovia don’V oblasti VPN nedostaneme veľkú podporu a to je veľké sklamanie, pretože tvoria niektoré z najdôležitejších záujmových skupín v sektore VPN. IbVPN však ponúka vyhradený plán, najmä pre Torrenters ako odvážny krok od konvenčných priemyselných postupov.

A pretože tento plán je určený iba na účely Torrentingu, získate prístup len k 21 serverov je určený na činnosti v oblasti Torrentingu alebo P2P od ibVPN, spolu s jediným súčasným pripojením a vyhradenými aplikáciami na zvýšenie možností kompatibility. Cenové rozpätie nie je také vysoké, a ak sa chystáte na ročné plány, stáva sa stále dostupnejším, keď sa dostane nad 3 doláre mesačne..

Balenie: IBDNS / SmartDNS:

Cena: 36,95 $ / rok fakturovaná raz (3,08 $ / mesiac) alebo 4,95 $ za mesačný fakturačný cyklus

Mediastreamers sú v dnešnej dobe zúrivosťou, keď ľudia hľadajú viac spôsobov, ako môžu diverzifikovať spôsoby, akými môžu sledovať svoje obľúbené streamingové stránky. Takéto zariadenia, ako je Apple TV, môžu nesmierne ovplyvniť celú skúsenosť a urobiť z nich perfektných kandidátov na také zábavné aktivity.

ibVPN teraz ponúka vyhradený plán práve pre tieto zariadenia za rovnakú cenu ako ich plán Torrentingu, čo je skvelá ukážka, ktorá umožňuje užívateľovi zvýšiť kapacitu, aby si mohol kúpiť iba toľko, koľko je v súčasnosti potrebné. Túto službu SmartDNS môžete použiť na odblokovanie viac ako 300 geo-obmedzených kanálov na celom svete.

Ako nastaviť ibVPN v systéme Windows:

Jednou z najlepších vecí, ktoré charakterizujú ibVPN, je jej neuveriteľný detail pri vývoji svojich klientskych aplikácií s cieľom zabezpečiť vrodenú kompatibilitu ich služieb na takmer všetkých populárnych a mnohých špecializovaných zariadeniach..

Ale keďže klient Windows je pravdepodobne najpoužívanejší z dostupných klientov, musí byť dokonale navrhnutý vo svojich formátoch UI / UX, aby sa zaistilo, že sa používatelia budú cítiť pohodlne pri interakcii so softvérom, a zároveň poskytovať čoraz viac funkcií, ktoré uľahčia používateľovi.

ibVPN’s Windows klient bol mnohokrát prepracovaný v najlepšom a súčasnom stave, je to jeden z najlepších VPN klientov pre Windows, medzi ktoré patrí Surfshark Windows klient, ExpressVPN Windows App. Dôvodom je nielen to, že sa dá ľahko používať, ale teraz obsahuje aj niektoré pôsobivé možnosti, ako napríklad dvojitá VPN, Tor over VPN alebo dokonca zabíjací spínač. Klient vás tiež môže viesť, aby ste vedeli, čo presne je “najrýchlejší server” je k dispozícii v súčasnosti po započítaní faktorov, ako sú súčasné umiestnenie, zaťaženie servera atď.

Ak si tiež chcete stiahnuť a nastaviť klienta Windows, potom tu’s aký ľahký je tento proces:

  • Nákup predplatného ibVPN urovnaním ktoréhokoľvek z vyššie uvedených cenových plánov
  • Získajte poverenia používateľa, ktoré aktivujú vášho klienta v e-maile
  • Stiahnite si klienta Windows a nechajte ho nastaviť vo vašom systéme
  • Rozhodnite sa pre “Najrýchlejší server” Vyberte alebo vyberte svoj preferovaný server a kliknite na Pripojiť
  • Vychutnajte si streaming alebo chráňte svoju anonymitu online bezchybne prostredníctvom ibVPN’s hviezdnou službou VPN

Zákaznícka podpora

ibVPN robí úžasnú prácu, pokiaľ ide o zákaznícku podporu. Pokiaľ ide o označovanie služieb VPN, je to naše oko. ibVPN poskytuje informácie, vzdeláva používateľov a pomáha im s technickými problémami v ich VPN klientoch.

Službu ibVPN môžete kontaktovať prostredníctvom Podporných lístkov, e-mailu, živého chatu, pomoci na diaľku a získať niekoľko rýchlych rád a naučiť sa niečo alebo dve jednoduchým prečítaním častých otázok, vedomostnej základne a diskusií na fórach. Takáto vynikajúca podpora zákazníkov je veľmi zriedkavá a má radosť z používania!

ibVPN Skúšobná verzia zdarma a možnosti platby

Na webe BestVPN.co hodnotíme poskytovateľov VPN v hodnoteniach omnoho viac, ktorí sa snažia poskytnúť svojim používateľom bezplatnú skúšobnú verziu so všetkými dostupnými funkciami. Je to preto, že sme presvedčení, že ponúknutie bezplatnej skúšobnej verzie znamená, ako si je istý poskytovateľ samotný v poskytovanej službe, a či je ochotný urobiť test konečného používateľa alebo nie..

ibVPN’s ponuka 24-hodinovej bezplatnej skúšobnej verzie je jedným z vrcholov našej kontroly tejto služby, pretože z hľadiska používateľa bola nesmierne užitočná pri rozhodovaní sa ísť ďalej a kúpiť si predplatné služby alebo nie.

Okrem toho, ak máte stále nejaké problémy so službou, vždy existuje 15-dňová záruka vrátenia peňazí, ktorá vás môže ubezpečiť, že vaše peniaze zostanú v bezpečí u tohto dôveryhodného poskytovateľa..

Pokiaľ ide o platobné možnosti, ibVPN ponúka neuveriteľné 50+ platobné možnosti, medzi ktoré patria debetná / kreditná karta, Ali Pay, Yandex, bankový prevod. Prítomnosť bitcoínu ako možnosti platby je však to, čo si ceníme najviac, pretože umožňuje užívateľovi zažiť veľkú autonómiu pri zachovávaní jeho súkromia chráneného a anonymného, ​​a to aj pri platbe za predplatenie služby..

záver

Na jednej strane to bol úžasný zážitok s používaním ibVPN a podrobným preskúmaním jeho funkcií, na druhej strane sme našli niektoré oblasti, v ktorých sa domnievame, že ibVPN môžu pracovať a stať sa jednou z najlepších, ak nie najlepších poskytovateľov služieb VPN.

Servery na rôznych kontinentoch zvyšujú svoju hodnotu a solídny algoritmus Blowfish zaisťuje, že ibVPN zostane v odvetví VPN. Mnohí z vás to možno nevedia, ale je to najrýchlejšie rastúca služba VPN a má viac ako 500 000 ľudí, ktorí používajú palubnú sieť ibVPN.’s služby.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me