Kontrola siete VPN v mojej súkromnej sieti

Na prvý pohľad to vyzerá podobne ako špecifická služba vo Veľkej Británii, ale vzhľad môže byť dosť zavádzajúci a táto predstava tu určite platí. MyPrivateNetwork VPN nemusí byť jedným z najväčších poskytovateľov VPN tam, ale je to určite dosť dobrá služba, ktorá doteraz nebola náležite zastúpená v centre pozornosti..

Dobre, že’Dnes sa zmení, keď túto službu komplexne preskúmam a preskúmam jej rôzne aspekty vrátane cenových plánov, serverovej siete, bezplatnej skúšobnej verzie a ďalších s cieľom analyzovať, či spĺňa alebo nedodržiava naše najlepšie štandardy VPN..

Takže tu’s exkluzívnou recenziou MyPrivateNetworkVPN od spoločnosti BestVPN.co!

Recenzia cien MyPrivateNetwork

Prvé veci ako prvé, cena. Aby dnes bola akákoľvek sieť VPN konkurencieschopná’S vysoko rezortným priemyslom musí ponúkať svoje služby za správnu cenu. Mnoho poskytovateľov v súčasnosti súťaží v tomto odvetví prostredníctvom svojich plánov stanovovania cien na dne.

Keď som si pozrel rôzne aspekty služby, ktoré sa podrobnejšie zaoberám neskôr v tomto preskúmaní, a porovnal som ich s cenovými plánmi poskytovateľa, považoval som ich za trochu drahšie ako norma. Tu sú mesačné ceny ponúkané poskytovateľom:

Kontrola siete VPN v mojej súkromnej sieti

  • Globálny plán 8,97 GBP alebo 11,65 dolárov mesačne
  • Jednotná krajina 4,97 dolárov alebo 6,46 dolárov mesačne

K dispozícii sú aj dlhodobé plány:

Jedna krajina:

  • 3 mesiace - 14,16 GBP alebo 18,40 dolárov sa vyúčtuje raz
  • 12 mesiacov - 47,71 GBP alebo 61,99 USD

global:

  • 3 mesiace - 25,56 GBP alebo 33,21 dolárov
  • 12 mesiacov - 86,11 GBP alebo 111,8 USD

Myprivatevpn Dlhodobé plány

Na bestVPN.co nemáme’Spravidla sa riadia zásadou, že dobrí sú iba poskytovatelia, ktorí ponúkajú lacnejšie plány’s, pretože vieme a prijímame skutočnosť, že poskytovanie kvalitných služieb VPN vyžaduje veľa peňazí a menší poskytovatelia don’Zvyčajne nemajú zdroje, ktoré by ponúkli nielen dobré služby, ale tiež zasiahli nízko ziskové marže.

Takže pre poskytovateľov ako MyPrivateNetwork, ktorých cenové plány sú určite nad očakávaným rozsahom služieb takého postavenia, im dávam výhodu. Iní recenzenti môžu takýchto poskytovateľov priamo zabiť, ale pripisujem VPN väčšiu dôležitosť’s výkon. Ceny sú pre mňa druhoradé.

Poskytovateľ ponúka dva typy plánov, prvý globálny plán so všetkými funkciami a servermi ponúkaný poskytovateľom, a druhý národný plán, ktorý vás obmedzuje iba na pripojenie k serveru jednej krajiny..

Poskytovateľovi by som len odporučil, aby sa ubezpečil, že najprv zmení svoje ceny z britských libier na americké doláre, aby plány vyzerali trochu príťažlivejšie pre globálnych spotrebiteľov a aby ich zachránili pred problémami s konverziou. A po druhé by som im poradil, aby znížili svoje ceny o 25%, aby sa dostali na rovnakú úroveň ako ostatní poskytovatelia, ktorí pracujú na rovnakej úrovni..

Ak sa chcete rozhodnúť pre poskytovateľa, moja rada by bola, keby som hľadal dlhodobé plány, najmä trojmesačný obchod s globálnym plánom, čo je podľa jeho cenového zdôvodnenia pravdepodobne najlepšia časť zo série..

Bezplatná skúšobná verzia MyPrivateNetwork

Najlepšia vlastnosť tejto služby je jej bezplatná skúšobná verzia a pravidlá vrátenia platby. MyPrivateNetwork je jednou z najštedrejších a najotvorenejších služieb VPN, s ktorými som sa stretol pri svojej recenznej kariére, a chcel by som odporučiť ich politiku bezplatného skúšobného obdobia všetkým ostatným poskytovateľom v tomto odvetví, pretože ďalej ukazuje, do akej miery je poskytovateľ dôveryhodný. zobrazovanie vo svojej službe prostredníctvom tohto zákona.

Kontrola siete VPN v mojej súkromnej sieti

Ak potrebujete bezplatnú skúšobnú verziu, musíte sa ju rozhodnúť, alebo ak ju nemáte’t, môžete ísť priamo k nákupu služby, ale veci nie’S týmto poskytovateľom VPN to tak nebude fungovať.

V sieti MyPrivateNetwork dostanete úplnú trojdňovú bezplatnú skúšobnú verziu s nulovým nasadením pre každý plán, ktorý je rovnako úžasný, pretože umožňuje používateľovi cítiť sa oveľa bezpečnejšie pri vstupe do služby.

Poskytovateľ tiež ponúka svoju vlastnú bezplatnú službu VPN. V sieti MyPrivateNetwork’Vďaka bezplatnej službe získate náhodne pridelený server v Nemecku alebo Španielsku a najvyššiu rýchlosť 1 Mbps.

Ale štedrosť nie’Končíte tu, pretože tiež môžete využiť neuveriteľných 90 dní na nárok na vrátenie prostriedkov. Všetky tieto faktory sa spájajú a ponúkajú každému používateľovi bezkonkurenčnú podobu bezpečnosti pri kúpe siete VPN, pretože viete, že ste vyhrali’Bude vám naúčtovaná platba do 72 hodín a aj potom môžete svoje peniaze kedykoľvek získať späť za 3 mesiace.

Mám obavy o MyPrivateNetwork’s cenovo výhodnými plánmi, ale jeho bezplatná skúšobná verzia a politika vrátenia platby viac, ako len to, aby sa za to určite vynahradila.

Recenzia kompatibility aplikácií MyPrivateNetwork

Poskytovateľ ponúka štyri hlavné klientské aplikácie, t. J. Pre Windows, Mac, iOS a Android. Toto je do značnej miery základný štartovací balíček, ak to môžem nazvať, aby pre každého poskytovateľa VPN začal. Bol som však celkom prekvapený, keď som zistil, že poskytovateľ ponúka špecializovanú aplikáciu Firestick, ktorá nie je nič zlý, pretože ukazuje, že je to aj pre špecializovanú užívateľskú základňu..

Podpora zariadenia MyPrivateVPN

Jedným z najviac prekvapujúcich aspektov bolo, že nikde nebola zmienka o Kodi. Kodi je jednou z najpopulárnejších streamingových platforiem, aj keď poskytovateľ tak neurobí’Neponúkajú na to vyhradený doplnok, určite spomenú svoju VPN’s proces nastavenia pre to. Tento poskytovateľ VPN to však neurobí’Nerobím nič z toho, o čom som presvedčený, že je hlavným klesajúcim.

Okrem toho sú jeho aplikácie tiež celkom základné, okrem aplikácie Firestick, ktorá je dosť zatraceně dobrá a možno je tam s tým najlepším, s príliš honosnými vecami. Používateľské rozhranie je trochu nemotorné a môže odstrániť niektoré modernizácie a upgrady, aby do schémy vecí zahrnuli viac minimalizmu..

Jedna vec, ktorú však potrebujem objasniť, je, že aplikácia pre Windows je vlastne aplikácia OpenVPN, čo znamená, že to nie je váš priemerný klient VPN, t. J. Ako tí, ktorých získate od poskytovateľov, ako sú ExpressVPN alebo PureVPN. Ich aplikácia pre Windows beží na protokole k nastaveniu založenom na protokole, čo je v dnešnej dobe trochu staroba’s prostredím, kde máte jedného klienta, v ktorom sa môžete bez problémov rýchlo presúvať z jedného protokolu na druhý.

MyPrivateNetwork musí zaviesť lepšiu klientskú aplikáciu Windows, ako sú aplikácie ponúkané lepšími poskytovateľmi, pretože táto je pre priemerného používateľa príliš technická..

Infraštruktúra servera MyPrivateNetwork

Recenzia serverov MyprivateVPN

Tento poskytovateľ v súčasnosti ponúka okolo 200+ serverov v 44 krajinách po celom svete. Infraštruktúra servera je vysoko naklonená v prospech západnej Európy a severoamerického regiónu, pričom v Ázii je málo miest, ako je India, a ešte menej v juhoamerických a afrických regiónoch..

Poskytovateľ ponúka dobrý zoznam serverov pre tých, ktorí sa chcú pripojiť k serverom v regióne Ďalekého východu Ázie, kde sú dostupné miesta vrátane Malajzie, Taiwanu a Hongkongu..

Počet serverov je dosť dobrý’v porovnaní s podobnými poskytovateľmi stredného rozsahu, poskytovateľ však musí pridať ďalšie umiestnenia v regiónoch ako Ázia a Južná Amerika, aby poskytovateľovi poskytol širší dosah..

Pokiaľ ide o streaming podporovaných serverov, bol som sklamaný’Nemôžem sa dostať do Netflix USA. Služba však dobre fungovala pri odblokovaní aplikácie BBC iPlayer z krajín mimo Veľkej Británie, čo sa očakávalo, pretože poskytovateľ sa zameriava hlavne na poskytovanie služieb britským spotrebiteľom.

Tento prístup je dobrý, ale môže zlyhať tým, že sa poskytovateľ obmedzí na používateľov v rámci jednej krajiny. MyPrivateNetwork musí pracovať na tom, aby jeho servery získali schopnosť obísť obmedzenia na Netflix USA, ak chce v nasledujúcich rokoch výrazne rásť ako služba..

Recenzia podpory MyPrivateNetwork

V prípade otázok používateľov alebo riešení problémov akéhokoľvek druhu poskytovateľ ponúka e-mailovú podporu, ktorá je štandardná, ale v určitom čase sa v nej určite môže vylepšiť pridaním funkcie živého chatu. To mu umožní, aby jeho služba vyzerala príťažlivejšie a pohotovejšie v porovnaní so súčasnou situáciou.

E-mailová podpora je dobrá a stále sa vysoko oceňuje, ale jej postupné rušenie väčšími službami v tomto odvetví a v nadchádzajúcich obdobiach bude musieť ísť každý rovnakým smerom, tak prečo nie teraz.

Okrem metódy, nechať’Pozrite sa na výkon. Poslal som im e-mail o určitom dotaze, ktorý som mal na mysli, a čas ich odozvy bol menej ako hodinu, čo je vzhľadom na moje skúsenosti s inými podobnými systémami e-mailovej podpory celkom vynikajúce.

Kontrola podpory Myprivatevpn

Môžem vás ubezpečiť, že ak sa zaregistrujete pre službu, získate veľa. to’nie je to najlepšie, ale je to’nie je to také zlé.

záver

MyPrivateNetwork je jednou z lepších stredne veľkých služieb, pretože jej výkon je skutočne skvelý ako služba VPN. Existuje len málo kúskov, ktoré môžu zlepšiť spôsob, akým služba vykonáva.

Funkcie MyPrivateVPN

Pokiaľ ide o moje hlavné odporúčania, MPN sa musí pridať, aby sa jeho klienti ľahšie používali (dýhovali ich mimo podpory klientov OpenVPN alebo si ich nechali a tiež si vytvorili nový, ktorý ponúka ľahšie zaobchádzanie so službou VPN), pridajte možnosť odblokovania Netflix USA, znížte ceny o 20% - 40% a nakoniec pridajte podporu živého chatu (voliteľné).

Ale jedna vec, ktorú treba poznamenať, je, že hodnotím MyPrivateNetwork’s Firestick aplikácia ako jedna z najlepších VPN aplikácií pre platformu, a ak hľadáte VPN pre váš Firestick, potom existuje niekoľko lepších možností ako MPN’s vyhradená aplikácia.

Ak poskytovateľ implementuje všetky tieto odporúčania, môže sa stať ešte lepšou a populárnejšou službou ako je dnes. MPN je rýchla, ponúka veľké množstvo serverov a je bezpečná, takže rozhodne získa základné právo, jediná vec, ktorá zostáva, je pridať novinky, aby sa získala väčšia komerčnosť..

Похожие статьи

  • Preskúmanie súkromného tunela 2020

    Právna zodpovednosť USA Cena 3 dolárov mesačne (36 dolárov za ročný plán) Servery 22 serverov v 12 krajinách Denníky Uchováva citlivé protokoly počas 14 dní šifrovania...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me