Jóga VPN recenzia 2020

jurisdikcie Žiadna informácia
cena zadarmo
servery 500+ serverov v 30 regiónoch
protokoly Uloží denníky pripojenia
šifrovanie AES-256-bitové
Odblokuje Netflix žiadny
torrenting Áno
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  žiadny
webové stránky Aplikácie v službách Google a Apple Play Store
kompatibilita Android, Apple

Jóga VPN dokázala zhromaždiť viac ako 5 miliónov používateľov v krátkom čase vstupu na trh nástrojov ochrany osobných údajov. Jedná sa o bezplatnú službu VPN ponúkanú ako “najlepší” mnoho používateľov v obchode Google Play, ale moja analýza odhaľuje pomerne temnú stránku VPN.

Ich aplikácie nie sú vôbec bezpečné a používajú nekalé praktiky na zarábanie peňazí, medzi ktoré patrí predaj vašich údajov službám tretích strán a využívanie modelu založeného na reklame (čo opäť vystavuje vaše informácie ďalšiemu riziku protokolovania z nebezpečných služieb).

Ak chcete získať ďalšie informácie o serveri Yoga VPN, prečítajte si túto komplexnú recenziu obsahujúcu kritiku o jej zabezpečení, transparentnosti, cenách, serveroch, výkone, kompatibilite a podpore..

 • zabezpečenia
 • priehľadnosť
 • stanovenie ceny
 • servery
 • výkon
 • kompatibilita
 • podpora

zabezpečenia

jurisdikcie

Prvým a najnebezpečnejším faktom o technológii Yoga VPN je, že nikto nevie, kde má poskytovateľ sídlo. Nemajú k dispozícii žiadne oficiálne webové stránky, iba stránku na Facebooku, ktorá je pre jadro nejednoznačná. Táto služba je z väčšej časti neaktívna online.

Napriek tomu získava pomerne veľké množstvo registrácií, ktoré v obchode Google Play dosahujú 4,7 bodu a 4,8 sa začína na iTunes (z ktorých väčšina názorov vyzerá falošne). Keď som sa kopal trochu hlbšie do poskytovateľa, narazil som na zaujímavý výskum, ktorý uskutočnil ZDNet.

Jóga VPN Jurisdikcia

Uvádza sa v ňom, že približne 60% najlepších bezplatných mobilných aplikácií v obchodoch Apple a Google Play je od vývojárov so sídlom v Číne alebo s čínskym vlastníctvom. 17 z 30 analyzovaných aplikácií (objavujúcich sa v oboch obchodoch) malo formálne spojenie s Čínou, čo je prinajmenšom alarmujúce..

Ak sa pozriete na vyššie uvedený zoznam, všimnete si, že medzi zahrnuté názvy je Yoga VPN. Moja jediná rada je, že by ste mali utekať zo služby čo najrýchlejšie. Čínska vláda je známa svojimi zákonmi o uchovávaní údajov a hromadnom dohľade.

Zásady ochrany osobných údajov

Pravdepodobne najvznešiteľnejšia ospravedlnenie zásady ochrany osobných údajov, spoločnosť Yoga VPN zverejňuje svoje pravidlá prihlásenia na webovú stránku hostenia textových výpisov, ku ktorej môžete získať prístup tu: http://www.yogavpn.com/static/privacy.txt

Len 373 slov má politika ochrany osobných údajov tendenciu byť úplne nejednoznačná a neposkytuje žiadne platné informácie o tom, aké informácie sa zhromažďujú a na ako dlho.

Nezhromažďujeme osobné informácie, ktoré vás alebo inú osobu identifikujú, napríklad vaše meno a priezvisko, fyzické adresy, e-mailové adresy, telefón, fax, SSN, informácie uložené v zariadení.

Ako vidíte, prvý stav nezaznamenáva žiadne osobné údaje, ale potom pokračuje “Vaše údaje môžeme zhromažďovať, keď s nami komunikujete alebo nám ich poskytnete”.

Nie sú k dispozícii žiadne podrobnosti o tom, aké informácie sú uložené / zaznamenané, čo nám dáva ďalší dôvod na to, aby sme vám ich mohli povedať: neverte tomuto bezplatnému podvodom s VPN. Môže to fungovať hladko, ale k jadru je tienisté!

Zásady ochrany osobných údajov VPN pre jogu

Testovanie netesnosti IP / WebRTC / DNS

Aby som získal lepšiu predstavu o bezpečnosti / ochrane súkromia, ktorú poskytuje sieť Yoga VPN, vykonal som niekoľko testov na úniky prehliadača, dokonalé úniky DNS DNS a IPLeak.Net..

Pripojil som sa k mnohým rôznym serverom a výsledky, ktoré som dostal, sa veľmi podobali snímkam obrazovky, ktoré vidíte nižšie s nemeckou IP adresou.

Áno, VPN spravuje skrytie mojej adresy IPv4 a WebRTC, ale alarmujúcou časťou je identifikácia viac ako 70 adries serverov DNS..

Akákoľvek webová stránka, ktorá dostane toľko žiadostí o DNS z rôznych miest, vás zablokuje pri návšteve. Nehovoriac o tom, DNS zobrazuje dve rôzne miesta.

Jedným z nich je Nemecko a druhé Holandsko, čo dáva zmysel vzhľadom na časy pingov pre tento server, bol nižší ako 8 000 ms pomer pre obe miesta..

To opäť potvrdzuje moju teóriu, že poskytovateľ nemá vlastné servery, ale v skutočnosti ich nakupuje od americkej firmy s názvom Linode..

Jóga VPN IP WebRTC Testovanie netesností DNS

priehľadnosť

Neistota Yoga VPN je taká, že má dvoch rôznych vývojárov pre svoje iTunes a Google Play Store, z ktorých obidva majú dve samostatné VPN aplikácie.

Na iTunes je jóga VPN vytvorená LANPIPER PTE.LTD (tiež vývojárom pre Melon VPN) a v obchode Google Play ju vyvinula Sarah Hawken (ktorá tiež vlastní VPN Lighter)..

Jóga VPN transparentnosť

Preto nie je možné určiť, kto presne prevádzkuje sieť Yoga VPN, ale stále som oslovil oboch vývojárov, aby som získal viac informácií o poskytovateľovi..

Stále od nich čakám na odpoveď, spolu s odpoveďami na niektoré invazívne otázky, ktoré som položil svojmu podpornému tímu na adrese yogavpn.feedback [@] gmail.com

 1. Kde sídli vaša spoločnosť? Mohli by sme získať adresu?
 2. Uverejňujete správy o transparentnosti / oprávňujúce Kanárske ostrovy?
 3. Ak áno, ako často? Užitočný by bol odkaz na adresu URL alebo súbor PDF!
 4. Boli vaše žiadosti podrobené auditu nezávislej bezpečnostnej spoločnosti tretej strany?
 5. Prečo ste ešte neboli auditovaní? Akékoľvek dôvody?
 6. Mohli by sme získať nejaké informácie o majiteľoch spoločnosti?
 7. Máte nejakých investorov a informácie sú verejne dostupné pre používateľov?
 8. Kto sú predstavenstvami vašej spoločnosti?

stanovenie ceny

Ak ste prešli niektorou zo svojich stránok aplikácií v Obchode Play alebo iTunes, musíte už vedieť, že ide o bezplatnú sieť VPN, a preto si musíte skontrolovať cenu?

Jóga VPN je určite zadarmo, ale potrebujete ju “body” na odblokovanie konkrétnych funkcií. Tieto body sú rozdelené do troch rôznych úrovní pre aktiváciu kompletného zoznamu serverov.

Ceny jogy VPN

Toto je prvý, ktorý vidím taký systém. Na získanie bodov máte niekoľko možností. Prvým je pozeranie videa, ktoré vám dá kdekoľvek medzi 10 až 1000 bodmi.

Druhým je check-in, ktorý vám dáva +200 až 1000 bodov. Tretím je pozvať ďalších priateľov, získať viac ako 9000 bodov a štvrtý na zadanie kódu, ktorý vám opäť poskytne 4000 bodov.

servery

Jóga VPN hovorí, že ponúka 500 “Proxy servery” v 30 rôznych regiónoch. Na prístup k týmto serverom musíte získať body pomocou vyššie uvedených metód.

V závislosti od bodov, ktoré máte, môžete získať prístup k serverom na troch rôznych úrovniach. Úroveň 1 ponúka iba päť serverov v piatich rôznych krajinách.

Úroveň 2 zvyšuje až na 15 serverov celkom, čo pridáva niektoré regionálne možnosti aj pre používateľov (napríklad USA na východnom pobreží a na západnom pobreží USA)..

Úroveň 3 ďalej zvyšuje zoznam na 30 rôznych serverov s názvami, ktoré zahŕňajú konkrétne polohy miest (napríklad Francúzsko - Paríž alebo USA - Miami)..

Tieto 3 úrovne serverov spolu s bodmi, ktoré musíte denne odblokovať, sú uvedené nižšie. Nezabúdajte, že tieto sumy sa stále menia.

 1. basic: 500 bodov / deň
 2. Stabilnejšie: 1800 bodov / deň
 3. celosvetovo & najstabilnejšie: 5 000 bodov za deň

Servery VPN pre jogu

Poskytovateľ neuvádza, aký druh šifrovania alebo protokolu používa alebo ponúka. Bez týchto dvoch funkcií nemôže byť VPN predovšetkým.

Dokonca aj tie najdôvätnejšie VPN spomínajú tieto dve veci, ale Yoga VPN o nich mlčí. Hovorí sa, že šifruje vaše údaje, ale nič ďalej nenasleduje.

výkon

Ak hovorím konkrétne o rýchlosti, poskytovateľ je horší ako akákoľvek bezplatná služba testovaná predtým. Dôvodom by mohla byť veľká používateľská základňa a nedostatočná dostupnosť serverov.

Nikto nechce strácať čas sledovaním reklám alebo klikaním na veci, aby získal body za prístup na servery úrovne 3 ponúkané poskytovateľom..

Každý vie, že samotné reklamy zaznamenávajú údaje o používateľoch a že to samo o sebe predstavuje riskantný problém, keď sa rozhodnete stiahnuť a nainštalovať sieť Yoga VPN..

Testy VPN vykonané pomocou nástroja Oakla Speedtest Tool na viacerých serveroch prinášajú priemernú rýchlosť sťahovania 15 Mb / s a ​​nahrávanie 10 Mb / s v mojej sieti 4G.!

Testovanie virtuálnej polohy

S cieľom poskytnúť používateľom lepšiu predstavu o klamlivej službe, ktorá je sieťou Yoga VPN, som vykonal test na svojich serveroch. To malo posúdiť, či poskytovatelia alebo nie’ servery sú založené na inzerovanom mieste.

Pripojil som sa k serveru v Nemecku, ktorý mi dal IP adresu: 139.162.168.186. Túto adresu som uverejnil v teste ping na syntetickom monitore CA App.

Testovanie virtuálnej polohy pomocou jogy VPN

Tento nástroj pošle server na viac ako 90 miest po celom svete. Ako vidíte, čas na spiatočné lety je dosť vysoký pre iné miesta, ale v Nemecku - Frankfurte je ms iba 1 080 ms..

Jóga VPN recenzia

Keď som však skontroloval miesto Holandsko - Amsterdam, dotýkal sa toho istého 8 000+ ms, rovnako ako server Nemecko - Berlín, čo naznačuje smerovanie servera. Takže som vykonal traceroute.

Jóga VPN

Ak vidíte vyššie uvedené výsledky, pri vykonávaní traceroute z Frankfurtu môžete vidieť pomerne krátke pingové časy, podobné výsledky som však dostal opäť v Holandsku - Amsterdame..

Po ďalšom vykopaní a skopírovaní koncového bodu IP do súpravy Hurricane Electric BGP Toolkit som zistil, že ich servery sa skutočne nakupujú na adrese https://www.linode.com.

Virtuálna poloha Yoga VPN

Toto nám všetkým dáva jasný obraz o tom, že Yoga VPN nemožno dôverovať. Majú stopy v Číne a potom servery kúpené od USA, člena jurisdikcie Five Eyes. Nie je to trochu bezpečné!

P2P / Torrenting a Netflix

Jóga VPN nepovoľuje Torrenting a nehovorí ani o tom, že prostredníctvom nej môžete odblokovať akékoľvek hlavné streamingové stránky, čo je v poriadku, pretože bezplatné služby nemajú zdroje na ponúkanie týchto funkcií..

Môj výskum jeho serverov ďalej vysvetľuje, prečo nepodporujú torrentovanie alebo odblokovanie diskov VoD, ako je Netflix. VPN nie je dostatočne vybavená a trpí únikom DNS!

kompatibilita

YogaVPN neponúka veľa kompatibility. Podporuje iba dve platformy: iOS a Android vytvorené vývojármi tretích strán, LANPIPER PTE.LTD (na iTunes) a Sarah Hawken (na Google Play Store).

Znamená to, že vo firme Firestick neexistuje jóga VPN pre Windows alebo jóga? Bohužiaľ, pretože poskytovateľ nemá ani oficiálnu webovú stránku, je hlúpe očakávať podporu viacerých platforiem.

Som si istý, že používatelia môžu nájsť veľa možností na lepšiu kompatibilitu zariadení. Ak je prevádzka VPN stále veľmi dôležitá, môžete apk súbor Yoga VPN načítať prostredníctvom Bluestackov v počítačoch Mac alebo Windows.

Prehrávač aplikácií Bluestacks je emulátor systému Android, ktorý vo vašom účte Gmail nastavuje obchod Google Play pre falošné zariadenie poskytované softvérom na načítanie / inštaláciu súborov .apk.!

podpora

Pretože sieť Yoga VPN nemá oficiálnu webovú stránku, nie je k dispozícii veľa možností na získanie podpory. Najbližšou vecou akejkoľvek prítomnosti na webe Yoga VPN je stránka na Facebooku.

Je smutné, že poskytovateľ bol neuveriteľne neaktívny. Pokiaľ ide o príspevky, vidím, že sieť Yoga VPN je aktívna už v roku 2017 s minimálnou aktivitou v rokoch 2018, 2019 a 2020..

Podpora jogy VPN

Stále som sa rozhodol, že im pošlem správu na Facebooku a spýtam sa ich, či majú alebo nemajú v pláne vytvoriť oficiálnu webovú stránku pre svoj produkt.

Dostal som automaticky vygenerovanú odpoveď, ktorá ma nútila kontaktovať v aplikácii alebo e-mailom. Urobil som oboje, ale napriek tomu som nedostal odpoveď.

Recenzia YogaVPN

Je jóga v Rusku zakázaná?

Bol by som rád, keby poskytovateľ odpovedal sám, ale nanešťastie ich podpora bola na hovno. V súčasnosti vám môžem o situácii v Rusku povedať, že veci nie sú dobré!

Vláda, podobne ako v Číne, chce väčšiu kontrolu nad digitálnym svetom. Podporuje iba akreditované služby VPN, ktoré súhlasia so zdieľaním protokolov s agentúrami.

Všetci poskytovatelia, ktorí nespolupracujú s touto krajinou, budú trpieť trvalým zákazom aplikácií VPN pre: iTunes a Google Play Store vrátane Yoga VPN.

Konečné rozhodnutie

Odporučil by som Yoga VPN?

Hmm. Žiadne presné informácie o jurisdikcii, problémoch s únikom DNS, používaní virtuálnych umiestnení, bez oficiálnych webových stránok, nedostatku výkonných serverov a systémoch zložitých bodov.?

Poskytovateľ je pravdepodobne jedným z najhorších v segmente bezplatných služieb a základňa s vysokým počtom používateľov nemení skutočnosť, že VPN je vo všetkých svojich postupoch veľmi nejednoznačná a prináša zlú bezpečnosť a výkon..

Moja rada by bola, keby ste spustili opačný smer tak rýchlo, ako len môžete, a nedôverovali sieti Yoga VPN, kým sa nerozhodnú pre svojich zákazníkov a potenciálnych zákazníkov transparentnejšie.

Похожие статьи

 • Surfshark Review 2020

  Právna zodpovednosť Britské Panenské ostrovy Cena 1,99 USD / mesiac (47,76 dolárov za 24 mesiacov) Servery 1040+ a viac ako 61 krajín Protokoly Bez protokolov Certifikované šifrovanie...

 • PureVPN Review 2020

  Jurisdikcia Hongkong Cena 2,91 $ / mesiac na serveroch s dvojročným plánom 2 000+ vo viac ako 140 krajinách Protokoly Žiadne protokoly Certifikované šifrovanie AES-256-CBC odblokuje Netflix...

 • GOOSE VPN Review 2020

  Jurisdikcia Holandsko Cena 1,99 USD Servery 71 Protokoly Nie Šifrovanie AES-256 Odblokuje Netflix Nie Torrenting Áno Diela v Číne Nie Odporúčané Nie Web...

 • Preskúmanie siete Betternet VPN 2020

  Jurisdikcia Kanada Cena 2,99 $ / mesiac na 1-ročnom pláne Servery 10 serverov v 10 krajinách Denníky Denníky Protokoly užívateľských dát AES-256 (platené) | AES-CBC-128 bit...

 • AVG Secure VPN Review 2020: Je AVG VPN k ničomu??

  Jurisdikcia Česká republika Cena 79,99 dolárov fakturovaná raz (1-ročný plán) Servery 50+ Denníky Áno Šifrovanie AES-256-CBC Odblokuje Netflix Áno Torrentovanie Áno Funguje...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me