Šifrovať. Recenzia

jurisdikcie Spojené štáty
cena 99,99 dolárov (1-ročný plán)
servery 132 serverov v 25 krajinách
protokoly Vedie denníky 16 dní
šifrovanie AES-256
Odblokuje Netflix Áno
torrenting Áno
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  Áno
webové stránky https://encrypt.me/
kompatibilita Windows, Android, Apple

Encrypt.me bol predtým známy ako Cloak VPN, kým ho nezískal StackPath, výkonná firma pôsobiaca v online bezpečnostnej aréne..

StackPath uvádza, že jeho poslaním je udržiavať internet v bezpečí tým, že ponúka bezpečnú platformu a mať VPN má zmysel, aby spoločnosť plnila svoj účel..

Rovnako je to aj šifrovanie, ktoré stojí statočne 99,99 dolárov za rok?

StockPath má v tomto odvetví vysokú dôveryhodnosť, najmä medzi vývojármi produktov, takže som mal vysoké očakávania od služby VPN a očakával som, že bude poskytovať špičkovú službu, ale bol som sklamaný alebo čo!

Poskytovateľ má niektoré veľké medzery, vďaka ktorým je predplatné v tomto konkurenčnom odvetví nevhodnou službou.

Aby sme sa na ne mohli hlbšie pozrieť, my’vykonali sme tento komplexný prehľad šifrovania Encrypt.me, v ktorom sme službu umiestnili do viacerých testov lakmusových testov súvisiacich s VPN vrátane výkonu zabezpečenia, podpory streamovania atď.

nechať’Prejdite si to!

Šifrovanie. Kontrola úniku IP

Ak váš server DNS alebo WebRTC uniká, aj keď je sieť VPN zapnutá, môže vás zistiť každý, vrátane vášho poskytovateľa internetových služieb..

Povedzme, že ste sa pripojili k poskytovateľovi’s tokijským serverom, ale ak vo vašej VPN dôjde k únikom DNS alebo WebRTC, váš ISP, hackeri, vaša vláda a ktokoľvek iný sa vás snaží nájsť, nakoniec uspeje a to tiež celkom ľahko.

Aj keď sa to nemusí zdať také veľké, únik IP z takýchto ciest môže spôsobiť zmätok ľuďom, ktorí používajú internet na citlivé činnosti, ako je novinár pôsobiaci v represívnom režime, ako je Čína alebo Irán..

Vytvoríme pripojenie VPN od poskytovateľa, ktorý prechádza najmenej 7 rôznymi testami úniku IP, medzi ktoré patria kontroly únikov DNS a WebRTC..

Ak poskytovateľ uniká aj na jednom z nich, dáme mu významný downgrade a vždy sa objaví v našom zozname Neodporúčané VPN..

Rovnako to urobil aj Encrpt.Me?

 1. https://www.dnsleaktest.com/: Vymazať
 2. https://www.perfect-privacy.com/check-ip/: Vymazať
 3. https://ipx.ac/run: Vymazať
 4. https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/: Vymazať
 5. https://ipleak.net/: Vymazať
 6. https://ipleak.org/: Vymazať
 7. https://browserleaks.com/webrtc: Vymazať

Áno, určite.

Zašifrujte kontrolu zabezpečenia aplikácie

Uskutočnili sme dôkladnú kontrolu na serveri Virustotal.com, aby sme zistili legitimitu šifrovania’s klientske súbory aplikácií.

šifrovací test ipleak

Poskytovateľ’s Aplikácia pre Windows prešla v tomto teste nezranenou bez toho, aby sa na webe zistilo nič’s 70 testov škodlivého softvéru.

Dá sa teda bezpečne povedať, že poskytovateľ nemá’t nemá vo svojich aplikáciách škodlivý softvér.

Encrypt.Me Logging Policy Review

Tu’Čo som našiel, keď som sa kopal hlboko do Šifry’s protokolovacia politika:

“Keď na zabezpečenie pripojenia použijete Encrypt.me, zhromažďujeme:

 • Počet bajtov odoslaných a prijatých
 • Dĺžka pripojeného času
 • IP adresa pripojená z (virtuálnej) IP, ktorú priradíme
 • Zdrojový port odchádzajúceho spojenia s časmi začiatku a konca

Tieto informácie uchovávame najviac šestnásť (16) dní, po ktorých ich natrvalo odstránime.

Tieto informácie nazývame vaše “osobné informácie o relácii” a sú to najcitlivejšie údaje, ktoré zhromažďujeme. Zaobchádzame to tak. Vaše osobné informácie o relácii natrvalo odstránime maximálne po 16 dňoch.”

To ukazuje, že šifrovanie. Protokoly nielen zaznamenávajú citlivé údaje, ako je vaša osobná adresa IP, ale uchovávajú ich aj po dobu 16 dní..

Encrypt.Me’s Protokolovanie politiky ukazuje, že táto VPN nie je vôbec bezpečné používať, pretože ak ju použijete, údaje na identifikáciu vás a vašej polohy sú uložené poskytovateľom a môžu byť poskytnuté vládnym agentúram prostredníctvom objednávky gag.

Vážne palec za šifrovanie. Za to.

Šifrovanie. Preskúmanie jurisdikcie

Encrypt.Me sídli v Spojených štátoch, jednom z najnebezpečnejších miest pre VPN.

Krajina je členom aliancie 5 očí, čo znamená, že najmenej 5 krajín vrátane USA môže ľahko vyzvať spoločnosť StackPath, aby v prípade potreby uvoľnila vaše IP údaje, a spoločnosť StackPath bude musieť splniť požiadavky.

Keďže vaše protokoly IP ostávajú u poskytovateľa dlhšie ako 2 týždne, orgány majú dostatok času na to, aby sa k vám dostali.

Táto jurisdikcia a samotná problematická logovacia politika spôsobujú, že šifrovanie nie je hodné toho, aby ho niekto použil na ochranu svojho súkromia online..

Šifrovanie. Kontrola šifrovania a podpory protokolov

Poskytovateľ’s meno vyjadruje správu, ktorá sa má použiť na šifrovanie vašich osobných pripojení k internetu, aké štandardy používa na šifrovanie údajov?

Šifruje. Používa priemyselnú štandardnú šifrovaciu šifru AES-256 pre vojenské účely.

Táto úroveň šifrovania je najbezpečnejšia šifra, cez ktorú môžu byť vaše údaje zabezpečené počas prenosu, pretože je nerozbitná, aj keď nasadíte tisíc superpočítačov na spustenie útoku hrubou silou..

Pokiaľ ide o protokoly, Encrypt.Me má rôzne protokoly pre rôzne OS.

Pre zariadenia so systémom iOS Encrypt.Me ponúka protokol IPSec. Používatelia počítačov Mac a Android dostanú podporu protokolu OpenVPN, zatiaľ čo používatelia systému Windows sú chránení protokolom s názvom StrongSwan, vysoko výkonným protokolom prevádzkovaným na technológiách s otvoreným zdrojovým kódom a protokolom IKEv1 a IKEv2..

Neprítomnosť OpenVPN pre všetky operačné systémy, ktoré poskytovateľ podporuje, je znepokojujúca, pretože tam je najbezpečnejší protokol, ktorý zabezpečuje pripojenie VPN servera pomocou SSH kľúčov..

Protokoly IPSec a IkeV2 sú bezpečné, ale nie také veľké ako OpenVPN. Encrypt.Me vážne nezodpovedá priemyselným štandardom v oblasti zabezpečenia a obmedzená podpora protokolu OpenVPN je rozšírením toho istého problému, ktorý sa vyskytuje v celej službe..

Šifrovanie. Kontrola cien

Encrypt.Me má iba tieto dva cenové plány:

 • Mesačný plán: 9,99 dolárov sa účtuje raz
 • Ročný plán: 99,99 dolárov sa účtuje raz

Sú teda tieto plány primerane na oplátku za hodnotu, ktorú získate zo služieb, ktoré tento poskytovateľ ponúka?

Nebudem to hovoriť!kontrola ceny za šifrovanie

že’je to preto, že mnoho ďalších väčších poskytovateľov ponúka ešte lepšie funkcie ako Encrypt.me a to aj za oveľa nižšiu cenovú ponuku.

Surfshark, popredný poskytovateľ v odbore bez bezpečnostných nedostatkov, ako je Encrypt.Me a s oveľa väčšou sieťou serverov ako tento poskytovateľ, vás bude stáť len 1,99 dolárov / mesiac podľa jeho najlepšieho plánu. To je menej ako polovica ceny za dvojnásobok predplatného ako Encrypt.Me.

Takže by som určite povedal, že Encrypt.Me stráca svoje odvolanie hlavne v oblasti tvorby cien.

Nemôžete ponúknuť menšie služby za vyššiu cenu ako vaša konkurencia.

Poskytovateľ má nejaké ďalšie plány, na ktoré sa môžete tiež rozhodnúť. Rovnako ako jeho “preukazy” program, ktorý má týždenný program predplatného ponúkaný za 3,99 dolárov, ktorý sa účtuje raz. Je určený pre tých, ktorí cestujú do zahraničia a potrebujú sa chrániť jeden alebo dva týždne.

šifrovať týždenný plán

Môžete tiež získať predplatné rodinnej ponuky, ktorá ponúka mesačné aj ročné balíčky. V tomto pláne rodiny môžete vytvoriť až 5 účtov a každá osoba sa môže zaregistrovať pomocou neobmedzeného množstva zariadení.

Získanie rodinného plánu na mesiac vás bude stáť 12,99 dolárov, zatiaľ čo získanie rodinného ročného plánu vás bude stáť 149,99 dolárov vyúčtovaných raz.

K dispozícii je tiež minimálny mesačný plán za 2,99 $ mesačne, ale maximálny dosah na 5 GB, ak prekročíte šírku pásma 5 GB pred obratom v mesiaci.

Celkovo sú tieto plány mätúce s rôznou časovou dĺžkou a cenami a obmedzeniami, čo sťažuje ich pochopenie pre nováčikov.

Ale 99,99 dolárov za rok’s predplatným šifrovania. Predplatné nie je vôbec vhodné alebo cenné.

Šifrovať. Skúšobná verzia zdarma

Encrypt.Me’s, ktoré vám umožnia využívať túto službu 14 dní zadarmo, bez pripojených reťazcov.

Táto zásada bezplatnej skúšobnej verzie je zďaleka jedna z najlepších a najpřátelskejších’doteraz som sa stretol s priemyslom!

encrypt.me bezplatná skúšobná registrácia prihlásiť sa zaregistrovať

Stačí zadať niekoľko detailov a službu môžete využívať po dobu 2 týždňov. Ak sa tak nestalo’Nemám nedostatky, o ktorých sme sa dozvedeli v tomto prehľade, potom by tento proces mohol’Odporúčam vám, aby ste si vybrali túto sieť VPN na skúšobnú jazdu.

Šifrovanie. Prehľad spôsobov platby

Teraz na ďalšiu nevýhodu k poskytovateľovi. Šifrovať. Prijíma iba platby kreditnou kartou.

Neprijíma sa žiadny iný spôsob platby, ani bitcoín, takže tu je výber obmedzujúci.

šifrovať iba platby kreditnou kartou

Šifrovanie. Recenzia aplikácie klienta

Encrypt.Me ponúka špeciálnu aplikáciu pre nasledujúce zariadenia:

 1. Windows (Beta)
 2. Android
 3. gumák
 4. iPhone (iOS)
 5. FireTV

encrypt.me klientske aplikácie

Toto úložisko klientskych aplikácií rozširuje natívnu podporu na všetky populárne operačné systémy, ako sú Mac a Android, čo je vynikajúce z hľadiska ponúkania ľahkej kompatibility používateľom.

Ale vrcholom Encrypt.Me’s archív aplikácií je to, že pre zariadenia FireTV je k dispozícii špecializovaná aplikácia. Vďaka tomu je táto služba VPN do veľkej miery priateľská, pretože Firestick je pre túto úlohu špecializovaným zariadením.

Mnoho používateľov teraz hľadá poskytovateľov aplikácií pre túto konkrétnu platformu, aby odblokovali geograficky obmedzené weby s rovnakou ľahkosťou, ako sa dostanú na iné bežné zariadenia..

Aplikácia pre systém Windows je stále v beta verzii, čo znamená, že aplikácia je k dispozícii, ale pred tým, ako sa stabilná, potrebuje ešte ďalšie vylepšenia kódovania a skrútenia..

servery šifrovania

Ostatné aplikácie sú tiež k dispozícii a sú veľmi užívateľsky prívetivé. Žiadne komplikované kroky na vykonanie vôbec!

Najzvláštnejšou časťou je však to, že ich aplikácie nie sú ako aplikácie, ktoré zvyčajne vidíme v priemysle.

Žiadne honosné tlačidlá Connect, žiadne okná s optimalizovaným umiestnením s vlajkami a všetko, nič. Jednoduchý zoznam miest, na ktoré môžete kliknúť v pravom hornom rohu a pripojenie sa začne.

Šifrovanie. Recenzia servera

Najslabším bodom šifrovania je šírenie servera.

V súčasnosti má serverový park k dispozícii iba 132 serverov v 25 krajinách.

Počet serverov je nízky, ale nízky počet krajín, v ktorých sú servery k dispozícii, je väčším problémom, pretože blízkosť serverov môže drasticky ovplyvniť rýchlosť..

Čím ďalej je server od vás, tým vyššie bude vaše oneskorenie. Rozliatie v malom počte serverov a preplnenie sa stáva ďalším hlavným problémom pre rýchlosť.

Napríklad Zašifrovať. Často sa bude trápiť pomalými rýchlosťami pre tých, ktorí žijú v regiónoch, ako je južná Ázia, kde servery nie sú v blízkosti..

kontrola serverov pre šifrovanie.me

Severná Amerika, Kanada a Európa získajú väčšinu serverov, pričom niektoré z nich sa nachádzajú aj na Ďalekých východe Ázie a tiež v dolnej časti.

Špičkové pištole, ako je NordVPN, majú v súčasnosti serverový park viac ako 5 500 serverov, čo je v porovnaní s tým, ktoré ponúka Encrypt.Migantické, lacnejšie a spoločnosť NordVPN je lacnejšia. hľadáte rozmanitosť serverového parku a rýchle a stabilné rýchlosti.

Šifrovanie. Odblokovanie Netflixu

Encrypt.Me môže odblokovať Netflix USA.

A majte na pamäti tu, pretože to nie je ľahké.

Netflix zastavil pripojenie VPN na svoje stránky v roku 2016 a odvtedy stovky VPN stratili vojnu proti nemu.

VPN, ktorá môže stále odblokovať Netflix, má sieť hviezdnych serverov, ktorá zostáva pred Netflixom’začarovaný zákaz VPN, ktorý pomerne ľahko vyčnieva zo serverov VPN.

Keď som testoval poskytovateľa na webe, zistil som, že 2 jeho americké servery pracujú na ľahkom odblokovaní Netflix USA.

Rovnakým serverom sa podarilo v USA odblokovať aj iný server s obmedzeným geografickým obmedzením, t. J. Hulu, čo Enrypt.Me dobrou voľbou, ak chcete na streamovanie VPN.

Šifrovanie. Torrenting Review

Encrypt.Me tiež ponúka Torrenting, ale nie jeho plnú podporu.

Poskytovateľ výslovne hovorí svojim používateľom, že ich nebude chrániť v prípade, že sa dopúšťajú niečo nezákonného, ​​takže aj keď nevedomky stiahnete súbor chránený autorskými právami z P2P sietí, Encrypt.Me nebude mať vaše chrbát.

Taktiež uchováva vašu osobnú IP adresu 16 dní, čo jej umožňuje prezradiť vašu skutočnú polohu autorským trollom alebo mediálnym domom, keď od nich dostane žiadosť..

Neodporúča sa na Torrenting.

Encrypt.Me Support Review

Live chat je v tomto odvetví štandardom, pokiaľ ide o poskytovanie zákazníckej podpory. to’s rýchly, super pohodlný a veľmi uľahčujúci.

Tak to ponúka aj Encrypt.me?

Nie úplne.encrypt.me podpora chatu

Má nejaké okno live chatu, ale nemáte’Ihneď sa porozprávajte s exekutívou podpory.

Najprv musíte zadať svoje osobné údaje, zariadenie a problém a potom dostanete odpoveď na ne po niekoľkých hodinách.

Takže to nemôžem označiť ako podporu live chatu.

to’je pomalý v porovnaní s tým a ja naozaj odporúčam poskytovateľovi, aby odstránil ťažkopádny proces, aby bola jeho služba o niečo modernejšia..

Je šifrovaná. Odporúča sa?

Šifrovanie sa nám neodporúča, pretože má niektoré veľmi veľké nedostatky, ktoré sú príliš veľké na to, aby sme ich ignorovali.

Vďaka problematickej politike protokolovania a jurisdikcii USA je táto služba predplatená ako nebezpečná služba.

Tiež to tak nie je’Neponúkame podporu živého chatu a nie je’t vhodné pre Torrenting spolu so statnou cenovkou 99 dolárov za rok’stojí za to predplatné. Nevhodné vôbec, pretože existujú oveľa lepšie a lacnejšie alternatívy.

Ak si chcete pozrieť ďalšiu najlepšiu alternatívu k tomuto, prečítajte si túto recenziu SurfShark.

Похожие статьи

 • Recenzia VPNBaron 2019

  Jurisdikcia Rumunsko Cena 5,54 dolárov Servery 13 Protokoly Žiadne protokoly Šifrovanie OpenVPN / L2TPIKEv2 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Funguje v Číne Nie je odporúčané...

 • Mullvad VPN Review

  Jurisdikcia Švédsko Cena 5,55 dolárov / mesiac Servery 550 serverov v 35 krajinách Protokoly Žiadne protokoly Šifrovanie AES-256-Bit Odblokuje Netflix nekonzistentný výkon...

 • PandaPow VPN Review 2020

  Jurisdikcia Hongkong Cena 7,00 USD / mesiac na 1-ročnom pláne Servery 120+ VPN v 16 krajinách Protokoly ukladajú protokoly pripojenia Šifrovanie AES-256-bitové odblokovanie...

 • Revízia IVPN 2020

  Jurisdikcia Gibraltár Cena 8,33 Servery 3152 Denníky Nie Šifrovanie AES-256 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Pracuje v Číne Áno Odporúča sa Áno Webová stránka...

 • VPNSecure Review 2019

  Spoločnosť VPNSecure.me bola založená na neobvyklom mieste pre službu VPN’Na prvý pohľad sa nejaví ako vhodná služba, ale táto služba má veľa aspektov...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me