BolehVPN recenzia

jurisdikcie Seychely
cena 6,66 $ / mesiac na jednoročný plán
servery 35 serverov v 12 krajinách
protokoly Uloženie denníkov pripojenia
šifrovanie AES-256-bitové
Odblokuje Netflix žiadny
torrenting Áno
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  žiadny
webové stránky https://www.bolehvpn.net/
kompatibilita Windows, Android, Apple

Prevádzkuje BV Internet Service PVT. LTD, BolehVPN je služba, ktorá získala veľmi malú, ale rastúcu komunitu používateľov vo veľmi krátkom čase. Táto služba je z hľadiska svojich ponúk pomerne nízka v porovnaní s väčšími poskytovateľmi najlepších VPN tam a dokonca má niekoľko nedostatkov, ale jej výkon bol stále považovaný za robustný a bezpečný..

Dnes sa teda v teste BolehVPN Review by BestVPN.co dostaneme k testovaniu týchto tvrdení!

Recenzia zabezpečenia BolehVPN

Sieť VPN je prijateľná, iba ak je’Je to bezpečné, žiadne druhé myšlienky. A to je naša metrika číslo 1, na ktorej vyhodnocujeme VPN. Áno, na ďalších aspektoch služby záleží, ale nie toľko, ako na bezpečnosti.

BolehVPN’Bezpečnostné zariadenie je robustné a výkonné, ale v brnení je určite niekoľko škrtov.

Ponúka štandardné vojenské šifrovanie AES 256, ktoré sa nazýva “Dôkaz Brute Force Attack”. Vďaka tomuto šifrovaniu vo vašom pripojení VPN bude každý, kto chce rozlúštiť vaše dátové pakety, určite sklamaný zakaždým, keď.

Rušenie cez túto úroveň šifrovania je prakticky nemožné, a preto je BolehVPN z tohto hľadiska neuveriteľne bezpečný.

Poskytovateľ tiež ponúka protokol OpenVPN, ktorý je opäť prvotriedny, pretože neexistuje žiadny iný bezpečnejší protokol. to’s predvolený protokol vo svojich aplikáciách, takže kým to neurobíte’netreba to robiť z núdze, potom jednoducho don’t zmeniť.

Teraz smerujú k nevýhodám, BolehVPN’s politika protokolovania nie je dostatočne transparentná.

Neviem o žiadnej VPN, ktorá hovorí čokoľvek iné, ako to, že vedie nulové protokoly, ale najčastejšie je pravda od nej úplne odlišná a všetko, čo potrebujete na prístup, je len trochu kopanie..

A to’presne to, čo som urobil s BolehVPN, sa vykopal trochu hlbšie a prišiel s týmto:

politika prihlásenia bolehvpn

Ako je zrejmé z tejto snímky obrazovky prevzatej z BolehVPN’Na stránke s pravidlami ochrany osobných údajov si poskytovateľ ponecháva právomoc uchovávať vaše denníky, ak sa dopúšťate akejkoľvek nezvyčajnej alebo nezákonnej činnosti. Poskytovateľ tu ponúka odôvodnenie, že ak nie je niečo podozrivé, iba dovtedy sa záznamy neuchovávajú.

Neklasifikujem to ako “klamný” alebo “nebezpečný” vôbec, ale pekná politika nulových záznamov by nemala obsahovať všetky takéto veci.

Ďalším problémom s BolehVPN je konflikt v umiestnení VPN’Seychely av mieste internetových služieb spoločnosti BV (materská spoločnosť) so sídlom v Malajzii. Ak VPN prevádzkuje materská spoločnosť so sídlom v Malajzii, samotná VPN, ktorá sa riadi zákonmi Seychel, vyvoláva vážne pochybnosti..

Spoločnosť BolehVPN to musí objasniť a uistiť sa, že čoskoro vydá vyhlásenie, v ktorom objasní alebo poskytne svoj postoj k otázke umiestnenia, pretože umiestnenie je jedným z najdôležitejších faktorov na preskúmanie siete VPN.’s bezpečnosťou.

Nebezpečné miesto na parkovanie údajov, napríklad v USA alebo Veľkej Británii, môže vážne narušiť súkromie používateľov bez ohľadu na množstvo spoľahlivosti, ktorú ponúkajú iné bezpečnostné prvky..

Urobil som to’t naraziť na akékoľvek úniky IP alebo DNS úniky vôbec, takže’je to veľké, veľké plus!

BolehVPN recenzia

BolehVPN recenzia

Prehľad cien BolehVPN

VPN nie’t všeobecne ponúkajú svoje cenové plány v dňoch, ako to robí BolehVPN, ale to’nie je to zlá vec, pretože používateľom umožní lepšie porozumieť dobe trvania ich predplatného oproti hodnote, ktorú dostávajú za peniaze, ktoré zaplatili.

BolehVPN sa mi veľmi páčil’čestnosť vo svojich cenových plánoch a to’s, pretože vytvorila konečnú cenu programu, ktorú bude musieť užívateľ zaplatiť namiesto blikania lacných mesačných sadzieb pre dlhodobé plány, pričom konečné platby sú oveľa, oveľa vyššie, ako očakával užívateľ..

Napríklad sieť VPN bliká, že jej predplatné na 2 roky je len 2 $ mesačne. To znie najlacnejšie vpn, ale ak pôjdete na tento plán, budete musieť zaplatiť celkom 48 dolárov. Toto je klamlivý marketingový postup a proti ktorému som vážne proti. Ale pokojne BolehVPN nie’nerobím nič z toho.

Jeho cenové plány sú jednoduché a ľahko zrozumiteľné:

 • 7 dní: $ 3,70 účtované raz
 • 30 dní: $ 9,99 účtované raz
 • 60 dní: $ 16,99 účtované raz
 • 180 dní: $ 44.99 účtované raz
 • 365 dní: $ 79,99 účtované raz

cenové plány bolehvpn

BolehVPN’Ceny patria do dostupného rozsahu, čo je opäť prekvapením’Pretože mnoho služieb, ktoré sú ešte menšie ako táto, ponúka svoje plány za vyššie ceny, ako poskytuje.

Najlepšie plány pre mňa sú plány 60 dní a 180 dní, pretože sú jedným z najvýhodnejších plánov vo svojich kategóriách v celom odvetví VPN..

Poskytovateľ tiež ponúka svojim novým používateľom plnohodnotnú a nulovú 24-hodinovú bezplatnú skúšobnú verziu. Spolu s tým existuje aj 14-dňová politika vrátenia platby, takže môžeme bezpečne predpokladať, že spoločnosť BolehVPN je dosť naklonená ponúkať zákazníkom ústretový prístup. služba s množstvom uľahčení, a to rozhodne nie je chamtivý vôbec.

Spôsoby platby zahŕňajú krypto platby, ktoré sú plus plus.

BolehVPN Client App and Servers Review

NordVPN teraz ponúka viac ako 5 000 serverov, zatiaľ čo tieto čísla sú dosť vyššie ako servery PureVPN, ktoré ponúkajú 300 000+ IP a 2000+ servery a Surfshark VPN, ktorá ponúka 800+ serverov. Na rozdiel od týchto gigantov má BolehVPN iba 35 a to aj v iba 12 krajinách na celom svete.

Tento počet serverov je veľmi nízky, napriek tomu, že ide o malý poskytovateľ. VPN vo svojom rozsahu a cene by mala ponúkať prinajmenšom 100 serverov.

Miesta sú klišé, t. J’Nájdem väčšinu z nich v Severnej Amerike alebo Európe, takže tu nie je nič zvláštne, o čom by som mohol písať domov.

Áno, otestovali sme jeho možnosti streamovania a zdá sa, že funguje dobre, pokiaľ ide o odblokovanie Netflixu, a to bolo skutočne príjemné prekvapenie. Dostali sme sa do Netflixu v USA a Netflixu vo Veľkej Británii, čo bolo potešením a niektorými dôležitými bodmi, ktoré poskytovateľ získal..

BolehVPN tiež ponúka dobrý výkon pre Torrenting, nie príliš dobrý, nie príliš zlý. Problém je v jeho dosahu. Hlavné prúdy rojov na svete sa nenachádzajú na miestach P2P, ktoré ponúka BolehVPN, takže rýchlosti sa spomaľujú.

K obidvom týmto funkciám, t. J. Odblokovaniu podpory USA Netflix a Torrenting, je možné pristupovať, iba ak si stiahnete a získate prístup k správnym konfiguračným súborom servera. BolehVPN tieto súbory označil ako “Podpora streamovania”’ a “BolehFlix”.

Pokiaľ ide o klientske aplikácie, ak spoločnosť BolehVPN potrebuje drasticky zlepšiť aspekt svojej služby, musí to byť dizajn, kompatibilita a množstvo možností jej klientskych aplikácií..

S rozhraním, ktoré by vyhovovalo systému Windows 98 viac ako dnes, BolehVPN’s Windows klient je extrémne preplnený s príliš mnohými možnosťami a znakmi, ktoré sa vôbec vôbec nepoužívajú.

Bolehvpn klientská aplikácia pre Windows

A neustále zlyhávanie pripojenia k serveru bolo vážne nočnou morou. Väčší poskytovatelia v tomto odvetví ponúkajú najlepších klientov zo všetkých. Sú jednoduché a majú iba veľké tlačidlo pripojenia a prepínaciu možnosť na prepínanie medzi servermi a tým’je to. Ak chce spoločnosť BolehVPN konkurovať lepším poskytovateľom na trhu, musí vylepšiť svojich klientov.

BolehVPN recenzia

Navyše BolehVPN’Mobilná podpora nie je pre nováčikov a nováčikov ľahká na pochopenie, pretože pre nich musíte prejsť manuálnou cestou stiahnutím klienta OpenVPN, manuálnym stiahnutím konfiguračných súborov servera a až potom bude môcť BolehVPN pracovať na mobilnom telefóne. To nie je dobré, vážne.

BolehVPN recenzia

Uplatniteľným faktorom by bolo, že BolehVPN ponúka prekvapivo vysoké rýchlosti a pri 20 Mbps pripojení to taktovalo takmer 14 Mbps, čo nie je vôbec zlé pre poskytovateľa tohto rozsahu..

BolehVPN Major Round-Up

Po kritickej analýze hlavných aspektov jeho služby, nech’s klesať smerom k významnému zaokrúhleniu služieb, v ktorých vás budeme informovať o službe’s výhody a nevýhody v krátkom, obmedzenom spôsobom, ktorý vám umožní pochopiť služby v oveľa lepšej perspektíve.

Pros

 • Podporuje torrent
 • Vysoké rýchlosti
 • Neunikajú žiadne úniky DNS alebo WebRTC
 • Môže odblokovať Netflix
 • Podpora šifrovania a protokolov je prvotriedna

Zápory

 • Nízky počet serverov
 • Klientske aplikácie nie sú dobre navrhnuté a s nimi je problematické pracovať
 • Podpora mobilných zariadení takmer neexistuje
 • Podpora živého chatu nie je k dispozícii

záver

Teraz prichádzam k môjmu konečnému verdiktu o službe, t. J. Či to odporúčam alebo nie. Áno, stojím za službou a tým’s, pretože si cením výkon nad všetkým a všetkým. Ak sieť VPN zaisťuje používateľa všetkými prostriedkami, potom nie je dôvod, prečo by to niekto neurobil’neodporúčam to. Áno, možnosti a funkcie tohto poskytovateľa sú obmedzené, napríklad nízky počet serverov, žiadna podpora živého chatu, klienti iOS atď., Ale BolehVPN víťazí vo veciach, ktoré sú dôležitejšie, ako sú rýchlejšie rýchlosti, nulové úniky DNS atď..

Ak poskytovateľ dokáže pohladiť svoje zraniteľné miesta a ešte viac expanduje, má potenciál ísť na obežnú dráhu. Vyskúšajte to, a to aj na bezplatné skúšobné obdobie. Uisťujem vás, že to vedie oveľa lepšie ako dokonca aj niektorí z veľkých.

Похожие статьи

 • Preskúmanie súkromného tunela 2020

  Právna zodpovednosť USA Cena 3 dolárov mesačne (36 dolárov za ročný plán) Servery 22 serverov v 12 krajinách Denníky Uchováva citlivé protokoly počas 14 dní šifrovania...

 • Mullvad VPN Review

  Jurisdikcia Švédsko Cena 5,55 dolárov / mesiac Servery 550 serverov v 35 krajinách Protokoly Žiadne protokoly Šifrovanie AES-256-Bit Odblokuje Netflix nekonzistentný výkon...

 • Recenzia AzireVPN

  Jurisdikcia Švédska Cena 3,45 USD mesačne (82,71 $ účtované raz) Servery 5 Protokoly Nie Šifrovanie AES-256 Odblokuje Netflix Nie Torrenting Áno Pracuje v Číne Nie...

 • Recenzia AirVPN 2019

  AirVPN má pravdepodobne najvýznamnejšiu značku v celom odvetví VPN. Definuje službu pomocou týchto slov “Vzduch dýchať skutočný...

 • Recenzia VPNBaron 2019

  Jurisdikcia Rumunsko Cena 5,54 dolárov Servery 13 Protokoly Žiadne protokoly Šifrovanie OpenVPN / L2TPIKEv2 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Funguje v Číne Nie je odporúčané...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me