Zrychlete kontrolu

Speedify není velmi stará služba, na rozdíl od většiny ostatních’Prozkoumali jsme zatím na cestě dozvědět se více o nejlepších VPN v oboru.

Začalo to hned v roce 2014, což z něj činilo komparativní “nováček” v průmyslu.

Mohou však být noví, ale určitě jsou ambiciózní.

Proč?

Oni ne’• používat protokol OpenVPN, což je průmyslový standard. Co přesně používají?

Lepení kanálů.

Zrychlete kontrolu

Don’nebojte se, pokud nemáte’nevím, co to je, protože se budu zabývat touto a dalšími aspekty služby v tomto plnohodnotném přezkumu Speedify VPN, včetně veškerého zboží a špatných služeb.

Contents

Pozitiva

Jak už název napovídá, Speedify se zaměřil na to, aby byla jeho služba tak snadná a rychlá, jak to uživatelé mohou těžit.

K tomuto účelu zavedl poskytovatel mnoho různých funkcí, které v oboru nenajdete. Většinou se zaměřují na bezpečnost, a to je místo, kde tento poskytovatel’s největším prodejním bodem lži.

Nový protokol a vylepšené šifrování

Poskytovatelé VPN většinou volí protokol OpenVPN jako svůj známý jako nejbezpečnější protokol. Crowdsourced, nikdy známo, že je rozdělen do, robustní a rychlý, ne mnoho z nich myslelo na to dělat, ale ne Speedify.

Poskytovatel zavedl vlastní interně vyvinutý protokol s názvem Channel Bonding, jak jsem se zmínil na začátku přezkumu.

Lepení kanálů zvyšuje rychlost a stabilitu tím, že umožňuje používat více bodů připojení k internetu najednou.

Ať už je vaše zařízení směrováno na vaše zařízení Wi-Fi, mobilní datové připojení nebo kdekoli jinde, tento protokol je spojuje a přenáší přímo.

Zjistil jsem, že tato funkce mi umožnila pokračovat ve stahování, i když moje WiFi selhalo, protože funkce propojení kanálů přepnula připojení na mé mobilní datové připojení.

Opravdu velmi působivé! Pokud je to jen pro stabilizované stahování nebo nahrávání, tato VPN je jedním z nejlepších softwarů, které můžete získat.

Nyní přichází šifrování.

Šifrování AES-256 je v dnešní době standardem pro všechny VPN a to’Je to nerozbitné.

Přesto však Speedify nabízí ještě pokročilejší verzi této technologie, tj. Šifrování Cha-Cha 256. Je příliš technický na to, aby vysvětlil rozdíl mezi těmito dvěma, ale nárůst znamená, že tento poskytovatel tvrdě pracoval, aby prostřednictvím moderních služeb přinesl uživatelům to nejlepší v moderní online bezpečnosti a ochraně soukromí..

Vysoký počet serverů

Obvykle menší VPN nejsou’Ani nabízet 500 serverů. A vždy, když chcete velký serverový park, musíte se podívat na špičkové VPN služby v oboru, jako jsou servery PureVPN se servery 2000+ a

Zrychlete, ale nechte se jít, protože jeho server již získal přes 1000 serverů na 28 různých místech.

urychlit kontrolu serverů

A nejedná se o žádné běžné servery, jedná se o rychlé servery.

Tyto servery rychlosti jsou umístěny v cloudu a kombinují se s funkcí Channel Bonding, aby rozložily veškeré zatížení připojení a zajistily tak spolehlivější a rychlejší připojení..

Vysoký počet serverů také znamená, že máte na výběr nejbližší umístění, i když jste na místech, jako je Asie nebo Afrika, tj. Na místech, které většina sítí VPN nemá,’nevkládejte servery.

  Recenze CactusVPN - hvězdná služba - 4 hvězdičky

Kompatibilita Tor

Mezi mnoha nástroji pro ochranu soukromí na internetu je Tor považován za vysoce.

Že’s, protože tento prohlížeč udržuje vaši IP soukromou tak, že ji směruje přes více koncových bodů. Ale přesto to tak není’• nenabízí šifrování ani podporu protokolů, takže i když je vaše IP bezpečná, vaše data mohou být ohrožena.

Nyní je problém ten, že většina VPN není kompatibilních s Torem, což podkopává iit a neumožňuje uživateli poskytnout vysoce bezpečný zážitek online.

Speedify není jednou z těchto služeb, protože nabízí skvělou kompatibilitu s Torem, což umožňuje lidem, kteří používají prohlížeč, skvělou možnost, jak se k nim připojit.

Přítomnost zabijáku

I když služba má vojenské šifrování a bezpečnou podporu protokolů, vaše IP může stále unikat skrz mnoho mezer, které poskytovatelé neznají’t inklinují zapojit obecně.

Jednou z těchto mezer je absence spínače Kill.

Když vaše připojení VPN poklesne, vaše IP adresa se náhle odhalí ai když vypnete připojení, malé okno mezi nimi stačí, aby i průměrný hacker znal vaši IP.

Přepínač zabíjení tomu brání přerušením internetového připojení, pokud někdy dojde také k poklesu připojení VPN.

Speedify nabízí tuto skvělou funkci ve všech jejích aplikacích.

Podpora je na špičce

Kdykoli vidím e-mailovou podporu namísto funkce živého chatu, jsem zklamaný, protože e-mailová podpora je dnes 2000 let.

A to’Protože neosobní způsob poskytování podpory při živém chatu může skutečně pomoci rozšířit lepší zážitek.

Když jsem však Speedify, byl jsem opravdu překvapen’E-mailová podpora odpovídala na mé dotazy vysoce profesionálně. Žádné automatizované roboty, žádné hloupé odpovědi, jen neuvěřitelná podpora od vysoce kvalifikovaného pomocníka provádějícího školení vyškoleného v jeho řemesle.

Ostatní poskytovatelé by měli vzít list z Speedify’s knihami v tomto případě rozhodně.

Velmi velkorysá bezplatná zkušební verze, která může pokračovat nekonečně

VPN v těchto dnech jsou docela lakomé a chamtivé současně a chtějí, abyste jim zaplatili první a jejich službu využili později.

Takže mnoho poskytovatelů v těchto dnech nenabízí bezplatnou zkušební verzi, pouze zásady vrácení peněz.

Ale ne Speedify.

Nejenže má tento poskytovatel obecnou 30denní zásadu vrácení peněz jako všichni ostatní, také nabízí bezplatnou zkušební verzi s nulovým závazkem s neuvěřitelných 5 GB limitu šířky pásma / měsíc. Ano! Každý měsíc bude obnovena dávka 5 GB, pokud nejste zcela připraveni zaplatit za službu.

Neuvěřitelné, prostě neuvěřitelné.

Teď tohle’je něco, co lze určitě popsat jako “Vysoce uživatelsky přívětivý”.

Dostupné a jednoduché plány

Většina z vás by mohla být překvapena, když zjistíte, jak je cena v profesionálech? Isn’To by mělo být něco, co je třeba jen říct?

  Recenze VPNsec Browsec 2023

Ne, dokonce i stanovení cen může spadat do oblasti kladů a záporů a to záleží na tom, do jaké míry mohou vaše cenové plány odůvodnit druh nabízené služby..

ExpressVPN’Plány jsou velmi drahé, ale já ne’nepovažuji je za špatné kvůli poskytovateli’s hodnotou, důvěryhodností a spolehlivostí, známkami toho, že jsou nejlepší v oboru. Ostatní služby VPN, jako je Surfshark, jsou však nabité funkcemi a mají nízkou cenu.

Není to tak, že jste dobří, pouze pokud jste levnou VPN. Musíš to ospravedlnit.

Zrychlete’s Cenové plány jsou jednoduché, pouze měsíční a roční plány jsou k dispozici.

 • Měsíčně: 8,99 $ účtováno jednou
 • Ročně: 49,99 $ účtováno jednou (4,16 $ / měsíc)

Zrychlete kontrolu cen

Toto je individuální plán a podle mého názoru je roční plán velmi příznivý. Měsíční plán je trochu drahý, ale ne ten, který nelze vzít v úvahu.

Ano, s poskytovatelem je také k dispozici rodinný plán a týmový plán a oba jsou odlišně oceněny od individuálního plánu. A to ani za cenu přes palubu.

Nevýhody

Poskytovatel je do této chvíle dobrý, a to i ten, který by měl být doporučen, ale jsou to všechny výhody, které služba přináší?

Speedify má také svůj spravedlivý podíl na nevýhodách, které musím zdůraznit i před vámi, abyste po přečtení této recenze mohli učinit vyváženější rozhodnutí:

Netflix není podporován

Od Netflixu’s Zákaz VPN vstoupil v platnost, ne mnoho VPN vám umožní přístup k různým knihovnám v různých zemích, které nabízí Netflix.

VPN, která stále může obejít zákaz VPN, je jednoznačným vítězem a může být jeho jedinečným prodejním místem, větším než cokoli jiného.

Samotná organizace Speedify však říká, že její servery to nemohou udělat, takže’je to neomylný, jak jsem zklamaný, když jsem to viděl.

Toto je definitivní kon.

Torrenting není k dispozici

Poté, co Netflix ne’Pokud pracuji s poskytovatelem, myslel jsem, že Speedify bude v Torrentingu dobrý, ale jak vždy říkají, ne’Nemám velká očekávání, nebo budete zklamáni!

A to’přesně to, co se mi stalo, když jsem viděl, že Speedify také ne’• nepodporuje žádný hlavní druh Torrentingu.

V kombinaci s zbytečností Netflixu nejsou žádná podpora Torrentingu dvě z Speedify’největší slabosti.

Americká jurisdikce a některé protokolování

Zákony o uchovávání údajů v zemi jsou docela důležitým bodem pro poskytovatele, který je třeba zvážit před založením tábora v jakékoli zemi, ale myslím, že Speedify přehlédl tento aspekt a zároveň si vybral jedno z nejhorších míst na světě pro takové zákony, tj. Spojené státy americké..

USA je členem nejen mnoha aliancí pro sdílení dat, jako je 5 očí a 14 očí, ale má také velmi špatné zákony o uchovávání dat, které mohou uživatele vážně potrápit, pokud je poskytovateli doručeno oznámení o vydání dat..

Takže jo, základna Speedify je jedna z věcí, které vážně nemám’nemám rád.

Totéž platí pro politiku protokolování poskytovatele.

  Přehled OVPN 2023

Speedify říká, že to’s a “Poskytovatel nulových protokolů”.

Ale vážně ne.

Protokolová následující druhy dat:

 • Jméno, telefonní číslo, e-mailová adresa, osobní adresa a název společnosti
 • IP adresa, přístup na stránku, typ prohlížeče a operační systém (pouze na jejich webu)
 • Časová razítka připojení
 • Spotřeba šířky pásma
 • Přibližná poloha

urychlit kontrolu soukromí protokolů

Ačkoli tyto záznamy nejsou něčím vážným a nemají’Ve skutečnosti do značné míry podkopávám vaše soukromí, ale i tak’viděl jsem lepší protokolovací politiku, jako je tomu u MullvadVPN, který ne’Sbírat ani e-mail.

Speedify musí odstranit tyto malé protokoly, které uchovává, aby svým uživatelům nabídl maximální bezpečnost a soukromí nejvyšších tříd.

Podpora zařízení

Zatímco klientské aplikace Speedify jsou velmi snadno použitelné a obsahují některé neuvěřitelné funkce, jako je test rychlosti, což je jedinečná funkce, kterou’narazil jsem v odvětví VPN, poskytovateli’Knihovna aplikací je stále poněkud omezená.

Speedify nabízí specializované klienty pro Windows, Mac, iOS a Android.

Zrychlete stahování

Tyto čtyři aplikace pokrývají nejoblíbenější platformy, ale stále existuje prostor pro více.

Například PureVPN nabízí specializované aplikace pro Firestick & Kodi spolu s rozšířeními prohlížečů Chrome a Firefox pro holističtější podporu.

Opravdu doporučuji Speedify přidat aplikaci nebo dvě brzy, pokud tam opravdu chce stát s poskytovateli Top draw a soutěžit.

Závěr

Speedify je dobrá služba s některými velmi ambiciózními funkcemi, které jsem si velmi vážil, ale stále existují určité nedostatky, které mi brání v doporučení této služby v plném proudu. Ale nic z toho druhu, který nelze snadno opravit nebo odstranit, pokud poskytovatel vynaloží trochu úsilí.

Službu si můžete vyzkoušet, zejména pokud používáte skvělý bezplatný plán ke kontrole, zda může vyhovět vašim potřebám. Pro mě je třeba, aby se služba zabalila do trochu silnějšího úderu, aby se kývla.

Похожие статьи

 • VPNSecure Review 2023

  VPNSecure.me se sídlem na neobvyklém místě pro službu VPN’Na první pohled se nezdá jako vhodná služba, ale tato služba má mnoho aspektů…

 • Recenze AirVPN 2023

  AirVPN má zřejmě nejvznešenější značku v celém odvětví VPN. Definuje službu pomocí těchto slov “Vzduch dýchat skutečné…

 • Encrypt.Me Review

  Jurisdikce Cena USA 99,99 USD (1 rokový plán) Servery 132 serverů ve 25 zemích Protokoly Uchovává protokoly po dobu 16 dnů Šifrování AES-256 odblokuje Netflix…

 • HideMyAss VPN! Kontrola šifrování a podpory protokolu

  Stejně jako všechny ostatní VPN na trhu, HMA! také tvrdí, že je to nejlepší VPN tam venku. Slibuje zajistit vaši anonymitu online, ale uživatelské recenze…

 • Betternet VPN Review 2023

  Jurisdikce Kanada Cena 2,99 $ / měsíc na jednoletém plánu Servery 10 serverů v 10 zemích Protokoly Protokoly Uživatelská data Šifrování AES-256 (Placené) | AES-CBC-128 bit…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me