Skrýt My IP VPN Review 2020

Jurisdikce Spojené státy
Cena 2,91 $ / měsíc
Servery 120
Protokoly Ne
Šifrování AES-256
Odblokuje Netflix Ne
Torrenting Ano
Práce v Číně Ne
Doporučeno  Ne
webová stránka https://www.hide-my-ip.com/
Kompatibilita Windows, Android, Apple

Hide My IP je poskytovatelem VPN v USA, který je součástí společnosti My Privacy Tools Inc, která je v oboru ochrany osobních údajů již více než 10 let a nabízí četná řešení, včetně Anti-Spyware, Hard Drive Recovery, Remover Cookie, History Cleaner, a Firewall.


Hide My IP, známý pro svůj dobrý výkon a nejlevnější ceny vpn, si vybudoval silnou reputaci na trhu a konkuroval nejlepším službám VPN jako ExpressVPN, NordVPN, PureVPN, PrivateVPN a ibVPN..

Další informace o poskytovateli naleznete v této podrobné recenzi Skrýt moji IP:

Skrývá moje IP VPN odblokování webových stránek v Číně?

Vzhledem k tomu, že Čína pracuje na uzavřeném internetu pro svou zemi, vláda podporuje aplikace a služby zaměřené na Čínu. Jako takové jsou v zemi zakázány aplikace z mimoevropských sítí VPN, které odblokují zahraniční služby / webové stránky. Skrýt moji IP proto nefunguje v Číně, ale jejich aplikace pro iOS se může ukázat jako užitečná při odblokování. Je to proto, že používá protokol IPSec / L2TP, který není čínskými úřady dosud blokován z důvodů neznámých.

Skrýt recenzi mé IP VPN

Naše zpráva Skrýt moji IP VPN odhaluje, že se poskytovatel může pochlubit velmi cenově příznivou cenovou strukturou. K dispozici jsou tři plány: měsíční, čtvrtletní a roční. Bez ohledu na to, jaký plán si vyberete, obdržíte stejnou sadu funkcí. Jediným rozdílem jsou slevy, které obdržíte při delším předplatném.

Například, pokud se rozhodnete pro měsíční tarif, musíte zaplatit neúprosnou částku 2,95 $, což je docela levné ve srovnání s cenou Surfshark VPN, která je 11,95 $ / měsíc. Pokud však půjdete za čtvrtletí, musíte zaplatit pouze 2,93 $. To činí 8,79 USD za každé tři měsíce. Podobně, pokud si vyberete roční plán, měsíční cena se sníží na 2,91 $, což se účtuje jako 34,95 $ ročně!

Všechna předplatné jsou automaticky se opakující a budou obnovena po jejich předepsané době, pokud samozřejmě nezrušíte ručně. Mezi funkce, které dostanete, patří:

 1. 120 serverů ve 66 zemích
 2. Tisíce globálních IP adres
 3. Aplikace pro Windows Mac, iOS a Android
 4. Zdarma denní proxy & Prémiové servery proxy
 5. Vysokorychlostní servery pro streamování & Hraní
 6. DNSCrypt– Skrýt moji IP OpenDNS
 7. Skrýt rozšíření prohlížeče IP
 8. 5 Současná připojení

Během procesu placení si můžete také všimnout volby označené jako “Odemkněte ochranu kódu”. Důrazně doporučujeme přidat tuto funkci, zejména pokud máte zvyk ztratit licenční klíče. Hide My IP obvykle uchovává váš klíč v souboru, pokud jej nemůžete najít.

Ochrana odemknout kód

Poskytovatel může klíč dokonce vyměnit, za okolností, že byl odcizen nebo unikl online. Pokud jste někdy narazili na potíže s instalací programu, protože jste ztratili klíč nebo jste jej omylem zahodili, víte přesně, jak důležitá ochrana může být.

Získejte HideMyIP

Skrýt recenzi svých serverů IP VPN

Podle naší recenze Skrýt moji IP VPN poskytovatel nabízí 120 prémiových serverů ve 66 zemích pro vysokorychlostní streamování, služby VoIP, e-mail, prohlížení a online hraní. Můžete si dokonce stáhnout torrent, mínus napětí monitorovaného. Tento počet serverů je však mnohem nižší než servery PureVPN, které jsou vyšší než 2000 a mají 300 000+ IP.

Službu jsme testovali s klienty BitTorrent a uTorrent a stahování bylo celkem plynulé. Chcete-li zkontrolovat úplný seznam serverů Hide My IP, podívejte se na stránku oficiálních umístění!

hide_my_ip_servers_review

Dokonce jsme provedli testy rychlosti na našem připojení 50 MBPS za kontrolovaných podmínek, abychom lépe posoudili výkon VPN. Mějte však na paměti, že připojení k internetu pomocí VPN zpomalí rychlost připojení alespoň do určité míry. To se může lišit v závislosti na řadě faktorů, mezi něž patří mimo jiné:

 • Vzdálenost od umístění proxy - Například uživatelé v USA, kteří se připojují k místu v Německu, budou pravděpodobně procházet pomalejší rychlostí, než kdyby byli připojeni k bližšímu kanadskému serveru!
 • Software Interference - Některé programy v počítači mohou být v přímém konfliktu s Skrýt moji IP. Musíte zajistit, aby byl odinstalován veškerý další software IP Hiding předem.
 • Množství šířky pásma a internetového provozu použité v době, kdy běží Hide My IP.

Výsledky testu rychlosti

Každý test byl proveden třikrát s nejlepším zvoleným výsledkem:

Kontrola rychlosti

Skrýt recenzi zákaznické podpory IP VPN

Naše recenze skrýt IP VPN zjistí, že poskytovatel nabízí řadu užitečných řešení zákaznické podpory. Mezi ně patří Live Chat (k dispozici pouze 12 hodin), Ticket System, Knowledge Base a Online Troubleshooter.

Živý chat je možná nejlepším místem k získání dotazů & problémy řešeny okamžitě. Pokud je však živý chat offline, jsou všechny dotazy odesílány týmu podpory jako zprávy, které poté odpoví na vaše dotazy za méně než 12 hodin..

Systém vstupenek je dobře navržen a umožňuje výběr příslušného oddělení, se kterým chcete mluvit. Můžete také nastavit prioritu dotazu, abyste zajistili rychlou odpověď. Znalostní základna nás také zaujala díky podrobným odpovědím a jednoduchému rozhraní. 

hide_my_ip_support_review

Skrýt moji IP VPN Přehled platebních metod

Hide My IP nabízí dlouhý seznam platebních metod, které mohou potenciální odběratelé zaplatit. Tyto zahrnují:

 1. JCB
 2. VÍZUM
 3. Payza
 4. PayPal
 5. Bitcoin
 6. Objevit
 7. MasterCard
 8. Večeře’s Club
 9. Platební stěna
 10. American Express

hide_my_ip_payment_review

Získejte HideMyIP

Skrýt kompatibilitu aplikací a rozšíření IP

V současné době je Hide My IP kompatibilní se všemi hlavními operačními systémy a pro všechny je k dispozici vyhrazené aplikace. Tyto zahrnují:

 1. Okna
 2. Mac
 3. Android
 4. iOS
 5. Linux

Kromě špičkového softwaru je Hide My IP kompatibilní s většinou populárních prohlížečů a poskytuje vynikající rozšíření prohlížeče pro Google Chrome a Mozilla Firefox:

HideMyIP Extension Review

Skrýt moje rozšíření IP pro Mozilla Firefox (vlevo) & Doplněk pro Google Chrome (vlevo)

Skrýt My IP VPN Windows App Review

Aplikace Windows má velmi jednoduché uživatelské rozhraní. Nabízí dobrý výkon a prokazuje se neuvěřitelně snadné použití. Funkce připojení jedním kliknutím je naprosto brilantní a jednoduše můžete kliknout na lištu serveru ve spodní části a okamžitě změnit své umístění.

hide_my_ip_windows_review 

Aplikace má také automatický Rotace IP Tato funkce umožňuje změnit vaši IP adresu v časovači, který můžete nastavit ručně. V případě, že v USA potřebujete IP v USA, můžete jednoduše zkontrolovat poskytnutou možnost (vynikající funkce).

Můžete také vymazat cookies automaticky, když se změní IP adresa. Aplikace HideMyIP VPN vám nabízí na výběr Pojistné (vysokorychlostní) a Standard (pomalejší rychlost) servery v závislosti na vašem použití.

skrýt moji ip prémiovou recenzi

Skrýt moje protokoly IP & Kontrola šifrování

Hide My IP využívá protokol OpenVPN (oba UDP & TCP) ve všech místních aplikacích a při ruční konfiguraci pomocí aplikace OpenVPN Connect. Protokol tunelování OpenVPN, který byl vybrán především pro svou známou kombinaci rychlosti a bezpečnosti, zůstává jedním z mála, které NSA a Čína neohrozily.

OpenVPN lze také použít s 128bitovým i 256bitovým šifrovacím klíčem, což vám umožní dělat to, co chcete, na jakémkoli zařízení podle vašeho výběru. Hide My IP používá silné 256bitové šifrování AES (vojenské & bankovní standard), zatímco ověřování se provádí pomocí 2048bitových klíčů HMA5. Tato funkce byla potvrzena e-mailem od Skrýt zástupce IP Mike R..:

“… Používáme nejsilnější dostupnou metodu, kterou je protokol OpenVPN, s 256bitovým šifrováním pomocí 2048 bitového klíče…”

Skrýt kontrolu IP protokolů

Podle poskytovatele’s Webové stránky a dokument Podmínky použití, Skrýt moji IP je poskytovatelem nulových protokolů a nemonitoruje žádné uživatelské aktivity ve své síti. V souladu s americkými zákony o uchovávání údajů však společnost informuje, že jakékoli nezákonné činnosti budou v případě právního rozkazu neprodleně nahlášeny orgánům. Zde jsou uvedeny podmínky použití:

“Přestože neuchováváme protokoly obsahu o používání ani nesdílíme žádné vaše soukromé informace s žádnou třetí stranou, převedeme veškeré informace, které máme, pokud to vyžaduje zákon. My Privacy Tools, Inc. může sledovat určité aspekty sítě za účelem správy zneužití, údržby a / nebo zlepšení služeb.”

Skrýt zkušební verzi IP zdarma

Hide My IP skutečně nabízí bezplatnou zkušební službu potvrzenou zástupcem. Všichni předplatitelé dokonce získají 30denní záruku vrácení peněz, což je skvělé a je to dobrý způsob, jak službu otestovat a zjistit, zda funguje dobře pro vás.

Recenzent’s Verdikt

Naše komplexní recenze skrýt moji IP VPN recenzi stanoví, že poskytovatel si zaslouží slušné 4 hvězdičky z 5. Zákaznická podpora je vynikající a velmi pohotová. Rychlosti serverů jsou dobré pro procházení, streamování a torrentování. Máte dokonce vyhrazené aplikace pro všechny populární platformy / zařízení.

Funkce se mi líbily
 1. Vynikající ceny
 2. Otevřete DNSCrypt
 3. Zkušební dostupnost zdarma
 4. Rozšiřující síť serverů
 5. Vynikající rychlosti serveru
 6. Intuitivní rozšíření prohlížeče
 7. Standard & Prémiové servery
 8. Dobrá volba platebních metod
 9. Slušný zákaznický servis
 10. 30denní záruka vrácení peněz
Oblasti zlepšení
 1. K dispozici je pouze 1 tunelovací protokol
 2. Vynucený up-selling na stránce předplatného
 3. Skupinový design webových stránek

Získejte HideMyIP

Похожие статьи

 • Recenze soukromého tunelu do roku 2020

  Jurisdikce Cena Spojených států 3 $ / měsíc (36 $ na ročním plánu) Servery 22 Servery ve 12 zemích Protokoly Uchovává citlivé protokoly po dobu 14 dní Šifrování...

 • Recenze SpyOff VPN 2020

  Jurisdikce San Marino Cena 9.99 Servery 300+ Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ano Torrentování Ano Práce v Číně Ano Doporučeno Ano Web...

 • PandaPow VPN Review 2020

  Jurisdikce Hongkong Cena 7,00 $ / měsíc na 1-letém plánu Servery 120+ VPN v 16 zemích Protokoly ukládají protokoly připojení Šifrování AES-256-bitové odblokování...

 • Recenze IVPN 2020

  Jurisdikce Gibraltar Cena 8,33 Servery 3152 Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ano Torrentování Ano Práce v Číně Ano Doporučeno Ano Web...

 • GOOSE VPN Review 2020

  Jurisdikce Nizozemsko Cena 1,99 $ Servery 71 Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ne Torrenting Ano Pracuje v Číně Ne Doporučeno Ne Web...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me