Recenze VPNsec Browsec 2023

Jurisdikce Rusko
Cena 1,99 $ / měsíc na jednoletý plán
Servery 36 serverů na 32 místech
Protokoly Ukládá protokoly
Šifrování Proxy služba (bez šifrování)
Odblokuje Netflix Ne
Torrenting Ne
Práce v Číně Ne
Doporučeno  Ne
webová stránka https://browsec.com/en/
Kompatibilita Desktop, Chrome

Browsec je proxy doplněk / rozšíření pro prohlížeče, který usnadňuje přístup k geo-omezenému obsahu po celém světě. S tím, jak se zákaznická základna rozšiřuje na 3 000 000, bývá proxy / VPN velmi populární. Služba, provozovaná společností Browsec LLC, dokonce nabízí specializovanou aplikaci VPN pro uživatele Android a iOS. Jelikož je však založena na Rusku, existuje určitá nejistota ohledně bezpečnosti a anonymity, kterou poskytuje. Další informace naleznete v této podrobné recenzi VPN VPN Browsec.

Browsec je v některých oblastech dobrý, ale stále mu chybí nabídka mnoha důležitých bezpečnostních a dalších funkčních funkcí. Neexistují žádné desktopové aplikace pro Windows nebo Mac OS’t Podporuji Torrenting, že ano’mít vysoké rychlosti nebo vypínač. Zákaznická podpora je stále prováděna zastaralou metodou prodeje vstupenek a pro její doplnění neexistuje podpora OpenVPN a není ani založena v bezpečné jurisdikci..

Tyto problémy však budou existovat, protože Browsec je služba na střední úrovni s nízkou kvalitou a standardy služeb, takže pokud tomu tak není’Nechci kompromitovat tyto nedostatky, vaším dalším nejlepším alternativním postupem by bylo jít o levné a levné VPN, jako je Surfshark, bohaté na funkce..

Jednoduše řečeno a stručně to shrnu, Surfshark má vše, co Browsec nemá’Takže chytřejší volbou by bylo jít o první.

Poskytovatelé

Odblokuje Netflix

Rychlosti

Šifrování

Protokoly

Multi-přihlášení

Ceny

Recenze

webová stránka

Surfshark VPN VPN Browsec
ANO ANO
Nadprůměrný Podprůměrný
Šifrování AES-256 na všech protokolech, které podporuje Šifrování AES-256 na všech protokolech, které podporuje
OpenVPN & IKEv2 Protokol OpenVPN není nabízen
Neomezené připojení na jedno předplatné 5
$ 1,99 / měsíc (2letý plán) se všemi funkcemi v ceně 3,33 $ / měsíc podle ročního plánu předplatného (účtováno 39,99 $ jednou)
Recenze Surfshark VPN VPN Browsec
Navštivte Surfshark Navštivte Browsec VPN
 • Bezpečnostní
 • Průhlednost
 • Ceny
 • Servery
 • Výkon
 • Kompatibilita
 • Podpěra, podpora

Žádná překvapení, protože Browsec také nabízí vojenské šifrování AES-256 pro ochranu uživatelských dat, která prochází prostřednictvím připojení podporujících VPN.

Je to integrální bezpečnostní funkce, ale ne něco, co bychom považovali za mimořádné, protože se očekává, že každý poskytovatel nabídne úroveň šifrování jako neproniknutelnou.

Žádný hacker nemůže vaše data dešifrovat, pokud jsou šifrována pomocí šifrů AES-256.

Na Browsec získává tato úroveň šifrování o to důležitější, že poskytovatel ne’• Nabízet podporu protokolu OpenVPN, čímž se šifrování stává jedinou bariérou stojící mezi hackery a citlivými uživatelskými daty.

Contents

Přehled podpory protokolů Browsec

Naše Browsec VPN recenze odhaluje, že poskytovatel zaostává za dodržení svého tagline “BrowsecVPN – soukromí a zabezpečení online” tím, že nenabízí podporu pro zabezpečené protokoly, jako je OpenVPN.

BrowsecVPN’s celkový bezpečnostní profil je dobrý, ale poskytovatel’s Nabídka protokolů je zastaralá a podle moderních průmyslových standardů není tak bezpečná.

Ti, kteří používají rozšíření prohlížeče, technicky navazují zabezpečené připojení pomocí protokolu PPTP. Toto je možná nejslabší a nejzranitelnější bezpečnostní protokol a většina poskytovatelů ukončila jeho používání, ale BrowsecVPN jej nadále používá jako svůj primární protokol pro rozšíření prohlížeče, což je nepochopitelné..

Aplikace iOS a Android používají IPSec a L2TP současně. Služba nenabízí podporu pro OpenVPN (protokoly TCP a UDP), což je trochu divné, protože poskytovatel má kromě tohoto šifrování vojenské politiky a zásady bezpečného protokolování vše v pořádku..

Navzdory poskytovateli nabízejícímu šifrování na vojenské úrovni, které je dostatečně dobré, aby vaše data zůstala v bezpečí, nenabízíme bezpečné a standardní protokoly, což je něco, co nemůžeme ohrozit, a to nás činí poskytovatelem downgrade na jeho bezpečnostní pozici.

Přezkum ochrany soukromí a bezpečnosti Browsec

Podle naší recenze VPN VPN Browsec tato služba říká, že chrání váš provoz všude a zajišťuje, že budete dostávat zcela anonymní procházení.

Aby bylo možné toto tvrzení důkladně otestovat, museli jsme zkontrolovat, zda se poskytovateli podaří zachovat skutečnou IP ochranu či nikoli.

Prošli jsme Browsec prostřednictvím našich standardních testů úniku IP a uspokojivě, Browsec ne’t únik IP jakýmkoli možným způsobem.

Úniky požadavků WebRTC a HTTP:

 • https://browserleaks.com/webrtc (Vymazat)
 • https://www.doileak.com/ (Vymazat)

Netěsnosti DNS:

 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (Vymazat)
 • https://www.dnsleaktest.com/ (Vymazat)

Netěsnosti IPv4 / IPv6 a Torrent IP:

 • https://ipleak.net/ (Vymazat)
 • https://ipx.ac/run/ (Vymazat)

Pokud však používáte službu v prohlížeči prostřednictvím doplňku, doporučujeme vám zablokovat WebRTC a Flash Player, aby byla vaše IP chráněna. To’je to určitě handicap, ale můžete’• Pokud jde o vaši bezpečnost, nenechávejte věci otevřené ani pro nejmenší zranitelnosti.

Recenze jurisdikce Browsec

Neobvykle se jedná o službu VPN se sídlem v Rusku, místo známé svými problematickými zákony o uchovávání dat, které nutí poskytovatele internetových služeb a softwarové společnosti ke sledování internetové aktivity.

A také k těmto informacím bylo těžké přijít, protože jsme museli hodně kopat, než jsme zjistili, odkud Browsec působí.

Rusko není součástí žádné aliance pro sdílení dat, jako je 5 očí, ale jeho vlastní zákony týkající se bezpečnosti dat jsou stejně nebezpečné, čímž ohrožují vaše soukromí na mnoha rizicích.

Jediným bodem vykoupení je, že Browsec ne’neuchovával žádné významné druhy protokolů, takže i kdyby to ruské úřady požádaly o data roubíků, vyhrály’t mít žádné citlivé údaje od uživatelů předat úřadům. Přesto se Browsec musí dostat z Ruska, protože není bezpečným místem pro VPN, kde by už mělo být založeno.

Recenze politiky protokolování Browsec

Když jsme se podívali na Browsec’Pokud jde o protokolování, bylo nám potěšením zjistit, že poskytovatel nevypadá’• neuchovávejte žádné osobní záznamy o činnosti uživatele.

Ano, uchovává informace o tom, které stránky uživatelé navštěvují, co stahují, ale data ze všeho, co je uchováváno agregovaným způsobem, tj. Navštívené weby budou součástí větší hromady obsahující data ze všech webů navštívených uživateli, takže nic nemůže být vysledovat to snadno k vám.

Služba využívá cenový model freemium. To znamená, že můžete používat rozšíření svého prohlížeče nebo VPN aplikaci tak dlouho, jak chcete, na bezplatném plánu.

Pokud však chcete využívat lepší proprietární funkce, budete muset jít na prémiové předplatné.

Prémiové předplatné vám umožní přístup ke všem Browsec’s 36 umístění serveru ve srovnání s omezením na pouhá 4, zatímco jsou ve bezplatné verzi služby.

Další funkce, které odblokujete, jako je zvýšení rychlosti, které by vás přivedlo na 100 Mb / s, jsou trochu přes palubu a já to ne’Opravdu v to věřím (Z důvodů, které prozradím brzy).

Takže pro uživatele, Browsec’s prémiovou službou pouze přidáte do svého seznamu serverů více míst a díky tomu některé dobré funkce, jako je odblokování Netflix, ale nikoli v USA.

Služba rozděluje svůj prémiový plán na dvě možnosti:

 1. Měsíční předplatné: 4,99 $ / měsíc
 2. Roční předplatné: 3,33 $ / měsíc (39,99 $ účtováno jednou)

Za 4,99 $ / měsíc je měsíční obchod cenově rozumný, protože většina poskytovatelů to nedělá’• nabízet plány na měsíční předplatné, které činí 7 USD nebo méně. Takže to můžu nazvat jako dost dobrý obchod.

Roční předplatné vás bude stát 3,33 $ / měsíc, ale pokud vám to vypadá levně, musíte jej porovnat s Surfsharkem nebo dokonce NordVPN, kteří za nižší cenu nabízejí mnohem širší škálu funkcí, jako jsou specializované aplikace, odblokování Netflix USA, agilní zabezpečení, Torrenting podpora mezi ostatními.

Cena tohoto plánu musí klesnout s ohledem na mnoho chybějících funkcí v BrowsecVPN a pokud není v rámci značky $ 2 / month,’s relativně drahý nákup. Cenová recenze Browsec

Přijaté platební metody a kontrola vrácení peněz Browsec

V BrowsecVPN není žádná možnost’s způsoby platby za placení předplatného prostřednictvím jakékoli kryptoměny, jako je bitcoin. Bývalo tam poslední, co jsem to zkontroloval, ale od té doby to bylo’byla odstraněna. Nyní tedy není k dispozici žádný způsob platby, který by mohl uchovat vaše osobní finanční údaje v soukromí.

Můžete platit za plány prostřednictvím vaší kreditní karty nebo Paypal a tak’je to jen o tom. To není dobré, protože pokud jej porovnáte s poskytovatelem, jako je PureVPN, který nabízí více než 10 různých platebních metod, určitě existuje pro uživatele nedostatek možností.

Nyní zdarma plán. Je zcela základní, pokud jde o funkce a možnosti, což je zřejmé, protože žádný poskytovatel nenabízí ve své bezplatné verzi prémiové funkce, jako jsou plné rychlosti nebo více serverů..

K dispozici je omezení šířky pásma 1 Mb / s. Ne moc, ale něco, díky čemuž můžete získat trochu obecné procházení, ale intenzivnější činnosti, jako je streamování, jsou mimo limity.

Současně můžete zaznamenat přerušení a nesrovnalosti s připojením k serveru proxy, což má za následek nízkou rychlost načítání stránky a zpoždění. Uživatelé jsou také omezeni na připojení pouze čtyř serverů z celkem třiceti šesti.

Poskytovatel však kromě bezplatné verze nabízí také záruku vrácení peněz na jeho placeném plánu, takže máte spoustu času na vyzkoušení služby, než se pustíte do její placené verze..

To jen ukazuje, jak důvěřuje BrowsecVPN ve své služby. O vrácení peněz můžete požádat do sedmi dnů od zakoupení prémiového plánu zasláním e-mailu na adresu [email protected].

Až dosud jsem neměl’t přečtěte si jakékoli stížnosti na poskytovatele, který neprovádí vrácení peněz správně, na jakékoli platformě, jako je Quora nebo Reddit, takže lze říci, že zásady vrácení peněz jsou naprosto platné.

Služba vrátí částku stejným způsobem, jakým jste původně platili.

Browsec zdarma Recenze

Buzz kolem poskytovatele je hlavně kvůli poskytovateli’je bezplatná verze, ale podle naší recenze Browsec VPN, Browsec’s VPN plán je zcela základní, pokud jde o funkce a možnosti.

To není žádným překvapením, protože bezplatné služby VPN jsou často nabízeny pouze proto, aby uživateli poskytovaly bezplatnou zkušební službu s omezenými funkcemi a je to jen způsob, jak přimět uživatele k nákupu prémiových smluv o předplatném. VPNsecsec zdarma je k dispozici pro stejný účel.

Ale dovolte’Nejprve projděte omezení bezplatného plánu.

Maximální rychlost, kterou budete moci získat zdarma, je omezena na 1 Mbps. Takže bez ohledu na to, jak rychle máte připojení, bude poskytovatelem omezena vaše šířka pásma.

Současně můžete zaznamenat přerušení a nesrovnalosti s připojením proxy, což má za následek nízkou rychlost načítání stránky a zpoždění..

Uživatelé se také mohou omezit na připojení pouze čtyř serverů z celkem čtyřiceti.

Služba VPN VPN zdarma Browsec je k dispozici ve všech jejích aplikacích a rozšířeních. Doporučujeme však, abyste používali bezplatnou verzi, měli byste to dělat pouze v prohlížečích prostřednictvím kompatibilních doplňků, protože’s, kde služba funguje nejlépe.

Premiumsec Předplatné Recenze

Browsec jde o krok dál tím, že nabízí uživatelům vyšší spolehlivost a pohodlí s prémiovým plánem. Naše recenze VPN Browsec VPN zjistí, že uživatelé se již nemusí starat o omezení šířky pásma, což znamená, že mohou využívat neomezenou rychlost procházení a stahování. Ve skutečnosti si užíváte vyhrazených jízdních pruhů, které vám při prozkoumávání internetu přinášejí pozoruhodné zrychlení.

Uživatelé také získají možnost připojit se ke všem 30 serverovým umístěním s prémiovým plánem. To znamená, že máte mnoho možností pro odblokování webů s omezeným přístupem v různých zemích. Zároveň mohou uživatelé cítit úlevu, že nebudou mít žádné nesrovnalosti s připojením VPN nebo proxy..

Recenze registrace Browsec

Podle našeho přezkumu VPN VPN Browsec není registrace se službou raketovou vědou. Jediné, co musíte udělat, je kliknout na “Přihlásit se” karta, která se nachází v pravém horním rohu stránky. Web vás přesměruje na níže uvedenou stránku. Zde budete muset zadat svou e-mailovou adresu a heslo. Po dokončení jednoduše klikněte na ikonu “Přihlásit se” tab. Obdržíte potvrzovací e-mail. Proces dokončete kliknutím na odkaz.prohlížení registrace browsecPo dokončení procesu registrace získáte přístup k hlavnímu panelu účtu, který je k dispozici na webu. Jednoduše klikněte na “Můj účet” na kartě se zobrazí datum vypršení platnosti, plán, který jste zakoupili, a částka zaplacená.prémiové hodnocení browsec

Pokud jste na bezplatném plánu, získáte přístup k těmto 4 serverovým umístěním:

 • Holandsko
 • Singapur
 • Spojené království
 • Spojené státy

Pokud však přejdete na prémiový plán zakoupením jeho předplatného, ​​odemknete těchto 32 dalších umístění serveru:

 • Austrálie
 • Rakousko
 • Belgie
 • Bulharsko
 • Kanada
 • Česká republika
 • Dánsko
 • Finsko
 • Francie
 • Německo
 • Hongkong
 • Indie
 • Irsko
 • Itálie
 • Japonsko
 • Lotyšsko
 • Litva
 • Lucembursko
 • Mexiko
 • Nový Zéland
 • Norsko
 • Polsko
 • Rumunsko
 • Rusko
 • Jižní Afrika
 • Jižní Korea
 • Španělsko
 • Švédsko
 • Švýcarsko
 • krocan
 • Ukrajina
 • Spojené státy americké (Západ)

Zatímco počet serverů je poměrně nízký na 36 ve srovnání s poskytovateli, jako je ExpressVPN, který v současné době nabízí více než 3000 serverů, Browsec’Servery jsou dobře rozloženy po celém světě.

Existují servery na místech, jako je Turecko, Singapur, Indie a Jižní Afrika, což znamená, že uživatelé z celého světa se mohou připojit k serverům, které jsou jim fyzicky blízké..

Poskytovatel však’Síť serverů nemůže konkurovat větším poskytovatelům, jako jsou Surfshark, NordVPN nebo PureVPN, které nabízejí tisíce serverů a dokonce i její rychlostní výkon je výrazně pod průměrem, takže i přesto, že nabízí mnoho slibů, BrowsecVPN stále nedosahuje.

Kontrola rychlosti VPNsec Browsec

Abychom lépe porozuměli spolehlivosti a šířce pásma rozšíření Browsec, provedli jsme na našem připojení 35Mbps rychlostní test:

Místní poskytovatel internetových služeb

Níže uvedené výsledky pocházejí z našeho místního připojení k internetu. Toto je pouze proto, abyste lépe porozuměli rozdílu mezi rychlostí primární sítě a Browsec’s prémiové servery.Přezkum rychlosti testu Browsec

 Připojeno k serveru Browsec France

Naše testy serverů z USA do Francie ukázaly nízkou rychlost. Z 31,43 Mb / s se rychlost stahování snížila na 12,28 Mb / s a ​​rychlost uploadu na 13,17 Mb / s, s latencí až 142 ms.francouzský server browsec france

 Připojeno k serveru Browsec Germany

Byli jsme velmi zklamaní, když jsme testovali německý server spolu s dalšími místy. Na všech prémiových serverech, s výjimkou Francie, VPN nemohla dělat lepší stahování než 1 MPB a 5 Mb / s.německý server browsec německa

Odblokování Browsec Neflix Recenze

Neočekávali jsme ani Browsec VPN’s prémiovou verzí pro odblokování Netflixu na jakémkoli ze svých serverů, jak to většina poskytovatelů VPN na střední a vyšší úrovni neposkytuje’nedělej to. Důvodem je to, že společnost Netflix prosadila proslulý zákaz VPN,

Přístup k webu se stává neuvěřitelně obtížným pomocí připojení s podporou VPN, natož obejití geografických omezení a odblokování vaší oblíbené knihovny zemí Netflix.

Za tímto účelem musí poskytovatel důsledně vyměňovat IP adresy, aby Netflix’s Zákaz VPN není’• identifikovat je jako VPN IP a zakázat jim přístup na jejich stránky. To vyžaduje, aby poskytovatel vložil mnoho finančních a lidských zdrojů, což si poskytovatel střední úrovně se svými omezenými zdroji nemůže dovolit, aby se často zavázal.

Kudos to Browsec, protože jsme zjistili, že 2 z jeho serverů mohou odblokovat Netflix, přičemž jeden z nich je serverem US West, čímž zasahuje zlatý standard, pokud jde o odblokování Netflixu..

Kdyby tam byly pouze její rychlosti, bylo by skvělé vybrat si, pokud byste chtěli získat přístup k Netflixu v USA.

Torrenting Recenze Browsec

Protože poskytovatel nabízí pouze podporu založenou na prohlížeči a nemůže pokrýt ani chránit žádné z vašich aplikací, které se nacházejí mimo váš prohlížeč, poskytuje jej’není vhodné pro Torrenting. Její ochranná přikrývka není rozšířena na vaše aplikace Torrenting, jako je UTorrent, takže tento poskytovatel ztratí jednu z nejdůležitějších funkcí, které mají VPN nabízet..

Torrenting však můžete i nadále používat na mobilních platformách, protože BrowsecVPN tam nabízí specializované aplikace.

Recenze kompatibility aplikací Browsec

Podle naší recenze VPN VPN Browsec tato služba podporuje celou řadu zařízení a platforem. Rozšíření prohlížeče můžete použít na jakémkoli osobním počítači s nainstalovaným prohlížečem Google Chrome, Opera Browser nebo Mozilla Firefox. Tato služba také nabízí speciální aplikaci pro mobilní zařízení Android a iOS. Určitě bychom však rádi viděli přizpůsobeného klienta VPN pro Windows, Mac, Linux, Raspberry Pi a další platformy.

Recenze rozšíření rozšíření VPN Chrome VPNsec

Rozšíření VPN VPN Browsec je pro uživatele prohlížeče Google Chrome neuvěřitelně populární možností.

Z celkového počtu 24 827 recenzí obdrží doplněk v Internetovém obchodě Google pozoruhodné hodnocení 4,54 hvězdiček.

Nejlepší část je, že rozšíření Browsec VPN Chrome je lehké a nemá’Nechte svůj prohlížeč zažít jakékoli závady nebo velké pády.

rozšíření browsec chrom

Pokud používáte Browsec VPN’s bezplatnou verzi, pak ne’Při použití rozšíření neočekávejte vysoké rychlosti, protože tento doplněk podléhá také omezení rychlosti poskytovatelem v jeho bezplatné verzi..

Rozšíření pro Chrome od Browsec je z hlediska výkonu mnohem plynulejší než doplněk poskytovatele pro Mozilla Firefox, což je závada.

Pokud tedy chcete vědět, ve kterém prohlížeči poskytovatel nabídne nejlepší výkon, pak vy’Odpověď jsem dostal v rozšíření Chrome.

Díky tomu je rozšíření docela pozoruhodnou volbou pro odblokování webů s omezeným přístupem.

Doplněk Browsec pro Firefox Review

Pro uživatele, kteří chtějí nasadit Browsec VPN pro prohlížeč Firefox, je doplněk k dispozici ke stažení zdarma v obchodě Mozilla..

I když je lepší používat než podobné doplňky poskytovateli, jako je Zenmate, don’Neočekávejte od Browsec VPN ve Firefoxu příliš mnoho, zvláště pokud jej používáte prostřednictvím bezplatné služby. Budete mít možnost provést základní úroveň odblokování a můžete obejít méně přísná omezení a brány firewall, jako jsou ty umístěné na pracovištích na sociálních sítích, jako je Facebook nebo Twitter. Ale ne víc než to.

Browsec Mozilla Firefox Addon Review

Bezplatná služba vás také omezí na přepínání mezi pouze 4 umístěními v doplňku Firefox a také’není vůbec vhodný pro Torrenting, protože je více proxy než VPN. Plugin prohlížeče VPN Browsec VPN pro Firefox může’• zaručit stejnou úroveň ochrany jako ochrana.

Celkově jsou recenze a hodnocení v obchodě Firefox kladné, což je dobré znamení, protože to ukazuje důvěru uživatelů v doplňky nabízené poskytovatelem..

Chcete-li si doplněk Browsec Firefox prožít sami, můžete si jej nainstalovat na stránce poskytovatele v obchodě Mozilla zde.

Browsec pro Opera Review

Rozšíření VPN VPN Browsec se také ukázalo být oblíbenou volbou pro uživatele Opery. Z celkového počtu 240 recenzí se této službě podařilo získat vysoké hodnocení čtyř hvězdiček. Je to proto, že usnadňuje odblokování webů s omezeným přístupem a chrání vaši identitu před sledováním. Nejlepší část ze všeho: doplněk je pouze 5,0 MB a používá stejný design a nevyužitelnost jako jeho protějšky Mozilla a Chrome. Uživatelé využívají vynikající spolehlivost a stejné intuitivní rozhraní.Recenze rozšíření Opery Browsec

Browsec pro iOS Review

Podle naší recenze VPN VPN Browsec nabízí aplikace pro iOS krásné rozhraní a design. Výhled aplikace je neuvěřitelně uživatelsky příjemný. Jediné, co musíte udělat, je vybrat server a posunout lištu na “na” pro umožnění zabezpečeného připojení. Veškerý provoz prochází protokolem IPSec, který zaručuje dobrou anonymitu a soukromí.recenze aplikace browsec ios

Browsec pro Android Review

Naše recenze VPN Browsec VPN zjistí, že aplikace pro Android odpovídá stejné úrovni profesionality a uživatelské přívětivosti jako na jiných zařízeních a prohlížečích. Vzhled a dojem jsou velmi plynulé a nesetkali jsme se s škytavkami ani chybami. Konektivita je také lepší než nabídka protějšků prohlížeče. browsec android recenze

Můžete také použít libovolnou síť Browsec VPN’s rozšířeními pro prohlížeče v Androidu, pokud nechcete aplikaci používat, ale aplikace vám poskytne mnohem snadnější použití než nasazení pluginu prohlížeče VPN Browsec pro mobilní zařízení.

Jak používat Browsec?

Používání Browsec nevyžaduje žádné odborné znalosti nebo raketovou vědu. Můžete se připojit k zabezpečenému umístění, aniž byste se museli dokonce zaregistrovat. Musíte pouze nainstalovat rozšíření do příslušného prohlížeče, vybrat server a navázat spojení. Služba vytvoří dočasný účet pro všechny, kdo se připojí. K tomuto účtu máte možnost připojit e-mail nebo zakoupit prémiové předplatné, abyste získali přístup k celkovým 30 umístěním na serveru.

VPNsec Browsec Reddit

Podle naší recenze VPN VPN Browsec má služba aktivní účast na Reddit. Najdete různé příspěvky zákazníků, kteří kladou dotazy / řešení pro jejich mobilní aplikace a doplňky prohlížeče. Mnoho užitečných členů komunity vede uživatele k různým problémům, s nimiž se mohou setkat. Tady je vlákno zavádějící Browsec na Reddit a další vysvětlující rozdíl mezi VPN a rozšíření prohlížeče. Podívejte se také na našeho nejlepšího nejlepšího průvodce vpn reddit pro alternativy Browsec.

Recenze skutečných uživatelů Browsec

I když služba VPN může být opravdu dobrá, měli byste vědět, že její výkon se může neuvěřitelně lišit mezi různými aplikacemi a klienty. Je tomu tak proto, že ne každý klient se s VPN chová stejně a vy potřebujete vlastní přístup, abyste zajistili, že vaše služba na konkrétní platformě funguje dobře.

Uživatelé ne’t obecně kontrolovat recenze jiných služeb než na platformách, jako je Reddit, Quora, Facebook atd. A zatímco to vám dává dobré obecné zaokrouhlení služby, pro konkrétnější aplikaci pro konkrétní kontrolu VPN’s výkon, musíte zkontrolovat recenze na aplikaci’vlastní obchody.

Zde jsou některé z těchto recenzí, které jsme utratili z různých obchodů s aplikacemi pro Browsec:

Uživatelské recenze Browsec VPN Chrome

Tento poskytovatel nabízí rozšíření pro Chrome, což je obvykle lehká možnost provozovat VPN bez přílišného zatěžování systému. Víte však, že obchod Chrome nabízí uživatelům možnost poskytovat recenze o rozšířeních, která jsou zde hostována? Pokud ano’Nevím, že až dosud bychom chtěli říct, že tato možnost existuje a je opravdu velmi užitečná při kontrole celkových recenzí konkrétního rozšíření..

Browsec’s Rozšíření VPN mělo v Google Chrome Store následující recenze:

recenze browsec chrom

I když vždy existují nějaké špatné recenze služby, Browsec většinou měl pozitivní recenze, jak je patrné z některých screenshotů, které jsme’vyslán zde.

uživatelské recenze browsec chrome

Uživatelé dokonce odmítli požádat VPN o jejich problémy nebo problémy s řešením problémů, a my jsme byli velmi překvapeni, když jsme viděli, že Browsec’s tým podpory byl docela aktivní na platformě!

stáhnout browsec chrome

Usnadnilo to každému uživateli, který se na něj obrátil, a odpovědi měly dokonce trochu sarkasmu, jak je vidět na čtvrtém snímku obrazovky.

hodnocení chromů browsec

Toto je vynikající zaměření na zákazníka, které společnost Browsec ukazuje, a doufáme, že si ostatní VPN všimnou a budou následovat.

Rádi bychom však řekli, že jsme zaznamenali mnoho stížností na to, že je Browsec poměrně pomalý, takže jsme si mysleli, že v rozšíření Chrome může být problém týkající se tohoto problému, takže jsme jej sami otestovali. A k našemu překvapení uživatelé skutečně říkali pravdu, protože rozšíření prohlížeče je opravdu docela pomalé.

Doporučujeme, abyste si přečetli tyto recenze specifické pro danou doménu, protože vám mohou poskytnout několik velmi důležitých informací, na které byste možná mohli chybět!

Stažení rozšíření VPNsec VPN VPN

Stahování rozšíření Chrome pro Browsec je velmi snadný a přímý proces a zde’jak to dokážete udělat za minutu!

 1. Chcete-li získat bezplatnou verzi, stačí jít do obchodu Chrome a hledat “VPN VPN Browsec”
 2. Klikněte na “Přidat do Chromu” a máte hotovo!
 3. Pro prémiovou verzi zvolte cenový plán a za něj platte
 4. Nyní si ve svém e-mailu získejte přihlašovací údaje od Browsec VPN a jednoduše jděte do obchodu Chrome a vyhledejte jej pomocí jeho názvu “VPN VPN Browsec”
 5. A znovu, stačí kliknout na “Přidat do Chromu”
 6. Jednou rozšíření’byly přidány do vašeho prohlížeče Chrome, zadejte přihlašovací údaje uživatele a připojte se k serveru podle vašich představ, abyste s ním mohli hned začít!

Browsec VPN Chrome Cracked

Pro všechny uživatele, kteří chtějí stáhnout jakýkoli druh prasklého softwaru VPN, jednoduše doporučujeme, abyste s ním vůbec nepokračovali. Protože podle našeho názoru, formovaného roky služeb v tomto odvětví, věříme, že ŽÁDNÁ VPN není lepší než prasklá VPN.

Je to proto, že prasklý software VPN je často uváděn online, aby nalákal netušené zákazníky, a poté tento prasklý software zamořil jejich systém viry, ukradl data, vložil malware, šifroval soubory, nainstaloval ransomware nebo sloužil docela podobnému zlověstnému účelu.

Takže je to buď Browsec VPN Chrome Crack Extension nebo jakékoli jiné VPN nebo jiného nástroje, prostě don’nikdy se k tomu nepřibližovat. Placené VPN jsou obvykle nejbezpečnější sázky. Některé bezplatné služby také nabízejí uživatelům možnost zdání soukromí, ale popraskaný software VPN je jen podvody, kterým je třeba se za každou cenu vyhnout.

Browsec VPN pro uživatelské recenze pro Android

Aplikace VPN pro Android se v dnešní době staly stále populárnější díky rostoucímu počtu levnějších smartphonů Android po celém světě. Android je zdaleka nejoblíbenějším mobilním operačním systémem a je tedy přirozené, že pokud se uživatelé zaregistrují k VPN, vyhledají také jeho aplikaci pro Android..

A zatímco počet aplikací VPN v oficiálním obchodě Google Play roste exponenciálně každý den, není mnoho z nich dostačujících k použití.

Aplikace Browsec’s není příliš dobrý, protože jeho UI a UX jsou příliš přeplněné a líné pro naši představu. Jejich Android je podle naší recenze jejich nejslabším odkazem, což by mohlo v této VPN způsobit propadnutí’je dostatečně dobrý výkon téměř ve všech metrikách.

Uživatelské recenze pro Browsec byly smíšené v obchodě Google Play a zatímco VPN dosáhla hodnocení 4,5, uživatelé si stěžovali hodně na to, že aplikace nefunguje podle očekávání.

browsec recenze aplikací pro Android

Stížnosti se pohybovaly od častých odpojení k únikům IP mimo jiné, proto doporučujeme Browsec vylepšit svou aplikaci pro Android’s výkonem, aby se v současné době odstranil největší chink v brnění.

browsec android aplikace ke stažení

Nastavení VPN Browsec pro Android

Android VPN Browsec VPN lze nainstalovat podle postupu popsaného zde krok za krokem:

 1. Přihlaste se k síti VPN a platte za její cenový plán
 2. Zabezpečte své uživatelské jméno a heslo pro VPN
 3. Stáhněte si aplikaci Browsec pro Android z Obchodu Google Play
 4. Nainstalujte si jej do svého smartphonu Android a používejte jej podle svých požadavků!

Uživatelské recenze Browsec VPN Firefox

Stejně jako rozšíření prohlížeče Chrome nabízí Browsec také vlastní vyhrazené rozšíření pro prohlížeč Firefox.

Když jsme zkontrolovali uživatelské recenze v úložišti doplňků Mozilla, byli jsme značně zklamáni, protože zde uvedené recenze jsou většinou buď falešné nebo nevyžádané pošty a ve skutečnosti nejsou ani zdaleka užitečné, ve srovnání s těmi, které jsme našli v zařízeních Android nebo Chrome. prodejny rozšíření.

Toto je obecný problém pro úložiště Firefoxu a jeho řešení’s prostě nebyl odsunut k rozšíření Browsec vůbec. Téměř u každého rozšíření najdete nezávažné recenze, falešné příspěvky, spoustu spamu, nepochopitelné komentáře a další.

Zde jsou nějaké příklady:

browsec firefox recenze

Jsme vyhráli’t recenze Browsec’s Firefox na základě těchto recenzí vůbec, protože to by se podobalo ponižování dobré služby. Naše vlastní recenze na rozšíření je, že’s rychlé, odblokované weby s omezeným přístupem (Netflix a další hlavní streamingové stránky nejsou zahrnuty), rychlé a bezplatné (pokud se rozhodnete pro placenou verzi). Pokud ji chcete použít pro svůj Firefox, pak je’Je to určitě jedna z lepších možností mezi těmi, které jsou pro tuto platformu k ochraně vaší online identity.

browsec firefox stáhnout

Zpětná vazba / podpora Browsec

Naše recenze VPN VPN Browsec zjistí, že služba má průměrný systém podpory. Nemáte k dispozici živý chat, časté dotazy, řešení problémů ani průvodce nastavením ani poskytovatel neposkytl žádné kontaktní údaje, které by vám pomohly vyřešit vaše problémy. Jedinou možností, kterou mají uživatelé k dispozici, je e-mailová podpora, která nabízí přiměřenou dobu odezvy dvě nebo tři hodiny. Níže vidíte službu’s jednoduchý kontaktní formulář.Recenze podpory Browsec

Nejlepší poskytovatelé VPN nabízejí podporu živého chatu od jeho neuvěřitelně důležité dnešní doby’s den a věk, který uživatelům nabízí rychlý a spolehlivý způsob podpory’Je dostatečně technicky způsobilý k řešení více druhů uživatelských problémů.

Browsec stále ne’Nenabízím to a to’s malými poskytovateli se to líbí. To, že se počítáme mezi nejlepší, není o číslech, ale o nabízení standardní kvality služeb, jejichž živý chat je nedílnou volbou.

Podpora vstupenek je pomalá a neosobní, takže Browsec to musí znovu zkontrolovat a zajistit, aby uživatelé mohli získat podporu, kterou začínají očekávat od VPN.

Je používání Browsec bezpečné nebo legální?

Během naší revize Browsec jsme prohledali stránky Podmínky použití a Zásady ochrany osobních údajů, abychom získali lepší představu o nejlepším levném zabezpečení VPN. Je zřejmé, že Browsec nezaznamenává žádná zásadní data o připojení / relaci, která mohou zahrnovat využití šířky pásma, požadovanou stránku, soubory cookie webu atd. Služba však může při registraci k účtu požádat o vaši e-mailovou adresu. K účtu můžete také propojit další informace, například platební údaje.

Protože však většina transakcí ovládá poskytovatele třetích stran, můžete mít jistotu, že vaše identita zůstává tajná a bezpečná. Protože se jedná o doplněk prohlížeče, existuje nejistota, že vaše aktivita je zpětně sledovatelná. Z webu však jasně vyplývá, že vaše osobní údaje nezveřejní, pokud neobdrží žádosti o vymáhání práva.

Konečný verdikt

Nemám’Doporučuji BrowsecVPN a mám na to dobré důvody.

BrowsecVPN a zabezpečení by mohly být dobrým combo pro výběr, pokud by poskytovatel byl schopen vyžehnat několik závad, které existují v jeho službách. Chce být docela uživatelsky přívětivým produktem tím, že nabízí doplňky proxy pro prohlížeč a aplikace VPN pro smartphony Android / iOS, ale značně toho nedosahuje..

Cena prémiového plánu je velmi rozumná na 3,33 $ / měsíc při jeho roční dohodě, ale když můžete získat mnohem lepší VPN jako Surfshark za mnohem nižší cenu na 1,99 $ / měsíc ve svém 24měsíčním předplatném, vyhrálo’Nebudete moudré platit více a získávat méně volbou BrowsecVPN.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Hola VPN Review 2023 - Nebezpečné & ldquo; zdarma & rdquo; VPN se vyvarovat!