Recenze VPNBook 2020

Jurisdikce Švýcarsko
Cena 7,95 $ / měsíc
Servery Pouze 6 serverů
Protokoly Ukládá protokoly připojení
Šifrování AES-256-bit
Odblokuje Netflix Ne
Torrenting Ano
Práce v Číně Ne
Doporučeno  Ne
webová stránka https://www.vpnbook.com/
Kompatibilita Okna

VPNBook se sídlem ve Švýcarsku je bezplatná služba VPN, kterou bych určitě nedoporučoval uživatelům v soukromí. Tato služba nenabízí nativní aplikace pro platformy / zařízení, opírající se o staré GUI klienta OpenVPN. Postrádá velký počet umístění serveru a dokonce udržuje protokoly připojení.

Ale než začnu prozradit komplexní VPNbook Review, měli byste vědět, že se jedná o VPN s omezenými schopnostmi. VPNBook má slib, ale ještě musí jít dlouhou cestou a podstatně se zlepšit, než se dokáže přizpůsobit moderním požadavkům uživatelů.

Její rychlosti jsou neuvěřitelně pomalé a umožňují provozovat pouze jedno zařízení na jednom účtu. To’Je také velmi drahé vzhledem k nízké hodnotě, kterou přináší do tabulky. Můžete získat mnohem lepší nabídku na Surfshark, levné VPN, která je nejlepší alternativou k nejlepším službám na všech účtech.

Poskytovatelé VPN

Odblokuje Netflix

Rychlosti

Šifrování

Protokoly

Multi-přihlášení

Ceny

Recenze

webová stránka

Surfshark VPNbook
ANO ANO
Nadprůměrný NE
Šifrování AES-256 na všech protokolech, které podporuje Šifrování AES-256 pouze na protokolu OpenVPN
OpenVPN & IKEv2 OpenVPN & PPTP (vysoce nejistá)
Neomezené připojení na jedno předplatné Jednotné přihlášení k účtu
$ 1,99 / měsíc (83% SLEVA) včetně všech funkcí 7,95 $ / měsíc za vyhrazenou IP
Recenze Surfshark Recenze VPNbook
Získejte Surfshark Navštivte VPNbook
 • Bezpečnostní
 • Průhlednost
 • Ceny
 • Servery
 • Výkon
 • Kompatibilita
 • Podpěra, podpora

Mnoho uživatelských recenzí o VPNBook tvrdí, že služba nabízí dobrou ochranu. I když to může být pravda, protože jsem nezjistil žádné úniky, VPN stále udržuje protokoly připojení.

Poskytovatel, který se přihlásí do protokolování, rozhodně není bezpečný, zejména poskytovatelé, kteří tvrdí, že jsou “Volný, uvolnit”. Nezapomeňte, že správa služby VPN má náklady na servery, aktualizaci a údržbu a podporu.

Jako takové používají k úhradě nákladů model příjmů z reklamy. Proto můžete zapomenout na to, že jste s VPN skutečně anonymní.

Kromě toho, co znamená, že poskytovatel neprodává vaše logovací informace službám třetích stran za peníze?

Informace o jurisdikci knihy VPN

VPNBook tvrdí, že má své sídlo ve Švýcarsku. I když tomu věřím (vysvětleno dále), místo POUŽÍVÁNÍ bylo “Internet přátelský” jurisdikce.

V roce 2010 dokonce Spolkový nejvyšší soud Švýcarska dokonce uznal IP adresy jako osobní údaje, které nelze sledovat, aniž by informoval dotčenou osobu..

Po schválení nového zákona v září 2017 však lze nyní Švýcarsko považovat za “družstevní” jurisdikce, která může při odhalení informací tlačit na služby VPN.

Tento zákon podle Swissinfo.ch umožňuje FIS dopřát se cíleného dohledu, bugování soukromých nemovitostí, telefonních linek a počítačů odposlouchávání, které byly dříve zakázány..

Podrobnosti o VPNbooku jsou podvody!

Nejednoznačnost obklopující poskytovatele a mnoho obvinění z toho, že je medonosný, mě donutil ruku kopat trochu hlouběji do VPNBook..

Prohlížením jejich zdrojového kódu stránky jsem získal pozdržení jejich ID reklam Google, což je ca-pub-3860002410887566. To mi umožnilo sledovat jejich historii.

Recenze VPNbook

Hledání dalších webů, které používají stejné ID reklam Google, identifikované www.gotfreefax.com! Kontaktní formulář na tomto webu odhalil společnost s názvem “Vannet Technology”

Společnost Vannet Technology se sídlem v Kanadě je domnělá “Webový design” web, který má další služby provozované stejnými lidmi / společnostmi podobného designu jako web gotfreefax: http://www.gotresumebuilder.com/ a http://www.gotsitemonitor.com.

VPNBook je podvod

Tato zjištění naznačují, že VPNBook nemusí mít sídlo ve Švýcarsku, protože tvrdí, že a vzhledem k tomu, že naše zjištění odhalí pouze poštovní schránku z Kanady, nemůžu ověřit jejich skutečné umístění..

Co vím je, že se jedná o bezplatnou službu, očekává se, že VPNBook přijme takové stinné praktiky a vytvoří falešnou službu, aby ukradl informace o uživateli.

Mnozí věří, že poskytovatel je zřízen americkými úřady k zachycení přestupků. Existuje spousta případů, kdy se protokoly VPNbooku objevily v pokusech.

VPNbook’s Zásady stínování protokolování

Stejně jako všichni ostatní poskytovatelé i VPNbook uvádí, že neukládá protokoly. Je to však daleko od pravdy, protože ukládají IP adresy a časová razítka.

To jsou všechny informace, které potřebují vládní agentury a autorští trollové, aby zjistili vaši totožnost a ponořili se do vašich aktivit při prohlížení online.

Zásady stínování protokolování VPNBook

Po dalším kopání jsem zjistil, že tyto protokoly připojení uchovávají po dobu jednoho týdne. Jejich sídlo ve Švýcarsku nebo na jakémkoli jiném místě nijak nijak nezmění.

Pokud VPNBook obdrží předvolání s objednávkou roubíku, bude muset předat informace o protokolování, protože jejich jméno se v pokusech zjevně objevuje.

Protokoly VPNBook & Kontrola šifrování

Jak již bylo zmíněno, VPNBook podporuje pouze protokoly PPTP a OpenVPN. Pokud používáte PPTP, VPNBook integruje zastaralé šifrování AES-128-bit.

Uživatelé, kteří se rozhodli pro OpenVPN, mají však příležitost nakonfigurovat šifrování dostupné z AES-128 a AES-256..

Jejich implementace OpenVPN také postrádá použití RSA šifrování pro bezpečnou distribuci symetrického klíčového systému AES..

Většina poskytovatelů na trhu používá pro své RSA 2048bitový klíč a nejvyšší jména jako NordVPN a ExpressVPN začala používat 4096bitový klíč.

VPNBook IPv6, WebRTC a DNS Leak Test

Abychom získali lepší představu o anonymitě, kterou obdržíte s VPNBookem, rozhodl jsem se provést test na IPLeak.net. Web obvykle vyhodnotí vaše připojení a odhalí případné úniky IPv6, WebRTC nebo DNS.

Měl jsem zástupce z Kanady připojit se k americkému serveru a výsledky byly docela úspěšné. Neexistují žádné známky kanadské IP adresy nebo DNS.

VPNBook WebRTC a test těsnosti DNS

Narazil jsem však na recenzi, kdy byl uživatel obětí úniku IP / DNS / WebRTC, což mělo za následek zablokování uživatele z Facebooku.

Z tohoto důvodu stále nemůžu zabezpečit, že je VPNbook bezpečný pro použití, zejména pokud chcete svou identitu skrýt online a zůstat vždy anonymní.

VPNBook IPv6, WebRTC a DNS Leak Test

Většina poskytovatelů VPN neodhaluje základní informace o své službě, postrádá průhlednost nezbytnou pro to, aby uživatelé mohli důvěřovat svému produktu.

Vyhýbají se informování uživatelů o svém sídle, majitelích, investicích, představenstvu, rozkazech kanárů / zpráv o průhlednosti a auditních procesech (pokud existují).

Místo toho jsem se rozhodl položit poskytovatelům INVASIVNÍ dotazy na e-mail (uvedený níže), který můžete vidět v tomto blogu o transparentnosti. Stále čekám na odpověď od VPNBook.

 1. Kde sídlí vaše společnost? Mohli bychom získat adresu?
 2. Vydáváte zprávy o průhlednosti / záruční kanárky?
 3. Pokud ano, jak často? Užitečný by byl odkaz na URL nebo soubor PDF!
 4. Byly vaše požadavky prověřeny nezávislou bezpečnostní společností třetí strany?
 5. Proč jste ještě nebyli auditováni? Jakékoli důvody?
 6. Mohli bychom získat nějaké informace o majitelích za společností?
 7. Máte nějaké investory a jsou to informace veřejně dostupné pro uživatele?
 8. Kdo jsou představenstvem vaší společnosti?

VPNBook je zcela bezplatná služba. Z tohoto důvodu nemáte k dispozici žádné plány ani předplatné. Uživatelé se ani nemusí přihlašovat, aby mohli používat VPN.

Pokud kliknete na ikonu “Zdarma VPN” , budete přesměrováni na níže uvedenou stránku. Zde máte možnost vybrat protokol VPN pro připojení.

Obvykle máte dvě možnosti: Free PPTP VPN a Free OpenVPN. Pod každým protokolem je k dispozici seznam serverů s informacemi o tom, zda si můžete dopřát P2P, nebo ne.

Tyto servery musíte načíst do klienta GUI OpenVPN. Uživatelské jméno je vpnbook a heslo je nv2bk56, které se mění každých pár týdnů.

Přehled cen VPNBook

Určování cen IP pro VPNBook

Přestože VPNBook neukládá žádné poplatky za své protokoly PPTP a OpenVPN, musíte za jejich vyhrazené adresy IP platit. Ne, že služba má k dispozici obrovský seznam statických IP.

Standardní cena je však 7,95 $ měsíčně za každou statickou IP. K místům, ke kterým mají uživatelé přístup, patří nyní: Kanada, USA východ / západ a Nizozemsko!

Určování cen IP pro VPNBook

Platební metody VPNBook

Používání VPNBook je stejně jednoduché jako načtení konkrétního serveru do klienta OpenVPN GUI. Pokud se však rozhodnete pro dedikované servery, budete muset provést platbu. Možnosti dostupné z VPNBook zahrnují Visa, MasterCard, Maestro, Discover a American Express!

Záruka vrácení peněz VPNBook

Oceňuji, že VPNBook nabízí vyhrazené adresy IP, jako málo na trhu. Dalším plusem o jejich statických IP je to, že můžete využít vrácení peněz, pokud služba není až po značku. Obvykle máte 30 dní, než můžete požádat o vrácení peněz, což je docela rozumné!

Vzhledem k tomu, že VPNBook je poskytovatelem zdarma, jeho výpis serverů zjevně není tak působivý. Pro protokoly PPTP a OpenVPN máte k dispozici pouze vybrané servery v USA, Kanadě, Německu a Francii. VPNBook však integruje záložní záložku Smart CDN pro zvýšení rychlosti sítě.

Recenze serverů VPNBook

Testování virtuálního serveru

Provedl jsem serverové testy na mnoha místech, abych identifikoval holé kovové servery od virtuálních (falešných) serverů. Tento proces mi trval asi hodinu, kdy jsem otestoval všech 8 míst nabízených VPNBookem.

Byl jsem docela překvapen, když jsem se dozvěděl, že i když se jedná o bezplatnou službu, všechny servery dostupné od poskytovatele byly umístěny v přesně inzerovaném cílovém místě.

Níže vidíte výsledky z CA Technologies’ Syntetický monitor aplikace. Ze serveru ASM.CA jsem pingoval server US2 na více než 90 monitorovacích stanic po celém světě.

Testování virtuálního serveru VPNBook

Doba letu (RTT) na všech místech byla extrémně vysoká, s výjimkou těch v USA. Nejnižší rtt (1,792 ms), který jsem viděl, byl ze Spojených států - Ashburn, což naznačuje, že je tam server.

Recenze knihy VPN

Tracertový nástroj od CA Technologies’ App Synthetic Monitor, dále ověřte tato zjištění a zobrazte rtt 1,790 ms. To znamená, že server je skutečně umístěn v USA Ashburn.

Testování virtuálních serverů VPNBook

Vyhodnocování VPNBook’Je vyžadován výkon při provádění zkoušky rychlosti. Provedl jsem je pomocí implementace OpenVPN s profilem TCP over port 443 a UDP over port 53.

Pro tento proces jsem použil dva nástroje: Speedtest od Ookly a Telstra. Rychlosti jejich serverů US1 a US2 byly v průměru při stahování 20 Mb / s a ​​18 Mb / s při připojení 50 Mb / s.

Kanaďan: CA222 a CA198 byli mnohem rychlejší a dotýkali se téměř 25 Mbps při stahování a 20 Mbps při rychlosti stahování, ale také trpěli častým odpojením.

Jiné servery, jako jsou DE4 a FR1, poskytly špatné výsledky a jejich server FR8 byl v době, kdy jsem prováděl analýzu, dole, takže nemám přesné zobrazení.

VPNBook pro Netflix USA

Připojil jsem se k serveru US2 z VPNBook na protokolu UDP přes port 25000, abych zkontroloval, zda bych mohl přistupovat k úplné databázi US Netflix.

K mému překvapení se VPN úspěšně podařilo odblokovat VoD, což je docela pozoruhodné pro bezplatnou službu. I tak bych však poskytovateli svým údajům nedůvěřoval!

Bezplatná recenze proxy serveru VPNBook

VPNBook také nabízí uživatelům bezplatný webový proxy. Můžete se k němu dostat přímo z webu nebo kliknout na tento odkaz zde. To je dobrý doplněk ze služby, zejména pokud chcete obejít geo-omezení.

Používá 256bitové šifrování SSL a poskytuje dobrý výkon ve smyslu úspěšného odblokování webů pomocí serverů proxy v USA, Velké Británii, Francii a Kanadě..

Bezplatná recenze proxy serveru VPNBook

Dalším důvodem, proč bych netizens nedoporučoval zejména začínajícím uživatelům VPN, aby investovali do VPNBook, je to, že nemá k dispozici žádné aplikace pro různé platformy / zařízení..

Abyste mohli používat jejich VPN servery, budete muset připojení nastavit ručně. Proces PPTP a OpenVPN se značně liší, takže pro amatérské uživatele to může být matoucí.

Pro první z nich máte k dispozici adresu serveru, uživatelské jméno a heslo pro nastavení připojení přímo z vašeho Windows nebo Mac PC.

Pokud však chcete navázat připojení OpenVPN, budete muset získat aplikaci OpenVPN Gui pro Windows nebo Tunnelblick pro Mac OS.

Po dokončení budete muset stáhnout konfigurační soubory .ovpn přímo z webu a načíst je s konfiguracemi, které považujete za vhodné.

Zatímco samotná společnost má své sídlo ve Švýcarsku, její podpůrné oddělení se nachází v Curychu. Nejsou k dispozici žádné blogy, které by vás informovaly o problémech s VPN. Máte pouze průvodce jak nastavit PPTP a OpenVPN, spolu s naší stránkou s námi.

Pokud potřebujete naléhavou pomoc, máte pouze dvě možnosti, jak je kontaktovat na Twitteru a Facebooku. Tým podpory můžete také poslat e-mailem na adresu [@] vpnbook.com!

Podpora pro VPNbook

Konečný verdikt

Pokud se mě zeptáte, nedoporučuji tuto službu žádné osobě. Mohli by být svobodní a to by mohlo být pro mnohé přitažlivé.

Nestojí však za to ohrožovat vaše soukromí, zvláště pokud potřebujete VPN, aby byla vaše identita skrytá v tomto invazivním světě..

Vždy doporučuji uživatelům, aby šli na špičkové služby VPN, protože nabízejí lepší zabezpečení / šifrování, pozoruhodnou dostupnost serveru a úžasné funkce!

Похожие статьи

 • GOOSE VPN Review 2020

  Jurisdikce Nizozemsko Cena 1,99 $ Servery 71 Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ne Torrenting Ano Pracuje v Číně Ne Doporučeno Ne Web...

 • Betternet VPN Review 2020

  Jurisdikce Kanada Cena 2,99 $ / měsíc na jednoletém plánu Servery 10 serverů v 10 zemích Protokoly Protokoly Uživatelská data Šifrování AES-256 (Placené) | AES-CBC-128 bit...

 • AVG Secure VPN Review 2020: Je AVG VPN k ničemu??

  Jurisdikce Česká republika Cena 79,99 $ účtováno jednou (1-roční plán) Servery 50+ Protokoly Ano Šifrování AES-256-CBC Odblokuje Netflix Ano Torrentování Ano Funguje...

 • Jóga VPN Recenze 2020

  Jurisdikce Žádná informace Cena Zdarma servery 500+ serverů ve 30 regionech Protokoly ukládají Protokoly připojení Šifrování AES-256-Bit Odblokuje Netflix Ne...

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurisdikce Kanada Cena 49 dolarů za 1-roční plánovací servery 600+ serverů v 60 zemích Protokoly Ano Šifrování AES-256 Bit odblokuje Netflix Ne Torrenting Ano...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me