Recenze VPNBaron 2019

Jurisdikce Rumunsko
Cena 5,54 $
Servery 13
Protokoly Žádné protokoly
Šifrování OpenVPN / L2TPIKEv2
Odblokuje Netflix Ano
Torrenting Ano
Práce v Číně Ne
Doporučeno  Ne
webová stránka vpnbaron.com
Kompatibilita Okna

VPNBaron postrádá mnoho důležitých funkcí a je drahý

VPNBaron je v odvětví VPN relativně menší službou. Tato služba VPN se nachází v Rumunsku a nabízí nejlepší plán za 5,54 $ / měsíc (roční obchod) s pouze 7denní lhůtou pro vrácení peněz, a to i bez připojených řetězců..

Je známo, že tato služba je bezpečná, rychlá a spolehlivá. Bohužel, stejně jako většina ostatních poskytovatelů na trhu, VPNBaron nefunguje pro odblokování Netflix nebo obcházení “Skvělý Firewall” v Číně.

Jako lepší alternativu bych doporučil jít na PureVPN nabitý funkcemi, který začíná na 5letém plánu nízkým 1,65 $ / měsíc. Čelí žádným problémům při obcházení geografických omezení na VoD, jako je Netflix, nebo při poskytování bezpečnosti uživatelům v Číně.. 

Počet serverů 13 serverů
Jurisdikce Rumunsko
Protokoly Žádné protokoly
Torrenting Ano
Odblokuje Netflix Ano
Cena 5,54 $ / měsíc (66,49 $ účtováno jednou)
Protokoly OpenVPN / L2TPIKEv2
Bypasses China Firewall Ne
Šifrování dat AES-256
Alternativní PureVPN

Kontrola šifrování VPNBaron a podpora protokolů

VPNBaron podporuje protokol OpenVPN, ale můžete také zvolit protokoly L2TP a IKEV2, pokud chcete, takže možnosti protokolu jsou poněkud komplexní.

U mobilních zařízení má protokol Ikev2 funkci VPN-On-Demand, která uživateli umožňuje zůstat v bezpečí bez ohledu na to, zda zůstane na stejném připojení nebo jej přepne..

Pro šifrování je to standardní AES-256-CBC šifra nasazená VPNBaronem, což dává smysl jako nejbezpečnější šifrovací protokol, protože je to doslova nerozbitné.

Recenze jurisdikce VPNBaron:

Rumunsko je místem, kde je VPNBaron založen, což je docela dobrá volba, pokud jde o datové zákony. Rumunsko ne’• nemáte žádné povinné zákony o uchovávání dat související s údaji, které by mohly ohrozit vaše soukromí s poskytovatelem.

Země není součástí žádného nebezpečného spojeneckého spojenectví, jako je 5 očí, takže plné známky pro VPNBaron za získání práva na jurisdikci.

Kontrola zásad protokolování VPNBaron

VPNBaron ne’• Protokolovat uživatelská data vůbec, díky čemuž sdílí tuto reputaci s některými z nejlepších v oboru.

Shromažďuje pouze informace o aktivních připojeních, aby se omezil počet současných připojení podle její politiky, ale my ne’to počítat jako vedení záznamů v žádném případě.

Kromě toho jsme při revizi zásad ochrany osobních údajů nás překvapivě potěšili VPNBaron vyhovuje GDPR a to ne’• Neuchovávat žádné uživatelské záznamy.

Přehled cen VPNBaron

Nabídka VPNBaron tři cenové plány v současné době, které jsou docela zvláštně pojmenovány po některých populárních okrasných kovech: (Ceny jsou uvedeny v amerických dolarech. Ceny se mohou lišit podle změn směnných kurzů)

Recenze VPN baronu - ceny

 • Bronzový plán: 9,56 $ / měsíc účtováno jednou
 • Stříbrný plán: 7,76 $ / měsíc (46,57 $ účtováno jednou)
 • Zlatý plán: 5,54 $ / měsíc (66,49 $ účtováno jednou)

Všechny tyto plány nabízejí stejné funkce kromě počtu více přihlašovacích údajů, které můžete získat. Bronzový plán vám umožní používat službu současně na dvou zařízeních, stříbrný plán vám umožní používat VPN na třech zařízeních současně a zlatý plán vám umožní až 5 současných přihlášení.

Když se vracíme zpět k tvorbě cen, měsíční tarif je podle našeho názoru poněkud předražený, protože funkce nabízené jako servery pouze ve 14 zemích, přihlášení jednoho zařízení, neomezená šířka pásma, odblokování Netflix mimo jiné jsou mnohem méně cenné, aby tuto cenu ospravedlňovaly. štítek.

Bez neobvyklých funkcí, takže budeme měsíční plán snižovat jako nežádoucí.

Stříbrný plán, který stojí uživatele 7,76 $ / měsíc, je také docela drahý a vůbec se na něj nepřihlíží.

Zlatým plánem je VPNBaron’Nejlepší plán, protože nabízí službu za pouhých 5,54 $ / měsíc, což z ní činí nejcennější obchod. Ale když můžete získat předplatné mnohem lepšího poskytovatele, jako je Surfshark, který nabízí mnohem více serverů a funkcí za pouhých $ 1,99 / měsíc na jeho dvouleté transakci, VPNBaron’Zdá se, že je velmi drahá.

Podle našeho VPNBaron Review musí poskytovatel masivně snížit svou cenu, pokud chce soutěžit v reálném smyslu s předními poskytovateli v oboru.

Přehled platebních metod VPNBaron a kontrola plateb

VPNBaron’Nabídka platebních metod je stručná a stručná.

Pro cenové plány můžete využít kreditní karty, Paypal nebo dokonce kryptoměny.

VPNBaron umožňuje svým uživatelům platit v 10 různých kryptách včetně bitcoinů, čímž zajišťuje, že uživatelé mají k dispozici anonymní platební možnost.

Přehled platebních metod VPNBaron a kontrola plateb

nicméně, pokud platíte prostřednictvím kryptoměn, můžete’• Zajistěte vrácení peněz, což je standardní praxe v kryptografických platbách.

Kontrola zásad pro vrácení peněz VPNBaron

VPNBaron to říká můžete požádat o vrácení peněz do 7 dnů bez položených otázek, ale jako recenzenti ne’neuspokojím se s věcmi, pokud nebudeme kopat do detailů a to’přesně to, co jsme udělali.

Recenze VPNBaron 2019

Šli jsme si přečíst jejich smluvní podmínky, které jasně uváděly, že vrácení peněz bude platné, pouze pokud vy’ve použili méně než 10 GB dat nebo provedli s VPN méně než 50 relací.

Recenze VPNBaron 2019

Pokud uvažujete o přihlášení k odběru této VPN, budete muset změnit tento limit, když začnete službu používat. Období není uživatelsky přívětivé!

Kontrola kompatibility aplikací VPNBaron

VPNBaron nabízí pouze klientskou aplikaci pro Windows a to’je vše.

Dosud neexistuje žádná aplikace pro Mac, Android nebo iOS.

Díky tomu je VPNBaron seznamem mezi nejhoršími VPN, pokud jde o nabídky kompatibility, které my’prozkoumal jsem zatím.

S čistým, plynulým a lehkým rozhraním byl klient Windows VPN pro vás hračkou, ale i když je tento klient dobrý, nemůžeme se pustit ze skutečnosti, že poskytovatel’Nenabízejte stejné zkušenosti s populárními platformami.

Recenze sítě VPNBaron Server:

Podle našeho VPNBaron Review poskytuje poskytovatel servery pouze ve 13 zemích po celém světě.

A většina z nich se nachází převážně v Severní Americe a Evropě.

Recenze VPN Baron - servery pouze na 13 místech

Servery byly zabezpečeny proti únikům DNS a WebRTC, což je skvělé plus, ale rychlosti se stále výrazně změnily, i když jsme na stejném serveru kontrolovali různé časy.

Hlavní problém s VPNBaronem není’t o nízkém počtu serverů, ale problémy s výkonem, které trvale ztěžují uživatelský dojem.

Recenze odblokování VPNBaron Netflix

Referenčním bodem pro nejlepší služby VPN v těchto dnech je to, jak dobře odblokují weby s omezeným přístupem, zejména ty, které se používají pro streamování.

Dnes’Světa, uživatelé požadují stále větší přístup ke globálnímu obsahu a snadno si vyberou služby, které jim umožní co nejsnadněji otevřít geo-omezení.

A od nynějška musíte počítat další jméno do seznamu VPN, které mohou skutečně splňovat jejich slovo při plnění tohoto úkolu, tj. VPNBaron, tento poskytovatel je dostatečně rychlý na podporu streamování a odblokuje hlavní streamingové weby, jako je Netflix..

VPNBaron nabízí dedikované streamingové servery pro ty uživatele, kteří chtějí odblokovat Netflix USA, a když jsme tyto servery testovali, zjistili jsme, že služba opravdu pracuje velmi dobře k provedení výše uvedené úlohy.

Vezměte na vědomí, že odblokování Netflixu není žádný průměrný zásah, protože web má v platnosti zákaz VPN, díky čemuž je většina VPN k tomuto účelu k ničemu. Můžeme tedy s jistotou říci, že VPNBaron má vysoce kvalitní tým, zdroje a především odhodlání poskytnout uživatelům ty nejlepší zkušenosti.

Testovali jsme službu pro odblokování Netflix USA a můžete vidět, že Ex-Machina, sci-fi film dostupný pouze v USA,’t se ve výsledcích zobrazí bez připojení VPN.

Recenze VPNBaron 2019

Ale když jsme se připojili k dedikovanému streamingovému serveru pomocí VPNBaronu, Netflix USA byl odblokován a konečně jsme měli přístup k Ex-Machina.

Recenze VPNBaron 2019

Jediná věc, která v VPNBaronu chybí’Funkce odblokování je taková, že jeho funkce je omezena na stolní zařízení.

Recenze VPN Baron - Netflix není na mobilu podporován

To ne’Nepracujte na mobilních zařízeních, což je spousta lidí, protože mnoho uživatelů volí mobilní zařízení, aby uspokojilo většinu svých streamovacích potřeb. VPNBaron musí přidat mobilní funkce pro odblokování Netflix, jakmile to bude možné, aby se zajistilo, že jeho služby zůstanou konkurenceschopné.

Recenze Torrenting VPNBaronu

Podporuje VPNBaron Torrenting?

Ano, protože to říká, ale jediné místo, kde se říká, je malý seznam v seznamu funkcí plánu cen.

Nikde jinde na jeho stránce bychom nenašli žádné informace týkající se jeho přijetí na Torrenting.

Ale VPNBaron je dostatečně bezpečný, abyste si mohli oddechnout v Torrentingu, protože ne’nemám žádné netěsnosti.

Recenze podpory VPNBaron

Další věcí, která nás nechala dolů s VPNBaronem, byla neexistence funkce podpory živého chatu, protože poskytovatel nabízí podporu prostřednictvím e-mailu až dosud.

To může většinu uživatelů učinit těžkopádným, protože vyžadují rychlé řešení jejich problémů. E-mailová podpora ne’• Určete určitou dobu odpovědi a to umožní nejistotu vplížit se.

Funkce e-mailové podpory nabízí odpovědi maximálně za jednu nebo dvě hodiny a pozornost k detailům byla určitě více personalizovaná, než se člověk dostane do funkce podpory živého chatu, ale v tomto rychlém dni a věku uživatelé chtějí pohodlnější řešení než ta komplexní..

Stále, to’to není něco, co by vám mělo zabránit v předplatném této služby jako takové’v porovnání s ostatními výkonnými funkcemi a zabezpečením uživatele, které poskytuje VPNBaron.

Ale kromě toho jsme zjistili, že poskytovatel nabízí spoustu snadno srozumitelných výukových videí spolu s průvodci krok za krokem, které uživatelům nabízejí spoustu řešení nejběžnějších a některých ne tak běžných problémů.

Pokud tedy máte problém s nedostatečnou podporou živého chatu a zdá se, že e-mail je příliš dlouhý, než aby mohl pokračovat, můžete se přesunout na stránku s jejich znalostní bází, abyste získali efektivní řešení při řešení většiny vašich dotazů..

Je doporučen VPNBaron?

Ne, my ne’t doporučit VPNBaron.

VPNBaron nabízí několik úžasných výhod. To’je rychlý, lehký, efektivní a nabitý skvělými funkcemi, které poskytují užitečné prostředí VPN. Ale první jistič je cena. Síť VPNBaron je poměrně drahá s ohledem na hodnotu služby, kterou nabízí za svou nabídku.

Za druhé, jeho rychlosti jsou glitchy. Výsledky rychlých testů, které jsme získali od stejných serverů, měly velký rozdíl. Očekáváme stabilitu od VPN a zjevně její ne v VPNBaronu.

Zatřetí, dostanete pouze servery ve 13 zemích. Porovnejte, že NordVPN, který nabízí 5678 serverů za téměř polovinu své ceny, a pochopíte, proč to neděláme’Nelíbí se vám VPNBaron natolik, aby to doporučil.

Začtvrté, neexistují žádné aplikace nabízené kromě jedné pro Windows, což je vážně velmi špatné, pokud jde o nabídnutí uživatelské přívětivosti.

Pokud potřebujete cenově dostupnou, ale mnohem lepší alternativu k VPNBaronu, můžete se rozhodnout pro Surfshark, výkonnou službu VPN s více než 800 servery, odblokování Netflixu, podporu živého chatu, neproniknutelnou bezpečnost a další za pouhých 1,99 $ / měsíc.

Zjistěte více o Surfsharku zde.

Похожие статьи

 • Recenze AirVPN 2019

  AirVPN má pravděpodobně nejzákladnější značku v celém odvětví VPN. Definuje službu pomocí těchto slov “Vzduch dýchat skutečné...

 • Recenze TigerVPN 2019 - výkonná VPN, která vyžaduje malý tlak!

  Společnost TigerVPN byla založena v roce 2011 a je slovenským poskytovatelem zabezpečených služeb soukromé sítě. Je ve vlastnictví ‘Tygr v práci’ - technologická společnost...

 • Shellfire VPN Review 2019

  Jurisdikce Německo Cena 3,97 $ / měsíc (95,16 $ na 2 roky) Servery 37 Protokoly Žádné šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ne Torrenting Ne funguje v Číně Ne...

 • VPNSecure Review 2019

  VPNSecure.me se sídlem na neobvyklém místě pro službu VPN’Na první pohled se nezdá jako vhodná služba, ale tato služba má mnoho aspektů...

 • Recenze VPNsec Browsec 2019

  Jurisdikce Rusko Cena 1,99 $ / měsíc na 1-letém plánu Servery 36 serverů ve 32 lokalitách Protokoly Ukládá Protokoly Šifrovací proxy služba (bez šifrování) Odblokuje...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me