Recenze Trust.Zone – cenově dostupný poskytovatel VPN

Jurisdikce Seychely
Cena 3,33 $ měsíčně
Servery 127 serverů
Protokoly Žádné protokoly
Šifrování Šifry AES-256-CBC
Odblokuje Netflix Ano
Torrenting Ano
Práce v Číně Ne
Doporučeno  Ano
webová stránka https://trust.zone/
Kompatibilita Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, Firefox

Recenze Trust.Zone

Co je Trust.Zone?

Vytvořil společnost s názvem “Trust Solutions, LLC” a sídlí v Seychelách, Trust.Zone je služba virtuální privátní sítě (VPN), která se v roce 2014 dostala na trh. Celkově nejlepší VPN nabízí docela slušný produkt s velkým počtem serverů, přiměřenou cenou a softwarové funkce. Ocenili bychom však větší rozmanitost kompatibility napříč platformami. Další informace o službě VPN naleznete v této komplexní recenzi Trust.Zone Review.

Profesionálové Nevýhody
1. Funkce automatického zabíjení

2. Tři souběžná připojení

3. Cenově příznivé cenové plány

4. 10denní záruka vrácení peněz

5. Zkušební verze zdarma k testování

1. Chybí podpora živého chatu 24/7

2. Pouze vyhrazené adresy IP ve Velké Británii

3. Chybějící nativní aplikace

Přehled plánů a cen Trust.Zone

Podle našeho hodnocení Trust.Zone nabízí poskytovatel svým vyhlídkám docela rozumné ceny, což je dobré umístění v seznamu cenově dostupných VPN. VPN obvykle nabízí jediný plán, který je rozdělen do tří kategorií podle délky trvání: 1 měsíc, 3 měsíce a 1 rok.

Jak vidíte níže, měsíční plán začíná na 6,99 $, což je osvěžující změna, která se projevuje - kvůli vysoké ceně většiny VPN. Tříměsíční plán je stanoven na 4,95 $ měsíčně, což vám umožní využít 30% slevu v celkové výši pouze 14,85 USD. Co jiného byste mohli požádat?

Pokud však uživatelé chtějí získat nejlepší hodnotu, jděte na roční plán. Trust.Zone jde navíc za to, že nabízí levný produkt za pouhých 3,33 $ měsíčně. To znamená, že získáváte úžasnou slevu 53%, což představuje pouze 39,95 $ po dobu 12 měsíců!

Přehled plánů a cen Trust.Zone

Přehled platebních metod Trust.Zone

Pokud jde o registraci u poskytovatele, je nezbytné, aby uživatelé měli k dispozici celou řadu možností platby. Koneckonců, zákazníci se budou registrovat ze všech koutů světa, pokud bude VPN dobrá. Lucky for Trust.Zone vyhlídky, máte k dispozici velké množství platebních metod, které zahrnují PayPal a kreditní karty jako Visa MasterCard, American Express, Discover a UCB.

Trust.Zone dokonce nastaví PayPro Global, což je brána pro více než 70 platebních metod. Mezi ně patří Qiwi, Union Pay, iDeal, WebMoney, AliPay, Bankovní převod a další. Pokud chcete při registraci a používání služby Trust.Zone VPN zůstat naprosto anonymní, mají uživatelé dokonce možnost použít bitcoinovou kryptoměnu (která má zavedenou pověst za to, že je nelze vysledovat)..

Přehled platebních metod Trust.Zone

Trust.Zone Dedicated IPs Review

Díky službám VoD mohou být chytré a integrační algoritmy, které dokážou identifikovat dynamické adresy IP, odblokování webů, jako jsou Netflix, BBC iPlayer a Amazon Prime, někdy obtížné. Přidejte to ke špatnému zabezpečení dynamických IP, zejména při přístupu k bankovním informacím, a možná budete chtít vymyslet lepší řešení. Zde se vstupují vyhrazené adresy IP.

Naše hodnocení Trust.Zone odhaluje, že poskytovatel nabízí další funkce, které zahrnují vyhrazené adresy IP. Nejlepší část ze všeho: v současné době existuje 53% sleva na volitelné doplňky. Tím se snižuje statická cena IP z 6,99 $ až na 3,33 $ za měsíc. Bohužel máte přístup pouze ke statickým IP ve Velké Británii. Mezi další doplňky patří vícenásobná přihlášení na 3 zařízeních, což stojí další 1,91 $ měsíčně.

Trust.Zone Dedicated IPs Review

Záruka vrácení peněz Trust.Zone

Po důkladném přezkumu Trust.Zone jsme se dozvěděli, že VPN skutečně nabízí záruku vrácení peněz, a to i přesto, že se o něm netisknou jiná místa na webových stránkách. Dozvěděli jsme se více o záruce vrácení peněz na internetu “Podmínky služby” stránku, kde je uvedeno, že můžete Trust.Zone informovat během prvních 10 dnů od uzavření smlouvy o získání 100% náhrady.

Ne však všechno je tak jednoduché a získání náhrady přichází se sadou pravidel. Musíte se ujistit, že jste nevyužili více než 1 GB šířky pásma. Pokud kvóta přesáhne více než 1 GB, můžete přesto požádat o částečnou vrácení peněz. Za tímto účelem musíte na portálu podpory odeslat lístek. Proces bude trvat až 20 dní po zrušení vaší smlouvy.

Trust.Zone VPN zdarma

Kromě nabídnutí 10denní záruky vrácení peněz naše recenze Trust.Zone zjistí, že VPN dokonce nabízí spolehlivý ZKUŠEBNÍ VERZE. To je jiné než zcela ZDARMA VPN, protože máte neomezený přístup ke službě VPN pouze na celkem 3 dny, což vám umožňuje přístup pouze k 1 GB dat šířky pásma, 1 simultánnímu připojení a 111 serverovým umístěním.

Kompatibilita zařízení Trust.Zone

Vzhledem k tomu, že se nové platformy / OS neustále dostávají na trh, je moudré, aby VPN diverzifikovala své služby tak, aby vyhovovaly požadavkům uživatelů. Podle naší recenze Trust.Zone poskytovatel nabízí pouze nativní aplikaci pro operační systém Windows, přestože ukazuje, že podporuje jiné platformy, jako jsou iOS, Android, Linux a MAC (pro které byste museli ručně nastavit VPN).

Kompatibilita zařízení Trust.Zone

Přehled dostupnosti serveru Trust.Zone

Pokud jde o dostupnost serveru, naše hodnocení Trust.Zone zjistí, že poskytovatel nabízí rozumný seznam 127 rychlých serverů rozložených na 79 místech po celém světě - mezi něž patří Jižní Afrika, Japonsko, Indie, Hongkong, Singapur, Francie, Velká Británie. , Ukrajina, Bulharsko, Nizozemsko, Rusko, Německo, Polsko, Finsko, Spojené státy, Kanada, Brazílie, Švédsko, Itálie, Španělsko, Švýcarsko, Belgie, Rumunsko a další!

Přehled dostupnosti serveru Trust.Zone

Protokoly Trust.Zone / kontrola šifrování

Pokud jde o využití vynikající online anonymity, která vás chrání před zvědavýma očima, zejména při zapojení do P2P / Torrentingových aktivit nebo pirátského streamingu, uživatelé musí mít silnou šifrovanou síť. To znamená, že VPN, kterou používají, by měla podporovat výkonné šifrovací protokoly. Štěstí pro zákazníky Trust.Zone, že máte přístup k OpenVPN AES-256-CBC šifrám, kombinovaným s handshake RSA-2048 a autentizací SHA256 pro maskování vaší identity.

Trust.Zone Ochrana osobních údajů Recenze

Podle naší recenze Trust.Zone se může poskytovatel pochlubit poměrně přísnou zásadou bez protokolů. Jedinou informací, kterou si web uchová, je vaše jméno, e-mailová adresa a další podrobnosti použité při schvalování vaší registrace. Pokud používáte platební procesor třetí strany, může být schopen ukládat konkrétní informace o platbách. Kromě toho jsou všechna hesla / účty VPN, veřejné / soukromé klíče uloženy v šifrovaném formátu pomocí kryptografických algoritmů.

Trust.Zone Torrenting

Často se ptáme, proč by někdo vytvořil službu VPN, pokud jednoduše nemůže poskytnout uživatelům možnost zapojit se do P2P / Torrenting (příkladem je TunnelBear). Naštěstí se věci pro zákazníky Trust.Zone liší a vy máte podporu pro zapojení do torrentových aktivit. Klient VPN je dokonce vybaven automatickým přepínačem zabíjení a různými porty VPN pro zabezpečení při stahování torrentů.

Recenze webových stránek Trust.Zone

Pokud porovnáme poskytovatele s ostatními na trhu, naše hodnocení Trust.Zone odhalí, že web je v celém svém vzhledu zcela jedinečný. Používá docela chytlavé a jasné barvy na svých webových stránkách, což je osvěžující změna vidět. Přestože si přejeme, aby existovalo více informací o funkcích / nástrojích, spolu s přístupem k živému chatu, webu se stále daří dobře!

Recenze webových stránek Trust.Zone

Přehled zákaznické podpory Trust.Zone

Použití sítě VPN v tomto dni a věku, kdy každý podnik / vláda trvá na omezení přístupu k informacím, může být docela komplikované. Přidejte k některým neočekávaným problémům / problémům, které mohou nastat v důsledku určitých chyb v nativních aplikacích nebo chyby samotného poskytovatele, musíte mít přístup k zákaznické podpoře. I když živý chat 24/7 není k dispozici, máte možnost odeslat lístek!

Recenze zákaznické podpory Trust.Zone (1)

Jednoduše zadejte svou e-mailovou adresu, předmět, oddělení, význam a zprávu. Můžete dokonce přidat obrázky pro lepší představení problému / problému. Jakmile odešlete lístek, můžete očekávat odpověď do 24 hodin. Pokud potřebujete rychlejší řešení problémů, pak máte také stránku FAQ, kde najdete všechny podrobnosti týkající se nejčastějších chyb.

Přehled zákaznické podpory Trust.Zone 2

Konečný verdikt

Naše hodnocení Trust.Zone odhaluje, že poskytovatel nabízí celkově dobrý servis, který vyžaduje trochu práce. Měli by vyvinout nativní aplikace pro všechny platformy a konkrétně zvýšit počet funkcí klienta Windows. Rychlosti byly celkem dobré a nedochází k problémům s odblokováním webů s omezeným přístupem nebo se zapojením do P2P / Torrentingu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me