Recenze TigerVPN 2019 – výkonná VPN, která vyžaduje malý tlak!

Společnost TigerVPN byla založena v roce 2011 a je slovenským poskytovatelem zabezpečených služeb soukromé sítě. Je ve vlastnictví ‘Tygr v práci’ - technologická společnost, která se zaměřuje na poskytování globálních řešení pro poskytování úplné internetové anonymity a soukromí při současném obcházení geografických omezení.

Recenze TigerVPN

Tato služba v posledních letech získává spoustu humbuků, poskytuje uživatelům obrovskou síť možností výběru serverů a šifrování na vojenské úrovni. TigerVPN dokonce věnuje 2% svého zisku nevládním organizacím pro péči o zvířata. Pomáhají platit za reklamy na adopci, útulky pro zvířata a financovat sterilizační programy.

Díky tomu je TigerVPN možná jedinou sítí VPN na trhu, která podporuje dobrou věc. Pokud tedy milujete zvířata nebo hledáte společensky vědomého poskytovatele, máte štěstí! Další informace o nástroji na ochranu osobních údajů naleznete v tomto podrobném přehledu TigerVPN z webu BestVPN.co!

Profesionálové Nevýhody
1. Zásady nulových protokolů

2. Podpora živého chatu

3. Aktivní přítomnost na sociálních médiích

4. Přijímá platby za bitcoiny

5.       Podporuje všechny populární platformy

1. Příplatky za souběžná zařízení

2. Záruka minimální náhrady

3. Nákladný měsíční plán

4. Nekonzistentní rychlosti

Přehled cen TigerVPN

Náš přehled TigerVPN zjistí, že poskytovatel nabízí svým zákazníkům tři různé plány. Pokud se rozhodnete pro Zen Tiger, budete muset zaplatit vysokou cenu 11,99 $.

To je téměř dosažení cen průmyslového lídra “ExpressVPN”, ale pro menší funkce. Uživatelé mohou například navazovat simultánní připojení pouze na dvou zařízeních.

Poskytovatel jistě potřebuje zlepšit své měsíční ceny a zvýšit své multi-přihlašování, pokud chce přilákat více zákazníků. Samozřejmě se můžete rozhodnout pro lepší řešení tím, že půjdete na plán s delším trváním. Pokud jdete na Hero Tiger (12 měsíční předplatné), získáte 58% slevu.

To znamená, že za jednoroční přístup k VPN zaplatíte 79,99 $. Získáte také bezplatné účty pro StickyPassword Premium a Shimo VPN Manager a současně získáte podporu pěti zařízení.

Pro nejlepší hodnotu však mohou uživatelé zvážit možnost 3letého předplatného. Poskytuje vám obrovskou slevu 77%! V důsledku toho musíte zaplatit pouze 99 $ za každých 36 měsíců. Pro mnohé to může znít draho, ale ve skutečnosti je to dobrá nabídka na 3 roky!

Přehled cen TigerVPN

Zdarma předplatné StickyPassword Premium

Po přihlášení k odběru 12měsíčního plánu získají zákazníci zdarma předplatné StickyPassword Premium.

Jak název napovídá, tento nástroj je bezpečným správcem hesel. I když je to opravdu příjemná další funkce, máte desítky bezplatných správců hesel, jako je Firefox’s vestavěným nástrojem nebo KeePass.

Shimo VPN Manager

Podobně jako software StickyPassword, TigerVPN také poskytuje ročním předplatitelům bezplatný účet pro správce sítě Shimo VPN Manager.

Tato aplikace je klientem VPN pro Mac OS. I když tato služba již nabízí specializovanou aplikaci pro uživatele počítačů Mac, tato aplikace usnadňuje zpracování více sítí VPN současně.

TigerVPN bezplatná zkušební recenze

TigerVPN nenabízí zákazníkům bezplatnou zkušební verzi. Můžete však využít 7denní vrácení peněz / záruku vrácení peněz. Pokud nejste s VPN spokojeni, můžete svůj účet zrušit a využít vrácení peněz.

Peníze, které obdržíte, budou ze stejného způsobu platby, jaký jste použili původně. Pokud se vám nepodaří zrušit do sedmi dnů, neobdržíte vrácení peněz.

TigerVPN Lifetime Review

Samotná služba svým zákazníkům nenabízí celoživotní předplatné. Náhodou však bylo najít pozoruhodnou dohodu s vývojáři XDA.

Tato dohoda vám umožní získat celoživotní přístup ke službám TigerVPN za úžasných 25,99 $! V porovnání s původní cenou 780 $ získáte pákový efekt na neuvěřitelných 95%. Co jiného byste mohli požádat?

Proces registrace

TigerVPN má velmi jednoduchý a přímý proces registrace. Klikněte na “ceny” karta, která se nachází v horní části stránky. Web vás přesměruje na stránku objednávky. Zde budete muset vybrat plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a požadavkům.

TigerVPN Lifetime Review

Máte k dispozici tři možnosti: 1 měsíc, 12 měsíců a 3 roky. Vyberte způsob platby a přejděte dolů. Za předplatné máte spoustu možností. Vyberte si ten, který pracuje pro vás a neobětuje vaše soukromí.

tigervpn bezplatná zkušební recenze

V tomto příkladu použijeme možnost kreditní karty. V části s podrobnostmi o platbě zadejte jméno na kartě, číslo, datum vypršení platnosti a bezpečnostní kód. Vyberte měnu, ve které chcete platit, tj. EUR, USD nebo GBP. Po dokončení klikněte na ikonu “Zaplať teď” možnost dokončit pokladnu.

přihlášení k tigervpn

Jakmile web zpracovává platbu, obdržíte registrační e-mail od TigerVPN. Dostanete také odkazy ke stažení pro VPN klienty různých platforem / operačních systémů. Stáhněte a nainstalujte příslušný. Zadejte svůj e-mail a heslo. Vyberte server a klikněte na tlačítko připojit!

Přijaté způsoby platby

Naše recenze TigerVPN odhaluje, že poskytovatel nabízí omezené platební možnosti pro přihlášení k odběru plánu. Zákazníci mohou platit pouze prostřednictvím kreditních karet, jako jsou Visa a MasterCard, elektronických peněženek, jako jsou PayPal a Bitcoin, a přímých převodů přes Paymentwall, které zahrnují Mobiamo a Mint.

Službu si můžete dokonce zaregistrovat pomocí licenčního kódu. Jednoduše zadejte e-mailovou adresu a heslo a poté licenční kód na “Objednat” stránka. Zaškrtněte “Souhlasím a souhlasím s TigerVPN’s Zásady ochrany osobních údajů GDPR a podmínky” možnost a hit “Uplatnit”!

způsoby platby tigervpn

Recenze serverů TigerVPN

Podle naší recenze TigerVPN se služba může pochlubit dostatečně dobrou sbírkou dostupných serverů. Můžete volně hrát hry s nízkou latencí, stahovat filmy ve vysokém rozlišení a sledovat toky UHD. Všechny servery nabízejí zákazníkům pozoruhodné zabezpečení, rychlosti a anonymitu.

Obvykle mají zákazníci možnost připojit se k 300 serverům na 63 místech ve 43 zemích. I když tato čísla jsou menší než servery PureVPN, které nabízejí 300 000+ IP a 2000+ servery a Surfshark VPN, která nabízí 800+ serverů. Poskytovatel kryje, pokud jde o soukromí a odblokování.

Jediným negativním bodem TigerVPN je to, že si vyhrazuje 30% celkové šířky pásma. To znamená, že jejich servery mohou automaticky přidělovat šířku pásma a prostředky. Podrobnosti o možnostech serveru naleznete v následující podrobné tabulce, která zdůrazňuje místa dostupná pro připojení:

Evropa Asie Severní Amerika Jižní Amerika Afrika Oceánie
- Kyjev

- Sofie

- Curych

- Paříž

- Oslo

- Miláno

- Madrid

- Londýn

- Lisabon

- Varšava

- Vídeň

- Praha

- Dublin

- Mnichov

- Moskva

- Kolín nad Rýnem

- Frankfurt

- Palermo

- Lublaň

- Budapešť

- Klagenfurt

- Stockholm

- Manchester

- Kodaň

- Amsterdam

- Lucembursko

- Tokio

- Taipei

- Soul

- Osaka

- Hong Kong

- Hanoj

- Dubaj

- Dillí

- Jakarta

- Istanbul

- Ankara

- Bombaj

- Bangkok

- Singapur

- Miami

- Denveri

- Chicago

- Seattle

- Atlanta

- Toronto

- New York

- Montreal

- Vancouver

- Mexico City

- Los Angeles

- Washington DC.

- Sao Paulo

- Santiago

- Buenos Aires

- Rio de Janeiro

- Johannesburg - Sydney

Soukromí a bezpečnost

TigerVPN má ověřené fyzické umístění na Karadzicova 8A, 821 08 Bratislava, Slovensko. Tím zajistíte, že se nejedná o stinnou službu, která se snaží ukrást vaše peníze, nebo vás podvádět odhalit vaše informace. VPN uvádí, že vysoce kvalifikovaní technici napsali celý svůj kód.

Tím je zaručeno, že není možné, aby vaše internetová aktivita byla vystopovatelná u jakékoli entity. Pro větší jistotu TigerVPN také uvádí, že je kompatibilní s PCI Level 1. To znamená, že všechna uživatelská data (uživatelská jména, hesla a platební údaje) jsou uložena v extrémně zabezpečeném hardwarovém zařízení.

Přehled protokolů TigerVPN

Poskytovatel podporuje všechny populární protokoly pro zajištění silného a bezpečného připojení. Máte k dispozici protokoly PPTP, L2TP / IPSec a OpenVPN (TCP a UDP).

Pomocí dostupných průvodců nastavením můžete dokonce nastavit ruční připojení L2TP a PPTP na ploše nebo telefonu se systémem Windows.

Nejlepší část ze všech: TigerVPN neohrožuje bezpečnost uživatelů a soukromí. Pro výměnu klíčů používá šifrovací šifry AES-256-CBC nejvyšší vojenské úrovně s 2048bitovou RSA.

To zaručuje, že služby třetích stran a vládní agentury nemohou špehovat vaši internetovou aktivitu, která by vás mohla uvíznout v situacích, kdy nelegálně stahujete torrent..

TigerVPN Torrenting / P2P recenze

Naše recenze TigerVPN zjistí, že poskytovatel skutečně podporuje P2P / Torrenting. To znamená, že uživatelé z celého světa se mohou těšit na neomezené sdílení a stahování souborů. Protože však VPN omezuje šířku pásma, nemusíte nutně přijímat vysoké rychlosti.

Přesto si můžete být jisti, že služba blokuje obcházení brány firewall a zajišťuje, že vaše činnost torrentování zůstane soukromá.

Je TigerVPN bezpečný?

Během naší kontroly TigerVPN jsme pečlivě zkontrolovali stránku Zásady ochrany osobních údajů, abychom zjistili, zda služba zaznamenává nějakou aktivitu uživatele. K naší spokojenosti poskytovatel skutečně zkontroluje všechna správná políčka, aby zaručil soukromí a anonymitu. VPN nezaznamenává provozní data ani aktivitu procházení.

Jediná zaznamenaná informace je vaše e-mailová adresa a platební informace, které jsou uloženy ve vysoce zabezpečeném hardwarovém zařízení. TigerVPN si však vyhrazuje právo vyšetřovat záležitosti, pokud některý uživatel nedodrží podmínky použití nebo se služba dostane do právních záležitostí.

VPN sama nepředá žádné informace právním orgánům, ale pouze analyzuje situaci, aby se zabránilo nesprávnému materiálu přenášenému prostřednictvím služby nebo do vašeho výpočetního zařízení. Doposud nebyly zaznamenány žádné případy, kdy by TigerVPN zradil důvěru svých zákazníků!

Recenze TigerVPN Netflix

TigerVPN můžete snadno použít k připojení k americkému serveru a vychutnat si americkou verzi Netflix. Nejlepší VPN pro netflix nabízí více míst v USA, abyste si mohli užít největší a nejoblíbenější sbírku televizních pořadů a filmů.

Po zákazu sítí VPN je poskytovatel jednou z mála služeb, které vám poskytují neomezený přístup ke službě VoD, přestože uživatelům nenabízejí vyhrazené adresy IP.

Recenze podpory TigerVPN

Naše recenze TigerVPN prokazuje, že služba má velmi aktivní a užitečné oddělení podpory. Po kliknutí na “Pomoc” karta vás přesměruje na navigační panel. Zde můžete hledat jakýkoli problém, se kterým se můžete setkat s VPN, a během několika sekund obdržíte odpovídající řešení!

recenze podpory tigervpn

Pokud na stránce přejdete dolů, všimnete si dalších tří možností získání pomoci. Pokud právě začínáte s VPN, klikněte na “Všeobecné otázky” a naučit se používat všechny funkce nástroje pro ochranu osobních údajů. Chcete-li nastavit TigerVPN, zamířte směrem “Příručky pro ruční nastavení (žádné aplikace)”

Průvodce nastavením tigervpn

Pokud zde nemůžete najít vhodné řešení, klikněte na ikonu “Odstraňování problémů” volba. Web vás přesměruje na stránku plnou průvodce nastavením a články pro řešení běžných problémů, aby se stal guru TigerVPN. Můžete dokonce přispět na stránku a pomoci ostatním!

instalační návody tigervpn

Pokud potřebujete kontaktovat přímo tým podpory, otevřete jejich živý chat. Jednoduše klikněte na modrou a bílou ikonu v pravém dolním rohu stránky. Pokud je zástupce podpory aktivní, můžete svůj dotaz předložit a získat podporu. Pokud ne, zanechte svůj e-mail a informace o problémech, které se vyskytují. Tým podpory se k vám vrátí v přiměřené reakci do 5 hodin nebo méně.

live chat tigervpn

Pokud všechny výše uvedené možnosti nefungují při získávání správné pomoci, má TigerVPN také velmi aktivní sociální média pro své zákazníky. Pro další podporu můžete navštívit poskytovatele popisovačů Facebook, Twitter, Google+ a YouTube. Na platformách sociálních médií reagují docela dobře!

tigervpn sociální

Kompatibilita aplikací TigerVPN

Naše recenze TigerVPN zjistí, že služba je kompatibilní s téměř všemi operačními systémy a zařízeními. Máte k dispozici vyhrazené aplikace pro zařízení Windows, Mac OS, iOS a Android. Zároveň máte k dispozici manuály s nastavením pro použití VPN na Raspberry Pi a Linuxu.

Můžete dokonce použít VPN na směrovačích nebo zařízeních s firmwarem podporujícím dd-wrt / rajče, jako jsou Chromecast, Apple TV a Roku, což je přinejmenším pozoruhodné.!

Stáhnout TigerVPN

Pokud chcete nainstalovat příslušnou aplikaci, jednoduše navštivte stránku “stažení” stránka. Web automaticky zjistí, jaký operační systém / zařízení používáte. Během několika sekund se aplikace začne automaticky stahovat. Po dokončení jednoduše nainstalujte soubor a užívejte si TigerVPN.

Pokud používáte ruční stahování, mohou uživatelé zvážit, zda se mohou vydat do vyhrazených obchodů Google Play nebo iTunes!

Stáhnout TigerVPN

TigerVPN Reddit Recenze

TigerVPN se může pochlubit docela aktivní přítomností online. Na rozdíl od ostatních nejlepších služeb vpn reddit, které jednoduše vytvářejí šablonu SaaS a zapomínají na pravidelnou aktualizaci svých webových stránek nebo provádění jakékoli činnosti SM, se služba nadšeně účastní na sociálních sítích / fórech.

Má dokonce svou vlastní stránku Reddit, která pomáhá zákazníkům v různých problémech. Uživatelé TigerVPN se také intenzivně podílejí na řešení nových členských problémů.

TigerVPN Reddit Recenze

VPN Neomezeno vs. TigerVPN

Funkce VPN neomezeno TigerVPN
Ceny (ročně) 39,99 $ 79,99 $
Země 70 43
Servery 1200 300
Protokoly OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Šifrování 128bitový Blowfish a AES-256 Vojenská třída AES-256-CBC
Protokoly Ano Ne
Torrenty & P2P povoleno Ano Ano
Sídlící v USA (All Eyes Alliance) Slovensko (bezpečná poloha)
Proxy servery Ano Ano
Simultánní uživatelé 5+ 5 (Hero Tiger Plan)
Přidané funkce Ne Shimo VPN Manager

StickyPassword Premium

Konečný verdikt

TigerVPN je dobrá volba pro ty uživatele, kteří chtějí využít dobrou sbírku serverů, spolu s dalšími funkcemi, jako je Shimo VPN Manager a StickyPassword Premium. Zabezpečení a soukromí nabízené sítí VPN jsou vynikající. Jediným problémem je extrémně vysoká cena.

Profesionálové

 1. Umístěný na Slovensku
 2. Podpora živého chatu
 3. Poskytovatel nulových protokolů
 4. Aktivní sociální média
 5. Záruka vrácení peněz na 7 dní
 6. Určené aplikace pro všechny platformy
 7. AES-256-CBC vojenské šifrování
 8. Podporuje anonymní platby (bitcoiny)

Nevýhody

 1. Pro testování není k dispozici žádná zkušební verze zdarma
 2. Celková drahá služba VPN
 3. Vyžaduje se zlepšení pro sdílení P2P / souborů
 4. Nekonzistentní rychlosti a 30% rezervace šířky pásma

Surfshark, NordVPN a PureVPN - ačkoli výraznější jména, se mohou pochlubit nejlevnějšími cenami vpn. Zároveň nabízejí mnoho pokročilých funkcí. TigerVPN má potenciál růst jako vůdce na trhu, ale potřebuje tlačit správným směrem. Měli by zlepšit dostupnost svého serveru (přidat další umístění a země) a rychlost.

VPN musí také přidat vyhrazené adresy IP do seznamu svých funkcí, zejména s ohledem na to, že VoD jsou v dnešní době stále chytřejší. TigerVPN byl schopen odblokovat Netflix až po testování více amerických serverů. Statické adresy IP usnadňují život poskytovatelům i zákazníkům!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me