Recenze SpyOff VPN 2020

Jurisdikce San Marino
Cena 9,99
Servery 300+
Protokoly Ne
Šifrování AES-256
Odblokuje Netflix Ano
Torrenting Ano
Práce v Číně Ano
Doporučeno  Ano
webová stránka https://www.www.spyoff.com/
Kompatibilita Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome

SpyOff VPN založená na San Marinu je zcela nová & malý poskytovatel soukromí, a je součástí Sareta S.r.I.  SpyOff je založen na poslání udržet si anonymní online při procházení, stahování a streamování videa. Jako jeden z prvních webových stránek, které zkontrolují SpyOff, analyzujeme poskytovatele’s nabídkou a přitom být šetrný k závěru, zda značka skutečně má tu čest přežít nemilosrdný nejlepší vpn průmysl.

spyoff-review

Cílem naší prověrky Spy Off za rok 2017 bude představit všechna zjištění a testy co nejtransparentnějším způsobem. Čtěte dále a dozvíte se více o recenzích serverů SpyOff VPN, cenách, kompatibilitě, podpoře a dalších. Tento web má docela jednoduchý design něco, co mě opravdu zaujme, když to’je nový poskytovatel.

Aktualizace: Nezapomeňte si přečíst našeho rozsáhlého průvodce recenzemi vpn.

SpyOff VPN balíčky & Přezkum cen

SpyOff nabízí 3 úžasné balíčky za cenu podle různých funkcí, které nabízejí. Tyto tři plány zahrnují:

spyoff-price-review

 • Startér - nabízen pro 9,99 € za měsíc
  • 300+ serverů ve 21 zemích
  • 14 000 IP adres, které se mají skrývat
  • 15denní zkušební verze s kdykoli zrušením
  • Šifrování dat AES 256bit
  • Víceuživatelský přístup s jedním účtem (3 simultánní uživatelé)
  • Aplikace dostupné pro Windows, Mac OSx, Android & iOS
  • Neomezená šířka pásma & Data
 • Prémiové - nabízeno za 6,99 € za měsíc
  • Pouze roční předplatné (pouze 88 plateb za 12 měsíců)
  • 300 serverů ve 21 zemích
  • 14 000 IP adres, které se mají skrývat
  • 15denní zkušební verze s kdykoli zrušením
  • Šifrování dat AES 256bit
  • Víceuživatelský přístup s jedním účtem (3 simultánní uživatelé)
  • Aplikace dostupné pro Windows, Mac OSx, Android & iOS
  • Neomezená šířka pásma & Data
 • Premium Plus - nabízeno za 9,99 $ měsíčně
  • Pouze roční předplatné (pouze 88 plateb za 12 měsíců)
  • 300 serverů ve 21 zemích
  • 14 000 IP adres, které se mají skrývat
  • 15denní zkušební verze s kdykoli zrušením
  • Šifrování dat AES 256bit
  • Víceuživatelský přístup s jedním účtem (3 simultánní uživatelé)
  • Aplikace dostupné pro Windows, Mac OSx, Android & iOS
  • Neomezená šířka pásma & Data
  • Anonymní prémiová živá podpora
  • Usenetový přístup s kapacitou 1 GB (jednorázový)
  • Exkluzivní tipy a triky pro plné využití vaší VPN

Získejte SpyOff

Recenze serverů SpyOff

spyoff-servery-review

SpyOff zřizuje síť VPN ve 21 zemích, která je poháněna 325 servery. Místa se zdají být vybrána, aby byla zajištěna pokrytí nejpopulárnějších míst pro prohlížení zpráv & zábavy, streamování a povolených zemí.

Mezi oblíbené destinace v síti patří mimo jiné Belgie, Německo, Nizozemsko, Lucembursko, Švýcarsko a Jižní Korea. Ačkoli na webových stránkách FAQ a znalostní databáze není zmínka o slovech torrentů & Sdílení souborů P2P, “stahování” byl na webu často zmiňován. Proto si můžete stáhnout pomocí P2P softwaru & torrent klienti při připojení k vybraným lokacím (Nizozemsko, Belgie) & Luxemburg doporučeno).

Při připojení k 5 oblíbeným lokalitám, které nabízí SpyOff, jsem běžel rychlými testy rychlosti. Pomocí možnosti vysokorychlostní aplikace v systému Windows jsem provedl testování v reálném čase s připojením 3 Mbps v kontrolovaných podmínkách. Výsledky byly následující:

Server StaženíPing
USA 2,19 Mb / s 279 ms
Spojené království 2,81 Mb / s 168 ms
Kanada 2,40 Mb / s 209 ms
Holandsko 2,60 Mb / s 146 ms
Německo 2,91 Mb / s 129 ms

Byl jsem opravdu optimistický ohledně výsledků a SpyOff nezklamal. SpyOff VPN nabízí velmi výkonnou síťovou infrastrukturu, a přestože časy Ping byly vysoké, jak vidíte výše, testy zaznamenaly fenomenální rychlost. Navrhuji, aby uživatelé streamování a uživatelé torrentu vyzkoušeli SpyOff, protože jejich síť je stále nedostatečně využívána. Pro více informací se můžete kdykoli obrátit na podporu SpyOff VPN a psát jim pomocí sekce Ticket.

Získejte SpyOff

Recenze podpory SpyOff VPN

SpyOff’Přezkum podpory identifikuje tři kanály pro získání zákazníka & technická podpora:

 1. Nejčastější dotazy týkající se webových stránek

Speciální stránka, která zodpovídá všechny vaše základní dotazy související se službami, včetně VPN, služeb SpyOff, připojení k internetu atd.

 1. Glosář webových stránek

Tato abecedně archivovaná část vám poskytne všechny potřebné informace o funkcích SpyOff, místních službách, informacích o přidružených společnostech, aplikacích a dalších aspektech poskytovatele.

 1. Webové stránky Knowledgebase (k dispozici v němčině & Angličtina)

Znalostní databáze je podrobnou kategorizovanou knihovnou nejnovějších & oblíbené články související se značkou. Tato část se snaží odpovědět na dotazy týkající se plateb, účtu, konfigurace a kompatibility.

 1. Systém vstupenek

Systém vstupenek je v současné době vaší online volbou pro oslovení vedení, technických týmů a dalších členů podpory SpyOff. Tato vyhrazená stránka lístků vám také poskytuje přímý přístup k databázi znalostí. Jsem opravdu ohromen samotnou stránkou lístku, která je navržena tak, aby byla subjektivní při kontaktování podpory s možností připojit soubory v případě potřeby.

Způsoby platby SpyOff

Jedním z neuspokojivých dojmů této recenze SpyOff VPN bylo, když jsem se dostal na stránku zpracování plateb. Existuje pouze jeden způsob platby, Kreditní karta s pouze MasterCard a VISA akceptovanými pro zpracování plateb.

metody špehování peněz

Mít jediný platební procesor nevypadá’Aby služba vypadala špatně, protože poskytovatel je nový a značně malý poskytovatel VPN, poskytneme jim čas, aby viděli, jak vylepšují nabídku do příštího roku.’s SpyOff má být dokončen.

Recenze kompatibility s SpyOff

Kompatibilita není pro SpyOff žádným problémem, protože tato recenze odhalila, poskytovatel je navržen místně & spravované aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android. SpyOff VPN lze také konfigurovat na počítačích se systémem Linux Ubuntu. Správné výukové programy jsou k dispozici v sekci Slovník a Výukový program..

Všechny aplikace SpyOff jsou k dispozici v příslušných obchodech s aplikacemi, zatímco si můžete stáhnout aplikaci Windows přímo z webu SpyOff. Můžete také ručně nakonfigurovat libovolná kompatibilní zařízení prostřednictvím stránky průvodce nastavením, kromě nákupu routerů VPN přímo ze sítě SpyOff VPN.’web. Byl jsem velmi rád, když viděli, že místo redundantních zařízení doporučují dva brilantní DDWRT VPN kompatibilní routery.

Získejte SpyOff

Aplikace SpyOff VPN pro Windows

Opravdu jsem se zamiloval do tohoto poskytovatele’s nabídkou po kontrole aplikace Windows. 2 kliknutí proces automatické instalace, plus self-konfigurace je všichni začátečníci budou potřebovat. Instalace aplikace SpyOff pro Windows je snadná a doufám, že většina uživatelů bude souhlasit, že je také snadno použitelná. Uživatelské rozhraní je přitažlivé a stabilita aplikace je skvělá (na mém počítači je připojena od 27 hodin & 21 hodin na mém telefonu), takže plné body.

Uživatelské rozhraní je tak směšně jednoduché a přátelské, dokonce i člověk, který nemá zkušenosti s VPN, se může do aplikace seznámit během několika minut. Aplikace na jedné kartě vám umožňuje zvolit si, který režim chcete použít, přístup do své oblasti účtu a získat přístup k prémiové podpoře. Můžete také kontaktovat poskytovatele prostřednictvím jeho sociálních profilů.

Výukové programy pro SpyOff VPN

V případě, že aplikace poskytovatele nejsou vaším šálkem čaje, SpyOff zajistí, že budete i nadále chráněni pomocí svých výukových programů pro ruční konfiguraci VPN. Výukové programy jsou k dispozici u poskytovatele’s web v “průvodce nastavením” sekce. Jedním z aspektů, které jsem si při provádění této kontroly SpyOff VPN neustále všiml, je, že služba byla taková, že se poskytovatel vždy snaží nabídnout něco navíc.

spyoff-setup-guide

Pokud se podíváte na SpyOff VPN’s Průvodce nastavení stránky, další “Vlastní a volitelná expertní nastavení” Čeká na vás menu. Cílem této části je především přilákat uživatele, kteří chtějí ručně nakonfigurovat a vylepšit svá zařízení pomocí sítě SpyOff VPN.

Protokoly SpyOff & Kontrola šifrování

Kontrola sítě SpyOff VPN’s nabídnutými protokoly, se mi opravdu líbilo, jak prošli kolem technického žargonu, aby zlepšili pochopení technologií tunelování. SpyOff VPN uvádí namísto těžko srozumitelné technické stránky tunelovacích protokolů seznamy tunelovacích protokolů, které je třídí podle rychlosti & bezpečnostní. To’Je to skvělý nový způsob, jak se začátečníci seznámit s různými protokoly svou bezpečností & Rychlost. Uvedené protokoly tunelování SpyOff zahrnují:

 1. Vyvážený - L2TP / IPSec (při použití se 128bitovým šifrováním)
 2. Expert Mode - nakonfigurujte L2TP & OpenVPN ručně (schopnost používat 128bit & 256bitové šifrovací klíče)
 3. High Speed ​​- PPTP (primárně pouze pro streamování, 128bitové šifrování)
 4. Ultra Secure - OpenVPN (šifrování AES 256bit)

Obzvláště se mi líbí, že SpyOff umožňuje uživateli kontrolovat jejich zabezpečení a rychlost, když je připojen ke službě. Pro zajištění této SpyOff VPN poskytuje možnost použít oba AES 128bit & 256 bitů šifrovací standardy.

Získejte SpyOff

Protokolování SpyOff & Zásady ochrany osobních údajů

SpyOff VPN nabízí slušné zásady ochrany osobních údajů a já říkám slušný, protože zaznamenávají osobní údaje. Nyní si pamatujte, že SpyOff VPN je “Protokoly nulové aktivity” Poskytovatel VPN, to znamená, že nebudou zaznamenány žádné z vašich online aktivit a časových známek připojení. Poskytovatel však vyžaduje ke zpracování účtů následující data:

 • křestní jméno a příjmení,
 • vaše adresa,
 • telefonní číslo,
 • Platební údaje,
 • platný e-mail

Osobní údaje jsou obvykle ukládány prostřednictvím držby vašeho předplatného a když zavřete svůj účet pomocí SpyOff VPN, budou data kompletně sešrotována a žádné z vašich osobních údajů na serverech.

SpyOff VPN udržuje správné profily všech uživatelů, ale zmiňuje, že data jsou používána pouze pro:

 • Využití služeb nabízených Sareta S.r.l., jakož i e-mailová reklama za předpokladu, že uživatel vydal souhlas.
 • Neustálý další rozvoj a zabezpečení naší nabídky, jakož i efektivní správa našich služeb.

Zásady ochrany osobních údajů také jasně stanoví, že jakmile jsou výše uvedené účely zaznamenány online údaje o chování ze souborů cookie a databáze SpyOff jsou vymazány.

Zkušební verze zdarma SpyOff

Bez ohledu na to, k jakému balíčku se přihlásíte, vám SpyOff poskytne zkušební zkušební dobu 15 dnů, aby se ujistil, že služba odpovídá vašim požadavkům. Můžete použít všechny prémiové servery, všechny prémiové funkce a v případě zrušení předplatného máte nárok na plnou náhradu. Nezapomeňte, že bezplatná zkušební verze vyžaduje zpracování údajů o vaší kartě, po 15 dnech budete muset předplatné ručně zrušit, jinak bude odpovídajícím způsobem účtována.

Recenzent’s Verdikt

Opravdu mě překvapilo, jak dobře navržené & spravovaná SpyOff VPN je jako značka. Jako nová služba jsem nemohl’Věřím tomu sám, když jsem označil značku za vynikající 4 z 5, být upřímný SpyOff si zaslouží tento respekt.

Funkce se mi líbily

 • Skvělá síť ručně vybraných serverů
 • Vynikající rychlosti serveru
 • Skvělý výkon aplikací pro Windows a Android
 • Slušné ceny po dobu 6 měsíců & 12měsíční plány
 • Skvělý výběr protokolů s vojenským šifrováním
 • Velmi dobré kanály podpory & služeb
 • 15denní zkušební verze zdarma
 • Torrent & Podpora P2P

Funkce, na kterých budete pracovat

 • Drahé měsíční ceny
 • Zachovává identifikovatelná uživatelská data (ale ne protokoly)
 • Placená bezplatná zkušební verze
 • Pouze jeden způsob platby

Získejte SpyOff

Похожие статьи

 • GOOSE VPN Review 2020

  Jurisdikce Nizozemsko Cena 1,99 $ Servery 71 Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ne Torrenting Ano Pracuje v Číně Ne Doporučeno Ne Web...

 • IPVanish Review 2020

  Jurisdikce USA Cena 6,49 $ / měsíc Servery 1000+ Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ne Torrenting Ano Pracuje v Číně Ano Doporučeno...

 • Skrýt My IP VPN Review 2020

  Jurisdikce USA Cena 2,91 $ / měsíc Servery 120 Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ne Torrenting Ano Pracuje v Číně Ne Doporučeno Ne...

 • Betternet VPN Review 2020

  Jurisdikce Kanada Cena 2,99 $ / měsíc na jednoletém plánu Servery 10 serverů v 10 zemích Protokoly Protokoly Uživatelská data Šifrování AES-256 (Placené) | AES-CBC-128 bit...

 • PureVPN Review 2020

  Jurisdikce Hongkong Cena 2,91 $ / měsíc na serverech s 2letým plánem 2 000+ ve 140+ zemích Protokoly Žádné protokoly Certifikované šifrování AES-256-CBC odblokuje Netflix...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me