Recenze RA4W VPN 2019

Jurisdikce Spojené státy
Cena 2,08 $ / měsíc na dvouletý plán
Servery 27 serverů ve více než 20 zemích
Protokoly Ano
Šifrování Blowfish 128-CBC
Odblokuje Netflix Ne
Torrenting Ano
Práce v Číně Ne
Doporučeno  Ne
webová stránka https://ra4wvpn.com/
Kompatibilita Okna

Co je to RA4W VPN?

RA4W je poskytovatelem VPN v USA se sídlem v USA, který si díky nízkým cenám a vysokorychlostním serverům získává status na trhu. Podporuje protokoly OpenVPN a dodržuje zásady nulových protokolů. Chybí mu však skvělá bezpečnost. Špatná úroveň šifrování, žádná podpora pro přepínač zabíjení a úniky DNS jsou zcela evidentní. Přečtěte si tuto podrobnou recenzi RA4W od společnosti Best VPN, kde získáte další informace o poskytovateli:

Přehled cen RA4W VPN

I když je tato VPN rozhodně důvěryhodným poskytovatelem, kterému mohou uživatelé důvěřovat, nejlepší na tom musí být její ceny na nejnižší úrovni.

Zde jsou cenové plány, které v současné době nabízí RA4W VPN:

Ceny RA4W

 • Měsíční předplatné: 3,49 $ účtováno jednou
 • Čtvrtletní předplatné: 7,99 $ vyúčtováno jednou
 • Roční předplatné: 15,99 $ vyúčtováno jednou
 • Celoživotní předplatné: 29,99 $ vyúčtováno jednou

Měsíční plán’Ceny mohou být něčím, co mohou být srovnatelné s jinými VPN, ale jen málo z nich se může shodovat s RA4W VPN ve čtvrtletních a ročních cenových plánech. Za pouhých 8 USD můžete získat zabezpečené předplatné VPN na celé tři měsíce! Díky tomu je kolem 2,66 $ / měsíc, což je prostě neuvěřitelné, ale počkejte tam’s více.

Roční tarif je nabízen za pouhých 15,99 $, což je jednou, což znamená, že cena je mizerně 1,33 $ / měsíc, pokud se tento plán přihlásí!

To je skvělé pro všechny uživatele VPN, kteří se chtějí přihlásit k dostatečně dobré službě za nízké ceny. Není mnoho poskytovatelů, kteří nabízejí svůj plán kdekoli blízko 1,5 $ / měsíc, takže tento plán u RA4W je rozhodně jističem!

Recenze RA4W VPN Lifetime Subscription Review

Už jste někdy narazili na něco takového, kde VPN nabízí doživotní předplatné za pouhých 30 $? Ne? A s tím se setkáte až na RA4W’s celoživotní předplatné!

Za pouhých 29,99 $ vyúčtovaných jednou získáte tohoto poskytovatele’s celoživotní předplatné, které obsahuje přístup na více serverů, neomezenou šířku pásma, přesměrování portů a další úžasné funkce. A kromě toho všeho, RA4W se chystá nabídnout svého vlastního iOS klienta velmi brzy, takže je to určitě jeden poskytovatel, který si můžete vyzkoušet, protože peníze, které zde vložíte, jsou tak blízko k ničemu za tak skvělé nabídky!

RA4W VPN Nastavení / Kontrola procesu registrace

Naše recenze RA4W naznačuje, že registrace pomocí služby je snadná. Stačí navštívit stránku registrace. Zadejte uživatelské jméno, e-mailovou adresu a heslo. Pokud máte licenční kód, zadejte jej. Pokračujte v procesu tím, že souhlasíte s podmínkami služby a kliknete na ikonu “Registrovat” tab.

RA4W VPN Nastavení / Kontrola procesu registrace

Web vás přesměruje na stránku s níže uvedenou zprávou. Po přijetí e-mailu klikněte na odkaz pro ověření. Tím dokončíte proces registrace a vytvoříte svůj účet.

Přihlášení k RA4W VPN

Chcete-li službu začít používat, klikněte na ikonu “Nákup” kartu z řídicího panelu. Vyberte si plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a požadavkům rozpočtu. Stiskněte tlačítko nákupu a uvidíte “Nastavení plateb”. Vyberte typ platby, dokončete proces platby a užijte si používání RA4W! Můžete si dokonce zakoupit neomezený počet doplňků pro porty, což je dalších 5,00 $.

Rozložení řídicího panelu účtu

Po vytvoření účtu získáte “přístrojová deska” pro váš profil nad webovou stránku RA4W. Na hlavní kartě najdete informace o vašem uživatelském jméně, datech pro připojení (přihlašovací jméno a heslo), výběru plánu, datu vypršení platnosti a aktuální IP adrese.

Účet RA4W

Další je “nákup” kartu, kde můžete snadno obnovit předplatné VPN v případě vypršení platnosti balíčku. Poté uvidíte “Porty” karta, která umožňuje konfigurovat Port Forwarding na serverech. Chcete-li stáhnout konfigurační soubory klienta Windows nebo OpenVPN, klikněte na “Stažení”.

“Oznámení” karta je prázdná. Nebyla žádná uvítací zpráva. Žádná upozornění na pracovní / nefunkční servery. Zdá se, že je stále ve vývoji. V budoucnu však můžete obdržet všechny druhy oznámení. Pokud přejdete vedle svého uživatelského jména, zobrazí se možnosti jako upravit profil, doporučení, nastavení účtu faktur a karty odhlášení.

Nastavení v tomto ovládacím panelu uživatele jsou skromná. Některé možnosti jsou stále v procesu dokončování. Například, pokud kliknete na “Upravit profil” na kartu, obdržíte zprávu, která vám sdělí “Tato funkce ještě není funkční a brzy bude dokončena”. Pokud chcete změnit svůj e-mail a heslo, najdete hlavní nastavení na internetu “Upravit informace o účtu” tab. Přestože panel oznámení nefunguje, máte možnosti povolit / zakázat e-maily o zabezpečení a systému.

Přijaté způsoby platby

Naše recenze RA4W odhaluje, že VPN neposkytuje mnoho informací o akceptovaných způsobech platby. Pokud si však zakoupíte plán, máte k dispozici několik možností. Tyto zahrnují:

 • American Express,
 • MasterCard,
 • Vízum,
 • PayPal a
 • Bitcoin.

Vrácení peněz RA4W VPN & Kontrola vrácení peněz

RA4W VPN bohužel nenabízí záruku vrácení peněz ani vrácení peněz jakéhokoli druhu. Podle naší revize RA4W je to však zcela pochopitelné. Prodejce nabízí pro svůj prémiový plán úžasně nejlevnější cenu vpn. Za nízkou částku 2,99 $ měsíčně získáte přístup k serverům ve 25 zemích.

Recenze serverů RA4W VPN

Náš přehled RA4W odhaluje, že poskytovatel nabízí servery na pěti kontinentech. Existuje více než 30 serverů ve více než 25 zemích, mezi nimiž jsou Spojené státy, Velká Británie, Ukrajina, Švýcarsko, Singapur, Nizozemsko, Moldavsko, Německo, Francie a mnoho dalších..

Recenze serverů RA4W VPN

Po zakoupení plánu získáte přístup ke všem těmto serverům s možností připojení k nim, kolikrát chcete. Poskytovatel neomezuje šířku pásma ani neomezuje datové limity. RA4W VPN pravidelně přidává nová umístění serveru, aby povzbudila více uživatelů z celého světa. Je uveden na domovské stránce pod názvem každého serveru a zobrazuje se stav v reálném čase. Mnoho uživatelů však zaznamenalo problémy s připojením k některým serverům.

Soukromí a bezpečnost RA4W

Jako poskytovatel VPN se sídlem v USA podléhá RA4W VPN následujícím určitým zákonům o uchovávání dat. Na webu však nebyla zmínka o protokolování jakýchkoli informací. To znamená, že můžete využít dobrou anonymitu přes internet.

Problémy se však začínají objevovat, když se podíváte na zastaralé 128bitové šifrovací šifry používané službou. Aplikace také neprošla testem úniku DNS, který jsme provedli. Přestože jsou jeho certifikáty SSL dobré, naše revize RA4W odhalila web s mnoha sledovacími zařízeními.

Je tedy bezpečné říci, že poskytovatel nabízí velmi základní úroveň ochrany. I když můžete snadno získat přístup na geograficky omezené a blokované weby, soukromí, které obdržíte, bude skrovné. To znamená, že pokud jde věci na jih, je vaše IP adresa zpětně sledovatelná. Nikdo by nechtěl riskovat takové riziko!

Přehled protokolů VPN RA4W

Naše RA4W VPN zjistí, že všechny servery podporují pouze protokol OpenVPN. Spojení lze vytvářet pouze na protokolech TCP 443 a UDP 1194. Přestože tyto protokoly nabízejí dobrou bezpečnost, spoléhání se na ně by bylo zcela hloupé. Nejlepší poskytovatelé VPN vždy přidejte protokoly L2TP, PPTP, IPSec, IKEv1 a IKEv2 s šifry AES-256 na vysoké úrovni.

Všechny servery RA4W používají šifrování šifry Blowfish 128-CBC s autentizací SHA1 a 2048bitovým RSA klíčem. Tato úroveň šifrování je dostatečná, ale ne nejsilnější. Zastaralý hash SHA1 je riskantní, protože je prokázáno, že tento algoritmus lze snadno hacknout. Určitě bychom rádi viděli zlepšení protokolů a vyšší úroveň šifrování.

RA4W VPN P2P / Torrenting Recenze

Podle naší revize RA4W poskytovatel umožňuje P2P / Torrenting na všech jeho serverech, s výjimkou serverů v USA. Stahování prostřednictvím torrentů je omezeno na všechna místa v zemi. Přesto se můžete připojit k jiným umístěním a získat přístup k blokovaným serverům torrent od vašeho poskytovatele internetových služeb, obejít internetovou cenzuru a geo-omezené weby jako HBO, Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Spotify atd..

Jak bezpečný je RA4W VPN?

Pokud jde o protokolování, není jasné, že záznam dat relace / připojení není pro uživatele VPN zdravý. Mnoho služeb nejvyšší úrovně však tyto informace ukládá, což snižuje jejich důvěryhodnost. RA4W na svém webu uvádí, že se může pochlubit přísnou politikou nulových protokolů. Říká se, že v rámci služby nejsou uložena žádná data relace / připojení, ale zaznamenávají další informace.

Pro poskytování soukromého přístupu k internetu, zasílání potvrzení plateb, informací o předplatném a propagačních nabídek web zaznamenává e-mailové adresy. Pro správu stornování, faktur a zpracování registrací klientů se ukládají platební údaje. To samo o sobě však nestačí k zajištění bezpečnosti poskytovatele. Během naší revize RA4W jsme narazili na několik protichůdných prohlášení o Redditu.

Někteří uživatelé vystavili službu pro protokolování dat relace / připojení spolu s dalšími metrikami. Více se o tom dočtete v sekci RA4W VPN Reddit Impressions.

RA4W DNS Leak Issue

Při provádění kontroly RA4W jsme vyhodnotili VPN’s anonymita provedením testu úniku DNS. Náhodně jsme vybrali ‘Bělorusko’ server pro testování. Pokud jste náhodou viděli běloruskou vlajku kdekoli, znamená to, že služba neprošla zkouškou těsnosti.

RA4W VPN DNS Leak Test

Výsledky, které vidíte výše, potvrzují, že test úniku DNS selhal. To znamená, že vaše připojení nebude při používání služby anonymní. Uživatelé mohou opravit únik sami nastavením serveru DNS ručně. Postupujte podle následujících pokynů:

 1. otevřeno “Centrum sítí a sdílení” a klikněte na “Změnit nastavení adaptéru”
 2. Vyberte připojení, které chcete konfigurovat
 3. Klikněte pravým tlačítkem na připojení a přejděte na ‘‘vlastnosti’’
 4. Vyberte internetový protokol verze 4 (TCP / IPv4)
 5. Klikněte na “Použijte následující adresy serveru DNS”
 6. Přidat preferovaný server DNS nebo alternativní server DNS

Pokud se ruční konfigurace ukáže být obtížná, můžete použít “blok-mimo-DNS” volba pouze pro OpenVPN verze 2.3.9. Pokud to nefunguje:

 1. Stáhněte si ‘fix-dns-únik-32.dll’ nebo ‘fix-dns-únik-64.dll’, v závislosti na operačním systému
 2. Přidat ‘’plugin fix-dns-únik-32.dll’’ do konfiguračního souboru OpenVPN
 3. Pokud používáte 64bitový systém, přidejte “plugin fix-dns-únik-64.dll”

Tento plugin blokuje všechny dotazy DNS IPv4 a IPv6, s výjimkou OpenVPN’s TAP rozhraní. Funguje to jako dočasný firewall, blokuje všechny úniky a vymaže svá pravidla při havárii nebo ukončení kvůli ochraně vaší IP a informací o připojení. To nejen zvyšuje ochranu, ale také ztěžuje poskytovatelům internetových služeb monitorovat internetovou aktivitu a jednotlivcům napadnout / odemknout vaše připojení..

Kontrola testu SSL SSL RA4W VPN

Každý web, který přijímá informace o kreditních kartách, uživatelská jména a hesla a ukládá je do databáze pro pozdější zpracování, musí mít silný certifikát SSL. Po instalaci aktivuje protokol https a visací zámek pro zabezpečená připojení. Během kontroly RA4W jsme provedli test certifikátu SSL.

Jak vidíte, RA4W používá certifikát třídy A +. To znamená, že zabezpečení na webu není vůbec špatné, přestože jeho VPN služba rozhodně vyžaduje upgrade. Můžete si být jisti, že vaše citlivé osobní údaje jsou na webu bezpečné a zdravé.

RA4W VPN Tracker Test

Protože žijeme v rychle se měnícím světě, kterému dominují digitální informace, může každé jedno kliknutí, které uděláme online, vyústit v to, že naše internetová aktivita bude vysledovatelná neznámými úřady - díky používání souborů cookie. Nemusíme rozpracovávat důsledky tak strašidelného činu.

RA4W VPN Tracker Test

Věci jsou ještě frustrující, protože mnoho uživatelů internetu neví, že webové stránky ukradnou cenné informace o činnosti. To se nijak neliší od toho, co je sledováno / sledováno v reálném světě. Chcete-li získat lepší představu o VPN pro naši recenzi RA4W; rozhodli jsme se provést test trackeru. Jak vidíte, Badger i Ghostery detekovali na webu RA4W pět sledovačů. To představuje velké riziko pro kohokoli, kdo používá web. Všechny vaše protokoly informací během několika sekund, pokud ovšem nepoužíváte blokovací software.

Přehled podpory RA4W

Podle naší revize RA4W nemá poskytovatel VPN velmi aktivní nebo spolupracující tým podpory. Soudě podle stránky FAQs, může trvat celý den, než dostanete odpověď. Odpovědi se většinou neukázaly jako velmi užitečné. Informace na samotném webu jsou dost vzácné.

Přehled podpory RA4W

K poskytování podpory se používá systém Ticket. Můžete posílat e-maily na adresu [email protected] a RA4W má na Facebooku stránku s nabídkou pomoci. Není však k dispozici žádný živý chat. Uživatelé také nemají přístup k průvodcům nastavením. Stručně řečeno, podpora je téměř téměř neexistující.

Recenze aplikace RA4W VPN

Naše recenze RA4W odhaluje, že poskytovatel VPN nabízí pouze jednu aplikaci, která je k dispozici pouze uživatelům Windows. Neexistují žádné vlastní aplikace pro Mac, Android, iOS nebo Linux. Abyste mohli používat VPN, budete muset nainstalovat OpenVPN GUI. Tento software umožňuje uživatelům RA4W přidávat konfigurační soubory, zadávat jejich přihlašovací údaje a připojovat se k serverům VPN.

RA4W Windows Client Review

Podle naší revize RA4W vypadá Windows klient naprosto přeplněně a téměř bez nastavení. Nelze přepnout z UDP na TCP. Neexistuje způsob, jak nakonfigurovat připojení. Možná by bylo lepší použít OpenVPN, místo toho, abyste se rozhodli pro klienta Windows. Po spuštění aplikace si všimnete hlavní karty ukazující vaši aktuální IP adresu. Chcete-li se připojit k serveru, vyberte libovolné umístění podle vašeho výběru a klikněte na ikonu “připojit” knoflík. Nyní budete moci zobrazit statistiky připojení, které zahrnují data odesílání a data stahování.

RA4W Windows Client Review

Pokud kliknete na ikonu “statistika” na kartě, obdržíte informace o připojení v reálném čase ve formě protokolů připojení a grafu. Tyto informace můžete použít k posouzení konzistence a výkonu různých serverů. Po kliknutí na ikonu “nastavení” Na kartě RA4W jsme zjistili, že možnosti konfigurace zcela chybí. Adaptér TAP můžete smazat, ověřit, aktualizovat nebo vytvořit pouze. Přepnutí na jiný protokol není možné a správce konfigurace je k ničemu.

Recenze RA4W VPN Mobile (Android)

Jak již bylo zmíněno, RA4W VPN nemá vyhrazenou aplikaci pro Android. Uživatelé mají možnost připojení k serverům prostřednictvím OpenVPN. Při připojování k serverům RA4W v zařízení Android postupujte podle následujících pokynů:

 1. Stáhněte a nainstalujte OpenVPN z obchodu Google Play
 2. Přejděte na web RA4W VPN a stáhněte si konfigurační soubory
 3. Spusťte aplikaci OpenVPN
 4. Klepněte na ikonu “import” knoflík
 5. Vyhledejte a vyberte konfigurační soubor .ovpn
 6. Po klepnutí na zavřete dialogové okno importu “Čtení konfiguračního souboru bylo dokončeno”
 7. Vyberte server podle vašeho výběru
 8. Zadejte uživatelské jméno a heslo RA4W
 9. Zkontrolovat “Věřím aplikaci” box a klepněte na “OK”
 10. Užijte si používání RA4W VPN v zařízení Android

Recenze RA4W VPN Mac a iOS

Naše RA4W VPN zjistí, že služba je kompatibilní s Mac. Namísto použití softwaru OpenVPN však doporučujeme použít Tunnelblick. Jedná se o bezplatný software s otevřeným zdrojovým kódem, který perfektně funguje pro vytváření vlastních připojení VPN v počítačích Mac. Po stažení a instalaci aplikace stačí přidat konfigurační soubory OpenVPN z RA4W VPN pro připojení k různým serverům..

Proces používání RA4W VPN v systému iOS je docela podobný systému Android. Stačí si stáhnout a nainstalovat klienta OpenVPN z Apple Store. Stáhněte si konfigurační soubory z RA4W VPN, importujte je do softwaru VPN, vyberte libovolný server podle vašeho výběru a zadejte uživatelské jméno a heslo. Po úspěšném navázání připojení VPN se zobrazí zelená značka zaškrtnutí.

Stahování VPN RA4W

Naše recenze RA4W odhaluje, že přístup do centra stahování získáte pouze po vytvoření účtu u služby (bez ohledu na to, zda platíte za plán). Po registraci jednoduše klikněte na ikonu “stažení” na panelu uživatele. Získáte dvě možnosti. Stažení “Klient VPN pro Windows” nebo “Konfigurační soubory OpenVPN”.

Stažení klienta RA4W VPN pro Windows

Po stažení aplikace musíte rozbalit soubor zip. Protože je klient VPN přenosný, nevyžaduje žádnou instalaci.

Konfigurace RA4W VPN OpenVPN

Po stažení konfiguračních souborů a rozbalení souboru zip uvidíte dvě složky. Jeden s nastavením VPN pro protokol TCP a druhý pro protokol UDP. TCP používá port 441 pro omezené sítě a UDP používá port 1194.

Kolik zařízení můžete použít současně s RA4W VPN?

Podle naší recenze RA4W můžete používat VPN na tolika zařízeních, kolik chcete. Uvědomte si však, že je důležité používat pro každé zařízení různé servery. To znamená, že pokud se připojíte k serveru X z počítače, musíte se vyvarovat používání stejného serveru pro váš mobil.

RA4W VPN Reddit Impressions

Někdy vás uživatelé nechají ochabnout, protože mohou zveřejňovat své vlastní názory, které se mohou výrazně lišit od vašich vlastních. Totéž se stalo s námi při kontrole názorů uživatelů na Reddit pro RA4W VPN.

Podle našeho průzkumu bylo na této platformě více vláken, která měla mnoho uživatelů komentovat, že bylo zjištěno, že RA4W uchovává protokoly uživatelských aktivit, a také tohoto poskytovatele obvinila z toho, že je nebezpečná služba!

Většina těchto konverzací byla soustředěna kolem odkazu vložení do koše, který byl od té doby odstraněn, ale když byl aktivní, obsahoval podrobný popis toho, jak uživatel zjistil, že protokoly VPN RA4W vedly protokoly..

Poté, co mnoho nejlepších uživatelů předplatného reddit přišlo s vlastními zkušenostmi, kde se vyjádřili k tomu, jak shledali, že služba není dobrá.

RA4WVPN udržuje protokoly z vpnreviews

Ale tyto příspěvky jsou docela staré, nejméně rok, takže doufáme, že RA4W provedl upgrade své služby a vyřešil většinu problémů, se kterými se uživatelé v té době setkali s touto službou..

Konečný verdikt

Náš přezkum RA4W stanoví, že poskytovatel je vhodný pouze pro ty jednotlivce, kteří potřebují rozpočtovou VPN, kterou mají k dispozici, a nebudou se neobtěžovat nekonzistentními rychlostmi připojení. Nízká cena je rozhodně atraktivní vlastnost. Služba však nedokáže konkurovat jiným VPN na trhu.

Vzhledem k omezenému výběru protokolů, nedostatku možností šifrování, průměrné podpoře zákazníků a úniku DNS je vysoce nepravděpodobné, že získáte nejvyšší zabezpečení a anonymitu. Kombinujte tyto nedostatky s dojmy Reddit; možná budete chtít přemýšlet dvakrát před přihlášením k VPN.

Dobrý

 1. K dispozici je celoživotní předplatné
 2. Podpora protokolu OpenVPN

Špatný

 1. Chybí podpora pro Android, Mac a iOS
 2. Nejsou k dispozici žádní průvodci nastavením
 3. Základní šifrovací šifry
 4. Únik DNS na serverech
 5. Špatný klient Windows
 6. Nespolehlivé servery

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me