Recenze NVPN 2020

Jurisdikce Bosna
Cena 3,33 $ měsíčně
Servery 54 serverů
Protokoly Žádné protokoly
Šifrování 256bitový CBC / SHA512
Odblokuje Netflix Ne
Torrenting Ano
Práce v Číně Ne
Doporučeno  Ano
webová stránka https://nvpn.net/
Kompatibilita Windows, Android, Apple, Desktop

NVPN je relativně nejasná služba ve srovnání s mnohem populárnějšími poskytovateli VPN, pokud jde o výkon skutečného produktu, je solidní, rychlá a spolehlivá VPN. Poskytovatel však musí pracovat na mnoha dalších aspektech, aby jeho produkt byl ještě přitažlivější a umožnil mu lépe konkurovat jiným značkám na trhu..

Zde je naše plnohodnotná recenze NVPN pokrývající všechny dobré a nepříliš dobré aspekty služby, včetně serverové infrastruktury, výkonu klienta, rychlosti, latence, politiky protokolování a mnohem více v Best VPN. Nechat’začíná:

NVPN Pricing Review

Na rozdíl od toho, co je průmyslová norma, NVPN’s Ceny jsou založeny na typu IP, ke kterému se chcete připojit. V odvětví VPN si obvykle vyberete mezi různými plány, kde jsou všechny funkce nabízeny v každém balíčku, přičemž jediným rozdílem je doba trvání předplatného.

Ale v NVPN existují čtyři balíčky, tj. Sdílená měsíční IP, roční sdílená IP, vyhrazená měsíční IP a vyhrazená roční IP.

Měsíční sdílený balíček IP je nabízen za $ 6 / měsíc, zatímco stejný balíček na rok’s předplacením vás bude stát 40 dolarů jednou.

Pokud chcete mít přístup k vyhrazené IP po dobu jednoho měsíce, budete muset utratit $ 8 / měsíc, zatímco chcete stejnou službu po dobu jednoho roku, bude vám účtována částka 60 $. Další informace naleznete v našem aktualizovaném nejlepším levném průvodci vpn 2018.

NVPN Pricing Review

Cenové plány zahrnují neomezenou šířku pásma, přesměrování portů, podporu protokolů L2TP / IPSec, podporu více protokolů Sock5 Proxy a Squid Proxy, dvojitou VPN, podporu torrentingu mezi dalšími funkcemi.

Ceny jsou přiměřené, ale věříme, že roční ceny se musí trochu snížit vzhledem k prvotní službě, kterou poskytují. Není pochyb o tom, že VPN je dobrá, ale existuje jen málo příjemců, pokud nebudou přidány další funkce.

Další věc, která nás zaujala, byla skutečnost, že v kterémkoli z těchto aktuálních balíčků získáte přístup pouze k jednomu serveru. Pokud chcete plný přístup k serverům v 69 zemích (celkem 5522 IP), budete muset zaplatit 10 $ / měsíc.

Poskytovatel však umožňuje uživateli s maximální snadností platby poskytováním více platebních možností, které zahrnují Paypal, PefectMoney, Bitcoin, Amazon Gift Cards, PaymentWall tj. Kreditní karty, Yandex, Qiwi a další.

Recenze NVPN 2020

NVPN zkušební verze zdarma

V tuto chvíli není k dispozici žádná bezplatná zkušební verze s NVPN, ale v případě, že poskytnete, nabízejí 3denní vrácení peněz’Nelíbí se mi služba a chcete zachránit.

Opravdu bychom rádi viděli nějakou formu bezplatné zkušební verze přidané ke službě, aby byla přitažlivější pro potenciální uživatele a určitě to pomůže při nasměrování zákazníků ke skutečnému nákupu plánů.

Recenze kompatibility NVPN aplikací

Dříve NVPN ne’• nenabízejte kompatibilní aplikace s jakýmkoli OS. Pro mnoho uživatelů to byl obrovský vypínač, protože s ohledem na to, že jediným zbývajícím způsobem použití této VPN bylo pouze stažení konfiguračních souborů a jejich instalace prostřednictvím klienta OpenVPN.

NVPN Apps kompatibilita Recenze:

Tato metoda byla pro novější uživatele těžkopádná a mohla by mnohým lidem zabránit v používání této VPN, i když by to chtěli vyzkoušet. NVPN však nedávno oznámilo, že pro své uživatele uvádí na trh specializovaného klienta Windows. Beta verze je mimo a je rozhodně mnohem lepší používat a nastavovat, že to dělá ručně.

Klient Windows je krok správným směrem pro poskytovatele a to’je to mnohem lepší zážitek s používáním VPN přes něj, než tomu bylo před jeho zavedením.

NVPN také nepřetržitě pracuje na přidávání dalších funkcí pro svého klienta a na zavádění podobných klientů pro jiné operační systémy, jako jsou Mac a iOS..

Klient Android je také v práci a NVPN plánuje jeho spuštění velmi brzy také.

Recenze NVPN 2020

Prověřovací servery NVPN

NVPN nabízí celkem 5512 IP v 69 různých zemích, což ukazuje, že tato služba má mezi poskytovateli VPN jednu z lepších serverových infrastruktur.

Prověřovací servery NVPN

Tyto servery jsou však k dispozici pouze uživatelům, kteří upgradovali na prémiový plán, který stojí 10 $ / měsíc.

NVPN má velmi odlišnou serverovou infrastrukturu ve srovnání s jinými poskytovateli VPN na trhu, protože je založena na poskytování vyhrazených a dynamických IP adres uživatelům. Pro ty z vás ne’Nevím o nich, servery, které nabízí většina sítí VPN, může použít kterýkoli z jejich zákazníků, což způsobuje problémy mnoha způsoby, např. Pokud se někdo dopustí něčeho špatného na serveru, bude všem uživatelům používajícím tento server doručeno oznámení. To je pravděpodobně příliš zjednodušené, ale určitě se zde můžete vyjádřit.

Na druhé straně vyhrazené adresy IP používá pouze jeden uživatel a nikdo jiný k nim nemá přístup, což z něj dělá mnohem soukromější a bezpečnější prostředí.

U pravidelných cenových plánů dostanete ve výchozím nastavení dva bezplatné přepínače a pokud jsou v měsíčních tarifech, obnoví se, přičemž systém je automaticky resetuje na nevyužité.

Pro mnoho uživatelů by to mohlo být složité, ale ti, kteří chápou důležitost vyhrazené adresy IP, určitě pochopí důvod, který je za ní. Ale to ne’dál říkám, že nováčci mohou tuto službu využívat. Určitě by měli! Vyzkoušejte to a budete vystaveni mnohem lepšímu alternativnímu zážitku, než jaký nabízejí tradiční VPN.

Přepínač serveru NVPN

Doporučujeme však NVPN, aby zpřístupnil všechny své servery v dodatečném cenovém plánu, kromě pravidelných cenových plánů za určitou jedinečnou pevnou cenu, a doplnil tuto prémiovou desku, aby více odpovídal zavedeným průmyslovým normám cen a serverů. dostupnost.

Recenze NVPN 2020

Recenze podpory NVPN

NVPN se řídí zákaznickým systémem založeným na prodeji jízdenek pro zákaznickou podporu. V této funkci, pokud máte jakoukoli stížnost, musíte vygenerovat lístek a NVPN’s korespondent se vrátí zpět s vhodným řešením ve vašem e-mailu.

Odpovědi byly rychlé a poskytovaly skvělé a podrobné pokyny ke všem druhům složitých a technických otázek.

Na tomto webu není žádná funkce živého chatu, ale až do doby, kdy systém prodeje vstupenek funguje, stejně jako nyní funguje’s NVPN není třeba upgradovat. Pokud se však rozhodne doplnit stávající podporu stejnou kvalitou odpovědí ve funkci live chatu, bude to určitě poskytnout poskytovateli podporu.’s aktuální standardy podpory.

Recenze podpory NVPN

Rychlost a spolehlivost NVPN

Nejlepší věc na NVPN jsou její nepoškozené rychlosti na svých serverech. Když jsme po připojení k serverům v USA zkontrolovali a provedli testy rychlosti, časovali jsme rychlostí 30 MBPS, což je dost dobré, aby bylo možné doporučit, protože naše rychlosti internetu.

V provozu došlo k velmi malým poruchám a připojení bylo dostatečně bezpečné, aby nám umožnilo překonat mnoho geograficky omezených webů v mnoha zemích..

Také jsme ji zkontrolovali kvůli streamovacím službám a vzhledem k tomu, že v sezóně Fifa si můžete zvolit streamování kanálů, jako je Match TV v Rusku, zatímco je připojen k ruskému serveru. Více informací naleznete v našem blogu Jak sledovat světový pohár Fifa bez kabelu.

Recenze NVPN 2020

Podpora protokolu NVPN

V tuto chvíli NVPN podporuje protokoly L2TP / IPSec a vzhledem k tomu, že provozuje klienta OpenVPN, můžete si být jisti, že jeho podporované protokoly jsou dostatečně bezpečné, aby vám umožnily vychutnat si dobrou úroveň anonymity a soukromí online.

Závěr

Zatímco VPN’Jádro výkonu bylo skvělé, rádi bychom NVPN doporučili, že vše, co musí udělat, je zlepšit web a zajistit, aby většina nabízených funkcí byla s koncovým uživatelem řádně komunikována. Navigace na webu je příliš těžká a pokud někdo nemá zvídavý charakter, může vynechat spoustu věcí, které mohou vyvolat nebo narušit dojem zákazníka o poskytovateli..

Ale když jsme mluvili s NVPN’s řízením, dali nám dobrou zprávu o revizi webových stránek, která se právě připravuje, a doufejme, že na tom začnou pracovat, až budou věci dokončeny..

NVPN může být dobrou volbou pro VPN, pokud jste znalý uživatel a používali jste VPN také dříve, a přesto to může být pro začátečníky, jako jsme my, trochu obtížné’jsem se zmínil dříve, můžete určitě dát šanci.

BestVPN.co se snaží zajistit bezpečný přístup k nezaujatým a nepřerušovaným recenzím VPN, které nejsou’nezasahujte do jakékoli maligní / propagační kampaně. Na naše velení píšeme s autoritou a cítíme, že je naší maximální povinností poučit uživatele o různých druzích služeb dostupných na trhu řádně as odkazem na podrobnosti..

Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy, zapojte se s námi do níže uvedené sekce komentářů, rádi bychom s vámi hovořili v smysluplné konverzaci, která vám prospěje a odstraňuje veškeré pochybnosti, které byste mohli mít na paměti.

Похожие статьи

 • Přehled OVPN 2020

  Jurisdikce Švédská cena 7,00 $ / měsíc Servery 56 serverů v 7 zemích Protokoly Žádné šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ne Torrentující Ne Práce v Číně Ne...

 • VPN Unlimited Review 2020

  Jurisdikce USA Cena 2,78 Servery 400+ Protokoly Ne Šifrování OpenVPN, L2TP / IPSec a IKEv2 Odblokuje Netflix Ano Torrentování Ano Funguje v Číně Doporučeno...

 • Surfshark Review 2020

  Jurisdikce Britské Panenské ostrovy Cena 1,99 $ / měsíc (47,76 $ po dobu 24 měsíců) Servery 1040+ ve více než 61 zemích Protokoly Žádné protokoly Certifikované šifrování...

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurisdikce Kanada Cena 49 dolarů za 1-roční plánovací servery 600+ serverů v 60 zemích Protokoly Ano Šifrování AES-256 Bit odblokuje Netflix Ne Torrenting Ano...

 • Recenze IVPN 2020

  Jurisdikce Gibraltar Cena 8,33 Servery 3152 Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ano Torrentování Ano Práce v Číně Ano Doporučeno Ano Web...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me