Recenze IVPN 2020

Jurisdikce Gibraltar
Cena 8,33
Servery 3152
Protokoly Ne
Šifrování AES-256
Odblokuje Netflix Ano
Torrenting Ano
Práce v Číně Ano
Doporučeno  Ano
webová stránka https://www.ivpn.net/
Kompatibilita Windows, Android, Apple, Desktop

IVPN se sídlem v Gibraltaru a založena již v roce 2009 je na trhu již nějakou dobu a nabízí docela úžasnou podporu platformy, zážitek bez protokolování a okamžité odblokování služeb Netflix a dalších služeb VoD. Ačkoli VPN má hodně práce čeká na vylepšení jeho umístění serveru a snížení jeho nákladů, IVPN’s výkon je určitě jedním z nejlepších na trhu v současné době.

Profesionálové

 • Žádné zásady protokolování
 • Multi-hop servery
 • Šifrování vojenské úrovně
 • 3denní zkušební verze zdarma, 7denní vrácení peněz
 • Podpora nepřetržitého live chatu

Nevýhody

 • Velmi málo serverů
 • Žádná rozšíření prohlížeče

Přehled cen IVPN

Pokud jde o stanovení cen, naše hodnocení IVPN odhaluje, že poskytovatel má tendenci být neuvěřitelně drahý, dokonce více než lídrům na trhu, jako jsou ExpressVPN a NordVPN. To může přispět k jeho menší oblibě, protože uživatelé si dvakrát rozmýšlejí, než utratí 15 USD měsíčně za nejlepší VPN službu.

Samozřejmě, pokud chcete získat lepší celkovou hodnotu od IVPN, budete se muset rozhodnout pro plány s delším trváním. Například pokud se rozhodnete pro čtvrtletní tarif, získáte minimální slevu 11%. Tím se sníží měsíční náklady na 13,33 $, což činí celkem 40 $ každé tři měsíce.

Nejlepší plán, který v současné době nabízí IVPN, je roční předplatné. Nabízí uživatelům nejlepší možnosti úspory peněz tím, že jim dává úžasnou 44% slevu. Výsledkem je, že měsíční ceny klesnou na 8,33 $, což je účtováno 100 $ ročně (stále poměrně drahé ve srovnání s jinými VPN na trhu). V případě kupónu na slevu IVPN se podívejte na nabídky Black Friday VPN.

Přehled cen IVPN

IVPN zdarma recenze

Kvůli vysoké ceně může být mnoho uživatelů vypnuto z předplatného IVPN. Protože však VPN je ve všech ostatních aspektech docela úžasná, budou do této služby i nadále investovat ti, kteří chtějí využít silnější zabezpečení. Naštěstí pro vyhlídky nabízí IVPN užitečnou třídenní bezplatnou zkušební verzi, která uživatelům umožňuje testovat VPN a její schopnost obejít geo-omezení, zapojit se do sdílení P2P / souborů a získat silné soukromí!

IVPN Záruka vrácení peněz

Nejlepší služby VPN na trhu nikdy nesplní požadavky svých zákazníků a podporují co nejvíce snadnosti použití a pohodlí. IVPN se řadí mezi velmi mála, která pro své vyhlídky míří navíc, nabízí kromě třídenní bezplatné zkušební verze také záruku vrácení peněz na 7 dní. Jakmile odešlete žádost o vrácení peněz, může tento proces trvat 7 až 30 dnů.

IVPN Přihlášení

Po přihlášení k poskytovateli výběrem vhodného plánu, který nejlépe odpovídá vašim potřebám a požadavkům, stačí kliknout na ikonu “Přihlásit se” v pravém horním rohu stránky. Získáte přístup na níže uvedenou stránku. Zadejte své uživatelské jméno a heslo pro přihlášení.

přihlášení do ivpn

Po dokončení získáte přístup k hlavnímu panelu VPN. Zde můžete nakonfigurovat všechna nastavení VPN. Máte karty pro účty VPN, aktualizační profil, změnu hesla, odesílání vstupenek, podporu vstupenek, prohlížení historie faktur a dokonce i smazání účtu.

IVPN zdarma recenze

Pro uživatele, kteří pravidelně P2P / Torrent, existuje dokonce možnost aktivace “Port Forwarding” na účtu. Mnoho domácích uživatelů BitTorrentu a uTorrentu nastavilo přesměrování portů v rozsahu TCP 6881-6889, aby umožnilo připojení přicházet přímo do vašeho počítače, místo aby jej blokoval router, což způsobí, že budete mít nízkou prioritu z některých semen.

ivpn záruka vrácení peněz

Přehled serverů IVPN

IVPN nedokáže kvůli své vysoké ceně udržovat silnou serverovou databázi, která v číslech ZAKÁZÁNO! Uživatelé mají přístup pouze k omezenému počtu serverů, které se nacházejí v přibližně 35 zemích. VPN si rozhodně potřebuje vylepšit svou hru, pokud chce soutěžit se jmény jako ExpressVPN a NordVPN. Pokud jde o testování, všechny servery poskytovaly vynikající výkon.

Ve skutečnosti jsme dostali úžasné rychlosti při streamování a oddávání se P2P / Torrenting. Při dalším kopání jsme si uvědomili, že na rozdíl od jiných poskytovatelů VPN na trhu IVPN ve skutečnosti používá fyzické servery, nikoli servery vypůjčené od společnosti Google. Umožňuje tak uživatelům získat lepší zabezpečení a soukromí online. Samozřejmě, někdy může být zatížení serveru trochu nepříjemné!

Přehled serverů IVPN

IVPN Netflix Recenze

Protože Netflix aktivně blokuje různé služby proxy a VPN, jsou geekové zábavy po celém světě napjatí, pokud jde o přístup k jejich oblíbeným filmům / televizním pořadům. Lidé jsou zmateni, jak mohou zůstat chráněni a anonymní, když používají Netflix s VPN. Naštěstí IVPN dokáže snadno odblokovat US Netflix a zbavit vás všech potíží. Pro odblokování American Netflix pomocí IVPN postupujte podle níže uvedených kroků.

Krok 1: Přihlaste se k odběru vhodného plánu, uložte přihlašovací údaje a stáhněte si příslušnou aplikaci pro zařízení, ke kterému chcete přistupovat na Netflix.

Krok 2: Nainstalujte aplikaci VPN a zadejte své IVPN přihlašovací údaje, abyste získali přístup k poskytovatelům’ kompletní funkce a nástroje pro ochranu osobních údajů.

Krok 3: Chcete-li odblokovat Netflix, připojte se k libovolnému doporučenému serveru v USA nebo jinde’s kompletní knihovna filmů / televizních pořadů!

IVPN Netflix Recenze

IVPN Soukromí a bezpečnost

Web IVPN se může pochlubit jednoduchým, ale elegantním vzhledem, který vás přitahuje k nákupu jejich služeb. Poskytovatel se ujišťuje, že je velmi důkladný a komplexní s poskytováním informací, a přitom nabízí výjimečné soukromí / zabezpečení. Provedli jsme několik testů na VPN, abychom zjistili, že automaticky blokuje úniky WebRTC, IPv6, DNS a dokonce i Torrent!

IVPN šifrování a protokol

I když jde o drahou službu VPN, IVPN nabízí podporu pouze pro protokoly OpenVPN a L2TP / IPSec. K dispozici je dokonce protokol Multi-Hop, který směruje data mezi dvěma servery pro další ochranu. Pokud jde o šifrování, uživatelé dostávají v současné době maximum a to nejlepší na trhu, AES-256-bit v kombinaci s handshake RSA-4096 a ověřování hash HMAC SHA-1.

Pro zvýšení bezpečnosti provádí IVPN také výměnu Diffie-Hellman (DHE), která pracuje s Perfect Forward Secrecy (PFS) a poskytuje každou hodinu nové šifrovací klíče. To nejen zaručuje rychlý přenos informací, ale také zaručuje lepší zabezpečení / soukromí online, zejména pokud je vaším hlavním předpokladem pro IVPN zůstat anonymní.

Recenze Firewallu IVPN

IVPN nabízí funkci Firewall, která se automaticky aktivuje po navázání připojení VPN. Většina z nich si však není vědoma toho, že tuto funkci můžete povolit, i když se nepřipojujete k serveru. Tato integrovaná funkce brány firewall je jedinečná a chová se jako nástroj ochrany osobních údajů, který vás chrání před škodlivými weby / reklamami / vyskakovacími okny, a zároveň pracuje jako přepínač zabíjení..

IVPN WebRTC Test

Jedním z nejlepších způsobů, jak otestovat, zda VPN skutečně nabízí úplné soukromí / anonymitu online, je otestovat případné úniky. Níže jsme provedli test těsnosti WebRTC z prohlížeče Leaks připojením k serveru v Miláně v Itálii. Jak vidíte, v testu neexistují žádné známky úniků. VPN úspěšně zvládne skrýt vaši místní IP a veřejnou IP adresu, což je místo v Itálii (místo naší původní americké adresy).

IVPN WebRTC Test

IVPN DNS Leak Test

Uživatelé se musí ujistit, že poskytovatel, kterého si vyberou, nabízí maximální soukromí a anonymitu. Proces určení anonymity VPN tedy nekončí pouze testem těsnosti WebRTC. BestVPN.co jde o další kilometr dokonce testováním VPN na úniky DNS. Pokud uvidíte níže uvedené výsledky, všimnete si, že je viditelný pouze jeden server DNS, který se nachází v Itálii. To znamená, že naše identita je zcela bezpečná, protože neexistují žádné náznaky ukazující na naši oficiální polohu v USA nebo adresu DNS.

IVPN DNS Leak Test

IVPN P2P / Torrenting

Podle naší recenze IVPN poskytovatel nepodporuje P2P / Torrenting na selektivních serverech se sídlem mimo USA a Spojené království. Po rozhovoru s podpůrnou službou jsme se dozvěděli, že poskytovatelé v USA ohrožovali VPN kvůli vysokému počtu oznámení DMCA. Vše je v pořádku, pokud nepoužíváte americký server pro P2P / Torrenting. Pokud jde o úniky, můžete vidět níže uvedené výsledky. IVPN je bez jakéhokoli druhu detekce torrentových adres, zatímco je připojen k serveru v Itálii!

IVPN P2P Torrenting

Kompletní analýza soukromí

Abychom zajistili, že výsledky, které jsme obdrželi pro všechny naše testy, byly přesné, rozhodli jsme se provést kompletní analýzu ochrany soukromí u poskytovatele pomocí IPLeak.net. Naštěstí v tomto testu nebyly nalezeny žádné mezery. Výchozí adresa IPv4 je v Itálii a ani adresa DNS neposkytuje žádné informace o tom, co je naše původní umístění, což naznačuje silné soukromí a anonymitu!

IVPN Kompletní analýza soukromí

Přehled podpory IVPN

Pokud jde o poskytování pomoci a pomoci zákazníkům, IVPN se rozhodně podaří dostat se na míli navíc. Poskytovatel nabízí řešení problémů 24/7 prostřednictvím svého živého chatového systému, ke kterému máte přístup kdykoli během dne. IVPN navíc nabízí průvodce nastavením pro uživatele, kteří mohou potřebovat pomoc s konfigurací VPN na různých platformách / zařízeních a dokonce i směrovačích..

Přehled podpory IVPN

Pokud by to nestačilo, máte k dispozici průvodce ochranou osobních údajů, kde můžete získat další znalosti o potřebě soukromí / anonymity online, spolu s dalšími funkcemi / nástroji, které přispívají k lepšímu maskování identity online. Existuje zdravý seznam témat na ochranu soukromí, z nichž si můžete vybrat, a to rozhodně pomáhá pozici IVPN v mnohem pozitivnějším světle, ve srovnání s jinými poskytovateli, kteří se nezaměřují na poskytování užitečného obsahu svým uživatelům / zákazníkům!

stažení ivpn

Kompatibilita aplikací IVPN

S potěšením uslyšíte, že IVPN nabízí nativní aplikace pro všechny populární platformy / zařízení. Od všech verzí desktopových platforem, jako jsou Windows, MacOS, Linux / GNU, přes smartphony, které používají iOS / Android a základní směrovače, až po NAS, IVPN funguje téměř na všem. To umožňuje uživatelům získat lepší všestrannost při používání VPN, která poskytuje lepší soukromí a anonymitu. Poskytovatel však musí pracovat na vytváření rozšíření pro Opera, Mozilla Firefox a Google Chrome!

IVPN Stáhnout

Jednou z nejlepších věcí, jak používat IVPN, je to, že si můžete snadno stáhnout jejich VPN aplikace z různých míst. Najdete aplikace na všech populárních platformách a jejich specializovaných prodejnách aplikací. Zároveň máte přístup na stránku, kde si můžete soubory stáhnout přímo. Stačí navštívit stránku https://www.ivpn.net/apps-overview a získat aplikaci pro vaše zařízení / platformu!

IVPN Windows Review

Aplikace pro Windows má krásný a zjednodušující design, který bývá velmi intuitivní a uživatelsky příjemný. Po přihlášení můžete VPN snadno nastavit zasažením “připojit” po výběru vhodného serveru. Uživatelé, kteří chtějí získat silnější zabezpečení, si mohou dokonce zvolit funkci Multi-Hop, která přenáší provoz prostřednictvím dvou různých serverů pro maximální anonymitu online.

IVPN Windows klient recenze

IVPN Android Setup

Nastavení IVPN na zařízeních Android nevyžaduje žádné odborné znalosti. Jak již bylo zmíněno, máte dva způsoby, jak získat aplikace na jakékoli platformě. Pokud chcete získat IVPN pro Android, jednoduše navštivte Obchod Google Play a do vyhledávání zadejte IVPN. Stáhněte si / nainstalujte aplikaci okamžitě. Pro manuálnější přístup si můžete stáhnout soubor .apk pro IVPN z webu přímo!

IVPN Reddit Recenze

V případech, kdy se musíte dozvědět více o konkrétním produktu / službě nebo potřebujete pomoc při plnění konkrétního úkolu, není lepší volba než konzultovat odborníky společnosti Reddit. U jednotlivců pracujících v různých průmyslových odvětvích můžete vždy očekávat, že najdete informace o všech tématech, včetně IVPN. Přestože existuje smíšený koktejl s nejlepšími názory vpn reddit, můžete vždy získat lepší představu o různých službách. Přečtěte si, co Redditor říká o IVPN níže:

Palec nahoru pro IVPN z vpnreviews

PIA vs. IVPN

Funkce PIA IVPN
Ceny (ročně) 40 $ 100 $
Země 33 zemí 35 zemí
Servery 3152 serverů 37+
Protokoly OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec OpenVPN a L2TP / IPSec,
Šifrování AES-256 bit AES-256-bit
Protokoly Ne Ne
Torrenty & P2P povoleno Ano Ano
Sídlící v NÁS Gibraltar
Proxy servery Ano Ano
Simultánní uživatelé 5 5
Přidané funkce Ochrana proti úniku DNS, služba DoubleVPN, ochrana proti úniku IPV6 a přeposílání portů Multi-Hop, integrovaný firewall, automatické zabíjení, funkce ochrany proti úniku WebRTC / DNS / IPv6

Konečný verdikt

Podle naší recenze IVPN se poskytovatel rozhodně daří skvěle, nabízí skvělé soukromí / anonymitu online, rychlé P2P / Torrenting, okamžité odblokování a vynikající podporu. Vysoká cena však může být vypnuta, takže navrhujeme, aby IVPN snížila náklady na své služby, aby přilákala více zákazníků. Jinak je VPN celkově celkem solidní a určitě ji doporučujeme našim čtenářům.

Dobrý

 1. Žádné zásady protokolování
 2. Multi-hop servery
 3. Šifrování vojenské úrovně
 4. 3denní zkušební verze zdarma, 7denní vrácení peněz
 5. Podpora nepřetržitého live chatu

Špatný

 1. Velmi málo serverů
 2. Žádná rozšíření prohlížeče

Похожие статьи

 • PandaPow VPN Review 2020

  Jurisdikce Hongkong Cena 7,00 $ / měsíc na 1-letém plánu Servery 120+ VPN v 16 zemích Protokoly ukládají protokoly připojení Šifrování AES-256-bitové odblokování...

 • Recenze soukromého tunelu do roku 2020

  Jurisdikce Spojené státy Cena 3 $ / měsíc (36 $ na ročním plánu) Servery 22 Servery ve 12 zemích Protokoly Uchovává citlivé protokoly po dobu 14 dní Šifrování...

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurisdikce Kanada Cena 49 dolarů za 1-roční plánovací servery 600+ serverů v 60 zemích Protokoly Ano Šifrování AES-256 Bit odblokuje Netflix Ne Torrenting Ano...

 • VyprVPN Review 2020

  Jurisdikce Švýcarsko (nebezpečné) Cena 6,67 $ / měsíc (80 $ za 1 rok) Servery 700 protokolů Žádné protokoly Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ano Torrentování...

 • IPVanish Review 2020

  Jurisdikce USA Cena 6,49 $ / měsíc Servery 1 000+ Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ne Torrenting Ano Pracuje v Číně Ano Doporučeno...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me