Recenze CyberGhost 2020

Jurisdikce Rumunsko
Cena 2,75 $ / měsíc na tříletý plán
Servery 6 100+ serverů ve více než 90 zemích
Protokoly Nebyly certifikovány žádné protokoly
Šifrování AES-256-bit
Odblokuje Netflix Ano
Torrenting Ano
Práce v Číně Ne
Doporučeno  Ano
webová stránka https://www.cyberghostvpn.com/en_US/
Kompatibilita Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox, FireTV

Umístěný v Rumunsku, CyberGhost VPN je dostupná služba VPN za pouhých 2,75 $ / měsíc o svém 3letém plánu.


Nedávno také představila nové uživatelské rozhraní CyberGhost 6 ve svých aplikacích pro Mac a Windows spolu s novou aplikací Firestick, která poskytovala poskytovateli masivní podporu, pokud jde o zvyšování uživatelské přívětivosti, napříč různými platformami.

Přísná zásada nulových protokolů, šifrování AES 256, přístup k více než 3400 serverům, vyhrazené aplikace pro platformy, to vše dělá z bezpečného místa pro důvěryhodnost vašeho internetového připojení.

Poskytovatel získal své nejlepší úrovně výkonu díky pozoruhodnému zlepšení standardů od doby, kdy jsme ho naposledy zkontrolovali, takže byste měli určitě zvážit přečtení tohoto podrobného přehledu CyberGhost Review do roku 2020, abyste se dozvěděli více.

 • Bezpečnostní
 • Průhlednost
 • Ceny
 • Servery
 • Výkon
 • Kompatibilita
 • Podpěra, podpora

Jeho sídlo v Rumunsku, bezpečné evropské umístění

Její jurisdikce, tj. Rumunsko, je ze své podstaty bezpečná, protože nemá žádné přísné zákony o uchovávání údajů, ani není součástí žádné problematické aliance, jako je 14 očí, která by mohla vyžadovat, aby sdílela informace nebo získávala informace od poskytovatelů VPN sídlících v místě, kde se nachází..

Mohli jsme’v naší studii týkající se nebezpečných jurisdikcí pro VPN nenajdete nic špatného, ​​takže můžeme bezpečně předpokládat, že CyberGhost je z tohoto hlediska bezpečný.

Protokoly CyberGhost / Zásady ochrany osobních údajů

Na rozdíl od mnoha populárních poskytovatelů VPN, kteří tvrdí, že mají výslovně stanovenou politiku nulových protokolů, ale jednají proti ní tím, že předávají uživatelská data orgánům, CyberGhost je jméno, které inklinuje vyniknout. Poskytovatel se nezabývá činnostmi, které ohrožují uživatele’ identita.

Existuje jako jeden z nejbezpečnějších poskytovatelů VPN na trhu, který je daleko od trapných skandálů, kterými prošly jiné služby. V naší studii týkající se zásad protokolování více než 100 poskytovatelů po celém světě jsme podrobně prošli jeho protokolovacími politikami a nenašli jsme nic, co by mělo vyvolat jakýkoli alarm. Můžete si tedy být jisti, že CyberGhost neuchovává žádné protokoly, s výjimkou vašich omezených osobních údajů (e-mailová adresa, uživatelské jméno a heslo), které jsou nezbytné pro správu vašeho účtu u služby..

Protokoly CyberGhost / recenze šifrování

Podle našeho přezkumu VPN CyberGhost VPN 2020 jsou protokoly dostupné se službou omezeny pouze na tři, a to OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP, což znamená, že se jedná o jednoduchý poskytovatel, který ve svých funkcích nenabízí širokou škálu možností..

Pokud však existují negativy, existují i ​​pozitiva. CyberGhost používá nejlepší šifrovací standard, AES-256 Bit, doporučený nejvyššími vojenskými a vládními úřady, aby byla vaše identita v bezpečí.

Tento systém šifrování nabízí nejvyšší stupeň zabezpečení a je téměř nemožné provést zásah. Dokonce i ti nejsilnější hackeři by považovali své pokusy za marné proti šifrovacímu standardu používanému CyberGhostVPN..

Získejte CyberGhost

Většina poskytovatelů VPN neodhaluje základní informace o své službě, postrádá průhlednost nezbytnou pro to, aby uživatelé mohli důvěřovat svému produktu.

Vyhýbají se informování uživatelů o svém sídle, majitelích, investicích, představenstvu, rozkazech kanárů / zpráv o průhlednosti a auditních procesech (pokud existují).

CyberGhost není stejného plemene a ve skutečnosti nám poskytl velmi podrobné odpovědi, když jsme jim položili invazivní otázky pro našeho průvodce Transparency:

Kde sídlí vaše společnost? Mohli bychom získat adresu?

My’v Bukurešti, Rumunsko, mimo 5 jurisdikcí 5 očí, 9 očí a 14 očí. Naše podrobnosti jsou zde: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/imprint

Vydáváte zprávy o průhlednosti / záruční kanárky?

Ano, byli jsme prvními v odvětví VPN, kteří v roce 2011 zveřejnili zprávu o transparentnosti’Je to tradice, kterou máme drahá.

Pokud ano, jak často? Užitečný by byl odkaz na URL nebo soubor PDF!

Naše roční zpráva o transparentnosti je zde: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/transparency-report

Počty právních žádostí o Q1 2019 budou brzy zveřejněny v našem centru pro ochranu soukromí: https://www.cyberghostvpn.com/privacyhub/

Byly vaše požadavky prověřeny nezávislou bezpečnostní společností třetí strany?

Ne.

Proč jste ještě nebyli auditováni? Jakékoli důvody?

Dosud jsme se zaměřili na budování nejlepší VPN pro naše uživatele. Ale v budoucnu plánujeme audit našeho VPN.

Mohli bychom získat nějaké informace o majitelích za společností?

V odvětví VPN to není běžné, ale všechny podrobnosti o nás jsou veřejné. Seznamte se s naším týmem a našimi kancelářskými psy zde: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/team

Více zde: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/transparency-report/about-us a zde: https://www.instagram.com/cyberghost_private_life/?hl=cs

Máte nějaké investory a jsou to informace veřejně dostupné pro uživatele?

My’znovu součástí Kape. Více podrobností zde: http://www.kape.com/about-us.html

Kdo jsou představenstvem vaší společnosti?

Všechny podrobnosti najdete zde: http://investors.kape.com/board-of-directors

Plány CyberGhost a přehled cen

CyberGhost byl vždy cenově dostupná služba VPN s nízkými náklady na předplatné že většina uživatelů se může snadno přizpůsobit svému rozpočtu.

V současné době poskytovatel nabízí čtyři různé typy plánů:

 • Měsíční předplatné: 12,99 $ / měsíc
 • Roční předplatné: 5,99 $ / měsíc (71,88 $ účtováno jednou)
 • Dvouleté předplatné: 3,69 $ / měsíc (88,56 $ účtováno jednou)
 • 3-roční předplatné: 2,75 $ / měsíc (99,00 $ účtováno jednou)

Měsíční nabídka a roční předplatné jsou drahé a rozhodně nespadají do dostupného rozsahu vůbec.

Dvouletý plán je dobrý, ale je to tak’je stále trochu přes palubu, dotýká se 4 $ za měsíc.

Cenové plány cyberghost

CyberGhost’Nejlepší plán je tříletá dohoda, což vás bude stát jen 2,75 $ / měsíc. Říkám to jako nejlepší obchod, protože jeho cena je nižší než cena, kterou nabízejí NordVPN a PureVPN, dva přední poskytovatelé, ve svých nejlepších plánech.

Jediný nejlepší poskytovatel, který’v současné době levnější než CyberGhost Surfshark za $ 1,99 / měsíc, ale protože tento server nabízí mnohem menší počet serverů než CyberGhost, je to’není to dobrá alternativa.

Pokud se chcete přihlásit k odběru CyberGhost, jděte na 3letý plán a ne’nenechte se rozčilovat o investování tak vysoké částky předem, jak budete chráněni bez rizika 45 dnů vrácení peněz politiky na místě CyberGhost, který můžete použít k získání vašich peněz zpět, pokud nemáte’nechci pokračovat dále.

Tato služba také nabízí vyhrazené adresy IP jako doplněk za přidanou cenu 5 $ / měsíc.

Získejte CyberGhost

Přehled platebních metod CyberGhost

Pokud se chystáte přihlásit k odběru některého z plánů od CyberGhost VPN, pak byste rádi slyšeli, že poskytovatel přijímá dobrý výběr platebních metod. Můžete platit prostřednictvím všech hlavních služeb kreditní karty, včetně karet Visa, MasterCard a American Express, přímých platebních metod, jako je PayPal, a za maximální anonymitu, bitcoinů.

Mezi další méně oblíbené možnosti patří GiroPay, Sofort Banking, Inkaso a další. Pokud však porovnáme seznam platebních metod s jinými službami VPN, CyberGhost rozhodně chybí. Neexistuje žádný AliPay a jejich možnosti nejsou ani z Platební stěny (která přijímá 150 platebních metod po celém světě).

V kryptech chybí také možnosti platby prostřednictvím Ether nebo LiteCoin, což nedokáže vytvořit mnohem inkluzivnější pocit. CyberGhost tedy nemá dostatečnou rozmanitost, pokud jde o přizpůsobení se více způsobům platby. Očekáváme, že v této oblasti dojde k upgradu a zlepšení služby.

Přehled platebních metod CyberGhost

Recenze serverů CyberGhost

Služba je v současné době nabízena 3400+ serverů v 59 zemích pokrývající hlavní místa na celém světě. Jeho infrastruktura je dostatečně dobrá pro poskytování spolehlivého výkonu uživatelům po celém světě.

Dvě největší aglomerace umístění serverů leží v Severní Americe a Evropě.

výběr serveru cyberghost

CyberGhost’Servery jsou bezpečné a bezpečné protože nikdo z nich nezjistil únik našich skutečných IP prostřednictvím úniků DNS nebo WebRTC. Rychlosti byly vysoké s nízkými pingovými rychlostmi, což nám umožňovalo streamovat HD na všech hlavních místech bez problémů.

Tato služba nabízí specializované servery pro odblokování webů s omezeným přístupem a můžete v ní odblokovat více knihoven Netflix v USA, Francii, Německu a dalších. Může být také použit k odblokování Hulu, BBC iPlayer a CrunchyRoll.

Pracuje CyberGhost v Číně?

Zákaz VPN v celé Číně měl silný dopad na spoustu služeb vpn. V obchodech Google Play a iTunes již nemůžete najít čínské seznamy VPN. Jako takový nemůžete nainstalovat CyberGhost v zemi, zejména bez upozornění orgánů. To ponechává pouze jednu možnost, jak CyberGhost pracovat v Číně. Soubor .apk si můžete stáhnout ručně tak, že někomu řeknete mimo zemi, aby vám poslal odkaz ke stažení. Expats může předinstalovat aplikaci pro použití v Číně k odblokování oblíbených webů / aplikací.

Přezkum rychlosti testu CyberGhost

Všechny VPN zpomalují vaše internetové rychlosti z důvodu přidaného šifrování, které způsobuje delší cestu datových paketů. Pokud však VPN příliš zpomalí rychlost, může být lepší ji úplně vyhýbat.

V naší recenzi CyberGhost VPN jsme zjistili, že služba funguje dobře, když je připojena k serverům umístěným ve vaší blízkosti nebo poblíž. Ale od loňského roku’s pádem, služba masivně zlepšila své standardy.

Podařilo se mi sledovat Netflix v HD přes CyberGhost, což je důkazem vyšších rychlostí, které nyní podporuje. I na vzdálených serverech byl výkon vždy dobrý a pingová rychlost byla nízká.

CyberGhost vs ExpressVPN

Zde je přehled srovnávacích funkcí, cen a více mezi CyberGhost VPN a ExpressVPN:

Funkce ExpressVPN CyberGhostVPN
Ceny (ročně) 99,95 $ (roční plán) 99,00 $ (tříletý plán)
Servery 3000+ 3400+
Protokoly OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec a SSTP Protokoly OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP
Šifrování AES-256-CBC s 2048bitovým klíčem DH AES-256-CBC s 2048bitovým klíčem DH
Protokoly Ne Ne
P2P povoleno Ano Ano
Sídlící v Britské Panenské ostrovy Rumunsko
Proxy servery Ano Ano
Simultánní uživatelé 3 5
Přidané funkce Ochrana proti úniku DNS / IPv6, zabíjení přepínačů a dělené tunelování Klient CyberGhost 6 pro Windows a Mac a přepínač automatického zabíjení

CyberGhost vs. NordVPN

Porovnáme-li VPN NordVPN a CyberGhost VPN, je zde shrnutí zvýraznění funkce:

Funkce NordVPN CyberGhostVPN
Ceny (ročně) 107,55 $ (tříletý plán) 99,00 $ (tříletý plán)
Servery 3200+ 3400+
Protokoly IKEv2, OpenVPN, DoubleVPN a SSTP Protokoly OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP
Šifrování AES-256-CBC s 2048bitovým klíčem DH AES-256-CBC s 2048bitovým klíčem DH
P2P povoleno Ano Ano
Sídlící v Panama Rumunsko
Protokoly Ne Ne
Proxy servery Ano Ano
Simultánní uživatelé 6 5
Přidané funkce SmartPlay, cibule přes VPN, CyberSec a automatické zabíjení, ideální pro Netflix Klient CyberGhost 6 pro Windows a Mac a přepínač automatického zabíjení

Získejte CyberGhost

Přehled kompatibility zařízení CyberGhost

Stejně jako všechny ostatní populární sítě VPN i CyberGhost zajišťuje, aby uživatelé mohli používat své služby na všech oblíbených platformách s neuvěřitelnou lehkostí a pohodlím. Díky specializovaným aplikacím pro Windows, Mac, Android a IOS je služba skvělá pro průměrného uživatele.

Pokud však používáte specializovanou platformu, jako je Linux nebo FireStick, tato služba nenabízí mnoho kompatibility, s výjimkou poskytování výukových programů o tom, jak využívá tuto službu prostřednictvím ručního nastavení na takových specializovaných zařízeních..

Recenze CyberGhost 6

Nejlepší věc na službě, která na nás udělala největší dojem, bylo uživatelské rozhraní CyberGhost 6 v aplikacích Windows a Mac..

Recenze CyberGhost

Rozhraní CyberGhost 6, které je vyznačeno šesti režimy, z nichž každý je vymezen pro speciální, vlastní prohlížení webu, výrazně usnadňuje práci s VPN optimalizovaným způsobem.

Od streamování po bezpečné surfování je k dispozici dlaždice pro cokoli, pro co byste mohli potřebovat VPN. Zde je návod, jak si jej můžete stáhnout na Windows a Mac:

 1. Vyberte si cenový plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám
 2. Stáhněte si aplikaci Windows nebo Mac, která je k dispozici na webu
 3. Rozhodněte se pro instalaci
 4. Aplikace CyberGhost 6 je připravena poskytnout skvělý zážitek z prohlížení

Aplikace CyberGhost VPN pro Firestick

Poskytovatel nyní nabízí svou vlastní aplikaci Firestick VPN a připojuje se k elitnímu klubu poskytovatelů, kteří v současné době tak činí, jako jsou PureVPN a ExpressVPN..

Tato aplikace je snadno dostupná v obchodě s aplikacemi Amazon FireTV a lze ji stáhnout a nastavit pouze jednoduchým vyhledáváním.

Všechny hlavní streamingové weby včetně Hulu, Netflix USA, Crunchyroll a Disney + byly přístupné na Firestick, z velké části do CyberGhost’Skvělá schopnost vyhýbat se i těm nejsilnějším geo-omezením a zákazům VPN na těchto stránkách.

Recenze CyberGhost Kodi

Kodi existuje jako jedna z nejlepších inovací v posledních letech, což nám umožňuje streamovat online obsah na všech našich zařízeních beze změny. Nicméně, open-source, multi-platformní zábavní aplikace však najde svá omezení ze všech geo-omezený obsah tam.

Někdy se může stát, že uživatelé nebudou moci naplno využívat oblíbený software pro streamování bezplatných médií. Zde přichází nejlepší vpn pro kodi a CyberGhost je určitě jméno, které byste měli zvážit, pokud se chcete k tomuto cíli zavázat.

Tato služba má dlouholetou pověst v odblokování geo-omezeného obsahu a podle naší CyberGhost VPN recenze mohou milovníci Kodi za to určitě věřit službě. Pokud chcete používat Kodi s CyberGhost VPN, postupujte takto:

 1. Stažení Kodi z tv a pokračovat s nastavením a instalací.
 2. Registrovat pro účet s CyberGhost VPN.
 3. Vybrat váš cenový plán.
 4. Zajistit Uživatelské přihlašovací údaje.
 5. Stažení a Nainstalujte specializovaný OS klient od CyberGhost’web.
 6. Vybrat “Odblokujte streamování” pokud jste si stáhli jejich aplikaci pro Windows nebo Mac.
 7. Užívat si Kodi bez omezení!

Pokud používáte Kodi ve vaší televizi, doporučujeme vám nastavit ve vašem routeru CyberGhost VPN, takže váš Kodi je automaticky nakloněn prostřednictvím zabezpečeného internetového připojení. Tam’s také možnost sdílení VPN přímo z vašeho PC.

Pro uživatele, kteří chtějí používat Kodi VPN s klientem OpenVPN, poskytuje CyberGhost podrobný návod, jak to udělat také.

Získejte CyberGhost

Jak nainstalovat / připojit CyberGhost ve Windows

CyberGhost VPN poskytuje neuvěřitelnou a specializovanou aplikaci pro Windows pojmenovanou “CyberGhost 6”, který obsahuje vzrušující nové uživatelské rozhraní, což usnadňuje interakci s VPN. Zde je návod, jak to získat:

 1. Přihlásit se s CyberGhost a vybrat cenový plán
 2. Nyní obdržíte přihlašovací údaje uživatele, tj. Váš e-mail a heslo
 3. Stažení a Nainstalujte Aplikace CyberGhost 6 pro Windows od CyberGhost’web
 4. Vybrat z kterékoli ze 6 dostupných možností
 5. Užívat si zabezpečený přístup k internetu pomocí CyberGhost VPN!

Jak nastavit CyberGhost VPN pro Android

Aplikace CyberGhost VPN pro Android byla uvedena v seznamu aplikací, které byly napadeny malwarem a považovány za rušivé, ale když jsme to zkontrolovali, víme, že’Je to naprosto jasné a bezpečné pro uživatele, kteří si mohou stahovat a nastavovat zařízení Android.

CyberGhost’s Android aplikace také získala člověka s novým ohromujícím a snadno použitelným designovým rozhraním, přichyceným všemi novými funkcemi od poskytovatele.

Tady’jak můžete nastavit CyberGhost VPN v systému Android:

 1. Přejděte na https://www.cyberghostvpn.com/en_US/
 2. Klikněte na cenový plán’je pro vás nejvhodnější
 3. Zaplaťte předplatné po zadání požadovaných údajů
 4. Zabezpečená pověření uživatele (uživatelské jméno & Heslo)
 5. Nyní jděte do Cyberghost’s aplikací na Google Play
 6. Klepněte na “Nainstalujte”
 7. Po instalaci aplikace ji otevřete a zadejte své uživatelské jméno a heslo
 8. Vaše aplikace bude nyní připravena k použití

Největším vrcholem bylo, že jsme mohli sledovat Netflix USA díky aplikaci Android VPN od CyberGhost, což je hlavní událost poskytovatele.

Pokud chcete získat VPN pro Android, pak CyberGhost může být životaschopným kandidátem.

CyberGhost pro Chrome a Firefox

CyberGhost VPN neposkytuje vrozenou podporu prohlížečům, jako je Chrome nebo Firefox. Bohužel nejsou k dispozici žádná vyhrazená rozšíření. Pokud je přesto chcete v těchto prohlížečích používat, je nejlepší stáhnout si aplikace pro zabezpečení zařízení, např. instalace klienta Windows by zajistila, že veškerá internetová aktivita, včetně činnosti prováděné v prohlížeči, zůstane soukromá!

CyberGhost pro Mac OS

Díky mimořádně uživatelsky přívětivému rozhraní a silné integraci funkcí získal Mac OS trh sám o sobě, který meziročně roste. Nejlepší vpn pro uživatele mac don’Nemám rád příliš mnoho kroků, pokud jde o stahování a instalaci všeho, a CyberGhost VPN’Aplikace Mac pro tento účet se skvěle hodí:

 1. To’s neuvěřitelně snadnou instalací a zde’Ukaž to’hotovo:
 2. Přejít na CyberGhost VPN’s web a vyberte cenový plán
 3. Zaplaťte za službu a ujistěte se, že máte přihlašovací údaje
 4. Stáhněte a nainstalujte specializovaného klienta Mac OS z webu nebo z obchodu Itunes
 5. Užijte si digitální svobodu, způsob CyberGhost!

CyberGhost pro iPhone a iPad

Jablko’Kapesní zařízení jako iPhone a iPad inspirovaly svět díky svému špičkovému designu a inovacím. Zařízení Apple se však také nemůže obejít bez zabezpečení online nebo vaše data zůstávají zranitelná. CyberGhost VPN je jedno skvělé řešení, pokud jde o zabezpečení takových zařízení holistickým způsobem. Při instalaci postupujte podle následujících kroků: (Další instalační příručky naleznete v našem nejlepším vpn pro blog iphone)

 1. Přihlásit se s CyberGhost VPN výběrem cenového plánu a splacením
 2. Jakmile budete mít přihlašovací údaje uživatele, stažení specializovaná aplikace IOS CyberGhost z obchodu iTunes
 3. Nainstalujte a užijte si bezpečné a bezproblémové prohlížení na svém zařízení Apple

Získejte CyberGhost

Recenze zákaznické podpory CyberGhost

Podle naší recenze CyberGhost VPN 2020, Jednou z nejlepších věcí na službě je její vysoký standard zákaznické podpory, který máte k dispozici, bez ohledu na to, jaké problémy čelíte. K dispozici je funkce živého chatu, která se ukáže jako vysoce citlivá a poskytuje podrobné odpovědi na všechny otázky, které by mohl mít uživatel..

Recenze zákaznické podpory CyberGhost

Od odblokování Netflixu po vyhrazené servery P2P vás mohou vedoucí pracovníci podpory vést jakýmkoli problémem nebo problémem. Další skvělou funkcí, se kterou jsme se setkali, byli podrobní průvodci segregovaní podle jednotlivých operačních systémů, což uživateli usnadňuje procházení konkrétními zajímavými tématy.

Protokoly CyberGhost / recenze šifrování

Přihlášení do CyberGhost

Uživatelské přihlašovací údaje jsou vaše jedinečná identita, když se přihlásíte k odběru jakékoli služby a jejich získání v CyberGhostu není tak obtížný úkol. I když pro 7denní bezplatnou zkušební verzi nepotřebujete účet, později potřebujete pro přístup k VPN uživatelské jméno a heslo’speciální aplikace nebo žádost o vrácení peněz později.

Chcete-li získat pověření uživatele, zadejte platnou e-mailovou adresu a vyberte cenový plán, který vyhovuje vašim potřebám soukromí a rozpočtovým požadavkům. Vyplňte platební údaje a dokončete proces platby. Poté budete muset nastavit heslo.

Doporučujeme uživatelům nastavit silná hesla, která se budou skládat z velkých i malých písmen, alespoň jednoho čísla a jednoho symbolu. Silné heslo to znamená’Pro hackery a snoopery je těžké uhodnout to na čistém štěstí.

Po dokončení nastavení hesla se váš e-mail a heslo stanou platnými uživatelskými přihlašovacími údaji a je třeba si je pamatovat nebo použít důvěryhodnou aplikaci, která vám to udělá za vás. Chcete-li se přihlásit, jednoduše zadejte přihlašovací údaje na přihlašovací stránce aplikace nebo webu.

CyberGhost Crack Review

I když ve vyhledávačích najdete mnoho výsledků, pokud se pokoušíte najít nastavení Crack pro CyberGhost - doporučujeme vám, abyste za ně nešli. Podle naší recenze CyberGhost VPN neexistuje pro tuto službu žádná důvěryhodná crack online a všichni, kteří prohlašují, že jsou tak škodliví, malwarem infikovaná propojení, která mohou poškodit váš počítač a soukromá data.

Recenze CyberGhost Reddit

Odborné recenze se většinou příliš neliší, pokud jde o to, co si uživatelé myslí a cítí o určité službě, protože oba jsou neovladatelní a brutálně upřímní názory. Reddit je hostitelem celé řady vláken ve všech tématech, zejména recenzí VPN založených na uživatelích, díky čemuž je skvělým místem k prozkoumání, jak uživatelé vnímají určitou službu. Zjistěte více o CyberGhostu, protože je hodnocen jako nejlepší reddit vpn v roce 2020.

Podle naší recenze CyberGhost VPN narazíme na smíšené komentáře k poskytovateli’s celková služba. Jeden uživatel, který byl s poskytovatelem po velmi dlouhou dobu, tvrdí, že ne všechny jeho servery jsou dostatečně dobré, aby poskytovaly chvályhodné uživatelské prostředí.

V příspěvku uživatel také poukázal na to, že pokud chcete používat VPN nejoptimalizovanějším způsobem, ujistěte se, že jste vybrali servery poblíž vaší polohy..

Recenze CyberGhost VPN

Vážným znepokojením v souvislosti s CyberGhost VPN, na které uživatelé upozornili, je i jeho ubohá aplikace pro Android, která se ukáže jako rušivá a je zoufale potřeba provést generální opravu. Už nějakou dobu to bylo problematické a uživatelé vypadali, že jsou vypnuti od všeho, o čem aplikace byla, od výkonu po přítomnost malwaru, což doporučuje, abyste se od něj drželi dál.

Uživatelé CyberGhost

Alternativní recenze CyberGhost

I když je CyberGhost VPN dobrá, není tam nejlepším poskytovatelem. Služba zůstává docela základní a nemá mnoho nových funkcí. Další modernější poskytovatelé, jako jsou PureVPN, ExpressVPN, IPVanish, nabízejí ve svém seznamu pokročilých funkcí větší rozmanitost.

Split Tunneling, odblokování Netflix, vyhrazené aplikace pro specializované platformy, např. Firestick, Cibule přes VPN, dvojitá VPN, jsou běžnou součástí dohody u nejlepších poskytovatelů VPN.

Pokud tedy hledáte něco lepšího než CyberGhost, rozhodněte se pro poskytovatele, jako jsou NordVPN, ExpressVPN, PrivateVPN. PureVPN a IPVanish.

CyberGhost recenze FAQs

Je CyberGhost VPN bezpečný?

Se standardy šifrování na úrovni AES-256, nekompromisní politikou nulových protokolů, Kill Switch a řadou dalších špičkových bezpečnostních funkcí se můžeme zaručit za to, že VPN CyberGhost VPN je vysoce bezpečná a bezpečná.

Co dělá CyberGhost zdarma?

Chcete-li to popsat jedním slovem, všechno. Získáte úplný přístup k funkcím VPN. Pokud uživatelé stále nejsou spokojeni, CyberGhost VPN dokonce poskytuje 30denní zásadu vrácení peněz poté, co jste zaplatili za konkrétní cenový plán.

Co je CyberGhost 6?

Šest znamená zkratku pro šest možností představených uživateli, což představuje nejoblíbenější účely použití VPN včetně anonymního surfování, anonymního torrentování, ochrany Wi-Fi, odblokování streamování, odblokování základních webových stránek a výběru mého serveru. Každá z těchto možností po kliknutí otevře rozhraní, které má mnoho uživatelsky přívětivých, přizpůsobených funkcí optimalizovaných pro nejlepší servis zamýšleného účelu..

Je CyberGhost VPN doporučeno?

Nejpřesnější, ANO!

CyberGhost VPN někdy zažil pokles standardů, ale naprosto se odrazil.

Byly vyřešeny její hlavní problémy, jako je kolísající rychlost, chyby aplikací a pomalá podpora chatu, a výkon této VPN na všech účtech je nyní na stejné úrovni jako přední poskytovatelé v oboru.

CyberGhost je vysoce bezpečná VPN služba, která neuchovává žádné protokoly a její umístění v Rumunsku, dovoluje jí nabízet uživatelům maximální anonymitu a bezpečnost uživatelů.

Přihlaste se k odběru CyberGhost a zaregistrujte se pro nejlepší zážitky. Neexistují žádné úniky IP, které by mohly fungovat pro Netflix, Tor a dokonce Torrenty.

Stále existuje mnoho nespokojených uživatelů CyberGhostu kvůli výpadku výkonu v minulosti, ale pokud dají službě obnovenou šanci, vyhráli’stojím zklamaný.

Похожие статьи

 • IPVanish Review 2020

  Jurisdikce USA Cena 6,49 $ / měsíc Servery 1 000+ Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ne Torrenting Ano Pracuje v Číně Ano Doporučeno...

 • Recenze IVPN 2020

  Jurisdikce Gibraltar Cena 8,33 Servery 3152 Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ano Torrentování Ano Práce v Číně Ano Doporučeno Ano Web...

 • Recenze soukromého tunelu do roku 2020

  Jurisdikce Spojené státy Cena 3 $ / měsíc (36 $ na ročním plánu) Servery 22 Servery ve 12 zemích Protokoly Uchovává citlivé protokoly po dobu 14 dní Šifrování...

 • Betternet VPN Review 2020

  Jurisdikce Kanada Cena 2,99 $ / měsíc na jednoletém plánu Servery 10 serverů v 10 zemích Protokoly Protokoly Uživatelská data Šifrování AES-256 (Placené) | AES-CBC-128 bit...

 • Recenze SpyOff VPN 2020

  Jurisdikce San Marino Cena 9.99 Servery 300+ Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ano Torrentování Ano Práce v Číně Ano Doporučeno Ano Web...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me