Recenze CactusVPN – hvězdná služba – 4 hvězdičky

Jurisdikce Moldavsko
Cena 3,25 $ měsíčně
Servery 26 serverů
Protokoly Žádné protokoly
Šifrování 256 bitů
Odblokuje Netflix Ne
Torrenting Ano
Práce v Číně Ne
Doporučeno  Ano
webová stránka https://www.cactusvpn.com/
Kompatibilita Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, Firefox, FireTV

Mezi stovkami VPN, které existují, může jen velmi málo vyniknout, pokud jde o poskytování nejen nejlepší služby VPN, ale také nabízí pohlcující uživatelský zážitek, přičemž téměř každá stránka služby je mnohem ohromující než ta poslední.

Musíme přiznat, že jsme to neudělali’Když jsme uvažovali o revizi CactusVPN, neměli jsme mnoho očekávání, ale byli jsme překvapeni. CactusVPN je jednou z nejvíce vizuálně přitažlivých VPN, se kterými jsme se setkali. Tvůrci za tím určitě mají oko pro detaily. Žádný kámen nebyl ponechán bez ohledu na to, zda to bylo při vytváření webových stránek, některé z jeho funkcí VPN, prokazující jejich schopnost provádět, klientské aplikace VPN nebo jakýkoli jiný aspekt služby.

Musíme to uznat, jsme prodáni! CactusVPN je jednou z nejlepších služeb, které najdete, zejména pokud jste nováček, který nemá’Nevím mnoho o VPN. Na trhu jsou větší, mnohem více zavedené služby VPN, ale jen málo z nich se blíží přizpůsobení se živosti CactusVPN.

Takže, abyste se dozvěděli více, zde je podrobný přehled CactusVPN obsahující kritiku jeho cenových plánů, platebních metod, uživatelského rozhraní webové stránky & UX, klientské aplikace, výkon funkcí a další od našich recenzentů.

Contents

Cenové plány CactusVPN

Sítě VPN se stávají stále více cenově citlivými komoditami, protože stále více poskytovatelů vstupuje na trh, čímž se zvyšuje konkurence a způsobuje výrazné snížení sazeb. Takže s tolika konkurencí v tahu je dnes poskytovatel’svět musí udržovat své cenové plány v přijatelném rozsahu a umožnit dostatek možností, aby vyhověl co nejvíce typům potřeb uživatelů a CactusVPN právě dělá.

CactusVPN v současné době nabízí 4 typy cenových plánů:

 • US VPN
 • UK VPN
 • VPN + SmartDNS
 • SmartDNS

Roční cena Cactus VPN

Čtvrtletní ceny Cactus VPN

Měsíční ceny Cactus VPN

Musíme si uvědomit, že CactusVPN nabízí svým uživatelům vyhrazené americké a britské plány, což je vzácný pohled v doméně VPN, kde se většina poskytovatelů zaměřuje na poskytování jednotných plánů, přičemž jediným rozdílem je doba trvání předplatného. SmartDNS je zde nabízen také samostatně, což je plus, protože v posledních letech došlo k nárůstu prodeje specializovaných zařízení, jako jsou mediastreamers..

Vyhrazený plán SmartDNS by byl dokonale vhodný pro takové zákazníky s jedinečnými požadavky, jaké by nyní mohli’nebudete nuceni koupit připojení VPN, které je pro ně zbytečné, jen proto, že chtějí získat přístup k poskytovateli’s Funkce SmartDNS.

Tyto plány jsou dále nabízeny v měsíčních, čtvrtletních a ročních předplatných. Nechat’s přezkoumejte každý zvlášť:

US VPN:

 • Měsíční předplatné: 4,99 $ / měsíc účtováno jednou
 • Čtvrtletní předplatné: 12,99 $ účtováno jednou (4,33 $ / měsíc)
 • Roční předplatné: 38,99 $ účtováno jednou (3,24 $ / měsíc)

Tento plán zahrnuje přístup na 4 americké servery a všechny další funkce nabízené CactusVPN s výjimkou sdílení P2P a služby SmartDNS. CactusVPN’Cenové plány této služby nejsou příliš špatné, pokud se těšíte na odblokování geograficky omezených amerických webů, jako je Netflix, prostřednictvím tohoto plánu. Roční plán staví velmi dobře, ale věříme, že tento čtvrtletní plán musí být snížen na alespoň 10 $, pokud má poskytovatel zájem, aby byl přitažlivější..

UK VPN

 • Měsíční předplatné: 4,99 $ / měsíc účtováno jednou
 • Čtvrtletní předplatné: 12,99 $ účtováno jednou (4,33 $ / měsíc)
 • Roční předplatné: 38,99 $ účtováno jednou (3,24 $ / měsíc)

Při přesně shodném stanovení ceny s plánem VPN v USA zůstává náš výrok o plánu tvorby cen ve Velké Británii stejný jako v případě plánu VPN v USA. Cena čtvrtletního plánu je třeba snížit více, stejně jako u amerického plánu VPN. V tomto plánu vám nabízíme 4 britské servery a přístup ke všem dalším prémiovým funkcím.

Plán VPN + inteligentní DNS

 • Měsíční předplatné: 6,99 $ / měsíc účtováno jednou
 • Čtvrtletní předplatné: 17,99 $ vyúčtováno jednou (5,99 $ / měsíc)
 • Roční předplatné: 54,99 $ vyúčtováno jednou (4,58 $ / měsíc)

Tento plán patří mezi nejkomplexnější ze všech nabízených plánů. Plán VPN + Smart DNS zahrnuje přístup ke všem svým prémiovým funkcím a úplný seznam serverů sestávající z celkem 23 serverů. Součástí tohoto plánu je také služba SmartDNS, díky čemuž je tento plán nejlepší pro uživatele, kteří mají potřebu VPN na různých zařízeních, včetně mediálních toků.

Pokud jde o ceny tohoto plánu, cena měsíčního předplatného ve výši 6,99 $ je ve srovnání s jinými zavedenými poskytovateli, kteří nabízejí své měsíční plány v rozmezí 8–10 $, poměrně nízká. Pokud jde o čtvrtletní a roční plány předplatného, ​​mezi nimi není velký cenový rozdíl, což je skvělý faktor, protože umožňuje uživateli zvolit si krátkodobý čtvrtletní plán, aniž by mu způsobil mnoho nepříjemnosti.

Plán SmartDNS:

 • Měsíční předplatné: 4,99 $ / měsíc účtováno jednou
 • Čtvrtletní předplatné: 12,99 $ účtováno jednou (4,33 $ / měsíc)
 • Roční předplatné: 38,99 $ účtováno jednou (3,24 $ / měsíc)

I když se nám líbí jiné plány, věříme, že ceny za plány SmartDNS jsou příliš vysoké, zejména za čtvrtletní plány. Pokud CactusVPN v tomto plánu nenabízí nic jiného než službu SmartDNS, musí snížit ceny, aby se tento plán jevil trochu přitažlivější. Stále dobrá iniciativa, kterou si vysoce vážíme!

Platební metody CactusVPN:

Spousta platebních metod usnadňuje koncového uživatele, protože zvyšuje flexibilitu při volbě způsobu, jakým chce uživatel platit za cenový plán. CactusVPN nabízí skvělý repertoár platebních možností, které zahrnují:

 • PayPal
 • Kreditní / Debetní karta
 • Bitcoiny a altcoiny
 • Qiwi
 • WebMoney
 • Boleto Bancario
 • Yandex Peníze
 • AliPay

Platební metody Cactus VPN

Seznam obsahuje téměř všechny populární možnosti, které moderní uživatel požaduje od poskytovatele VPN. Líbí se nám způsob, jakým CactusVPN nabízí bitcoiny jako platební možnost, protože umožňuje uživateli provádět kontrolu nad jeho soukromí při provádění platby.

CactusVPN bezplatná zkušební recenze

Bezplatná zkušební verze se rychle stává raritou v doméně VPN. Mnoho poskytovatelů se vrací k přístupu ze staré školy, protože uživateli nenabízí šanci používat produkt dříve, než zaplatí celý poplatek za cenový plán. Tento přístup může mnoho uživatelů vypnout, a to i v případě, že tomu tak není, existuje velká šance, že uživatel po některých špatných zkušenostech s vaší službou odloží vaši službu na celém internetu s takovou divokostí, že vaše služba výrazně zasáhne jeho image značky na trhu.

Zkušební verze zdarma s nulovými závazky jsou nejlepší vyrovnávací paměti, kterou mohou mít VPN proti tomuto problému, protože umožňují uživateli plně testovat službu a být spokojeni před tím, než se pokusí kupovat cenový plán. S bezplatnou zkušební verzí, i když uživatel není spokojený, vše, co udělá, není jít na nákup. Nebylo provedeno žádné velké poškození image značky.

CactusVPN v současné době nabízí plán bezplatné zkušební verze, který hovoří o důvěře, kterou má poskytovatel ve svůj produkt, což je pojem, který zvyšuje rozmanitost důvěry uživatelů.

Zkušební verze Cactus VPN zdarma

Vyzkoušeli jsme službu Free Trial od společnosti CactusVPN a poté jsme se rozhodli provést plnohodnotnou revizi této služby. Více než polovina výkonnostních funkcí, které jsme v této recenzi kritizovali, byla testována během bezplatné zkušební verze, protože nedošlo k zásadním rozdílům ve způsobu provádění služby v bezplatné a placené verzi..

Zdarma 24 hodinová zkušební verze

Jediné, co bychom chtěli, aby se CactusVPN změnilo, je doba trvání zkušební verze zdarma, protože od nynějška je její doba omezena na 24 hodin, což je poměrně nízká doba. Doporučujeme CactusVPN tuto dobu prodloužit alespoň na 72 hodin stejně jako NordVPN.

CactusVPN také nabízí 7denní zkušební verzi své služby SmartDNS, takže může dokonce dodržovat své vlastní zásady a replikovat ji na zkušební verzi VPN zdarma.

Zdarma 7denní zkušební verze SmartDNS

CactusVPN však nabízí také 30denní zásadu vrácení peněz, takže můžeme hodnotit, že její zásady bezplatného zkušebního provozu jsou velmi přátelské pro spotřebitele.

Přehled kompatibility aplikací CactusVPN:

Tento poskytovatel znovu bere dort do této funkce, protože nabízí specializované klientské aplikace pro následující operační systémy a zařízení:

 1. Okna
 2. Mac
 3. iOS
 4. Android
 5. Android TV
 6. FireTV

Zatímco téměř každý jiný poskytovatel nyní nabízí klientské aplikace pro Windows, Mac, iOS a Android, vyhrazené aplikace pro Android TV a FireTV nejsou tak běžné. Je to proto, že se jedná o velmi specifická zařízení, takže vytváření klientské aplikace pro ně vyžaduje spoustu úsilí a především závazek k lepšímu uživatelskému prostředí. CactusVPN prošel další kilometrem tím, že zajistil, že má ve svém repertoáru více než jen základní nabídky klientských aplikací, takže v naší recenzi za to získává vysoké hodnocení..

Aplikace CactusVPN

Opravdu bychom rádi viděli, jak tento poskytovatel přidává rozšíření prohlížeče do svého repertoáru a zvyšuje množství specializované podpory, kterou v současné době poskytuje uživatelům ještě více.

Recenze serveru CactusVPN

Jedno místo, kde věříme, že v CactusVPN existuje velký prostor pro zlepšení’s jinak hvězdnou službou je počet serverů. CactusVPN, který v současné době nabízí 23 serverů VPN na 17 místech v síti rozšířené ve 14 zemích, potřebuje zlepšit svůj soulad, pokud má konkurovat větším VPN na trhu, jejichž počet serverů se někdy počítá v tisících, jako jsou ExpressVPN a PureVPN..

Umístění serveru CactusVPN

Ne že by to jeho servery ne’Nejedná se dobře, jsou vynikající ve všech metrikách. Překvapivě ani jeden z nich nebyl během našich testů přeplněný a rychlosti byly také skvělé.

Když jsme se připojili k serveru v Sydney v Austrálii z USA na 50 Mbps připojení, dostali jsme tyto výsledky z našich testů rychlosti:

Test rychlosti CactusVPN

Rychlost stahování ukázala snížení téměř o 27%, zatímco rychlosti odesílání byly pozoruhodné časování při 41,7 Mb / s, což není špatné pro připojení k internetu pomocí VPN.

Servery se také podařilo odblokovat geo-omezený obsah na webech, jako je Netflix USA.

Ve výsledcích můžete vidět sci-fi film Ex-Machina, který není k dispozici v jiných zemích než v USA. A pokud VPN v odblokování Netflix USA, pak to musí být skvělé, protože to není jen obcházení geo-omezení na webu, ale také podařilo obejít zákaz VPN na webu, což je neuvěřitelný výkon, který ani někteří Nejlepší VPN jsou schopny se shodovat.

Recenze CactusVPN - hvězdná služba - 4 hvězdičky

Ale jedna věc, kterou bychom nikdy nedokázali ocenit s CactusVPN, je její inherentní poctivost je dát uživateli vědět aktuální stav VPN v tuto chvíli.

Když jsme se přihlásili do klientské oblasti na webu, viděli jsme poznámku pojmenovanou jako “Stav služby” upozorňuje nás, že BBC iPlayer nelze aktuálně odblokovat pomocí CactusVPN. Toto není jen vzácné, ale unikátní rys, který odlišuje CactusVPN od ostatních VPN na trhu, kteří neustále prodávají určitý znak, i když to nedokážou..

I když BBC iPlayer ne’Pokud v tuto chvíli pracujeme s CactusVPN, nebudeme ji hodnotit, protože pokud je poskytovatel poctivý vůči svým uživatelům, nenechá je dolů a bude usilovat o to, aby byla služba co nejdříve znovu spuštěna a spuštěna..

Recenze CactusVPN - hvězdná služba - 4 hvězdičky

UI a UX webových stránek

Jen málo VPN má takovou pozornost na detail, pokud jde o vytváření webových stránek, které’Není to jen interaktivní, ale také informativní o všech aspektech služby jako CactusVPN.

Jak bylo zřejmé ze způsobu, jakým byly stanoveny cenové plány, byly zobrazeny servery a stránka, která ukázala geo-omezené weby, které CactusVPN může odblokovat, byla vytvořena, CactusVPN stanovila měřítko, jak by měl být web VPN dokonalým mixem mezi být chytlavý, ale říct všem.

Recenze CactusVPN - hvězdná služba - 4 hvězdičky

Zabezpečení CactusVPN a funkce živého chatu

Vzhledem k náhlému nárůstu popularity softwaru VPN spolu se vzrůstajícím povědomím o tom, jak důležitá data jsou a jak mohou být použita pro nekalé účely, mnoho pochybných služeb vyskočilo na trh a pokusilo se využít svou službu VPN jako fasádu shromažďovat uživatelská data prostřednictvím svých klientských aplikací. Tato data jsou pak zaslána inzerentům a dokončují celý začarovaný kruh.

Jedním z velkých způsobů, jak zjistit, zda se VPN v tom oddává nebo ne, je přečíst si zásady ochrany osobních údajů, které se konkrétně zmiňují o způsobu protokolování uživatelských dat. Tyto dokumenty zásad mohou být nudným čtením, ale jejich pochopení je zásadní pro pochopení VPN’s pomocí našich dat.

Zásady protokolu CactusVPN

CactusVPN však ne’Dopřejte si jakoukoli takovou pochybnou činnost a zásady ochrany osobních údajů zcela jasně zmiňují, že se tak nestanou’• Protokolovat veškerá uživatelská data, a to ani pro množství spotřebované šířky pásma nebo dobu relace uživatele. Je to tak čisté, jak přicházejí, takže je možné mu spolehlivě věřit.

Nabízí také podporu více protokolů včetně OpenVPN, IKEv2, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP a SoftEther, takže možnosti zabezpečení a ochrany vaší anonymity jsou v CactusVPN poměrně robustní..

Co se týče podpůrných funkcí, CactusVPN’Funkce podpory živého chatu byla velmi citlivá na vyřešení nebo zodpovězení dotazů, které jsme položili agentovi podpory.

Podpora živého chatu CactusVPN

Má také možnost zvýšit lístek, pokud máte složitější problém, který vyžaduje technické řešení problémů odborníkem.

Závěr

Náš konečný verdikt je velmi pro CactusVPN, protože nabízí komplexní, dobře zaokrouhlenou službu VPN, která pevně stála proti některým našim docela silným testům. Má nějaké závady, ale jsou docela malé a lze je snadno vyžehlit.

CactusVPN získává od našeho konce 4 hvězdičky jako vysoce doporučenou službu, ze které může mít uživatel se všemi druhy potřeb prospěch. Od zabezpečení po odblokování stránek je tato VPN schopna vyřešit všechny vaše problémy s ochranou osobních údajů a internetovou svobodou! Vyzkoušejte to a dejte nám vědět, jak byla vaše zkušenost v níže uvedených komentářích!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Recenze soukromého tunelu do roku 2023