Recenze BolehVPN

Jurisdikce Seychely
Cena 6,66 $ / měsíc na roční plán
Servery 35 serverů ve 12 zemích
Protokoly Ukládejte protokoly připojení
Šifrování AES-256-bit
Odblokuje Netflix Ne
Torrenting Ano
Práce v Číně Ne
Doporučeno  Ne
webová stránka https://www.bolehvpn.net/
Kompatibilita Windows, Android, Apple

Provozováno společností BV Internet Service PVT. LTD, BolehVPN je služba, která získala ve velmi krátkém čase malou, ale rostoucí komunitu uživatelů. Tato služba je z hlediska svých nabídek poměrně malá ve srovnání s většími, nejlepšími poskytovateli VPN tam venku a dokonce má několik nedostatků, ale její výkon byl stále považován za robustní a bezpečný.

Dnes se tedy dostaneme k testování těchto tvrzení v našem podrobném BolehVPN Review od BestVPN.co!

Recenze zabezpečení BolehVPN

Síť VPN je přijatelná, pouze pokud je’je bezpečné, žádné sekundární myšlenky. A to je naše metrika číslo 1, na které vyhodnocujeme VPN. Ano, na dalších aspektech služby záleží, ale ne tolik, jak na tom bezpečnost.

BolehVPN’s bezpečnostní aparát je robustní a výkonný, ale v brnění je určitě několik chinků.

Nabízí standardní vojenské šifrování AES 256, které se nazývá “Důkaz Brute Force Attack”. Díky tomuto šifrování ve vašem připojení VPN bude každý, kdo se snaží dešifrovat vaše datové pakety, určitě vždy zklamán.

Výbuch prostřednictvím této úrovně šifrování je prakticky nemožný, a proto je BolehVPN z tohoto hlediska neuvěřitelně bezpečný.

Poskytovatel také nabízí protokol OpenVPN, což je opět prvotřídní protokol, protože neexistuje žádný jiný bezpečnější protokol. To’s výchozí protokol ve svých aplikacích, takže dokud nezískáte’Nemusím to dělat z nouze, pak prostě ne’t změnit.

Nyní se přibližujeme k nevýhodám, BolehVPN’s Zásady protokolování nejsou dostatečně transparentní.

Nevím o žádné VPN, která říká něco jiného, ​​než to, že udržuje nulové protokoly, ale nejčastěji je pravda od ní úplně jiná a vše, co k ní potřebujete, je jen trochu kopání.

A to’přesně to, co jsem udělal s BolehVPN, jen vykopal trochu hlouběji a přišel s tím:

politika protokolování bolehvpn

Jak je patrné z tohoto snímku převzatého z BolehVPN’Na stránce zásad ochrany osobních údajů si poskytovatel ponechává pravomoc uchovávat vaše protokoly, pokud si dopřete neobvyklou nebo nezákonnou činnost. Poskytovatel zde nabízí zdůvodnění, že pokud není nic podezřelého, pouze do té doby se záznamy neuchovávají.

Neklasifikuji to jako “Podvodné” nebo “Nebezpečný” vůbec, ale pěkná politika nulových záznamů by neměla obsahovat všechny takové věci.

Dalším problémem s BolehVPN je konflikt v umístění VPN’jurisdikce, tj. Seychely a umístění internetových služeb BV (mateřská společnost) se sídlem v Malajsii. Pokud VPN provozuje mateřská firma se sídlem v Malajsii, sama VPN, která se řídí zákony Seychel, vzbuzuje vážné pochybnosti..

BolehVPN to musí objasnit a ujistit se, že brzy vydá prohlášení, které objasní nebo poskytne nám svůj postoj k otázce umístění, protože umístění je jedním z nejdůležitějších faktorů pro zkoumání VPN’s bezpečností.

Nebezpečné umístění pro parkování dat, jako je USA nebo Velká Británie, může vážně narušit soukromí uživatelů bez ohledu na množství spolehlivosti nabízené jinými bezpečnostními prvky..

Já ne’t narazit na jakékoli úniky IP nebo DNS úniky vůbec, takže’je to velké, velké plus!

Recenze BolehVPN

Recenze BolehVPN

Přehled cen BolehVPN

VPN ne’t obecně nabízejí své cenové plány, pokud jde o dny, jako BolehVPN dělá, ale to’není to špatná věc, protože uživatelům umožní lépe porozumět době trvání jejich předplatného oproti hodnotě, kterou získávají za peníze, které zaplatili.

Opravdu se mi líbil BolehVPN’poctivost ve svých cenových plánech a to’s, protože stanovila konečnou cenu plánu, kterou uživatel bude muset platit namísto blikání levných měsíčních sazeb pro dlouhodobé plány, přičemž konečné platby jsou mnohem, mnohem vyšší, než očekával uživatel.

Například VPN bliká, že jeho dvouleté předplatné je jen 2 $ měsíčně. Zní to nejlevnější vpn, ale pokud se rozhodnete pro tento plán, budete muset zaplatit celkem 48 $. Toto je klamavá marketingová praxe a proti které jsem vážně proti. Ale BolehVPN uklidňuje’nic z toho nedělej.

Její cenové plány jsou jednoduché a snadno pochopitelné:

 • 7 dní: 3,70 $ účtováno jednou
 • 30 dní: 9,99 $ účtováno jednou
 • 60 dní: 16,99 $ účtováno jednou
 • 180 dní: 44,99 $ účtováno jednou
 • 365 dní: 79,99 $ účtováno jednou

bolehvpn cenové plány

BolehVPN’Ceny se pohybují v dostupném rozmezí, což je opět překvapení, a to’Protože mnoho služeb, které jsou ještě menší než tato, nabízí své plány za vyšší ceny, než jaké poskytuje.

Pro mě jsou nejlepší plány 60 dnů a 180 dní plány, protože jsou jedním z nejvýhodnějších plánů ve svých kategoriích v celém odvětví VPN.

Poskytovatel také nabízí svým novým uživatelům plnohodnotný, nulový závazek 24 hodin bezplatnou zkušební dobu. Spolu s tím existuje také 14denní zásada vrácení peněz, takže můžeme bezpečně předpokládat, že BolehVPN má sklon nabídnout zákazníkům vstřícný přístup služba se spoustou usnadnění a rozhodně to není chamtivé vůbec.

Platební metody zahrnují krypto platby, které jsou přidané plus.

BolehVPN Client App and Servers Review

NordVPN nyní nabízí více než 5000 serverů, zatímco tato čísla jsou o dost vyšší než servery PureVPN, které nabízejí 300 000+ IP a 2000+ serverů a Surfshark VPN, která nabízí 800+ serverů. Na rozdíl od těchto gigantů má BolehVPN jen 35 a to také v pouhých 12 zemích po celém světě.

Tento počet serverů je velmi nízký, přestože se jedná o malý poskytovatel. VPN ve svém rozsahu a ceně by měla nabízet přinejmenším 100 serverů.

Místa jsou klišé, tj. Vy’Najdu většinu z nich v Severní Americe nebo v Evropě, takže není o čem psát domů.

Ano, otestovali jsme jeho funkce streamování a zdá se, že funguje dobře, pokud jde o odblokování Netflixu, a to bylo opravdu příjemné překvapení. Dostali jsme se do Netflixu v USA a Netflixu ve Velké Británii, což bylo potěšení a některé hlavní body skóroval poskytovatel.

BolehVPN také nabízí dobrý výkon pro Torrenting, ne příliš dobrý, ne příliš špatný. Problém je v jeho dosahu. Největší streamovací roje na světě se nenacházejí v P2P lokalitách nabízených BolehVPN, takže rychlosti se zpomalují.

K oběma funkcím, tj. K odblokování podpory USA Netflix a Torrenting, lze přistupovat pouze v případě, že stahujete a přistupujete k správným konfiguračním souborům serveru. BolehVPN tyto soubory označil jako “Podpora streamování”’ a “BolehFlix”.

Pokud BolehVPN potřebuje klientské aplikace, potřebuje-li drasticky zlepšit aspekt své služby, musí to být design, kompatibilita a počet možností jeho klientských aplikací..

S rozhraním, které by vyhovovalo systému Windows 98 více než dnes, BolehVPN’■ Klient Windows je extrémně přeplněný s příliš mnoha možnostmi a znaky, které se nijak zvlášť nepoužívají.

Bolehvpn windows klientská aplikace

A neustálé selhání připojení k serveru bylo vážně noční můrou. Větší poskytovatelé v oboru nabízejí nejlepší klienty ze všech. Jsou jednoduché a mají pouze velké tlačítko pro připojení a možnost přepínání mezi servery a tím’je to. Pokud chce BolehVPN konkurovat lepším poskytovatelům na trhu, musí vylepšit své klienty.

Recenze BolehVPN

Navíc BolehVPN’Podpora mobilních zařízení není pro nováčky a nováčky snadné pochopit, protože je nutné projít manuální cestou stažením klienta OpenVPN, manuálním stažením konfiguračních souborů serveru a teprve poté může BolehVPN pracovat na mobilu. Není to dobré, vážně.

Recenze BolehVPN

Vykupitelským faktorem by zde bylo, že BolehVPN nabízí překvapivě vysoké rychlosti a při připojení 20 Mb / s to taktovalo téměř 14 Mb / s, což není pro poskytovatele tohoto měřítka vůbec špatné.

BolehVPN Major Round-Up

Po kritické analýze hlavních aspektů jeho služby, nechte’s dostat se dolů k hlavnímu zaokrouhlení služeb, ve kterém vás budeme o službě informovat’s klady a zápory v krátkém, omezeném způsobem, což vám umožní pochopit služby v mnohem lepší perspektivě.

Profesionálové

 • Podporuje torrent
 • Rychlé rychlosti
 • Žádné úniky DNS nebo WebRTC
 • Může odblokovat Netflix
 • Podpora šifrování a protokolů je prvotřídní

Nevýhody

 • Nízký počet serverů
 • Klientské aplikace nejsou dobře navrženy a je s nimi problematické pracovat
 • Podpora mobilních zařízení je téměř neexistující
 • Podpora živého chatu není k dispozici / K dispozici je pouze e-mailová podpora

Závěr

Nyní přicházím ke svému konečnému verdiktu o službě, tj. Zda to doporučuji nebo ne. Ano, stojím za službou a tak’protože oceňuji výkon nad čímkoli a vším. Pokud VPN udržuje uživatele v bezpečí všemi prostředky, pak není důvod, proč by to nikdo neudělal’to nedoporučuji. Ano, možnosti a funkce tohoto poskytovatele jsou omezené, jako je nízký počet serverů, žádná podpora živého chatu, žádné klienty iOS atd., Ale BolehVPN zvítězí ve věcech, které jsou důležitější, jako jsou vyšší rychlosti, nulové úniky DNS atd..

Pokud poskytovatel dokáže vyhladit své zranitelnosti a jen se trochu rozšíří, má potenciál jít na oběžnou dráhu. Vyzkoušejte to i na zkušební období zdarma. Ujišťuji vás, že to funguje mnohem lépe, než dokonce někteří z bigwigů.

Похожие статьи

 • Recenze soukromého tunelu do roku 2020

  Jurisdikce Cena Spojených států 3 $ / měsíc (36 $ na ročním plánu) Servery 22 Servery ve 12 zemích Protokoly Uchovává citlivé protokoly po dobu 14 dní Šifrování...

 • Mullvad VPN Review

  Jurisdikce Švédsko Cena 5,55 $ / měsíc Servery 550 serverů ve 35 zemích Protokoly Žádné protokoly Šifrování AES-256-Bit Odblokuje Netflix Nekonzistentní výkon...

 • Recenze AzireVPN

  Jurisdikce Švédská cena 3,45 $ / měsíc (82,71 $ účtováno jednou) Servery 5 Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ne Torrenting Ano Pracuje v Číně Ne...

 • Recenze AirVPN 2019

  AirVPN má pravděpodobně nejzákladnější značku v celém odvětví VPN. Definuje službu pomocí těchto slov “Vzduch dýchat skutečné...

 • Recenze VPNBaron 2019

  Jurisdikce Rumunsko Cena 5,54 dolarů Servery 13 Protokoly Žádné protokoly Šifrování OpenVPN / L2TPIKEv2 Odblokuje Netflix Ano Torrentování Ano Funguje v Číně Ne doporučeno...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me