Recenze AzireVPN

Jurisdikce švédský
Cena 3,45 $ / měsíc (82,71 $ účtováno jednou)
Servery 5
Protokoly Ne
Šifrování AES-256
Odblokuje Netflix Ne
Torrenting Ano
Práce v Číně Ne
Doporučeno  Ne
webová stránka https://www.azirevpn.com/
Kompatibilita Windows, Apple

Je vzácné, že malá služba VPN, která nabízí pouze 5 umístění serveru, může být příkladem pro zbytek odvětví, jak by se zaměření na poskytování příkladného zabezpečení mělo pro službu VPN nejvyšší prioritou. Ale to je přesně to, co mě AzireVPN překvapilo, když jsem se dostal k jeho přezkoumání.

Musím říci, že moje očekávání nebyla vysoká, protože tento poskytovatel ne’Zapadl jsem do seznamu obvyklých placených služeb VPN, ale byl jsem příjemně překvapen.

Od zajímavého nového protokolu po nejvyšší rychlost protokolování nulové hodnoty spolu s podporou Netflixu je AzireVPN jednou službou, o které byste se měli určitě dozvědět více.

Tady je naše podrobná recenze AzireVPN, která zahrnuje komplexní kritickou analýzu různých aspektů její služby, včetně cenových plánů, bezpečnostní infrastruktury, podpory zařízení a dalších, společností BestVPN.co!

AzireVPN’s Kontrola protokolovacích zásad a protokolů

Téměř všechny sítě VPN inzerují, jak se řídí zásadami nulového protokolování. Pokud se však na jejich stránky budete kopat dostatečně hluboko, zejména pokud si přečtete jejich zásady ochrany osobních údajů nebo smluvní podmínky, měli byste vědět, do jaké míry mohou být zapojeny.

VPN, které inzerují zásadu nulového protokolování, si mohou buď ponechat protokol o časových razítkách připojení, využití šířky pásma atd. A přestože se tyto typy protokolů mohou zdát neškodné, nejsou ve skutečnosti takové, protože jakékoli informace, které o vás má poskytovatel, lze použít proti kdykoli.

AzireVPN zde však stanoví měřítko, které výslovně uvádí, jaký typ protokolů “To ne’neudržuj”. Toto jsem našel ve svých smluvních podmínkách:

politika protokolování azirevpn

Ale to’Není to tak, protože tento příkladný poskytovatel VPN také povolil systém nevidomých operátorů. Ve skutečnosti jde o linuxový modul jádra, který znemožňuje správcům systému dotazovat se na data, která prochází koncovými body. Správce se ani nemůže snoopit v povolených IP adresách od WireGuard (speciální protokol od AzireVPN, který jsem’Podrobně si o tom promluvím později).

Pro začátečníka to nemusí být snadné pochopit, ale mohu říci, že jejich bezpečnost je docela zatraceně dobrá jen kvůli těmto zavedeným mechanismům. Pokud je tento mechanismus zaveden, nikdo nemůže sledovat vás ani vaše aktivity, nikoli správce IP ani samotný poskytovatel.

I zde podporované protokoly byly lepší než průmyslový standard. Poskytovatelé obvykle nabízejí OpenVPN jako svůj nejbezpečnější protokol, Azire to také nabízí, ale také vám poskytuje možnost použít svůj vlastní protokol s názvem WireGuard, který je podle něj lepší než OpenVPN!

Recenze AzireVPN

Služba tvrdí, že zvolením tohoto protokolu (výchozí protokol je OpenVPN), můžete výrazně zvýšit rychlosti, které získáte spolu s latencí.

To je prostě neuvěřitelné, protože jsem viděl několik poskytovatelů, kteří se tolik zaměřují na správné zvládnutí základů.

Jedinou nevýhodou je, že WireGuard nemá’T práce na všech populárních platformách a má velmi omezený výklenek. Linux, Android a Mac jsou jediná zařízení a operační systém, na kterém můžete používat WireGuard, pro ostatní se musíte spolehnout na OpenVPN.

Ano, poskytovatelé dnes potřebují provádět honosné věci jako Netflix Unblocking, Torrenting atd., Které vyžadují nejlepší VPN k odblokování Netflixu, ale neexistuje žádný kompromis v základech. A to je přesně to, co dělá AzireVPN skutečným “VPN”.

Ceny AzireVPN

Azire’Cenové plány jsou jednoduché a nekomplikované, protože se liší pouze dobou trvání předplatného, ​​pro které se můžete rozhodnout, zatímco funkce a výhody zůstávají stejné na všech.

Poskytovatel v současné době nabízí čtyři typy plánů, jejichž podrobnosti jsou následující (Všechny ceny byly pro lepší srozumitelnost převedeny z EUR na USD)

 • Měsíční plán: 5,74 $ vyúčtováno jednou
 • Tříměsíční plán: 4,59 $ / měsíc (13,78 $ účtováno jednou)
 • Roční plán: 4,02 $ / měsíc (48,25 $ účtováno jednou)
 • Dvouletý plán: 3,45 $ / měsíc (82,71 $ účtováno jednou)

Cenové plány AzireVPN

Cena za dlouhodobé plány je o něco vyšší ve srovnání s omezenými funkcemi a funkcemi, které poskytovatel nabízí. Mnohem větší služby VPN s mnohem více funkcemi pro zavedení nabízejí podobné plány za ještě nižší ceny, jako je NordVPN. Takže, nemám’Opravdu se mi nelíbí dlouhodobé obchody a věří, že musí sestoupit alespoň o dolar.

Krátkodobé stanovení cen je srovnatelně lepší a mnohem přitažlivější, protože většina sítí VPN není’• nabízet krátkodobé plány za tak nízké ceny. AzireVPN je nejlepší pro krátkodobé předplatné, pokud hledáte VPN na krátkou dobu.

Nabízí také bezplatnou 24hodinovou zkušební dobu a sedmidenní zásadu vrácení peněz, díky čemuž jsou podmínky pro usnadnění zákazníků velmi přátelské.

Platební metody jsou rozmanité a zahrnují všechny oblíbené možnosti, jako jsou kreditní karty, PayPal atd., Spolu s platbami kryptoměny pro ty, kteří hledají zabezpečenou anonymitu při přihlášení k odběru služby.

Uvědomte si však, že platby v kryptách vám zbaví šanci na vrácení peněz.

Podpora zábavy AzireVPN

Kvůli stálé poptávce uživatelů jsme v BestVPN.co trochu vylepšili náš styl kontroly a začali jsme zahrnovat recenze na VPN’s schopnost podporovat zábavu. Jedná se především o odblokování streamovacích webů, jako je Netflix, a poskytnutí bezpečné podpory pro Torrenting,

AzireVPN’Prvním velkým zklamáním bylo, že s Netflixem fungovalo jen dvakrát v 16 opětovných připojeních a to také na serverech Španělska a Švédska. To ne’Nepracuji pro odblokování Netflixu v USA, ale myslím si, že poskytovatel s pouhými 5 místy nemá’Nebylo provedeno při zachování odblokování Netflixu.

Tato VPN musí zavést odblokování Netflixu, alespoň na amerických serverech, pokud chce zaujmout současné uživatele VPN, protože se zdá, že odblokování Netflixu vyžadují jako běžnou funkci jakékoli služby VPN.

Azire VPN službu pro torrent, lze popsat pouze jedním slovem, a to je “NEUVĚŘITELNÝ”. Mohu to říci, protože poskytovatel nemá žádná omezení na žádném ze svých serverů pro Torrenting a navíc je jeho zatraceně příliš bezpečný na to, aby umožnil přístup autorským trolům.

Kdo by si myslel, že jen malá VPN služba by byla tak dobrá v tolika věcech? AzireVPN na začátku vypadá bezvýznamně, bez honosných věcí nebo triků, ale jakmile začnete zkoumat jeho funkčnost a výkon, budete vědět, že je to jedna služba, kterou byste měli určitě vyzkoušet alespoň jednou.

Recenze serverů AzireVPN

Jak jste možná věděli, AzireVPN nabízí pouze 5 umístění serveru, a to ve Spojených státech, Velké Británii, Švédsku, Španělsku a Kanadě..

Umístění serveru AzireVPN

Služba je nepochybně dobrá, ale její serverová infrastruktura je výrazně omezena. V současné době většina nejlepších VPN, jako je Surfshark VPN, která nabízí 800+ serverů nebo jiné, které nabízejí přinejmenším více než 30 umístění, ale AzireVPN není jedním z těch.

Funkce serveru AzireVPN

Její umístění na serverech je soustředěna pouze v Severní Americe a západní Evropě, což většinu světa vynechává ze své působnosti.

Doporučil bych AzireVPN, aby alespoň zlepšil počet svých serverů na 15, pokud chce soutěžit s většími službami venku, protože dosah je nyní důležitým faktorem při rozhodování o službě VPN, a pokud toto chybí, uživatelé mohou trochu váhat při poskytování služby.

Zákaznická podpora AzireVPN

Nejsem fanoušek emailové podpory, protože pro mě je to nemotorná a stará škola. VPN vyžadují rychlejší podporu, která může přijít pouze prostřednictvím funkce podpory živého chatu. Bohužel AzireVPN ztratí některé hlavní body, protože takovou možnost nenabízí.

AzireVPN Zákaznická podpora

Jeho doba odezvy byla dobrá, ještě lepší než většina poskytovatelů, kteří používají tento způsob komunikace k řešení dotazů, ale stále nemůžu přijít na to, že musím čekat pár hodin, dokonce i na získání jednoduchého dotazu na můj vyřešen.

Kompatibilita klientů AzireVPN

Abych zkontroloval, jak jeho klientská aplikace skutečně fungovala, stáhl jsem její aplikaci pro Windows a musím říci, že bylo docela snadné projít instalačním procesem.

Recenze AzireVPN

Tlačítka stahování na webu pro každého klienta jsou docela nápadně promyšlená, velikost souboru není’Je příliš velký a proces instalace také proběhl hladce.

Recenze AzireVPN

Pokud jde o práci klienta, fungovalo to dobře a moje připojení bylo zabezpečeno. Mnoho lidí oznámilo, že tato VPN má úniky IP, ale neudělal jsem to’nenajdu žádné do doby, než jsem si tuto recenzi napsal, takže myslím’Opravil jsem to.

Byl jsem však zklamán, že klientská aplikace zmizela, jakmile jsem se připojil k VPN. Klienti VPN mají obvykle interaktivní řídicí panel, kterým můžete procházet a měnit servery, přistupovat k přepínači kill atd., Ale AzireVPN’s klientem ne’Nemám to, takže mě to vážně nechalo dolů, protože jsem ho musel odpojit od mého hlavního panelu, kdybych musel změnit svůj server, což vážně není to, co bych preferoval .

Nevýhody

AzireVPN to určitě má silné stránky, ale existují i ​​některé nevýhody služby. Dovolte mi, abych je pro vás připravil, abyste jim mohli snadno porozumět:

Rychlosti byly určitě na nižším rozsahu, zejména na severoamerických serverech, přičemž některé rychlosti odesílání se dotýkaly značky 23Mbps při připojení 100 Mb / s, což je něco, co poskytovatel potřebuje řešit prioritně.

AzireVPN ne’Nemám ještě přepínač zabíjení, což je prostě nepřijatelné. Že’protože v případě odpojení je tento přepínač zabíjení tím, co vás ochrání před ohrožením vašeho soukromí.

Navzdory všem dobrým zásadám protokolování a zabezpečeným protokolům, jedna věc mě určitě znepokojila a to byl AzireVPN’s základnou ve Švédsku, která je členem aliance 14 Eyes. Švédsko by pro vás mohlo znít jako stará stará skandinávská země, ale jeho členství ve 14 Eyes Alliance činí z VPN bezpečnou možnost založit základnu.

Recenze AzireVPN

Tato aliance má právo požadovat data od uživatelů ze všech členských zemí, takže pokud se taková žádost objeví, bude možná muset AzireVPN vyhovět. Poskytovatel vážně potřebuje posunout základnu co nejdříve, jinak není možné být světcem v žraloku’s ústy.

Závěr:

AzireVPN je určitě bezpečná a výkonná služba, která, přestože je svou velikostí a vlastnostmi poměrně omezená, nemá’t zklamáním.

Obvykle taková malá služba není’Nechoď tak daleko, ale AzireVPN doposud odváděla skvělou práci. V brnění je jen málo cvočků, ale nic, co by nebylo možné opravit.

Pokud je poskytovatel opraví a rozšíří svou působnost tak, že rozšiřuje své servery, přidává několik dalších specializovaných klientských aplikací, zahrnuje mimo jiné speciální funkce, jako je Split Tunneling a Killswitch, stane se určitě pravidelnou funkcí v seznamu nejlepších VPN všech kolem.

Prozatím se AzireVPN důrazně doporučuje uživatelům Torrentingu a těm, kteří chtějí získat solidní soukromí pro své potřeby prohlížení internetu..

Nedoporučuje se odblokování a ochrana Netflix v asijských a středovýchodních zemích.

Похожие статьи

 • Recenze VPNBaron 2019

  Jurisdikce Rumunsko Cena $ 5,54 Servery 13 Protokoly Žádné Protokoly Šifrování OpenVPN / L2TPIKEv2 Odblokuje Netflix Ano Torrentování Ano Funguje v Číně Ne doporučeno...

 • Encrypt.Me Review

  Jurisdikce Cena USA 99,99 USD (1 rokový plán) Servery 132 serverů ve 25 zemích Protokoly Uchovává protokoly po dobu 16 dnů Šifrování AES-256 odblokuje Netflix...

 • VPNSecure Review 2019

  VPNSecure.me se sídlem na neobvyklém místě pro službu VPN’Na první pohled se nezdá jako vhodná služba, ale tato služba má mnoho aspektů...

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurisdikce Kanada Cena 49 USD za 1-roční plánovací servery 600+ serverů v 60 zemích Protokoly Ano Šifrování AES-256 Bit odblokuje Netflix Ne Torrenting Ano...

 • Recenze BolehVPN

  Jurisdikce Seychely Cena 6,66 $ / měsíc na 1-letém plánu Servery 35 serverů ve 12 zemích Protokoly ukládají protokoly připojení Šifrování AES-256-bitové odblokování...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me