Recenze AirVPN 2019

AirVPN má pravděpodobně nejzákladnější značku v celém odvětví VPN. Definuje službu pomocí těchto slov “Vzduch dýchat skutečný internet”! Ale i přes tento naprostý nedostatek kreativity při navrhování lepšího sloganu, který by reprezentoval službu, je AirVPN koneckonců VPN a po svém výkonu musí být posuzován více než na svém sloganu..

Jeho webové stránky tvrdí, že jeho provoz a provozování “Aktivisté a hacktivisté” kteří se snaží využít své služby jako předvoj k ochraně ideálů, jako je neutralita sítě, soukromí a otevřenost na internetu.

Ano, lepkavá značka je tam, ale ještě jsem se nesetkal s lepší vizí nabízenou pro existující jako službu VPN, než je ta, kterou nabízí AirVPN.

V průmyslu zaplaveném nadbytečnými výroky jako “svět’nejlepší VPN služba” “Nejrychlejší služba VPN” a podobně, bylo opravdu osvěžující vidět, že služba se skutečně propaguje na ideálech, které by měly být oceněny jako poskytovatel soukromí.

To mělo mé naděje na VPN vysoké’výkon a jeho bezpečnostní aparát a to určitě ne’nezklame mě.

Pojďme se ponořit do plnohodnotného přezkumu služby a uvidíme, zda splňuje vysoká očekávání, která stanovila ve svém prohlášení o vizi..

Přezkum zabezpečení AirVPN

Díky šifrování AES vojenské třídy a podpoře protokolu OpenVPN získává AirVPN základy VPN’s bezpečnostní právo.

Poskytovatel’web zmiňuje, že byl vytvořen a stále jej provozují ti, kdo berou soukromí velmi vážně, a tím, co jsem testoval tuto VPN’Díky zabezpečení je v AirVPN mnoho pravdy’s nároky.

Šifrování vojenské třídy a protokol OpenVPN jsou zároveň minimální i maximální úrovní zabezpečení, díky které je VPN bezpečná. Nic pod nimi není přijatelné, zatímco nic lepšího než oni nejsou k dispozici, je to tak jednoduché.

Protokol OpenVPN není spravován žádnou jedinou entitou, nýbrž produktem založeným na technologii open source, který udržuje nepřetržitou záplatu rozsáhlou komunitou kvůli existujícím zranitelnostem.

Tento samoopravný mechanismus proto učinil OpenVPN téměř neproniknutelným.

Šifrování vojenské třídy AES-256 je také jediným šifrovacím standardem, který stále nelze obejít nebo rozbít, bez ohledu na to, jaký druh útoku dešifrování brutální síly hacker nasadí.

Nyní přichází k poskytovateli’s logovací politika.

Zásady protokolování pro letecké vpn

Téměř každá VPN se distancuje s politikou vedení protokolů všeho druhu, ale smutnou pravdou je, že většina z nich vede protokoly a musíte jen trochu kopat hlouběji a určitě narazíte na zradu své důvěry..

Některé uchovávají protokoly časových razítek, jiné využití šířky pásma a jiné uchovávají protokoly jiného druhu, ale i když vypadají neškodně a bezvýznamně, udržování jakýchkoli protokolů je největším hříchem v doméně VPN vůbec. (Viz další recenze vpn)

AirVPN má jednu z nejjasnějších zásad protokolování mezi všemi VPNmi s nulovými vágními nebo zavádějícími tvrzeními. To ne’ani vás sledovat pomocí cookies, protože to není’Nejprve je uložte.

airvpn neukládá cookies

To také ne’t požadovat, abyste zadali jakékoli osobní údaje pro využívání svých služeb, pokud osobně neodešlete svou e-mailovou adresu pro lepší technickou podporu ze své vlastní svobodné vůle.

Jediný, kdo se nebude účastnit AirVPN’Výhodou je zde jurisdikce, ve které sídlí. AirVPN má sídlo v Itálii, která je členem 14 Eyes Alliance.

Země, které jsou členy aliance, mají mezi sebou dohodu o sdílení informací, z čehož vyplývá, že včetně Itálie může zbytek těchto 13 zemí také požádat AirVPN o předání svých údajů

 1. Spojené státy
 2. Spojené království
 3. Kanada
 4. Austrálie
 5. Nový Zéland
 6. Dánsko
 7. Francie
 8. Nizozemí
 9. Norsko
 10. Německo
 11. Španělsko
 12. Belgie
 13. Švédsko

Tento seznam je plný zemí, které jsou proslulé tím, že jsou neuvěřitelně invazivní, pokud jde o napadení soukromí uživatelů a drakonické zákony o uchovávání údajů, jako jsou USA.

Jakákoli VPN se sídlem v kterékoli z těchto zemí bude muset vyhovět požadavkům na vydání dat z jakékoli jiné země v alianci, pokud to neudělá’Nemám žádná data ke sdílení, což je faktor, který je ve prospěch AirVPN.

Poskytovatel’Díky zásadě nulového protokolování je to bezpečné i přes existenci ve formaci 14 Eyes Alliance.

AirVPN má také funkci nazvanou “Síťový zámek”, což je téměř stejné jako funkce zabíjení, kterou nabízí mnoho dalších poskytovatelů VPN. Tato funkce automaticky přeruší vaše připojení k internetu, pokud VPN někdy přestane fungovat nebo se z nějakých důvodů odpojí, čímž chrání vaši skutečnou IP před vystavením.

Tato funkce je opravdu užitečná ve funkcích, jako je Torrenting, kde je skrytí vaší skutečné IP neuvěřitelně důležité.

Přehled cen AirVPN

Obecně se vnímá, že VPN jsou služby necitlivé na cenu, na které uživatelé nedávají’Obvykle jde o značku jen proto, že je nabízena za nízkou cenu než konkurenční služby.

Že’je to do značné míry pravda, protože uživatelé VPN obvykle velmi oceňují své soukromí a pokud služba nabízí hvězdné zabezpečení a neuvěřitelný výkon, pak cena není’t hlavní problém.

Stačí se podívat na ExpressVPN. Je téměř třikrát tak drahý jako většina sítí VPN, ale stále zůstává populární a uživatelé jej stále odebírají jen proto, že je neuvěřitelné v tom, co dělá.

Jak tedy AirVPN v tomto oddělení cestuje?

Rozhodně drahé.

Zde jsou cenové plány, které nabízí:

 1. 3 dny: 2 € účtováno jednou (zkušební nabídka)
 2. Měsíční tarif: 7 € účtováno jednou
 3. Čtvrtletní plán: 15 € účtováno jednou
 4. Dvouletý plán: 29 EUR účtováno jednou
 5. Roční tarif: 49 € účtováno jednou
 6. Dvouletý plán: 79 € účtováno jednou

AirVPN’Nejlepší plány, tj. roční plán a dvouletý plán, jsou dražší než spousta větších poskytovatelů, jako jsou NordVPN, Torguard a PureVPN atd., které nabízejí mnohem více funkcí, jako jsou aplikace specializovaných klientů, další bezpečnostní funkce mimo jiné.

Ale i přes to, že je to trochu předražené, stále to můžete zvážit.

Cenové plány Airvpn

Důvod? AirVPN nabízí skvělé, absolutní soukromí, skvělý výkon’V odvětví se rychle stává, že poskytovatelé přecházejí z nadšenců bezpečnosti ke komerčním subjektům, které se chtějí oddávat temným činnostem, jako je prodej dat, jen aby se rychle vydělaly.

Doporučil bych AirVPN, aby snížil cenu alespoň těchto dvou hlavních plánů a přivedl je do okna $ 3 - $ 4, aby byla tato služba pro uživatele přijatelnější tím, že ji porovná s průmyslovými standardy.

AirVPN také nabízí bezplatnou zkušební verzi, ale za tímto účelem budete muset předložit formulář / žádost na jejich podporu, což je zvláštní, jak jsem se ještě nezúčastnil’Takovou praxi jsem neviděl nikde jinde v oboru.

Bezplatná zkušební verze Airvpn vyžaduje odeslání formuláře

Je to příliš dlouhý proces, než nejprve kontaktovat podporu, počkat na jejich odpověď a poté zahájit bezplatnou zkušební verzi, takže by bylo opravdu dobré, kdyby společnost AirVPN mohla tento proces urychlit a trochu zrychlit..

NordVPN’Zásady bezplatné zkušební verze zde mohou sloužit jako dobrý příklad, protože k zahájení vaší činnosti není třeba nic jiného než váš e-mail, žádné řetězce.

Pokud však ne’Pokud nechcete používat zkušební proces zdarma, AirVPN vám také nabízí možnost zakoupení zkušebního plánu za 1,32 $, který zůstane v platnosti tři dny, včetně všech funkcí.

Dalším problémem, kterému jsem čelil s AirVPN bylo to, že vyžaduje, abyste se u něj zaregistrovali, než si můžete koupit jakýkoli cenový plán, což je opět podivné, protože je příliš dlouhý proces.

AirVPN opravdu potřebuje omezit tyto těžkopádné procesy, jinak jeho služba určitě odradí zákazníky od přihlášení se.

Způsoby platby zahrnují Paypal, kreditní karty a širokou škálu kryptoměn (pro anonymní platby).

způsoby platby airvpn

Zásady vrácení peněz jsou tam, kde je AirVPN trochu lakomý.

To vám umožní požádat o vrácení peněz, žádné dotazy, ale musíte splnit jeho požadavky, tj. Žádost musí být podána písemně na její podporu, měli byste ji předat do 3 dnů od zaplacení předplatného, ​​neměli byste’t překročili limit šířky pásma 5 GB.

Pokud tyto podmínky splníte, AirVPN vám slíbí, že vám peníze do 30 dnů vrátí.

Zásady vrácení peněz Airvpn

Opět platí, že šířka pásma a časový limit pro aktivaci náhrad je datovaná politika a je třeba ji odstranit. Zákazníkům by mělo být usnadněno jednoduché programy vrácení peněz, které pouze vrátí peníze, bez připojených řetězců.

Čím jednodušší jsou takové zásady, tím větší důvěru budou zákazníci cítit, když se přihlásí k vašemu produktu. Příliš mnoho řetězců činí zákazníka strachem.

Snadné použití / kompatibilita zařízení

AirVPN nabízí obvyklý seznam klientských aplikací, tj. Pro všechna hlavní zařízení a operační systémy.

Má klientské aplikace pro zařízení Windows, Mac, Android a iOS.

podpora klientských aplikací airvpn

Kromě toho nabízí podporu pro systémy Linux a Routers spolu s prohlížečem Tor, což byla nejpůsobivější část o jeho kompatibilitě, protože není mnoho sítí VPN, které propagují používání své služby s prohlížečem Tor / službou.

Cítil jsem však, že tato služba potřebuje některé specializované klienty, stejně jako klienty pro Firestick nebo Kodi. Jednou z hlavních funkcí VPN v těchto dnech je odblokování streamovacích webů, jako je Netflix USA, takže je nezbytně nutné, aby nabízely klientské aplikace pro zařízení, která se používají ke sledování těchto služeb na.

Airvpn servery

Pokud se VPN v současné době neplánuje jako streamovaná VPN, je ve své uživatelské základně.

Klientské aplikace se snadno používají a na druhé straně jsou dobře stavěny. Oni ne’Nemám žádné komplikace a to, co se mi na nich nejvíce líbilo, bylo to, že se připojili k jakémukoli serveru v rozpětí jen 3-5 sekund v průměru, takže moje zkušenost s jejich používáním byla mnohem příjemnější..

AirVPN vynaložilo velké úsilí na to, aby se zadní konce těchto klientských aplikací napravily, takže mohou mít nízkou konstrukční stránku, ale fungují mimořádně dobře. Všechny funkce fungují a fungují rychle, bez zpoždění, období.

Toto je příklad, který následuje celé odvětví. Nemá smysl nabízet honosnou klientskou aplikaci se skvělým uživatelským rozhraním a UX, pokud nemohou provádět podle očekávání uživatelů.

Odblokování stránek s omezeným přístupem

Nikdy není dostatek obsahu, který můžete kdykoli streamovat. Vždycky bude nějaký film nebo show, kterou byste chtěli sledovat v určitý den, a hledáte jej, abyste si jej mohli prohlédnout. Ale co když to tam není?

Že’je běžný výskyt na webech, jako je Netflix, kde je v regionálních knihovnách uzamčeno velké množství obsahu.

funguje airvpn na netflixu?

Ale to by nemělo’Neměli byste mít problém, protože byste měli mít možnost obejít tato regionální omezení snadno pomocí VPN? Není to tak jednoduché, protože mnoho webů pro streamování je nyní proslaveno prosazováním zákazů VPN, díky nimž je mnoho sítí VPN k provedení tohoto úkolu zbytečné..

V dnešní době vyžaduje od poskytovatele velké úsilí, aby mohl tento zákaz VPN obejít a odblokovat regionální knihovny pro uživatele na webech, jako je Netflix..

Takže pokud VPN může tento výkon stále vykonávat, musí být oceněna.

Ale je AirVPN na tento úkol?

Odpověď zní: Ano!

AirVPN může odblokovat Netflix USA z alespoň 2 svých serverů, tj. Z Chicaga (Alkaid) a Jacksonville (Pollux)..

airvpn odblokuje netflix

A na vrcholu toho se AirVPN také podařilo odblokovat BBC iPlayer, takže lze bezpečně předpokládat, že tento poskytovatel je určitě jednou z těch vybraných několika služeb, které mohou být velmi dobrou volbou pro streamování VPN.

AirVPN také nabízí úplnou podporu Torrenting a P2P aktivit, což je přidané plus, protože to’Má tak dobrý bezpečnostní výkon. Poskytovatel se může hodit pro každého uživatele, který má rád časté stránky Torrentu.

Hodnocení síťového serveru

Přestože je AirVPN celkově velmi dobrá služba, v počtu umístění serverů, které svým uživatelům nabízí, nedosahuje.

Celkově je uživatelům k dispozici pouze 226 serverů, což je mnohem méně než mnoho jiných poskytovatelů, kteří nabízejí podobné služby za nižší cenu.

síť serveru

Například NordVPN má přes 5000 umístění serveru. Že’s 25krát více než AirVPN’s síť serveru.

Rozšíření serveru není’Skvělé buď, s pouhými 15 servery umístěnými v asijské oblasti a všechny z nich ve třech východoasijských zemích, tj. v Hongkongu (6), Singapuru (7) a Japonsku (2).

Existují absolutně nulové servery na místech, jako je Afrika, Jižní Amerika, Střední východ, Jižní Asie a Střední Asie, takže je velmi nepravděpodobné, že uživatelé z těchto regionů budou mít dobrou rychlost a výkon, pokud se připojí k této službě VPN kvůli velké vzdálenosti. připojení bude muset vypršet, i když bude připojeno k nejbližšímu možnému serveru.

Ale je tu jedna věc, která se mi tady opravdu líbila a to byla ta “Postavení” stránka, na které poskytovatel aktualizuje informace, jako je rychlost, provoz, využití dat atd., na každém serveru v jeho seznamu, což uživateli umožňuje v reálném čase vědět, ke kterému serveru je nejlepší se připojit.

Nyní přicházejí na rychlosti, které si tato serverová síť může dovolit.

AirVPN je na evropských serverech poměrně rychlý, ale jeho výkon na amerických serverech nebyl’t až ke značce, zůstat jen stěží nad přijatelnou úrovní.

Ale na AirVPN’Kredit, rychlost na amerických serverech, na kterých Netflix pracuje, byla vyšší než průměr v americké doméně.

Zákaznická podpora AirVPN

Jedním z nejslabších bodů AirVPN je zastaralá a pomalá podpora zákazníků.

Mnoho špičkových poskytovatelů VPN v oboru nyní nabízí podporu živého chatu, kterou mohou zákazníci využít pro řešení problémů, porozumění procesu vrácení peněz, asistenci při instalaci atd. Live chat nabízí uživatelům možnost komunikovat s týmem podpory poskytovatele ve skutečnosti čas.

E-mailová podpora zasláním kontaktních formulářů se nikdy nemůže shodovat s podporou live chatu’co musí AirVPN pochopit.

kontaktní formulář airvpn

AirVPN nabízí velmi dobré služby v oblasti ochrany osobních údajů a jeho výkon je bezpochyby neskutečně dobrý, ale je to v těchto drobných detailech, které ztratíte při výpočtu vaší služby,

Podal jsem podpůrný formulář a dostal odpověď v rozpětí 2 hodin, což je podle tohoto média poměrně rychlé, ale stále se neshoduje pro live chat, což je téměř okamžité.

Poskytovatel musí začít nabízet podporu živého chatu, aby jeho služba posílila na frontě podpory zákazníků.

Závěr

Nyní, po přezkoumání a kritice na téměř všech aspektech služby, zůstává jedinou otázkou, zda doporučuji uživatelům předplatit si tuto službu?

Ano, nepochybně.

Že’s, protože navzdory mnoha nedostatkům, jako je podpora živého chatu nebo nízký počet serverů, má AirVPN jednu věc, tj. její bezpečnostní zařízení. U tohoto poskytovatele si můžete být jisti, že vaše soukromí zůstane chráněno online bez připojených řetězců.

Pokud AirVPN dokáže ve zbroji překonat některá šmrnc, bude jen málo z toho, aby se stal všestrannou hvězdnou službou VPN. Zkuste to jednou a dejte mi vědět, jaká byla vaše zkušenost v níže uvedeném poli pro komentáře.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me