Recenze 12VPN

Jurisdikce Hongkong
Cena 5,99
Servery 25
Protokoly Ne
Šifrování AES 256, OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec a PPTP
Odblokuje Netflix Ne
Torrenting Ne
Práce v Číně Ano
Doporučeno  Ano
webová stránka 12vpn.net
Kompatibilita

S poměrně ironickým názvem pro službu VPN je 12VPN poskytovatelem, který nemá’Dosud jsem nedostal spravedlivý podíl recenzí.

To’je malá služba se sídlem v Hongkongu a rozhodně se nepodobá vašim průměrným nejlepším poskytovatelům VPN. Nicméně, malý ne’Rovnáte se tomu, že jste vůbec špatní, protože někdy i ti nejskrytější služby vám mohou přinést překvapení prostým prohráním jejich výkonu a záměrů, aby bylo zajištěno soukromí uživatelů online.

A to’s Dostal jsem se k analýze služby a jejích různých aspektů, abych informoval uživatele o tom, co přesně od tohoto poskytovatele očekávají.

Recenze 12VPN

Tady je moje komplexní recenze 12VPN s podrobnými kritikami ohledně její ceny, aplikací, zabezpečení a dalších informací od BestVPN.co!

Recenze zabezpečení 12VPN

Za prvé, VPN musí zajistit soukromí za každou cenu a nikdy nemůže dovolit uživateli’hlídat dolů. A navzdory zavedení honosných funkcí a funkcí je zabezpečení stále nejdůležitějším objektivem, na jehož základě se posuzuje VPN.

12vpn bezpečnostní funkce

12VPN nabízí standardní vojenské šifrování AES 256 a podporuje také hlavní protokoly jako OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec a PPTP, což je rozhodně robustní bezpečnostní balíček.

Přes tyto nabídky zabezpečení však 12VPN’Protokolovací politika byla nápadná svou nepřítomností. Poskytovatel se o tom nezmiňuje na celém webu, což je bizarní jako VPN’průhlednost jeho politiky protokolování je zásadní pro to, aby byla zajištěna procházející bezpečnost.

Pokud na webu nejsou žádné zásady protokolování, nemůžu mu poskytnout úplné hodnocení zabezpečení. Doba.

12VPN’s Přehled infrastruktury serveru

Tento poskytovatel nabízí velmi omezený rozsah serverů pouze se 14 místy včetně zemí jako USA, Velká Británie, Kanada, Japonsko, Singapur, Španělsko, Francie, Nizozemsko, Švýcarsko, Izrael, Hongkong, Švédsko, Turecko a Německo. Avšak ve srovnání se servery PureVPN nebo servery Surfshak VPN je to docela nízké, protože nabízejí více než 500 serverů ve 100+ regionech.

12VPN se docela zaměřuje na poskytování služeb čínským zákazníkům, což je skvělé, protože není mnoho sítí VPN, které se nezaměřují na trh, ale ve skutečnosti mu poskytují příkladnou funkčnost.

Jeho servery v zemích, jako je Japonsko a Hongkong, signalizují skutečnost, že 12VPN má v úmyslu nabídnout čínským zákazníkům vyšší rychlosti díky bližší blízkosti serverů.

Ostatní umístění serveru jsou konvenční, tj. Zaměřují se většinou na Severní Ameriku a Evropu. Jedno velké překvapení zde bylo, že 12VPN nabízí Turecko jako umístění serveru, které může zákazníkům ze Středního východu umožnit získat lepší zážitek. Tento server také usnadní uživatelům z východní Evropy, protože Turecko je blíže těmto zemím.

Umístění serveru 12vpn

Jedním z hlavních zklamání bylo, že 12VPN nebyla nejlepší VPN pro Netflix USA, přičemž VPN procházela pouze 2krát ve 23 pokusech, což není podle standardů.

12VPN’s Přezkum cenového plánu

Tento poskytovatel obvykle nabízí tři typy plánů a jejich podrobnosti jsou následující:

 • Měsíční tarif: 10,99 $ / měsíc
 • Pololetní plán: 8,99 $ / měsíc (53,95 $ účtováno jednou)
 • Roční tarif: 5,99 $ / měsíc (71,88 $ účtováno jednou)

12vpn Cenové plány

Podle mých zkušeností v oboru je cena 12VPN příliš drahá ve srovnání s vlastnostmi a funkcemi, které nabízí. Její ceny za měsíční a pololetní obchody jsou téměř srovnatelné s ExpressVPN, což je v současné době možná nejlepší v oboru.

Nemůžete účtovat ceny tak vysoké, jako je vedoucí postavení v oboru, když je vaše služba v porovnání s ní mnohem menší. VPN není’vůbec špatné, co’není dobré, ani pro samotného poskytovatele, je cena. Nejlepší plán je roční nabídka a přichází na 5,99 $ / měsíc, což může být přijatelné, ale pokud uživatel může získat předplatné NordVPN za podobnou částku, proč by to mělo být za 12VPN? Prostě ne’nedává smysl.

Doporučil bych 12VPN, aby jeho ceny přinejmenším 1,5 $ za každý plán’s měsíčními cenami, pokud chce, aby byla jeho značka pro potenciální zákazníky mnohem přitažlivější.

12VPN vám nabízí 14denní záruku vrácení peněz, takže si určitě můžete nechat službu vyzkoušet sami pro sebe, aniž byste opustili šanci získat své peníze zpět v případě, že si právě půjčíte’nelíbí se mi to.

Mezi hlavní způsoby platby patří debetní / kreditní karta, PayPal, UnionPay a bitcoin (pro anonymní uživatele). Možnosti se zdají omezené, ale nabízí také čínský způsob platby pro čínské uživatele, čímž získává některé významné body za tak skvělou funkci orientovanou na uživatele..

Klientské aplikace 12VPN

Dnes’Síť VPN potřebuje nabídnout více klientských aplikací, pokud chce uspokojit širší publikum a to’s, protože moderní uživatelé mohou používat všechny druhy zařízení, na kterých potřebují zabezpečení.

12VPN nabízí pouze základní balíček aplikací pro klienty pouze se systémem Windows. Kromě rozšíření prohlížeče pro Mozilla a Chrome jsou k dispozici aplikace pro Mac, iOS a Android.

12vpn klientské aplikace

Zkontroloval jsem klientskou aplikaci Windows a musím říci, že toto je jedna část, kde se jiní poskytovatelé mají co učit od 12VPN.

Jednoduchý a snadno ovladatelný klient VPN, který není dokonalý a prochází každou činností od přepínání serveru po přepínání funkcí. Ano, hlavní poskytovatelé nabízejí honosné dashboardy pro své VPN klienty, ale jsou příliš přeplněné pro nováčky a nováčky, aby jim porozuměli.

Z připojení pomocí klientské aplikace Windows nebyly hlášeny žádné významné úniky DNS.

Po důkladném přezkoumání hlavních aspektů služby musím vyjmenovat nevýhody, tj. Problémy se službou, které je třeba co nejdříve odstranit, aby se zlepšil výkon služby:

Profesionálové

 • Teď, ať’s podívejte se na pozitiva:
 • Během 35 hodinového zkušebního běhu této sítě VPN, která je úžasná, došlo téměř k nulovým poruchám
 • Klientská aplikace je lehká a pohotová
 • Socks5 Proxy je k dispozici pro milovníky streamování
 • Shadowsocks je k dispozici, díky čemuž je služba lépe zběsilá při tryskání Firewallem Chines

Nevýhody

 • Rychlosti jsou přijatelné, ale ne rychle hořící, což způsobuje problémy se stahováním a streamováním
 • Web je proto příliš neohrabaně sestavený, což uživatelům ztěžuje jeho navigaci.
 • Zásady protokolování nejsou nikde uvedeny
 • Kill přepínač není k dispozici, což ohrožuje uživatele v případě poruchy služby
 • Podpora Netflix je závada a není’t spolehlivé
 • Poskytovatel je stále přilepená na e-mailovou podporu jako primární režim korespondence s dotazy uživatelů. Funkce živého chatu by byla cennější.

Závěr

12VPN není velká služba, jak jste možná již nyní usoudili, a má dokonce některé hlavní nedostatky, avšak její bezpečnostní funkce byly na špičce, tj. Žádné poruchy, žádné úniky DNS, žádné úniky IPV6. Kromě toho je tato služba jednou z nejvhodnějších možností pro čínské uživatele VPN.

Doporučil bych 12VPN, aby se zaměřil na zlepšení, protože tam je obrovský potenciál, aby tam být s nejlepšími v příštích 3-4 letech.

Похожие статьи

 • Recenze IVPN 2020

  Jurisdikce Gibraltar Cena 8,33 Servery 3152 Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ano Torrentování Ano Práce v Číně Ano Doporučeno Ano Web...

 • Recenze AirVPN 2019

  AirVPN má pravděpodobně nejzákladnější značku v celém odvětví VPN. Definuje službu pomocí těchto slov “Vzduch dýchat skutečné...

 • Anonine VPN Review

  Jurisdikce Seychely Cena 3,99 $ / měsíc (roční plán) Servery 150+ ve 32 zemích Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ano Torrentování Ano Funguje...

 • Recenze soukromého tunelu do roku 2020

  Jurisdikce Cena Spojených států 3 $ / měsíc (36 $ na ročním plánu) Servery 22 Servery ve 12 zemích Protokoly Uchovává citlivé protokoly po dobu 14 dní Šifrování...

 • Recenze VPNBaron 2019

  Jurisdikce Rumunsko Cena $ 5,54 Servery 13 Protokoly Žádné Protokoly Šifrování OpenVPN / L2TPIKEv2 Odblokuje Netflix Ano Torrentování Ano Funguje v Číně Ne doporučeno...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me