PrivateVPN Recenze

Jurisdikce Kanada
Cena 3,82 $ / měsíc na jednoletý plán
Servery 150+ serverů ve více než 50 zemích
Protokoly Ano
Šifrování AES-256-bit
Odblokuje Netflix Ne
Torrenting Ano
Práce v Číně Ne
Doporučeno  Ne
webová stránka https://privatevpn.com/
Kompatibilita Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

PrivateVPN se sídlem ve Švédsku je o poskytování digitální svobody uživatelům. Nabízí služby VPN zaměřené na zákazníka, jako je odblokování Netflixu, podpora torrentování a Disney +, získalo na trhu určitou pověst pro mimořádně dobré provádění těchto činností..

Nicméně, to’Vzhledem k tomu, že odběry nejsou delší, a vysoké náklady, nutí uživatele, aby se spoléhali na alternativy, které jsou příznivější pro rozpočet. Projděte si však naši soukromou recenzi 2020 PrivateVPN, abyste získali nezaujatý obrázek o poskytovateli, nebo si přečtěte náš nejlepší průvodce VPN, kde naleznete další možnosti.

PrivateVPN sídlí v zemi, která je členem 5 očí

Navzdory jménu Švédska, které vzbuzuje pocity bezpečí pro všechny, jen málo lidí ví, že tato malebná evropská země je ve skutečnosti členem aliance 5 očí, jak jsme zjistili v naše podrobná studie o mezinárodních aliancích pro sdílení informací. Vzhledem k tomu, že sídlí ve Švédsku, udělejte z PrivateVPN hodně nejistotu, protože švédská vláda může kdykoli požadovat, aby PrivateVPN gagovala data o zemi’na vlastní žádost nebo na žádost členských zemí aliance. I když to PrivateVPN nevyhoví, právě hrozící hrozba přijetí objednávky roubíku je dostatečně problematická, aby vzbudila obavy.

Zásady protokolování PrivateVPN

V BestVPN.co jsme neodpustitelní, pokud jde o soukromí, av této hře s nulovými součty pro nás není nic přijatelného, ​​než je výslovně uvedená zásada nula protokolů..

Udělali jsme komplexní průzkum týkající se zásad protokolování u více než 100 poskytovatelů, abychom uživatelům sdělili, jak jsou některé sítě VPN nedůvěryhodné, přestože tvrdí, že naopak.

PrivateVPN uvádí, že to tak není’t ukládat uživatelská data jakéhokoli druhu, pokud jde o aktivitu na připojení VPN, ale stále se obáváme, protože protokolová IP adresy uživatelů.

Že’Není to podle našeho názoru bezpečné a PrivateVPN to opravdu musí přestat dělat, pokud chce opravdu žít podle svého jména, které podporuje soukromí.

PrivateVPN Review 2020 - obsah

 1. PrivateVPN Rychlá recenze
 2. PrivateVPN Pricing Review
 3. PrivateVPN zkušební verze zdarma
 4. Přezkum protokolů PrivateVPN
 5. Recenze serverů PrivateVPN
 6. Kompatibilita aplikací PrivateVPN
 7. PrivateVPN Stáhnout
 8. Recenze podpory PrivateVPN
 9. Zásady protokolování PrivateVPN
 10. Funguje PrivateVPN na Netflixu?
 11. Podporuje PrivateVPN Torrenting a sdílení souborů P2P?
 12. PrivateVPN Firestick
 13. PrivateVPN a Kodi
 14. PrivateVPN Reddit Recenze
 15. PrivateVPN Proxy

PrivateVPN Rychlá recenze

To’je zabezpečena vlastní infrastrukturou serveru a je jednou z těch několika sítí VPN, které tam nejsou’Dopřejte si zachycení všech protokolů.

Mezi další neposkvrněné funkce s PrivateVPN patří přepínač zabíjení, vyhrazené aplikace, odblokování obsahu a další.

Jejich úrovně šifrování jsou neprůstřelné, aby zajistily, že i když dojde k útokům MiTM (Man in the Middle), vyhráli’t být schopen získat cokoli z datových paketů.

PrivateVPN je jedna VPN, která od svého vzniku získala vysokou důvěru a důvěryhodnost a stala se službou, která’rozhodně stojí za vyzkoušení,

Chcete-li získat další informace o úrovních šifrování neprůstřelných, o plánech cen, zásadách vrácení peněz, podpoře specializovaných platforem, přečtěte si tuto komplexní a komplexní recenzi PrivateVPN od společnosti BestVPN.co!

Profesionálové

 1. 6 současných připojení
 2. Servery v 56 zemích
 3. Podporuje všechny platformy OS
 4. Podpora více protokolů zajišťuje špičkové zabezpečení & šifrování
 5. Neomezená šířka pásma & serverové přepínače
 6. Pravidla pro vrácení peněz za 30 dní

Nevýhody

 1. Žádná zkušební verze zdarma
 2. Žádná rozšíření pro Chrome nebo Firefox
 3. Pomalé rychlosti streamování

Získejte PrivateVPN

Funguje PrivateVPN v Číně?

Bohužel PrivateVPN nenabízí žádné solidní řešení, jak získat jejich aplikaci VPN v Číně. Poskytovatel také není uveden v obchodech Google Play a iTunes. Netizens žijící v Číně mohou proto potřebovat ke stažení vyhrazené aplikace ze serveru PrivateVPN proxy server. Ti, kteří se nacházejí mimo zemi s plány na návštěvu Číny, si mohou na svém zařízení předinstalovat aplikaci PrivateVPN. Tímto způsobem, když přistanou v pevninské Číně, budou moci snadno odblokovat všechny zahraniční aplikace / služby / webové stránky.

PrivateVPN Pricing Review

Přestože je PrivateVPN jednou z lepších VPN v kategorii, není’t tak drahé jako jiné služby podobné povahy. Ve skutečnosti se ceny za posledních 8 měsíců snížily. Cenová strategie je však stále stejná u tří dostupných plánů včetně měsíčních, čtvrtletních a ročních.

Předplatné na měsíc vám vrátí částku 7,67 $, zatímco čtvrtletní předplatné stojí 15,75 $ účtované jednou (5,25 $ / měsíc). Můj osobní favorit však zůstává roční plán, který stojí 50,40 $ účtován jednou (3,88 $ / měsíc) a zahrnuje bezplatný měsíc předplatného.

Takto jsou plány tvorby cen rozloženy na PrivateVPN’web usnadňuje uživatelům navigaci, porozumění a výběr toho, který vyhovuje jejich rozpočtům.

PrivateVPN Pricing Review

Přibližně o 8 měsíců zpět byl roční plán na PrivateVPN oceněn na 54,00 $, účtován jednou (4,15 $ / měsíc), takže určitě změnili své ceny tak, aby přilákali více zákazníků.

Vzhledem k počtu funkcí a důvěryhodnosti, které tato VPN přináší ke stolu, se cenové plány rozhodně vyplatí. Pokud však s něčím stále nejste spokojeni, vyhrál PrivateVPN’t vám zabránit v odchodu tím, že usnadňuje s jejich 30-denní plán náhrady. Nechat’V naší bezplatné zkušební recenzi níže naleznete další informace o tom, jak to funguje.

Získejte PrivateVPN

PrivateVPN zkušební verze zdarma

Zkušební verze zdarma jsou vždy skvělé, protože vám umožňují prozkoumat a otestovat VPN ze všech aspektů, než se k tomu zavázáte placeným předplatným na plný úvazek. Ale počkej tam’s bummer, PrivateVPN nenabízí bezplatnou zkušební verzi jako jiné služby, i když by bylo skvělé, kdyby ano.

PrivateVPN zkušební verze zdarma

Existuje pouze 30denní záruka vrácení peněz, která doprovází všechny cenové plány, ve kterých můžete požádat o vrácení peněz kdykoli před koncem 30. dne, pokud darujete’nechci zůstat u služby.

Přestože věříme, že zásady vracení peněz jsou dobré, mohou’• nahradit dalekosáhlý dopad bezplatných pokusů. PrivateVPN v tomto aspektu boduje o bod dolů.

Jak vytvořit účet PrivateVPN

Jednou z věcí, které jsme během naší recenze PrivateVPN nesmírně vyvinuli, byla kvalita uživatelské zkušenosti a snadná navigace mezi poskytovateli.’web.

Chcete-li si u této služby vytvořit účet, zde’jak snadné to je!

 • Otevřete PrivateVPN’s web a klikněte na “Získejte PrivateVPN” z domovské stránkyRegistrace účtu PrivateVPN
 • Vyberte si cenový plán (pro dlouhodobé uživatele doporučujeme roční tarif) a zadejte svou e-mailovou adresu a heslo.
 • Vyberte způsob platby z dostupných. Vybereme bitcoiny, takže nás to přivede na další stránku, kde bude transakce dále zpracována.Privatevpn přihlášení
 • Dokončete transakci a budete mít úspěšně zaregistrován účet u PrivateVPN.

Recenze serverů PrivateVPN

Servery jsou oporou jakékoli služby VPN. Pokud se rozhodnete pro placenou VPN, měl by poskytovatel nejen poskytovat rozmanitost umístění serverů, ale samotný počet dostupných serverů by měl být také dostatečně vysoký, aby poskytoval skvělou službu..

Ale to’přesně tam, kde nás PrivateVPN nejvíce zklamala. Zákazníkům s touto službou je nabídnuto pouze 56 míst a více než 100 serverů. Ostatní konkurenti, jako je ExpressVPN, nabízejí 1500+ serverů v 94 zemích, zatímco PureVPN nabízí 750+ serverů ve 140+ zemích. Infrastruktura serveru na PrivateVPN není’t nejlepší mezi těmi, které jsme’prozkoumal jsem zatím.

Recenze serverů PrivateVPN

Stále to zajišťuje slušné připojení k internetu, ale vzhledem k malému počtu serverů by problémy, jako jsou úzká místa v šířce pásma, byly příliš častým výskytem.

Vyhrál’Nebude to dobré v odemykání geo-omezeného obsahu, protože podniky jako Netflix jsou stále více zběhlé v identifikaci VPN směrovaných připojení a blokování jejich přístupu. Pokud chce PrivateVPN vytvořit mnohem vhodnější a schopnější službu pro svou uživatelskou základnu, je třeba přidat servery.

Kompatibilita aplikací PrivateVPN

Sítě VPN zabezpečují vaše připojení k internetu, ale jak dobře to dokážou v každém jiném operačním systému, závisí na kompatibilitě vyhrazených aplikací, které poskytují.

PrivateVPN také poskytuje konvenční kompatibilitu se všemi populárními OS, jako jsou Windows, Mac, Android a IOS, prostřednictvím vyhrazených aplikací.

Ale to’je o tom, i když bychom určitě ocenili, kdyby šli o krok napřed před konkurencí poskytováním dalších aplikací určených pro specializované platformy, jako je Firestick.

PrivateVPN nemusí být nejlepší VPN pro Mac nebo Windows, ale aplikace na platformách fungovaly dobře. Mají interaktivní UX a UI design, se všemi funkcemi a možnostmi na dosah ruky.

PrivateVPN Stáhnout

Pokud jste ochotni stáhnout privátní aplikaci PrivateVPN pro svůj operační systém, zde jsou odkazy, které vám to pomohou pro každou dedikovanou platformu:

 • Okna

Aplikace pro Windows 7, 8, 8.1 a 10: https://PrivateVPN.com/client/PrivateVPN-win-new.exe

 • Mac

Aplikace pro Mac OS X: https://PrivateVPN.com/client/PrivateVPN1.1.pkg

 • iOS VPN

Aplikace pro iPhone a iPad iOS verze 9.0 nebo novější: https://itunes.apple.com/us/app/PrivateVPN/id1168424870?ls=1&mt

 • Android

Aplikace pro Android 4.0 nebo novější: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pVPN.PrivateVPN

Proces instalace zůstává stejný na všech platformách i zde’jak můžete procházet nastaveními ve 4 snadných krocích:

 1. Přihlaste se ke svému účtu nebo se zaregistrujte zadáním svého e-mailového ID a nastavením hesla
 2. Koupit PrivateVPN’s výběrem některého z dostupných plánů
 3. Stáhněte si klienta aplikace VPN pro svůj operační systém z výše uvedených odkazů
 4. Zero in na umístění serveru a klikněte na “Připojit”

Získejte PrivateVPN

Recenze podpory PrivateVPN

Agilní tým zákaznické podpory může dovolit i těm nejhorším službám získat pozitivní pověst na trhu. VPN jsou často složité pro uživatele, kteří ne’Nemám s jejich používáním mnoho zkušeností, takže na rozdíl od průvodců a návodů’je skvělé mít zákaznickou podporu, která je může vést.

Ve společnosti PrivateVPN je podpora zákazníků prvotřídní a abychom ji mohli podrobně prozkoumat, zveřejnili jsme opravdu složitou otázku, tj. Vyzkoušel jsem všechno, ale Netflix stále ne’t práce.

Zde je přepis naší konverzace s podporou PrivateVPN:

 • Funkce živého chatu je snadno viditelná na všech stránkách:Recenze podpory PrivateVPN
 • Online opakování se zobrazí, pouze pokud zadáte dotaz. Můžete vidět okno chatu a jak se říká, že se s námi brzy objeví zástupce.
  PrivateVPN live chat
 • Rep’Jmenoval se Manish a zeptali jsme se, jak používat Netflix, protože jsme vyčerpali všechny možnosti, jako je vyzkoušení všech serverů.
  Znalostní databáze PrivateVPN
 • Poté, co nám poskytl seznam pracovních serverů s Netflix USA, zástupce šel s postupem a sdílel odkaz na online průvodce o problému dostupném s PrivateVPN..
  PrivateVPN lístek

Když jsme ho více vyzvali, abychom mu řekli, že průvodce nebyl’Hodně nám pomohl, pak šel do režimu odstraňování problémů a požádal nás, abychom provedli test úniku DNS.

Bingo! Máme vítěze! Zákaznická podpora intenzivně uspokojovala všechny účty, i když to společnost Netflix USA stále neudělala’Pokud pracujeme s PrivateVPN, jsme si jisti, že zástupce by zajistil, že jsme se dostali přes.

Skvělou práci, kterou musíme říci PrivateVPN.

PrivateVPN ipleak

Kromě funkce živého chatu existují rozsáhlé návody a návody, které pomáhají uživateli, kdykoli se dostane do potíží se službou.

Přezkum protokolů PrivateVPN

Protokoly nasazené společností PrivateVPN jsou následující:

 1. OpenVPN
 2. PPTP
 3. L2TP
 4. IKEv2
 5. IPSec

Z tohoto množství je protokol OpenVPN nejbezpečnějším protokolem a je to naše výchozí doporučení pro uživatele VPN bez ohledu na kategorii. Kromě toho nabízí PrivateVPN také protokoly IKEv2, IPSec a L2TP, které jsou dostatečně dobré pro zabezpečení většiny připojení.

PPTP se nedoporučuje, protože to’Je zastaralý, ale jeho dostupnost je stále skvělá funkce, protože to vyžadují některé interní obchodní sítě nebo komunikační weby. Pokud by někdo přišel hledat VPN s podporou protokolu PPTP, PrivateVPN by určitě splnil jejich požadavek.

Získejte PrivateVPN

Funguje PrivateVPN na Netflixu?

To’je nový rok a my’Rozhodně vás musím v reálném čase informovat o tom, zda PrivateVPN spolupracuje s Netflix a Disney + v roce 2020 nebo ne.

Odblokování Netflixu nebo dokonce Netflixu v USA je docela komplikované vystoupení. Je to docela zatraceně těžké, aby VPN mohla tuto funkci pro odblokování svým uživatelům neustále nabízet. Aby’Proto jsem se uchýlil k provádění nových testů kompatibility PrivateVPN Netflix, abych vám usnadnil relevantní a aktuální informace, které by vám nejlépe posloužily.

Stejně tak PrivateVPN ve skutečnosti pracuje na odblokování Netflix USA v roce 2020?

Ano, to je, ale zážitek je prostě v pořádku.

Podařilo se mi na Netflixu docela snadno sledovat Avengers - Infinity War. Žádné problémy s připojením vůbec. Při prvním pokusu jsem prošel.

Funguje PrivateVPN na Netflixu

Nyní přicházejí na nedostatky.

Kvalita nebyla tak známková, jak je vidět z obrazovky, kterou zde sdílím, docela živě.

Stejně tak PrivateVPN skutečně pracuje na odblokování Netflixu v USA

Je to hlavně kvůli pomalejším než obvyklým rychlostem na amerických serverech pomocí PrivateVPN.

Poskytovatel tedy úspěšně odblokuje Netflix USA, ale pokud hledáte kvalitnější video a celkově obohacující zážitek ze streamování.

PureVPN je v tom mnohem lepší, stejně jako ExpressVPN a dokonce Surfshark.

Získejte PrivateVPN

Podporuje PrivateVPN Torrenting a sdílení souborů P2P?

Musíme přiznat, že PrivateVPN možná chybí na mnoha technických frontách, ale je to’dělá vše, co by mohlo přimět zákazníka, aby se rozhodl přijít na palubu se službou.

Stejně jako odblokování Netflix USA, PrivateVPN poskytuje také podporu Torrenting a P2P. To však můžete udělat pouze prostřednictvím serverů ve Velké Británii, což může znamenat, že narazíte na trochu těžké a načtené toky, pokud’tam nežiji, čímž zpomaluje rychlost stahování.

Pokud hledáte VPN, které poskytují lepší výkon s Torrentingem, přečtěte si naši příručku Nejlepší VPN pro Torrenting.

PrivateVPN Firestick

Firestick neustále zvyšuje svůj podíl na trhu a jeho zavedení umožnilo společnosti Fire TV od Amazonu růst mílovými kroky. Streamovací zařízení také podporuje další služby, jako Netflix, BBC iPlayer, Hulu a další, což diverzifikuje zážitek ze sledování.

PrivateVPN Firestick

Ale Firestick vyhrál’• Provádějte mnoho bez pomoci VPN, která jí umožňuje zdroj a streamovat geo-omezený obsah. PrivateVPN může určitě odblokovat geograficky omezený obsah,

PrivateVPN Kodi Addon

PrivateVPN bohužel ne’Nemáte vyhrazený doplněk Kodi, a to ani v roce 2020.

To je pro poskytovatele docela zklamáním’je to proto, že nyní zdánlivě zaostává se starými funkcemi a schopnostmi v oboru, který neustále posouvá tyč nahoru.

PureVPN a některé další top VPN mají své vyhrazené doplňky Kodi, ale ne mnoho z nich následovalo jako PrivateVPN.

Vím, že VPN můžete na Kodi provozovat i tak, že ji nainstalujete přímo do svého zařízení, ale to především překonává celý účel dokonce použití Kodi. Proč byste použili Kodi ke sledování filmů a pořadů, když to můžete udělat pomocí prohlížeče?

Pohodlí a funkčnost jsou zde dva hlavní body, které je třeba zvážit, a to’přesně to, co činí případ vyhrazené sítě Kodi VPN ještě silnější.

PrivateVPN musí svou hru v oddělení pro odblokování a streamování vážně rozšířit.

A v každém případě, pokud chcete použít PrivateVPN na Kodi samotném, můžete to provést nastavením pomocí Správce souborů podporovaného OpenVPN VPN.

Získejte PrivateVPN

PrivateVPN Proxy

Ne, PrivateVPN ne, ale to není velký problém.

Proxies obvykle nikdo nedoporučuje na BestVPN.co tak, jak to dělají’• nenabízejte žádné bezpečnostní funkce, jako je šifrování nebo podpora protokolů, abyste byli v bezpečí online.

Takže, i kdyby společnost PrivateVPN nabídla bezplatný nebo dokonce placený proxy server, důrazně bych vám doporučil, abyste se toho vyhnuli..

PrivateVPN Reddit Recenze

Předsudek je pro recenzi špatný, protože potřebujeme brutálně čestné názory na službu, abychom pochopili hloubku její funkčnosti a nikde nenajdete poctivé recenze lepší než Reddit.

Webové stránky komunity s uživatelskými zdroji jsou jedním z nejlepších míst, kde můžete zkontrolovat jakoukoli VPN’s recenze. SoukroméVPN’Uživatelé se také vydali na platformu, aby vrhli své zloby a uznání na službu.

Jeden uživatel zjistil, že servery v oblasti západního pobřeží USA jsou při výkonu nesmírně špatné. Tento uživatel navíc ne’• Souhlasím s jiným uživatelem, že systém PrivateVPN může mít v USA vysokou rychlost.

Rozhodně s uživatelem souhlasíme’názor na zpožděné rychlosti PrivateVPN při připojení k americkým serverům, jak je uvedeno v sekci Netflix pro odblokování. (Přečtěte si více recenzí podle redditors na nejlepší reddit vpn)

PrivateVPN Reddit Recenze

Závěr

Na trhu již existují stovky sítí VPN a konkurence je již tvrdá na to, aby každý podnik získal největší podíl zákazníků. V takovém prostředí to je’je nezbytné poskytovat neposkvrněné služby a prvotřídní funkce podtržené nepřekonatelnou kvalitou ve všech ohledech, pokud chcete vybudovat úspěšnou VPN.

PrivateVPN má stále ještě několik kilometrů, zejména pokud jde o přidání alespoň 200 dalších serverů, zlepšení diverzity umístění serverů pokrytím více asijských a afrických lokalit, čímž se zrychlí rychlost. A především to, že zvyšuje počet kompatibilních aplikací, které poskytuje se svými službami.

Když završíme naši recenzi PrivateVPN z roku 2020, poskytujeme službě 3 hvězdičky a na základě výše uvedených doporučení očekáváme, že se bude dále zlepšovat..

Na webu BestVPN.co se snažíme poskytovat uživatelům nejlepší recenze VPN ve všech kategoriích, ať už jde o jednotlivé služby nebo kompatibilitu na různých platformách. Naše recenze jsou velmi nezaujaté a ujišťujeme se, že ne’Tff nad jakoukoli konkrétní službu více, než si zaslouží.

Pokud jsme něco vynechali nebo chcete přidat více k naší recenzi, ujistěte se, že níže přidáte komentář a zahájíte zdravou diskusi. My’d netrpělivě čekat na interakci s takovými názorovými členy a uživateli!

Похожие статьи

 • PureVPN Review 2020

  Jurisdikce Hongkong Cena 2,91 $ / měsíc na dvouletém plánu Servery 2 000+ ve 140+ zemích Protokoly Žádné protokoly Certifikované šifrování AES-256-CBC odblokuje Netflix...

 • Betternet VPN Review 2020

  Jurisdikce Kanada Cena 2,99 $ / měsíc na jednoletém plánu Servery 10 serverů v 10 zemích Protokoly Protokoly Uživatelská data Šifrování AES-256 (Placené) | AES-CBC-128 bit...

 • Recenze CyberGhost 2020

  Jurisdikce Rumunsko Cena 2,75 $ / měsíc na serverech se 3letým plánem 6 100+ serverů ve více než 90 zemích Protokoly Žádné protokoly Certifikované šifrování AES-256-bitové odblokování...

 • TunnelBear VPN Review 2020

  Jurisdikce Kanada Cena 4,99 $ / měsíc na 1-letém plánu Servery 1 000+ serverů ve 22 zemích Protokoly Udržují připojení Protokoly Protokoly Šifrování AES-256bitové odblokování...

 • Surfshark Review 2020

  Jurisdikce Britské Panenské ostrovy Cena 1,99 $ / měsíc (47,76 $ po dobu 24 měsíců) Servery 1040+ ve více než 61 zemích Protokoly Žádné protokoly Certifikované šifrování...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me