Přehled zabezpečení StrongVPN

Jurisdikce Lake Tahoe
Cena 10
Servery 950+
Protokoly Ne
Šifrování AES-256
Odblokuje Netflix Ano
Torrenting Ano
Práce v Číně Ano
Doporučeno  Ano
webová stránka https://www.strongvpn.com/
Kompatibilita Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, FireTV

Na první pohled se mi StrongVPN zdála jako docela nová služba. Ale nepřekvapilo mě, že jsou v podnikání od roku 2005! Že’je ještě starší než některé z nejpopulárnějších služeb venku! Tak proč ne’• StrongVPN vzlétl, navzdory tolika letým zkušenostem v oboru?

Při procházení předchozími recenzemi jsem se dozvěděl, že tato služba byla před pár lety vážně nepoužitelná. To by mohlo vysvětlit nejasnost, v níž se nacházejí.

Ale co teď? Vylepšili se a stojí za to, aby byli označeni za nejlepší VPN?

Nemám’nevím!

A to’přesně proč’Budu provádět komplexní StrongVPN Review, abychom zjistili, co přesně je jeho současná výkonnost a kde stojí jako služba v oboru. Já’Také se dotknu různých aspektů své služby, včetně rychlosti, odblokování Netflixu, stanovení cen a dalších.

Je to opravdu? “Silný” VPN? nechat’je to zjistit!

Aby byla síť VPN přijatelná, musí být uživatel naprosto bezpečný, aby s ní mohl důvěřovat. Zvažují se i další faktory, ale zabezpečení je funkce číslo 1, kterou uživatelé chtějí, aby VPN poskytovaly.

Bezpečnostní bašta VPN má čtyři zásadní prvky, tj. Úroveň šifrování, podporu protokolu, politiku protokolování a jurisdikci.

Kontrola úrovně šifrování

StrongVPN získává plné známky za to, že nabízí šifrování vojenské úrovně AES-256, což je stejná úroveň šifrování, se kterou CIA také zajišťuje své citlivé soubory.

Ale to mě moc nepřekvapuje’je to proto, že šifrování AE-256 se stalo, jako je tomu v současné době v oboru, a nabízejí ho i menší poskytovatelé.

Pokud poskytovatel ne’Nenabízím to, teprve tehdy by to byla zpráva, ale když ji skutečně nabízí, pak už nic nenamáhá’je nezbytnou funkcí pro dostatečně dobrou službu VPN.

Přehled podpory protokolu

Nyní pro podporu protokolu nabízí StrongVPN možnost volby mezi protokoly jako OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2 & dokonce i SSTP.

OpenVPN je nejbezpečnější z této šarže, protože dosud nebyl nikdy kompromitován, takže doporučuji všem uživatelům, kteří’• neměňte tento protokol, pokud rychlost není absolutně neproveditelná.

Kontrola zásad protokolování

Pokud jde o politiku protokolování, zjistil jsem, že StrongVPN je vysoce spolehlivý. Ano, shromažďují nějaké osobní údaje, jako je vaše jméno a e-mailová adresa, ale ne’t shromažďovat historii prohlížení, časová razítka připojení nebo cokoli související s daty generovanými vaším připojením, což je chvályhodné.

Ano, v tomto odvětví existují lepší politiky, než je tato, jako je MullvadVPN’s, které generuje pouze číslo účtu, bez nutnosti e-mailu nebo hesla, ale přesto, StrongVPN’s Zásady ochrany osobních údajů lze považovat za dostatečně silné, aby definitivně neohrozily vaše soukromí.

Ochrana před únikem DNS

A pokud jde o bezpečnost StrongVPN’Síť serveru běží, byl jsem znovu moc zaujatý, protože nedošlo k únikům DNS a ani nedošlo k únikům WebRTC!

K těmto dvěma únikům dochází, když je poskytovatel’Infrastruktura serveru neznamená, že chrání vaši skutečnou IP před rozdáním.

Pro laika jsou tyto dva problémy mezerami, které mohou zloději dat, hackeři a snoopers využít, aby se dostali k vaší skutečné IP a poloze. Je tedy nezbytné, aby VPN mohla před takovými problémy chránit.

A to je přesně to, co StrongVPN nabízí, ochrana proti takovým únikům.

Provozní přezkum jurisdikce

Lake Tahoe, Spojené státy americké.

Zde sídlí společnost StrongVPN.

Je to dobrý bod, určitě ne!

A to’je to proto, že USA jsou jedním z nejhorších míst, kde se VPN nachází díky zemi’s zákony o podvratném a regresivním uchovávání dat. Země je také členem aliancí pro sdílení dat, jako je 14 Eyes Group, což je ještě horší.

Podle naší studie o ochraně osobních údajů v různých jurisdikcích po celém světě USA ne’Zdá se, že VPN je velmi dobrá volba pro nastavení základny, takže i přes všechny dobré bezpečnostní vlastnosti služby, jako je šifrování nejvyšší úrovně, podpora protokolu OpenVPN a dobře zaokrouhlená politika protokolování, StrongVPN stále nefunguje’• řadí se mezi vysoce zabezpečené VPN.

Americké úřady mohou přijít zaklepat na dveře a hledat uživatelská data, což je opravdu velká hrozba pro soukromí uživatelů, což mě nutí, abych výrazně označil StrongVPN.

Kontrola souboru aplikace

Poslední věc, kterou jsem potřeboval zkontrolovat, pokud jde o StrongVPN’Zabezpečení se týká toho, jak bezpečné jsou jeho aplikace pro vás systém. Obsahují jakýkoli malware nebo jsou dostatečně čisté, aby mohly být použity s důvěrou?

Provedl jsem test na VirusTotal pro jejich aplikaci pro Windows a zde jsou výsledky:

Byl zjištěn jeden motor!

StrongVPN’s Aplikace Windows pro vás není bezpečná, abyste ji mohli používat ve svém systému, protože má vysoké šance na to, že jej infikuje a ovlivní jeho výkon, nebo dokonce ohrozí vaše citlivá data. Dalším bodem, který ničí jinak slušné, dost dobré služby.

Recenze serveru StrongVPN

Stává se velmi typické, že VPN nabízí většinu svých serverů v Severní Americe, Evropě a některé z nich na Dálném východě, přičemž ignoruje zbytek světa. StrongVPN ne’t se v současnosti liší od jakéhokoli účtu.

Jeho počet serverů je dobrý, 650+ serverů musí být přesný, ale stále z něj dělá vlastní serverovou infrastrukturu středního dosahu. Větší VPN obvykle mají v průměru 2000 serverů, jako jsou PureVPN a ExpressVPN.

Tato síť serverů je rozšířena do 26 zemí po celém světě, abych byla přesná, což není moc, ale mohu přehlédnout šíření serverů, pokud je výkon až po značku.

StrongVPN také ne’t přidávat novější servery, které příliš často, takže pokud jdete na to, ne’Neočekávejte drastické vylepšení v místech, kde máte přístup k připojovacím serverům.

Rozšíření serveru není také dobré ani proto, že StrongVPN, stejně jako každá jiná VPN, se zaměřuje pouze na poskytování pokrytí serverů v severoamerických a evropských regionech, přičemž v této oblasti je prakticky nulový počet serverů. Pro uživatele, kteří ne’Pokud v těchto regionech žiji, StrongVPN by byla docela pomalá vzhledem k tomu, že by připojení muselo cestovat do značné vzdálenosti, aby přistálo na určitém serveru.

Jednoduše řečeno, StrongVPN’Síť serverů bude mít velmi omezenou přitažlivost, pokud nebude diverzifikovat své současné rozšíření serverů tak, aby zahrnovala i jiné oblasti světa, nebo nepřidá další servery v těchto oblastech kromě těch, které již existují..

StrongVPN Speeds Review

Všechny VPN způsobují značné ztráty rychlosti a to’Je srozumitelné s ohledem na veškerou zátěž bezpečnostních funkcí, jako je šifrování a tunelování založené na protokolech. Ale i ztráta rychlosti by měla být udržována na minimu nebo uživatel bude mít ubohý zážitek, a zde leží StrongVPN’s největší vadou!

StrongVPN’Rychlosti nejsou vůbec o čem psát. I když jsem změnil 5 různých serverů, nemohl jsem’t získat více než 40% skutečné rychlosti mého připojení k internetu. Některé servery ano’ani jít tak daleko, protože se stěží zaregistrovali na rychlostních testech.

Pro testování používám připojení 50 Mb / s, takže průměrná rychlost stahování po připojení většiny dobrých sítí VPN se pohybuje kolem 35–40 Mb / s. Nemluvím zde rychle, mluvím o průměru, ale podívám se na rychlosti, které jsem dosáhl u StrongVPN, když jsem se připojil k jeho serverům v New Yorku, což bylo nejrychlejší mezi těmi, které jsem testoval:

  1. Rychlosti stahování: 16,82 Mbps
  2. Rychlosti nahrávání: 6,76 Mb / s
  3. Ping: 93 ms

Že’s rychlost ztráty téměř 70% v rychlosti stahování a ještě více demoralizující 85% v rychlosti stahování. Je to prostě není dost dobré pro použití na cokoli, ať už je to streamování, torrentování nebo jen procházení.

StrongVPN musí tento problém vážně vyřešit, nebo to bude vždy služba, kterou nikdo nedoporučuje ostatním.

StrongVPN Netflix Recenze

Stejně tak jeho servery odblokují Netflix USA?

Velké ano a také překvapivě!

Nebyl jsem’Vážně očekávám, že StrongVPN ze všech sítí VPN odblokuje tento web pro streamování Svatého grálu!

Od Netflixu’S zákazem VPN vstoupil v platnost, i ty největší služby jej nedokázaly překonat a to’s, protože tento zákaz VPN není vaše průměrné zeměpisné omezení. To’je sofistikovaný a brutální systém, který vyruší jakékoli připojení považované za směrované prostřednictvím připojení VPN umožňujícího připojení.

Odblokování Netflixu USA prostřednictvím této služby tedy přišlo jako jedna z nejlepších funkcí této služby.

Škoda, že jejich rychlosti prostě nejsou dost dobré na to, aby podporovaly streamování HD, což mě nutí přehlížet jeho schopnost odblokovat samotný web, protože pokud nejsou dobré, co uděláte, i když odblokujete web?

StrongVPN Torrenting Review

Torrenting nelze dnes bez VPN udělat, protože by to znamenalo spáchat neuvěřitelně hloupý čin, díky kterému budete čelit následkům, jako jsou vysoké pokuty nebo dokonce vězení..

Každý ví, že většina materiálů dostupných na serverech Torrenting má sporné pozadí a není oficiálně podporována ochranou autorských práv, takže pokud odtud něco stáhnete, je pravděpodobné, že trollové autorské práva mohou vaši IP adresu vystopovat a poslat vám právní upozornění.

Aby se tomu zabránilo, VPN se hodí, ale pouze ty, které nabízejí hvězdné zabezpečení a nejvyšší rychlosti.

StrongVPN umožňuje Torrenting na svých serverech a jeho zabezpečení je dostatečně silné, aby skrylo vaši IP před autorskými právy, poskytovatel však’s Achillova pata, tj. rychlost může být velkým nadšencem pro fanoušky Torrentingu, protože stahování může být v té době extrémně pomalé.

Takže jsem vyhrál’t Doporučujeme vám jít na StrongVPN, pokud chcete VPN pro Torrenting, protože v současné době nemůže nabídnout takové rychlosti, které jsou vyžadovány pro těžké Torrentingové aktivity, jako je stahování filmů nebo velkých softwarových souborů mezi ostatními.

StrongVPN Pricing Review

Ceny často nejsou problémem uživatelů, pokud jde o VPN, pokud je výkon, který dostávají ze služby, dostatečně silný, aby ospravedlnil cenovky. ExpressVPN rozhodl o roostu v doméně VPN, přestože byl dvakrát vyšší než u podobných služeb, a to právě díky neuvěřitelné spolehlivosti a výkonu, který nabízí.

Ale když ne’Nemáte-li zboží pro zálohování vašich služeb, vysoké cenovky nejsou vůbec dobrý nápad.

StrongVPN je podobný případ.

Nabízí pouze dva druhy cenových plánů:

  1. Měsíčně: 10 $ / měsíc
  2. Roční: 5,83 $ / měsíc (69,99 $ účtováno jednou)

Měsíční ceny jsou přehnané, ale lze je přehlížet, protože většina poskytovatelů má drahé krátkodobé plány, aby přiměla uživatele k nákupu dlouhodobých předplatných.

Roční plán s cenou téměř 70 USD je však alespoň o 40% předražený, protože existují poskytovatelé, kteří nabízejí neuvěřitelně lepší výkon a více funkcí než StrongVPN a stále mají nižší cenu, např. Surfshark.

StrongVPN musí snížit své cenové značky vzhledem k tomu, že jeho rychlost není tak dobrá a stále jí chybí mnoho funkcí, jako jsou DoubleVPN nebo SplitTunnelling, které nabízejí jiní poskytovatelé.

Způsob platby StrongVPN a kontrola zkušební verze zdarma

Můžete zaplatit za StrongVPN’s cenové plány prostřednictvím tří různých způsobů platby:

  1. Kreditní / debetní karty
  2. Paypal
  3. Alipay

Tyto metody patří mezi populárnější platební metody, takže většina uživatelů by neměla potíže s platbou za žádný z StrongVPN’s předplatné plány.

Jediné, co zde chybí, je, že poskytovatel ne’• nabízet platební metodu založenou na kryptoměně, která by měla existovat ve všech VPN, protože umožňuje uživateli platit anonymně, což mu umožňuje zachovat si svobodu volby, zda potřebuje sdílet své platební údaje..

Rovněž získáte 30denní lhůtu na vrácení peněz, ve které můžete kontaktovat podporu chatu a požádat o vrácení peněz. Nejsou připojeny žádné zadní řetězce ani skryté podmínky, takže nabídka platí.

StrongVPN Client App Review

StrongVPN se nyní může pochlubit širokým repertoárem klientů VPN, včetně klientů pro Windows, Mac, Android a iOS. Ale co bylo překvapivější? Nebyl jsem’Neočekávám, že tento poskytovatel nabídne speciální aplikaci pro Firestick! Ale nabízí to jedno! A spojte to se StrongVPN’schopnost odblokovat Netflix ze serveru USA a vy’Mám dostatečně dobrý VPN pro streamování.

Poskytovatel se v nedávné minulosti hodně kritizoval za své neohrabané aplikace, které připomínaly software od počátku roku 2000, ale po revizi a upgradech StrongVPN’úložiště aplikací lze považovat za tam s některými lepšími klientskými aplikacemi od renomovaných poskytovatelů.

Pro tohoto poskytovatele je ještě dlouhá cesta’Aplikace stále nejsou tak zjednodušující jako aplikace nabízené špičkovými poskytovateli, jako je ExpressVPN, ale pokud se podíváte na nulové prostoje nebo problémy s haváriími, které jsem si všiml během testovací fáze, StrongVPN si opravdu zaslouží pat na zádech za uvedení tak obrovského úsilí o to, aby jeho aplikace byly co nejužitečnější.

StrongVPN také nabízí vrozenou podporu routeru a můžete dokonce nastavit poskytovatele ručně pomocí rozsáhlých instalačních průvodců, které nabízí pro platformy jako Linux a Ubuntu.

Recenze podpory StrongVPN

Poskytovatel nedávno přidal okno podpory chatu a přesunul se ze svého datovaného systému podpory založeného na e-mailu.

Zákazník vykonává don’Nepřidávejte předpřipravené odpovědi a skutečně s vámi mluvte, jak by měli skuteční podpůrní popravčí. Poslal jsem jim doplněnou otázku a jejich odpověď byla rychlá a jasná.

Na druhou stranu má StrongVPN velmi dobré úložiště podpory, kde můžete získat přístup ke všem druhům průvodce nastavením a řešením problémů.

Závěr

Přestože StrongVPN přináší mnoho různých, chvályhodných vylepšení svých služeb, musí ještě před zapojením ostatních uživatelů připojit mnoho děr a upozornění. Mezi největší problémy, které vyžadují naléhavou pozornost, patří úbohé rychlosti, nebezpečná jurisdikce, mimo jiné plány předplatného za vysoké ceny.

Pokud StrongVPN tyto problémy řeší a provede jejich servis’spolehlivost odpovídá spolehlivosti tohoto odvětví’s požadavky, poskytovatel má potenciál být mezi nejlepšími v oboru, ale prozatím se musíte podívat někam jinam, pokud hledáte nejlepší VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me