Přehled soukromého přístupu k internetu 2020

Jurisdikce USA
Cena 2,91 $
Servery 3272
Protokoly Ne
Šifrování AES-256
Odblokuje Netflix Ano
Torrenting Ano
Práce v Číně Ano
Doporučeno  Ano
webová stránka https://www.privateinternetaccess.com/
Kompatibilita Windows, Android, Apple

Private Internet Access je poskytovatel VPN založený v USA, který nabízí řešení ochrany soukromí a zabezpečení prostřednictvím silné úrovně šifrování a více serverů po celém světě. Tato recenze soukromého přístupu k internetu vyhodnocuje legitimitu a kompetenci služby VPN’požadavek na poskytnutí soukromí a anonymity uživatelům přes internet. Přečtěte si tuto recenzi na soukromý přístup k internetu a poslední názor uživatele, na který se vztahuje nejlepší vpn.

Profesionálové

 1. Nulové protokoly (dokonce i FBI selhala dvakrát při získávání dat)
 2. 3386+ serverů v 17 různých zemích
 3. Protokoly OpenVPN, L2TP / IPSec a PPTP
 4. K dispozici je 256bitové šifrování AES
 5. Funkce živého chatu 24/7
 6. Dobrá podpora zákazníků
 7. Snadno použitelný VPN klient

Nevýhody

 1. Umístěný v USA (pod radarem 5-Eyes, 9-Eyes a 14-Eyes Alliance)
 2. Pomalé rychlosti stahování
 3. Žádná zkušební verze zdarma
 4. Umět’t vyberte protokoly od softwarového klienta

Získejte soukromý přístup k internetu

Protokoly a zásady ochrany osobních údajů

Mnoho poskytovatelů VPN tvrdí, že nabízejí “Žádné zásady protokolování”, ale jen velmi málo z nich dodržuje svůj slib, jak jsme podrobně zdůraznili v našem průvodci politikami protokolování více než 100 poskytovatelů, kteří v současné době působí v tomto odvětví. Většina služeb, které jsme zkontrolovali, zaznamenává některé vedlejší údaje o připojení / připojení. To se ukázalo až poté, co byly tyto VPN podrobeny oficiálnímu vyšetřování, když bylo zjištěno, že uživatelé využívají služeb pro nezákonné činnosti. Nedávným příkladem byl PureVPN, který odhalil podrobnosti o protokolování do FBI.

Pozadí případu

Pokud však hledáte službu, která stojí silně i pod tlakem FBI, musíte použít soukromý přístup k internetu. V loňském roce se poskytovatel ocitl v kříži vyšetřování FBI, které se týkalo falešného informování a šíření informací o hrozbách bombami uživateli. V prosinci bylo na několik letišť a škol zasláno několik podvodů s názvem “Eric Mead”.

Vyšetřování vedlo k důkazu, že se stalker jménem McWaters šílel posedlostí bývalého spolupracovníka Devona Kenneye. Pokud jste to ještě uhodli, je Eric Mead jménem Kenney’s přítelem, který poté, co byl konfrontován, do očí bijící popřel, aby udělal některou z hrozeb. Podezření se obrátilo k McWatersovi, který se pokusil kontaktovat bývalého zaměstnance rozbít více než 100krát.

PIA’s Reakce

Všechny pokusy o kontaktování e-mailů, Facebook, Twitter a TracFone sledovaly zpět na IP adresu ze soukromého přístupu na internet. Přestože FBI měl dostatek důkazů, aby McWaters odložil, požádali PIA o předání jeho protokolů. Protože poskytovatel neuchovává žádné informace o protokolování, nemohl spolupracovat; zajištění soukromí uživatele zůstalo nedotčeno.

“Po přezkoumání platnosti předvolání a jeho potvrzení jsme znovu zopakovali, protože vždy děláme obsah našich zásad ochrany osobních údajů a poté jsme agentovi oznámili, že nezaznamenáváme žádnou aktivitu uživatelů. Agent potvrdil jeho porozumění naší společnosti’s politikou a pozicí a poté sledoval alternativní vedení. Tato zpráva objasňuje, že PIA nezaznamenává aktivitu uživatelů a my i nadále dodržujeme svůj závazek vůči našim uživatelům.”

Velká červená vlajka - PIA sídlí v USA

USA jsou pravděpodobně nejhorším místem na světě, kde má být VPN založena.

Není to jen součást aliance pro sdílení více dat, jako je 14 Eyes, jak jsme zdůraznili v našem podrobném průvodci problematickými jurisdikcemi, ale má také několik typů zákonů o uchovávání dat, které mohou vážně umožnit donutit kteréhokoli poskytovatele, aby data gag kdykoli chtěla. Všechny tyto problémy ovlivňují PIA a přeměňují jakoukoli dostatečně dobrou službu na jednu, která by neměla být’t být přihlášeni k odběru.

Vzhledem k tomu, že PIA dosud s orgány nezdařilo žádné záznamy, dokázala zachránit určitou důvěryhodnost, přestože sídlí v USA. Nedoporučujeme vám však riskovat a hledat poskytovatele, který je umístěn na bezpečnějším místě, jako je ExpressVPN nebo Surfshark, místo toho.

Ceny a plány

PrivateInternetAccess nabízí tři cenové plány, stejně jako většina poskytovatelů VPN v oboru. Můžete si vybrat z měsíčního, ročního a dvouletého účtu.

ceny soukromého přístupu k internetu

Měsíční balíček je nabízen za 6,95 $ měsíčně, což je ve srovnání s jinými poskytovateli VPN o něco vyšší. Můžete si však vybrat z účtů s delší dobou platnosti a využívat mnohem nižší ceny, protože roční balíček stojí 3,33 $ měsíčně a dvojí roční plán stojí 2,91 $ / měsíc (polovina z toho, co stojí měsíční balíčky).

Hodnocení soukromého přístupu k internetu ukázalo, že nabízí velkou hodnotu za peníze, protože každý balíček je vybaven 7denní zárukou vrácení peněz a nabízí stejné funkce a úroveň ochrany v každém cenovém plánu, což zajišťuje, že vaše data a soukromí jsou v bezpečí před všemi druhy hrozby přes internet. V případě kupónu se slevou na soukromý internet se podívejte na nabídky Black Friday VPN.

Získejte soukromý přístup k internetu

Zkušební verze zdarma

Pokud chcete službu vyzkoušet několik dní zdarma, je nám líto, že v této fázi soukromý přístup k internetu neposkytuje žádné bezplatné zkušební verze. Služba VPN nabízí 7denní záruku vrácení peněz ode dne registrace.

Doporučujeme vám využít těchto sedm dní a vyzkoušet službu na všech používaných platformách a zařízeních. Vyzkoušejte různé servery, získejte přístup k různým webům s omezeným přístupem a zkontrolujte případné problémy se službou a jejími funkcemi.

Servery

Podle naší recenze PIA má VPN přes 3272 serverů rozložených do 33 zemí po celém světě. Mezi nimi, včetně Austrálie, Brazílie, Kanady, Dánska, Finska, Francie, Hongkongu, Indie, Irska, Izraele, Itálie, Japonska, Mexika, Nizozemska, Nového Zélandu, Norska, Rumunska, Singapuru, Jižní Koreje, Švédska, Švýcarska, Turecka , Velká Británie, USA. Můžete zkontrolovat PIA’Síťová stránka zde pro více informací o počtu serverů a umístění v každé zemi (obrázek níže).

soukromé servery pro přístup k internetu

Přestože počet podporovaných umístění je tenký, PIA do seznamu neustále přidává další servery. Prozatím je to díky vysokému poměru server / umístění. To umožňuje uživatelům maskovat svou původní identitu a zůstat anonymní přes internet s další motivací k používání serverů, které mají menší zatížení uživatelů. Výsledkem je výjimečná rychlost, bez ohledu na to, ve které zemi navazujete připojení VPN pomocí PIA - což je nezbytné pro bezproblémové torrentování a streamování!

Výkon PIA

Abychom vám poskytli lepší představu o spolehlivosti služby, provedli jsme několik výkonnostních testů. Pokud máte dvojí ohled na VPN, mohou tyto testy pomoci s rozhodovacím procesem:

Test rychlosti

Níže jsou uvedeny výsledky testu rychlosti připojení 100Mbps, který vám poskytne nezaujatý pohled na rychlosti, které budete moci využít při připojení k různým serverům PIA.

Místní poskytovatel internetových služeb

Níže uvedené výsledky vám umožní lépe porozumět rozdílu mezi rychlostí primární sítě a prémiovými servery PIA.

test rychlosti přístupu k soukromému internetu

Připojeno k serveru PIA France

Testy serverů z USA do Francie prokázaly vynikající rychlost. Přestože rychlost stahování a odesílání se snížila. VPN se podařilo zajistit konzistentní stahování 50,67 Mb / s a ​​35,47 Mb / s, s latencí až 418 ms.

rychlost serveru pia france

Připojeno k serveru PIA Australia

Testy serverů z USA do Austrálie byly také velmi působivé. Můžete využít stahování 52,25 Mb / s a ​​rychlost 37,48 Mb / s s latencí 231 ms. Toto je stále poměrně vysoká rychlost pro procházení / torrentování!

rychlost serveru pia australia

Získejte soukromý přístup k internetu

Soukromý přístup k internetu Test skutečné rychlosti pro sdílení torrentů a P2P souborů

PrivateInternatAccess je vždy chválen jako služba VPN, která vykonává to nejlepší v zábavních funkcích souvisejících s VPN, jako je Torrenting a odblokování geo-omezeného obsahu.

Ale všechny marketingové mumbo jumbo na webu VPN ne’t cokoli, pokud to poskytovatel nedokáže zálohovat se skutečným výkonem.

A to’přesně to, co nás zklamalo s PIA, když jsme prověřovali jeho výkon pro Torrenting.

PIA bývala skvělou službou pro účely torrentu, jak bylo zřejmé z počtu lidí, kteří ji za stejným účelem hlasitě doporučují na nejlepší stránce vpn reddit a dalších populárních fórech sociálních médií. Ale v poslední době jeho výkon klesl na nosedive. Vážně!

Testoval jsem PIA’s Torrenting výkon tím, že se snaží připojit k jednomu ze svých speciálních P2P serverů a stažením filmu vidět, jak dobře to funguje. A musím říct, že výsledky byly skličující.

Připojil jsem se k jejich izraelskému serveru, který speciálně určili pro úkol Torrenting.

Rychlost přístupu k soukromému internetu pro torrent

Jakmile jsem se připojil k tomuto serveru, pak jsem šel na Yts.am, populární Torrenting web, který obsahuje spoustu nejnovějších filmů a jiného druhu obsahu, který si můžete snadno stáhnout.

Poznámka: My v BestVPN.co nepodporujeme stahování obsahu chráněného autorskými právy žádným způsobem. Proces stahování tohoto souboru byl také zastaven uprostřed, aby bylo zajištěno, že žádný takový soubor nebude v našem systému dopadat. Tato demonstrace měla pouze ukázat PIA’s výkon pouze pro Torrenting.

Na Yts jsem pokračoval v stahování filmu “Requiem pro bojovníka” prostřednictvím mého klienta Utorrent.

Rychlost PIA je pro stahování nejhorší

A rychlost stahování na Torrentingu i rychlost nahrávání byly hluboko pod par. Dost na to, abychom z nás downgrade PIA na nedoporučená služba pro Torrenting.

PIA torrent test

Soukromý přístup k internetu pomalá rychlost pro torrent:

Zde jsou výsledky z testu rychlosti PIA’s Izrael server:

Ping: 199 paní

Stahování: 3,19 Mbps

Nahrávání: 2,64 Mbps

Přezkum rychlosti PIA

Toto jsou výsledky z a Připojení 20 Mb / s, což znamená, že PIA’s Izraelský server ve skutečnosti snížil rychlost stahování o 84%, což je prostě nepřijatelné pro VPN, která se propaguje na Torrentingu.

PIA’Ztráta rychlosti zvyklá pohybovat se kolem 30-40% známka jen pár měsíců zpět. Možná prochází špatnou fází a věci se brzy zlepší, ale prozatím PIA rozhodně není VPN, na kterou byste měli jít, pokud hledáte zážitek Premium Torrenting.

Soukromý přístup k internetu Netflix Test - Funguje to?

Byl jsem docela omámen výkonem Torrenting z PIA rychlostních testů, ale přesto jsem od poskytovatele očekával mnohem lepší, když dojde na odblokování Netflixu..

Ale tady jsem byl opět zklamán, protože PIA nedokázala odblokovat Netflix USA dvakrát před třetím připojením.

Soukromý přístup k internetu netflix recenze

Byl jsem připojen k PIA’s New York server při pokusu o odblokování Netflix, protože to byl jejich nejlepší server pro úkol dříve.

Soukromý přístup k internetu netflix skutečný test

A když se PIA konečně podařilo odblokovat Netflix USA, rozhodl jsem se streamovat Ex Machina, což je film s omezeným geografickým omezením dostupný pouze pro uživatele Netflix v USA.

Soukromý přístup na internet funguje na netflixu

Ano, film se streamoval, ale znovu jsem narazil na stejný druh problému, jaký jsem udělal s rychlostí PIA VPN jako s Torrenting.

Rychlost PIA VPN byla natolik pomalá, že film se nejprve hodně vyrovnával. A hodně, myslím, hodně.

Za druhé, rychlost PIA ne’t Nedovolte, aby film dosáhl kvality HD. Zrna na obrazovce zůstala všudypřítomná.

Soukromý přístup na internet pro Netflix

Jak jsem již vysvětlil, že rychlost přístupu k soukromému internetu byla na Netflixu docela pomalá, musím vám ukázat, jak moc to vlastně bylo.

Zde jsou výsledky z testu rychlosti pro server New York od PIA:

Ping: 241 Ms

Stahování: 3,03 Mbps

Nahrávání: 1,60 Mb / s

Rychlost soukromého přístupu k internetu netflix je nejhorší

Rychlosti streamování opět zůstaly v systému Rozsah 3 Mbps na mém připojení k internetu 20 Mbps.

Rychlost soukromého přístupu k internetu je přesný důvod, proč poskytovatel při streamování Netflixu nefungoval dobře.

Ostatní funkce jsou stále docela přijatelné, protože se podařilo odblokovat web’s US verze ve třetím pokusu, ale přesto, pokud rychlosti nejsou až přijatelné omezené pro streamování, mluvíme v rozsahu Průměrná ztráta rychlosti 30%, pak PIA v budoucnu nezůstane vhodnou sítí VPN pro Netflix.

Zákaznická podpora

Soukromý přístup k internetu využívá různé metody, jak reagovat na své uživatele’ dotazy. Pro každou službu, zejména v odvětví VPN, je důležité mít různé kanály, prostřednictvím kterých mohou uživatelé se službou komunikovat a hledat pomoc.

PrivateInternetAccess využívá funkci live chatu, znalostní báze a sekci FAQ k vyřešení problémů uživatelů a odpovědi na jejich požadavky.

Živý chat

V naší recenzi na soukromý přístup k internetu jsme testovali funkci live chatu a byli jsme spokojeni s jejím celkovým výsledkem. I když to trvalo chvíli, než se pracovníci zákaznické podpory připojili k internetu a zúčastnili se našeho chatu, zaměstnanec rychle odpověděl na náš dotaz a vedl nás vhodným způsobem.

Funkce živého chatu je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a je k dispozici 365 dní v roce. To ukazuje, že PIA je odhodlána poskytovat vysoce kvalitní uživatelské prostředí a věnovat se řešení vašich problémů souvisejících s VPN.

Znalostní báze

PIA má dobře obeznámenou a podrobnou znalostní databázi, která je přístupná z internetu ‘Podpora klientů’ možnost z webu. Ve znalostní bázi jsou průvodce nastavením, konfigurační soubory pro protokol OpenVPN a informace o různých nabízených funkcích.

Sekce FAQ

Sekce FAQ je přístupná z ‘Kontaktujte nás’ přístupné z horní části webu. Sekce Časté dotazy obsahuje základní informace o službě PIA VPN, jejích funkcích, zásadách ochrany osobních údajů a platebních informacích.

Pokud jste nový uživatel nebo plánujete používat program PrivateInternetAccess, pak je pro vás dobrým výchozím bodem procházení často kladených otázek, protože vám poskytne dostatečné počáteční informace o službě..

Možnosti platby

Soukromý přístup na internet akceptuje různé způsoby platby. Patří sem platby kreditními a debetními kartami, stejně jako PayPal, American Express, BitCoin, Ripple, Pay Garden a mnoho dalších platebních metod. Službu můžete také zaplatit anonymně pomocí dárkových karet od Wal-Mart, Starbucks, Macy’s atd.

soukromé způsoby platby za přístup na internet

Získejte soukromý přístup k internetu

Proces registrace

Proces registrace soukromého přístupu k internetu je snadný a vyžaduje několik kroků. Proces závisí na způsobu platby, který vyberete. K nákupu služby jsme použili PayPal a přesměrovali nás přímo na PayPal’s webovou stránku. Vše, co musíte udělat, je vyplnit podrobnosti a to’je to hotovo.

Pokud jste se rozhodli pro platbu použít možnost kreditní karty, vyžaduje to trochu více osobních údajů včetně vaší e-mailové adresy. Můžete použít dárkovou kartu nebo můžete platit bitcoiny, pokud chcete platit anonymně.

PIA Windows Client

Jakmile se zaregistrujete pro službu, můžete službu VPN nakonfigurovat pomocí ruční konfigurace nebo použít klienta VPN. Klient je k dispozici pro Windows (XP a novější verze) a Mac OS X (verze 10.6 nebo vyšší). Klienty si můžete stáhnout z internetu ‘Podpora klientů’ stránka zdarma.

Po stažení klienta stačí zadat uživatelské jméno a heslo a připojit se ke službě VPN. Existují některá pokročilá nastavení, která můžete použít také při přihlášení k klientovi.

Můžete vybrat požadovaný typ připojení, vzdálený port nebo pokud chcete použít přeposílání portů, přepínač zabíjení VPN, ochranu proti úniku DNS nebo ochranu proti úniku IPv6..

Můžete také použít klienta pro výběr úrovně šifrování, autentizace dat a nastavení handshake, které chcete pro ochranu.

Kompatibilita

Při kontrole soukromého přístupu k internetu jsme byli spokojeni s počtem zařízení a operačních systémů, se kterými je služba kompatibilní.

Můžete nakonfigurovat VPN ve vašem Windows a Mac pomocí softwarového klienta nebo manuálního nastavení. Službu lze také použít na zařízeních iOS a Android pomocí dodaných pokynů k nastavení. PIA také pracuje na zařízeních Ubuntu Linux, různých směrovačích a zařízení Boxee Box.

To poskytuje ochranu na více platformách a spolu s funkcí vícenásobného přihlášení můžete zůstat chráněni a zároveň si užívat svobody internetu.

Poskytnuté konzultace

Soukromý přístup na internet nabízí průvodce nastavením a návody pro konfiguraci služby na každém ze zařízení, se kterými je kompatibilní. Pokyny pro nastavení PIA jsou přístupné z internetu ‘Podpora klientů’ na webu.

Tyto návody poskytují postupné pokyny pro konfiguraci služby a pro kompatibilní zařízení existují samostatné návody pro konfiguraci různých protokolů. Existují konfigurační soubory OpenVPN, které lze také stáhnout z této stránky.

Protokoly a šifrování

PrivateInternetAccess poskytuje silná bezpečnostní opatření kombinováním různých protokolů a úrovní šifrování. Protokoly nabízené společností PIA jsou PPTP, L2TP / IPSec a OpenVPN. Tyto protokoly pracují v kombinaci s úrovněmi šifrování, aby chránily vaše data před různými hrozbami.

Úrovně šifrování zahrnují 128bitové a 256bitové šifrování AES (CBC Blowfish). Pokud používáte klientský software této služby, můžete pro ochranu svých dat a identity také zvolit nastavení ověřování dat a handshake.

Protokol však nelze vybrat pomocí klientského softwaru, který je dodáván s výchozím nastavením protokolu OpenVPN. Pokud si nepřejete používat OpenVPN, můžete ručně nakonfigurovat zvolený protokol.

Získejte soukromý přístup k internetu

Další funkce

PIA rozhodně jde o další míle, protože nabízí uživatelům extra kompatibilitu a spolehlivost. Když se rozhodnete pro tuto službu, můžete mít jistotu, že využijete řadu užitečných funkcí. Mezi ně patří:

PIA Mace ™ blokuje reklamy, sledovače, soubory cookie

MACE je nový systém nabízený společností PIA, který dále posiluje zákazníka’s bezpečnost a soukromí. Tato funkce vrací adresy IP nežádoucích doménových jmen jako adresu, která není směrodatná. Výsledkem bude, že VPN zablokuje dráždivé reklamy ze všech webů, což šetří vaše data a šířku pásma. Blokováním sledovačů a souborů cookie můžete zajistit, aby vaše identita zůstala zcela bezpečná. Nejlepší část ze všeho: nemusíte stahovat samostatnou aplikaci pro tuto funkci, protože je součástí vestavěné sítě VPN.

Peer-to-peer (P2P) / Torrenting

Pokud hledáte spolehlivou síť VPN, která neklade žádná omezení šířky pásma nebo sleduje vaši činnost torrentování, PIA je určitě dobrá volba. Tato služba nabízí úplnou anonymitu, ale omezené rychlosti. Tím je zajištěno, že vaše identita zůstane vždy v bezpečí a zároveň bude možné stahovat vše, co chcete, a to v nejvyšší možné míře.

Proxy SOCKS5

Soukromý přístup k internetu dokonce podporuje proxy server SOCKS5, který zaručuje nejvyšší bezpečnost pro činnosti P2P / Torrenting. Tento protokol podporuje pokročilé síťové technologie jako IPv6 a UDP, což zajišťuje, že budete vždy v bezpečí. Můžete si být jisti, že vaše identita zůstává naprosto anonymní ze zvědavých vládních agentur a místních poskytovatelů internetových služeb.

Přepínač zabíjení Internetu

Přepínač zabíjení Internetu umožňuje zastavit připojení k internetu, když se VPN odpojí. Díky tomu budete chráněni a vyloučíte jakoukoli šanci škodlivých subjektů na přístup k vašim datům nebo poznání vaší identity, pokud dojde k selhání VPN.

Port Forwarding

Funkce přesměrování portů umožňuje přesměrovat určitou komunikaci na konkrétní bránu. To však snižuje soukromí a PIA doporučuje ponechat tuto funkci mimo to, že si ceníte vysoké bezpečnosti.

Ochrana před únikem DNS

Pomocí této funkce získáte maximální ochranu, protože váš DNS je směrován přes VPN. Tímto způsobem jste chráněni před únikem DNS a vaše soukromí zůstává nedotčeno.

Ochrana proti netěsnosti IPv6

Ochrana proti úniku IPv6 zakáže provoz procházející IPv6 při používání PIA VPN. Tím je zajištěno, že nedochází k úniku provozu IPv6.

Více přihlášení

S Privateinternetaccess můžete připojit až 5 různých zařízení současně pomocí stejného účtu. 5 multi-login funkce umožňuje uživatelům flexibilitu a bezpečnost internetu bez ohledu na to, jaké zařízení nebo platformu chtějí používat.

Získejte soukromý přístup k internetu

Jak používat soukromý přístup k internetu (PIA) v Číně?

Podobně jako u jiných poskytovatelů, PIA’s webová stránka je nedostupná v pevninské Číně v důsledku vládních omezení na čínské VPN služby. Díky tomu máte v Číně pouze jednu možnost pro použití soukromého přístupu k internetu (PIA): ruční nastavení VPN. Zatímco “Skvělý Firewall” blokuje všechna připojení VPN, která může najít, nabízí určitou volnost pro připojení IPSec / L2TP. Sleduj PIA’s návod, jak nastavit protokol na různých zařízeních. To zahrnuje pokyny pro směrovače, telefony Android, iOS a stolní počítače.

Doporučené alternativy k PIA VPN

PIA byla před několika lety špičkovým poskytovatelem, ale od té doby ztratila spoustu svého lesku a důvěryhodnosti, protože upustila od jedné důležité funkce za druhou. Teď to není’• Nabídka odblokování Netflix USA nebo jakékoli jiné streamingové služby, jako je Disney Plus. Jeho funkce Torrenting dokonce klesly daleko, protože uživatelé si stěžovali hodně na pokles připojení a pomalý pokles. Pro PIA to byl tvrdý pokles milosti.

PIA se nedoporučuje ve své současné podobě, protože její cena je příliš vysoká na $ 3,11 / měsíc nebo $ 87,87 na jeho dvouleté transakci a přináší tak uživateli menší hodnotu.

Další nejlepší alternativou k tomu je v současnosti PureVPN, která je stále velmi bohatá díky své specializované podpoře pro odblokování Netflix, Torrenting a další související činnosti. A můžete získat PureVPN za pouhých 2,88 $ / měsíc nebo 69 $ vyúčtovaných jednou, pokud se rozhodnete pro jeho dvouletý obchod, což je jeho nejlevnější předplatný balíček.

Alternativy soukromého přístupu k internetu (PIA)

PIA byla před několika lety špičkovým poskytovatelem, ale od té doby ztratila spoustu svého lesku a důvěryhodnosti, protože upustila od jedné důležité funkce za druhou. Teď to není’• nabídnout odblokování Netflix USA nebo jakékoli jiné streamovací služby. Jeho funkce Torrenting dokonce klesly daleko, protože uživatelé si stěžovali hodně na pokles připojení a pomalý pokles. Pro PIA to byl tvrdý pokles milosti.

PIA se nedoporučuje ve své současné podobě, protože její cena je příliš vysoká na $ 3,11 / měsíc nebo $ 87,87 na jeho dvouleté transakci a přináší tak uživateli menší hodnotu.

Další nejlepší alternativou k tomu je v současnosti PureVPN, která je stále velmi bohatá díky své specializované podpoře pro odblokování Netflix, Torrenting a další související činnosti. A můžete získat PureVPN za pouhých 1,99 $ / měsíc, pokud půjdete na jednoletý obchod, což je jeden z nejlevnějších předplatných balíčků.

Poskytovatelé VPN

Odblokuje Netflix USA

Nabízí rychlé rychlosti

Šifrování

Protokoly

Multi-přihlášení povoleno

Ceny

Přečtěte si recenze

webová stránka

NordVPN PureVPN
ANO Ano
Rychle Nadprůměrný / Průměrný
Šifrování AES-256 na všech protokolech, které podporuje Šifrování AES-256 na všech protokolech, které podporuje
OpenVPN, IPSec & IKEv2 OpenVPN, L2TP, PPTP & SSTP
6 5
2,99 $ / měsíc na 3 roky předplatného tarifu (107,55 $ účtováno jednou) 2,88 $ / měsíc na 2 roky předplatného (69,00 $ účtováno jednou)
Recenze NordVPN Recenze PureVPN
Navštivte NordVPN Navštivte PureVPN

Závěr

Soukromý přístup k internetu je jednou z druhů služeb VPN, která nabízí přísné zabezpečení a soukromí. Služba si cení ochranu proti různým hrozbám prostřednictvím internetu a poskytuje ji prostřednictvím svých bezpečnostních protokolů a úrovní šifrování.

Při kontrole soukromého přístupu k internetu jsme byli spokojeni s celkovým balíčkem, který služba poskytuje. Kromě pomalých rychlostí výkonu je služba snadno použitelná a nastavitelná. V kombinaci s dobrou zákaznickou podporou a podrobnými pokyny k nastavení nabízí PIA dobrou hodnotu za peníze.

Pokud tedy hledáte službu VPN, která poskytuje prvotřídní zabezpečení internetu a chrání vaše soukromí na internetu, nic se nepřiblíží než soukromý přístup k internetu.

Похожие статьи

 • Recenze soukromého tunelu do roku 2020

  Jurisdikce Cena Spojených států 3 $ / měsíc (36 $ na ročním plánu) Servery 22 Servery ve 12 zemích Protokoly Uchovává citlivé protokoly po dobu 14 dní Šifrování...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me