Přehled OVPN 2020

Jurisdikce švédský
Cena 7,00 $ / měsíc
Servery 56 serverů v 7 zemích
Protokoly Ne
Šifrování AES-256
Odblokuje Netflix Ne
Torrenting Ne
Práce v Číně Ne
Doporučeno  Ne
webová stránka https://www.ovpn.com/en
Kompatibilita Windows, Android, Apple

OVPN prohlašuje, že je nejlepší volbou pro uživatele, kteří dbají na ochranu soukromí, a to již od 7 $ / měsíc. na 12měsíční plán. Vysoká cena bohužel není oprávněná, protože poskytovatel má ještě dlouhou cestu.

Nabízí pouze 81 serverů ve 13 zemích, což přispívá ke špatným rychlostem v důsledku zatížení serveru, což znamená, že se budete muset vypořádat s pomalým streamováním, procházením a torrentováním (což může být docela monotónní).

Co však skutečně kontroluje OVPN ze seznamu nejlépe hodnocených VPN služeb, je nedostatek schopnosti odblokování streamovacích platforem, jako je Netflix, nebo obcházení “Skvělý Firewall” v Číně (není k dispozici žádné zmatení).

Jako lepší alternativu bych doporučil jít na PureVPN nabitý funkcemi, který začíná na 2,91 $ / měsíc na dvouletém plánu. Čelí žádným problémům při obcházení geografických omezení na VoD, jako je Netflix, nebo při poskytování bezpečnosti uživatelům v Číně.. 

OVPN Pricing Review:

Nejlepší druh cenových plánů jsou ty, které jsou nekomplikované a tak jednoduché, jak mohou být. Mnoho uživatelů se okamžitě vypne, když uvidí cenové plány na základě počtu nabízených funkcí. Ale OVPN ne’jdu tak. Nabízí nejjednodušší cenové plány a ve všech z nich získáte přístup ke všem dostupným funkcím. Jediným rozdílem v cenových plánech je doba trvání předplatného.

V současné době OVPN nabízí tři cenové plány.

 • Předplatné na měsíc stojí 10,99 $
 • Čtvrtletní předplatné (3 měsíce) stojí 24,99 $ účtováno jednou (8,33 $ / měsíc)
 • Roční předplatné stojí 84,00 $ účtováno jednou (7,00 $ / měsíc)

Ceny nejsou příliš vysoké a ani příliš nízké. Můžete získat VPN s lepšími nabídkami při ročním předplatném, takže OVPN musí snížit cenu ročního balíčku v rozmezí 60–70 dolarů účtovaných jednou, aby byla přitažlivější a dostupnější.

OVPN Pricing Review

Podle naší recenze je čtvrtletní předplatné možná tím nejlepším pro ty, kteří se chtějí přihlásit k odběru VPN na krátkou dobu a potřebují cenově dostupnou nabídku..

A pokud jste ten, kdo nemá’Nechci dělat kompromisy v kvalitě za nižší cenovku, pak i roční plán poskytuje dostatečně dobrou nabídku, abyste ji mohli zvážit.

Pokud však jde o platební možnosti, OVPN nabízí docela základní službu.

Můžete platit buď prostřednictvím svých kreditních karet, Paypal účtu, hotovosti nebo dokonce bitcoinů.

Způsob platby OVPN

Možnosti jsou dobré, ale je třeba přidat další.

Zkušební verze OVPN

Právě teď OVPN ne’Nenabízejte plnohodnotnou bezplatnou zkušební verzi, jako je NordVPN’s 3denní bezplatná zkušební verze, která je bez připojených řetězců, ale nabízí 10denní záruku vrácení peněz.

To není nic neobvyklého. Nabízení zásady vrácení peněz je v odvětví VPN zavedenou praxí a pokud některý poskytovatel pokračuje a nabízí bezplatnou zkušební verzi, je to další výhoda.

Takže, OVPN’s 10denní zásada vrácení peněz je dobrá, ale doporučujeme, abyste přidali alespoň omezenou bezplatnou zkušební verzi své služby, aby uživatelé mohli komunikovat s VPN a používat ji před skutečným přechodem na její nákup.

Přehled kompatibility aplikací OVPN

Na rozdíl od jiných podobných poskytovatelů OVPN nabízí kompatibilní klienty pro Windows a Mac OS X. Stáhli jsme klienta Windows a nainstalovali ho, abychom zjistili, jak dobře to fungovalo, a byli jsme velmi ohromeni čistým, zefektivněním struktury klienta..

Přehled kompatibility aplikací OVPN:

UX a UI aplikace jsou neposkvrněné a vše od přepínání serverů po zabezpečení a možnosti klienta jsou v dosahu..

Můžete také nastavit OVPN v systému Android a iOS, ale musíte to udělat ručně pomocí OpenVPN. Zde jsou návody, jak nainstalovat OVPN na Android a jak nainstalovat OVPN na iOS.

Přehled serverů OVPN

Infrastruktura serveru je jednou z nejdůležitějších věcí, které je třeba zkontrolovat v síti VPN. OVPN nabízí 56 serverů v 7 zemích a 2 894 anonymních IP adres. Těchto sedm zemí se v podstatě nachází v Evropě a Severní Americe, takže věříme, že jejich umístění na serveru je trochu zkreslené. Další servery je třeba přidat jinde v regionech, jako je Střední východ, Afrika a Asie, aby se zlepšil výkon VPN v oblastech, které jsou těmto regionům blíže.

Přehled serverů OVPN

Přehled podpory OVPN

Přestože podpora zákazníků chvíli reagovala a zpoždění nebylo’Pokud je funkce chatu 24/7, kterou nabízí, plně vhodná, stále bychom to považovali za v pořádku, protože naše dotazy budou vyřešeny pomocí jejich odpovědí..

Přehled podpory OVPN

Pokud chce OVPN udržet své zákazníky, musí se funkce podpory mnohem zlepšit. Odpovědi, které dávají, by mohly být dobré, ale čas, který potřebují k tomu, aby tyto odpovědi poskytly, může zhoršit frustraci a přimět lidi jít jinam.

Přehled podpory protokolu OVPN

Pokud hledáte VPN, která podporuje PPTP, pak OVPN není pro vás tak, jak to dělá’• poskytovat podporu pro tento protokol, protože tento protokol není dost dobrý na to, aby byl pro svého klienta povinný.

Neexistuje ani podpora L2TP / IPSec, protože pouze bude možné použít OpenVPN jako výchozí protokol na OVPN. Zajímavé je, OVPN’s název se podobá názvu souborů OVPN, které se používají k nastavení VPN na OpenVPN.

OVPN Vilfo Router Review

V současné době v odvětví VPN převládá nový a úžasný trend, a to nabízet VPN umožňující směrovač těm uživatelům, kteří jsou o něco citlivější, pokud jde o ochranu jejich soukromí.

OVPN také nabízí VPN router pod jménem Vilfo. Tento VPN router si můžete koupit za pouhých 429 $ na adrese Vilfo.com a je dodáván s 19 přednastavenými VPN, včetně jmen jako NordVPN a VyprVPN. Můžete použít kteroukoli z nich (pokud máte platné předplatné poskytovatele VPN, který chcete zapnout, na routeru) jediným kliknutím.

OVPN Vilifo Router Review

Na tomto routeru lze také snadno nastavit další VPN, ale pouze pokud nabízejí podporu pro protokol OpenVPN.

Pokud používáte Vilfo, nikdy se nebudete muset starat o nastavení VPN na všech svých zařízeních samostatně, protože veškerá vaše internetová aktivita, bez ohledu na to, ze kterého zařízení vychází, je zaručeno krytí prostřednictvím VPN automaticky přes router.

Závěr:

OVPN má pár věcí, které je třeba zlepšit, ale celkově’je to doporučená VPN z našeho konce. Nevyskytly se žádné úniky DNS, rychlosti byly skvělé, dotýkaly se téměř 30 MBPS při 35 MBPS připojení, doba latence byla nízká a především jsme se nikdy nesetkali s žádným selháním.

Použijte 10denní zásadu vrácení peněz a podívejte se na tuto VPN, pokud se vám naše recenze líbí. Pokud máte nějaké dotazy, dotazy nebo návrhy, přidejte komentář do vlákna níže. Byli bychom více než rádi, kdybyste se s vámi zapojili do smysluplné konverzace jako vždy.

Похожие статьи

 • VPN Unlimited Review 2020

  Jurisdikce USA Cena 2,78 Servery 400+ Protokoly Ne Šifrování OpenVPN, L2TP / IPSec a IKEv2 Odblokuje Netflix Ano Torrentování Ano Funguje v Číně Doporučeno...

 • Recenze NVPN 2020

  Jurisdikce Bosna Cena 3,33 $ za měsíc Servery 54 Protokoly serverů Žádné protokoly Šifrování 256bitový CBC / SHA512 Odblokuje Netflix Ne Torrentování Ano Funguje v Číně...

 • PandaPow VPN Review 2020

  Jurisdikce Hongkong Cena 7,00 $ / měsíc na 1-letém plánu Servery 120+ VPN v 16 zemích Protokoly ukládají protokoly připojení Šifrování AES-256-bitové odblokování...

 • VyprVPN Review 2020

  Jurisdikce Švýcarsko (nebezpečné) Cena 6,67 $ / měsíc (80 $ za 1 rok) Servery 700 protokolů Žádné protokoly Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ano Torrentování...

 • Recenze soukromého tunelu do roku 2020

  Jurisdikce Spojené státy Cena 3 $ / měsíc (36 $ na ročním plánu) Servery 22 Servery ve 12 zemích Protokoly Uchovává citlivé protokoly po dobu 14 dní Šifrování...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me