Přehled infrastruktury serveru ibVPN

Jurisdikce Rumunsko
Cena 4,95
Servery 100+
Protokoly Ne
Šifrování AES-256
Odblokuje Netflix Ano
Torrenting Ano
Práce v Číně
Doporučeno  Ano
webová stránka https://www.ibvpn.com/
Kompatibilita Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, Firefox

Než začneme zkoumat funkce ibVPN, chceme, aby nejlepší čtenáři VPN pochopili, že tato recenze je založena na osobní zkušenosti, a proto představuje nezaujatý přístup k ibVPN. Stejně jako každý jiný odborník na VPN jsme se před zapisováním této recenze museli ujistit, že služby ibVPN byly plně testovány.

Nejdůležitějším aspektem jakékoli nejrychlejší služby VPN je robustnost její serverové infrastruktury. Společnost ibVPN zaznamenala v tomto ohledu pozoruhodné zlepšení, když před dvěma lety rostla z více než 100 serverů na neuvěřitelných 180+ serverů v 57 zemích..

Když jsme tyto servery testovali na jejich výkon, zjistili jsme, že většina z nich poskytuje vysoké rychlosti, vzácnost v doméně VPN, kde je běžné škrtění, žádná úzká místa v provozu ani v oblíbených umístěních serverů a podpora pro odblokování populárních streamovacích webů, jako jsou Netflix a Hulu.

Očekáváme, že poskytovatelé obejdou silný zákaz VPN na webech, jako je Netflix USA, a umožní svým uživatelům získat plnou hodnotu ze svého předplatného přístupem k mnohem větší knihovně obsahu, ale ibVPN nás překvapil nejen svými spolehlivými odblokovacími schopnostmi, ale také vysokými rychlostmi, které umožnilo streamování v rozlišení HD a upustilo ho v nejlepší službě VPN pro Netflix.

Poskytovatel také nabízí službu SmartDNS, pomocí které můžete na svých zařízeních pro streamování médií, jako je Roku a Apple TV, nastavit službu typu VPN pro odblokování geograficky omezených serverů pro streamování a hraní her. Můžete také přistupovat k proxy serverům, pokud se chcete připojit k umístění pomocí proxy služby. ibVPN skóroval v tomto kvadrantu kvality služeb velmi vysoko a nad naše očekávání.

ibVPN’Počet serverů je dobře rozptýlen po celém světě a pokrývá většinu kontinentálních USA, Evropy, australsko-asijských regionů, Dálného východu Asie a překvapivě na Středním východě, kde většina VPN’Nenabízejí ani jediný server.

server ibVPN

ibVPN’s Podporované protokoly

Protokoly poskytují nejdůležitější kousky, které tvoří mechanismus zabezpečení jakékoli VPN. I když VPN nabízí šifrování vojenské úrovně, omezený výběr protokolů může odradit uživatele od přihlášení k poskytovateli kvůli těmto velmi slabým místům zabezpečení a ochrany.

ibVPN se v této doméně také daří dobře, protože poskytuje podporu nejen konvenčním protokolům, jako je OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP a IPSec, ale také SoftEther, aby uživateli umožnil získat větší úroveň výběru při výběru úrovně zabezpečení potřebuje a vyváží jej s výkonem, který vyžaduje z VPN.

Doporučujeme však vždy používat OpenVPN jako takový’s nejbezpečnějším a spolehlivým protokolem s vynikajícím záznamem o ochraně soukromí a jeho dostupností také na ibVPN, pokud se rozhodnete zaregistrovat do služby.

Šifrování a kompatibilita zařízení

Než se dostaneme k dalšímu bodu, rádi bychom vám položili otázku. Pokud byste si někdy koupili službu VPN, jaké by byly vaše primární a sekundární motivy? S ohledem na neustále se zvyšující obavy o zabezpečení online předpokládáme, že mnoho uživatelů by si při surfování po internetu zvolilo služby VPN pro maximální ochranu.

Pokud jde o šifrování, ibVPN je stejně dobrý jako jakýkoli jiný poskytovatel služeb VPN. Díky podpoře SSL a 256bitového šifrování AES je vaše identita online neškodná a udržuje ji v bezpečí. ibVPN používá jeden z nejbezpečnějších algoritmů, Blowfish, aby vaše online ID bylo čisté a chráněné.

Abychom byli spravedliví k ibVPN, je jejich kompatibilita s přístroji docela slušná a přesto existuje určitý prostor pro zlepšení. Můžete ji nastavit na Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Roku Streaming Player, herní konzole (PlayStation a Xbox) a směrovače (DD-WRT a Sabai). Bylo by skvělé, kdyby byly zmíněny také BlackBerry a Kindle, ale jak jsme již řekli, ibVPN se může stále zlepšovat pomocí možností kompatibility zařízení.

Kompatibilita ibVPN

ibVPN’s Cenové plány a balíčky VPN

VPN se nyní stávají stále cenově citlivějšími komoditami, protože čím dál více uživatelů začíná projevovat zájem o doménu, ale s výrazně odlišnými požadavky a potřebami. Strategie cenového plánu musí tedy zajistit dostatečné pokrytí všech těchto typů potřeb uživatelů tím, že vytvoří plány, které budou konkrétním uživatelům nabízet vysokou hodnotu za dostupné ceny..

Společnost ibVPN se zaměřila přesně na tuto strategii tím, že formulovala své cenové plány podle potřeb populárních uživatelů.

ibvpn přehled cen

Nechat’s diskutovat o ibVPN’Cenové plány o trochu podrobněji zde:

Balíček: Ultimate VPN

Cena: 58,06 $ účtováno jednou (2,42 $ / měsíc)

Toto je snad nejkomplexnější plán v seznamu a může uspokojit všechny typy potřeb uživatelů. Od odblokování streamovacích webů po ochranu vaší anonymity online a od podpory Torrenting po bezpečnostní funkce jako Tor Over VPN a Double VPN, tento plán obsahuje vše, co ibVPN nabízí svým zákazníkům.

Kromě toho získáte v tomto plánu přístup k celkovým 180+ serverovým umístěním, 5 současným umístěním, serverům Socks5 Proxies, neomezené šířce pásma a vysoce kompatibilním klientským aplikacím VPN. A navzdory všem těmto ohromujícím vlastnostem, ibVPN’s cena je hluboko pod cenou, kterou budete platit u jiných poskytovatelů za podobný plán.

Tento plán je rozhodně nejlepší v seznamu!

Balíček: Standardní VPN

Cena: 18,48 $ / rok účtováno jednou (1,54 $ / měsíc) nebo 2,47 $ za měsíční fakturační cyklus

Opět velmi cenově dostupný plán, na který si mnoho zastánců soukromí může snadno dovolit. Tento standardní plán VPN má více než 140 zemí, jeden limit připojení, podporu více protokolů a vyhrazené klientské aplikace, ale Torrenting není podporován, neexistují žádné proxy servery. Tento plán může být dobrou volbou pro ty, kteří hledají základní předplatné VPN, aby ochránili svou online anonymitu, ale pokud hodně streamujete nebo Torrenting, doporučujeme vám jít na Konečný plán.

Balíček: Torrent VPN

Cena: 36,95 $ / rok účtováno jednou (3,08 $ / měsíc) nebo 4,95 $ za měsíční fakturační cyklus

Torrenting Fanoušci don’t získat velkou podporu v doméně VPN a to je velké zklamání, protože tvoří některé z nejdůležitějších zájmových skupin v sektoru VPN. IbVPN však nabízí vyhrazený plán, zejména pro Torrenters jako odvážnou pauzu od konvenčních průmyslových postupů.

A protože tento plán je určen pouze pro Torrenting, získáte přístup pouze k 21 serverů určený pro aktivity Torrenting nebo P2P od ibVPN, spolu s jediným současným připojením a vyhrazenými aplikacemi pro zvýšení možností kompatibility. Cenové rozpětí není ani tak vysoké, a pokud jde o roční plány, stává se stále dostupnější, přichází s těsně nad 3 $ měsíčně.

Balíček: IBDNS / SmartDNS:

Cena: 36,95 $ / rok účtováno jednou (3,08 $ / měsíc) nebo 4,95 $ za měsíční fakturační cyklus

Mediastreamers jsou v dnešní době vztek, protože lidé hledají více způsobů, jak mohou diverzifikovat způsoby, jak mohou sledovat své oblíbené streamingové stránky. Taková zařízení, jako je Apple TV, mohou nesmírně ovlivnit celou zkušenost a učinit z nich perfektní kandidáty na takové zábavně orientované aktivity.

ibVPN nyní nabízí dedikovaný plán právě pro taková zařízení za stejnou cenu jako jejich Torrentingový plán, což je skvělá ukázka, jak zmocnit uživatele pomocí většího zařízení, aby si mohl koupit tolik, kolik je v současné době potřeba. Tuto službu SmartDNS můžete použít k odblokování více než 300 geo-omezených kanálů po celém světě.

Jak nastavit ibVPN na Windows:

Jednou z nejlepších věcí, které charakterizují ibVPN, je neuvěřitelný detail vývoje klientských aplikací s cílem zajistit vrozenou kompatibilitu jejich služeb na téměř všech populárních a mnoha specializovaných zařízeních..

Ale protože klient Windows je pravděpodobně nejpoužívanější mezi dostupnými klienty, musí být skvěle navržen ve svých formátech UI / UX, aby se zajistilo, že se uživatelé budou cítit pohodlně při interakci se softwarem spolu s poskytováním stále více funkcí, které uživateli usnadní.

ibVPN’s Windows klient byl mnohokrát přepracován v nejlepším a současném stavu, je to jeden z nejlepších VPN klientů pro Windows, který zahrnuje Surfshark Windows klienta, ExpressVPN Windows App. Důvodem je nejen to, že se snadno používá, ale nyní také obsahuje některé působivé možnosti, jako je Double VPN, Tor over VPN nebo dokonce Kill Switch. Klient vám také může pomoci zjistit, co přesně je “nejrychlejší server” k dispozici je momentálně po zohlednění faktorů, jako je aktuální umístění, zatížení serveru atd.

Pokud si také přejete stáhnout a nastavit klienta Windows, pak zde’jak je tento proces jednoduchý:

  • Nakupte předplatné ibVPN vypořádáním s některým z výše uvedených cenových plánů
  • Získejte přihlašovací údaje uživatele, které aktivují vašeho klienta v e-mailu
  • Stáhněte si klienta Windows a nechte jej nastavit v systému
  • Rozhodněte se pro “Nejrychlejší server” Vyberte nebo vyberte svůj preferovaný server a klikněte na Připojit
  • Užijte si streamování nebo ochraňte svou online anonymitu bez ohledu na to pomocí ibVPN’s hvězdná VPN služba

Zákaznická podpora

ibVPN dělá úžasnou práci, pokud jde o zákaznickou podporu. Při označování služby VPN je to naše oko. ibVPN poskytuje informace, vzdělává uživatele a pomáhá jim s technickými problémy v jejich VPN klientech.

Můžete kontaktovat ibVPN prostřednictvím Support Tickets, Email, Live Chat, Remote Assistance, a získat několik rychlých tipů a naučit se něco nebo dva jednoduše čtením FAQ, Knowledge Base a diskusí na fórech. Taková vynikající zákaznická podpora je velmi vzácná a radost z ní používat!

ibVPN Zkušební verze zdarma a možnosti platby

V BestVPN.co hodnotíme poskytovatele VPN v recenzích mnohem více, kteří se snaží svým uživatelům poskytnout bezplatnou zkušební verzi bez závazku se všemi dostupnými funkcemi. Je to proto, že věříme, že nabídnutí bezplatné zkušební verze znamená, jak sebevědomý má poskytovatel sám ve službě, kterou poskytuje, a zda je ochoten dát jej konečnému uživateli, nebo ne.

ibVPN’s nabídka 24-hodinové bezplatné zkušební verze je jedním z vrcholů naší revize této služby, protože z pohledu uživatele byla neuvěřitelně nápomocná při rozhodování o dalším postupu a nákupu předplatného služby.

Kromě toho, pokud máte stále nějaké problémy se službou, vždy existuje 15denní záruka vrácení peněz, která vás může ujistit, že vaše peníze zůstanou v bezpečí u tohoto důvěryhodného poskytovatele.

Pokud jde o platební možnosti, ibVPN nabízí neuvěřitelných 50 a více platebních možností včetně debetní / kreditní karty, Ali Pay, Yandex, bankovního převodu. Nicméně přítomnost bitcoinu jako možnosti platby je to, co si ceníme nejvíce, protože umožňuje uživateli zažít velkou autonomii při zachování svého soukromí a anonymního, a to i při platbě za přihlášení k odběru služby..

Závěr

Na jedné straně to byl skvělý zážitek s používáním ibVPN a podrobným přezkumem jeho funkcí, na druhé straně jsme našli některé oblasti, kde se domníváme, že ibVPN může pracovat a stát se jednou z nejlepších, ne-li nejlepších poskytovatelů služeb VPN.

Servery na různých kontinentech zvyšují svou hodnotu a solidní algoritmus Blowfish zajišťuje, aby ibVPN zůstal v odvětví VPN. Mnoho z vás to možná neví, ale je to nejrychleji rostoucí služba VPN a má na palubě více než 500 000 lidí, kteří používají ibVPN’s služby.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me