Moje VPN kontrola sítě VPN

Na první pohled to vypadá jako britská specifická služba, ale vzhled může být docela zavádějící a tato představa zde jistě platí. MyPrivateNetwork VPN nemusí být jedním z největších poskytovatelů VPN venku, ale je to určitě dost dobrá služba, která dosud nebyla patřičně sdílena v centru pozornosti.

No, to’Dnes se změním, protože tuto službu podrobně přezkoumám a podrobně prozkoumám její různé aspekty, včetně cenových plánů, serverové sítě, bezplatné zkušební verze a dalších, abych analyzoval, zda splňuje naše nejlepší standardy VPN..

Tak tady’s exkluzivní recenzi MyPrivateNetworkVPN od BestVPN.co!

Přehled cen MyPrivateNetwork

Nejdříve první věc, cena. Aby jakákoli VPN byla dnes konkurenceschopná’S vysoce rezortním průmyslem musí své služby nabízet za správnou cenu. Mnoho poskytovatelů v těchto dnech konkurují v tomto odvětví prostřednictvím svých cenových plánů pro dno.

Když jsem se podíval na různé aspekty služby, které se podrobněji zabývám později v tomto přezkumu, a ve srovnání s cenovými plány poskytovatele, považoval jsem je za trochu dražší než norma. Zde jsou měsíční ceny nabízené poskytovatelem:

Moje VPN kontrola sítě VPN

  • Globální plán 8,97 £ nebo 11,65 $ / měsíc
  • Jednotná země 4,97 £ nebo 6,46 $ / měsíc

K dispozici jsou také dlouhodobé plány:

Jedna země:

  • 3 měsíce - 14,16 GBP nebo 18,40 $ účtováno jednou
  • 12 měsíců - 47,71 GBP nebo 61,99 $

Globální:

  • 3 měsíce - 25,56 GBP nebo 33,21 $
  • 12 měsíců - 86,11 GBP nebo 111,8 $

Myprivatevpn Dlouhodobé plány

V bestVPN.co nemáme’Obvykle se řídí zásadou, že pouze ti poskytovatelé, kteří nabízejí levné plány, jsou dobré a to’je to proto, že víme a přijímáme skutečnost, že poskytování kvalitní VPN služby vyžaduje spoustu peněz a menší poskytovatelé don’Obvykle nemají zdroje, aby nabízely nejen dobré služby, ale také zasáhly nízké ziskové marže.

Takže pro poskytovatele, jako je MyPrivateNetwork, jejichž cenové plány jsou určitě nad očekávaným rozsahem pro služby takového postavení, dávám jim určitou výhodu. Ostatní recenzenti by mohli takovéto poskytovatele přímo zabít, ale já věřím více VPN’s výkon. Ceny pro mě jsou vedlejší.

Poskytovatel nabízí dva typy plánů, nejprve globální plán se všemi funkcemi a servery nabízenými poskytovatelem, a zadruhé, jeden plán země, který vás omezuje pouze na připojení k jedinému serveru země..

Doporučil bych pouze poskytovateli, aby se ujistil, že nejprve změní své ceny z britských liber na americké dolary, aby plány vypadaly trochu přitažlivější pro globální spotřebitele a zachránily je od potíží s převodem. A za druhé bych jim poradil, aby snížili své ceny o 25%, aby byli na stejné úrovni jako ostatní poskytovatelé, kteří pracují na stejné úrovni..

Pokud se chcete rozhodnout pro poskytovatele, pak bych rád poradil o dlouhodobých plánech, zejména o globálním plánu 3měsíční dohody, což je podle jeho cenového zdůvodnění možná nejlepší část šarže..

Zkušební verze MyPrivateNetwork

Nejlepší funkcí této služby je její bezplatná zkušební a refundační politika. MyPrivateNetwork je jednou z nejštědřejších a nejotevřenějších VPN služeb, se kterými jsem se setkal v mé kariéře v recenzování, a rád bych doporučil jejich zásady bezplatného zkušebního postupu všem ostatním poskytovatelům v oboru, protože dále ukazuje, jak velká je důvěra poskytovatele zobrazování ve své službě prostřednictvím tohoto zákona.

Moje VPN kontrola sítě VPN

Obvykle, pokud potřebujete bezplatnou zkušební verzi, musíte se rozhodnout pro ni, nebo pokud nemáte’t, můžete jít přímo k nákupu služby, ale věci don’S tímto poskytovatelem VPN to tak nebude fungovat.

V síti MyPrivateNetwork dostanete úplnou 3denní bezplatnou zkušební verzi s nulovým závazkem ke každému plánu, což je prostě úžasné, protože umožňuje uživateli cítit se mnohem bezpečněji při vstupu do služby.

Poskytovatel také nabízí svou vlastní bezplatnou službu VPN. V síti MyPrivateNetwork’Díky bezplatné službě získáte náhodně přiřazený server v Německu nebo Španělsku a maximální rychlost 1 Mbps.

Ale štědrost ne’Končete zde, protože také využijete neuvěřitelných 90 dní na vrácení peněz. Všechny tyto faktory se spojí, aby nabídly každému uživateli bezkonkurenční zdání bezpečnosti při nákupu VPN, protože víte, že jste vyhráli’Bude vám účtováno až 72 hodin a dokonce i poté můžete své peníze kdykoli získat zpět za 3 měsíce.

Mám obavy ohledně MyPrivateNetwork’s vysoce cenovými plány, ale jeho bezplatná zkušební a refundační politika víc, než jen to, aby to rozhodně bylo.

Přehled kompatibility aplikací MyPrivateNetwork Apps

Poskytovatel nabízí čtyři hlavní klientské aplikace, tj. Pro Windows, Mac, iOS a Android. Toto je do značné míry základní startovací balíček, pokud to můžu nazvat, pro kteréhokoli poskytovatele VPN začít. Ale byl jsem docela překvapen, když jsem viděl, že poskytovatel nabízí specializovanou aplikaci Firestick, což není žádný průměrný výkon, protože to dokazuje, že je to také zásobování specializované uživatelské základny..

Podpora zařízení MyPrivateVPN

Jedním z nejpřekvapivějších aspektů bylo, že Kodi nikde nebyla. Kodi je jednou z nejoblíbenějších streamovacích platforem, a to i v případě, že to poskytovatel neposkytuje’Nenabízejí k tomu vyhrazený doplněk, ale určitě zmiňují svou VPN’s proces nastavení pro to. Ale tento poskytovatel VPN ne’Nedělejte nic z toho, co je podle mě důležité.

Kromě toho jsou její aplikace také docela základní, kromě aplikace Firestick, která je docela zatraceně dobrá a je možná tam s těmi nejlepšími, s ne příliš honosnými věcmi. Uživatelské rozhraní je trochu nemotorné a může se zbavit některých modernizací a upgradů, aby do schématu věcí zahrnovalo více minimalismu..

Ale jednu věc, kterou zde musím vyjasnit, je, že aplikace pro Windows je ve skutečnosti aplikace OpenVPN, což znamená, že to není váš průměrný klient VPN, tj. Jako ti, které získáte od poskytovatelů, jako jsou ExpressVPN nebo PureVPN. Jejich aplikace pro Windows běží na protokolu k nastavení založenému na protokolu, což je dnes trochu stáří’s prostředí, kde máte jednoho klienta, ve kterém se můžete bez problémů rychle přesouvat z jednoho protokolu do druhého.

MyPrivateNetwork musí zavést lepší klientskou aplikaci pro Windows, jako jsou ty, které nabízejí lepší poskytovatelé, protože tato je pro průměrného uživatele příliš technická.

Infrastruktura serveru MyPrivateNetwork

Recenze serverů MyprivateVPN

Tento poskytovatel v současné době nabízí kolem 200+ serverů ve 44 zemích po celém světě. Infrastruktura serveru je vysoce nakloněna ve prospěch západní Evropy a severoamerického regionu, s málo místy v Asii, jako je Indie, a ještě méně v jihoamerických a afrických regionech.

Poskytovatel nabízí dobrý seznam serverů pro ty, kteří se chtějí připojit k serverům v oblasti Dálného východu Asie, kde jsou dostupná místa včetně Malajsie, Tchaj-wanu a Hongkongu..

Počet serverů je dost dobrý, pokud je’v porovnání s podobnými poskytovateli ve středním měřítku, poskytovatel však musí přidat další místa v regionech, jako je Asie a Jižní Amerika, aby poskytl poskytovateli širší dosah.

Pokud jde o streamování podporovaných serverů, byl jsem zklamaný’Nemohu se dostat do Netflix USA. Služba však fungovala dobře při odblokování BBC iPlayeru z Velké Británie, což se očekávalo, protože poskytovatel se zaměřuje hlavně na poskytování služeb britským spotřebitelům.

Tento přístup je dobrý, ale může selhat tím, že omezí poskytovatele na uživatele v jedné zemi. MyPrivateNetwork musí pracovat na tom, aby jeho servery získaly schopnost obejít omezení na Netflix USA, pokud chce v nadcházejících letech výrazně růst jako služba.

Recenze podpory MyPrivateNetwork

Pro dotazy uživatelů nebo řešení problémů jakéhokoli druhu nabízí poskytovatel e-mailovou podporu, která je standardní, ale může se rozhodně vylepšit přidáním funkce živého chatu v příštích dobách. To mu umožní, aby jeho služba vypadala přitažlivější a pohotověji ve srovnání s tím, co je v současné době.

E-mailová podpora je dobrá a stále je vysoce ceněna, ale její postupné vyřazování ze strany větších služeb v tomto odvětví a v nadcházejících dobách bude muset každý jít stejnou cestou, tak proč ne teď.

Kromě této metody nechte’Podívejte se na výkon. Zaslal jsem jim e-mailem o určitém dotazu, který jsem měl na mysli, a doba odezvy byla pod hodinu, což je vzhledem k mé zkušenosti s jinými podobnými systémy e-mailové podpory docela vynikající..

Recenze podpory Myprivatevpn

Mohu vás tedy ujistit, že pokud se přihlásíte ke službě, dostáváte se hodně. To’není to nejlepší, ale je to’Není to tak špatné.

Závěr

MyPrivateNetwork je jednou z lepších středně velkých služeb, protože její výkon je opravdu skvělý jako služba VPN. Existuje jen málo niggles, které, pokud budou vylepšeny, mohou výrazně zvýšit způsob, jakým služba provádí.

Funkce MyPrivateVPN

Pokud jde o moje hlavní doporučení, musí MPN přidat, aby se jeho klientům snadněji používalo (dýha je mimo podporu klienta OpenVPN nebo si ji nechala a také si vybudovala nové, které nabízí snadnější zpracování služby VPN), přidejte možnost odblokování Netflix USA, snižte ceny o 20 až 40% a nakonec přidejte podporu live chatu (volitelné).

Ale jednu věc, kterou je třeba poznamenat, je, že hodnotím MyPrivateNetwork’s Firestick aplikace jako jedna z nejlepších VPN aplikací pro platformu, a pokud hledáte VPN pro váš Firestick, pak existuje několik lepších možností než MPN’s vyhrazenou aplikaci.

Pokud poskytovatel implementuje všechna tato doporučení, může se stát ještě lepší a populárnější službou, než je tomu dnes. MPN je rychlá, nabízí velké množství serverů a je bezpečná, takže rozhodně získá základní právo, jedinou věcí, kterou zbývá nyní, je přidat novinky, aby se získala větší komerčnost..

Похожие статьи

  • Recenze soukromého tunelu do roku 2020

    Jurisdikce Cena Spojených států 3 $ / měsíc (36 $ na ročním plánu) Servery 22 Servery ve 12 zemích Protokoly Uchovává citlivé protokoly po dobu 14 dní Šifrování...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me