Jóga VPN Recenze 2020

Jurisdikce Žádné informace
Cena Volný, uvolnit
Servery 500+ serverů ve 30 regionech
Protokoly Ukládá protokoly připojení
Šifrování AES-256-bit
Odblokuje Netflix Ne
Torrenting Ano
Práce v Číně Ne
Doporučeno  Ne
webová stránka Aplikace v obchodech Google a Apple Play
Kompatibilita Android, Apple

Jóga VPN dokázala shromáždit více než 5 milionů uživatelů ve své krátké době vstupu na trh nástrojů ochrany osobních údajů. Jedná se o bezplatnou službu VPN, která je nabízena jako “nejlepší” mnoha uživatelů v obchodě Google Play, ale moje analýza odhaluje docela tmavou stránku o VPN.

Jejich aplikace nejsou vůbec bezpečné a používají zlověstné praktiky k vydělávání peněz, což zahrnuje prodej vašich dat službám třetích stran a používání modelu založeného na reklamách (což opět vystavuje vaše informace dalšímu riziku protokolování z nebezpečných služeb).

Další informace o síti Yoga VPN naleznete v této komplexní recenzi obsahující kritika týkající se zabezpečení, transparentnosti, ceny, serverů, výkonu, kompatibility a podpory..

 • Bezpečnostní
 • Průhlednost
 • Ceny
 • Servery
 • Výkon
 • Kompatibilita
 • Podpěra, podpora

Bezpečnostní

Jurisdikce

První a nejnebezpečnější fakt o Yoga VPN je, že nikdo neví, kde má poskytovatel své sídlo. Nemají k dispozici žádné oficiální webové stránky, pouze stránku na Facebooku, která je pro jádro dvojznačná. Z velké části má služba neaktivní přítomnost online.

Přesto získává poměrně velký počet registrací, vydělává 4,7 hodnocení v obchodě Google Play a 4,8 začíná na iTunes (z nichž většina recenzí vypadá falešně). Skočím hlouběji do poskytovatele, narazil jsem na zajímavý výzkum provedený ZDNet.

Jóga VPN Jurisdikce

Uvádí, že přibližně 60% nejlepších bezplatných mobilních aplikací v obchodech Apple a Google Play pochází od vývojářů se sídlem v Číně nebo s čínským vlastnictvím. 17 z 30 analyzovaných aplikací (objevujících se v obou obchodech) mělo formální spojení s Čínou, což je přinejmenším alarmující..

Pokud se podíváte na výše uvedený seznam, všimnete si, že mezi zahrnutými jmény je Yoga VPN. Moje jediná rada je, že byste měli utéct ze služby co nejrychleji. Čínská vláda je proslulá svými zákony o uchovávání údajů a hromadném dohledu.

Zásady ochrany osobních údajů

Pravděpodobně nejvznešenější omluva pro zásady ochrany osobních údajů, Jóga VPN zveřejňuje své zásady protokolování na webovém serveru s výpisem textů, ke kterému můžete přistupovat zde: http://www.yogavpn.com/static/privacy.txt

Pouze 373 slov má zásady ochrany soukromí tendenci být zcela nejednoznačné a neposkytují žádné platné informace o tom, jaké informace jsou shromažďovány a na jak dlouho.

Neshromažďujeme osobní údaje, které vás nebo jinou osobu identifikují, například vaše jméno a příjmení, fyzické adresy, e-mailové adresy, telefon, fax, SSN, informace uložené ve vašem zařízení.

Jak vidíte, první stav nezaznamenává žádné osobní údaje, ale poté pokračuje “Vaše údaje můžeme shromažďovat, když s námi komunikujete nebo nám dáváte”.

Neexistují žádné podrobnosti o tom, jaké informace jsou uloženy / zaznamenány, což nám dává další důvod k tomu, abychom vám řekli: nedůvěřujte tomuto bezplatnému podvodu VPN. Může to fungovat hladce, ale k jádru je stinné!

Zásady ochrany osobních údajů VPN pro jógu

Testování netěsnosti IP / WebRTC / DNS

Abychom získali lepší představu o zabezpečení / soukromí, které nabízí jóga VPN, provedl jsem několik testů na úniku prohlížeče, úniku DNS Perfect Privacy a IPLeak.Net..

Připojil jsem se k mnoha různým serverům a výsledky, které jsem obdržel, se velmi podobaly snímkům obrazovky, které vidíte níže s německou IP adresou.

Ano, VPN spravuje skrýt moji IPv4 adresu a WebRTC, ale alarmující část je identifikace více než 70 adres DNS serveru.

Jakýkoli web, který obdrží tolik požadavků DNS z různých míst, vás zablokuje při návštěvě. Nemluvě o tom, že DNS zobrazuje dvě různá umístění.

Jedním z nich bylo Německo a druhé Nizozemsko, což má z hlediska doby pingu pro tento server smysl, byl pod oběma lokalitami poměr 8 000 ms..

To opět potvrzuje mou teorii, že poskytovatel nemá vlastní servery, ale ve skutečnosti je nakupuje od americké firmy Linode..

Jóga VPN IP WebRTC Testování netěsnosti DNS

Průhlednost

Nejistota Jógy VPN je taková, že má dva různé vývojáře pro své iTunes a Google Play Store, z nichž oba mají dvě samostatné VPN aplikace.

Na iTunes je jóga VPN vytvořena společností LANPIPER PTE.LTD (také vývojář pro Melon VPN) a v obchodě Google Play ji vyvinula Sarah Hawken (která také vlastní VPN Lighter).

Jóga VPN průhlednost

Není tedy možné určit, kdo přesně provozuje jógu VPN, ale stále jsem oslovil oba vývojáře, abych získal více informací o poskytovateli.

Stále od nich čekám na odpověď, spolu s odpověďmi na některé invazivní otázky, které jsem položil jejich podpůrnému týmu na yogavpn.feedback [@] gmail.com

 1. Kde sídlí vaše společnost? Mohli bychom získat adresu?
 2. Vydáváte zprávy o průhlednosti / záruční kanárky?
 3. Pokud ano, jak často? Užitečný by byl odkaz na URL nebo soubor PDF!
 4. Byly vaše požadavky prověřeny nezávislou bezpečnostní společností třetí strany?
 5. Proč jste ještě nebyli auditováni? Jakékoli důvody?
 6. Mohli bychom získat nějaké informace o majitelích za společností?
 7. Máte nějaké investory a jsou to informace veřejně dostupné pro uživatele?
 8. Kdo jsou představenstvem vaší společnosti?

Ceny

Pokud jste prošli některou ze svých stránek aplikací v obchodě Play nebo iTunes, musíte již vědět, že se jedná o bezplatnou síť VPN, a proto proč je třeba provést kontrolu cen?

Jóga VPN je určitě zdarma, ale potřebujete “Body” pro odblokování určitých funkcí. Tyto body jsou rozděleny do tří různých úrovní pro aktivaci úplného výpisu serverů.

Ceny jógy VPN

Toto je první, co takový systém vidím. Chcete-li získat body, máte několik možností. Prvním z nich je sledovat video, které vám dá kdekoli mezi 10 až 1000 body.

Druhým je check-in, který vám dává +200 až 1000 bodů. Třetí je pozvat více přátel, což vám dá více než 9000 bodů a čtvrté zadat kód, který vám opět poskytne 4000 bodů.

Servery

Jóga VPN říká, že nabízí 500 “Proxy servery” ve 30 různých regionech. Pro přístup k těmto serverům musíte získat body pomocí výše uvedených metod.

V závislosti na bodech, které máte, můžete získat přístup k serverům na třech různých úrovních. Úroveň 1 nabízí pouze pět serverů v pěti různých zemích.

Úroveň 2 zvyšuje až na 15 serverů celkem, což přidává také některá regionální rozhodnutí pro uživatele (například USA na východním pobřeží a na západním pobřeží USA)..

Úroveň 3 dále rozšiřuje seznam na 30 různých serverů, jejichž názvy obsahují konkrétní umístění ve městě (například Francie - Paříž nebo USA - Miami)..

Tyto 3 úrovně serverů spolu s body, které je potřebujete denně odblokovat, jsou uvedeny níže. Mějte na paměti, že se tyto částky mění.

 1. Základní: 500 bodů / den
 2. Stabilnější: 1800 bodů / den
 3. Celosvětově & Nejstabilnější: 5000 bodů / den

Servery VPN pro jógu

Poskytovatel neuvádí, jaké šifrování nebo protokol používá nebo nabízí. Bez těchto dvou funkcí nemůže být na prvním místě VPN.

Dokonce i ty nejosobnější VPN zmiňují tyto dvě věci, ale Jóga VPN o nich mlčí. Říká se, že šifruje vaše data, ale nic dalšího nenasleduje.

Výkon

Pokud mluvím konkrétně o rychlosti, poskytovatel je horší než jakákoli bezplatná služba testovaná dříve. To by mohlo být důsledkem jeho velké uživatelské základny a nedostatku dostupnosti serverů.

Nikdo nechce ztrácet čas sledováním reklam nebo klepáním na body, aby získal body za přístup k serverům úrovně 3 nabízeným poskytovatelem.

Každý ví, že reklamy samy o sobě zaznamenávají údaje o uživatelích a že to samo o sobě představuje riskantní nabídku, když se rozhodnete stáhnout a nainstalovat síť Yoga VPN..

Testy VPN provedené pomocí nástroje Oakla Speedtest na více serverech přinášejí průměrnou rychlost stahování 15 Mb / s a ​​upload 10 Mb / s v mé síti 4G.!

Testování virtuální polohy

Abychom uživatelům poskytli lepší představu o klamavé službě, kterou je Yoga VPN, provedl jsem na jejich serverech test. To mělo posoudit, zda poskytovatelé’ servery jsou založeny na inzerovaném místě.

Připojil jsem se k serveru v Německu, který mi dal IP adresu: 139.162.168.186. Tuto adresu jsem poslal do pingového testu CA App Synthetic Monitor.

Testování virtuální polohy jógy VPN

Nástroj ping server na více než 90 místech po celém světě. Jak vidíte, doba zpáteční jízdy je v jiných lokalitách poměrně vysoká, ale v Německu - Frankfurtu je ms pouze 1,080 ms.

Recenze jógy VPN

Když jsem však zkontroloval umístění Nizozemsko - Amsterdam, dotýkal se stejných 8 000+ ms, stejně jako server Německo - Berlín, což naznačuje směrování serveru. Takže jsem provedl traceroute.

Jóga VPN

Pokud vidíte výše uvedené výsledky, vidíte, že pingové časy jsou při provádění traceroute z Frankfurtu poměrně krátké, ale podobné výsledky jsem opět obdržel v Nizozemsku - Amsterdamu.

Po dalším kopání a zkopírování koncového bodu IP do sady Hurricane Electric BGP Toolkit jsem zjistil, že jejich servery jsou skutečně zakoupeny na adrese https://www.linode.com.

Virtuální umístění jógy VPN

To nám dává jasný obrázek, že Jóga VPN nelze důvěřovat. Mají stopy v Číně a poté servery zakoupené od USA, člena jurisdikce Five Eyes Jurisdiction. Není to trochu bezpečné!

P2P / Torrenting a Netflix

Jóga VPN nepovoluje Torrenting a ani to neříká, že pomocí něj můžete odblokovat jakýkoli hlavní streamovací server, což je v pořádku, protože bezplatné služby nemají zdroje, které by tyto funkce mohly nabídnout..

Můj výzkum jejích serverů dále vysvětluje, proč nepodporují torrentování nebo odblokování VoD, jako je Netflix. VPN není dostatečně vybavena a trpí únikem DNS!

Kompatibilita

YogaVPN nenabízí mnoho kompatibility. Podporuje pouze dvě platformy: iOS a Android vytvořené vývojáři třetích stran, LANPIPER PTE.LTD (na iTunes) a Sarah Hawken (na Google Play Store).

Znamená to, že ve firmě Firestick neexistuje jóga VPN pro Windows nebo jóga? Bohužel, protože poskytovatel nemá ani oficiální web, je pošetilé očekávat podporu pro více platforem.

Jsem si jist, že uživatelé mohou najít spoustu možností s lepší kompatibilitou zařízení. Pokud je provoz VPN stále velmi důležitý, můžete načíst apk soubor Yoga VPN přes Bluestacks na počítačích Mac nebo Windows.

Přehrávač Bluestacks App Player je emulátor pro Android, který ve vašem účtu Gmail nastavuje obchod Google Play pro falešné zařízení poskytované softwarem pro načítání / instalaci souborů .apk!

Podpěra, podpora

Protože jóga VPN nemá oficiální web, není k dispozici mnoho možností pro získání podpory. Nejbližší věcí k jakékoli online přítomnosti, kterou má Yoga VPN, je stránka na Facebooku.

Je smutné, že poskytovatel byl neuvěřitelně neaktivní. Když procházím příspěvky, vidím, že jóga VPN je aktivní pouze v roce 2017 s minimální aktivitou v letech 2018, 2019 a 2020..

Podpora jógy VPN

Pořád jsem se rozhodl jim poslat zprávu na Facebooku a zeptat se jich, zda mají nebo nemají plány na vytvoření oficiálního webu pro svůj produkt.

Obdržel jsem automaticky generovanou odpověď, která mě nutila kontaktovat se v aplikaci nebo e-mailem. Udělal jsem obojí, ale přesto jsem nedostal odpověď.

Recenze YogaVPN

Je jóga v Rusku zakázána?

Byl bych rád, kdyby poskytovatel odpověděl sám, ale bohužel jejich podpora naštve. V současné době vám o situaci v Rusku mohu říci, že věci nejsou dobré!

Vláda, podobně jako Čína, chce větší kontrolu nad digitálním světem. Podporuje pouze akreditované služby VPN, které souhlasí se sdílením protokolů s agenturami.

Všichni poskytovatelé nespolupracující s touto zemí budou proto trpět trvalým zákazem aplikací VPN pro: iTunes a Google Play Store, včetně Yoga VPN.

Konečný verdikt

Doporučil bych Yoga VPN?

Hmm. Žádné přesné informace o jurisdikci, problémech s únikem DNS, použití virtuálních umístění, žádné oficiální webové stránky, nedostatek vysoce výkonných serverů a systémy s obtížnými body, dostanete podstatu, správně?

Poskytovatel je pravděpodobně jedním z nejhorších ve volném segmentu a vysoká uživatelská základna nemění skutečnost, že VPN je ve všech svých postupech velmi nejednoznačná a přináší špatné zabezpečení a výkon..

Moje rada by byla, kdybyste vedli opačným směrem tak rychle, jak jen můžete, a nedůvěřovali síti Yoga VPN, dokud se nerozhodnou být transparentnější pro své zákazníky a potenciální zákazníky..

Похожие статьи

 • Surfshark Review 2020

  Jurisdikce Britské Panenské ostrovy Cena 1,99 $ / měsíc (47,76 $ po dobu 24 měsíců) Servery 1040+ ve více než 61 zemích Protokoly Žádné protokoly Certifikované šifrování...

 • PureVPN Review 2020

  Jurisdikce Hongkong Cena 2,91 $ / měsíc na serverech s 2letým plánem 2 000+ ve 140+ zemích Protokoly Žádné protokoly Certifikované šifrování AES-256-CBC odblokuje Netflix...

 • GOOSE VPN Review 2020

  Jurisdikce Nizozemsko Cena 1,99 $ Servery 71 Protokoly Ne Šifrování AES-256 Odblokuje Netflix Ne Torrenting Ano Pracuje v Číně Ne Doporučeno Ne Web...

 • Betternet VPN Review 2020

  Jurisdikce Kanada Cena 2,99 $ / měsíc na jednoletém plánu Servery 10 serverů v 10 zemích Protokoly Protokoly Uživatelská data Šifrování AES-256 (Placené) | AES-CBC-128 bit...

 • AVG Secure VPN Review 2020: Je AVG VPN k ničemu??

  Jurisdikce Česká republika Cena 79,99 $ účtováno jednou (1-roční plán) Servery 50+ Protokoly Ano Šifrování AES-256-CBC Odblokuje Netflix Ano Torrentování Ano Funguje...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me