Hola VPN Review 2023 – Nebezpečné & ldquo; zdarma & rdquo; VPN se vyvarovat!

Hola VPN, která byla založena v roce 2023 a kterou založili Ofer Vilenski a Derry Shribman, je mezi freebies známým jménem. Používá freemiový model, což znamená, že mají k dispozici bezplatné (žádné reklamy) a placené plány. Pokud bych však byl zcela nezaujatý, oba by měli špatný výkon.

Produkt byl součástí mnoha kontroverzí, jako součást jejich strategie využití zdrojů uživatelů jako výstupních uzlů pro Holu’s placenou sesterskou službou, Luminati. Existuje také důkaz, že VPN funguje jako botnet a jeho další produkt Hola Browser, spojený s DDoS útoky!

Rozhodujete se přihlásit k odběru poskytovatele? Pokud ano, doporučil bych vám, abyste se tam zastavili a přečetli si tento podrobný Hola VPN Review 2023, kde získáte jasnější obrázek!

 • Bezpečnostní
 • Průhlednost
 • Ceny
 • Servery
 • Výkon
 • Kompatibilita
 • Podpěra, podpora

Contents

Jurisdikce

Hola VPN má své sídlo v Izraeli, které sice není členem Aliance FVEY, ale přesto lze považovat za silného spojence. Země je jedním z nejbližších partnerů s vládou USA a zpravodajskými agenturami, jako je Národní bezpečnostní agentura (NSA)..

Samozřejmě tvrzení, že jsou úředníci “pozorovatel” je stále diskutabilní, vzhledem k tomu, že dokumenty od Edwarda Snowdena neměly o zemi mnoho podrobností. Wikipedia však stále zmiňuje Izrael jako oficiálního pozorovatele FVEY a NSA sdílí přímý přímý dohled.

Pokud by to nestačilo, bylo mnoho případů identifikace stinných společností s vazbami na Izrael. Někteří dokonce tvrdí, že izraelské úřady dávají širší kontrolní pravomoci ve srovnání s americkými úřady. Opravdu bych nechtěl věřit službě založené v takové zemi!

Zásady protokolování

Na rozdíl od většiny bezplatných služeb VPN jsem rád, že síť Hola VPN nabízí stránku licenční smlouvy s koncovým uživatelem a zásady ochrany osobních údajů. Uživatelé tak budou přesně vědět, k čemu se přihlašují.

Pokud mluvím konkrétně o protokolování, je důležité připomenout, že Hola VPN vylepšila svou stránku, až poté, co čelila závažné kritice obklopující “botnet” zvěsti.

Po této akci se poskytovatel rozhodl být “jasnější” o jejich operacích a z velké části jsem rád, že se snaží být transparentní.

Jak jsem však očekával před lety a po kontrole stovek poskytovatelů na trhu, Hola VPN také zaznamenává vaše informace.

Data protokolu zaznamenaná sítí VPN zahrnují typ prohlížeče, který používáte, webové stránky, které navštěvujete, spolu s informacemi, jako je čas strávený a časy přístupu a data.

“Neprenajímáme ani neprodáváme žádné osobní údaje. Můžeme sdělit osobní údaje jiným důvěryhodným poskytovatelům služeb nebo partnerům třetích stran za účelem poskytnutí služeb, skladování a analýzy. Můžeme také převést nebo prozradit osobní údaje našim dceřiným společnostem, přidruženým společnostem.”

Hola VPN nyní uvádí, že neprodává / nesdílí žádné osobní údaje, ale nemyslím si, že vzhledem k tomu, že většina bezplatných VPN prodává vaše data třetím stranám.

Nemluvě o tom, že jsou v rozporu se svým prohlášením ve stejném odstavci, nejprve uvedou, že nesdílejí osobní údaje, ale poté informují, že je sdělují dceřiným společnostem a přidruženým společnostem..

Využití uživatelských zdrojů jako výstupních uzlů

V odvětví VPN to bylo docela šok, když se Hole od roku 2014 podařilo shromáždit obrovské množství 46 milionů uživatelů po celém světě.

Postupem času vyvinuli databázi 9 miliónů IP silných botnetů, které prodávají přístup pro HTTP požadavky na https://luminati.io.

Obvykle se při instalaci Holy stanete koncovým bodem VPN. Jiní uživatelé v síti mohou ukončit připojení k internetu a převzít vaši IP.

Tak se Hole dokáže prodat “bezplatná služba”. Neplatí za šířku pásma, ale používá a prodává ji uživatelům, kteří se rozhodnou nainstalovat a spustit své aplikace.

Věci se dále komplikují, když přicházejí zprávy o 8kan webové stránce, dostávají legitimně vypadající POST požadavky na post.php za 30 sekund z více než 9 761 015 výstupních uzlů Luminati botnetu, které provozovatel desky Fredrick Brennan sdílel informace o.

Problémy s IP / WebRTC / DNS

Abychom získali lepší představu o spolehlivosti proxy serveru Hola (i přes mnoho obvinění a kontroverzí), rozhodl jsem se provést testy VPN týkající se problémů s únikem.

Tento proces mi trval celý den, kdy jsem zkontroloval téměř každý server proxy serveru Hola ze šesti různých nástrojů pro testování VPN na internetu:

 1. https://ipx.ac/run – Selhalo
 2. https://ipleak.net/ – Passed
 3. https://dnsleak.com – selhalo
 4. https://browserleaks.com/webrtc – Selhalo
 5. https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ – Passed
 6. https://www.perfect-privacy.com/check-ip – předáno

Z testů provedených na těchto šesti nástrojích poskytovatel nevykazoval žádné problémy s únikem na Perfect Privacy and Netesky prohlížeče, ale neuspěl v testech na úniky IPX, Browser Leaks a DNS.

IPX

Výsledky, které vidíte níže, pocházejí z testu provedeného na serveru Spojeného království. VPN bohužel úniku mé původní IPv4 veřejné a soukromé IP adresy.

  Recenze VPNsec Browsec 2023

Proto jsem informace cenzuroval červenou barvou, abych chránil svou vlastní identitu. Jedna věc je však jistá, že proxy serveru Hola není vůbec bezpečná volba!

Hola VPN Leak Test IPLeak

IPLeak

IPLeak obvykle poskytuje velmi přesné výsledky při posuzování VPN a jejího připojení. Podle tohoto nástroje je vaše IPv4 adresa a DNS zabezpečené.

Test DNS však odhalil plus 55 serverů a během tohoto procesu narazil na 8 chyb, takže opět nedůvěřuji poskytovateli s takovou reputací!

Hola VPN Leak Test IPX

DNSLeak

Pro testování na DNSLeak jsem připojen na stejném britském serveru jako se všemi analýzami. Tento nástroj mi dal nejrelevantnější a nejpřesnější výsledky mého spojení.

Zobrazovala moji přesnou veřejnou a soukromou adresu IPv4, spolu s přesnými údaji o zemi a městě, a proto jsem výsledky rozmazala.

Hola VPN Leak Test Leak

Únik prohlížeče

Netěsnosti prohlížeče jsou třetím nástrojem ze seznamu, který zobrazuje únik WebRTC a DNS. Moje veřejné a soukromé adresy IPv4 byly jasně viditelné u Hola VPN.

To opakuje, že poskytovatel není nebezpečný a nenabízí vám ochranu před sledováním. Je to na hovno, aby vaše identita byla skrytá, a já bych tomu nevěřil!

Hola VPN Leak Test BrowserLeaks

Dokonalé soukromí

Použil jsem dva nástroje od společnosti Perfect Privacy k ověření, zda je moje připojení zabezpečené nebo ne. Jedním z nich je nástroj Check IP a druhým nástrojem DNS Leak Test.

Jak vidíte, výsledky ukazují, že Hola VPN udržuje vaši identitu skrytou, ale myslím, že to je chyba nástrojů, protože tři různé služby ukázaly problémy s únikem.

Hola VPN Leak Test Perfektní soukromí

Kontrola souboru aplikace

Tam, kde může antivirová společnost, jako je AVG a její produkt Secure Line VPN, přicházet s virem GrayWare / Win32.Presenoker, jsou aplikace Hola VPN bez všech trojských koní a malwaru.

Test byl proveden na webové stránce virustotal.com, kde můžete nahrát soubor a nechat jej analyzovat napříč několika antivirovými službami, aby se zkontrolovaly případné červené známky.

Hola VPN Virus Check by Virus Total

Průhlednost

Chcete-li důvěřovat poskytovateli VPN, musíte se dozvědět více o jeho historii, majitelích, centrále, představenstvu atd. Tyto informace nejsou snadno dostupné z jakékoli služby.

Proto jsem se rozhodl vytvořit průvodce Transparentní VPN, kde mě uvidíte, jak sdílím odpovědi od různých poskytovatelů poté, co jsem jim položil INVASIVNÍ otázky e-mailem.

Věc je, že jsem nemusel e-mailem společnosti Hola VPN poskytovat informace o jejich produktu. Vše o VPN najdete na internetu “O” nebo “DNA” stránka. Pro snadnější čtení jsem každý aspekt oddělil:

Hola VPN Review

 1. Zakladatelé: Ofer Vilenski a Derry Shribman
 2. Členové týmu: Limor Kidron (VP HR), (Ron KolCTO) a (Arik GiladGM)
 3. Investoři: DFJ (Silicon Valley), trilogie (Seattle), Magma (Izrael), Horizons Ventures (Hongkong) a Orange (Francie).

VPN nenabízí “Oprávnění Kanárské ostrovy” a ještě to nikdo neudělal, ale brzy se pokusím získat podrobnější odpověď od Hola VPN.

Ceny

Již jsem poskytl podrobnosti o tom, jak Hola VPN’s bezplatná verze funguje a využívá uživatelské zdroje pro šířku pásma a výstupní uzly, aby nedošlo k utrácení peněz.

Poskytovatel však také nabízí prémiový balíček. Přestože je služba stále téměř stejná, je stále dobrá pro testování poskytovatele.

Možnosti předplatného

Obvykle máte 4 různé možnosti předplatného: měsíční, dvouletý, roční a dvouletý plán. Měsíční ceny začínají na 11,95 $.

Pokud chcete využít slev, můžete se rozhodnout pro předplatné s delší dobou trvání. Například 6měsíční balíček snižuje měsíční ceny na 9,00 $.

Pokud se rozhodnete pro roční, zaplatíte 6,99 $ / měsíc. – ušetříte pozoruhodných 41% z původní ceny, která se každý rok účtuje 83,88 $.

Pro nejlepší hodnotu bych doporučil uživatelům, aby se rozhodli pro dvouletý plán. Stojí to 3,99 $ měsíčně, což činí 95,75 $ na dva roky, což vám dává obrovskou slevu 66%!

Přehled cen Hola VPN

Záruka vrácení peněz

Hola VPN nabízí bezplatnou aplikaci a záruku vrácení peněz, která pokrývá obě základny pro jejich zákazníky. Službu můžete vyzkoušet, kdykoli budete chtít.

Záruka vrácení peněz trvá 30 dní. Je však naprosto nezbytné vědět, že společnost Hola VPN svým zákazníkům blázen, pokud jde o tvorbu cen.

Toto je první, kdy jsem takový systém v oboru viděl! “Služba Hola je poskytována pro každou platformu samostatně. Pokud jste se tedy zaregistrovali na dvou platformách, budou platit dvě platby.”

Toto je text převzatý z části Časté dotazy týkající se fakturace, kde poskytovatel řeší obavy týkající se účtování účtů dvakrát. Docela chytrá strategie, jak oklamat své zákazníky, Hole!

Servery

Po instalaci aplikace Hola VPN na platformě Android a Windows jsem si všiml, že není k dispozici žádné přesné číslo. Z toho, co jsem počítal, máte 220+ serverů pro připojení.

Rychlost těchto serverů byla “dobře” ale bezpečnost byla šíleně špatná. Jak jsem viděl výše, Hola VPN se nepodaří správně zašifrovat a zabezpečit připojení, čímž unikne vaše informace!

  Přehled OVPN 2023

Testování virtuálních míst

Abychom uživatelům poskytli lepší představu o Hola Unblocker, provedl jsem na jejich serverech test. To mělo posoudit, zda poskytovatelé’ servery jsou založeny na inzerovaném místě či nikoli.

Připojil jsem se k serveru ve Velké Británii, který mi dal IP adresu: 213.229.67.83. Tuto adresu jsem vložil do pingového testu CA App Synthetic Monitor.

Testování virtuálních lokací Hola VPN

Nástroj ping server na více než 90 místech po celém světě. Jak vidíte, doba zpáteční cesty je pro jiná místa poměrně vysoká, ale ve Velké Británii – Londýně je ms pouze 2,419 ms.

Recenze HolaVPN

Tracertový nástroj od CA Technologies’ App Synthetic Monitor, dále tyto nálezy ověřte a zobrazte rtt 4.709 ms. To znamená, že server je skutečně umístěn v Londýně.

Testování virtuálních umístění Hola VPN

Pro kompletní obrázek jsem také zkopíroval a vložil IP adresu, kterou jsem dostal ze serveru (213.229.67.83), a koncovou adresu (151.236.46.162) do sady Hurricane Electric BGP Toolkit:

HolaVPN

Testy rychlosti

Testoval jsem výkon VPN Hola provedením testu rychlosti na více serverech. Pro tento proces jsem pro Holu použil nechvalně proslulý Speedtest od Ookly’s UK, USA, Francie a australská místa.

Všechny testy byly provedeny při 50Mbps připojení. V Austrálii jsem stěží přijal stahování 5,51 Mb / s a ​​6,65 Mb / s. Ve Francii nebyly výsledky příliš odlišné.

Obdržel jsem stahování 7,54 Mb / s a ​​nahrávání 4,11 Mb / s. Pro USA jsem získal nejvyšší 17,4Mbps stahování a 4,76 Mbps nahrávání a pro Spojené království 13,7 Mbps stahování a 4,28 Mbps nahrávání.

To dává Hola VPN průměrnou rychlost stahování 10Mbps a uploadu 4Mbps na připojení 50Mbps, což je neuvěřitelně špatné přinejmenším.

Hola VPN Nejrychlejší od Ookly

Torrenting & Zmatek

Poskytovatel bohužel nenabízí funkci zmatení StealthVPN a.k.a. Stále jsem měl zástupce důlní testovací služby v Číně (jako součást našeho poskytovatele 80+)’s analýzou), ale nefungovalo to.

VPN nefungovala ani v jiných lokalitách, jako je Írán, Irák, Turecko a Egypt, kde hrozí zákaz VPN a je obtížné jej obejít.

Pokud jde o P2P / Torrenting, provedl jsem test na IPLeak.net, který požadoval stažení magnetického spoje a poté vyhodnocení pozadí za sítí.

Hola VPN se nezdařila při maskování mé původní IP adresy. To může být pro torrentery škodlivé, protože budou muset stáhnout statné pokuty podle zákona DMCA kvůli stahování obsahu porušujícího autorská práva!

Test torrentů Hola VPN

Streamování / odblokování – Hola Netflix

VPN jsou cennými nástroji pro zábavu-geeks a cutters, kteří chtějí mít přístup k geo-omezenému obsahu na VoDs jako Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime a Hulu.

Jako takové je rozumné očekávat, že Hola VPN odblokuje takové streamingové platformy, ale výsledky, které jsem dostal, bohužel zklamaly..

Navštívil jsem stránku https://www.netflix.com a okamžitě jsem obdržel oznámení od společnosti Hola VPN, aby se moje poloha přesunula do Spojených států nebo do jiné země..

Odblokování Hola VPN Netflix

Kliknu “Spojené státy” protože má nejvíce titulů ve filmech a televizních pořadech a Hola VPN mi řekla, abych se přihlásil ke svému účtu Netflix. Udělal jsem a pak se připojil ke Spojeným státům, abych mohl streamovat.

Odblokování HolaVPN Netflix

Jak vidíte, jedná se o chybu, kterou jsem obdržel od Netflix, která uvádí, že jejich systém mě zjistil, že používám odblokovač nebo proxy. Hola je pro streamery docela nespolehlivá!

Hola VPN Netflix Unblocking Review

Kompatibilita

Kompatibilita zařízení není problémem Hola VPN, která již spravuje více než 191 milionů uživatelů po celém světě. Máte k dispozici aplikace pro Windows, Mac, iOS a Android.

Uživatelé mohou dokonce získat rozšíření pro Google Chrome a Mozilla Firefox. Poskytovatel dokonce tvrdí, že pracuje na Apple TV, ale ve skutečnosti pouze poskytuje pokyny pro nastavení DNS.

Hola Android Aplikace

Po stažení / instalaci “Neomezená VPN zdarma – Hola”, budete vítáni s nabídkou, které vás požádá “přihlásit se, don’• sdílet zdroje” nebo klikněte na “další”.

Pokud se rozhodnete pro první z nich, budete si muset zakoupit předplatné. Mějte na paměti, že Hola’Plány jsou spravovány různě na různých zařízeních.

To znamená, že pokud již máte předplatné na Windows, stejný účet nebude fungovat na vašem Androidu. Budete si muset dopřát další transakci.

Pokud se rozhodnete pro druhé jmenování, budete muset souhlasit se sdílením svých zdrojů, po kterém získáte přístup k internetu “Hola Unblocker”, který funguje spíše jako prohlížeč proxy než VPN.

Všechny mé nainstalované aplikace jsou přehledně rozloženy v nabídce. Mohu si vybrat ten, kam chci přesunout svou polohu, a pak zvolit server podle mého vkusu.

Jako další možnost můžete jednoduše kliknout na vlajku země v levém horním rohu, vybrat server a poté vyhledat cokoli a získat relevantní výsledky na tomto místě.

  Zrychlete kontrolu

Podle mého názoru je aplikace dobrá pro odblokování, ale při používání serveru VPN v různých aplikacích jsem se setkal s mnoha problémy. Ochrana nebyla tak přesvědčivá a narazil jsem na problémy s připojením.

Hola VPN aplikace pro Android

Windows aplikace

Aplikace Hola Windows, která je k dispozici ke stažení přímo na webové stránce, byla velmi podobná její protějšku pro Android. Obvykle nemáte VPN, VPN, ale přizpůsobený prohlížeč Chrome!

Ano, nedělám si srandu. Hola VPN jednoduše optimalizovala prohlížeč Chrome tak, aby zahrnoval řadu jeho rozšíření, včetně Video Accelerator, Ad-Blocker a Proxy / VPN.

Bez aplikace, která maskuje celou vaši síť a nejen připojení prohlížeče, se Hola nezdá být přesvědčivou možností využití anonymity online.

Možná máte k dispozici mnoho míst, ale to je jen o tom. Tato aplikace je spíše proxy než skutečná služba VPN a nenabízí dobré šifrování, aby byla vaše identita skrytá.

Hola VPN Windows Aplikace

Rozšíření Hola VPN Chrome / Mozilla

Tato bezplatná VPN pro Chrome je stejná jako aplikace pro Windows. Verze pro počítače přidává do prohlížeče pouze další služby, které zahrnují rozšíření Hola Google Chrome.

Proto je celkový design a vzhled zcela identický. Můžete otočit “proxy” kdykoli chcete a přesuňte svou polohu pomocí 226 různých serverů.

Nezapomeňte však, že toto rozšíření Hola je stejné chytající prodejní uživatelé’ šířku pásma pro náklady na pokrytí své bezplatné služby. Takže, pokud tomu opravdu důvěřujete?

Nemyslím si! Lepší volbou pro uživatele, kteří dbají na ochranu soukromí, je jít za spolehlivými jmény v oboru, jako jsou NordVPN, ExpressVPN, Surfshark a PureVPN s bezpečnými rozšířeními prohlížeče.!

Rozšíření prohlížeče Hola VPN

Podpěra, podpora

Pokud jde o podporu, VPN zdarma Hola nenabízí live chat 24/7. Mají e-mailovou nápovědu [@] hola.org, kde můžete kontaktovat své technické pracovníky ohledně problémů souvisejících s VPN.

Mezi další možnosti podpory patří Facebook, Twitter a YouTube. Měli dokonce i stránku Google+, ale po jejím ukončení byla jejich přítomnost ztracena.

Poslední možností, kterou máte k získání pomoci, je návštěva sekce Časté dotazy, která obsahuje spoustu relevantních dotazů, které by měly poskytnout dostatečnou pomoc.

Podpora Hola VPN

Často kladené otázky (FAQ)

Pokud jde o používání Holavpnu, uživatelé mohou mít spoustu obav / otázek, které jim projdou myslí. Na základě toho jsem uvedl některé nejčastější dotazy, které získáváme od našich uživatelů na jednom místě. Odstraňování problémů naleznete v častých dotazech níže:

Je použití Hola VPN bezpečné?

Jak již bylo zmíněno, Hola se chová spíše jako proxy, nikoli jako aplikace VPN. Nepoužívá šifrování pro maskování provozu, takže nezakrývá vaše internetové aktivity.

Vaše online identita bude proto ohrožena bez ohledu na platformu, na které používáte Hola VPN. Je lepší hledat na trhu prominentní jména s bezpečnou reputací.

Co dělá Hola VPN??

Hola má podle freemiového modelu nabídek zdarma i placené plány. Samotná aplikace byla spojena s mnoha podezřelými aktivitami, jako je využití uživatelských zařízení jako výstupních poznámek pro úsporu šířky pásma.

O tom, jak VPN prodává vaše informace třetím stranám, došlo dokonce ke kontroverzi. Poskytovatel může být v odvětví VPN, ale ve skutečnosti je jedním z důvodů, proč se většina lidí obrací od nástrojů ochrany osobních údajů!

Je Hola.org bezpečná?

Samotný web je zcela bezpečný k návštěvě. Používá protokol HTTPS pro příchozí / odchozí provoz, zajišťuje, že vaše data jsou bezpečná, ale to je omezeno pouze na web.

Hola Free VPNs Aplikace pro Windows, Mac, iOS a Android jsou téměř zbytečné, pokud toužíte po soukromí a anonymitě!

Co znamená Hola?

Hola sama o sobě je španělská věta, na kterou se odkazuje “Ahoj”, ale neexistuje historie, proč se tento poskytovatel rozhodne použít název “Hola VPN” za jejich službu.

Poslal jsem e-mailem poskytovateli, abych získal více informací o tom, jak společnost vznikla, jak přistoupili ke jménu atd. Stále čekám na odpověď!

Konečný verdikt

Doporučil bych Hola VPN?

NIKDY NEŽ MŮJ ŽIVOT! Nachází se v zemi, která je blízkým spojencem s FVEY, zaznamenává informace o relaci / aktivitě, neschopnost odblokovat Netflix, problémy s únikem WebRTC / DNS / IP, scamming uživatelům prodejem soukromých dat, jejich použití jako výstupní uzly…

Služba selhala ve všech aspektech mého procesu kontroly. Jednoduše řečeno, jedná se o proxy službu prodávanou jako VPN, která nenabízí soukromí / zabezpečení jakéhokoli druhu. Uživatelé by se měli vyhýbat tomuto bezplatnému podvodníku VPN. Nespadejte na jeho klamavé marketingové strategie!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me