HideMyAss VPN! Kontrola šifrování a podpory protokolu

Stejně jako všechny ostatní VPN na trhu, HMA! také tvrdí, že je to nejlepší VPN tam venku. Slibuje zajistit vaši anonymitu online, ale uživatelské recenze o ní ještě nebyly’V poslední době to nebylo skvělé. Takže jsem se rozhodl otestovat věci a zkontrolovat, jak velkou váhu mají názory na tuto populární službu VPN.

HMA! dělá velmi vysoké sliby na své velmi jedinečné a honosné webové stránce, ale skutečně je dodržuje, to je to, co musím zjistit v tomto komplexním skrývání HideMyAss VPN Review 2019

 • Bezpečnostní
 • Průhlednost
 • Ceny
 • Servery
 • Výkon
 • Kompatibilita
 • Podpěra, podpora

Průmyslovým standardem pro šifrování je vojenské šifrování AES-256 jako takové’je tam nejbezpečnější standard šifrování dat. Podle této normy nelze dešifrovat data šifrovaná, i když máte tisíce superpočítačů pracujících 24 × 7 po stovky let..

A HMA! nasazuje tento standard, takže jej mohu označit za bezpečné v rámci této metriky pro bezpečný přenos dat přes jeho připojení.

Pro podporu protokolu tunelování nabízí tři různé varianty protokolu:

 1. OpenVPN
 2. PPTP
 3. L2TP / IPSec

Z těchto tří je OpenVPN považován za nejbezpečnější od svého otevřeného zdroje a bez hlavních bezpečnostních zranitelností. Doporučuji používat tento protokol ve výchozím nastavení, ať už používáte HMA! nebo jakoukoli jinou VPN.

PPTP není bezpečný jako jeho starý protokol standard a je považován za slabý, takže je k ničemu, i když je tam.

L2TP / IPSec je nejlepší pro platformy iOS, protože OpenVPN je tam trochu pomalý. Pokud ne’• narazíte na problémy s rychlostí, držte se OpenVPN, ale pokud ano, přejděte na L2TP / IPSec, protože je relativně bezpečný, i když v menším měřítku než OpenVPN.

HMA! Kontrola úniku DNS

Skrytí skutečné IP online není něco, co lze snadno provést pouhým nabídnutím serveru, který přesměruje vaše připojení. Pokud VPN, kterou používáte, nefunguje, může vaše IP adresa snadno uniknout’• nabízet ochranu proti únikům WebRTC nebo DNS.

V naší studii o úniku DNS jsme narazili na mnoho VPN, které slibovaly robustní zabezpečení, ale nemohly’Dokonce ani skrýt svou skutečnou IP online. Většina uživatelů ne’Nevím o tom, ale to je něco, co byste neměli’brát na lehkou váhu, pokud plánujete koupit předplatné nového plánu.

Stejně jako HMA! chránit před DNS, WebRTC a jinými druhy úniků?

Překvapivě to určitě ano!

Netěsnosti požadavků WebRTC a HTTP

 1. https://browserleaks.com/webrtc (Vymazat)
 2. https://www.doileak.com/ (Vymazat)

Netěsnosti DNS:

 1. https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (Vymazat)
 2. https://www.dnsleaktest.com/ (Vymazat)

Netěsnosti IPv4 / IPv6 a Torrent IP:

 1. https://ipleak.net/ (Vymazat)
 2. https://ipx.ac/run/ (Vymazat)

Po tom, jak jsem našel několik bezpečnostních aspektů této služby nejistých a nespolehlivých, jsem nebyl’nečekám HMA! aby byl vůbec odolný proti úniku. HMA! pro Torrenting by byla skvělá volba, protože by byl tak jasně odolný vůči úniku, pouze pokud by jeho logovací politika a jurisdikce nebyly tak nevhodné.

HideMyAss! Kontrola souboru aplikace Kontrola

Aplikace, i když pocházejí od známých nebo důvěryhodných poskytovatelů, mohou nést motory nebo malware, které mohou potenciálně poškodit vaše zařízení nebo ohrozit vaše data nebo dokonce obojí.

Chcete-li si být jisti, že váš systém nefunguje’Pokud se tak nestane kompromitovaným, musíte spustit kontrolu aplikace.

Nejlepší web, který pro tento úkol používám, je Virustotal.com.

Obvykle kontroluji aplikace pro počítače, protože jsou to často ty, které mají vysoké šance nést malware nebo podezřelý motor.

HMA!’s Windows aplikace vyšla z tohoto testu jasné, bez motorů detekovaných v 60 různých testech.

HideMyAss VPN Review

Pokud jste někdy přemýšleli o přihlášení k odběru HMA!, Musíte se vážně podívat na tyto bezpečnostní nedostatky, které prostě nelze ignorovat.

Jurisdikce

Spojené království.

To je místo, kde Privax Limited, která zase vlastní HMA! je založen.

Privax Limited získala v roce 2015 renomovaná bezpečnostní firma Avast, která má několik online produktů souvisejících s ochranou osobních údajů. Přestože Avast sídlí v České republice, HMA! stále působí mimo Spojené království.

Spojené království není vůbec bezpečným místem, na kterém by mohla být založena jakákoli VPN. V naší studii jurisdikcí bylo Spojené království mezi nejnebezpečnějšími místy na světě, pokud jde o bezpečnost dat. Pokud je zde VPN, je zranitelná vůči návrhům, jako jsou vládní příkazy, příkazy k vydání dat atd.

Vaše data nejsou bezpečná, pokud jsou’je zaparkován ve Velké Británii a vytváří HMA! nevhodná volba, pokud hledáte bezpečného a anonymního poskytovatele, se kterým se můžete spojit.

Protokolování

Všechny sítě VPN tvrdí, že přenášejí nulové protokoly, ale vždy jsou některá data ukládána na pozadí, jak jsme v naší studii ověřili různé zásady protokolování v celém odvětví..

Ale dokud VPN ne’• neukládají osobní údaje, mohou být považovány za bezpečné pro uživatele, ale HMA! spadají do této kategorie?

Ne, není’t. Tady’proč:

HMA! vede následující druhy protokolů:

 1. Uživatelské jméno
 2. Časová razítka připojení
 3. Protokoly šířky pásma
 4. IP adresa uživatele
 5. IP adresa VPN serveru, ke kterému se uživatel připojuje

A to’není to jen o ukládání citlivých informací, ale také o době, po kterou jsou uloženy, což pro uživatele činí celou věc ještě nebezpečnější.

HMA! ukládá všechny tyto protokoly po dobu 30 dnů. Že’s měsíc, ve kterém jsou vaše citlivá data uchovávána pomocí HMA! a pokud to zkombinujete se skutečností, že umístění ukládání dat je ve Velké Británii, pak tam’s vám nezůstal žádný prostor pro důvěru v HMA! vůbec.

Poskytovatel byl rovněž zapojen do nedávné minulosti, kdy předal citlivá data uživatele orgánům, které vedly k uvěznění některých jeho uživatelů..

Jedna věc’Při použití HMA byste nikdy neměli dělat nic nezákonného! vůbec, protože poskytovatel se jistě vzdá vašich dat, pokud přijde objednávka od jakéhokoli orgánu. A i když jste uživatel, který nemá’dopřejte si něco nezákonného a přihlaste se k odběru HMA! není vhodné.

HMA! Obecně nabízí tři typy cenových plánů, ale v současné době existuje omezený časový dlouhodobý plán’je také k dispozici.

Budete mít přístup ke všem HMA!’s funkcemi v každém jednotlivém plánu.

 1. Měsíční tarif: 11,99 $ účtováno jednou.
 2. Roční předplatné: 83,88 $ účtováno jednou (6,99 $ / měsíc).
 3. Dvouletý předplatné: 119,76 $ vyúčtováno jednou (4,99 $ / měsíc).
 4. Speciální plán: Tříletý předplatné: 107,64 $ účtováno jednou (2,99 $ / měsíc).

HideMyAss VPN Pricing Review

Jsou tedy tyto plány a jejich cenové štítky ospravedlnitelné pro službu, kterou HMA! Nabídky?

Ne podle mého názoru jako HMA!’Cenové plány nejsou jen předražené, ale jsou také protichůdné.

Měsíční tarif je příliš vysoký za téměř 12 $. Cenové rozpětí pro takový plán by nemělo přesáhnout 7-8 $, pokud nejste ExpressVPN.

Po měsíčním plánu HMA! Přeskočí přímo na roční dohodu, což je trochu divné, protože by měl existovat zprostředkující plán jako šestiměsíční dohoda. Vypadá to, že HMA! Chce tlačit uživatele k nákupu větších plánů, a proto se měsíční obchod cítí jako by’Je tam jen proto, aby ostatní plány vypadaly dobře a levněji.

Ale HMA! Vy’nejste s tím příliš chytrí!

Nová dohoda o hodnotě, která nabízí plán za 2,99 $ / měsíc, vyžaduje, abyste se přihlásili k tříletému plánu a vykašlali jste statnou částku 107,64 $ jednou, což je ve skutečnosti nižší částka ve srovnání s cenou, kterou budete muset zaplatit dvouletý plán u stejného poskytovatele.

Opravdu ne’nerozumím logice cenové strategie HMA! následuje.

Stanovení ceny je matoucí a nebylo by to pro každého uživatele, který by se chtěl přihlásit ke službě, snadné.

A zatímco cena 2,99 $ / měsíc vypadá levně, nedostatek funkcí a selhání na mnoha kritických frontách dělá HMA! Vypadá to jako špatná volba vzhledem k tomu, že můžete získat výkonnou VPN, jako je Surfshark, za nižší cenovku.

HideMyAss bezplatná zkušební verze a kontrola způsobu platby

HMA! nabízí celkem 60 dní, ve kterých můžete bezpečně otestovat její služby.

K aktivaci prvních 30 dnů zkušební doby potřebujete pouze platné číslo Paypal nebo kreditní karty.

HideMyAss Payment Method Review

U druhé sady 30denního zkušebního období budete muset zaplatit za plány, ale stále se na vás vztahuje nabídka na vrácení peněz, která zůstává v platnosti pro toto období..

Počet dní, které můžete použít HMA! zdarma je určitě mnohem víc, než to, co můžete získat u jiných poskytovatelů, kteří nabízejí pouze lhůtu na vrácení peněz a ne bezplatnou zkušební službu. Ale HMA! nabízí obojí.

30denní bezplatná zkušební verze vyžaduje číslo kreditní karty nebo Paypal, ale existují poskytovatelé, jako je NordVPN, kteří si to nedají’To ani nevyžaduji, takže HMA! musí zde pracovat na odstranění této bariéry, i když to znamená snížení počtu dní, po které soudní řízení zůstává v platnosti.

HMA!’Pravidla pro vrácení peněz by mohla znít přátelsky, ale nezapomeňte, že pokud překročíte limit šířky pásma 10 GB, nebudete mít nárok na vrácení peněz, proto opatrně šlapejte.

Pokud jde o způsoby platby, můžete použít pouze tři způsoby platby za HMA!’s cenové plány:

 1. Kreditní karty
 2. Paypal
 3. Skrill

Platební možnosti pokrývají dva nejoblíbenější způsoby platby, ale od HMA! nevypadá’Nenabízím bitcoiny nebo jakoukoli jinou podporu plateb založenou na kryptografii (To umožňuje uživateli udržet své platební informace soukromé), stále se domnívám, že značka musí jít dlouhou cestu, aby pochopila současnou dynamiku odvětví a co přesně od něj zákazníci očekávají..

PureVPN nabízí 15 a více platebních metod a to’je špičková služba, takže HMA! má mnoho benchmarků v různých oblastech, na které se může odkazovat, opravovat nebo dokonce vylepšovat své současné standardy služeb.

HMA je přítomen na více než 190 místech po celém světě! Má jednu z nejrozmanitějších serverových distribucí v oboru.

Celkový počet serverů, které nabízejí, je 940+, což je těsně nadprůměrné, protože mnoho nejlepších sítí VPN, jako jsou ExpressVPN a NordVPN, nabízí kdekoli mezi 2 000–4 000 serverů v jejich seznamech.

HideMyAss Servers Review

Na počtu serverů však přestanou záležet nad určitý počet, pokud uživatelé v síti nedají’• čelit problémovým místům v dopravě a tím i pomalejším rychlostem. Takže ať už VPN nabízí 1000 nebo 3000, rozdíl není příliš velký, pokud jde o výkon v rychlosti.

Počet míst, kde VPN nabízí servery, je neuvěřitelně důležitým faktorem ovlivňujícím uživatelské prostředí. Důvodem je to, že čím blíže je uživatel k určitému serveru, tím rychlejší budou rychlosti, protože není příliš velká vzdálenost, kterou musí hop připojení cestovat.

A tady je HMA! Skóre některé hlavní body. Jeho více než 190 umístění pro servery se rozšířilo po celém světě. Kromě Antarktidy mohou být uživatelé na všech 6 obývatelných kontinentech velmi blízko k určitému serveru z HMA! Síť serveru.

Většina poskytovatelů VPN ne’Nenabízím mnoho serverů mimo evropské a severoamerické regiony, protože většina uživatelů VPN sídlí na těchto místech, ale HMA! Má servery na tak zvláštních místech jako Guam, Bhútán, Palestina, Jemen, Keňa, Malawi a dokonce i v Severní Koreji.

Nemám’Neviděl jsem žádnou další VPN pokrývající tato místa tak zuřivě jako HMA! Udělal.

A navíc, většina z těchto serverů jsou skutečné holé kovové servery.

Ztráta rychlosti je u VPN pochopitelná, protože mají silné šifrování, podporu protokolů a přesměrování přes jejich připojení, což klade důraz na rychlosti, které způsobují jejich snížení. Ale existuje určitý stupeň, v jakém je ztráta rychlosti únosná, za to a rychlost se může stát frustrující nebo dokonce nepoužitelnou.

Maximální ztráta rychlosti pro VPN by měla být v rozmezí 25-40% a HMA!’Rychlosti často leží v tomto rozmezí naštěstí.

Používám připojení k internetu rychlostí 50 Mb / s, takže nemám’jako jakákoli VPN, která způsobuje, že se rychlost ustupuje pod značku 30 Mbps.

Provedl jsem rychlostní testy na 5 různých HMA! servery, všechny z různých kontinentů a zde jsou průměrné rychlosti z toho:

 • Ping: 72 Ms
 • Rychlosti stahování: 32,16 Mbps
 • Rychlosti nahrávání: 27,92 Mb / s

S HMA! Můžete dosáhnout vyšších rychlostí, ale na některých serverech, zejména na Středním východě a v Kanadě, můžete občas očekávat ztráty rychlosti více než 50%. Evropa a Asie a Tichomoří mají nejrychlejší rychlosti s přibližně 35% ztrátou rychlosti na většině serverů.

HMA! Torrenting Review

VPN, které ne’• nepodporujte Torrenting, výslovně to zmiňujte, ale HMA! není’To se mi nelíbí.

Nikde se nezmiňuje o tom, zda podporuje Torrenting, nebo ne, ale mnoho uživatelů si stěžovalo na různá fóra, která HMA! není vůbec vhodný pro Torrenting.

Mnoho uživatelů dostalo oznámení DMCA, zažilo pomalejší rychlosti nebo dokonce úplné mezní hodnoty při používání HMA! pro Torrenting a já jsem to také osobně prožil.

Pouhé jednoduché stažení knihy v hodnotě 2 Mbs trvalo 3 minuty, což je daleko od HMA! přiměřeně dobré rychlosti při obecném prohlížení. Takže, ne’t jít na to, pokud si dopřát těžké Torrenting.

HideMyAss VPN Netflix Unblocking Review

Čekal jsem HMA! Chcete-li odblokovat Netflix USA a v mnoha dalších zemích, jsem ale zklamaný. Že’Je to proto, že vždy, když jsem se pokusil připojit k Netflixu pomocí některého z HMA!’s servery, dostal jsem tuto neslavnou chybu proxy serveru Netflix.

Chyba proxy serveru Netflix

Netflix má různé knihovny obsahu pro různé země, které nabízí své služby, a zatímco nějaký obsah v něm zůstává k dispozici ve všech zemích, některé ne.’t. A to’s, kde přicházejí VPN. Ale Netflix tento problém komplikoval, když na svůj web uvalil zákaz VPN, protože používal svůj firewall k vyřazení připojení ke své službě založených na VPN.

V dnešní době pracuje jen několik sítí VPN na odblokování Netflixu v USA a dalších regionálních knihovnách nabízených streamujícím gigantem a mohu to nyní přesvědčivě říci, HMA! Není mezi nimi.

Nic jiného nebo jedinečného zde jako HMA! nabízí podporu klientských aplikací pouze pro nejpopulárnější platformy, včetně následujících:

 • Okna
 • Mac
 • Android
 • iOS
 • Linux

Kompatibilita HideMyAss VPN Apps

Pro milovníky Firestick, Kodi a dalších specializovaných zařízení, HMA! není’t ta správná volba pro vás, protože není’• nenabízejí nativní podporu pro jakoukoli takovou platformu.

HMA! nabízí podporu routeru, takže můžete snadno směrovat všechna vaše zařízení prostřednictvím připojení automaticky.

Na jednom účtu můžete službu používat na 5 různých zařízeních současně, což je hlavní zlepšení od poskytovatele, protože od doby, kdy jste se vrátili, jste nemohli’t přihlásit se na více než 2 zařízení současně.

Pokud jde o použitelnost aplikací, lze je snadno konfigurovat a používat. Zahájení připojení jedním kliknutím a jednoduché výměny serveru pouhým kliknutím / klepnutím na požadované místo jednou jsou jen některé z hlavních UX USP HMA! aplikace.

HMA! měl v minulosti hodně stížností uživatelů na jeho pomalou a téměř neexistující zákaznickou podporu. V té době nabízeli pouze e-mailovou podporu, což ze zřejmých důvodů není vhodné pro technickou službu, jako je VPN.

Nyní s přidáním podpory chatu pomocí HMA! Tyto problémy zmizely.

HideMyAss VPN Support Review

Podpora chatu provádějící správu jejich živého chatu je rychlá a poskytuje podrobné odpovědi na vaše dotazy. Zeptal jsem se jich na Firestick podporu a dostal jsem docela uspokojivou odpověď, takže mohu říci, že jejich podpora je rozhodně až na hranici značek a podle průmyslových standardů.

Závěr

Nyní k poslednímu hovoru!

Doporučuji předplatit si HMA!?

Velké ne!

Proč?

HMA! nevypadá’• nepodporuje Netflix, Torrenting nebo jakoukoli jinou činnost založenou na streamování, udržuje záznamy citlivé hodnoty a to i po dobu více než 30 dní a to’s sídlem ve Velké Británii, což není pro VPN VPN příliš bezpečné.

Má několik dobrých pozitiv, jako jsou nadprůměrné rychlosti, přátelské zásady zkoušek, podpora více zařízení s dobrým designem UI a UX a podpora živého chatu pro řešení všech problémů s řešením problémů. Negativy je však příliš mnoho na to, aby je bylo možné ignorovat, a to i tváří v tvář těmto pozitivům.

Takže ne’t jít na HMA !, protože jeho předražené za služby, které nabízí a ne’• Obsahují mnoho dobrých funkcí, které můžete získat u jiných poskytovatelů, a to i za nižší cenovku.

Pro mnohem lepší a levnější VPN, můžete jít na Surfshark, nebo pokud máte rozpočet, pak jít na ExpressVPN, ale prozatím, don’ani nepřemýšlejte o odběru HMA!.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me