Vynechejte bloky VPN pomocí síly zmatku

Internetoví nepřátelé jako Čína, Írán, Rusko, Sýrie a Egypt se nyní zaměřují na blokování VPN - technika zastavení tunelového šifrování protokolů, která udržuje anonymní anonymní sítě.

Stejně tak následují online služby jako Hulu, Netflix a BBC iPlayer, které zabraňují přístupu k uživatelům po celém světě pomocí VoD s VPN službou k odblokování geo-omezeného obsahu.

Bylo dost špatné, že uživatelé museli dávat pozor na zásady protokolování a problémy s únikem, ale nyní musí také zajistit, aby VPN, kterou si vyberou, byla před takovými blokacemi bezpečná.!

Účelem používání VPN je koneckonců anonymita vaší identity, a to i v zemích, které obecně zpřístupňují určité informace veřejnosti..

Zde se volá funkce “Zmatek” přijde vhod - a.k.a. “StealthVPN” většina poskytovatelů na trhu, což umožňuje obejít blokování VPN.

Tento průvodce BestVPN.co je tedy určen uživatelům, kteří žijí v soukromí “Internet Enemy” umístění. Zde poskytnu podrobné informace o nejasnostech, o tom, jak to funguje, ao jeho mnoha použitích!

Podrobný průvodce zmatením VPN 2019

 1. Jak VPN používá zmatek?
 2. Jak se VPN Data transformují do ‘Zmatený’ Pakety
 3. Spor o zmatek XOR
 4. Co je Obfsproxy?
 5. VPN, které nabízejí “Zmatek”
 6. Kam se zmatení VPN hodí?

Co je to zmatek?

Laicky řečeno, zmatení zahrnuje použití různých technologií a programovacího kódu, aby se něco obtížně pochopilo.

Různé různé produkty / služby používají zmatek k ochraně duševního vlastnictví tím, že brání útočníkům v reverzním inženýrství proprietárního softwaru.

Proces může zahrnovat šifrování kódu, přejmenování proměnných na bezvýznamné štítky, přidání nepoužitého kódu do knihovny aplikací nebo odstranění odhalených metadat.

Obfuscators jsou obvykle používány pro automatickou konverzi přímého zdrojového kódu do programu, který pracuje tak, jak byl původně zamýšlen, ale jen těžší je číst / rozumět.

To je důvod, proč je zmatení tak spolehlivou metodou pro skrytí provozu VPN, které zamaskuje provoz tak, aby vypadal jako běžný nešifrovaný provoz, což umožňuje uživatelům obejít bloky VPN.

Dělá to tak, že skrývá všechny odeslané a přijaté žádosti za standardní šifrování HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure), například při připojení k bankovnímu webu přes port 443..

Jak VPN používá zmatek?

Sítě VPN umožňují připojení k internetu procházet zabezpečeným a šifrovaným tunelem. Skryjí také vaši polohu tím, že vám poskytnou novou IP adresu založenou na serveru, ke kterému se připojujete, a udržují vás tak anonymní před zvědavými očima vládních agentur, kyberkriminů a lovců autorských práv.

To je jeden z důvodů, proč jsou tyto nástroje tak populární pro digitální nomády a běžného člověka, kde dochází k blokování IP adres, portů, DNS a protokolů. VPN jsou však sami terčem v zemích, které používají Deep Packet Inspection (DPI) pro blokování cílených aplikací / protokolů.

Od DPI’Pokud jednáte na základě typu paketu, nikoli čísla portu, nemůžete získat úplnou ochranu před těmito zákazy, dokud jej nepoužijete “Zmatek”. Níže vidíte diagram, který ukazuje, jak vypadá normální připojení pomocí protokolu OpenVPN.

Jak VPN používá zmatek

Zatemnění funguje zcela odlišně a používá přenosné přenosy, aby prošly přenosem do zatemněných tunelů, které je obtížnější identifikovat nebo projít.

Většina VPN využívá pro implementaci protokol OpenVPN “XOR zmatek” a.k.a. OpenVPN Scramble, což se ukazuje jako velmi užitečné při hloubkové kontrole paketů (DPI).

OpenVPN Scramble používá algoritmus XOR Encryption Algorithm pro porážení pokročilých bloků VPN používaných v zemích, jako je Čína, Írán, Rusko, Sýrie a Egypt..

Co je to zmatení VPN

Šifra XOR

Výslovný jako “Ex-nebo”, XOR - znamená Exclusive nebo. Je to typ matematické operace, která používá šifru XOR, která nahrazuje všechny alfanumerické řetězce v řetězci, přiváděného do jiného čísla..

Protože algoritmus je reverzibilní, můžete výstupní řetězec vložit zpět na stejnou šifru a skončit tak, že původní řetězec bude odstraněn a šifra odstraněna.

Tento druh šifry používaný XOR je také známý jako “Přídavná šifra” nebo ROT13, které chytrí technici používají k vytváření tajných zpráv.

Jak efektivní je Openvpn Scramble (zmatek XOR)?

Když se připojíte k serveru používajícímu šifrování XOR, data šifrovaná OpenVPN s šifry XOR ztěžují DPI a systémy jako “Velký Firewall” k identitě.

To je jeden z důvodů, proč získala docela proslulý na trhu VPN, protože také přijímá snadnou implementační techniku.

Můžete dokonce najít vývojáře malwaru, kteří pomocí zmatku skrývají své ošklivé kousky kódu před detekcí škodlivého softwaru. Používají hodnotu 1 bajt, která hraje roli a “klíč”.

Kód zmatený pak zakóduje do každého bajtu dat, XOR’ing každý byt s vybranou klávesou. Je však možné použít i delší klíče, které většina VPN využívá.

Účinnost XOR pro kódování dat se obvykle zcela spoléhá na to, jak náhodný klíč používá, a proto proč je tak efektivní - což lze také ověřit jeho rozšířeným použitím.

Můžete dokonce provést test. Zapněte běžnou síť VPN a otestujte ji na Wireshark. Provoz bude považován za OpenVPN. Je-li aktivována zmatek, Wireshark již nebude identifikovat provoz jako OpenVPN.

OpenVPN Scramble (zmatek XOR)

Jak se VPN Data transformují do ‘Zmatený’ Pakety

Když se připojíte k “Zmatený server” nebo aktivovat “StealthVPN” Tato funkce posouvá vpřed mechanismus, který znemožňuje blokovat tunely VPN.

Nezapomeňte, že se tento proces může lišit v závislosti na typu zmatku. Protože většina VPN používá metodu XOR Obfuscation, zvýraznil jsem kroky pro tuto konkrétní funkci:

Krok 1 - Aktivace běžného šifrovaného připojení OpenVPN

Datové pakety OpenVPN se skládají ze dvou částí: záhlaví a užitečné zatížení. První má informace o identifikaci a směrování paketu. Ten je šifrovaná část těchto datových paketů, kterou server VPN předává na příslušnou webovou adresu.

Protože záhlaví obsahuje identifikovatelné informace pro zdroj paketu, zahrnuje také číslo portu (#) spolu s daty, která identifikují pakety jako “OpenVPN”. To obvykle umožňuje systémům VPN Block a Deep Packet Inspection (DPI) zjistit, že používáte VPN.

Krok č. 2 - Odstranění dat VPN ze záhlaví

Poskytovatel nyní použije “XOR zmatek” odstranit všechna metadata z hlavičky paketu a transformovat je na nesmyslné informace, aby se zabránilo identifikaci protokolu VPN.

Myslete na to jako na pohled na auto, ale někdo odstranil poznávací značku, číslo motoru, značku a další štítky - což znemožnilo identifikaci modelu / značky.

Krok č. 3 - Zamaskování dat VPN jako HTTP

Krok 3 je místo, kde role “XOR zmatek” končí a začíná proces maskování. Tento proces zahrnuje transformaci “zmatený” provoz do HTTPS šifrovaného webového provozu.

Za tímto účelem budou poskytovatelé používat dvě prominentní vlastnosti dat https: SSL / TLS Encryption a Port # 443, což uživatelům umožní proklouznout firewallem nezjištěno.

Šifrování SSL / TLS

Zmatené datové pakety OpenVPN nyní procházejí druhou vrstvou šifrování, která používá protokol SSL nebo TLS. To se však může lišit v závislosti na službě VPN.

Port # 443

Po přidání další vrstvy šifrování jsou data VPN přiřazena k portu # 443 (používá se při přenosu HTTPS), čímž jsou pakety prakticky podobné běžným datům HTTPS, což nelze blokovat.!

Spor o zmatek XOR

Není pochyb o tom, že XOR Obfuscation je vysoce efektivní při zvyšování vaší anonymity online, chrání vás před vládními snahami blokovat provoz OpenVPN..

Určitě je komplikovanější identifikovat provoz VPN při integraci XOR Obfuscation, ale někteří tvrdí, že nemusí vždy přinést takovou účinnost.

Z tohoto důvodu byla implementace openvpn_xorpatch odmítnuta v jakékoli oficiální verzi OpenVPN, zatímco poskytovatelé si vytvářejí své vlastní záplaty, aby přistupovali k problému bloků VPN.

“Obzvláště odrazujeme od použití takového přístupu, pokud existuje mnohem lepší řešení, používané komunitou TOR. Říká se tomu obfsproxy a lze jej použít společně s OpenVPN, aniž by bylo nutné znovu kompilovat OpenVPN..”

Tunnelblick’s Pohled

Tam, kde vývojáři OpenVPN GUI nezahrnují opravu XOR Obfuscation, Tunnelblick ji stále považuje za dobrou volbu díky své snadné implementaci.

“Jednoduše aplikujte opravu na server OpenVPN i na klienta OpenVPN a přidejte jednu, stejnou možnost do konfiguračních souborů pro každý. Použití obfsproxy je složitější, protože zahrnuje spuštění jiného samostatného programu na serveru i na klientovi.”

Tato snadná implementace jim umožnila zahrnout vlastní upravenou opravu do všech verzí OpenVPN obsažených v Tunnelblick build 4420.

Tato upravená oprava prošla důkladným přezkumem zabezpečení, kódování a ochrany osobních údajů - opravy chyb souvisejících s přetečením vyrovnávací paměti, nulovými dereferencemi ukazatelů a nedostatečným ověřením parametrů.

Většina poskytovatelů VPN, kteří nabízejí “OpenVPN Scramble” použijte tuto vylepšenou opravu XOR nebo proveďte podobné změny jako u originálu. Vývojáři OpenVPN se však drží představy, že Obfsproxy je mnohem lepší.

Co je Obfsproxy?

Další metoda “Zmatek”, vyvinutý společností Tor Network, je Obfsproxy schůdnou alternativou k šifrám XOR. Zabaluje data do vrstvy zmatku, která používá zásuvné přenosy.

Ty zakódují provoz VPN (nebo Tor), což uživatelům umožňuje obejít se “Velký Firewall” a obejít geo-omezení, to vše a zároveň vás chrání před detekcí VPN a případným blokováním.

Jak již bylo zmíněno dříve, je to také preferovaná volba podle uživatelů OpenVPN, protože nevyžaduje opětovnou kompilaci OpenVPN, což není případ XF zmatení.

Jak obfsproxy funguje?

Obfsproxy, podobně jako XOR, umožňuje připojení VPN neviditelným pro weby / brány firewall změnou způsobu, jakým vypadá tok online provozu. Pomáhá to obejít všechny druhy bloků VPN.

Ochrana soukromí / zabezpečení zůstává konzistentní i pro brány firewall, které používají algoritmy DPI, protože klasifikují internetový provoz určováním typu přenosu, tj. VPN, SSL, HTTP nebo HTTP.

Protože Obfsproxy účinně zahaluje provoz OpenVPN, aby vypadal jako běžný neškodný provoz HTTP, nelze ani algoritmy DPI zjistit, zda je uživatel na VPN nebo ne.

To se provádí pomocí “obfs2” moduly, které přidávají další vrstvu šifrování kolem provozu, ať už je to OpenVPN nebo Tor. Toto šifrování používá proces handshake bez rozpoznatelných bajtových vzorů.

Kam se zmatení VPN hodí?

Existuje spousta případů použití pro využití zmatku ve formě XOR nebo Obfsproxy. Pro některé lidi, kteří jsou mimořádně soukromí, je tato technologie naprostou nutností.

Jiní se chtějí vyhnout škrcení nebo se zapojit do p2p / sdílení souborů činnosti, aby svou identitu skryté a anonymní na maximum. Ve skutečnosti je však používání zmatku mnohem širší:

Obcházení bloků v zemích se zákazem VPN

Použití VPN umožňuje netizenům, jako jste ty a já, vyhnout se všem vládám a snahám regulovat internet, cenzurovat informace nebo se dopřát masového dohledu.

Takové vzdorování občanům je pro většinu zpravodajských agentur a zemí netolerovatelné represivními zákony, které brání svobodě projevu a tisku.

To naléhavě vyzývá tyto invazivní vlády na celém světě, aby se snažily blokovat sítě VPN. Zmatek pomáhá při obcházení těchto zákazů a vrací vaši svobodu zpět.

Níže uvádíme některé země, kde je používání VPN nezákonné. Můžete si být jisti, že aktivací zmatení se můžete vyhnout právním důsledkům:

Čína

Země stojí v popředí zákazu a blokování služeb VPN a vyzývá čínskou vládu pouze k prověření a licencovaným poskytovatelům..

Jeden případ dokonce viděl Číňana, který dostal pět let’ vězení za provozování čínské VPN. Země patří mezi mála, které vyžadují úplnou kontrolu nad všemi místními poskytovateli internetových služeb.

Používají také Deep Packet Inspection (DPI) ke sledování veškerého provozu vstupujícího do čínské kybernetické sítě, k identifikaci a blokování všech připojení ze služeb VPN.

Spojené arabské emiráty

Země a její slavné město “Dubaj” a.k.a Las Vegas na Středním východě může být známý pro svůj masivní turistický průmysl. Z hlediska internetových zákonů jsou však velmi regresivní.

V roce 2016 Spojené arabské emiráty schválily zákon, podle něhož bylo používání VPN trestné pokutou až 2 miliony dirhamů (zhruba 540 000 USD) a dočasným uvězněním.

I když existují určitá přípustná použití pro VPN, vláda posouvá své soukromí na další úroveň zákazem VoIP hovorů a mnoha webových stránek, včetně NETFLIX.

Írán

Podobně jako v Číně v roce 2013 Írán schválil zákon, který zablokoval přístup k zahraničním službám VPN. Naléhali na to, aby pouze poskytovatelé licence z íránské vlády mohli zůstat funkční.

Prodej nebo podpora služeb VPN je zločinem v zemi a může vést k legálnímu potrestání, ale použití těchto nástrojů je mezi vládními úředníky a občany dosti běžné..

Irák

ISIS má silnou online přítomnost a vytváří nejrůznější videa týkající se beheadingu, bombových útoků a co ne. Irácká vláda podnikla tvrdé kroky, aby vyřešila svůj projev.

To zahrnuje zákaz služeb VPN a SM platforem a zavedení pravidelných výpadků internetu v celé zemi. Přestože v zemi není obléhání ISIS, internetová omezení zůstávají v platnosti.

Omán

Před 9 lety vláda Ománu zavedla zákon, který zakazuje používání služeb VPN nezákonným. Každý, kdo byl chycen v rozporu s tímto zákonem, by mohl být potrestán pokutou 500 riyalů (zhruba 1 300 USD).

Podniky, které vyžadují použití VPN, mohou požádat o povolení k použití schváleného vládou, ale přerušení cyklu by mohlo mít za následek pokutu 1 000 riyal.

krocan

Poté, co se Erdogan dostal k moci, vláda začala blokovat služby Tor a VPN v roce 2016. Turecko nyní používá techniky DPI, zrcadlí Čínu’schopnost detekovat a blokovat maskovaný provoz.

Pokud je někdo nalezen pomocí služby VPN, stává se tato osoba zájmem orgánů činných v trestním řízení, přesto je používání VPN poměrně rozšířené. Můžete použít Turecko bloky pro monitorování cenzury v zemi.

Bělorusko

Podobně jako v jiných zemích přidaných do tohoto seznamu bloků VPN, běloruská vláda také tvrdě pracuje na omezení přístupu k zahraničním službám / aplikacím, uvalení omezení / bloků obsahu.

V roce 2015 tato země zakázala používání služeb VPN a Tor, což je nezákonné. To však Bělorusům nezabrání v tom, aby dělali to, co chtějí, a vyhýbali se tak právně / technologickým překážkám.

Ugandě

Uganda je pravděpodobně jednou z mála zemí, kde existují zákony, které ukládají každodenní daně na sociální média a další nadstandardní služby.

Ugandská vláda dokonce nařídila blokování služeb VPN od poskytovatelů internetových služeb, přestože proti takovým nástrojům na ochranu soukromí neexistují solidní právní předpisy.

Venezuela

27. června 2018 - Podle NGO Access Now, zemi’je největší ISP známý jako “CANTV” zablokovali používání sítí Tor a VPN používaných Venezuelani.

Stalo se tak po přijetí rozkazů od vlády, která tvrdí, že vytvořila velmi jednoduchou techniku ​​blokování obou nástrojů.

Egypt

Po egyptské revoluci v roce 2011 vláda naléhavě vyzvala k použití Deep Packet Inspection (DPI) pro blokování připojení VPN, aby se zabránilo občanům v přístupu k omezenému obsahu.

Cenzura se zaměřila na různé protokoly jako PPTP, L2TP a OpenVPN, takže uživatelé nemohou podle vlády přistupovat k webům Média a Noviny, které jsou nepříjemné..

Odblokování webových stránek ve škole / univerzitě / práci

Kromě obcházení bloků VPN v různých zemích se zmatení ukázalo být zvláště užitečné pro ty, kteří chtějí odblokovat internet ve svých školách / univerzitách / pracovních sítích.

Protože zahmlení přidává vrstvu dodatečného šifrování maskovaného prostřednictvím adresy HTTP, není možné, aby síťový firewall bránil připojení k externím službám..

Pokud používáte VPN bez nejasností, může firewall stále zobrazovat informace o provozu VPN a zablokovat vaši IP adresu. Zmatek brání tomu, aby se to stalo tím, že vás udrží v anonymitě.

Síťový administrátor nebude nikdo moudřejší a nebude schopen detekovat vaši přesnou IP, a to ani kvůli posunu v poloze, takže se nemusíte obávat, že vás zavoláme do trapné schůzky.!

Mnoho lidí se rozhodne používat VPN ve škole nebo v pracovní síti za účelem přístupu k webům, které by mohly být blokovány síťovým firewallem (běžné příklady jsou Facebook, YouTube nebo herní weby).

Zabraňte šířce pásma / omezování dat od poskytovatelů internetových služeb

Pro poskytovatele internetových služeb je stále běžnější zpomalovat sítě, a to i přesto, že mnoho zemí odmítá zákony o neutralitě sítě, což jim umožňuje účtovat poplatky za různé služby, co chtějí..

Pokud se například chcete věnovat zábavě, budete si muset zakoupit samostatný balíček, abyste získali větší šířku pásma / data.

I přes tyto změny však poskytovatelé internetových služeb omezovali vaši šířku pásma. Situace jsou na horších místech v místech, kde musíte koupit přístup k internetu v hotelu.

Aktivací XOR Obfuscation nebo serveru StealthVPN se však můžete vyhnout škrtení VPN paketů, udržet své rychlosti na max. Při zachování konzistence.

Získání extra soukromí / anonymity online

Pro dav nadprůměrného soukromí jsou funkce, jako je StealthVPN (zmatek), DoubleVPN, cibule přes VPN, způsoby, jak získat více anonymity a soukromí online.

To by mohlo být pro lidi, kteří jsou obecně docela tajní nebo se oddávají záležitostem, které vyžadují velké soukromí, což zahrnuje odesílání dokumentů přes soukromou síť přístupnou po celém světě.

Jakmile aktivujete tajné / zastaralé servery, ani národní špionážní agentury, jako je NSA, vás nebudou moci identifikovat, protože veškerý provoz prochází tunelem HTTPS.

Chrání vás to nejen před tajnými zpravodajskými agenturami, ale také zajistí, že zůstanete neviditelní pro lovce a kyberkriminalisty porušující autorská práva..

VPN, které nabízejí “Zmatek”

Pravděpodobně máte dobrý nápad o tom, co “zmatek” je a jak zvyšuje vaše soukromí online, ale co VPN, které tuto funkci skutečně nabízejí?

Pro vaše pohodlí jsem uvedl některé z nejlepších poskytovatelů, kteří nabízejí StealthVPN, režim zmatení nebo vybrané servery zmatení v různých zemích:

 1. NordVPN
 2. ExpressVPN
 3. VPN.AC
 4. VPNArea
 5. VyprVPN

NordVPN

NordVPN se sídlem v Panamě (daleko od internetových nepřátelských jurisdikcí) má tendenci být všestrannou službou VPN, která se může pochlubit všemi relevantními pokročilými funkcemi / technologiemi pro posílení vaší anonymity.

Jejich zmatené servery jsou k dispozici pouze na zařízeních Windows a Android, jak jsem diskutoval v tomto přezkumu NordVPN 2019. Funkci aktivujete podle následujících kroků (v systému Windows):

Jak aktivovat zastaralé servery NordVPN

 1. Stažení aplikace pro systém NordVPN Windows
 2. Vstoupit přihlašovací údaje pro použití VPN
 3. Jít na “Nastavení” a klikněte na “Pokročilé nastavení”
 4. Šek “Vím, co dělám” box
 5. Umožnit “Zmatené servery” volba
 6. Užívat si přemostění bloků VPN v omezených zemích.

VPN, které nabízejí zmatek

ExpressVPN

ExpressVPN se sídlem na Britských Panenských ostrovech je jedním z předních nástrojů na ochranu soukromí na trhu a nabízí bezkonkurenční zabezpečení a soukromí uživatelům po celém světě..

Nabízejí “StealthVPN” pouze na serverech v Hongkongu, speciálně navržených pro porážku cenzury v pevninské Číně, ale mělo by být užitečné v jiných zemích, kde jsou blokovány sítě VPN.

Jak aktivovat zmatek v ExpressVPN

 1. Stažení aplikace ExpressVPN Windows
 2. Protokol do svého účtu a zadejte aktivační kód
 3. Připojit na servery určené pro čínské uživatele (požádejte tým podpory)
 4. Například Hong Kong - 2 používá zmatek
 5. Užívat si obejít VPN bloky!

Jak aktivovat zmatek v ExpressVPN

VPN. Ac

Umístěný v Rumunsku, VPN. AC je poskytovatel zaměřený na zabezpečení, který poskytuje dobrý výkon a možnosti odblokování. V Číně skutečně funguje.

Poskytovatel nabízí zmatení ve svých pokročilých nastaveních, což opět transformuje provoz VPN na přenos HTTPS, takže vás nevidí v technikách hloubkové kontroly paketů (DPI).

Jak aktivovat zmatek v VPN. AC

 1. Stažení relevantní VPN. AC aplikace pro vaše zařízení
 2. Protokol do aplikace zadáním svých přihlašovacích údajů
 3. V rámci aplikace, jít do “Pokročilý” Jídelní lístek
 4. Přepnout na “Jsem v Číně nebo v jiné cenzurované zemi”
 5. Udeřil “Připojit” a vybrat server z “ČÍNA OPTIMALIZOVANÁ” výpis
 6. Užívat si obejít VPN bloky a mít neomezený internet

Jak aktivovat zmatek v VPN. AC

VPNArea

Společnost VPNArea se sídlem v Bulharsku (daleko od internetových nepřátelských jurisdikcí) má hodnocení Trustpilot 7,9 a je proslulá svou nejlevnější cenou vpn a seznamem vyhrazených IP.

Poskytovatel nabízí zmatek ve formě serverů X-Stunnel, což znamená, že nepoužívají metodu XOR Obfuscation nebo Obfsproxy pro transformaci provozu VPN na HTTPS..

Jak aktivovat zmatek ve VPNArea

 1. Dostat vhodná aplikace VPN pro vaše zařízení
 2. otevřeno aplikace a zadejte své přihlašovací údaje
 3. Klikněte na na “Servery” a vybrat “Speciální”
 4. Vybrat jeden z “X-Stunnel” dostupné servery
 5. Užívat si obejít VPN bloky v jakékoli zemi!

Jak aktivovat zmatek ve VPNArea

VyprVPN

VyprVPN se sídlem ve Švýcarsku patří mezi mála poskytovatelů, kteří byli auditováni společností třetí strany, která je k dispozici veřejnosti.

Poskytovatel využívá pokročilé metody zmatení v protokolu vyvinutém samotným uživatelem “Chameleonský protokol”, což zamlčuje veškerý provoz VPN tak, aby vypadal jako běžný přenos HTTPS.

Jak aktivovat zmatek ve VyprVPN

 1. Stažení aplikace VyprVPN pro příslušné zařízení
 2. Vstoupit vaše uživatelské jméno a heslo pro přihlášení
 3. Klikněte na na “Možnosti / Předvolby” volba
 4. Vybrat “Chameleón” pro protokol VPN
 5. Připojit na rychlejší dostupný server
 6. Bypass Bloky VPN v omezujících zemích!

Jak aktivovat zmatek ve VyprVPN

Alternativy k OpenVPN Scramble

Není pochyb o tom, že XOR Obfuscation nebo zabezpečení poskytované Obfsproxy jsou výjimečné v zachování vaší identity, skramblování dat a anonymizaci všech aktivit.

Skrývají skutečnost, že váš provoz je šifrován, ale nedostatek zmatenosti by neměl snižovat jinak vynikající VPN. Zde je několik dalších způsobů, jak skrýt provoz VPN:

Tunel SSL / TLS A.k.a. Stunnel

Toto je další solidní taktika zmatení, která funguje směrováním provozu VPN přes zabezpečený a šifrovaný tunel TLS / SSL, který se používá u připojení HTTPS..

Když tedy spojení OpenVPN prochází stejným šifrováním, nemůžete je rozeznat na rozdíl od běžného přenosu HTTPS, podobně jako u XOR Obfuscation nebo Obfsproxy..

Protože samotná data OpenVPN se zalamují uvnitř další vrstvy šifrování TLS / SSL, nemůže ani Deep Packet Inspect (DPI) proniknout do této sítě, takže vás neustále udržuje v anonymitě.

Prohlížeč Tor

Zkratka pro “Směrovač cibule” (také zobrazený v logu prohlížeče), byl Tor původně vyvinut pro americké námořnictvo dne 20. září 2002. Vyznačoval se globální sítí serverů, která lidem umožňovala bezpečné a anonymní prohlížení internetu..

Nyní se produkt obrátil k neziskové divizi a rozšířil význam vývoje a výzkumu online nástrojů pro ochranu soukromí. Využívá decentralizovanou síť, která nabízí několik úrovní ochrany uživatelských dat.

Směruje internetový provoz přes překrývání serverů po celém světě, které sestávají z více než sedmi tisíc relé. To umožňuje správné skrytí uživatelů’ umístění, které brání komukoli sledovat vaši aktivitu.

Tunel SSH

Tunely SSH jsou další metodou používanou VPNs pro pokrytí dat další vrstvou šifrování, obcházení filtrovacích služeb nezjištěno.

Je k dispozici v mnoha různých aplikacích. Například, když odesíláte a přijímáte soubory přes FTP, tunely SSH bezpečně přenášejí všechna data bez monitorování nebo blokování.

Jediným problémem s tunelem SSH je to, že může mít dopad na rychlosti, které dostáváte, a proto nejsou vhodné pro ty, kteří se chtějí dopřát streamování.

Proxy SOCKS5 (ShadowSocks)

Představeno jako řešení pro získání neomezeného přístupu v zemích jako Čína, Írán, Irák, Turecko, Egypt a Spojené arabské emiráty, které používají techniky DPI - proxy serveru SOCKS5 používá protokol Socket Secure 5.

Tento protokol je extrémně bezpečný a umožňuje hladký přenos dat pomocí proxy služby, zatímco přidává vrstvu ověřování, ke které má přístup pouze zamýšlený uživatel..

Nejen, že se to ukáže užitečné pro uživatele, kteří se podílejí na sdílení P2P / souborů, ale také bývá spolehlivější a rychlejší než některé metody, které jsme prozkoumali výše.

Zabalení věcí

V zemích s přísnými internetovými zákony a bloky VPN fungují funkce jako zmatek jako rytíř v zářící zbroji pro jednotlivce, kteří si uvědomují soukromí, a pro ty, kteří chtějí obejít omezení.

Ujistěte se, že tuto funkci aktivujete, pokud pobýváte v regresivní zemi. Výše uvedené návrhy VPN by vám měly poskytnout dostatek informací, abyste mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům.

Samozřejmě, pokud máte nějaké dotazy / dotazy, neváhejte a komentujte níže. Já osobně odpovím a poskytnu co nejvíce pomoci.

Pomozte také bratrovi tím, že se s tímto průvodcem podělíte s dalšími Netizens zaměřenými na soukromí, kteří hledají řešení pro zvýšení jejich anonymity online. Přeji krásný den dopředu!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me