Test rychlosti VPN – 5 z 80 poskytovatelů má & lsquo; Need for Speed ​​& rsquo;

VPN jsou jako Avengers nebo Justice League v soukromém průmyslu, skrývají vaše IP informace a šifrují vaše připojení pro ochranu před podvodníky, zloději identity, podvodníky phishingu a hackery. Jsou klíčové pro přijímání anonymity online, spolu s poskytováním přístupu k blokovaným webům, zapojením se do P2P / Torrentingu a obcházením omezování ISP. Tento článek se zaměřuje na jediný případ použití VPN: výkon. Přečtěte si tohoto podrobného průvodce testem rychlosti VPN níže od BestVPN.co na nejrychlejších VPN!


Tímto způsobem získáte lepší představu o tom, jak VPN ovlivňují rychlost a který poskytovatel je perfektní volbou na základě testování výkonu serveru z různých míst. Koneckonců, poslední věcí, kterou chcete, je zaregistrovat se u poskytovatele, jen aby si uvědomil, že to naštve při poskytování vysokých rychlostí, což je nezbytné pro streamování pirátského obsahu nebo zapojení do P2P / Torrentingu. Zatímco online příjem dobrého soukromí a anonymity je rozhodně důležitý, je stejně důležité získat přiměřenou rychlost pro VPN!

Ovlivňuje rychlost VPN?

Když většina lidí mluví o VPN, obvykle se šíří dezinformacemi a říká, že tyto nástroje na ochranu soukromí skutečně snižují rychlost vašeho internetu. I když s tímto tvrzením nesouhlasíme, existují různé okolnosti, kdy VPN může skutečně zrychlit váš internet. V základní metodice VPN používá režijní protokoly pro zapouzdření / dekapulaci, čímž do vaší sítě přidá vrstvu šifrování.

To znamená, že veškerý váš internetový provoz prochází zabezpečenou bránou, která je neviditelná místním poskytovatelům internetových služeb nebo vládnímu dohledu. Přidání tohoto “šifrovaný tunel” v důsledku toho zpomaluje internet. Avšak za okolností, kdy je záměrné úsilí uznáno za snížení kvality poskytovaných služeb, můžete skutečně zažít zvýšení rychlosti.

Poskytovatelé internetového připojení mohou nařídit škrtící klíčování mimo vaši původní IP adresu. Bez sítě VPN si všimnete, že rychlosti, které přijímáte, nejsou stejné jako PLÁN, který jste si mohli objednat. Po připojení k VPN se koncový bod posune, protože používáte samostatnou IP adresu a DNS, což obchází jakýkoli druh omezení rychlosti. Rychlosti VPN samozřejmě ovlivňují také různé faktory.

Faktory, které ovlivňují rychlost VPN

Většina uživatelů VPN má jen velmi malé nebo nulové znalosti o tom, jak fungují nástroje ochrany osobních údajů, aby maskovaly vaši identitu online. Někdy i profesionálové, jako jsme my, mají problémy s otupěním procesů, aby usnadnili pochopení technických aspektů. Vytváření virtuální soukromé sítě se tolik podílí a existuje mnoho faktorů ovlivňujících rychlost (z nichž mnohé budete překvapeni, když se o nich dozvíte).

Vzdálenost k serveru VPN

Podle toho, kde se nacházíte, se rychlost internetu může lišit u někoho, kdo žije blíže k určitému serveru než ten, který bydlí daleko. To je důvod, proč většina VPN klientů obvykle má “Automatické připojení” funkce, která automaticky najde spolehlivý server VPN poblíž vaší polohy.

Například, pokud se připojujete z Číny k serveru v USA, můžete očekávat určitou ztrátu rychlosti. Podobně, pokud se rozhodnete pro server v Hongkongu, obdržíte vyšší rychlosti (kvůli snížené blízkosti). Tento rozdílný výkon podle umístění je způsoben časem, který trvá, než datový paket cestuje tam a zpět.

Protokoly a šifrování

Protože VPN používají silnější protokoly a šifrování pro zvýšení vaší anonymity online, všimnete si snížení celkové přijaté rychlosti. Pokud se například rozhodnete použít nastavení PPTP se základním 128bitovým šifrováním AES, získáte vyšší rychlosti.

Na druhou stranu, pokud se rozhodnete pro OpenVPN (protokol UDP nebo TCP) s šifry AES-256-CBC, budete muset za tuto zvláštní bezpečnost platit rychlostí. Pouze SSTP nabízí nejlepší poměr šifrování a rychlosti, ale protokol je k dispozici pouze ve Windows.

Uzly připojené k serveru

VPN jsou univerzální tvorové, které spotřebovávají stovky lidí najednou. Zjednodušeně řečeno, v závislosti na VPN, do které se přihlásíte, a pokud používáte dynamickou IP, budete muset čelit problémům souvisejícím se zatížením serveru, což přímo neguje rychlost, kterou přijímáte.

Čím více lidí bude připojeno k jednomu serveru, bude to mít za následek obrovské zatížení serveru. To znamená, že rychlosti, které obdržíte, budou s největší pravděpodobností regulovány. Z tohoto důvodu je upřednostňováno vyhledávat poskytovatele, kteří nabízejí dobrý seznam lokalit ze stejné země. Například společnost NordVPN nabízí pouze přes 550 serverů ve Velké Británii!

Omezení šířky pásma ISP

Zmínili jsme se o tom dříve, poskytovatelé internetových služeb mohou uložit omezení rychlosti, která mohou na prvním místě bránit rychlosti internetu. Nyní jsme již zmínili, že VPN pomáhají obejít tato omezení, ale při použití připojení poskytovaného telefonickým připojením nebo 3G můžete očekávat některé problémy s připojením VPN.

I když máte připojení 50 Mb / s, ale propojení mezi poskytovatelem služeb Internetu a poskytovatelem VPN je špatné, můžete si všimnout snížení rychlosti. V opačném případě si většinou při přihlášení k VPN všimnete pouze 10-20% ztráty rychlosti připojení.

Některé důvody související s počítačem

Pokud opravdu chcete používat VPN ve svém počítači, aniž byste došli k masivnímu snížení rychlosti, musíte vybavit svůj CPU rychlejším procesorem. To automaticky povede k lepšímu zrychlení, ale je bezpodmínečně nutné zvolit spolehlivého poskytovatele se zavedenou reputací pro 0% ztrátu paketu.

Dalším důvodem, proč mohou vaše rychlosti internetu trpět, je nastavení brány firewall. Pokud algoritmus neustále blokuje VPN, zabrání tomu, aby připojení protékalo konzistentně. Při výběru aplikace VPN ze seznamu VPN nezapomeňte přidat klienta do seznamu schválených služeb pro bránu Firewall..

Přehled nejlepších testů rychlosti VPN

Chápeme, že uživatelé neustále hledají spolehlivé poskytovatele VPN, kteří neohrožují zabezpečení / soukromí a výkon. Pokud jste jedním z těchto jedinců, jste na správném místě. Níže naleznete podrobnou analýzu Top 5 nejrychlejších poskytovatelů VPN (podle našeho testování, které nám trvalo značné množství času a mělo za následek nedostatek spánku).

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. Surfshark
  4. VyprVPN
  5. Vyrovnávací síť VPN

Rychlostní test ExpressVPN

ExpressVPN se sídlem na Britských Panenských ostrovech má silnou pověst, protože je všestrannou službou VPN, a nelze ji popřít! Nachází se v bezpečném ráji mimo jurisdikci EU a USA. Poskytovatel vede protokoly ZERO a nikdy nebyl shledán vinným za pomoc vládním agenturám, a to ani v případech, kdy měli své servery SEIZOVANÉ tureckými orgány v případě atentátu.

Jakmile se zaregistrujete pomocí ExpressVPN, získáte přístup k 2000+ 140 serverům ve více než 90 zemích po celém světě. To vám poskytuje funkce pro odblokování webů s omezeným přístupem, jako jsou Netflix, Hulu a BBC iPlayer. Nejlepší část ze všech: dostanete úžasné rychlosti bez ohledu na to, ke kterému serveru se připojujete. Níže jsou uvedeny výsledky důkladné analýzy poskytovatelů’ výkon na pěti místech.

VPN má nejnižší rychlostní ztráty mezi 80 a více poskytovateli, které jsme pro daný úkol zkontrolovali. Přináší průměrnou rychlost stahování 82,45 Mb / s a ​​rychlost uploadu 64,13 Mb / s při připojení 100 Mb / s..

Rychlostní test ExpressVPN

Rychlostní test ExpressVPN
Server NÁS Spojené království Austrálie Německo Francie Průměrný
Stažení 95,23 Mbits / s 79,43 Mbits / s 85,18 Mb / s 70,89 Mb / s 81,55 Mbits / s 82,45 Mbits / s
nahrát 69,21 Mb / s 60,49 Mb / s 70,99 Mbit / s 60,72 Mb / s 59,27 Mbits / s 64,13 Mbits / s
Ping 105 ms 111 ms 62 ms 79 ms 70 ms 85,4 ms

Shrnutí výkonu (průměrné rychlosti)

Rychlost stahování: 82,45 Mb / s (17,55% pomaleji)

Rychlost nahrávání: 64,13 Mb / s (o 35,87% pomalejší)

Ping: 85 ms

Test rychlosti VPN - 5 z 80 poskytovatelů má & lsquo; Need for Speed ​​& rsquo;

Test rychlosti NordVPN

Poskytovatel v Panamanii je známý svou pověstí vysoce zabezpečené služby a těší se strategické poloze, která ji odlišuje od konkurence. Přidejte toto do svých zásad bez protokolů a poskytovatel není ten, se kterým by si člověk mohl pohrávat, zejména pokud chcete zůstat chráněni před zloději identity, podvodníky, phishingem a kybernetickými zločinci..

Mezi funkce, které obdržíte od poskytovatele, patří ochrana před únikem DNS, automatický přepínač zabíjení a cibule přes VPN. Pro pokročilé technologie máte DoubleVPN, který přenáší veškerý síťový provoz přes dva servery umístěné v různých zemích. CyberSec, který blokuje šíření počítačových hrozeb, škodlivých webů a malwaru na vašich zařízeních.

Máte přístup k více než 5150+ serverům v 62 zemích. Níže uvedené testy rychlosti odhalují úžasný výkon s rychlostmi stahování, které se v průměru dotýkají 80,00 Mb / s a ​​uploadují rychlostí 56,68 Mb / s.

Test rychlosti NordVPN

Test rychlosti NordVPN
Server NÁS Spojené království Austrálie Německo Francie Průměrný
Stažení 91,71 Mb / s 83,96 Mb / s 75,81 Mbits / s 65,98 Mb / s 82,55 Mbits / s 80,00 Mb / s
nahrát 60,63 Mbits / s 49,99 Mb / s 50,19 Mb / s 59,88 Mb / s 62,72 Mb / s 56,68 Mb / s
Ping 128 ms 92 ms 117 ms 99 ms 55 ms 98,2 ms

Shrnutí výkonu (průměrné rychlosti)

Rychlost stahování: 80,00 Mb / s (20,00% pomaleji)

Rychlost nahrávání: 56,68 Mbps (43,32% pomaleji)

Ping: 98,2 ms

Test rychlosti VPN - 5 z 80 poskytovatelů má & lsquo; Need for Speed ​​& rsquo;

Test rychlosti surfování

Podobně jako ExpressVPN sídlí i Surfshark na Britských Panenských ostrovech (jurisdikce přátelská k VPN), což znamená, že má oproti jiným službám strategickou výhodu. V BVI neexistují žádné zákony o uchovávání dat a nemusíte se obávat aliancí 5 očí nebo 14 očí. Poskytovatel nabízí dva silné šifrovací šifry: AES-256-CBC a AES-256-GCM.

Pro připojení poskytuje poskytovatel úžasné rychlosti na svém rozšiřujícím se seznamu serverů, který se za 2 měsíce natáhne na 500+ ve 45 zemích. Máte také aplikace pro všechny platformy / zařízení spolu s aplikací Router. Pokud jde o tvorbu cen, Surfshark má tendenci být neuvěřitelně nákladově efektivní a přátelský k peněženkám. Pokud se rozhodnete pro roční plán, platíte pouze 5,99 $ měsíčně, což činí každých 71 měsíců 71,88 $

Jak vidíte níže, výkon z VPN je také velmi působivý a přináší v průměru slušnou rychlost stahování 76,22 Mb / s spolu s uploadem 66,19 Mb / s..

Test rychlosti VPN

 

Test rychlosti surfování
Server NÁS Spojené království Austrálie Německo Francie Průměrný
Stažení 87,52 Mbits / s 80,23 Mbits / s 75,61 Mbits / s 67,96 Mb / s 69,78 Mb / s 76,22 Mb / s
nahrát 77,91 Mbits / s 71,18 Mb / s 63,73 Mbits / s 60,11 Mb / s 57,98 Mb / s 66,18 Mb / s
Ping 120 ms 144 ms 220 ms 115 ms 102 ms 140 ms

 

Shrnutí výkonu (průměrné rychlosti)

Rychlost stahování: 76,22 Mbps (o 23,78% pomaleji)

Rychlost nahrávání: 66,18 Mbps (33,82% pomaleji)

Ping: 140 ms

Test rychlosti VPN - 5 z 80 poskytovatelů má & lsquo; Need for Speed ​​& rsquo;

VyprVPN Speed ​​Test

VyprVPN, vytvořený společností Golden Frog a sídlící ve Švýcarsku, je další spolehlivou rychlou sítí VPN, která nabízí obrovskou databázi 700 serverů po celém světě, spolu s výhodami jako DPI Protection, NAT Firewall a Chameleon Technology pro lepší zabezpečení při zapojení do torrentování / streamování činnosti. Koneckonců, čím více funkcí máte pro ochranu soukromí, tím lépe!

Po testování výkonu poskytovatele jsme obdrželi mimořádně vysoké rychlosti na našem připojení 100 Mb / s, které nebyly výrazně ovlivněny výběrem různých serverů nebo zvýšením síťového provozu, což znamená pouze 25,61% pokles. Může to být proto, že VyprVPN spravuje svou vlastní síť, díky níž je vždy k dispozici, aby poskytovala vynikající rychlosti vždy!

Přestože byla připojena k různým serverům, byla rychlost v souladu s trochou ztráty. Stáhli jsme průměrně 74,39 Mb / s a ​​61,87 Mb / s.

VyprVPN Speed ​​Test

VyprVPN
Server NÁS Spojené království Austrálie Německo Francie Průměrný
Stažení 84,69 Mb / s 74,63 Mbits / s 75,15 Mbits / s 64,96 Mb / s 72,55 Mbits / s 74,39 Mb / s
nahrát 74,18 Mb / s 61,51 Mbits / s 57,82 Mb / s 52,26 Mb / s 63,59 Mbits / s 61,87 Mbits / s
Ping 192 ms 209 ms 175 ms 240 ms 140 ms 191,2 ms


Rychlost stahování:
74,39 Mbps (25,61% pomaleji)

Shrnutí výkonu (průměrné rychlosti)

Rychlost nahrávání: 61,87 Mbps (38,13% pomaleji)

Ping: 191,2 ms

Test rychlosti VPN - 5 z 80 poskytovatelů má & lsquo; Need for Speed ​​& rsquo;

Test rychlosti vyrovnávací paměti VPN

Poskytovatel založený na Gibraltaru, který se nedávno vydláždil na trhu VPN, je dalším jménem, ​​které je známé tím, že nabízí výjimečný výkon a rychlost těm, kteří o něj touží. Ačkoli existuje protokolování relací / připojení, VPN je do značné míry bezpečná, protože její centrální servery sídlí v Holandsku, kde nemůžete prohlížet datové záznamy bez řádného oprávnění!

Zbývající protokoly jsou samozřejmě odstraněny po 30 dnech. Oceňujeme průhlednost, kterou VPN přináší produktu, protože je lepší, než být později šokován / překvapen, podobně jako to, co jsme zažili s PureVPN před časem. Pro připojení nabízí Buffered servery ve 41 zemích po celém světě pro odblokování nebo oddávání se P2P / Torrenting.

Rychlosti, které dostáváte, jsou také velmi úžasné s taktováním VPN při stahování 72,35 Mb / s a ​​64,71 Mb / s v průměru po provedení testu na pěti různých umístěních na serveru!

Test rychlosti vyrovnávací paměti VPN

Vyrovnávací síť VPN
Server NÁS Spojené království Austrálie Německo Francie Průměrný
Stažení 85,27 Mbits / s 79,53 Mbits / s 71,82 Mbits / s 65,92 Mb / s 59,21 Mb / s 72,35 Mb / s
nahrát 76,17 Mb / s 69,79 Mb / s 62,91 Mb / s 60,98 Mb / s 53,74 Mb / s 64,71 Mbits / s
Ping 85 ms 189 ms 222 ms 127 ms 259 ms 176,4 ms

Shrnutí výkonu (průměrné rychlosti)

Rychlost stahování: 72,35 Mbps (27,65% pomaleji)

Rychlost nahrávání: 64,71 Mb / s (35,29% pomaleji)

Ping: 176,4 ms

Test rychlosti VPN - 5 z 80 poskytovatelů má & lsquo; Need for Speed ​​& rsquo;

Srovnání rychlosti VPN

Hodnost Poskytovatel VPN Rychlost stahování Rychlost nahrávání
# 1 ExpressVPN 82,45 Mb / s (17,55% pomaleji) 64,13 Mb / s (o 35,87% pomalejší)
# 2 NordVPN 80,00 Mb / s (20,00% pomaleji) 56,68 Mbps (43,32% pomaleji)
# 3 Surfshark 76,22 Mbps (o 23,78% pomaleji) 66,18 Mbps (33,82% pomaleji)
# 4 VyprVPN 74,39 Mbps (25,61% pomaleji) 61,87 Mbps (38,13% pomaleji)
# 5 Vyrovnávací síť VPN 72,35 Mbps (27,65% pomaleji) 64,71 Mb / s (35,29% pomaleji)

Jak zkontrolovat rychlost internetu Metoda za testy

BestVPN.co používá svůj vlastní specializovaný nástroj pro testování rychlosti k analýze výkonu různých VPN na různých serverech po celém světě. Výsledky jsou pak automaticky vykresleny do grafické struktury pro přesné čtení, což je nezbytné pro nalezení nejlepšího poskytovatele. Tento nástroj není dostupný široké veřejnosti, ale lidé, kteří chtějí kontrolovat rychlost internetu, se mohou vždy spolehnout na alternativy.

Existuje mnoho online nástrojů, které poskytují přesné výsledky při testování rychlosti vašeho internetu. Ve skutečnosti téměř každý web na ochranu soukromí, který navštěvujete, určitě odhalí informace o vaší únikové identitě online a uvede přesné umístění na základě vaší IP adresy. ExpressVPN, CyberGhost a PureVPN jsou jen některé příklady webů VPN, které takové informace poskytují.

Pokud však potřebujete spolehlivý nástroj pro kontrolu rychlosti internetu, můžete si vyzkoušet Speed ​​Test od společnosti Oakla, KeyCDN Speed ​​Test, Google PageSpeed ​​Insights, GTmetrix, WebPageTest, Optimalizace různých stránek, UpTrends, dotcom-monitor, Yellow Lab Nástroje, Sucuri Load Time Tester, Pagelocity a YSlow.

Zabalení věcí

Doufáme, že tento průvodce pomůže uživatelům najít nejrychlejší VPN, které mohou pomoci s bezproblémovým streamováním nebo stahováním torrentů bez jakýchkoli potíží. Testování každé služby nám zabralo hodně času, ale názor uživatelů je vždy umístěn výše. Pokud jste se zaregistrovali u některého z výše uvedených poskytovatelů, neváhejte a přidejte nezaujatý komentář. Neváhejte a sdílejte průvodce s dalšími technology a hledejte rychlou službu VPN. Hezký den. Cheerio

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me