Snadné tipy pro internetovou bezpečnost pro začátečníky BestVPN.co

“Všichni jsme nyní připojeni k internetu, jako neurony v obrovském mozku”


Dlužím to Stephenu Hawkingovi za to, že věci shrnují tak přesně, ale tolik necháváme na naší vlastní fantazii. To, co řekl o internetu, je z velké části, PRAVDA. Někteří to považují za chvályhodné: ‘digitální svět’. Jaký čas je naživu, co? Zároveň mohou být ostatní ohledně používání internetu skeptičtí. My v BestVPN.co rozumíme oběma stranám, ale máme několik vlastních myšlenek na toto téma.

Stejně jako všechno ostatní v životě existují na internetu určité výhody / nevýhody. Je to neuvěřitelný učební zdroj, poskytuje přístup k okamžité zábavě, usnadňuje práci pomocí nástrojů SaaS a pomáhá při získávání expozice jako jednotlivec prostřednictvím sociálních médií (představuje mnoho příležitostí stát se vaším vlastním šéfem). Současně hrozí vaše osobní bezpečnost a soukromí, což ohrožuje vaši rodinu / firmu / peníze!

Povědomí o kybernetické bezpečnosti!

Bohužel existují jedinci, kteří’Využíváte internet tím, že se dopřáváte kriminálních aktivit, klamete uživatele prostřednictvím škodlivého softwaru, získáváte data pomocí phishingu nebo vytvářejí schémata, která podvádějí jednotlivce o jejich peníze. Kybernetičtí zločinci jsou ve svých operacích chytřejší a sofistikovanější pomocí kreativních opatření k odcizení identity, spáchání podvodu nebo dokonce k zahájení kybernetických útoků na ostatní.

Povědomí o kybernetické bezpečnosti

Pokud to nebylo’Je to dost, internet je plný násilí, temných pokušení a nemorálnosti se společnostmi / jednotlivci, kteří aktivně hledají uživatele, VŠECHNY! Vlády ne’Nechci věřit svým vlastním občanům a ukládat internetové zákony, které umožňují sledování / odposlouchávání obyčejného člověka. To vše vás nutí uvědomit si, že pobyt v SAFE online již není daný, ale nutnou mimoškolní aktivitou.

Cybersecurity Awarenes Month

Teď víme, co vy’Přemýšlím, všechno se zdá bláznivé a povrchní, že? Můžeme to však ujistit’t! Proto jsme pro tento Národní měsíc povědomí o kybernetické bezpečnosti (NCSAM)’Rozhodl jsem se jít na vše a pomoci zákazníkům zůstat v bezpečí online. S trochou zdravého rozumu a znalostí o tom’s / don’ts, můžete surfovat ‘netto bez úhony.

Jaké problémy s internetovou bezpečností dnes čelíme?

Internet slouží jako úžasný nástroj pro sebevyjádření, prohlubování znalostí a schopnost zůstat v kontaktu s lidmi z celého světa. Rozsáhlá dostupnost zařízení podporujících internet poskytuje všem nepřetržitý přístup k nákupům, úvěrovým / finančním službám, okamžité zábavě, řízení vztahů, zapojení do sexuálních instinktů a dokonce i přijímání pomoci / rady!

Jako takový není pochyb o tom, že internet opravdu změnil / zlepšil naše životy tolika způsoby, že nyní není možné si představit svět bez něj. Obáváte se však o soukromí / zabezpečení pouze tehdy, když si uvědomíte, jak se nebezpečné věci mohou na internetu dostat. Níže diskutujeme o některých vážných bezpečnostních rizicích, která byste mohli nakonec uvíznout:

Problémy s internetovou bezpečností dnes čelíme

 • Ransomware - Škodlivý software, který používá cyptovirologii, převezme váš počítač a hrozí zveřejněním oběti’s daty, dokud nebude zaplaceno výkupné. Mezi významné příklady patří Fusob, WannaCry, Petya, Bad Rabbit a SamSam, které byly všechny nalezeny pomocí podobných vzorů pro šifrování uživatelských souborů.
 • Krádež identity - Didn’Nemyslím si, že to bylo možné? Stává se to však! Imposters mohou používat techniky, jako je phishing nebo malware malware, aby vás oklamali odhalením vašich finančních informací, které pak používají k páchání podvodu tím, že se vydávají za vás. Do prdele zasáhne hovno velmi rychle!
 • Cyberstalking - Velmi závažný zločin, kvůli kterému musí mnoho žen trpět obtěžováním a mentálním mučením! V tomto scénáři útočník opakovaně používá elektronické komunikace k vystrašení nebo vyděšení oběti. Může také zahrnovat urážku na cti, pomluvu, pomlouvání a nepravdivé obvinění.
 • Sextortion - Myslel jsem, že skutečný svět je b ** ch? Digitální svět je horší! Někteří kybernetičtí zločinci se snaží oklamat uživatele, aby odesílali své nahé / sexuální obrazy. Později se tyto obrázky používají k vydírání peněz nebo sexuálních laskavostí od oběti, což může vést k vážné depresi / úzkosti!
 • Kyber šikana - Snadné vystavení násilí, grafickým obrázkům / videům a drobné politice je něco, o čem se sociální média proslavila! Když však lidé používají digitální svět k šikanování lidí online, věci se prostě vážně změní. To může zahrnovat pomluvu, virové memy a další!
 • Online predace - Internet je nebezpečným místem zejména pro děti, protože mají schopnost se s lidmi spojit dvakrát / třikrát. Někteří nevinní adolescenti se mohou stát oběťmi manipulace / nátlaku online predátory, kteří mají postranní urážlivé / sexuální motivy.
 • Spamování - Když se připojíte k novému webu nebo webu sociálních médií, můžete často kliknout někam, kam jste nebyli’To jsem měl, a to má za následek, že se musíte vypořádat se stovkami a tisíci spamových reklam, nežádoucích hromadných zpráv, což otevírá dveře malwaru a phishingu!
 • Obscene Content - I když internet může být pro mnoho lidí šťastným místem, může být také neuvěřitelně tmavý a nebezpečný. K dispozici jsou tuny obscénního obsahu ve formě informací / obrázků / videí, které obsahují výbuchy gore / zabíjení / bomb a další nepříjemný obsah.

Problémy s internetovou bezpečností

Jak mohou uživatelé využít maximální ochranu online?

My’určitě si přečtěte o výše uvedených nebezpečích’Dostal jsem tě trochu ochablý! Koneckonců, kdo mohl’ale někdy se věci jako tyto stávají také, že? Proč může’lidé se prostě učí být civilizováni a nebýt bolestí pro ostatní? Hádáme, že na něco nemůže odpovědět nikdo, ale pokud existuje jedna věc, kterou BestVPN.co dokáže, využívá maximální ochranu online, aby se ochránil před takovými online hrozbami!

Než začneme, dovolte mi, prosím, dát to tam. Tohle není’Jeden z těchto klišé, přeformulovaný online průvodce, kde se pouze TIPY, které získáte pro ochranu vašeho soukromí, točí kolem zastaralých metod. Při výzkumu jsme byli doslova ohromeni typem nadbytečného obsahu dostupného na internetu. Doufáme tedy, že náš výzkum bude působivý, protože se snažíme trochu rozšířit!

Snadné tipy pro internetovou bezpečnost pro začátečníky BestVPN.co

Tipy pro internetovou bezpečnost: Základní pravidla

 1. Podobně jako se vyhnete chůzi ze stinných čtvrtí, vyhýbejte se návštěvě nebezpečných webových stránek online, protože mohou obsahovat ransomware, viry nebo malware.
 2. Vždy omezte množství informací, které odhalíte online. Potenciální zaměstnavatelé a zákazníci ne’nemusíte znát svou domovskou adresu nebo status osobního vztahu (duh!).
 3. Vyvarujte se stahování softwaru nebo aplikací třetích stran, protože mohou obsahovat malware nebo se mohou pokoušet ukrást informace. Vyhledejte aplikace / software, které byly certifikovány / ověřeny příslušnými úřady.
 4. Internet ne’t mít klávesu pro odstranění. Jakmile je zveřejněn, navždy žije v nejhlubších, nejtemnějších spojencích mezipaměti nebo kopiích, které mohli udělat jiní lidé, aniž byste o tom věděli..
 5. Pokud máte’Už žádný nemáte, použijte v telefonu bezpečnostní kód. Může to být heslo, PIN nebo vzor pro odemčení. Bez ohledu na to, co si vyberete, je pro ochranu soukromí online nezbytné použít jeden!
 6. Zkontrolujte, zda jsou vaše účty sociálních médií soukromé. Pouze vaše blízká rodina a přátelé by měli mít možnost vidět o vás cokoli. Poslední věc, kterou potřebujete, je cyberstalker!
 7. Pravidelně aktualizujte svůj operační systém a software, abyste zabránili počítačovým zločincům ve zneužití starých chyb a mezer v zabezpečení, což by mohlo vést ke ztrátě všech osobních údajů..
 8. NIKDY se nepřipojujte k veřejným sítím Wi-Fi v kavárnách nebo restauracích bez použití služby VPN, protože na těchto místech můžete s pomocí chytrých kybernetických zločinců s největší pravděpodobností podvádět / hacknout / oklamat.
 9. Pokud si pamatujete všechna vaše hesla, může to být v zadech velká bolest’Mám výjimečné schopnosti připomínající paměť. Pro průměrného joe doporučujeme používat program pro správu hesel.
 10. Vyhněte se psaní nenávistných zpráv nebo dopřejte si jakéhokoli druhu bušení / rasismu / násilí, protože vás to může dostat do vážných potíží. Pouhým napsáním hrozivé zprávy se dostanete do legálních potíží!

Základní pravidla bezpečnosti Internetu

Tipy pro internetovou bezpečnost: Chraňte se před Ransomware

 1. Někdy vám život jen dává citrony a tam’s tím nemůžete dělat nic. Ransomware’Jsou ošidné, takže je třeba, abyste si zvykli pravidelně zálohovat svá data.
 2. Používejte antivirový nebo antispywarový software, který vám dává možnost nakonfigurovat vyhledávání tak, aby skenovalo archivované a komprimované soubory.’jak většina ransomware převezme kontrolu nad vaším systémem.
 3. To ne’Nezáleží na tom, zda navštěvujete web, přistupujete k softwaru nebo jednoduše procházíte různé hry / programy, nezapomeňte mít firewall zapnutý vždy.
 4. Nezapomeňte pravidelně instalovat aktualizace pro váš operační systém a antivirový software / malware, abyste měli aktualizovaný firmware, který dokáže čelit podezřelým souborům.!
 5. Je nezbytné, aby uživatelé byli při kliknutí na odkazy nebo přílohy obzvláště ostražití, zejména ti, kteří se zdají podezřelí. Než kliknete na odkaz, analyzujte odkaz a získejte lepší nápad.

Snadné tipy pro internetovou bezpečnost pro začátečníky BestVPN.co

Tipy pro internetovou bezpečnost: Zůstaňte chráněni před krádeží identity

 1. Vždy mějte na paměti, že nebudete používat aplikace pro sdílení P2P / souborů, pokud tomu tak není’• nabízet zabezpečení dat a soukromí. Pokud ano, nezapomeňte použít službu VPN, protože tím bude vaše identita vždy anonymní.
 2. Jak již bylo zmíněno, nikdy nenakupujte z internetových obchodů, které mají špatnou pověst, zejména těch, které v minulosti trpí narušením dat v ‘poslední’ minulost.
 3. Je naprosto nezbytné, abyste byli neustále aktivní ve svých finančních informacích. Dbejte na to, abyste každý měsíc zkontrolovali výpisy z bankovních a kreditních karet a rychle zjistili nesrovnalosti.
 4. Jedním z nejlepších způsobů, jak neustále udržovat svou identitu a informace, je pravidelná změna hesel vašich finančních účtů. Porušení často zůstávají bez povšimnutí týdny!
 5. Ujistěte se, že vždy odesíláte všechny e-maily a zprávy se šifrováním typu end-to-end, nebo používáte vyhrazenou adresu IP ze služby VPN, abyste využili nepřerušitelnou úroveň zabezpečení za všech okolností.

Snadné tipy pro internetovou bezpečnost pro začátečníky BestVPN.co

Tipy pro internetovou bezpečnost: Naučte se, jak řešit kyberstalking

 1. Pokud jste na kybernetickém poli, je důležité, abyste veškerou komunikaci s pachatelem uložili pro důkazy. Může to znít drsně, ale musíte to nahlásit donucovacím orgánům.
 2. Pokud se rozdělíte s důvěrným partnerem, ujistěte se, že jste resetovali všechny své e-mailové účty, sociální média a bankovní informace, aby vás nemohly jakýmkoli způsobem manipulovat..
 3. Pokud jde o používání sociálních médií, e-mailů nebo chatovacích místností, je nezbytné, abyste si dávali pozor na informace, které sdílíte, jinak můžete stalkerům usnadnit shromažďování obrázků / příspěvků!
 4. Pokud to není povinné, při registraci nebo registraci něčeho online se vyhněte vyplňování polí, která vyžadují vaše osobní informace, jako je vaše datum narození. Kdo ví, jak by tyto informace mohly být použity!
 5. Při zveřejňování obrázku online (zejména pokud máte pochybnosti o tom, že jste na internetu), se ujistěte, že neodhalí vaši polohu. Jděte na jeden s holým pozadím.

jak řešit kyberstalking

Tipy pro internetovou bezpečnost: Buďte ostražití ohledně Sextortion

 1. Sextorizace není omezena pouze na starší muže, ale dokonce i teenageři byli shledáni vinnými z těchto činů. Žárlivý exes může učinit život živým peklem. Don’neváhejte je okamžitě nahlásit!
 2. Internet je plný gadgetů a aplikací, které mají nejpodivnější použití. Věděli jste, že existují i ​​spywarové aplikace? Zvyšte svou bezpečnost online instalací antispywarového programu. Aktualizujte ji denně!
 3. Je nezbytné, abyste si uvědomili tuto cennou lekci života: lidé mohou předstírat, že jsou někteří’re ne. Buďte vybíraví na lidi, které se rozhodnete přidat do svých sociálních médií.
 4. Jak již bylo zmíněno, rodiče musí být zapojeni do života svých dětí. Rozhodněte se, které aplikace a platformy SM jsou pro ně vhodné, a pravidelně kontrolujte jejich aktivitu na všech.
 5. Je zvykem vypínat elektronická zařízení a webové kamery, zejména pokud je nepoužíváte. Hackeři / počítačoví zločinci mohou proniknout do kamery, nahrávat videa a vydírat vás!

Buďte ostražití ohledně Sextortion

Tipy pro internetovou bezpečnost: Jak zacházet s kyberšikanou

 1. To’Je důležité, aby lidé sami měli morální kompas. Pokud vidíte někoho, koho znáte, kdo je obětí kyberšikany, ne’sedět tiše! Nahlaste to dospělé co nejdříve.
 2. Používáte-li veřejný počítač nebo někoho jiného’s telefonem pro přístup k vašim sociálním mediálním účtům / e-mailu, nezapomeňte se odhlásit, protože mohli váš účet používat pro své vlastní postranní motivy.
 3. Vyhněte se sdílení vašich hesel a informací o účtu s kýmkoli, protože by mohli využít vaší laskavosti a dopřát se činností, které by se později mohly kousnout do zadek!
 4. Je důležité, aby si lidé byli vědomi důsledků toho, co píšou nebo zveřejňují online. Zdržte se sdílení všeho, co by vám mohlo v budoucnu ublížit / rozpaky. Internet je zmatené místo!
 5. Stejně jako my’Chtěl bych odcizit naši frustraci a zlost na lidech, kteří vysílají hrozivé a útočné zprávy, je nezbytné být tolerantní a nedávat dva sračky. Nic nemůže ublížit, než je okamžitě zablokovat.

Jak zacházet s kyberšikanou

Tipy pro internetovou bezpečnost: Naučte se, jak zabránit online predaci

 1. Buďte zvlášť ostražití a zapojujte se svými dětmi, zejména pokud používají sociální média. Zeptejte se jich, jestli tam jsou’Je to kdokoli, kdo je cítí nepříjemně online, takže můžete nahlásit tohoto jednotlivého ASAP!
 2. Když mluvíme o tom, že rodiče dávají zvláštní pozor na sledování svých dětí na sociálních médiích, tak ne’To znamená, že byste měli napadnout jejich soukromí. Stačí jen dohlížet na jejich používání zařízení připojených k internetu.
 3. Řekněte svým dětem, že nikdy nemluví s jednotlivci, kteří vypadají, že jsou starší, a vyhýbejte se otevírání / stahování obrázků odeslaných lidmi, které nemají’nevím.
 4. Je naprosto nezbytné, abyste děti učili’s a don’sociálních médií, mezi které patří vyhýbání se cizincům. Je jasné, že by se nikdy neměli setkat tváří v tvář s někým z internetu!
 5. Naučte své děti, aby byly inteligentní ve sdílení jejich osobních údajů. Naučte je, aby nikdy nemluvili o své škole, domě a dalších osobních věcech. Měli by okamžitě ukončit konverzaci.

Snadné tipy pro internetovou bezpečnost pro začátečníky BestVPN.co

Tipy pro internetovou bezpečnost: To’s Čas se zbavit spamu

 1. Použijte sekundární e-mailovou adresu v době, kdy si nejste jisti návštěvou konkrétního veřejného adresáře, sítě sociálních médií nebo chatovací místnosti, abyste předešli spamu na vašem původním ID.
 2. Mnoho uživatelů není’Nevím, ale existují způsoby, jak zabránit přijímání nevyžádané pošty. Jedním z nejdůležitějších a osvědčených hacků je instalace nástroje pro filtrování spamu.
 3. Spamerové jsou velmi zrádní s taktikou odesílání dalšího spamu. Nikdy neklikejte na “Odhlásit odběr” odkaz v e-mailech za každou cenu, protože by mohly potvrdit, že vaše e-mailová adresa je aktivní.
 4. Don’neposkytněte svou e-mailovou adresu téměř každému. Tyto údaje by měly být soukromé a měly by být poskytovány pouze těm jednotlivcům, kterým důvěřujete úplně a slepě.
 5. Při registraci v různých službách nezapomeňte svou e-mailovou adresu skrýt nastavením a změnou expozice “Jen já” nebo něco podobného.

Snadné tipy pro internetovou bezpečnost pro začátečníky BestVPN.co

Tipy pro internetovou bezpečnost: Blokujte nevhodný obsah

 1. Neexistuje nic dráždivějšího než návštěva webové stránky pouze k nalezení nahých obrázků a jiného obscénního obsahu ve formě reklam. Chcete-li se jich zbavit, použijte nástroj pro blokování reklam.
 2. Pokud chcete zablokovat explicitní výsledky vyhledávání, protože máte doma děti nebo prostě nenávidíte nevyžádanou expozici takového obsahu, je moudré zapnout “Bezpečné vyhledávání” na Googlu.
 3. Pokud narazíte na jakýkoli obsah, který by se mohl projevit jako urážlivý / rasistický / hanlivý, je vaší JOB, aby to okamžitě nahlásil příslušnému správci, aby se zabránilo dalšímu šíření nenávistných projevů..
 4. Sociální média jsou plná obscénních fotografií, pornografických obrázků a někdy i obsahu. Okamžitě je nahláste, abyste odstranili příspěvky, a současně eliminujte podobné výsledky.
 5. Lidé mohou mít potíže s pozorováním urážlivého / obscénního obsahu na webových stránkách, protože se objevují tak nečekaně. Je moudrou možností nainstalovat nástroj Web-Filtering.

Snadné tipy pro internetovou bezpečnost pro začátečníky BestVPN.co

Tipy pro internetovou bezpečnost: Rozpoznávání falešných skutečností (phishing)

 1. Phishing je neuvěřitelně složitý, protože používá kopie oficiálních webů k oklamání zákazníků při poskytování jejich informací. Nainstalujte si anti-phishingový software nebo rozšíření prohlížeče, abyste na takové weby okamžitě upozornili!
 2. PRAVIDLO THUMB: NIKDY NEŽ V ŽIVÉM ŽIVOTĚ pošlete e-mailem své finanční údaje jakékoli osobě e-mailem, bez ohledu na to, do jaké míry jim důvěřujete. Jednoduše proto, že to není bezpečný způsob přenosu takových informací.
 3. Většina lidí není’Toho si toho neuvědomuje, dokud se neoklamou do kliknutí na vyskakovací odkaz. Některé z těchto komplikovaných vyskakovacích oken jsou obvykle pokusy o phishing. Vždy zasáhnout blízko, aby se zabránilo jakékoli nehodě.
 4. Pokud jde o využití nejvyšší bezpečnosti před phishingovými útoky, musíte použít silný firewall. To jim znemožní získat přístup k vaší síti / počítači.
 5. Pokud ne’Neznám odesílatele, který vám e-mailuje, vyhněte se kliknutí na jakékoli odkazy a co je nejdůležitější DON’T stáhněte všechny soubory, jsou-li viditelné. Nedůvěryhodní odesílatelé nesmí být zasazeni!

Snadné tipy pro internetovou bezpečnost pro začátečníky BestVPN.co

Tipy pro internetovou bezpečnost: Zničte malware a chráňte svá data!

 1. Pokud chcete svůj smartphone / notebook / počítač neustále udržovat v bezpečí, nainstalujte si silný antivirový / anti-malware software pro okamžitou detekci a odstranění hrozeb.
 2. Nikdy se nepřipojujte k webovým stránkám, které nemají’nevyužívají HTTPS. “S” na konci znamená bezpečné. Používejte HTTPS všude pro weby, které nemají’implementovat. Tím bude vaše online komunikace v bezpečí!
 3. To, co většina lidí dělá po instalaci antivirového / antispywarového softwaru, je zapomenuto, že vůbec existovali. Don’být tím neopatrným člověkem a ujistěte se, že skenování probíhá v pravidelných intervalech.
 4. Některé odkazy vás mohou přenést na webovou stránku, která vypadá stejně jako původní stránka. Dávejte pozor na taktiku sociálního inženýrství, jako je phishing. Nezapomeňte si vždy přečíst adresu odkazu, abyste získali lepší představu.
 5. Změňte výchozí SSID (název vaší sítě Wi-Fi) a použijte šifrování WPA2, abyste zabránili neoprávněným uživatelům v přístupu k vašemu připojení a výsadbě podezřelých.

Snadné tipy pro internetovou bezpečnost pro začátečníky BestVPN.co

Tipy pro internetovou bezpečnost: Don’• Nechte se oklamat podvody online

 1. To může znít trochu drsně, zvažování sociálních médií je pro vytváření sítí, ale vyhněte se zbytečným přátelům (zejména s lidmi, které jste dosud neměli)’setkal jsem se nebo o nich nevěděl).
 2. To ne’Nezáleží na tom, jestli máte přítele tech-geek nebo osobu, která zná jinou osobu, jediná osoba, která by měla mít vzdálený přístup k vašemu počítači, je místní ISP.
 3. V dnešní době se otevírá spousta nových webových stránek pro elektronický obchod, ale ne všechny jsou bezpečné. Dopřejte si online nakupování pouze z legitimních zdrojů, jako jsou eBay, Ali Express nebo Amazon!
 4. Podvodníci mohou snadno falešně identifikovat volajícího a oklamat vás, aby vám poskytli své finanční informace. Pokud někdo zavolá a požádá o vaše údaje o kreditu, zavěste a zavolejte zpět a zkontrolujte, zda je volající pravý.
 5. Nikdy nedůvěřujte online službám, že vám mohou poskytnout úlevu na dluhu a hypoteční pomoc jediným kliknutím. Nejpravděpodobněji jde o podvodné služby, proto se vyhněte chybám při platbě předem!

Snadné tipy pro internetovou bezpečnost pro začátečníky BestVPN.co

Tipy pro internetovou bezpečnost: Jak zabránit Wi-Fi odposlechu

 1. Pro cestovatele, kteří často používají sítě Wi-Fi ve veřejných prostorách, jako jsou hospody, kavárny a restaurace, vždy používejte síť VPN, aby byla vaše identita anonymní a šifrované připojení.
 2. Jak již bylo zmíněno, vyhněte se všem nezabezpečeným webům, které mají pouze “HTTP” před adresou. Ujistěte se, že navštívené webové stránky využívají “HTTPS” štítek. To znamená bezpečné připojení.
 3. Pokud používáte veřejné Wi-Fi’s Nikdy nezakazujte antivirové, antispywarové ani firewall programy, protože existuje mnoho virů / malwaru, které se mohou dostat přes síť.
 4. Někteří hackeři jdou o krok dál tím, že oklamávají zákazníky tím, že nastavují falešné Wi-Fi hotspoty poblíž legitimních veřejných sítí. Poté krást uživatelská data a dále se oddávají krádeži identity.
 5. Vždy používejte bezdrátové hotspoty, kterým můžete věřit. Když se připojíte k síti Wi-Fi, obraťte se na manažera / zástupce v kavárně nebo restauraci a zjistěte více o jejich bezpečnostních opatřeních.

Snadné tipy pro internetovou bezpečnost pro začátečníky BestVPN.co

Tipy pro internetovou bezpečnost: Udržujte své děti v bezpečí online!

 1. Mějte své děti’Počítač a další internetová zařízení ve společném prostoru, nikoli v jednotlivých ložnicích. Může to znít trochu drsně, ale ve skutečnosti je to dobrý způsob, jak sledovat jejich použití.
 2. Sdílejte se svými dětmi sociální média nebo e-mailový účet, abyste mohli sledovat zprávy a zkontrolovat, zda na YouTube YouTube nevidí obscénní obsah, ani nehovoří s cizími lidmi.!.
 3. Řekněte to svým dětem’Nikdy není v pořádku něco koupit z internetu, aniž byste se vás nejprve ptali! Některé reklamy vás mohou podvádět tím, že nabízejí bezplatné věci, aby vás nalákaly na odhalení vašich osobních údajů.
 4. Řiďte se bezpečnostními pokyny Facebooku, Twitteru, Instagramu a dalších platforem sociálních médií a ujistěte se, že se k nim vaše děti připojí až po splnění minimálních věkových požadavků..
 5. Naučte své děti, aby byly chytré online. Naučte je, aby nikdy nezveřejňovali nebo neobchodovali s osobními fotografiemi, neodhalovali osobní informace, nesouhlasili se setkáním s cizími lidmi ani nereagovali na hrozící zprávy!

Bezpečnost internetu pro děti

Zabalení věcí

Tímto se dostáváme ke konci této příručky Tipy pro internetovou bezpečnost pro měsíc informovanosti o počítačové bezpečnosti. Doufáme, že si ceníte našeho příspěvku k šíření zprávy o bezpečnosti na internetu. Vysvětlíme, že to ne’popírat užitečnost a efektivitu internetu.

Dláždilo cestu životně důležitým pokrokům v hospodářské, technologické a sociální krajině. Musíte však také chránit před temnými stranami takové platformy, a to je přesně to, co je naší misí! Don’Neváhejte dále sdílet průvodce. Přeji hezký den a užijte si bezpečnější internet!

Snadné tipy pro internetovou bezpečnost pro začátečníky BestVPN.co

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me