Které VPN nabízejí nejlepší podporu live chatu?

Dnes’Ve světě se používání VPN diverzifikovalo a jeho využití se rozšířilo do mnoha různých funkcí a zařízení. VPN jsou nyní důležitou součástí umožňující uživatelům získat více z jejich předplatného pro streamování na webech, jako je Netflix, až po ochranu finančních transakcí na všech zařízeních, nyní poskytují větší uživatelskou základnu než kdykoli předtím.

A pokud se jedná o takové rozmanité a složité funkce, uživatel potřebuje podporu poskytovatele, aby se dostal přes. Většina nejlepších sítí VPN nabízí podporu živého chatu, což uživatelům umožňuje zadávat dotazy v reálném čase a získávat vlastní řešení pro jejich řešení, ale jsou to všechny funkce podpory živých chatů nabízené různými poskytovateli poskytujícími stejnou úroveň služeb.?

Ne tak docela. Někteří z nich vydávají mizerné předpřipravené odpovědi, které často nejsou nápomocné, pokud máte technický dotaz, zatímco jiní mají opravdové manažery live chat, kteří jsou skutečně vyškoleni, aby vás provedli všemi druhy řešení problémů a dalšími složitými problémy..

A pokud si myslíte, že podpora chatu je sekundární funkcí v VPN a neměla by’vážit vaše rozhodnutí jít za poskytovatelem, nebo ne, pak je třeba přehodnotit svou linii myšlení.

Ať už chcete na svém routeru nastavit VPN nebo zda VPN nefunguje správně a dává nějakou chybu, kterou můžete’vyřešit sami, živá podpora chatu je jediná věc, na kterou se budete muset spolehnout, abyste se dostali ze svých problémů a pokračovali v hladkém zážitku.

Kvalita podpory live chatu nabízené poskytovatelem je velkým faktorem, který musíte vzít v úvahu, než se rozhodnete přihlásit se k odběru konkrétního poskytovatele nebo ne..

Ale kontrola každého poskytovatele’kvalita služeb, pokud jde o podporu živého chatu, je docela obtížná záležitost a může trvat spoustu času, které většina uživatelů nemůže udělat sama, takže jsem to pro ně udělal.

Vzal jsem pět nejlepších poskytovatelů z oboru, kteří nabízeli funkce služeb, které často vyžadují, aby uživatel interagoval s podporou živého chatu, a položil jim složitý dotaz, aby zjistili, jak s ním zacházejí.

Přehled služeb podpory chatu je shrnut níže, pokud nechcete projít kompletní analýzou.

Poskytovatel VPN Doba odezvy Technické vědomosti Tón Ochotný
Surfshark Rychle Velmi dobře Přivítání Ano
NordVPN Rychle Pod par Hrubý & mechanický Ne
PureVPN Rychle Průměrný Mechanik & slabý Ne
ExpressVPN Velmi rychle Vynikající Přivítání & Doprovodný Ano
CyberGhost Velmi pomalý Vynikající Hrubý & Studený Ano

Jaké dotazy jsem položil na živý chat Podpora poprav různých poskytovatelů a proč?

Pro každou VPN jsem použil stejný dotaz, a to proto, že jsem potřeboval ukázat uživatelům, jak s nimi každý živý chat zacházel. To mi také usnadnilo jejich hodnocení.

Dotaz byl “Hej, můžu si nechat VPN fungovat na mém zařízení Apple TV?”

Proč jsem si vybral tento dotaz? Protože vím, že Apple TV nemá’• v současné době nabízí vestavěné funkce VPN, jako jsou jejich současníci, např. Samsung Smart TV nebo Android TV a chcete-li na něm spustit VPN, musíte ji nainstalovat do routeru nebo použít zařízení pro streamování, jako je Firestick, které samo podporuje VPN.

Můžete to také provést pomocí inteligentního DNS, ale tuto funkci nenabízí každý poskytovatel.

Chtěl jsem zkontrolovat, zda obsluha podpory chatu porozuměla mému dotazu a jak dobře byli vyškoleni, aby mě uspokojili. Také jsem hodnotil jejich dobu odezvy, tj. Zda jim trvalo příliš dlouho, než odpověděli, když jsem poprvé položil dotaz, a zda zůstali v chatu se mnou v reálném čase, nebo zda jejich odpovědi trvalo věkem, než přijdou.

Tady’jak se daří každé VPN:

Surfshark: rychlý a relevantní

Stupnice hodnocení chatu pro Surfshark

Doba odezvy Rychle
Technické vědomosti Velmi dobře
Tón Přivítání
Ochotný Ano

Měl jsem hodně naděje na tohoto poskytovatele, protože byl skvělý v poskytování velmi dobré úrovně služeb a spolehlivosti v tak krátké době od svého prvního uvedení na trh.

A abych řekl pravdu, Surfshark’Podpora live chatu splňuje moje vysoká očekávání s rychlou dobou odezvy a neuvěřitelně vhodnými odpověďmi na mé dotazy.

Počáteční okna chatu společnosti Surfshark vyžadují, abyste uvedli své jméno, e-mail a počáteční dotaz. Jakmile je zadáte, dostanete se do fronty, ale čekací doba není’t dlouho.

Sotva trvalo spuštění chatu o více než minutu, než se dostal na live chat.

Zde vidíte, že jsem se jich zeptal na nastavení jejich VPN v Apple TV a v reakci na to mě popravčí chatu Bryan zeptal, na jaký druh streamovací služby se chci dostat?

Odpověď je velmi vhodná pro dotaz, který jsem položil, protože z toho, co se zdá, provedla podpora chatu vědění, že hledám Apple na Apple TV, protože jsem chtěl jít na odblokování streamovacích webů v zařízení. Skvělý začátek!

zákaznická podpora společnosti surfshark

Odpověděl jsem, že se chci dostat na stránky, jako je Netflix, Amazon Prime, a dokonce do toho dostat trochu sportovních přenosů.

Pak přišel Bryan’odpověď, ve které mi řekl, že budu muset na svém routeru nastavit VPN, pokud chci odblokovat weby na svém Apple TV. Dokonalá odpověď.

Odpověděl jsem, že se chci dostat na stránky, jako je Netflix, Amazon Prime, a dokonce do toho dostat trochu sportovních přenosů.

Pak přišel Bryan’odpověď, ve které mi řekl, že budu muset na svém routeru nastavit VPN, pokud chci odblokovat weby na svém Apple TV. Dokonalá odpověď.

podpora surfařů

Poté jsem položil další komplikovanou otázku, zda jejich aplikace iTunes funguje v Apple TV nebo ne. Očividně to tak není’t, ale pokud je někdo netrénován, může vytvořit kombinaci s tímto a funkcemi aplikací pro Android, které mohou běžet na mobilních zařízeních Android i Android TV.

Ale Bryan věděl, o čem to mluvím, tak odešel, že ne’Nemám zatím aplikaci pro Apple TV. Věrohodná odpověď.

Pak jsem se ho zeptal, zda mohu použít jejich aplikaci Firestick na mém zařízení FireTV, zatímco je připojen k Apple TV. To samozřejmě funguje, protože zařízení FireTV mají poskytovat streamingové služby na větších obrazovkách.

A Bryan to věděl a řekl mi, že se to může stát, ale obsazení ne’T práce zatím.podpora vpsh surfshark

Surfshark’Podpora live chatu udržuje standardy stanovené službou ve výkonu VPN. Neexistují roboti, kteří chat řídí, ale skuteční lidé, kteří jsou dobře zběhlí v tom, co dělají.

Doba odezvy byla také skvělá, protože jsem nezaznamenal žádné zpoždění v odpovědích, kdykoli jsem položil jakýkoli dotaz. Celkově je jeho podpora live chatu skvělá, ale ne vynikající, protože odpovědi byly dobré, ale ne na úroveň, jak jsem očekával. Později vám řeknu, co tím myslím.

NordVPN: Dobrá doba na odpověď, ale odpovědi byly studené

Stupnice hodnocení chatu pro NordVPN

Doba odezvy Rychle
Technické vědomosti Pod par
Tón Hrubý & Mechanik
Ochotný Ne

Další top VPN služba, NordVPN ne’Nenabízejí funkci živého chatu vždy a tuto funkci právě přidali v posledních několika letech.

Položil jsem jim stejný dotaz a kvůli jejich vyčerpávajícímu úložišti podpory, které mi nabídli odkazy na průvodce související s každým dotazem.

Tady’jak probíhala konverzace:

Počáteční okna vypadají stejně jako Surfshark’s a vyžaduje stejné podrobnosti k zahájení, tj. jméno, e-mail a zpráva.

Položil jsem do zprávy svůj dotaz a trvalo to dobré 2 minuty, než někdo přišel online.

Odpověď, kterou mi Harper, jejich podpora live chatu, poskytla, byla komplexní a nabídla mi odkazy na nastavení VPN na routeru a na to, jak zrcadlit mé připojení VPN z mého PC. Oba byli relevantní, ale odpověď byla trochu neosobní a mechanizovaná. Surfshark’Reakce na druhou stranu na to měla lidštější stránku.

recenze zákaznické podpory nordvpn

Mechanizované odezvy pokračovaly a když pomocný pracovník musel říct ne, vydala velmi neosobní odpověď, která se cítila chladná.

Recenze podpory uživatele nordvpn

Znovu, když jsem se zeptal Harpera, zda jejich aplikace FireTV bude fungovat na mém zařízení FireTV s AppleTV, pak jsem dostal tuto odpověď, která mi řekla, jak nainstalovat a nastavit NordVPN’s Aplikace FireTV na mém zařízení FireTV, ale ne’přesně odpovědět na můj dotaz.

nordvpn

A mechanizované odpovědi pokračují i ​​pro mé další otázky.

nordvpn cs

Když jsem se jich zeptal, zda mají podporu pro jiné televizory, poté, co jsem se jich zeptal, zda mají podporu pro jiné televizory, jsem se jich zeptal, zda dávají předpřipravené odpovědi, protože obě odpovědi byly stejné, ale moje dotazy byly odlišné, takže Harper řekl, že ano, obě byly předpřipravené odpovědi, protože oni měla pouze podporu pro Android a Samsung TV.

nordvpn cs

NordVPN’Podpora live chatu mě snížila, protože nesplňovala standardy, které by služba této úrovně měla pohodlně splňovat. Od jejich živé chatové podpory jsem neočekával tak chladnou odpověď, ale to’to, co jsem dostal, takže podle mě, NordVPN’Podpora live chatu není nikde blízko standardům stanoveným poskytovateli, jako je Surfshark.

Hodnotil bych NordVPN’je živý chat, jak je níže par.

PureVPN: Relevantní odpovědi, ale musí pracovat na tónu

Stupnice hodnocení chatu pro PureVPN

Doba odezvy Rychle
Technické vědomosti Průměrný
Tón Mechanik & Slabý
Ochotný Ne

Zatímco jeho podpora chatu zůstává rychlá, PureVPN musí hodně pracovat na tom, jak to způsobí, že se uživatelé cítí na jeho podpoře live chatu. Stejně jako NordVPN, PureVPN’Podpora chatu byla studená a ne’Nechci se cítit, jako bych mluvil s člověkem, který měl dost starostí, abych opravdu vyřešil můj problém.

Kromě toho zůstává gramatika hlavním problémem, problémem, který by VPN nikdy neměla mít. Odpovědi od manažera podpory chatu se zdály, že přicházejí od osoby, která má pouze základní povel v angličtině.

Tady’jak šel můj rozhovor s jejich podporou chatu:

Položil jsem jim stejný dotaz na to, jak potřebuji používat VPN na svém Apple TV a odpověď obsahovala informace o tom, jak budu potřebovat nastavení VPN na routeru, abych vyřešil svůj problém. Dost dobře, ale znovu, podpora chatu právě dala odpovědi a neměla skutečnou konverzaci, něco, co Surfshark měl téměř v pořádku.

Recenze zákaznické podpory PureVPN

recenze služby purevpn

A jak jsem již řekl dříve, PureVPN musí znovu procvičit konverzační dovednosti a gramatiku prováděných podpůrných chatů. Žádné interpunkční znaménka, dokonce ani na živém chatu, ne’nezanechávám dobrý dojem.

Purevpn cs

Purevpn cs

Živý chat exec udržoval věci na rovině a to’s co’je to špatné u jiných poskytovatelů, stejně jako u NordVPN. Aby se někdo cítil pohodlně a vítán na takové neosobní komunikační platformě, musíte být na vrcholu své hry, ale bohužel PureVPN není’t setkání.

V nejlepším případě, PureVPN’Podpora chatu lze hodnotit i pod par.

ExpressVPN: Rychlá, relevantní a nejlepší zákaznická podpora podle mých testů

Stupnice hodnocení podpory chatu pro ExpressVPN

Doba odezvy Velmi rychle
Technické vědomosti Vynikající
Tón Vítejte a vstřícný
Ochotný Ano

Nejlepší poskytovatel služeb v tomto oboru’Když mě kontaktuji podporu live chatu, mě pusťte. Bylo to na místě, stejně jako je poskytovatel v jiných aspektech své služby.

ExpressVPN’Živý chat nebyl jen zdvořilý, ale také poskytoval relevantní snadno srozumitelné odpovědi na každý dotaz, který jsem položil, což mě plně uspokojilo.

Tady’jak chatoval s nimi:

Když jsem je poprvé položil svým dotazem, zeptali se mě, jestli mám účet nebo ne.

recenze zákaznické podpory expressvpn

Odpověděl jsem záporně, takže mě live exec spustil velmi podobnou otázku, na jakou se Surfshark zeptal, tj. K čemu bych chtěl přistupovat pomocí VPN na Apple TV.

Řekl jsem mu, že chci sledovat Netflix, Amazon Prime a trochu sportů, stejnou odpověď, jakou jsem dal Surfsharkovi, ale jejich reakce odtud je odlišuje od všech, dokonce i Surfshark.

recenze zákaznických služeb expresvpn

Phil, jejich podpora pro chatování, mi podrobně řekla, že Apple TV ne’• nepodporují VPN nativně, proto se nedají’Nenabízím aplikaci. Ale pak mi řekl, že ExpressVPN’s Inteligentní DNS se nejlépe hodilo mým požadavkům a jak.

Dokonce jim podrobně vysvětlil jejich službu Smart DNS / mediastreamer a dokonce mi řekl o jeho omezeních. Docela komplexní odpověď.

expressvpn cs

Poté jsem se ho zeptal na aplikaci FireTV ExpressVPN a na to, zda bude fungovat i na AppleTV.

expressvpn

Odpověď byla opět neuvěřitelně užitečná, protože mi řekl, že ano, nabízejí aplikaci FireTV a pokud je naše zařízení FireTV z druhé generace, mohl bych získat, co jsem chtěl, přihlášením k odběru jejich služby VPN.

expressvpn

ExpressVPN’Odpovědi na live chat jsou velmi vítané a vypadá to, že chat exec skutečně rozumí tomu, co uživatel potřebuje a požaduje. Odpovědi jsou přizpůsobeny tak, aby přesně odpovídaly požadavkům vašich dotazů.

Tam’Je to velký důvod, proč i přes to, že jsou alespoň 2-3krát dražší než jiné VPN, stále platí pravidlo ExpressVPN. Jeho výkonnostní úrovně na všech frontách jsou příkladné a poskytovatel ne’• Nenechávejte ani jednu oblast, z níž by se uživatel mohl cítit nespokojen.

CyberGhost: Brutálně čestný a oddaný, ale sluggish

Stupnice hodnocení chatu pro CyberGhostVPN:

Doba odezvy Velmi pomalý
Technické vědomosti Vynikající
Tón Rude and Cold
Ochotný Nadprůměrný

Nerobte chybu, CyberGhost VPN zůstává špičkovým poskytovatelem, přestože zaostává za svými současníky, jako je NordVPN, pokud jde o přidávání více jedinečných bezpečnostních funkcí a větší síť serverů..

Je to stále jeden z mála poskytovatelů, kterým můžete důvěřovat při odblokování Netflix USA při každém použití. Žádné problémy s bezpečností nebo úniky IP tomu nebrání. Ale zkušenost, kterou jsem měl s podporou live chatu, byla trochu jiná.

Měl jsem nejdelší chat s CyberGhostem’s live chat podpora ze všech VPN, které jsem za tímto účelem zapojil. Důvodem je to, že poskytovatel mi přesně řekl, že v jeho službách je nedostatek, který mi neumožňuje provádět určitou činnost.

Poskytovatel tím ukázal neuvěřitelnou upřímnost, kterou si velmi vážím, nicméně frustrující čekací doby mezi každou odpovědí a trochu studeným tónem sloužily jako hlavní vypnutí.

Tady’jak chat probíhal:

Počáteční okno podpory chatu bylo stejné jako kdokoli jiný’Je potřeba trochu informací, než začnete.

Když jsem poprvé položil dotaz, odpověď jejich týmu byla docela chladná a nevítaná. Chat mohl’Nakonec jsem tam skončil, ale já jsem jim prodal další otázky, abych viděl, jak dobře zvládnou složitější dotazy.

Recenze zákaznické podpory cyberghost

Když jsem se zeptal, zda existuje řešení mého problému, Marta, jejich podpora chatu exec, mi řekla, že budu muset nastavit VPN na routeru, protože to’je to jediný způsob. Program exec support chat však nenabídl žádný odkaz na to, jak mohu nastavit jejich VPN na routeru.

Recenze zákaznického servisu cyberghost

Znovu jsem položil otázku týkající se použití zařízení FireTV v Apple TV a toho, zda by jejich VPN mohla fungovat tímto způsobem. Odpověď na tuto otázku Marta nebyla jen dobrá, byla skvělá.

cyberghost cs

Řekla mi, že moje zařízení Amazon FireTV nebude fungovat na Apple TV, pokud mám VPN kvůli problémům založeným na protokolu.

cyberghost cs

Řekla mi to, protože CyberGhost VPN ne’• nenabízejí správný protokol potřebný pro provozování své služby na Firesticku s Apple TV, jejich služba nebude fungovat s Apple TV.

Upřímnost zde byla brutálně dobrá jako Marta’Nesnažte se mě převést na účastníka pomocí falešných příslibů, ale vedl mě k tomu, co bylo správné.

cyberghost

cyberghost

Kdo vyhrává?

ExpressVPN má nejlepší podporu live chatu a Surfshark se blíží hned za sekundu.

Ostatní poskytovatelé, jako je PureVPN, NordVPN a dokonce i ostatní VPN, kteří se zabývají stále rostoucím průmyslovým odvětvím, musí svou hru seriózně rozvíjet, pokud chtějí uspokojit své uživatele a zároveň poskytovat podporu..

Špatná podpora živého chatu může vypnout každého uživatele bez ohledu na to, jak dobrá je skutečná služba VPN. A pokud nabízíte službu, jejímž cílem je obstarávat uživatelům z celého světa, musíte být příkladem v tom, jak jim pomáháte, kdykoli uvíznou nebo když čelí problému..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me