Porovnanie PureVPN vs HideMyAss 2020

PureVPN vs HideMyAss

Kde PureVPN stojí vysoký ako slávny “poistné” Vďaka technológii VPN v tomto odvetví je HideMyAss obľúbenou voľbou medzi používateľmi laikov najmä vďaka svojmu chytľavému názvu.

Ktorá služba je lepšia? Ak to chcete zistiť, prečítajte si podrobnú porovnávaciu analýzu PureVPN vs HideMyAss, kde posúdim oboch poskytovateľov z viacerých dôležitých aspektov:

prednosti

PureVPN HMA VPN
 1. 2 000+ serverov v 140 krajín
 2. Dostupné adresy IP
 3. 5 Súčasné pripojenia
 4. Aplikácie pre všetky platformy / zariadenia
 5. Pravidlá bez protokolov (auditované spoločnosťou AltiusIT)
 1. 1 000+ serverov v 190 krajín
 2. Šifrovanie AES-256-GCM
 3. Bezkontaktné pripojenie
 4. 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 5. Efektívny systém zabíjania

Ceny a zľavy

PureVPN HMA VPN
Obdobie predplatného 1 mesiac 1 mesiac
1 rok 1 rok
2 roky 3 roky
Špeciálna ponuka 73% zľava na dvojročný plán 67% zľava na trojročný plán
Najvyššia cena za mesiac $ 10,95 $ 9,99
Najnižšia cena za mesiac $ 2,91 $ 3,99
Jednoročná cena $ 49,92 $ 71,88
Garancia vrátenia peňazí 31 Days 30 dní

Napriek tomu, že PureVPN ponúka viac funkcií, technológií a funkcií na odblokovanie, má tendenciu byť lacnejšou alternatívou po porovnaní s HMA VPN.

Poskytovateľ so sídlom v Hongkongu ponúka plány na tri rôzne doby trvania. Mesačná cena začína na 10,95 dolárov, čo je o 2 doláre menej ako priemerné ceny v priemysle.

Jednoročný plán stojí 4,16 USD / mesiac, čo predstavuje minimálnu sumu 49,92 USD. Pre najlepšiu hodnotu však odporúčam ísť na PureVPN’s 2-ročné predplatné.

Tento plán sa začína rozpočtom 2,91 $ / mesiac. Ako takú zaplatíte iba 69,84 dolárov za celkom 24 mesiacov, čím sa stane jednou z najvýhodnejších sietí VPN..

Na druhej strane HMA VPN začína svoj mesačný plán na 9,99 dolárov. Podobne ako v prípade PureVPN však ponúkajú zľavy na dlhé predplatné.

Napríklad jednoročný plán začína na 5,99 $ / mesiac, čo vám dáva 50% zľavu. Výsledkom je, že platíte 71,88 dolárov za 12 mesiacov, čo je o 21 dolárov drahšie ako PureVPN.

Trojročný plán vám poskytuje zľavu 67%, pričom mesačné ceny sa znižujú na 3,99 USD / mesiac, účtované ako 143,64 USD. To je mimoriadne nákladné pre low-end služby!

Pokiaľ ide o peniaze späť’Pokiaľ ide o obavy, spoločnosť PureVPN poskytuje 31-dňovú záruku na vrátenie platby. Medzitým HMA VPN ponúka 30-dňovú refundáciu, čo je o deň menej.

Získajte tento najlepší obchod pre PureVPN: Ušetrite 73% na dvojročnom špeciáli

Získajte tento najlepší obchod pre HideMyAss: Ušetrite 67% na dvojročnom špeciáli

Vlastnosti

PureVPN HMA VPN
Súčasné pripojenia 5 5
Aplikácie operačného systému Windows, MacOS, Android, iOS, Linux a Fire TV Windows, MacOS, Android, iOS, Linux a Routers
Ručná inštalácia zariadení Linux, routery, set-top boxy Smerovače, televízory a ďalšie
Rozdelené tunelovanie Áno (všetky aplikácie) Áno (všetky aplikácie)
Doplnky zadarmo Oficiálny doplnok Kodi, blokovanie reklám, malware-scanner, rozšírenia prehliadača pre Chrome a Firefox Prepínač Smart Kill, IP Shuffle, ochrana pred únikom, ochrana DDoS

HideMyAss VPN a PureVPN ponúkajú dobrý zoznam pokročilých funkcií. To umožňuje používateľom využívať lepšiu anonymitu / bezpečnosť pri skúmaní internetu.

U oboch poskytovateľov máte špeciálne aplikácie pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Mozilla Firefox, Google Chrome, Fire TV, Android / Apple TV..

Aj keď PureVPN získava výhodu oproti HMA VPN ponúkaním natívneho doplnku pre Kodi. Nehovoriac o tom, poskytovateľ dokonca ponúka manuálne nastavovacie príručky a predkonfigurované smerovače.

Pokiaľ ide o súčasné pripojenie, obe služby podporujú viacnásobné prihlásenie iba na 5 zariadeniach. Nastavenie aplikácií je však pomerne jednoduché a nekomplikované.

Pokiaľ ide o ďalšie funkcie, PureVPN ponúka NAT Firewall, rozdelenie tunelov, blokovanie reklám / sledovačov, ochranu proti úniku IPv6, presmerovanie portov, ochranu DDoS a vyhradené adresy IP..

HMA VPN na druhej strane poskytuje používateľom prístup k funkciám ako Smart Kill Switch, IP Shuffle, Leak Protection, DDoS Protection a Split Tunneling..

Možnosti odblokovania

PureVPN HMA VPN
Netflix Áno žiadny
Hulu Áno žiadny
Sky Go Áno žiadny
Amazon Prime Áno žiadny
BBC iPlayer Áno žiadny
ABS Áno žiadny
CBS Áno žiadny
NBC Áno žiadny
ITV Áno žiadny
Kanál 4 Áno žiadny

Mnoho webových stránok s recenziou a samotný poskytovateľ tvrdí, že HMA pracuje na odblokovaní streamovacích platforiem a obídení geografických obmedzení alebo zákazov VPN.

Nič nemôže byť ďalej od pravdy, pretože moje testy na ich serveroch odhalili, že žiadny z nich nepracuje hladko na odblokovaní populárnych VoD na trhu..

Na druhej strane PureVPN bola oveľa úspešnejšia pri obchádzaní geografických obmedzení na sieťach Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Voot, Hotstar a dokonca aj Disney Plus..

Všetky jeho aplikácie sú vybavené “populárne webové stránky” ponuka, ktorá obsahuje zoznam všetkých známych streamingových platforiem, ako sú uvedené vyššie. Stačí kliknúť na ikonu služby, ktorú chcete odblokovať.

Najlepšia časť zo všetkých: táto ponuka je k dispozícii aj v prehliadačoch Chrome a Mozilla a umožňuje používateľom odblokovať aj Netflix priamo z prehliadača.!

Čína

Čína neberie blokovacie VPN zľahka a “Veľký Firewall” využíva početné technológie a algoritmy na zastavenie ich používania pre obyvateľov / expatov.

Je smutné, že HMA VPN nedokáže ponúknuť žiadne výhody niektorému publiku. Poskytovateľ so sídlom vo Veľkej Británii neposkytuje prístup na zrkadlovú webovú stránku a nemá ani čínske servery.

Na druhej strane PureVPN pracuje pre: tých, ktorí chcú VPN do Číny na prístup k miestnemu obsahu, a pre tých v krajine, ktorí potrebujú fungujúcu VPN.

Poskytovateľ je jediným menom v tomto odvetví, ktoré ponúka 12 čínskych serverov (6 v Pekingu a 6 v Šanghaji). Zároveň ponúka aplikácie, ktoré fungujú v krajine.

Zoznam je v súčasnosti obmedzený iba na systémy Windows, MacOS a Android. Je to však stále celkom úspech, pretože veľa sietí VPN zlyháva pri poskytovaní prístupu v Číne!

Nastavenie a rozhranie

PureVPN HMA VPN
Sprievodca automatickým nastavením Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, Android, iOS
Výber hlavného miesta zoznam báze zoznam báze
Stránky s ďalšími nastaveniami Áno Áno
Prispôsobené pre mobilné zariadenia Áno Áno

PureVPN je jedným z mála poskytovateľov na trhu, ktorý podporuje takmer všetky platformy / zariadenia vrátane Xbox One, PS4, Nvidia Shield a dokonca Nintendo Switch..

Pokiaľ ide o užívateľské rozhranie, ich aplikácie sú pomerne ľahko použiteľné a intuitívne a uspokojujú ich používateľov: nováčikov aj technologických používateľov VPN, ktorí sa môžu pýšiť elegantným a čistým dizajnom..

Ako ďalší stimul, PureVPN’Aplikácia má dokonca možnosť zmeny portu, ktorá pomáha obísť geografické obmedzenia a zákazy VPN v krajinách s prísnymi zákonmi.

Mobilné aplikácie majú tiež rovnakú sadu funkcií, ale majú zvyčajne odlišný vzhľad. Vyznačujú sa tmavším dizajnom a používateľským rozhraním, ale ten, ktorý je neuveriteľne užívateľsky príjemný.

PureVPN Mac App

V porovnaní s PureVPN sa neslávna HMA VPN pýši širším rozhraním a štýlom. Ich aplikácia pokrýva aspoň polovicu obrazovky na stolných / prenosných počítačoch.

Preto sa nedá presne považovať za užívateľsky prívetivý. Najlepšie aplikácie majú minimalistický dizajn, ale spĺňajú všetky aspekty jednoduchého použitia, ktoré nie je k dispozícii pri HMA.

Medzi aplikáciami pre stolný počítač / notebook a smartfón nie je veľa viditeľných, pretože ich farebná téma, dostupnosť a navigácia sú do značnej miery totožné.

Iba veľkosť klientov VPN sa líši medzi jednotlivými zariadeniami a platformami. Napríklad rozšírenia prehliadača sa môžu pochváliť minimalistickejším vzhľadom.

Rozhranie HMA Pro VPN

servery

PureVPN HMA VPN
Serverové krajiny 140+ 190+
Celkový počet serverov 2000 1000+

V porovnaní s PureVPN ponúka HMA VPN so sídlom vo Veľkej Británii viac v systéme “serverové krajiny”. V skutočnosti je ich sieťová infraštruktúra jednou z najväčších.

Máte prístup k viac ako 1 000 serverom vo viac ako 190 krajinách po celom svete. Tento vysoký počet serverov vedie k rovnomernej distribúcii používateľov na rôznych serveroch.

PureVPN sa naopak môže viac pochváliť “počet serverov”. Má 2 000+ serverov v 140+ krajinách po celom svete, čo je celkom úspech.

rýchlosť

PureVPN HMA VPN
Strata rýchlosti 9% 29,28%

Aby som získal lepšiu predstavu o výkone oboch poskytovateľov, vykonal som rýchlostnú analýzu. Tento proces si vyžadoval testovanie rôznych serverov od oboch poskytovateľov v nespočetných aspektoch.

V testoch holej rýchlosti pri 100 Mbps pripojení sa PureVPN podarilo doručiť v priemere 91 Mbps pri nahrávaní a sťahovaní, čo naznačuje stratu rýchlosti 9%.

HMA VPN, na druhej strane, dosiahol priemernú rýchlosť v priemere 70,72 Mbps. Znamená to stratu rýchlosti nad 29,28%, čo nie je vhodné pre žiadneho používateľa VPN!

zabezpečenia

PureVPN HMA VPN
Protokoly VPN PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN OpenVPN, PPTP, IKEv2 / IPSec
OpenVPN dátové šifrovanie AES-256-CBC AES-256-GCM
Šifrovanie riadiacich kanálov OpenVPN RSA-4096 RSA-4096
Technológia maskovania nikto nikto
Zabezpečenie aplikácií Zabite spínač a ochranu pred únikom Zabite spínač a ochranu pred únikom
Stav DNS Súkromné ​​DNS Súkromné ​​DNS

PureVPN podporuje veľké množstvo protokolov. Patria medzi ne PPTP, L2TP, IKEv2, SSTP a OpenVPN (TCP a UDP), ktoré používateľom poskytujú slobodu výberu.

Ako predvolené nastavenie však PureVPN používa protokol OpenVPN na všetkých zariadeniach, s výnimkou zariadení iOS, ktoré používajú protokol IKEv2 pre vyššiu rýchlosť a bezpečnosť.

Na šifrovanie poskytovateľ používa šifru AES-256-CBC s overením hash HMAC SHA1 pre dátový kanál, čo je celkom pôsobivé a vysoko bezpečné..

Medzitým používa šifru AES-256-CBC s overením hash HMAC SHA384 a šifrovaním handshake RSA-4096 pre riadiaci kanál..

Na druhej strane HMA VPN podporuje protokol PPTP, IKEv2 / IPSec a OpenVPN na všetkých svojich zariadeniach. V predvolenom nastavení používajú všetky svoje aplikácie OpenVPN.

Na šifrovanie v systémoch Windows a Android používa AES-256-GCM spojený s autentifikáciou SHA-256 a najsilnejším 4096-bitovým RSA kľúčom pre nadviazanie spojenia.

V počítačoch Mac a iOS používa HMA rovnakú šifru Galois Counter Mode, ale s IKEV2 / IPSec, aby používateľom poskytovala lepšiu rýchlosť a výkon.

Skúšky tesnosti

Ak chcete získať lepšiu predstavu o zabezpečení aplikácií, vykonal som test tesnosti na serveroch PureVPN a HMA VPN. Proces zahŕňal použitie 6 rôznych nástrojov na kontrolu;

Netesnosti WebRTC a HTTP:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
Netesnosti DNS:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
Netesnosti IPv4 / IPv6 a Torrent IP:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

HMA VPN a PureVPN dokázali vyčistiť testy zo 6 rôznych vyššie uvedených nástrojov a neodhalili naše pôvodné informácie o IP, DNS alebo WebRTC..

súkromia

PureVPN HMA VPN
ústredie Hong Kong Spojene kralovstvo
Denníky pripojenia nikto nikto
Denníky aktivít nikto nikto
Informácie o registrácii Emailová adresa Emailová adresa
Anonymná platba metódy Rôzne kryptomeny nikto

Z hľadiska ochrany súkromia je rozhodovanie o víťazovi v skutočnosti ľahkou úlohou. PureVPN má ústredie v trezore v Hongkongu, zatiaľ čo HMA VPN má sídlo vo Veľkej Británii.

Ako pravdepodobne viete, Spojené kráľovstvo je zakladajúcim členom aliancie Five Eyes Alliance, ktorá sa venuje zdieľaniu spravodajských informácií zavedením povinných zákonov o hromadnom dohľade a uchovávaní údajov..

Preto nemusí byť dobrou možnosťou presne sa zaregistrovať s HMA, napriek tomu, že tvrdia, že sú “nulové záznamy” poskytovateľa. Budú sa musieť prispôsobiť svojej krajine’zákony!

Toto bolo overené za dvoch okolností; jeden zahŕňajúci prípad obťažovania, ktorý vedie k zatknutiu páchateľa po tom, čo HMA odovzdal guľatinu.

V inom prípade spoločnosť HMA odhalila osobné údaje jedného zo svojich zákazníkov, Cody Kretsingera, člena obvineného z hackovania spoločnosti Sony Pictures..

konfigurácia

PureVPN HMA VPN
Pridelenie adresy Shared / Static zdieľané
Statické adresy IP 8+ krajín nikto
Ochrana DDoS Áno žiadny
Firewall NAT Áno Áno

Tam, kde PureVPN podporuje zdieľanú / statickú sieťovú infraštruktúru, HMA VPN sa drží tradičného zdieľaného systému IP adries.

Je to dosť problematické, pretože statické adresy IP slúžia v odvetví VPN dôležitému účelu. Umožňujú používateľom prístup k citlivým bankovým informáciám a prístup k ich sieťam LAN.

Našťastie pre vás má PureVPN statické IP adresy v 8+ krajinách. Patria medzi ne USA, Veľká Británia, Austrália, Kanada, Nemecko, Malta, Hongkong, Singapur.

Určené adresy IP PureVPN

Zákaznícka podpora

PureVPN HMA VPN
Video príručky Áno Áno
Prehľadávateľná báza znalostí  Áno Áno
Telefonická podpora žiadny žiadny
E-mailová podpora Áno Áno
Priemerný čas odozvy e-mailu 39 minút 30 minút
Podpora lístkov Áno Áno
Podpora live chatu Áno Áno

PureVPN a HMA VPN ponúkajú dobrú podporu prostredníctvom viacerých kanálov. Patria medzi ne predaj lístkov, e-mail, priamy rozhovor, časté otázky, vedomostná základňa a video sprievodcovia.

Keďže e-mailová podpora je pre mnohých stále voľbou, vykonal som malý test doby odozvy. To bolo len preto, aby sme videli, ako proaktívne sú ich zástupcovia zákazníkov.

Nižšie nájdete štatistiky oboch poskytovateľov na základe štyroch rôznych otázok. Typicky má PureVPN priemernú dobu odozvy 39 minút a HMA 30 minút!

PureVPN

otázka Počiatočný čas odozvy Počet e-mailov Odpoveď na otázku
Je PureVPN vhodný pre Torrenting? 25 minút 1 Áno
Funguje PureVPN s Netflixom? 39 minút 1 Áno
Môžem nainštalovať PureVPN na LibreELEC 50 minút 1 Áno
Ako nastaviť PureVPN na Firestick? 44 minút 1 Áno

HideMyAss

otázka Počiatočný čas odozvy Počet e-mailov Odpoveď na otázku
Aká silná je HMA VPN? 35 minút 1 Áno
Koľko stojí HideMyAss? 27 minút 1 Áno
Funguje HMA s Netflixom? 22 minút 1 Áno
Ako si môžem kúpiť HMA VPN? 33 minút 1 Áno

Víťaz: PureVPN

PureVPN je víťazom

Po porovnaní oboch poskytovateľov je možné povedať, že PureVPN je víťazom. VPN, napriek tomu, že je neuveriteľne cenovo priaznivý, stojí všestranne.

Čelí bez problémov s odblokovaním platforiem ako Netflix, môže sa pochváliť dobrým počtom serverov, pracuje v Číne a dokonca ponúka špecializované adresy IP. Stručne povedané, je to skvelá služba na nákup!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me