5 geriausi Brazilijos 2020 VPT: saugokite ir saugokite internetą

Buvo priimtas naujas įstatymas, garantuojantis precedento neturintį saugumą brazilams internete. Įstatymas taip pat nustato teises, kurias vartotojai turi internete, ir teisę žinoti, kiek duomenų šiuo metu turi internetinės svetainės apie juos.

Tačiau įstatymas dar turi būti vykdomas ir jis buvo nuolat atidėtas. Tuo tarpu vyriausybė pradėjo daugybę susidorojimų, kurie dažnai minėjo antivalstybinę skaitmeninę veiklą.

Geriausias VPN ryšys Brazilijoje yra saugiausias pasirinkimas norint užtikrinti anonimiškumą internete išlaikant nemokamą prieigą prie interneto.

Geriausias Brazilijos VPT

Geriausios Brazilijos 2020 VPN paslaugos

 1. „PureVPN“: geriausias Brazilijos VPT. 18 skirtų Brazilijos serverių įsitikinkite, kad vartotojai niekada nepraranda prieigos prie bet kokio turinio internete, saugodamisi visą parą, po 2,91 USD per mėnesį
 2. „Surfshark“: Patikimas ir ypač prieinamas. 1 serveris Brazilijoje. Kamufliavimo režimas neleidžia paslėpti jūsų internetinės tapatybės, o jūsų interneto veikla nėra stebima - 1,99 USD / mėn
 3. „ExpressVPN“: VPN su greitais serveriais. 5 skirti serveriai Brazilijoje. Didelis našumas užtikrina, kad vartotojai galės naršyti internete be jokio atsilikimo, siekdami 8,32 USD / mėn
 4. Ivacy: išsprendžia visas varginančias bėdas. 3 vietiniai Brazilijos serveriai. Vartotojams niekada nereikės jaudintis dėl torrentų apribojimų, nes šis teikėjas teikia nuolatinę palaikymo kainą - 2,25 USD / mėn
 5. „CyberGhost“: geriausias VPN turinio atblokavimui. 14 Brazilijos serverių emigrantams. Turėdamas platų serverių pasirinkimą, jis teikia sklandžią ir sklandžią paslaugą, pasiekiamą vos už 2,75 USD / mėn

Kodėl verta naudoti VPN Brazilijoje?

Virtualus privatus tinklas (VPN) apsaugo vartotoją’interneto ryšį, užtikrinantį, kad jų skaitmeninė tapatybė išliktų anonimiška, jų internetinė veikla būtų apsaugota nuo įsilaužimo ir kad jokie internete esantys turiniai neribotų.

Brazilija turi siaubingą cenzūros istoriją ir ši tendencija pasklido ir internete. Nuo žurnalistų arešto iki meemų uždraudimo šaliai’lyderystė internete, brazilai’ laisvei internete nuolat kyla grėsmė.

Laimei, Brazilijoje nėra įstatymų, leidžiančių VPN naudoti neteisėtai. Taigi vartotojai gali ir toliau prisijungti prie visų formų riboto turinio internete, jokia forma stebėdami savo veiklą internete per patikimą VPN teikėją..

5 populiariausi Brazilijos VPT

Čia pateikiamos 5 populiariausios Brazilijos VPN parinktys, surūšiuotos pagal kainą, serverius, suderinamumą ir jų serverius.

1. PureVPN - 18 skirtų Brazilijos serverių

 • Kaina: 2,91 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 5.0

„PureVPN“ logotipas„PureVPN“ turėtų būti geriausias pasirinkimas vartotojams, norintiems visų būtinų saugos funkcijų, kurias gali pasiūlyti VPT, tuo tarpu, kai jos yra pagrįstos..

Įsikūręs Honkonge, „PureVPN“ savo vartotojams siūlo prieigą prie daugiau nei 2000 serverių 140 ir daugiau šalių. Be to, vartotojai taip pat galės naudotis 18 skirtų Brazilijos serverių, leisdami jiems pasiekti visą geografiškai ribotą vietinį Brazilijos turinį..

Tai ne tik atblokuoja „Netflix“, bet ir daugelį kitų populiarių srautinių svetainių, tokių kaip „BBC iPlayer“, „Amazon Prime“, „Hotstar“, „Voot“, „Hulu“ ir „Disney“.+.

Be to, norėdami palaikyti 5 vienu metu veikiančius įrenginius, vartotojai taip pat gali visada apsaugoti „Kindle“ ir „Smart Home“ įrenginius, naudodamiesi „PureVPN“ ryšiu..

„PureVPN“ naudoja AES-256 bitų šifravimą, kurį palaiko standartinis OpenVPN protokolas, taip pat kaip papildomą kitų protokolų, tokių kaip PPTP, L2TP, IKEv2 ir IPSec, palaikymą..

Kitos funkcijos, pridedančios vartotojams’ bendrą saugumą internete sudaro padalijimas tuneliu, specialūs IP, torrentų apsauga nuo gyvų paketų patikrinimo (DPI)..

Argumentai už

 • 18 skirtų Brazilijos serverių.
 • 5 jungtys vienu metu.
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • Atblokuoja „Netflix“, „Hulu“ ir „Disney“+

Minusai

 • Galima patobulinti vartotojo sąsają.

Norėdami sužinoti daugiau apie „PureVPN“, perskaitykite mūsų išsamią apžvalgą čia.

2. „Surfshark“ - 2 skirti serveriai Brazilijai

 • Kaina: 1,99 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 4.4

„1-Surfshark-Logo“„Surfshark“ reguliariai rengia specialius pasiūlymus ir pasiūlymus, todėl tai yra pats draugiškiausias pasirinkimas apsvarstyti jūsų piniginę..

Įsikūrę Britų Mergelių salose, vartotojai gali tikėtis prieigos prie 1040 ir daugiau serverių, veikiančių daugiau nei 60 šalių. Tai taip pat apima 2 atskirtus Brazilijos serverius, kurie emigrantams gali leisti bet kada prieiti prie vietinio Brazilijos turinio’vėl už šalies ribų.

Jis gali būti naudojamas neribotuose įrenginiuose vienu metu, visiškai suderinamas su „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“ vartotojais.

„Surfshark“ taip pat palaiko PPTP, L2TP, IKEv2, IPsec ir „OpenVPN“ protokolus. Kompanija aprūpinta standartiniu AES-256-GCM šifravimu, suteikdama standartinę pramonės apsaugą už ypač prieinamą kainą..

Paslėptas modelis pakelia jūsų anonimiškumą internete į kitą lygį, neslėpia jūsų interneto veiklos net nuo savo IPT.

Argumentai už

 • 2 Specialūs Brazilijos serveriai.
 • Palaikymas neribotam įrenginiui.
 • Suderinamas su „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“.
 • Neregistravimo politika.

Minusai

 • Reikia tobulinti klientų aptarnavimą.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Surfshark“, perskaitykite mūsų išsamią apžvalgą čia.

3. „ExpressVPN“ - 4 greiti serveriai Brazilijai

 • Kaina: 8,32 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 5.0

„5-ExpressVPN-Logo“„ExpressVPN“ yra puikus pasirinkimas jums’Dėl greito serverių masyvo pavargote nuo pavojaus greičiui, kad padidintumėte saugumą internete.

Veikdami iš Britanijos Mergelių salų, vartotojai gali naudotis daugiau nei 3000 serverių 160 vietų, esančių 94 šalyse. Tai apima dedikuotus 4 Brazilijos serverius, todėl emigrantams yra nepaprastai lengva pasiekti išorinį vietinį turinį.

Tai siūlo 5 daugialypių prisijungimų palaikymą, taip pat naudojant AES-256-CBC šifravimą, naudojant „OpenVPN UDP“, „OpenVPN TCP“, „L2TP / IPsec“, „IPsec“, „IKEv2“ ir PPTP protokolus..

Vartotojai taip pat gauna specialias ir funkcines programas, palaikomas „Fire TV“ ir „Apple TV“. Be to, vartotojai taip pat gauna prieigą prie tinklo užrakto - automatinio nužudymo jungiklio, kuris veiksmingai riboja visą jūsų tinklą, jei nustato, kad jūsų interneto ryšys buvo nutrauktas..

Argumentai už

 • 4 skirti Brazilijos serveriai.
 • 5 jungtys vienu metu.
 • Tinklo užraktas (geriausias automatinis užmušimo jungiklis).
 • Palaiko bitcoin ir kitas kriptovaliutas.

Minusai

 • Brangiausias VPN variantas.

Norėdami sužinoti daugiau apie „ExpressVPN“, perskaitykite mūsų išsamią apžvalgą čia.

4. Ivacy - 2 saugūs Brazilijos serveriai

 • Kaina: 2,25 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 5.0

„Ivacy“ logotipasIvacy yra VPN tiekėjas, kuris gali garantuoti saugiausią visų jūsų torrentų ryšį arba jei norite pasiekti šalis, kuriose galioja griežti interneto įstatymai.

„Ivacy“ yra puikus VPN teikėjas vartotojams, kuriems reikalingi srautai, kad būtų galima sklandžiai prisijungti prie turinio internete.

Iš „Singapūro“ įsikūrusi „Ivacy“ savo vartotojams gali pasiūlyti daugiau nei 1000 serverių daugiau nei 100 šalių. Dvigubi skirti Brazilijos serveriai leidžia emigrantams tęsti savo mėgstamo vietinio turinio žiūrėjimą, jei jie’kada nors už šalies ribų.

Tai palaiko 5 vienalaikius ryšius, šifruojančius juos AES-256-GCM šifravimu, be L2TP ir IKeV2 protokolų, kad būtų užtikrinta papildoma jų ryšio apsauga.

Išskirtinė funkcija yra „IvacyPrime“ programa, supaprastinta programa, garsėjanti pramonės šaka, aplenkianti Didžiąją Kinijos ugniasienę..

Argumentai už

 • 2 Specialūs Brazilijos serveriai.
 • 5 jungtys vienu metu.
 • „IvacyPrime“ programa, skirta „VoD“ atblokavimui.
 • Suskirstytas tunelis kankinimui.

Minusai

 • Reikia tobulinti techninę paramą.

Norėdami sužinoti daugiau apie slaptumą, perskaitykite išsamią apžvalgą čia.

5. „CyberGhost“ - 14 greičiausių Brazilijos serverių

 • Kaina: 2,75 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 4.7

„9-CyberGhost-Logo“Ten’nėra jokios kitos VPN parinkties, kuri atitiktų „CyberGhost“, kai reikia atblokuoti daugiausiai turinio internete.

Iš Rumunijos įsikūrusi’Tai 6000+ serverių masyvas 90 ir daugiau šalių, užtikrinantis, kad vartotojams visada suteikiama galimybė pasirinkti visą turinį internete. 14 skirtų Brazilijos serverių pašaliniams asmenims ir išeiviams suteikia galimybę lengvai pasiekti vietinį geografiniu požiūriu ribotą turinį, jei jie kada nors nori.

Siūlydamas 7 daugialypius prisijungimus, jis siūlo savo vartotojams ryšius su AES-256 bitų šifravimu, pateiktu su RSA-4096 raktu ir SHA384, kad būtų galima atpažinti maišus..

„NoSpy“ duomenų centras (dedikuotas serveris, naudojantis specialųjį ryšį 256 bitų šifravimui sustiprinti) yra bene geriausia savybė, taip pat siūlo visišką palaikymą jų „Nvidia Shield“ televizoriui ir žaidimų įrenginiams, tokiems kaip „PS4“ ir „Xbox One“..

Argumentai už

 • 14 skirtų Brazilijos serverių.
 • 7 vienu metu jungtys.
 • Suteikia vartotojams prieigą prie „NVidia Shield TV“.
 • „NoSpy“ duomenų centras su tam skirta uplink.

Minusai

 • Ryšiai gali kartais svyruoti.

Norėdami sužinoti daugiau apie „CyberGhost“, perskaitykite mūsų išsamią apžvalgą čia.

Kas yra Brazilija’s Privatumo įstatymai?

Brazilijoje tokius klausimus kaip duomenų apsauga, privatumas internete ir bausmes už duomenų pažeidimus nagrinėja Brazilijos bendrasis duomenų apsaugos įstatymas, oficialiai žinomas kaip federalinis įstatymas Nr. 13.709 / 2018..

Į įstatymą buvo įtrauktos tam tikros nuostatos, įskaitant Nacionalinės duomenų apsaugos institucijos įsteigimą ir viso įstatymo atidėjimą.’vykdymą.

Dėl šio įstatymo taikymo precedento neturintys vartotojai galės kontroliuoti, kaip jie dalijasi savo duomenimis, taip pat įgis teisę reikalauti, kiek informacijos jų vyriausybė gali sekti apie savo skaitmeninę veiklą..

Ar jūsų skaitmeninė veikla yra saugi Brazilijoje?

Šis naujas įstatymas buvo skirtas spręsti, kokia primityvi Brazilija’Dabartiniai privatumo įstatymai yra. Nors įstatymu siekiama panaikinti spragas internetinėje saugoje, keli leidiniai atkreipė dėmesį į spragas, kurios vis tiek keltų grėsmę vartotojų anonimiškumui..

Nuo 2018 m’Visuotiniuose rinkimuose dabartinė vyriausybė reguliariai ėmėsi atviros cenzūros ir internetinio turinio ribojimo. Be to, tinklaraštininkai ir žurnalistai tapo areštų, padarytų remiantis “įtartina internetinė veikla prieš valstybę”.

Tokiais atvejais, kaip šis, vartotojams labai rekomenduojama pasirinkti patikimą VPN paslaugą, kad būtų užtikrinta, jog jų prieiga prie nemokamo interneto nebus nutraukta. Be to, tai taip pat užtikrins vartotojams saugumą nuo bet kokios formos priežiūros.

Kaip gauti Brazilijos IP adresą?

Tinkama ir patikima VPN paslauga greičiausiai suteiks jums galimybę pasirinkti iš tūkstančių serverių, esančių šimtuose skirtingų šalių, įskaitant Braziliją..

Galbūt norėsite Brazilijos IP adresą, kad galėtumėte pasiekti vietinį turinį, kuris gali būti užrakintas.

Norėdami gauti Brazilijos IP adresą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Prenumeruokite patikimą VPN paslaugą, rekomenduojamas pasirinkimas yra „PureVPN“.Kaip gauti Brazilijos IP adresą
 2. Atsisiųskite ir įdiekite „PureVPN“ programą į pasirinktą įrenginį.
 3. Įveskite prisijungimo duomenis ir pasirinkite Brazilijos serverį.Brazilijos VPT
 4. Padaryk tai tu’pasirinkote tinkamą režimą, t. y. interneto laisvę.
 5. Kartą jūs’vėl prisijungę, toliau naršykite ir transliuokite visą mėgstamą brazilišką turinį.

DUK: geriausi 2020 m. Brazilijos VPT

Ką’Geriausias nemokamas Brazilijos VPT?

Internete vartotojai gali pasirinkti šimtus nemokamų VPN.

Tačiau dėl šių nemokamų paslaugų kyla problemų, susijusių su greičio mažinimu, dideliu atjungimo greičiu ir jokių garantijų dėl žurnalų nelaikymo. Atsižvelgiant į Braziliją’Jei praeityje buvote persekiojęs, patartina pasirinkti mokamą paslaugą, garantuojančią, kad nėra žurnalų.

Kaip galima nusipirkti VPN??

VPN pirkimas yra paprastas procesas. Tiesiog eikite į bet kurios paslaugos, kuri, jūsų manymu, geriausiai atitinka jūsų poreikius, svetainę. Pagal biudžetą galite pasirinkti iš kelių planų. Iš čia galite išsiregistruoti ir atsiskaityti debeto / kredito kortele arba „Paypal“.

Vėliau paskyrą galėsite naudoti keliuose įrenginiuose.

Ar galiu naudoti Paypal norėdamas nusipirkti VPN?

Taip, visos aukščiau išvardytos parinktys leis jums pasirinkti įvairias mokėjimo galimybes, tokias kaip debeto / kredito kortelės, „bitcoin“ ir „Paypal“..

Ką’Geriausias Brazilijos serverio VPN?

Vartotojai galės naudotis dauguma geriausių VPN paslaugų prisijungdami prie šimtų serverių visame pasaulyje, įskaitant Braziliją.

Labai rekomenduotume naudoti „PureVPN“, nes jis turi 18 dedikuotų serverių tiesiai gražiame San Paulo mieste, Brazilijoje. Vartotojai gali prisijungti prie šių serverių iš viso pasaulio ir pasiekti visą norimą vietinį Brazilijos turinį.

Išvada

Pastaruoju metu Brazilijoje padaugėjo apribojimų ir stebėjimo internete. Nemažai piliečių buvo areštuoti ir nuteisti kalėti už jų skaitmeninę veiklą.

VPT vartotojams gali suteikti reikalingą anonimiškumą ir galimybę naudotis nepertraukiamu ir nemokamu internetu. „PureVPN“ būtų geriausias pasirinkimas norint užtikrinti visišką laisvę internete Brazilijoje.

„Surfshark“ yra dar viena išmintingiausia galimybė, leidžianti suteikti prieigą prie daugelio svarbių funkcijų ir apsaugoti jus internete, tuo pačiu laikantis griežto biudžeto.

Žemiau pakomentuokite, kad praneštumėte apie savo patirtį su šiais VPN teikėjais.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me