כיצד לצפות ב- UFC Live Online

אוהבים UFC? האם אתה מחפש דרכים לצפות ב- UFC באופן מקוון? במקרה שהתשובה היא כן, נחתתם במקום הנכון! כדי להקל עליכם הרבה, אנו מביאים מדריך ייעודי זה בנושא כיצד לצפות ב- UFC ללא כבלים הכולל את כל אפשרויות הזרימה המקוונת והאיכותיות ביותר כולל אפשרויות בחינם, שאליהן תוכלו לגשת מכל מקום בעולם באמצעות סיוע של VPN הטוב ביותר!

לקבל! סט! להילחם!

צפייה באירועי ספורט ברשת היא מגמה שתופסת קיטור ברחבי העולם מכיוון שהיא מאפשרת לאוהדי הספורט לעולם לא להחמיץ אף אחד מהמשחקים האהובים עליהם ללא קשר למיקומם. אז, במזומן ממגמה זו, ספקי הספורט הגדולים מציעים כעת רמה גבוהה של אפשרויות חיתוך כבלים עבור אותם מערכים משתמשים ייעודיים שרוצים לצפות במשחקים ברשת.

Contents

כיצד לצפות ב- UFC ברשת מערוצים שונים

UFC הוא אחד מאירועי הספורט הבלעדיים ביותר בעולם, מכיוון שהם תמיד מייצרים התרגשות, ציפייה ודרמה אינטנסיבית במהלך ההגרלות שלהם, ללא תחרות על ידי כל ליגת לחימה אחרת בעולם כרגע.

האוהדים מחכים כעת בשקיקה לצפות במריבות בין אלופים חזקים במיוחד שמתקיימים ב- UFC, אך האם אתה יודע שהאפשרויות שלך אינן מוגבלות לטלוויזיה קונבנציונאלית רק כשמדובר בצפייה בתיקו המדהים הזה או אפילו באירועי UFC אחרים?

להלן האפשרויות הטובות ביותר לצפייה ב- UFC באופן מקוון, ובעוד שרובם דורשים מכם לקנות מנוי ומעבר קרב, כללתי אפילו שירות סטרימינג בחינם! עברו עליו ובחרו את ההתאמה הטובה ביותר בהתאם להעדפתכם!

1. UFC.TV – להילחם במעבר ותשלום לפי צפייה

המותג’שירות הזרמת משלו, טלוויזיה UFC היא אולי האפשרות הטובה ביותר לצפות בכל אירועי UFC וריבים כולל זה.

UFC מציעה כרגע שלוש חבילות לצפייה בקטטותיה:

 1. מעבר קרב UFC לחודשי: 9.99 $
 2. מעבר קרב UFC למשך 6 חודשים: 8.99 $ לחודש
 3. מעבר קרב UFC 12 חודשים: 7.99 $ לחודש

כל התוכניות הללו מציעות כעת ניסיון חינם למשך 7 ימים!

מעבר קרב UFC

אבל רגע, האם יתכן שמחירי הקטטה עוברים עוד יותר? כן, זה בהחלט!

UFC.TV הוא שירות מוגבל גיאוגרפי בכל הקשור לתמחור, מה שאומר שהמחירים למעבר הקרב משתנים מאזור לאזור.

המחיר הנמוך ביותר עבור תוכניות מעבר ל- UFC Fight הוא בפיליפינים ותוכלו לגשת אליו בקלות על ידי חיבור ל- VPN ובחירת שרת בפיליפינים.!

כל המחירים הללו רשומים בדולר ארה”ב:

 1. מעבר קרב חודשי ב- UFC: 8.47 $
 2. מעבר קרב UFC למשך 6 חודשים: 7.64 $ לחודש
 3. מעבר קרב UFC 12 חודשים: 6.78 $ לחודש

להילחם לעבור UFC הפיליפינים

2. DirecTV עכשיו

טלוויזיה ישירה UFC - -

ספק טלוויזיה מקוון מוערך ושירות ברמה הגבוהה ביותר לחותכי כבלים, DirecTV Now הופך במהרה לבית לכמה מאפשרויות הבידור הטובות ביותר שקיימות ברשת.!

מציעה עד 330 ערוצים במיטב התוכניות החודשיות שלה, DirecTV Now יכול לשמש לגישה למגוון רחב של ערוצים כולל ספורט, בידור, חדשות בין היתר..

אך זכור כאן שני דברים, ראשית, תצטרך להיות מנוי DirecTV לפני שתוכל לקנות את ה- Fight Pass עבור UFC בשירות. התוכנית הנמוכה ביותר ב- DirecTV מתחילה במחיר של 34 $ לחודש וכוללת 155 ערוצים ומעלה.

שנית, DirecTV Now הוא אתר מוגבל גיאוגרפי ותוכל לגשת אליו רק אם אתה משתמש בשירות VPN כדי להתחבר לשרת בארה”ב ולבטל את החסימה שלו.!

3. FuboTV

ספק זרם מקוון נוסף שמציע כיסוי UFC ייעודי הוא FuboTV. FuboTV, המציע 90+ ערוצים בשירותו, הופך במהירות לשירות חיתוך כבלים אם ברצונך לגשת לרשימה שאוצרת מאוד של ערוצי טלוויזיה מקוונים..

FuboTV UFC

החודש הראשון בשירות זה יעלה לך 39.99 $ ואילו תצטרך לשלם $ 44.99 לחודש עבור כל חודש לאחר מכן.

זוהי אחת האפשרויות הזולות ביותר להזרים UFC כך שתצטרכו לבדוק את זה בהחלט.

עם זאת, שירות זה מוגבל מבחינה גיאוגרפית וניתן לבטל את החסימה שלו מחוץ לארה”ב על ידי פריסת שירות VPN חזק וידידותי לזרם.

4. קלע טלוויזיה

עם מחיר זהה כמעט למסע הקרב UFC 229 כמו DirecTV Now, ה- USP העיקרי של SlingTV הוא שהוא מציע מנוי במחיר נמוך בשם SlingTV Blue!

SlingTV UFC

מחיר מעבר הקרב ב- SlingTV הוא 64.99 $ + מס, ואילו המנוי החודשי של שירות SlingBlue עולה 25 $ וכולל ערוצים כמו FS1, FX ובראבו..

  איך לצפות ב - Supernatural עונה 14 בשידור חי מקוון חינם

אתה יכול אפילו לקבל תוספות לערוצי פרימיום כמו HBO ולשירותי פרימיום כמו CloudDVR Storage במחיר מינימלי החל מ- $ 5 לחודש..

צפו ב- UFC בחינם באינטרנט

אם שירותים בתשלום אלה נראים לך מעט מהתקציב, אתה יכול ללכת על האפשרות הטובה ביותר בחינם לצפייה ב- UFC ללא כבלים, כלומר MatchTV.

MatchTV הוא שירות סטרימינג רוסי שהוא בחינם ומזרים את המאבק ב- UFC בשידור חי באינטרנט, אך איכות הווידיאו עליו לא עשויה להיות טובה בהשוואה לאתרי הסטרימינג בתשלום שהוזכרו לעיל..

כך תוכלו לגשת ל- MatchTV.ru מכל מקום בעולם על ידי פריסת שירות VPN Best:

 1. הירשם באמצעות שירות VPN מוביל וזרם ידידותי.
 2. שלם עבור תוכניות התמחור שלה.
 3. השג אישורי משתמשים באמצעות תיבת הדואר הנכנס והורד את אפליקציית לקוח ה- VPN שלה.
 4. התחבר לשרת רוסי ואז הפעל את MatchTV.ru לגישה ל- UFC בשידור חי בחינם!

1. להילחם בשידור חי

להילחם UFC בשידור חי

קרב לייב צבר בעקבותיו עצום בעקבות הזרמת זרמים בחינם לכמה מבידורי הלחימה הטובים בעולם כיום, ביניהם UFC, אגרוף, WWE, MMA ובלאטור. פשוט בקר בדף ביום האירוע לצפייה בזרמים חיים עבור UFC.

2. נחלים אולימפיים

כפי שמשתמע מהשם, זרמים אולימפיים מוקדשים בעיקר לספק את הסרטונים האחרונים, הדגשים, חדשות ותוכניות חיות למשחקים האולימפיים השנתיים. עם זאת, האתר מכסה גם אירועי PPV מפורסמים, כמו הקונור מקגרגור הקודם מול פלויד מייוות’ר, וכעת UFC!olympicStreams UFC

3. YouTube UFC

מכיוון ש- YouTube מתגאה במוניטין שהיא חברת שיתוף הווידאו המובילה בעולם, תמיד תוכלו לצפות למצוא זרמים של האירוע בערוצים ייעודיים לאירועים. לדוגמא, הנה הקישור לדף זרם חי של UFC, בו תוכלו לקבל כיסוי מלא ביום האירוע.

יוטיוב

4. Core MMA

כפי שמשתמע מהשם, האתר מוקדש להציע למשתמשים את חווית ה- MMA השלמה. כאן תוכלו למצוא עדכונים לגבי כל המשחקים הכרוכים בלחימה בסגנון MMA, כולל אירוע ה- UFC, שם תוכלו לראות קרב Cyborg Kunitskaya. לחץ כאן לגישה לזרם החי.

ליבת MMA של UFC

5. MMA Mania

MMA Mania הוא אתר ייעודי נוסף לאומנויות לחימה מעורבות, בו תוכלו למצוא את כל העדכונים הנוגעים למשחקי לחימה, יחד עם גישה PPV בחינם. פשוט בקר באתר האינטרנט ביום האירוע לקבלת סיקור מלא.

MMA mania UFC

UFC ב- Firestick

אמנם אלה הן האפשרויות לזרם במכשירים קונבנציונליים כמו מכשיר Windows או Android, אך אתה יכול לצפות ב- UFC בכל מכשירי הזרם והשירותים האחרים אם אתה יודע לעשות זאת.

אני אגיד לך כיצד תוכל להזרים אותו במכשיר Firestick או ב- FireTV באמזון שלך בשלושה שלבים פשוטים:

 1. גש לאמזון פריים וקנה UFC Fight Pass במחיר של 64.99 $ בלבד
 2. פתח את Amazon Prime ב- Firestick שלך (האפליקציה מותקנת מראש בפלטפורמה)
 3. תיהנו מ- UFC!

אם אתה גר מחוץ לארה”ב, וודא שאתה משתמש ב- VPN ב- Firestick שלך כדי להתחבר לשרת בארה”ב אם ברצונך לבטל את חסימת אמזון פריים..

כיצד לצפות ב- UFC ב- Fire TV Stick Free

בעוד UFC TV היא אפשרות רשמית ומשלמת לצפייה ב- UFC ב- Firestick, אתה יכול אפילו לגשת לזרמי UFC בחינם לחלוטין דרך MatchTV.ru.

UFC בחינם על מקלות אש

תהליך צעד אחר צעד לשימוש במדיום להזרמת UFC ב- Firestick שלך הוא כדלקמן:

הירשם והירשם לשירות VPN הטוב ביותר על ידי תשלום עבור תוכניות התמחור שלו. ישנם מספר VPNs המציעים אפליקציות ייעודיות ל- Firestick, כך שזה לא אמור’לא תהיה בעיה

 1. הורד והתקן אפליקציית VPN רשמית מחנות האפליקציות של Firestick.
 2. התחבר לשרת רוסי והשתמש בדפדפן המשי הרשמי של אמזון כדי לבקר ב- MatchTV.ru.
 3. תיהנו מ- UFC בשידור חי ב- Firestick בחינם.

כיצד לצפות ב- UFC ב- Kodi

תוכנת הקוד הפתוח, מרובת הפלטפורמות, מפורסמת בקרב משתמשי ספקים אלטרנטיבה לצפייה בסרטים / מופעים המועדפים עליהם, טלוויזיה חי, ספורט, אירועים ועוד שונים באמצעות תוספות של צד שלישי. האפשרות הטובה ביותר לצפייה ב- UFC כוללת התקנת התוסף Planet MMA. עדיין תוכלו ללמוד על זרם UFC במדריך המקיף שלנו כיצד לצפות ב- UFC ב- Kodi.

  최고의 급류 사이트 및 100 % 근절 된 대안 사이트

בצע את הצעדים שלהלן כדי להתחיל:

כיצד להתקין תוסף Planet MMA ל- UFC!

 1. פתוח היישום Kodi V17 ו- ללכת להגדרות מאת לחיצה על “גלגל שיניים” סמל.
 2. בחר “מנהל קבצים” ו לחץ ב “הוסף מקור”.
 3. להיכנס http://supremacy.org.uk/zip/repo/ להכנס לתיבת ה- URL.
 4. שם המקור התקשורתי “ריפו עליונות”, ו ללחוץ
 5. חזור לתפריט הראשי, לחץ ב “תוספות”, ו לאחר מכן ה “חבילה” סמל.
 1. בחר “התקן מקובץ zip” ו למצוא“ריפו עליונות”.

MMA KODI להוסיף

 1. לחץ לחיצה כפולה ב “repository.supremacy-1.2.zip” ו חכה לקבלת ההודעה.
 2. לחץ על ב “התקן מהמאגר” ו בחר“עליונות”.
 3. גלול מטהלחץ ב “תוספות וידאו”, למצוא“Planet MMA” ולפתוח אותו.
 4. מכה ה “להתקין” כפתור, בחר הגרסה האחרונה מ- Supremacy, ואז ללחוץ
 5. השקה Planet MMA ו- לחץב “להילחם בשידור חי” להתחיל להזרים את ה- UFC!

כיצד לצפות ב- UFC Live Online

איך לצפות ב- UFC ב- Roku

לצפייה ב- UFC ב- Roku, פשוט בצע את הצעדים המוזכרים להלן:

ROKU UFC

 • בחר שירות VPN מוביל, התקן אותו בנתב שלך והתחבר לשרת בפיליפינים
 • קנו את ה- Fight Pass בשיעור נמוך יותר
 • חבר את הרוקו שלך למכשיר אינטרנט המאפשר VPN, רצוי לנתב. אתה יכול לקבל מידע נוסף כיצד לעשות זאת במדריך שלנו ל- VPN הטוב ביותר עבור Roku
 • הוסף את הערוץ UFC הרשמי לרוקו שלך
 • הזן את פרטי מעבר הקרב שלך
 • צפו ב- UFC ברוקו שלכם!

הפסקות UFC ברוקו

ROKU שחור החוצה

הפסקות חשמל הן אחת החוויות המתסכלות במהלך קרב UFC מכיוון שהיא מאפשרת לך לצפות בקטטה שמתרחשת ברגע באופן זמני. ובכן, אף אחד לא אוהב הפסקות UFC פתאומיות כאלה מעולם, לא אני במיוחד לא כשאני כן’לא רוצה לפספס אפילו דקה אחת מהפעולה אי פעם!

עם זאת, אם הקטטה משודרת גם בטלוויזיה בשידור חי כמקובל, מסיבה לא ברורה, הנהלת UFC או הנהלת הטלוויזיה מטילים הפסקת חשמל זמנית במאבק בו תוכלו לשמוע את האודיו אך לא את הווידיאו..

ואם אתה חושב שזה לא’לא תחול על שירותי סטרימינג מקוונים, אתה פשוט טועה מכיוון שהדבר משפיע על כל הפלטפורמות בהן נצפה UFC, כלומר טלוויזיה חי כמו גם אתרי סטרימינג מקוונים..

כיצד לעקוף קרבות UFC על Blackout על Roku

היחיד לנטרול ההפסקות המתסכלות והפתאומיות הללו הוא דרך ה- VPN הטוב ביותר, המאפשר לך לשנות את מיקום הצפייה שלך למיקום אחר שבו זרם ה- UFC חי’לא מושפע מההאפלה עבור למשל אתה בצרפת וההאפלה מתרחשת, אם אתה יכול להתחבר לשרת בארה”ב כדי לנתב מחדש את חיבור האינטרנט שלך ברחבי הארץ ולעקוף את ההאפלה במריבות UFC ברמת Roku שלך קלה!

כיצד לצפות ב- UFC ב- PS4

לבעלי PS4 שהם לחילופין מעריצים גדולים של קרבות UFC, להלן המדריך שלך כיצד לצפות ב- UFC ב- PS4 בשידור חי, כולל מידע על ערוצי הזרמה של UFC ב- PS4, סטרימינג בחינם ל- UFC ב- PS4 וכיצד ניתן להפחית את המחיר של המאבק עובר דרך VPN הטוב ביותר ועוד!

 • בחר בדפדפן האינטרנט מאזור התוכן ב- PS4 שלך
 • הזן UFC.TV בסרגל הכתובות
 • היכנס באמצעות Pass Fight
 • צפו בשידור חי באינטרנט ב- PS4

איך לצפות ב- UFC Live ב- PS4 בחינם

בעוד שמעבר הלחימה ב- UFC הוא האפשרות הטובה ביותר למי שרוצה להציג את המאבק ב- PS4 באיכות HD, ישנה אפשרות חינמית זמינה גם למי שלא’אני לא רוצה להחמיץ את הקטטה רק בגלל שמעבר הקרבות אינו מתקציב שלהם!

אתה יכול לצפות בו בחינם ב- MatchTV.ru, הנה כך:

 • חבר את ה- PS4 שלך לחיבור תומך VPN. אתה יכול לעשות זאת על ידי הגדרת ה- VPN בנתב ה- Wi-Fi שלך ואז חיבור ה- PS4 דרכו
 • פתח את דפדפן האינטרנט PS4 מאזור התוכן
 • בסרגל הכתובות, הקלד “MatchTV.ru”
 • תיהנו מ- UFC בשידור חי באינטרנט ב- PS4 בחינם לחלוטין
  כיצד לצפות בנטפליקס האמריקנית באמצעות VPN - מדריך להתקנה קלה למכשירי אנדרואיד ומק

איך לצפות ב- UFC בקנדה

עבור מעריצי UFC הקנדיים, Fight Network הוא המקום להתאים אליו בכדי לצפות ב- UFC בקנדה. הדבר הטוב ביותר בצפייה ב- UFC בקנדה הוא ש- Fight Network זמין במכשירים שונים כמו אנדרואיד, iOS ו- Roku, ובכך מאפשר לכם אפשרויות שונות מרובות הבחירות..

קרב רשת UFC

רשימת ערוצי UFC / שדרנים

השדרן הרשמי של UFC הוא BT Sport, ערוץ טלוויזיה ספורטיבי, המופעל על ידי קבוצת BT באירלנד ובריטניה. לפיכך, משתמשים הממוקמים בשתי המדינות יכולים ליהנות בקלות מצפייה באירוע בטלוויזיה בכבלים שלהם על ידי מעבר הערוצים שלהם ל- BT Sport. למשתמשים שנמצאים במקום אחר, עיין בערוצים / רשימת השדרנים שלהלן.

אוסטרליה

אוהדי MMA שנמצאים באוסטרליה יכולים לצפות בקלות ב- UFC ובכל המריבות המדהימות שעברו פוקס ספורט 3, המשדרת כמעט את כל אירועי הלהיטים ברחבי העולם.

רוסיה

אוהבי UFC שגרים ברוסיה יכולים לעבור את הערוצים שלהם לרוסיה -2 על ידי VGTRK לסיקור מלא של המאבק העיקרי והתחתונים.

חרסינה

עד כה אין חדשות על שדרן רשמי שמספק זרמים חיים של ה- UFC בסין. עם זאת, אתה יכול להירשם באמצעות PPTV – פלטפורמת הזרמת הווידאו הסינית.

יפן

למי שמתגורר ביפן, תוכלו להחליף את הערוצים שלכם למפורסמים רשת לוויין WOWOW לצפייה באירוע UFC בשידור חי.

קנדה

המעריצים הקנדים של ה- MMA יכולים לצפות בקלות באירוע ה- UFC בשידור חי בכבלים דרך המפורסם “להילחם ברשת” ערוץ, אשר אפילו יספק זרמים של הצגת התצוגה המקדימה.

ברזיל

כדי לצפות באירוע ה- PPV של UFC בשידור חי בטלוויזיה בכבלים בברזיל, הצופים צריכים להעביר את הערוצים שלהם לרשת הטלוויזיה המפורסמת בחינם לאוויר בשם “גלובו”.

הממלכה המאוחדת

העבר את הערוצים שלך ל- BT Sports המפורסם. לצפייה באירוע באופן מקוון, בקרו באתר הראשי שלהם.

סיכום

זה’זה כיום ידוע כי ניתן להשתמש ב- VPN כדי לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ברוב אתרי הסטרימינג הגדולים בעולם. אך מכיוון שרוב אתרי הסטרימינג הללו כמו UFC TV, DirecTV Now ואפילו Amazon Prime וכו ‘מחמירים מאוד עם מגבלות הגיאו שלהם, אינך יכול לבטל את החסימה של אתרים אלה אלא אם כן אתה מנוי לשירות VPN הטוב ביותר שלא יכול פשוט לעקוף את המגבלות. אבל יכול גם לספק את החוויה הטובה ביותר לסטרימינג.

עבור מעריצי UFC ברחבי העולם VPNs הופכים להיות הכרחיים לביטול חסימת אתרי סטרימינג המציעים אירועי UFC גדולים!

אם אתה חובב UFC ואוהב את הפעולה והדרמה שה- fightenmainent מספק אז הגיע הזמן הגבוה שלך שתתחיל לרכוש מנוי ל- Top VPN ולהבטיח שלעולם לא תחמיץ אירוע אחד בליגת הלחימה הפנטסטית הזו.!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me