Binge-Mania של ליל כל הקדושים: הסרטים / תכניות הטלוויזיה הטובים ביותר לצפייה בשנת 2019

זה’זה כמעט באותה תקופה מיוחדת בשנה, כאשר רוחות רפאים יוצרות לשחק, זומבים מתרוצצים ברחובות, ולילדים יש כדור שמפחיד בלי שחר בלילות מפחדים ובפיצוחים. כן, ליל כל הקדושים נמצא ממש מעבר לפינה, ואם אתה’אתה חנון בידור כמוני, אז אתה בטח פונה לסרטי האימה / הסדרות האהובים עליך כדי להיכנס לרוח העונה (תוך כדי שאתה מחפש השראה לתחפושת מטומטמת).

מיטב סרטי ליל כל הקדושים / תכניות הטלוויזיה הטובים ביותר עבורי מביאים איתם את התחושה של עלים נופלים, טמפרטורות נמרצות ולילות ירח עם מנה בריאה של פחד. אם אתה’יש לנו סובלנות נמוכה להפחיות קפיצות, הדברים אפילו מדהימים יותר. אחרי הכל, סרטים / סדרות טלוויזיה הם הדרך המושלמת לחגוג את השבועות שלפני ליל כל הקדושים, אז ערכתי רשימה שבהחלט תרצה לבדוק ב- VPN הכי טוב.

תכניות טלוויזיה לצפות בליל כל הקדושים הזה!

העונה הזו של פנסי-ג'ק-או-פנסים, תיקים טריקים או מתייחסים, קורי עכביש מזויפים, שלדים ומצבות מביאה עימה הזדמנות מעניינת לחקור את ז'אנר האימה הטלוויזיונית, ככל שהם גוברים בפופולריות. עכשיו אתה יכול להפחיד את עצמך מטופש על בסיס שבועי על ידי עקיצות אחת מתכניות הטלוויזיה שלהלן למטה עם חבריך / בני משפחתך. קבעו אבזרים וצעצועים שונים להפחיד קפיצות כדי להפוך את החוויה לאירוח עוד יותר!

חניבעל (2013-2015)

אני באמת לא’אני לא יודע לבטא את האובססיה שלי לתוכנית הטלוויזיה המפחידה להפליא, הגרפית והמדהימה ביותר. זה לא מתאים לילדים אבל הוא פינוק טהור לצפייה בעונת ליל כל הקדושים עם החברים / בני המשפחה. עמוס סצינות של עינויים גופניים, לוחמה פסיכולוגית, ערמות של גוויות, בריכות דם ועור קרוע, חניבעל יכול להפחיד את החרא מכל אחד אחר!

הסרטים הטובים ביותר ליל כל הקדושים ותכניות הטלוויזיה

זה משתמש בתמונות מטרידות כדי למשוך את הקהל, לנעוץ את עיניהם על המסך. צפו בו בשעת לילה מאוחרת בכדי לשפר את החוויה, כאשר אתם מתענגים על הסיפור, הכיוון והדמויות יוצאת הדופן שלוקחים אתכם ממש אל DARK, DARK frickin’ מקום. למרות היותו אתחול מחדש של האימה הקלאסית בעלת אותו שם, תוכנית הטלוויזיה מצליחה לעמוד בכל הציפיות. אני’הימנע מלומר עוד כדי להרוס את הכיף!

מגרש השדים (2016-2018)

סרט האימה הראשון מאוד שצפיתי בחיי היה לא אחר מאשר “מגרש השדים (1973)”. צפיתי בו סביב ליל כל הקדושים, אז יש לי עדיין זיכרון רענן מהסרט, יחד עם התחושה של כמעט להשתין את מכנסי. תוכנית האתחול מחדש של הטלוויזיה לא עושה זאת’גם אני לא מצליח לאכזב, מרים את רוח ליל כל הקדושים בתוכי. יתכן שלא תשמעו הרבה הצעות לצפייה בו, אבל f ** מה שאומרים ונסו את זה.

הסרט מגרש השדים ליל כל הקדושים

הטריילרים הראשונים עבור "מגרש השדים" היו למעשה די דו משמעיים ותארו עלילה לא כל כך דומה, שונה מהסרט המקורי, שגורם להרבה אנשים לכבות את הצפייה בו. עם זאת, בהמשך, הייתי משוכנע שזו החלטה גרועה, מכיוון שתכנית הטלוויזיה מרתקת את הקהל די טוב עם דמויות חביבות וכתובות היטב עם פגמים אנושיים אמינים. ניצחתי’אני לא אומר עוד כדי להימנע ממתן ספוילרים, אבל אני מבטיח שניצחת’אני לא מבזבז את זמנך עם השעון עמוס האימה הזה ליל כל הקדושים!

פני נורא (2014-2016)

הכן את עצמך להתעמק בהיסטוריה של סיפורים איומים שהופקו עוד בבריטניה של המאה ה -19. אם אתה’האם אתה מכיר דמויות ספרותיות קלאסיות כמו דוריאן גריי וד"ר פרנקנשטיין, ייתכן שתאהב את הדמות הזו. פני נורא היא תוכנית הטלוויזיה המושלמת ללמוד על הנבלים האהובים עליך ועל הדמויות המפחידות שלך על ידי חקר סיפורי מקורם במותחן פסיכולוגי אפוס מהפינות החשוכות ביותר בלונדון הוויקטוריאנית..

פני מופע נוראי ליל כל הקדושים

כנראה שיש לך רעיון למה אני’יש לי אזכור ליל כל הקדושים הזה’רשימת תכניות הטלוויזיה שלה, אבל יותר מהדמויות העל-טבעיות המוכרות, אני אישית מאמין שפני נורא הוא שעון מדהים. עם האיזון המושלם של הומור אפל, תוכן בוגר, צופרים עירומים ותמונות גרוטסקיות, הטלוויזיה בהחלט מצליחה להציב את הרף גבוה בז'אנר האימה, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת עבור ליל כל הקדושים!

Bates Motel (2013-2017)

דומה ל “חניבעל” ו “מגרש השדים”, אני’יש לך סרט נוסף שצולם מחדש לטלוויזיה בשבילכם. Bates Motel הוא סיפורו המפורסם של הסרט המקורי משנת 1987, שם זכינו לראות את באד קורט מצטרף לחברה, לאחר שלקח את תפקידו של מנהל, במוטל רדוף רוחות (שירש את הרוצח הידוע לשמצה נורמן בייטס). מופע זה מתמקד בנורמן בייטס כדמות הראשית, ומה שהוביל אותו להיות רוצח.

מוטס בייטס ליל כל הקדושים

אנחנו’כבר ראיתי אותו בפעולה בסרט 1960 “פסיכו”, אבל לימוד ההיסטוריה של הדמות הבדיונית הזו בבאטס מוטל בהחלט יהיה חוויה כדאית עבורכם, במיוחד אם אתם משתוקקים לנושא אפל ורשע ליל כל הקדושים. בזמן שהמופע לא’כדי להגיע לאותם גבהים כמו חניבעל, היא עדיין מצליחה ליצור חוויה סולידית מלאה במותחן, מתח ואימה עלולה!

סיפור האימה האמריקאי (2011-2018)

אני’הוספתי את סיפור האימה האמריקני לאחרון ברשימת תכניות הטלוויזיה כי אני מרגיש שרבים כבר יודעים על סדרת האנתולוגיה הזו. בסיכוי לקזז אתה מקלט’t, אז AHS הוא בבירור מופע המיועד ליל כל הקדושים. כל עונה מביאה איתה סיפור שונה לחלוטין וייחודי ועם זאת מעוות ומעוצב נפש, שיעניק לך קטעים, אתה’מעולם לא הרגשתי כמו פעם.

סיפור אימה אמריקאי ליל כל הקדושים

כבר מתחילת העונה הראשונה, תוכלו למצוא את עצמכם מסקרנים לפתור תעלומות ושאלות שונות. אם אתה זקוק למשהו שיכול לבעוט את ליל כל הקדושים, עבור לצפייה ישירות בעונה הרביעית, כלומר. “סיפור אימה אמריקאי: פריק שואו”, האוספים בסך הכל עשרים מועמדויות לפרסי אמי, ומתאימים בטירוף לנושא ליל כל הקדושים של דמויות מסתוריות למראה a.k.a. FREAKS!

סרטים לצפייה בליל כל הקדושים הזה!

אתה’יש לנו כבר כמה הצעות טובות לתכניות טלוויזיה שצפו בשבועות שקדמו ליל כל הקדושים, אבל זה’זה תמיד רעיון נחמד לערוך טקס שנתי של סרט לילה, יום לפני! זה’זו דרך נהדרת לבלות עם המשפחה שלך תוך כדי יצירת זיכרונות שיימשכו שנים רבות. מי יודע שהילדים שלך עשויים לגדול לעקוב אחר אותו טקס בכל שנה? להלן כמה פליקים אהובים על כל המשפחה!

צעקה (1996)

חשבתי שאולי כדאי ללכת עם הסרט המקורי של ליל כל הקדושים משנת 1978 (אתה עדיין יכול להוסיף כי בהצעותיך) בהתחשב בכך שהוא נחשב לרבים כסרט הראשון במסורת המודרנית. עם זאת, מכיוון שהוא משתמש בפחות אלימות ודם מהסרטים שהעניקו השראה, אני’אני מעדיף שתתן למשפחה שלך טעימה מהרוצח Ghostface, בדומה לאופן שהיה לנו כילדים!

סרטים לצפייה בליל כל הקדושים הזה 2018

הסרט הוא גרסה שהומצאה מחדש והתחדשה של הצעקה הקלאסית משנת 1981, שמוסיפה קצת יותר צערות, פיקחות וכמה סצינות מצחיקות לתמהיל. העלילה חושפת בפנינו את ההיסטוריה של מניאק עם סכין רעולי פנים, הגבעול תלמידי תיכון, ובהמשך הורג אותם למטרות שטניות משלו. זה שעון נהדר ליל כל הקדושים, ורוצח המשטחים רדף את החרא ממני בראשית שנות העשרה שלי.!

זומביאלנד (2009)

עונת ליל כל הקדושים צריכה לא’לא בהכרח סובבים סביב הפחדת החרא מבני אדם אחרים. אחרי הכל, לא לכולם יש את זה לסבול פחדי קפיצות וסרטי אימה שוצפים. עבור הקהל עם סובלנות להפחדה נמוכה, אני מאמין שזומביאלנד יהיה תענוג טהור לצפייה. יש לו את האיזון המושלם של אלימות, גורמים וקומדיה, שיכולים להפוך את ליל כל הקדושים להרבה יותר מהנה!

אדמת זומבים ליל כל הקדושים

כפי שמשתמע מהשם, קו העלילה מתמקד בנגיף שהופך כמעט את כולם לזומבים. בני האדם ששרדו צריכים להמשיך להילחם במתים כדי להישאר שפויים וחיים. יש בסרט ארבע דמויות ראשיות, אותו מגלמות אמה סטון, ג'סי אייזנבורג, אביגיל ברזלין וודי הרלסון, שכולם שחקנים מפורסמים בעלי קריירה מרתקת..

טריק ‘R Treat (2007)

אם אתם מחפשים משהו קצת יותר נושא ליל כל הקדושים, אין אפשרות טובה יותר לערב הסרטים מאשר טריק ‘R Treat (2007). אם אתה מקלט’כפי שכבר שמעתי, הסרט עוסק בסיפורים השזורים בעיר קטנה, שבה הכי לא נשכח מסורות!

טריק & lsquo; R פינוק ליל כל הקדושים

תושבי העיירה הבדיונית וורן ואלי, מוצאים את עצמם בתוך אגדה בעיירה הנקראת “טבח של בית הספר ליל כל הקדושים”. הסרט מלא בפחדי קפיצה, תמונות מפחידות ודמויות מפחידות, הסרט הוא שעון מושלם לשמירת בני נוער מבדרים לפני יום ליל כל הקדושים..

צא (2017)

כנראה אחד הסרטים הכי חולים, מעוותים והכי חשובים ** אני’ראיתי לאחרונה היציאה החוצה (2017) מחזיקה מקום מיוחד בליבי לעלילת התעלומה / מותחן העזה, שמצליחה להחזיק אותך מחובר למסך. הדמות הראשית כריס הולך לפגוש את חברתו’הורים עצבניים מנסים להבין איך הם’אני אגיב לבת שלהם לצאת עם גבר שחור.

צא לליל כל הקדושים
אם כי בהתחלה, המשפחה נראית מגניבה ונורמלית להפליא, דברים בקרוב מתחילים לצאת מכלל שליטה בדרכים שלא ניתן לתאר. כריס פתאום מבין שכדאי לו’לא הייתי עצבני מהפגישה עם המשפחה הזו, אבל למעשה צריך’כבר נבהלנו. למשפחה יש סוד אפל, מה שעלול לגרום לכך שכריס יאבד את חייו. הסרט הוא שעון מתח מושלם לקראת ליל כל הקדושים!

גופים חמים (2013)

אם אתה מחשיב את עצמך רומנטיקן חסר סיכוי, ייתכן שתרצה לקחת דברים בדרך אחרת. שקול לצפות בגופות חמות עם בן זוגך כדי לחזות בסיפור של זומבי יוצא דופן, שמציל ילדה חיה במקום לאכול אותה. התוצאה היא בתחילת מערכת יחסים נוערת, בתקווה להחזיר את המתים לחיים, בעולם פוסט-אפוקליפטי!

גופים חמים ליל כל הקדושים

אני באופן אישי לא חובב הז'אנר הרומנטי, אבל בן זוגי שכנע אותי לראות את זה איתה, כמוה’ד 'קיבלה המלצה מחבר שלה. למרות שלקח לי זמן לשים לב למה שקורה, הסרט לא היה’לא רע בכלל. אני חושב שזה’זה שעון מושלם לזוגות, הזקוקים למשהו עדין ועם זאת מפתה לקראת ליל כל הקדושים.

עטוף דברים

ועם זה, אני’סיימנו את מדריך הבידור הזה לקראת ליל כל הקדושים. וודא שאתה מצטייד בהרבה מנדשיים בכדי להביע את תוכניות הטלוויזיה הללו בסופי השבוע שלפני היום המפחיד, תוך בחירת הסרט המושלם שאתה רוצה לצפות לטקס השנתי של ליל כל הקדושים ליל הסרט. תן לי לדעת איזה סרט / תוכנית טלוויזיה אתה מוצא את הטוב ביותר בתגובות למטה. כמו כן, דון’אל תשכח לשתף את היצירה הזו עם חבריך ובני משפחתך, ומחפש הצעות בידור טובות ליל כל הקדושים הזה!

עקוב אחרינו בטוויטר והישאר מעודכן.

עקוב אחר @Bestvpnco

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me