כיצד לצפות באולימפיאדת החורף 2018 בשידור חי מקוון חינם מכל מקום

הידועה רשמית בשם משחק חורף אולימפי XXIII הידוע בכינויו PyeongChang 2018, סוף סוף יוצא האירוע הבינלאומי הרב-ספורטיבי הגדול. אז זה הזמן להתכונן לכמה מאליפויות הספורט הטובות ביותר שראיתם אי פעם. להלן רשימת השותפים והספונסרים הרשמיים לאירוע.

נותני חסות לשותפים רשמיים של אולימפיאדת החורף 2018

פיונג צ'אנג הציע בעבר מארח למשחקים האולימפיים 2010 ו -2014, אך הפסיד בשלוש וארבעה קולות. עם זאת, הם זכו במכרז לשנת 2018, מה שאומר שהם נערכים לאירוע זמן רב. קרא מדריך זה למידע נוסף על הצפייה באולימפיאדת החורף 2018 על ידי vpn הטוב ביותר:

צפו באולימפיאדת החורף 2018 בשידור חי מקוון חינם מכל מקום

 1. מיקום אולימפיאדת חורף 2018
 2. לוח הזמנים של אולימפיאדת החורף 2018
 3. אולימפיאדת חורף 2018 השדרים והערוצים הרשמיים
 4. איך לצפות באולימפיאדת חורף 2018 מכל מקום
 5. כיצד לצפות באולימפיאדת החורף ב- ROKU
 6. כיצד לצפות בטקס פתיחת אולימפיאדת החורף בחינם
 7. צפו באולימפיאדת החורף בהולו
 8. הזרמת אולימפיאדת חורף ללא כבלים
 9. כיצד לצפות באולימפיאדת חורף 2018 בשידור חי מקוון חינם
 10. איך לצפות באולימפיאדת חורף 2018 בקודי
 11. משחקים שצריך לחפש בהם באולימפיאדת החורף 2018
 12. לוח זמנים לעתיד אולימפיאדת החורף
 13. אולימפיאדת חורף 2018 עובדות ודמויות עם קדימונים

מיקום אולימפיאדת חורף 2018

אולימפיאדת החורף PyeongChang 2018 תתקיים בטקס הפתיחה שלה ב- 9 בפברואר במחוז פיונגצ'אנג. זה יתחיל בשעה 20:00. (זמן רגיל קוריאני). מכיוון שיש הפרש של 14 שעות בין זמן התקן המזרחי, על אנשים בארה"ב להתכוונן בשעה 18:00. טקסי הסגירה יתקיימו ביום ראשון, 25 בפברואר.

חורף-אולימפיאדת 2018-מיקום

לוח הזמנים של אולימפיאדת החורף 2018

למרות שטקס הפתיחה הרשמי ייערך ב -9 בפברואר, המשחקים לא מתחילים עד למחרת (בשבת, 10 בפברואר). חלק מתחרויות המדליות שנקבעו לשבת כוללות נשים’ביאתלון s, גברים’קפיצות סקי, ונשים’החלקה על מהירות.

לוח-חורף-אולימפיאדת -2018

פרט לאירועים הרגילים, כמו החלקה על דמות, סקי, וגלשן מזחלות, ישנם ארבעה אירועים חדשים שנוספו השנה: זוגות מעורבבים מסתלסלים, סנובורד באוויר גדול, סקי בסגנון חופשי, החלקה על מהירות המונית. בוודאי שתיהנו מאוד מהצפייה במגוון הספורט! לחץ כאן ללוח הזמנים המלא של אולימפיאדת החורף 2018.

אולימפיאדת חורף 2018 השדרים והערוצים הרשמיים

הודעה חשובה!  אם אינך מצליח לגשת לערוצים המפורטים להלן עקב הגבלה גיאוגרפית, שקול להשתמש בשירות VPN & עקיפת אזור חוסמת ללא קשר למדינה בה אתה נמצא.                                                                                                                                                                                                                                                                                              כיצד לצפות באולימפיאדת החורף 2018 בשידור חי מקוון חינם מכל מקוםאם אתם ממוקמים בארצות הברית תוכלו לצפות בקלות באולימפיאדת החורף 2018 ב- NBC שהיא השדרנית הרשמית למשחקים. אם אין לך מנוי לשירות, שקול לקבל אותו בקרוב. תוכלו להירשם כאן ולנצל הצעות בחינם בנייד / טאבלט!

חורף-אולימפיאדת 2018-NBC

אם אתם גרים מעבר לבריכה, תוכלו לשקול להירשם ביורוספורט. הערוץ תויג כאחד השדרים הרשמיים של בריטניה. תוכלו לעקוב אחר עדכונים למשחקי האולימפיאדה כאן. בדרך כלל קיימות שתי תוכניות מנויים: £ 5 ליום ו- £ 30 לשנה.

חורף-אולימפיאדת 2018-יורוספורט

אם אין לך חשבון Eurosport, אתה תמיד יכול לשקול להשתמש ב- BBC (שדרן אחר בבריטניה הרשמי למשחקים האולימפיים 2018). למרות שעדיין לא הוכרז על מחירים, אתה יכול לעקוב אחר הדף לקבלת עדכונים בזרם ה- BBC כאן.

חורף-אולימפיאדת 2018-BBC-Sport

אם אתה גר בקנדה, פשוט העבר את הערוץ שלך ל- CBC לקבלת זרמים חיים וכיסוי נוסף לאולימפיאדה. בדומה ל- BBC, לא היו הודעות על מחיר, אך תוכלו לעקוב אחר עדכוני האתר כאן.

חורף-אולימפיאדת 2018-CBC-ספורט

אם אינך גר בארה"ב, בריטניה, קנדה או בכל מקום באירופה, אלא אי שם באסיה או בכל מקום אחר, תוכל לשקול להשתמש ב- 7 Live לצפייה באולימפיאדת החורף 2018. פשוט התאם כאן בשבת, 10 בפברואר, כדי לקבל זרם חי לאירוע.

חורף-אולימפיאדת 2018-ב--7 לחיים

איך לצפות באולימפיאדת חורף 2018 מכל מקום

אם אתה רוצה לצפות באולימפיאדת החורף 2018 לכל מקום, אין אפשרות טובה יותר מאשר להשתמש בשירות VPN. על ידי מיסוך כתובת ה- IP שלך והצפנת חיבור האינטרנט שלך, VPNs מאפשרים למשתמשים לעקוף מגבלות גיאוגרפיות המוטלות על אתרים כמו CBC, BBC, NBC וכו '..

חורף-אולימפיאדת 2018-מכל מקום

להלן רשימת הספקים הטובים ביותר בשנת 2018, על סמך אמינותם, הביצועים, התמיכה, התמחור ותאימות האפליקציות. אל תהסס לבחור אחד המתאים ביותר לצורכי הפרטיות שלך ולדרישות התקציביות שלך. התחבר לכל שרת בריטניה, קנדה או ארה"ב וקבל גישה לאתרים המוגבלים גיאוגרפיים.

מחיר ספקים ($) מאפיינים דירוג ספק ביקור הנחה

 1. כריש גולש

  כריש גולש

  11.95 $1.99לחודש

  • 800+ שרתים ב 50+ מדינות
  • הצפנת AES-256-GCM
  • צ'אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין בשיעור של 83%
  קרא את הביקורת

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91לחודש

  • 2,000+ שרתים ב -140 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ'אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 5 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין של 73% בהנחה
  קרא את הביקורת

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12.95 $8.32לחודש

  • 3,000+ שרתים ב 94 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ'אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 3 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אמין 35% הנחה באתר
  קרא את הביקורת

 4. Ivacy

  Ivacy

  $ 9.95 $2.25לחודש

  • 1000+ שרתים על פני 100 מיקומים
  • הצפנה סטנדרטית בדרגה צבאית של 256 סיביות
  • תמיכה בצ'אט חי מעולה
  • ספק יומני אפס
  • 5 כניסות מרובות זמינות
  • חלונות, מק, אנדרואיד, iOS Apps ותוסף Chrome

  אמין 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12.99 $2.75לחודש

  • 3,700 שרתים ב 60 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ'אט חי 24/7
  • מדיניות ללא יומן קפדנית
  • 7 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  Reliabile 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

כיצד לצפות באולימפיאדת החורף ב- ROKU

ההתרגשות מאולימפיאדת החורף ממשיכה לבנות, שכן נותר רק יום אחד לאירוע להתחיל! מתוך הכרה בפופולריות של האירוע, רוקו הוציא בלוג רשמי כדי להנחות את הלקוחות לצפייה במשחקים האולימפיים. אתה יכול להזרים את כל הפעולה החיה של האירוע מאפליקציית הספורט של NBC.

איך לצפות באולימפיאדת החורף ברוקו

זכור כי אתה זקוק למזהה משתמש וסיסמא כדי לקבל גישה לדגשים, הקליפים האחרונים והפרשנויות. זה יכול לכלול אישורים משירותי מנוי טלוויזיה בתשלום התומכים ב- Roku, כמו YouTube TV, Sling TV, PlayStation Vue, Hulu Live TV, DirecTV Now ו- CenturyLink.

כיצד לצפות בטקס פתיחת אולימפיאדת החורף בחינם

אם אינך מוכן להוציא כסף על מנויים פרמיום ומחפש פתרונות בחינם, אז כיסינו גם. תוכלו לעקוב אחר עמוד הפייסבוק הזה כאן. מדיה חברתית היא המשאב המוביל ביותר לזרמים חיים בטקס הפתיחה, מכיוון ששותפים רבים רשמיים יפרסמו זרמים לקידום.

כיצד לצפות בטקס פתיחת אולימפיאדת החורף בחינם

כאופציה נוספת, תוכלו לשקול הרשמה בטלוויזיה Fubo, שמזרימה גם את אולימפיאדת החורף 2018. ישנו ניסיון בחינם למשך 7 ימים, בו תוכלו להשתמש כדי לצפות בטקס הפתיחה ובשבוע הראשון של המשחקים.

טקס פתיחת אולימפיאדת חורף זרם חי חינם בטלוויזיה של FUBO

אם זה לא עובד, הירשמו ל- VPN אמין והתחברו לשרת בבריטניה. עם כתובת ה- IP הנכונה, אתה יכול להתאים ל- BBC’כיסוי חופשי של משחקי PyeongChang. בדרך זו, תוכלו להרגיש בטוחים שלא להחמיץ אירוע חשוב אחד באירוע.

כיצד לצפות באולימפיאדת החורף

האם אוכל לצפות באולימפיאדת החורף בהולו

אם אתם רוצים לצפות באולימפיאדה בשירות ה- Hulu VoD, כל שעליכם לעשות הוא להירשם לתכנית הפרימיום שלהם. למזלנו זה מגובה בניסיון בחינם. המשמעות היא שתוכלו ליהנות מצפייה באולימפיאדה כולה, מינוס תשלום דמי חסון. הולו אפילו עושה את הקילומטר הנוסף בהתאמה אישית של החוויה שלך לעונת חורף זו. למידע נוסף קרא את הבלוג שלהם כאן.

אולימפיאדת החורף בהולו

הזרמת אולימפיאדת חורף ללא כבלים

אם אתה חותך חוטים שאין לך גישה לחשבון פרמיום ב- NBC, עדיין יש לך סיכוי לצפות באולימפיאדת החורף באמצעות vpn הטוב ביותר לקודי. מלבד השימוש בקודי (תוספות cCloud ו- Radix), המשתמשים יכולים להוריד את האפליקציות הרשמיות עבור Sling TV, YouTube TV, DirecTV Now ו- Century Link כדי לקבל גישה לזרמים חיים של האירוע, ללא חיבור כבלים.

כיצד לצפות באולימפיאדת חורף 2018 בשידור חי מקוון חינם

כשמדובר בצפייה באירועים כמו אולימפיאדת החורף ברשת, אנשים רבים מנסים לחפש פתרונות שאינם כרוכים בתשלום עבור מנוי טלוויזיה. אם אתה אחד מאותם אנשים, שקול להירשם ל- Sling TV. זה ישדר את האירוע באתר בשידור חי.

החלק הטוב מכולם: השירות מציע ניסויים בחינם של השירות. אתה יכול להשתמש באתר FREELY במשך שבעה ימים. הקפידו להירשם קרוב לתאריכים האולימפיים בחורף כדי לצפות באירוע מבלי לשלם אגורה. כאופציה נוספת, חקור גם את UStream, Facebook, Periscope ו- YouTube לקישורי סטרימינג בשידור חי ביום האירוע.

איך לצפות באולימפיאדת חורף 2018 בקודי

אם האפשרויות שלעיל לצפייה באולימפיאדת החורף 2018 בחינם לא מסתדרות, תמיד תוכלו לסמוך על תוספות KODI! מוקד בידור רב-פלטפורמות זה עם קוד פתוח הוא הבחירה העליונה ביותר כשמדובר בצפייה בסרטים, תכניות טלוויזיה וטלוויזיה בשידור חי. פשוט הורד והתקן את התוסף WNBC או cCloud TV כדי ליהנות מזרמים לאולימפיאדת החורף 2018. אתה יכול גם לראות את מדריך Kodi VPN שלנו למידע נוסף.

הודעה חשובה!  אם אתה נמצא במדינות בהן חלות חוקי זכויות יוצרים ו- DCMAs, אנו ממליצים לך להשתמש ב- VPN של Kodi כדי להזרים באופן אנונימי..                                                                                                                                                                  כיצד לצפות באולימפיאדת החורף 2018 בשידור חי מקוון חינם מכל מקום

תוכניות WNBC

 1. פתוח היישום Kodi V17 ו- בחר “תוספות”
 2. לחץ על על “חבילה” סמל בפינה השמאלית העליונה
 3. בחר “התקן מקובץ Zip” מרשימת האפשרויות
 4. לחץ על על “מאגר התוספים של קודי” ו לאחר מכן “תוספות וידאו”
 5. גלול מטה לסדר אלפביתי “W” ו למצוא תוכניות WNBC
 6. פתוח הרחבה ו מכה כפתור ההתקנה
 7. גישה תוכניות WNBC מתוספות וידאו

חורף-אולימפיאדת 2018-Kodi-WNBC

טלוויזיה cCloud

 1. פתוח אפליקציית Kodi V17 ו- לחץ על “גלגל שיניים” סמל
 2. בחר “מנהל קבצים” מרשימת האפשרויות
 3. גלול מטה ו לחץ ב “הוסף מקור”
 4. להיכנס http://kdil.co/repo בתיבת ה- URL
 5. שם המקור התקשורתי קודי ישראל
 6. חזור לתפריט הראשי ו בחר “תוספות”
 7. לחץ על על “חבילה” סמל בפינה השמאלית העליונה
 8. בחר “התקן מקובץ zip” ו לחץ על קודי ישראל
 9. לחץ על ב “Kodil.zip” להתקנת המאגר
 10. חכה בשביל ה “התוספת מותקנת” הודעה
 11. ראש לכיוון “התקן מהמאגר”
 12. בחר “..מאגר קודיל” ו לאחר מכן “תוספות וידאו”
 13. גלול מטה, למצוא טלוויזיה cCloud ו מכה כפתור ההתקנה
 14. פתוח התוספת, בחר “כל הערוצים”
 15. ללחוץ הכפתור השמאלי במקלדת
 16. בחר “לחפש” ו סוג בתוך “NBC”
 17. תהנה צופה באולימפיאדת החורף 2018!

חורף-אולימפיאדת 2018-Kodi-cCloud-TV

משחקים שצריך לחפש בהם באולימפיאדת החורף 2018

 1. החלקה מהירה על מסלול קצר
 2. קרוס קאנטרי סקי
 3. נורדי משולב
 4. סקי בסגנון חופשי
 5. סנובורד
 6. החלקה אמנותית
 7. החלקה מהירה
 8. סקי באלפים
 9. קפיצות סקי
 10. הוקי קרח
 11. שלד
 12. ביאתלון
 13. מסתלסל
 14. מזחלת
 15. Luge

לוח זמנים לעתיד אולימפיאדת החורף

ההתרגשות מאולימפיאדת החורף היא תחושה אופוריה לחלוטין, מכיוון שהיא נותנת לאדם הפשוט את האפשרות לצפות במגוון ענפי הספורט ואתלטים המפורסמים שלהם בפעולה. האם אתה מצפה לאירועים העתידיים? אם כן, עליכם לדעת שטוקיו נבחרה לאולימפיאדת הקיץ 2020, בייג'ינג לשנת 2022, פריז ל -2024 ולוס אנג'לס לשנת 2028!

אולימפיאדת חורף 2018 עובדות ודמויות עם קדימונים

 1. אף על פי שאולימפיאדת הקיץ של 1988 נערכה בסיאול, זו למעשה הפעם הראשונה שדרום קוריאה מארחת את אולימפיאדת החורף!
 2. בהשוואה למחירי אולימפיאדת סוצ'י 2014, לאולימפיאדת החורף PyeongChang יש עלות מוערכת של 10 מיליארד דולר, שהם פחות פי חמישה!
 3. לאירוע 2018, PyeongChang הוסיף ארבעה ענפי ספורט חדשים לאולימפיאדה. אלה כוללים אוויר גדול סנובורד, סקי אלפיני, החלקה על מהירות, וכפולות מעורבות מסתלסלות.
 4. אולימפיאדת החורף האחרונה התקיימה בסוצ'י, רוסיה - שהובילה את המעמד עם 33 מדליות בסך הכל, כולל 13 GOLD! דרום קוריאה זכתה בשמונה מדליות מהן בסך הכל.

עטוף דברים

אם אתה מנסה להבין כיצד לצפות באולימפיאדת חורף 2018 באופן מקוון, הקפד לעקוב אחר העצות האמורות. עם זאת, אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, אל תהסס להודיע ​​לנו להלן. אל תהסס לשתף את המאמר עם חבריך / בני משפחתך, מצפה לטקס הספורט. שיהיה לכם שבוע מדהים!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me