כיצד לצפות באיידול אמריקן 2018 בשידור חי מקוון בחינם מכל מקום

אחד מאירועי הטלוויזיה המפוצצת הגדולים ביותר, אמריקן איידול, מוכן להתגלגל שוב עם העונה השש עשרה ששודרה ב -11 במרץ. מתגאה במוניטין מעורר קנאה כג'וג'רנאוט בטלוויזיה ומחזירה את המקום מספר 1 במשך שמונה שנים רצופות כתכנית המדורגת הגבוהה ביותר בטלוויזיה האמריקאית, התוכנית היא בידור טהור. זה נותן לאדם הפשוט עם הכישרון סיכוי להשיג כוכב-על ולמעריצים לצפות באותו מסע מבוך אווה!

צפו באיידול אמריקן 2018 בשידור חי מקוון בחינם מכל מקום

 1. אמריקן איידול מקוון חינם
 2. הזרמת יוטיוב אמריקאית
 3. הוא אמריקן איידול הערב?
 4. מי השופטים הולכים להיות באמריקן איידול
 5. רשימות ערוצי אלילים אמריקאיים / רשימות שידור
 6. כיצד לצפות באיידול אמריקאי מכל מקום
 7. הזרם אמריקן איידול אונליין בקנדה
 8. אמריקן איידול על רוקו
 9. אמריקן איידול בקודי

האם אתה מתרגש גם לחיפוש אחר אמריקה’התחושה השירה הבאה? אם כן, קרא את המדריך המקיף שלנו כיצד לצפות באינטרנט אמריקן איידול באמצעות vpn הטוב ביותר? אחרי הכל, מי לא’לא רוצה לצפות בתכנית? זה ממש מחבר את כולם לטלוויזיה כשכל פרק מציג סיפור בפני עצמו. ואז, הלחץ שנבנה במהלך סבבי ההצבעה והחיסול בכל שבוע, לעזאזל’זו הרפתקה עוצרת נשימה!

הוא אמריקן איידול הערב?

הוא אמריקן איידול הערב

מתחיל ב 11 במרץ, 2018 אמריקן איידול הציג הפעם כישרון יוצא דופן עם המון בילויים ורגעים מהנים לזכור כל החיים. אז עד כה הושלמו בסך הכל 15 פרקים, מה שאומר שעדיין יש לך המון צפייה. פרקים חדשים יהיו זמינים בתאריך 12 במאי (שבת - הטופ 7), 13 במאי (ראשון - הטופ 5), 19 במאי (שבת) עם הגמר המתקרב ב 20- ו 21 במאי, שם תוכלו לראות כיצד מוכתר כמנצח!

מיהם השופטים שעוברים על אמריקן איידול?

עם תגובותיהם המוערכות וכישורי השיפוט המופלאים, השופטים הם אולי הקו החשוב ביותר של התוכנית ב- American Idol. העונה, התוכנית תשמור על הפורמט הרגיל של שלושה שופטים על כנו ותכיל את קטי פרי, ליונל ריש & לוק בריאן כחלק מהשופטים החדשים’ פאנל.

מי השופטים הולכים להיות באמריקן איידול?

קטי פרי, אחת מהשופטות לתוכנית!

המארח של התוכנית יהיה סלבריטאי הרדיו ריאן Seacrest מכיוון שהוא התקבל בצורה טובה מאוד כתוכנית’אדון הטקס בעונה הקודמת על ידי קהלים.

הפרק הראשון, המתחיל ביום ראשון, 11 במרץ, יתחיל עם סבב האודישנים הראשוני בגן האיקוני של מדיסון סקוור בניו יורק, שיש בו הרבה קולות מדהימים יחד עם רגעים מצחיקים, אז אל’אל תשכח לראות את רשימת הערוצים למטה בה אתה יכול לראות את הפעולה שמתרחשת ממש שם ואז!

רשימות ערוצי אלילים אמריקאיים / רשימות שידור

אנו בטוחים שהעונה הזו ניצחה’לא יהיה שונה. אבל מה שאוהדי זיכיון הטלוויזיה האהוב הזה צריכים להיזהר ממנו הוא השינוי בערוץ עליו הוא משודר. אמריקן איידול שודר ברשת NBC מהעונה הראשונה לחמש עשרה ברציפות, עם זאת, הפעם המשתמשים יצטרכו לראות את העונה השש עשרה ברשת ABC.

שותף השידור הרשמי של אמריקן איידול 2018!

רשימות ערוצים / שדרנים של אמריקן איידול 2018

העונה, אמריקן איידול’השדרנית הרשמית היא The רשת ABC, במקום NBC, בארצות הברית, אז לכל המתגוררים בגבולות הגיאוגרפיים של המדינה, תוכלו לצפות בכל פרק ב- ABC בשעה 20:00 בערב EST, פעמיים בשבוע בימי ראשון ושני.

ניתן ליהנות גם מ- American Idol על ידי הורדת האפליקציות הרשמיות של ABC מחנות Google Play עבור משתמשי אנדרואיד או מחנות Itunes עבור משתמשי אפל..

לאנשים שאינם גרים בארצות הברית, כאן’איך אתה יכול לצפות באמריקן איידול:

מדינה

ערוץ

כיצד לזרום מחוץ לארה"ב

ארה"ב צפה ברשת ABC בשידור חירשת ABC      purevpn-logo

  בטל את החסימה באמצעות שרת ה- PureVPN USA

במחיר של $ 2.48 לחודש בלבד

הממלכה המאוחדת
קנדה
צרפת
איחוד האמירויות
הודו
אוסטרליה פוקס 8

אוסטרליה:

נקרא על ידי רבים כמו הבא “ארה"ב”, בשל הערכים והאינטרסים המשותפים בין שתי המדינות, אף מדינה לא תמצא את אמריקן איידול מרתק יותר מאוסטרליה. אז לאלו מכם המתגוררים באוסטרליה, ערוץ Fox8 יהיה המקום להתכוונן אליו ב -11 במרץ!

השאר!

אם אתה מתגורר במקרה במדינה כלשהי מחוץ למקומות שהוזכרו לעיל, אתה עלול להכיר את הדימוי הזה בימים הקרובים אם תנסה לצפות באמריקן איידול.!

איך לצפות באליל אמריקאי מכל מקום

מסין המוקפת חומות אש לבריטניה ניצחו אוהדי אמריקן איידול’לא תהיה גישה לתכנית ברשת ABC או בכל ערוץ אחר במדינתם.

עם זאת, קיימת דרך לעקיפת הבעיה שלא סתם תפתח את הנעילה שלך לאמריקן איידול, אלא גם תעבוד נהדר לתכנים דומים שמוגבלים גיאוגרפיים בעתיד. למידע נוסף על האופן בו תוכלו לצפות באמריקן איידול בקלות, המשך לקרוא את המדריך!

כיצד לצפות באיידול אמריקאי מכל מקום?

זה’לא רק אמריקן איידול, אלא כל תוכנית אחרת בימינו עומדת בפני מגבלות גיאוגרפיות, ובכך מונעת ממיליוני אנשים לצפות בתוכניות האהובות עליהם, אבל כאן’זה שבו VPNs מועילים.

VPNs לא רק שם כדי לספק לך אבטחה מקוונת והגנה רבה על נתונים, למרות שהם מצוינים גם בזה, הם יכולים גם לאפשר לך לבטל חסימת תכנים מוגבלים גיאוגרפיים כמו American Idol על ידי זיוף ה- IP שלך.

ספקי ה- VPN הפופולריים ביותר כמו Nord VPN, Pure VPN וספקים אחרים המוזכרים בטבלה שלהלן הם חלק מהפתיחת חסימת התוכן הפופולרית והאמינה ביותר בגיאוגרפיה שם בחוץ..

מחיר ספקים ($) מאפיינים דירוג ספק ביקור הנחה

 1. כריש גולש

  כריש גולש

  11.95 $1.99לחודש

  • 800+ שרתים ב 50+ מדינות
  • הצפנת AES-256-GCM
  • צ'אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין בשיעור של 83%
  קרא את הביקורת

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91לחודש

  • 2,000+ שרתים ב -140 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ'אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 5 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין של 73% בהנחה
  קרא את הביקורת

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12.95 $8.32לחודש

  • 3,000+ שרתים ב 94 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ'אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 3 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אמין 35% הנחה באתר
  קרא את הביקורת

 4. Ivacy

  Ivacy

  $ 9.95 $2.25לחודש

  • 1000+ שרתים על פני 100 מיקומים
  • הצפנה סטנדרטית בדרגה צבאית של 256 סיביות
  • תמיכה בצ'אט חי מעולה
  • ספק יומני אפס
  • 5 כניסות מרובות זמינות
  • חלונות, מק, אנדרואיד, iOS Apps ותוסף Chrome

  אמין 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12.99 $2.75לחודש

  • 3,700 שרתים ב 60 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ'אט חי 24/7
  • מדיניות ללא יומן קפדנית
  • 7 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  Reliabile 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

ואילו ה- VPN לא עושה זאת’לא מבטל את הצורך להירשם למנוי כבלים באמצעות ABC, הוא בהחלט יאפשר לך לצפות בו ברגע שיש לך מנוי תקף, ללא קשר למקומותיך מחוץ לארה"ב או לטריטוריה שלה..

לרוב ספקי ה- VPN שהוזכרו לעיל יש אפליקציות VPN ייעודיות למכשירים תואמים כמו Windows, Mac OS, IOS, Android ועוד, כך שאתה לא’אני לא צריך לדאוג לבחירת מכשיר מסוים ש- VPN יעבוד.

פשוט הורידו את אפליקציית ה- VPN יחד עם אפליקציית ABC הרשמית, הרשמו עם מנוי תקף לשניהם ותדעו לצפות בקלות באמריקן איידול.

כיצד לצפות ב- American Idol Online בקנדה?

אם אתה גר מעבר לגבול בקנדה אתה מבין המעטים המזלגים שיכולים לצפות באמריקן איידול בלי לפרוס VPN. ניתן לצפות במופע הצפוי ביותר ב- CTV. אז אל’אל תשכח להתכוונן בשעה 7 בערב CT מופעל 11 במרץ לצפייה בפרק הראשון המרגש!

כיצד לצפות באיידול אמריקאי ברוקו?

Roku הוא דרך נהדרת לצפייה בתוכניות כמו American Idol על המסך הגדול בטלוויזיה. שירות הסטרימינג החלוצי לטלוויזיה קל להפליא להתקנה ולהגדרת התצורה. כדי לצפות בעונה האחרונה של תחרות הזמר, תצטרכו לצייד את מכשיר ה- Roku שלכם עם התוסף ABC, הזמין להורדה כאן. זכרו להשתמש ב- VPN ובחרו בשרת אמריקני כדי להתחיל ליהנות מההופעה.

כיצד לצפות באיידול אמריקאי ברוקו

כיצד לצפות ב - American Idol מקוון בחינם

נכון לעכשיו, ABC hasn’לא הודיעה על כל סטרימינג מקוון בחינם לעונה 16 של אמריקן איידול והם יסופקו רק על ידי גורמים של צד שלישי. עם זאת, ניצחנו’אני ממליץ לאפשר אפשרות לצפייה העיקרית שלך מכיוון שאיננו עושים זאת’אני עדיין לא יודע מי יזרום את התוכנית בחינם באינטרנט ושנית, שירותי סטרימינג של צד שלישי רבים עבור תוכניות כאלה מלווים לעתים קרובות בשפע של מודעות מטרד, קישורי תוכנות זדוניות זדוניות וספוילרים אחרים, ובכך משמידים את כל החוויה! דון’אני לא הולך על זה! בואו ליהנות מטקס פתיחת גביע העולם של פיפ"א 2k18 בשידור חי כאן ב BestVPN.co

סטרימינג יו-טיוב אמריקאי

סטרימינג אמריקני של אליל אמריקני - -

לרוע המזל, אין קישורים לזרם חי שיכולים לאפשר לך לצפות בפרקי American Idol לשנת 2018 ברשת מ- YouTube. עם זאת, יש עמוד אמריקן אמריקן רשמי, בו תוכלו לקבל עדכונים שוטפים בצורה של סרטונים בנוגע להופעות האחרונות בתכנית. עדיף שעדיף לבחור במשאבי סטרימינג אחרים המוזכרים במדריך למעלה.

כיצד לצפות באיידול אמריקאי בקודי?

קודי הופך פופולרי עם היום ואנחנו ממליצים לכם לצפות בעונה הקרובה של אמריקן איידול בפלטפורמת הצפייה המקוונת הנהדרת הזו. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת תהיה להוריד את התוסף USTV, שלא רק מספק לך גישה ל- ABC, אלא מאפשרים לך לצפות בערוצים אמריקאים פופולריים אחרים כמו NBC גם כן..

נוסף על כך, זה חוקי וחופשי לחלוטין:

איך לצפות באליל אמריקאי 2018 לייב בקודי

כאן’זו הדרך הקלה ביותר להתקנת USTV בקודי שלך:

הערה: תצטרך שירות VPN כדי לגשת לזרמים של USTV NOW מחוץ לארה"ב 

 1. הורד והתקן את Kodi מכאן
 2. לאחר שתפעיל את אפליקציית Kodi, בחר “תוספות”
 3. בפינה השמאלית העליונה תהיה אפשרות “מתקין חבילות”, לחץ על זה
 4. בחר כעת “התקן מהמאגר” > מאגר התוספים של קודי
 5. לחץ על USTVNow והתחל בתהליך ההתקנה
 6. עכשיו ה- USTVNow Addon יופעל ברגע שתקבל התראה
 7. כעת חזרו למסך הבית של Kodi ולחצו על ‘Addons’ כרטיסייה
 8. כעת עבור אל תוספות וידאו
 9. כאן תוכלו לראות USTVNow
 10. הפעל אותו ותיהנה לצפות

איך לצפות באליל אמריקאי 2018 בקודי

אך זכור, תחילה עליך ליצור את חשבונך ב- USTV’ובחר באפשרותך להיות אזרח אמריקני כשתתבקש. אנו ממליצים לך ליזום את VPN ולבחור IP IP אמריקאי לפני שתעשה את כל זה כדי להבטיח שהתהליך יהיה כל הפלגה חלקה וללא בעיות.

בטל את חסימת USTV כעת

שחקני אמריקן איידול שצפו קדימה לפרקים הקרובים

זה היה מסע ארוך של שופטי אמריקן איידול למצוא רק את הטוב ביותר מבין מאות אודישנים ולהתיישב לרשימת 24 מתמודדים איתנה. מאז ואילך ראינו שפע של זמרים מדהימים חוזרים הביתה, חלקם בעלי רוח מרוממת ואחרים שבורים לחלוטין מההפסד. עם זאת, כל פרק ממשיך להשתפר, והנה כמה מהמבצעים הטובים ביותר שצפו בסדרה הקרובה, שבאופן מילולי התעלו בסצנות האלה:

 1. קיילב לי האצ'ינסון - “נדהם“
 2. מייקל ג'יי וודוארד - “אולי הפעם”
 3. מאדי פופה - “שום דבר לא משתווה לך”
 4. גבי בארט - “איך אתה אל’לא תתקשר אליי עוד”
 5. קוד פוהנר - “מי יציל את נפשך”

עטוף דברים

אנו מקווים כי מדריך זה מסייע לכל חובבי אמריקן איידול לצפות בתוכנית הטלוויזיה בנוחות ובקלות רבה. אנא אל תהססו להפיל תגובה למטה, אם אתם נתקלים בבעיה או מוצאים דרכים אחרות כיצד לצפות באינטרנט אמריקן איידול. אנחנו’אני אוהב לשמוע ממך! וכמו שהשופטים היו אומרים “אתה’אתה הולך להוליווד!”

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me