VPN של תיבת FRITZ! Box

תיבת FRITZ! היא, בעצם, נתב. בגרמניה, זה’זה ציוד הצרכן הנפוץ ביותר של DSL בגרמניה כיום עם יותר מ 68% נתח בשוק.

הפונקציונליות הבסיסית של הנתב היא לספק חיבורי אינטרנט למכשירים שונים ברשת הביתית או המשרדית שלך. אתה יכול אפילו להגדיר איתם נקודות חמות של Wifi.

אך מכיוון שביטחון הסייבר הפך בימים אלה לסיבוב עצום לדאגה, VPN של Frtizbox הפך לחשוב ביותר.

VPNs מציעים חיבורים מאובטחים ומוצפנים לנתוני אינטרנט שנשלחים והתקבלו על ידך, ולכן מאפשרים לך לקבל פרטיות אולטימטיבית בעולם המקוון.

על ידי הגדרת ה- FRITZ! Box VPN על גבי הסיפון, אתה יכול להבטיח שכל המכשירים שלך המחוברים לנתב זה יקבלו את החיבור המאובטח הזה באופן אוטומטי.

VPN עם FRITZ! Box - תאימות לפרוטוקול & סקירה כללית

FRITZ! Box VPN עובד רק עם פרוטוקול IPSec כך שתצטרך להשיג VPN שמציע פרוטוקול זה ויכול להריץ רשתות יציבות תחתיו..

IPSec משמש לרשתות IP כשאתה צריך לבצע תקשורת מאובטחת עליהם. בשונה מ- SSH, המייצר מפתחות ליצירת חיבורים לשרת, IPSec משתמש בחיבורי נקודה לנקודה.

מצבי IPSec

פרוטוקול זה מותאם בצורה הטובה ביותר בסביבות בהן אתה זקוק ליצירת חיבורים קבועים שאתה לא עושה’אני לא צריך לשנות מדי פעם.

תוכנת VPN יחידה יכולה להקים מנהרה באופן מאובטח כאן.

IPSec יכול לנהל עד 8 חיבורים בכל פעם וזה נהדר אם יש לך רשת מגוונת.

מדוע שימוש ב- VPN עם FRITZ! Box יעיל?

הגדרת ה- VPN של תיבת FRITZ! Box יכולה להיות קשה למי שלא’אין לי ידע טכני רב מכיוון שהגדרת VPN בנתב או מכשיר DSL היא תהליך מורכב.

יתר על כן, הגדרת VPN במכשירים כמו אנדרואיד או Windows היא קלה יחסית מכיוון שיש לכם אפליקציות VPN שתוכלו להוריד ולהשתמש בהן בקלות מבלי לבצע תהליך התקנה רב..

פריצבוקס! נתב

אבל תיתקל כאן בחיסרון מרכזי שכן VPN בהתקנת מכשיר יחיד באמצעות אפליקציה ייעודית רק יאבטח את המכשיר הזה.

נוסף על כך, תוכלו למצות בקלות את מגבלת החיבורים בו זמנית שמציע ספק ה- VPN שלכם על ידי הגדרת VPN במכשירים שונים בנפרד.

על ידי הגדרת תיבת FRITZ!! לקוח VPN, תוכל להרחיב את כיסוי האבטחה של VPN לכל המכשירים.

יתרונות נוספים בשימוש ב- FRITZ! Box VPN הם בכך שאתה לא יכול רק לחבר מכשירים אלא גם רשתות, מה שמאפשר לך לעבוד בצורה מאובטחת על נתונים בערוצים נפרדים בקלות ובבטחה..

זה מועיל במיוחד כאשר יש לך חברה קטנה ואינך יכול להרשות לעצמך פרופילי VPN בהיקף גדול להתחבר למשאבים הנובעים דרך זרמים שונים..

כשאתה תיבת VPN FRITZ! אתה צריך לוודא שלסיסמה שלך יש חוזק טוב מכיוון שזו הפגיעות היחידה שכל אחד יכול לנצל מכיוון ששאר האבטחה היא די יציבה..

VPN! Box VPN עובד רק עם פרוטוקול IPSec, שאולי אינו מאובטח כמו OpenVPN אך גם אינו פגיע ויכול להבטיח בצורה מושלמת חיבורים מאובטחים בין הנתב לשרתי VPN..

אם אתה מתחיל את האימות, המומלץ, יש לך אפשרויות של קידוד DES או TripleDES, אך אנו נמליץ לך ללכת עם האחרון. זה אולי איטי יותר בגלל העומס הכבד של ההצפנה אבל זה’זה לא קל לחדור.

ה- VPN הטוב ביותר עבור FrtizBox!

עבור VPN שמתאים מספיק לעבוד עם FrtizBox, הוא היה בראש אבטחת המשחק שלו וביצועיו.

ה- VPN אמור להיות מסוגל לתמוך בנתבים באופן מולד ולהציע מדריכי התקנה נוחים יחד עם עזרה בצ'אט חי כדי שהמשתמש יוכל להתחיל לעבוד עם VPN ב- FrtizBox.

מהירויות צריכות להיות עקביות מכיוון שנתבי FrtizBox משמשים לרוב על ידי התקנים מרובים ובחללי משרדים קטנים בהם כל פיגור כלשהו יביא לחוסר יעילות במערכת..

זה יתאים לך מאוד אם תוכל להשיג VPN עם הביצועים הטובים ביותר בגרמניה כדי לקבל את המהירויות הטובות והיציבות ביותר.

אבל הכי חשוב ש- VPN צריך IPSec כנתבי תיבות FRITZ! לתמוך רק בפרוטוקול זה.

אז לאחר ניתוח של גורמים אלה ואחרים, מצאתי את הספקים הללו כ- VPN הטוב ביותר ב- FRITZ! Box בשנת 2019:

ExpressVPN כתיבה FRITZ! VPN: מומלץ מאוד!

זהו ה- VPN המומלץ ביותר שלנו לתיבת FRITZ! מכיוון ש- ExpressVPN מציע את הביצועים הטובים ביותר, המהירויות והביטחון, עם תאימות מצוינת עם נתבים ייעודיים כאלה..

ל- ExpressVPN יש כיום פארק רשת הכולל למעלה מ 3000 שרתים ברחבי העולם המאפשרים למשתמשים בתיבת FRITZ! לחוות אפס בעיות צווארי בקבוק ומהירות מהירה ללא פיגורים.

ExpressVPN עבור FrtizBox!

יש לו את התמיכה הטובה ביותר בצ'אט חי בכל הענף והוא יכול לאפשר לך להתקין את FritxBox עם פרוטוקול נתמך IPsec בכל גרסת נתב המוצעת על ידי AVM..

תיבת FRITZ!’הצפנת TripeDES תוחלף היטב על ידי ExpressVPN עצמו’s הצפנת AES-256 בדרגה צבאית, מחזק עוד יותר את האבטחה שמקבלת הרשת כולה.

היא מחויבת למדיניות אפס יומני שמבטיחה ששום תקשורת מסביבת העבודה שלך העוברת ב- VPN! Box VPN לא תאוחסן אי פעם.

ExpressVPN’התוכנית הטובה ביותר תעלה לך 8.32 $ לחודש שזה גבוה, אבל בהתחשב בעובדה שאתה לא’אני לא רוצה להתפשר על כל נתב של ביצועים או אבטחה עם הנתב היקר והחשוב שלך, עסקה זו נראית לניהול.

Surfshark כ- VPN! תיבת FRITZ!

ספק חדש זה יכול להוכיח להיות VPN נהדר של FRITZ! Box כי אם אתה מחפש VPN בר השגה שיציע שירות יציב לנתב שלך, Surfshark הוא זה שעליו עליך להירשם כמנוי..

תמורת 1.99 דולר לחודש בלבד, על פי התוכנית הטובה ביותר שלה, Surfshark מציעה את כל התכונות החשובות הנדרשות כדי להיות VPN מתאים של Frtizbox..

VPN של Surfshark עבור FrtizBox!

ראשית, היא מציעה הצפנה בדרגה צבאית ותמיכה בפרוטוקול IPSec, ומרחיבה את התאימות המרבית לנתבי FrtixBox.

השירות הקל משקלו יכול להיות מושלם ל- VPN! Box VPN עבור חלונות שכן המהירויות המהירות והיציבות שלו יכולות להשלים את בקרות חיבור הגישה מרחוק בקלות רבה.

כריש גולש’תמיכת הצ'אט החיה בשידור חי תציע את כל המידע למילוי שדות קלט בהתקנת ה- VPN של תיבת ה- FRITZ! יחד עם הצעת סיוע בהתקנה בכל עת.

עם רשת שרתים מתפתחת של 800+, אתה יכול להיות סמוך ובטוח עם גישה VPN אמינה ללא פיגורים ברשתות משרד קטנות המשתמשות בתיבה FRITZ!.

תאימות VPN ל- Box FRITZ! Box לכל המכשירים הפופולריים & מערכת הפעלה

בין אם אתה רוצה VPN! Box VPN לאנדרואיד או ל- iOS, אתה יכול לעשות זאת בקלות מכיוון שהנתב תומך בחיבורים כאלה.

ה- VPN של תיבת FRITZ! Box עבור Windows הנתמך בצורה הטובה ביותר בין כל המכשירים אולם מכיוון שמגוון הנתבים של AVM זה כולל כלי גישה מיוחדים שיכולים לאפשר לך מרחוק ליזום, להגדיר ולנהל חיבורים..

עם זאת, לא קיים מתקן כזה עבור מחשבי מקינטוש, לכן אתה זקוק לכלי חיצוני שיעזור להתקדם. הכלי המומלץ ביותר להגדרת שירות VPN! Box VPN ב- Mac הוא כלי העוזר VPN אותו תוכלו לקנות בקלות מאפל’חנויות האפליקציות הרשמיות.

ספק ה- VPN שלך יכול גם להדריך אותך בתהליך ההתקנה אם הוא מציע תמיכה בצ'אט חי.

התקנת VPN בהתקני FRITZ!

תיבת FRITZ! כוללת גרסאות נתב שונות רבות כך שלא ניתן להציע מדריך להתקנת VPN על כל אחת מהן, מכיוון שתהליך ההתקנה של כל אחד מהם הוא ייחודי ומיוחד..

עם זאת, FRITZ! Box 7590 הוא הקל ביותר להתקין VPN, מכיוון שיש לו תכונה Easy Connect מדהימה. אחרים לא’אין לי תכונה כזו כמו FRITZ! box 7540, שהיא עוד גרסאות נתב בעלות הביצועים הטובים ביותר על ידי AVM.

הרשה לי להדריך אותך בתהליך ההתקנה של הגדרת VPN בתיבה FRITZ! 7590 בתהליך פשוט מאוד אחר צעד:

 • פעם אתה’התחברת לחשבון התיבה שלך ב- FRITZ! עבור למניות > VPN > הוסף חיבור VPN
 • כעת לחץ על “חבר את תיבת FRITZ! זו ל- VPN של החברה “
 • ואז לחץ על” הבא “
 • כעת תצטרך למלא שדות נתונים חשובים עם מידע המסופק על ידי שירות ה- VPN שלך
 • בשדה הראשון “שם משתמש VPN”, תצטרך למסור את שמך
 • ואז בשביל השדה “סיסמת VPN” צור סיסמה מאובטחת ש -’זה לא ניתן לנחש בקלות.
 • אם ה- VPN שלך תומך ב- XAUTH או לא, ניתן לאשר רק על ידי מנהל ה- VPN שלך. בעיקרון, ניתן לראות זאת כגרסה של פרוטוקול IPSec. לפני שתפעיל את האפשרות תצטרך להזין אישורי משתמש של שירות ה- VPN שלך. הזן אותם והמשיך הלאה.
 • בשלב הבא, עליך להזין את כתובת ה- IP המלאה הקבועה של השרת מרשת ה- VPN שאליה ברצונך להתחבר. שדה זה ייקרא “כתובת אינטרנט”
 • כעת הכנס לרשת ה- IP של ה- VPN. מנהל ה- VPN שלך יכול לספר לך על כך.
 • כך גם בתחום שכותרתו “מסכת רשת משנה”. זה יסופק גם על ידי מנהל ה- VPN שלך.
 • שים לב שאתה לא יכול להמשיך הלאה בלי למלא נכון את כל הפרטים האלה
 • כעת תראה אפשרות שכותרתה “שמור על חיבור VPN לצמיתות”. לחץ עליו כדי להפעיל אותו. אם אתה לא’כדי להפעיל אפשרות זו, חיבור ה- VPN שלך יושבת כאשר הנתב יראה שעה אחת ללא פעילות ברשת. הפעלת אפשרות זו תבטיח כי גם אם חיבור נכשל, הוא יחובר לגיבוי על ידי הנתב עצמו באופן אוטומטי.
 • המשך באישור הרשומות שנותרו על ידי לחיצה על “בסדר”

סיכום

עבור משתמשי תיבות FRITZ!, VPNs יכולים לשרת מטרות רבות מלבד האבטחה והפרטיות המורחבת כדי לאבטח את הרשת. ברחבי העולם משתמשים משתמשים ב- VPN כדי לבטל את חסימת אתרי הזרמת הטורנט בצורה מאובטחת. משתמשי תיבת FRITZ! יכולים לעשות את אותו הדבר גם כן.

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר בתיבת ה- FRITZ! כרגע במחיר של 8.32 $ לחודש מכיוון שהוא מציע תאימות ויציבות הגבוהה ביותר עם כמעט כל מכשירי ה- FRITZ! Box המוצעים על ידי AVM..

VPN זה יכול להעצים את החוויה שלך בתיבת ה- FRITZ! שלך ולהפוך את השימושיות שלה לטובה יותר ושמורה יותר, אז הגדר אחד כזה והבטיח לעצמך את כל היתרונות הצבורים הללו בהקדם האפשרי..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me