ה- VPN הטוב ביותר לעקוף את סעיף 13 / איסור ממ”מ באיחוד האירופי

ממשלות טועות לרוב בימינו, גם אם הן מנסות לעשות את הדבר הנכון. גל ההבנה שהחל לאחר שערוריית קיימברידג ‘אנליטיקה הקשורה בפייסבוק עלה לקדמת הבמה, גרם לפוליטיקאים רבים להבין את החשיבות של ביטחון הסייבר כיום’העולם הדיגיטלי ביותר.

זה היה אמור להיות דבר טוב והדברים הולכים בכיוון הנכון עם חוקי ה- GDPR החדשים והכל, אך כמו תמיד, לעתים קרובות, הפוליטיקאים בסופו של דבר יוצרים יותר בעיות ממה שהם מביאים הקלה.

לאחרונה התקבלה על ידי האיחוד האירופי האיחוד האירופי בנושא זכויות יוצרים בשוק הדיגיטלי היחיד. החקיקה נועדה למעשה לשים רצועה על התוכן המשותף באינטרנט. זה אולי לא נשמע בעייתי, אבל מבט מקרוב על חלקי המשנה שלו כמו סעיפים 11 ו- 13 ספציפית יכול להגיד לך עד כמה החוק הזה ישפיע על האינטרנט החופשי..

מלהפוך את האחריות לאתרים מקוונים לסנן כל תוכן המוגן בזכויות יוצרים באתר שלהם בעצמם או לשלם עבורו ובכך למעשה לאותת על סיום הדברים כמו memes בכדי להפוך את אתרי הצבירה כמו חדשות Google עלולים לשלם לאתרים שהם מקורם את הידיעה שלהם.

היבטים מהירים יותר של חוק זה אפילו אומרים לנו שהנחיה חדשה זו עשויה להשפיע גם על דברים מהנים כמו פרסום תמונות של משחק ספורט במדיה החברתית, אפילו GIF על התחרויות הללו ללא אישור ותשלום נאותים..

אם חוק זה ייכנס לתוקף, שנראה כמו האפשרות הסבירה ביותר בטווח הזמן השנתי שנמסר לחברי האיחוד לאכיפת החוק, זה יכול להיות אסון מוחלט עבור כל משתמשי האינטרנט החיים באיחוד האירופי..

ללא מסרים, אין תמונות לאירועי ספורט, אין סיכום חדשות, אין כלום! האינטרנט יכול להשתבש בשנתיים הקרובות באיחוד, עם זאת, אתה עדיין יכול להימנע מלהושפע מהנחיה זו באמצעות שימוש ב- VPN!

כמו תמיד, VPNs הם הכלי המושלם לעקוף התקפה נוספת באינטרנט החינמי. משתמש יכול פשוט להיכנס ל- VPN שלו, לבחור שרת מחוץ לאיחוד האירופי ולעשות דברים כרגיל, לנטרל את ההוראות או החוקיות שלו מלהשפיע עליו / אותה..

Contents

כיצד לבחור VPN להנחיה זו?

בעוד ש- VPN הטובים ביותר נבחרים באמצעות קריטריונים מוגדרים, בחירת הטובים ביותר למשימה זו תחייב אותך לצבוט מעט את רשימת הקריטריונים הרגילים ולהפוך אותה ליותר, אם לומר זאת בצדק “האיחוד האירופי ספציפי”.

להלן הגורמים החשובים ביותר שתצטרך לקחת בחשבון לפני שתבחר ב- VPN meme כדי לעקוף את ההשפעה על ידי הנחיה זו בזמן שאתה חי באיחוד האירופי:

סמכות בטוחה

תחומי השיפוט של VPN חשובים יותר מתמיד על זו. בדרך כלל תחומי השיפוט חשובים במקרה של VPNs מכיוון שמדינות רבות אינן תומכות בכך’אין לי חוקים ידידותיים לנתונים או שהם חלק מבריתות.

בעוד ששני הקריטריונים הללו נותרו במילים, צריך להוסיף שליש לתערובת כאן. מלבד בדיקת שני אלה, עליך לוודא שה- VPN שלך’תחום השיפוט אינו נמצא בשום מדינה באיחוד.

האם זה מציע שרתים מחוץ לאיחוד האירופי?

עליכם לבדוק האם VPN מציע מספיק שרתים מחוץ לאיחוד האירופי בכדי לאפשר עקיפה יעילה של ההגבלות הקיימות.

בענף ה- VPN, מרבית הספקים מציעים חלק גדול מהשרתים שלהם באירופה ובצפון אמריקה מכיוון שרוב משתמשי ה- VPN גרים באזורים אלה. עם זאת, ספקים מובילים רבים מציעים מספיק שרתים מחוץ לאזורים אלה כדי להקל עליכם את הבחירה שלכם.

  כיצד להתקין Kodi ב- Amazon Firestick - מדריך למתחילים

מהירויות מהירות

VPNs סובלים מאובדן מהירות בגלל ההצפנה הכבדה וכל אותם פרוטוקולים שהם גורמים לחיבור שלך לעבור.

אבל אובדן המהירות לא צריך’לא יהיה גבוה מדי או שזה יקלקל את כל החוויה. משתמשי האיחוד האירופי, במקרה זה, יתחברו לשרתים הרחוקים יותר ממיקומם, כלומר מחוץ לאיחוד האירופי, כך שהם יצטרכו VPNs עם ביצועים טובים יותר ומהירים יותר כדי להציע להם חווית שימוש טובה מספיק באינטרנט.

כתובות IP ייעודיות

זה קצת מסובך להבנה אך הוא אולי החשוב ביותר בהקשר זה. שרתים טובים וניתן להשתמש בהם כדי לעקוף את ההגבלות החדשות תחת ההנחיה אך שרת ה- IP הייעודי הוא המטרה כאן הרבה יותר. הסיבה לכך היא ש- IP ייעודי מותאם אישית בהרבה משרת המשותף למשתמשים רבים.

שרתי VPN קונבנציונליים מקצים לך לעתים קרובות IP שונים בכל פעם שאתה מתחבר אליהם, מה שיכול ליצור כמות גבוהה של התנגשות עם אתרי המדיה החברתית שלך, ואפילו להביא לכך שהחשבונות שלך יושבתו..

נוסף על כך, זה’סביר להניח ש- IP ייעודי יזהה על ידי פלטפורמות המדיה החברתית ואתרים אחרים, מה שמקל עליך להמשיך ללא פעילות עם הפעילויות המקוונות שלך..

גורמים אחרים חשובים כמו מספר האפליקציות שמציע VPN, מדיניות הניסיון ללא תשלום, תקופת ההחזר וכו ‘, אך אם הספק יכול לתקתק את כל הדרישות האמורות לעיל, אז זה’זה מושלם ללכת על אותם משתמשים באיחוד האירופי שלא’אני לא רוצה להיפגע מההנחיה החדשה.

ה- VPN הטוב ביותר לעקוף את האיחוד האירופי’הנחיה חדשה

ענף ה- VPN מוצף ב- VPN. מאות מהם קיימים ורוב הזמן, כולם מרגישים שכולם מציעים את אותם התכונות, הביצועים והאמינות בדיוק..

כבודקי VPN אנו יודעים שזה לא’נכון כי לא כל VPN זהה לזה ולא כל אחד מהם מתאים לכל משימה.

בנושאים או דרישות מיוחדות כמו המקרה הוא הבעיה של האיחוד האירופי’יש צורך לבחור הנחיות VPN ספציפיות חדשות שיכולות להתמודד עם העבודה בצורה מושלמת ולהציע את כל התכונות הדרושות.

להלן הבחירה שלי לשלושת ה- VPN המובילים שיעקפו את הוראת האיחוד האירופי / תקנות סעיף 13:

PureVPN

ה- VPN הטוב ביותר לעקוף את סעיף 13 / איסור ממ"מ באיחוד האירופיVPN זה, שמוקם בהונג קונג ומציע יותר מ -2000 שרתים, הוא אולי הבחירה הטובה ביותר כספקית לבחור במקרה זה.

הוא מציע IPs ייעודיים בשמונה מיקומים שונים, כאשר רובם מחוץ לאיחוד האירופי, ומאפשרים למשתמשים לעקוף בקלות את המגבלות תחת ההוראה מכל מקום באזור עם מהירויות קבועות ויציבות..

PureVPN מציע גם מגוון רחב של אפליקציות, כך שאם ברצונך לצפות ב- YouTube בטלפון אנדרואיד שלך או לשלוח כמה ממים בפייסבוק דרך מכשיר Windows שלך, אפליקציה ייעודית של הספק מגישה וזמינה בכל פלטפורמות הנישה הפופולריות ואפילו בחלק מהנישה..

אבטחה איתנה בצורה של הצפנה בדרגה צבאית, תמיכה בפרוטוקול OpenVPN, מתג להרוג ואפס דליפות IP, הופכת את המשתמש לאנונימי, מגן עליו מפני כל פלישה או ריגול בחיבור. הכרח מוחלט במקרה זה, בו האיחוד / מדינות החברות ינסו לפקח ולהגביל רבים מהמהלכים שלך באינטרנט.

  2023年7种最佳番茄切碎机

תמיכה בצ’אט גם טובה למדי ומאפשרת לך לנשום מעבר לתהליך ההתקנה וההתקנה של אפליקציות או אפילו ה- IP הייעודי.

החיסרון היחיד איתו הוא שה- IP הייעודי שלה זמין רק כתוספת עם תוכניות התמחור הרגילות שלה תמורת 1.99 $ לחודש נוספים. אבל בדרך כלל, PureVPN’תוכניות התמחור שלהן נוחות למדי והיא אפילו כוללת עסקאות מרובות במהלך השנה כך שהיא לא צריכה להיות’זה לא יהיה עניין גדול למשתמשים.

מקצוענים

 1. IP ייעודי זמין במקומות מחוץ לאיחוד האירופי
 2. מבוסס בהונג קונג
 3. יישומי לקוחות מרובים
 4. המספר הגבוה של השרתים מחוץ לאיחוד האירופי
 5. מדיניות יומני אפס, תמיכה בצ’אט ומהירות יציבה

חסרונות

 1. כתובות IP ייעודיות זמינות רק כתוסף עם תוכניות תמחור רגילות, לא בנפרד

כריש גולש

ה- VPN הטוב ביותר לעקוף את סעיף 13 / איסור ממ"מ באיחוד האירופילמרות שאין לו IPs ייעודיים, ספק זה עדיין מהווה את אחת האפשרויות הטובות ביותר עבורך כ- VPN לעקיפת סוגיות של הוראות האיחוד האירופי..

Surfshark מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, מיקום מאובטח להפליא ללא חוקים לשמירת נתונים חשובים. זה אולי נשמע שמקום זה נמצא תחת תחום החוקים הבריטי ומכאן חוקים של האיחוד האירופי, אך ה- BVI לא’אני לא פועל על פי חוקים אלה למרות היותו דירקטור של האימפריה.

פארק השרתים שלה, למרות שהוא מוגבל ל 800 שרתים שהוא הרבה פחות מחלק מהספקים האחרים, יש מספיק שרתים מחוץ לאירופה כדי להבטיח שתמיד תוכלו לחבר את עצמכם ל- IP מחוץ לאיחוד האירופי בלי לדאוג הרבה.

החלק הטוב ביותר ב- Surfshark הוא כמה קל להשתמש בו. האפליקציות שלה הן ממשקים בלחיצה אחת בלבד, בהן נדרש קליק פשוט כדי ליצור חיבור. Surfshark מושלם למתחילים חדשים, שנמצאים בגיליון הספציפי הזה, יהיו רבים.

מציעים את כל מאפייני האבטחה המובילים כמו הצפנה והמתנה להרוג בדרגה צבאית וביצוע Kill, יחד עם תכונות אבטחה נישות כמו adblocker, Surfshark הוא בלתי חדיר, כך שתוכלו בהחלט לשים את אמונכם בה כדי להגן על הרשויות שלכם אם תעקפו את הנחיית האיחוד האירופי ותתמכרו אליו פעילויות מוגבלות כמו meme-ing.

המחירים נוחים במיוחד, אולי ה- vpn הזול ביותר מבין הספקים המובילים אם ניקח בחשבון את התוכנית הטובה ביותר שלה, כלומר את העסקה לשנתיים. העסקה תעלה לכם רק 1.99 דולר לחודש וזה זול ברצינות בהתחשב בתכונות והביצועים שתקבלו גישה אליהם כמו תמיכה בצ’אט, אפליקציית Firestick בין היתר..

מקצוענים

 1. 800 שרתים, ורבים מהם מחוץ לאיחוד האירופי
 2. מדיניות מאובטחת, יומני אפס
 3. קל לשימוש ולהגדרה
 4. אפליקציות מרובות לקוחות מוצעות
 5. תמיכה בצ’אט הינה מספקת
 6. מהירויות גבוהות מהממוצע עם שיעורי פינג נמוכים
 7. תוכניות תמחור זולות

חסרונות

 1. לא הוצעה IP מוגדרת לעקיפת הנחיית האיחוד האירופי

ExpressVPN

ה- VPN הטוב ביותר לעקוף את סעיף 13 / איסור ממ"מ באיחוד האירופיבמקרים אחרים, VPN זה היה מדורג בראש, אך בגלל היעדר תכונת IP ייעודית ובגלל שהוא מתומחר במיוחד, הוא’זה ה- VPN השלישי הטוב ביותר שלי לעקיפה של הוראת האיחוד.

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר בענף בכל הקשור למהירויות, ביצועים, אמינות, אבטחה ויושרה. מדיניות אפס היומנים שלה אושרה עד כה פעמים רבות, במיוחד במקרה בו היה מדובר בשגריר רוסיה בטורקיה.

  ベストトレントサイトと取り締まりサイトの100%実用的な代替

מעולם לא דווח על דליפות IP שלה ותכונות האבטחה שלה כוללות לפי תקני התעשייה המובילים.

יש לה את ספריית פתרונות הבעיות המגוונים ביותר מבין כל ה- VPNs, עם סרטי וידיאו הדרכה ועוזרת למדריכים כמעט בכל נושא הקשור ל- VPN, החל מהגדרת ה- VPN בנתב להגדלת המהירות שלך דרך שינוי פרוטוקולים..

אובדן מהירות הוא בדרך כלל פחות מ 20%, מה שמאפשר חוויית גלישה וזרם מדהימה.

ממוקם ב- BVI כמו Surfshark, ExpressVPN’תחום השיפוט שלה הופך את זה לבטוח במיוחד מכל מי שמעוניין לעקוף את ההנחיה המחניקה החדשה שהועברה באיחוד לאחרונה.

הנושא העיקרי היחיד שיש לו הוא תג המחיר הגבוה שלו, כי מחירו לפחות 3-4 פעמים במחיר גבוה בהשוואה לשאר ה- VPN ברשימה זו. התוכנית הטובה ביותר שלה תעלה לכם 8.32 דולר לחודש.

מקצוענים

 1. מאגר התמיכה הטוב ביותר בענף
 2. המהירות המהירה ביותר לכשות שרת למרחקים ארוכים
 3. לא’לא לשמור יומנים
 4. לא נרשמו דליפות DNS או WebRTC
 5. מבוסס ב- BVI

חסרונות

 1. תוכניות תמחור יקרות
 2. לא הוצעו IPs ייעודיים

רק VPN זכה’אל תעשה אם אתה באמת רוצה לעקוף את ההשפעה על פי הוראת האיחוד האירופי

ללא ספק VPN נחוץ כדי לעקוף את האיסור של האיחוד האירופי שכן בלי לזייף את ה- IP שלך לזה של מחוץ לאיחוד האירופי, זכית’לא תוכל לעבור על סוגיות של מעקב מוגבר עם תעבורה באינטרנט שיעקוב אחר פעילויות רבות באינטרנט, בהתאם לתקנות לפי ההוראה..

כמו כן תידרש להשתמש ב- VPN כדי לבטל חסימת אתרים רבים שבהחלט ייחסמו ברגע שההנחיה תהפוך לחוק מחייב כמו Google News..

עם זאת, ישנם דברים רבים נוספים שתצטרך להיזהר מהם אם אתה מתכוון ברצינות לעקוף את האיסור, ליהנות מהאינטרנט החינמי ולא להיפגע מכל נושא משפטי בזמן שאתה מבצע זאת:

 1. אם תמשיך להשתמש בחשבונות המדיה החברתית הרגילים שלך, אפילו כשאתה משתמש ב- VPN, תיתפס על ידי הרשויות ואתרים שמנסים לעשות דברים ש’אסור לפי ההנחיה. הסיבה לכך היא ש- VPNs אמורים להסתיר את זהותך באופן מקוון ואם אתה ניגש לחשבונות האמיתיים שלך, אתה עצמך חושף את עצמך לעולם. זו טיפשות מוחלטת וזה’לכן אני ממליץ ליצור חשבונות חדשים בכל האתרים החברתיים שכאלה ולהמשיך עם הפעילות המוגבלת.
 2. לקבלת כיסוי אבטחה נוסף, אני ממליץ לך להשתמש ברשת Tor גם לאחר הפעלת ה- VPN שלך. זה כדי להיות בטוח יותר ולהקפיד על פרטיותך

סיכום

אתה יכול’פשוט מאחל באופן קסום את ההנחיה החדשה של האיחוד האירופי או כל אחד מחוקי המשנה שלה כמו סעיף 13. בקרוב הם יהפכו לחלק מחוק ולחלק מהמציאות, כך שבמקום לנטרל אותם, אתה צריך ללמוד כיצד לעקוף את ההשפעה על ידי אותם דרך חיבור ל- IPs מחוץ לאיחוד האירופי, כלומר באמצעות שירות VPN אמין.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me