NordVPN UK – 545 שרתים עבור בריטניה במחיר של 3.49 $ לחודש בלבד

כאשר NordVPN הופך להיות הבחירה המובילה עבור מרבית המשתמשים שרוצים לקבל פרטיות מקוונת, זו בדרך כלל האפשרות הראשונה כשמדובר בביטול חסימת שירותים, עיסוק בהסרת NordVPN והזרמת תוכן פיראטי באופן מקוון. זה נכון במיוחד למשתמשים בבריטניה שרוצים לחוות את האינטרנט ללא צנזורה או מעקב, תוך שמירה על זהותם מפני האקרים. האם אתה מנסה להבין אם השימוש ב- NordVPN UK הוא אפשרות טובה? המשך לקרוא מדריך זה למידע ספציפי לאזור. כדי לקבל סקירה מלאה של הספק, בדוק את סקירת NordVPN זו!

סקירה של NordVPN בבריטניה

צנזורה באינטרנט הפכה לבעיה הולכת וגוברת בבריטניה בכך שהממשלה מטילה מגוון חוקים שמעבירים פרסום או החזקה של סוגים מסוימים של חומר. אלה כוללים מקרים של פורנוגרפיית ילדים, הסתה לפעולות טרור, הפרת חוקי זכויות היוצרים או חוק לשון הרע באנגלית. כיוון שכך, הממשלה מחייבת לבצע מעקב על אזרחיה.

פירוש הדבר שכל מה שאתה עושה באופן מקוון נרשם / נרשם ונבדק באופן קבוע על ידי סוכנויות ממשלתיות וציידים להפרת זכויות יוצרים. רק שימוש בשירות כמו NordVPN יכול להציע הגנה מוחלטת מעיניהם המסקרנות של תאגידי איסוף מידע, יחד עם ספקי שירותי האינטרנט המקומיים שלך. הספק מציע למעלה מ -545 שרתי בריטניה במדינה, מתוך הרישום העצום של 5150 שרתי ++ ב 62 מדינות.

NordVPN בריטניה

זה לא רק שמסייע למשתמשים להישאר בעילום שם בעת השימוש בשירותים בבריטניה, אלא שהוא גם עוזר לאלה שנמצאים מחוץ למדינה לבטל את חסימת השירותים הספציפיים לאזור, כמו Amazon Instant Video, BBC iPlayer, ITV Hub, TVCatchup, Channel 4oD, All4, Channel5, Now TV, STV Player, UKTV Play, Sky Go, BT Sports, Premier Play, Sky Sports, TuneIn, Absolute Radio, and Eurosport Player.

החלק הטוב מכולם: הספק מציע עמוד שרת מומלץ למשתמשים בבריטניה. לאחר גלילה במורד הקישור, תבחין בסמל “התאם את העדפות השרת” תפריט. כל שעליך לעשות הוא לבחור בבריטניה ואז לבחור את סוג השרת. יהיו לך שתי אפשרויות: DoubleVPN, VPN רגיל, IP ייעודי, ערפול ו- P2P. התפריט השלישי מאפשר לקבוע את התצורה של פרוטוקולי ה- VPN. האפשרויות כוללות OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, IKEv2 / IPSec, HTTP Proxy (SSL), HTTP CyberSec Proxy (SSL), PPTP ו- L2TP / IPSec.

סקירה של NordVPN בבריטניה

הסיבות לשימוש ב- NordVPN בבריטניה

בנוסף להימנעות ממעקב ממשלתי בבריטניה, ישנן סיבות רבות אחרות להשתמש ב- NordVPN. זה שייך לרשימת ה- VPN העליונה שהיא הפיתרון המושלם למינוף בידור מכל מקום בעולם, פחות הטרחה של מגבלות התוכן. יחד עם זאת, זה מרחיק אתכם מטרדות חוקיות של התפנקות בפעילויות שעשויות להיות מנוגדות למדיניות האינטרנט של בריטניה. סיבות נוספות לשימוש ב- NordVPN בבריטניה כוללות:

  1. עקיפת צנזורה באינטרנט - אם אתה ממוקם מחוץ לבריטניה, אך אתה צריך לצפות בתוכנית טלוויזיה / סרט / אירוע ספורט ספציפי מהארץ, תצטרך לעמוד במגבלות גיאוגרפיות. אלה חוסמים ממך גישה לאתר או לתוכן ספציפי. על ידי שימוש ב- NordVPN וחיבור לשרת בבריטניה, אתה יכול בקלות לעקוף צנזורה באינטרנט ומגבלות גיאוגרפיות.
  2. הישאר בטוח בכל מקום שאתה הולך - בכל מקום בו אתה מסתובב בבריטניה, אתה תמיד יכול למצוא ברים, מסעדות ובתי קפה טובים שאפשר לצנן בהם, בזמן שאתה עושה את העבודה שלך או פשוט גולש באמצעות פייסבוק. אמנם אין שום נזק בשימוש ב- Wi-Fi ציבורי, אך אתה מסכן את עצמך בסוג של דיוג, גניבת זהות, סיבובי רשת ואיומים אחרים. VPNs שומרים על זהותך מוסתרת ו- IP כלואים.
  3. התקן מרובה התקנים - NordVPN מציעה למשתמשים שלה להשתמש במנוי אחד בחמישה מכשירים שונים כדי לשמור על זהותך אנונימית בכל מקום אליו אתה הולך. הספק אפילו מציע נתבי פלאש בהתאמה אישית שיש להם אפליקציית NordVPN משלהם. אתה יכול לגרום להם ליצור חיבור VPN חזק בכל משק הבית שלך. ניתן לשנות שרתים מתפריט הנתב.
  4. שתף באופן מאובטח קבצים גדולים - רוב האנשים אינם מודעים לכך ש- VPNs למעשה מיועדים לרשתות וירטואליות פרטיות. משמעות הדבר היא שאתה יכול למעשה להשתמש בהם כדי ליצור רשת ייעודית הזמינה רק לך או רשימת אישורים מאושרת. זה מאפשר שיתוף / העברה של מידע בצורה נוחה באופן השומר על כל הנתונים פרטיים ומאובטחים בכל עת.

NordVPN UK - 545 שרתים עבור בריטניה במחיר של 3.49 $ לחודש בלבד

מחיר NordVPN בריטניה

משתמשי NordVPN צריכים לשלם רק 11.95 דולר לחודש, שנחשבים ליקרים למדי. עם זאת, אתה תמיד יכול ללכת על תוכניות בעלות ערך טוב יותר. לקבלת הערך הטוב ביותר, תוכלו אפילו לבחור בתכנית לשנה המעניקה הנחה מסיבית של 41%.

NordVPN אפילו מציע קודי קופונים, המאפשרים ללקוחות פוטנציאליים למנף עסקאות טובות עוד יותר בעת ההרשמה עם הספק.

זה מוריד את העלויות ל- $ 3.49 לחודש. שמסתכם ב -125.64 דולר כל 36 חודשים! בקיצור, אתה מקבל גישה לאחד ממחירי ה- VPN הזולים ביותר בשוק משירות ידוע, הממוקם בפנמה (אחד המיקומים הבטוחים ביותר בעולם) במשך 2 שנים שלמות. כל מה שאתה צריך לעשות זה להיכנס “2 ביטחון” כשאתה נרשם או פשוט לחץ על “מימוש הקופון” כפתור באדום.

מחיר NordVPN בריטניה

שרתי NordVPN בריטניה

כאמור, NordVPN מציע מאגר נתונים ענק של 530 שרתי בריטניה. מספרים אלה דומים לכל רשתות ה- VPN של ספקים מסוימים כמו Surfshark, VyprVPN ו- Ivacy. ככאלה, אינך צריך לדאוג לבעיות בעומס השרת. למעשה, אתה יכול אפילו לרכוש IP ייעודי מ- NordVPN, אם אתה רוצה להישאר אנונימי לחלוטין לצורך ביטול חסימת שירותי ה- VoD. בכל הנוגע לאבטחה, לא נמצאו במבחן דליפות דפדפני דליפות ציבוריות או WebRTC.

שרתי NordVPN בריטניה

ערכנו גם בדיקת דליפת DNS מתוך פרטיות מושלמת בכדי לבדוק אם קיימת אפשרות למידע שלך להיות נגיש או נגיש לספקי האינטרנט המקומיים. כפי שניתן לראות מהתוצאות שלהלן, אין שום אינדיקציה למיקומנו הרשמי של ארה"ב שרלוט, צפון קרוליינה. בדיקת ה- DNS הראתה כי אנו מחוברים ל- IP יחיד של M247 LTD London Infrastructure!

כיצד ניתן לבטל את הרישום ל- NordVPN

למשתמשים שעדיין אינם בטוחים בשימוש ב- NordVPN בבריטניה, אנו שואפים לגנוז את כל הספקות שלכם באמצעות ניתוח פרטיות מלא מ- IPLeak.net. כפי שתוכל לראות בהמשך, התחברנו לשרת בבריטניה ועם עריכת הבדיקה, ה- VPN הצליח להסתיר את מיקומנו האמיתי בארה"ב. ה- IP הציבורי הוא שמקורו בבריטניה, יחד עם כתובת ה- IPv4 ו DNS, המצביעים על כך שאנחנו מחוברים לשרת בודד בבריטניה..

באיזה יציאה משתמשת NordVPN

NordVPN UK - 545 שרתים עבור בריטניה במחיר של 3.49 $ לחודש בלבד

ניסיון בחינם של NordVPN בבריטניה

NordVPN הוא בין הבודדים בשוק המציעים את שניהם: ערבות להחזר כספי וניסיון בחינם. הראשון נמשך 30 יום והאחרון למשך 7 ימים, במהלכו תקבל גישה לתכונות השלמות של NordVPN, הכוללות גישה ליישומים מקוריים לכל המכשירים / פלטפורמות, 5150 שרתי 62+ מדינות, עם כלים אחרים כמו DoubleVPN, הגנת דליפות DNS, מנהרת פיצול, Kill Switch ועוד.

ניסיון בחינם של NordVPN בבריטניה

NordVPN בריטניה נטפליקס

  1. הירשם לתכנית מתאימה על פי צרכיך התקציביים ודרישות הפרטיות שלך.
  2. הורד את אפליקציית NordVPN Netflix הרלוונטית למכשיר / פלטפורמה שלך כדי להתחיל.
  3. התקן את התוכנה והזן את שם המשתמש והסיסמה עבור חשבון NordVPN שלך.
  4. הפעל את אפליקציית NordVPN והתחבר לשרת בבריטניה לצורך גישה ל- Netflix.
  5. בחר באפשרות IP ייעודי אם רכשת סטטי עבור Netflix UK.
  6. תיהנו מהזרמת רישום ענק של 442 תכניות טלוויזיה ו -1586 כותרות סרטים!

NordVPN בריטניה נטפליקס

NordVPN UK - 545 שרתים עבור בריטניה במחיר של 3.49 $ לחודש בלבד

שאלות נפוצות בנושא NordVPN בריטניה

כשמדובר בשימוש ב- NordVPN בבריטניה או בתצורת הספק עבור המדינה, משתמשים עשויים להיתקל במספר רב של שאלות. להלן נדגיש כמה מהנפוצים שאנו נשאלים:

כיצד ניתן לבטל את הרישום ל- NordVPN?

היכנס לחשבונך על ידי הזנת שם המשתמש והסיסמה שלך באתר NordVPN. הקלק על ה “החשבון שלי” ואז על הלחצן “תשלומים” אפשרות. הכה ב “בטל רישום” כפתור (בתחתית הרשימה). לאחר שתסיים, בחרו סיבה לביטול ולחצו על “המשך” כפתור. לבסוף, כדי לאמת את ביטול המנוי החוזר שלך, לחץ על הכפתור הצהוב!

באיזה יציאה משתמשת NordVPN?

היציאה NordVPN בוחרת לחיבור שרת תלויה בסוג הפרוטוקול שתבחר. לדוגמה, אם תבחר ב- OpenVPN, אתה יכול להשתמש בשתי: יציאות TCP וגם UDP. הם תומכים בצפנים ואלגוריתמים חזקים יותר, ומעניקים למשתמשים הגנה 24/7 באמצעות AES-256-CBC עם מפתח DH 2048 סיביות. אם ברצונך להסתובב, עיין במדריך ה- SOCKS5 Proxy למידע על יציאות מומלצות, לקבלת מהירות מהירה יותר.

עטוף דברים

בסופו של דבר לא עמדנו בפני שום בעיות בשימוש בשרתים NordVPN UK לצורך ביטול חסימה של שירותי VoD או אפילו עיסוק ב- P2P / Torrenting. אפילו בעת ביצוע בדיקות דליפה, לא היו שום אינדיקציות למיקומנו האמריקני האמיתי. נציגינו בבריטניה גם סיפקו לנו ביקורות טובות על השירות במדינה ואמרו כי הם הצליחו לבטל את חסימת השירותים הזרים כמו Netflix האמריקאית באמצעות NordVPN בקלות!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me